Lekarstwo na raka jest znane, lecz nie jest dostępne, ponieważ nie może być opatentowane

Tytuł tej notki jest skróconym cytatem z wykładu pt. „Nauka i polityka raka”. Całość brzmi tak:

Lekarstwo kontrolujące raka jest znane i pochodzi z natury, lecz nie jest szeroko dostępne dla społeczeństwa, ponieważ nie może być opatentowane, z czego wynika, że nie jest komercyjnie atrakcyjne dla przemysłu farmaceutycznego.

Jak zwykle podaję link do części I, resztę proszę znaleźć na YouTube. Jeśli filmy znikną, co na YT zdarza się bardzo często, wpisz tytuł do wyszukiwarki na YT i znajdź je sam/a.

Nauka i polityka raka:

Tak, kochani. Nie wierzcie „racjonalistom”, gdy na swych „antybzdurowych” blogach piszą, że medycyna naturalna jest szkodliwym zabobonem i że zabija.

Medycyna naturalna rzeczywiście jest szkodliwa, ale wyłącznie dla koncernów farmaceutycznych i rzeczywiście zabija, ale nie pacjentów, lecz dochody, jakie te koncerny uzyskują z owych rzekomych chorób i ich równie rzekomego leczenia.

Na tym blogu pisałam nie raz, że to, co medycyna nazywa „chorobą” lub „rakiem” jest w rzeczywistości symptomem, a to, co nazywa „leczeniem” jest wyłącznie likwidowaniem symptomów. Choroba nie zostaje wyleczona, usuwa się tylko jej objawy. Nic więc dziwnego, że wkrótce lekarze stwierdzają „przerzuty”. I zabawa z truciem raka wraz z pacjentem zaczyna się od nowa, co kosztuje nas wszystkich niewyobrażalne wprost pieniądze (płacimy za to wszyscy, nawet ci, którzy przez całe życie, od urodzenia do śmierci pozostają w 100% zdrowi, z naszych coraz wyższych podatków) i co gorsze najczęściej kończy się to śmiercią raka wraz z jego żywicielem, czyli pacjentem.

Z powodu pazerności koncernów farmaceutycznych stopniowo delegalizuje się witaminy i suplementy jako szkodliwe toksyny, wprowadza się pod groźbą więzienia zakaz informowania o witaminach i medycynie naturalnej, a studentów medycyny nie uczy się niczego o dietetyce ani o znaczeniu witamin i mikroelementów w zapobieganiu chorobom. Robi się to wszystko, ponieważ ani witamin, ani ziół opatentować nie wolno, a to oznacza, że nie da się na nich zarobić tyle, co na chemicznych lekach. A leki, nie dość, że wszystkie bez wyjątku mają skutki uboczne, nierzadko śmiertelne, to jeszcze celowo są nieskuteczne, co zmusza pacjentów do nieprzerwanego zażywania ich aż do śmierci.

Kto nie wierzy, niech obejrzy film i posłucha załączonej audycji, a może zrozumie, że można w ogóle nie chorować i nigdy nie odwiedzać lekarza. Zdrowie jest bajecznie tanie, w przeciwieństwie do choroby, która ludzi rujnuje pod każdym względem: zdrowotnym i finansowym.

Świat bez raka:

Jak się nie leczyć i nie chorować:

Oczywiście, amigdalina NIE jest jedynym lekarstwem na raka! Amigdalina pomaga wielu, ale nie każdemu! Jest mnóstwo innych, skutecznych sposobów na raka, np.:

dieta makrobiotyczna, terapia dr Maxa Gersona, metoda NIA dr George Ashkara, suplementy dr Matthiasa Ratha i inne, warto poznać je wszystkie i wybrać najlepszy dla siebie.

Absolutnie nie wolno zapominać o wpływie psychiki na stan zdrowia! Większość raków fundujemy sobie sami, dzięki negatywnemu stosunkowi do życia, ponurym myślom i niewybaczeniu doznanych krzywd. Nienawiść zabija nienawidzącego, nie czyniąc najmniejszej szkody nienawidzonemu!!! Bardzo skutecznie zabija również wiara w to, że rak jest dziedziczny! Anna Przybylska i Magda Prokopowicz były święcie przekonane, że umrą na raka, bo wcześnie straciły jedno z rodziców. Przybylska tak bardzo wierzyła, że umrze na raka, że postarała się zostać mamą w młodym wieku, aby osierocić już odchowane dzieci. W co wierzyła, to zrealizowało się w jej życiu. Obie panie tak bardzo uwierzyły w nieuniknione fatum, że żadna z nich nawet nie próbowała szukać ratunku na własną rękę.

Poprzez światło – Przypadek śmierci klinicznej

W latach 70-tych interesowałem się informacją, czytając o kryzysie nuklearnym, ekologicznym i innych, stopniowo traciłem nadzieję i ogarniało mnie zniechęcenie. Ponieważ nie miałem podstaw duchowych, zacząłem wierzyć, że natura pomyliła się i że prawdopodobnie byliśmy rakiem na naszej planecie. Nie widziałem rozwiązania żadnego z problemów, które sami stworzyliśmy sobie i naszej planecie. Uważałem wszystkich ludzi za raka i dostałem raka. Właśnie to mnie zabiło. Uważaj, jaki masz pogląd na życie. Może się on odbić na tobie, zwłaszcza jeśli jest negatywny. Mój był bardzo negatywny. To właśnie doprowadziło do mojej śmierci. Wypróbowałem różne rodzaje alternatywnych metod leczenia, ale nic nie poskutkowało.

Wykłady dr Leonarda Coldwella pl

Poczytaj również (bardzo ważne!):

Na kanale Wyspa444 znajdziecie bezcenne informacje o tym, jak bez pomocy lekarzy i ich śmiercionośnych wynalazków pozbyć się raka raz na zawsze:

https://www.youtube.com/user/Wyspa444

Tłumaczenie: Wojtek

http://www.naturalnews.com/053570_cancer_industry_lies_natural_cures.html

20 największych kłamstw przemysłu rakowego:

 1. To pech powoduje raka, a nie że rak jest powodowany przez przyczynę i skutek.
 2. Nie ma znanego lekarstwa na raka.
 3. Chemioterapia leczy raka.
 4. Nie ma żadnej antyrakowej diety lub ziół leczących raka.
 5. Żaden z chemikaliów używanych w kosmetykach nie powoduje raka.
 6. Pestycydy i herbicydy nie powodują raka.
 7. Rak jako Twoje przeznaczenie, nie masz żadnej możliwości by od tego uciec.
 8. Onkolodzy pomogą Ci wyeliminować raka.
 9. Mammografia wyłapuje wczesne fazy raka, dlatego też ratuje życie.
 10. Diagnozy wykrywania raka są zawsze trafne i prawdziwe.
 11. Korporacje farmaceutyczne pragną znaleźć lek na raka.
 12. Grupa Komen zbiera pieniądze aby wyeliminowac raka.
 13. Rak to wróg, który zaatakował Twoje ciało, stąd też powinien być wyeliminowany poprzez potraktowania Twojego ciała bronią chemiczną.
 14. Kiedy tylko kartel farmaceutyczny znajdzie lek na raka, świat otrzyma go za darmo.
 15. Podwójna masektomia zapobiega rakowi piersi.
 16. Światło słoneczne powoduje raka (odpowiednie kremy i filtry uv temu zapobiegną).
 17. Jedynym powodem dlaczego nie znaleziono do tej pory leku na raka to za mała ilość zainwestowanych pieniędzy w badania tej kwestii.
 18. Nowoczesne metody leczenia raka są wysoce efektywne i popierane przez naukowy świat jako efektywne i bezpieczne.
 19. Nie ma powiązania pomiędzy dietą i rakiem.
 20. Biznes rakowy podąża za tym by podciąć pod sobą gałąź.
Kanał Jak pokonałem raka (złośliwego!) bez pomocy lekarzy

https://www.youtube.com/channel/UC3RbDwg_kRA7UDITPSutn-g/feed

Brak świadomości zabija

Jeszcze o przyczynach raka

Każda wiara wymaga świętych męczenników

Cukier krzepi? Słodziki lepiej! A Codex Alimentarius najlepiej.

Ian Crane o Codex Alimentarius

ZANIM NAPISZESZ KOMENTARZ PRZECZYTAJ DYSKUSJĘ POD NOTKĄ, BO BYĆ MOŻE ZNAJDZIESZ TAM WYJAŚNIENIE TWOICH WĄTPLIWOŚCI.

Przeczytaj również zasady komentowania bloga, bo kłamliwych komentarzy, które wbrew dowodom naukowym wciskają ciemnotę, że jedynie onkochemia leczy raka nie przepuszczam. Chemia zabija, chorzy umierają z powodu chemioterapii i naświetlań, a nie na raka! Jeśli chcesz pozbyć się raka musisz odtruć organizm dietą, a nie zatruwać go rakotwórczą chemią nieorganiczną i rakotwórczymi naświetlaniami – to logiczne i oczywiste, więc nie będę toczyć sporów na ten temat.

262 myśli nt. „Lekarstwo na raka jest znane, lecz nie jest dostępne, ponieważ nie może być opatentowane

 1. Witam ponownie,
  Mogę przyznać, że byłem odrobinę leniwy, jednak nie chciałem niczego na tacy tylko wskazania przez fachowca kierunku poszukiwań.
  Dziękuje za szersze wyjaśnienia, mimo wściekłego ataku na moją osobę.
  Pomijając te epitety pod moim adresem da się odfiltrować z powyższych wskazówek coś pożytecznego co będzie źródłem dalszego poszerzania wiedzy.
  W „temacie” jestem do niedawna (jestem zielony) stąd moje pytania mogły wydawać się fachowcowi szczytem lenistwa.
  Mimo wszystko dziękuję za wyjaśnienia i obiecuję nie narzucać się już więcej.

 2. Jeśli tak, to przepraszam. Wkurzyłam się, bo często ludzie oczekują, że im podam wszystko na tacy. Dziś poszukiwanie wiedzy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, należy tylko nauczyć się trudnej sztuki odróżniania prawdy od fałszywek. W razie trudności proszę pytać.

 3. Nieustraszona!
  Nie wnoszę żadnych ale to żadnych pretensji. Ja też jestem zauroczony wiedzą Piotrasa i przypadkowe pomylenie z nim odbieram jak wyróżnienie. Widocznie musiałem trafić w jakiś czuły punkt ze tak zareagowałaś. Chodzi jednak o to byśmy za pomocą rozmowy uczyli się nawzajem i chyba to robimy
  Wyobraź sobie że ja na podstawie mojej znajomości mechaniki maszyn leczyłem się z Rwy Kulszowej i wyleczyłem. Trwało to prawie rok ale efekty są rewelacyjne i nie ma żadnych nawrotów

  Pozdrawiam

 4. Nie chowam urazy, rozumiem, że od czasów wprowadzenia usługi neo, Internet (a znam go praktycznie od początku gdy pojawił się w naszym kraju) jest pełen frustratów, „dzieci neo”, trolów i wszelkiej maści złośliwców próbujących „zakrzyczeć” inne punkty widzenia.
  Co do trudnej sztuki w dążeniu do prawdy to mój sposób polega na poznaniu różnych punktów widzenia i w ten sposób wykształcam swój punkt widzenia, swoją prawdę. Ale czy to jest to TA PRAWDA to podążając za własnym doświadczeniem wiem, że nigdy nie można być tego pewnym i trzeba mieć zawsze otwarty umysł na nowe teorie i dowody.
  Za przykład „prawd” które często ulegają zwrotom o 180 stopni niech posłużą odkrycia nauki choćby w dziedzinie fizyki ogólnej czy jeszcze prościej jajek kurzych (które najpierw były nie wskazane w większych ilościach a teraz już takich ograniczeń nie mają).

 5. @ nieustraszona: było do ciebie pytanie, ale nie wiem dlaczego na stronie „O blogu” a nie w Zdrowotnym Hyde Parku. Zajrzyj tam jeśli łaska i napisz co sądzisz.

 6. Witam ponieważ w temacie Onkologiczne ludobójstwo nie ma możliwości wstawianoi komentarzy, a trafiłem ciekawy artykuł na naturalnews.com to podrzucę luźne, twarde, osobiste tłumaczenie, kłamstw mafii farmaceutycznej tutaj.
  Cały artykuł tutaj:
  http://www.naturalnews.com/053570_cancer_industry_lies_natural_cures.html
  20 największych kłamstw przemysłu rakowego:
  1. To pech powoduje raka, a nie że rak jest powodowany przez przyczynę i skutek.
  2. Nie ma znanego lekarstwa na raka.
  3. Chemioterapia leczy raka.
  4. Nie ma żadnej antyrakowej diety lub ziół leczących raka.
  5. Żaden z chemikaliów używanych w kosmetykach nie powoduje raka.
  6. Pestycydy i herbicydy nie powodują raka.
  7. Rak jako Twoje przeznaczenie, nie masz żadnej możliwości by od tego uciec.
  8. Onkolodzy pomogą Ci wyeliminować raka.
  9. Mammografia wyłapuje wczesne fazy raka, dlatego też ratuje życia.
  10. Diagnozy wykrywania raka są zawsze trafne i prawdziwe.
  11. Korporacje farmaceutyczne pragną znaleźć lek na raka.
  12. Grupa Komen zbiera pieniądze aby wyeliminowac raka.
  13. Rak to wróg, który zaatakował Twoje ciało, stąd też powinien być wyeliminowany poprzez potraktowania Twojego ciała bronią chemiczną.
  14. Kiedy tylko kartel farmaceutyczny znajdzie lek na raka, świat otrzyma go za darmo.
  15. Podwójna masektomia zapobiega rakowi piersi.
  16. Światło słoneczne powoduje raka (odpowiednie kremy i filtry uv temu zapobiegną)
  17. Jedynym powodem dlaczego nie znaleziono do tej pory leku na raka to za mała ilość zaiwnwestowanych pieniędzy w badania tej kwestii.
  18. Nowoczesne metody leczenia raka są wysoce efektywne i popierane przez naukowy świat jako efektywne i bezpieczne.
  19. Nie ma powiązania pomiędzy dietą i rakiem.
  20. Biznes rakowy podąża za tym by podciąć pod sobą gałąź.

W tym blogu komentarze są równie ważne jak teksty na stronie głównej, dlatego bardzo proszę o trzymanie się tematu! Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku. Jeśli Twój komentarz się nie ukazał przeczytaj zasady komentowania bloga (patrz strony na górze bloga). Komentarze nie na temat będę kasować, a awanturników banować!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s