Antysemityzm?

Antysemitą nie jest ten, kto nienawidzi żydów, lecz ten, kogo nienawidzą żydzi.

Pseudoracjonalistyczni syjoniści, czując swoją bezsilność w walce ze mną, chwycili się desperacko ostatniego oręża, niczym tonący brzytwy: dorobili mi etykietkę antysemitki i rozpętali kampanię oszczerstw przeciwko mnie.

Zrobili to, chociaż nigdy, nigdzie ani słowem nie wypowiadałam się na temat żydów, z bardzo prostego powodu: nie wiedziałam nic na ich temat, a skoro nie wiedziałam nie miałam powodu, żeby czuć do nich niechęć! Uważałam się nawet za lepszą od reszty świata, ponieważ kochałam żydów! Za co? Bo tak przyjemnie czuć się lepszym niż ci wszyscy antysemici… Ego się raduje…

Antysemityzm to cuchnąca łatka, którą przykleja się ludziom, którzy mają czelność pisać prawdę o żydach i ich brudnych sekretach. Do niedawna było to równie skuteczne jak opryskanie przez skunksa, bo antysemity nikt nie miał odwagi zaprosić na salony ani nawet podać mu ręki. Ponieważ jednak bodziec powtarzany zbyt często przestaje działać odrażająca łatka antysemityzmu szybko traci swoją magiczną moc. Może nawet dzieje się coś jeszcze ważniejszego: bycie nazwanym antysemitą staje się powodem do dumy, niczym przyznanie orderu za patriotyzm i odwagę.

Kiedy kilkakrotnie, bez żadnego powodu, ostro nawyzywano mi w necie od antysemitek, poczułam, że muszę się dowiedzieć, o co w ogóle chodzi z tym antysemityzmem.
Chcieliście wojny, to ją macie! Poznałam w końcu prawdę o żydach i będę ją tu ujawniać!
Na początek kilka słów wyjaśnienia:
 1. Pochodzę z rodziny, w której tolerancja (granicząca niekiedy z samobójczym zaślepieniem i głupotą) była tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Przykład tej tradycji opisałam w notce „Równość wszystkich wyznań”. Moi dziadkowie nie mieli powodu nienawidzić żydów, ponieważ nigdy nie zetknęli się z ideą syjonizmu. Znali tylko biedotę żydowską, zajmującą się drobnym handlem i usługami, próbującą jakoś przeżyć i nie umrzeć z głodu. O żydowskim spisku nigdy nie słyszeli, a plotkami, na które nikt im nie przedstawił dowodów się nie interesowali.
 2. Słowo „żydzi” piszę czasem dużą, a czasem małą literą i nie jest to błąd ortograficzny ani demonstracja jakichkolwiek uprzedzeń. Jeśli mam na myśli Żydów biblijnych (Semitów), piszę ich dużą literą, bo byli oni narodem. Jeśli mam na myśli współczesnych żydów, piszę małą literą, bo są oni niejednorodną narodowo grupą religijną.
 3. Ostro rozgraniczam dwa pojęcia: żydzi i syjoniści, ponieważ to są dwie, zupełnie różne kwestie. Żydzi (zarówno aszkenazyjscy jak i sefardyjscy) niczym nie różnią się od innych narodów. Są wśród nich ludzie przyzwoici i są kanalie. Syjonizm natomiast jest rasizmem i zbrodniczą ideologią, taką samą jak nazizm (czyli ultranacjonalizm, którym jest w istocie), komunizm czy faszyzm. Antysyjonizm, tak jak antykomunizm czy antyfaszyzm nie jest i nie może być potępiany ani karany.
 4. TO SAMI ŻYDZI POGNALI BIEDOTĘ ŻYDOWSKĄ NA ŚMIERĆ – Niemcy nie byliby w stanie tak sprawnie wyłapać żydów i wywieźć ich do obozów pracy bez wydatnej pomocy policji żydowskiej i Judenratów. Cała historia zagłady Żydów (a dokładniej mówiąc nie żydów, lecz żydowskiej biedoty) jest całkowicie zakłamana. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to oczywiście chodzi o pieniądze. O BARDZO, BARDZO WIELKIE PIENIĄDZE, które syjoniści czerpią z Przedsiębiorstwa Holokaust– więcej informacji poniżej i w linkach pod tekstem.
 5. Jeśli jakiś naród uwierzy, że został WYBRANY przez Boga, który inne narody przeznaczył na jego niewolników i zezwolił na ich traktowanie jak zwierzęta oraz na eksterminację, można się spodziewać z jego strony wszystkiego najgorszego! [Żydzi rzeczywiście zostali wybrani, tyle tylko, że nie przez Boga. Ponieważ Bóg jest doskonałością, pochodzić od niego może tylko dobro. „Po owocach ich poznacie” – owoce działalności żydów wymownie świadczą o tym, że zostali wybrał przez przeciwnika Boga].
 6. Nie rozumiem, dlaczego tak histerycznie potępiamy antysemityzm, ale nawet w najmniejszym stopniu nie przejmujemy się antypolonizmem (popełnianym nagminnie przez owych rzekomych i rzekomo krzywdzonych „Semitów”). Dlaczego dozwolony, ba, nawet pochwalany jest antypolonizm (z lubością uprawiany w Polsce przez syjonistyczne media dla ogłupionych gojów), antygermanizm, antyrosjanizm i każdy inny anty-narodowizm i tylko antysemityzm jest zakazany?
 7. Całą moją wiedzę czerpię z materiałów udostępnionych do publicznej wiadomości przez uczciwych żydów nie-syjonistów, którzy odważnie, wręcz z narażeniem życia, działają po „jasnej stronie mocy”. Któż, jeśli nie sami żydzi wiedzą najlepiej o syjonistycznych zbrodniach i tajnych spiskach swoich współplemieńców?
NIE NEGUJĘ HOLOKAUSTU, TYLKO DLATEGO, ŻE GROZI ZA TO KARA WIĘZIENIA.

O wprost niewyobrażalnej podłości syjonistów świadczy fakt opluwania Polski i Polaków i zarzucania nam, że to my, Polacy, wymordowaliśmy żydów i że nikt z nas nie zrobił nic, żeby ich ratować. Polska była jedynym krajem, gdzie za ratowanie żydów groziła kara śmierci, nie tylko dla sprawcy, ale dla całej jego rodziny, a nawet wsi. Mimo to Polacy z poświęceniem ich ratowali – narażali życie, a Witold Pilecki nawet dał się złapać w łapance, żeby na własne oczy zobaczyć, co się dzieje w Auschwitz i złożyć raport na ręce aliantów, którzy… NIE ZROBILI NIC! Polacy również potrzebowali pomocy i ratunku – czy ktoś kiedyś słyszał, żeby choć jeden żyd z narażeniem własnego życia uratował polską rodzinę? Nie? Wręcz przeciwnie – według ich prawa żyd może bezkarnie uśmiercić dowolną ilość ludzi, jeśli uratuje to jego życie. Skoro tak, to dlaczego żydzi żądają od Polaków tego, czego sami nie żądają od siebie?

Jak było naprawdę dowiesz się z artykułu Dlaczego Wielka Brytania i USA pozwoliły mordować miliony Żydów. Niewygodna prawda, o której się nie mówi

Dlaczego drzemy szaty z powodu „holokaustu”, a zupełnie nie pamiętamy o kilkudziesięciokrotnie większej zagładzie gojów, szczególnie Słowian (głównie Rosjan i Polaków)?

ANTY-SYJONIZM TO NIE ANTY-SEMITYZM!

Żyd niesyjonista

Nieprzyjaciele uczciwych Żydów, Semitów, Palestyńczyków, gojów i Astromarii to nie Żydzi, lecz SYJONIŚCI!!!

W rzeczywistości nie tylko nie jestem antysemitką, ale wręcz można mnie nazwać filosemitką! Trzymam stronę Palestyńczyków, którzy (w przeciwieństwie do współczesnych żydów) są prawdziwymi Semitami i prawdziwymi Żydami (przez duże „Ż”)!

Prawdziwi Żydzi nigdy nie opuścili Ziemi Świętej. Żyją w niej od zawsze – to Palestyńczycy!

Nazywanie kogoś, kto nie lubi żydów antysemitą jest pozbawione sensu, ponieważ żydzi nie są Semitami!

O tym, że żydzi nie są narodem ani rasą pisze nawet Wikipedia (zwana złośliwie Żydopedią):

Żydzi nie stanowią jednolitej grupy religijnej i etnicznej. Dla żydów ortodoksyjnych Żydem jest tylko osoba, która ma ortodoksyjną matkę lub przeszła konwersję na judaizm.

Nawet, jeśli żydzi wyznają tę samą religię co starotestamentowi Żydzi nie czyni ich to Semitami, a jedynie wyznawcami judaizmu.

Przez chwilę uwierzyłam w bajkę, że aszkenazyjscy żydzi są Chazarami. Nie ja jedna dałam się nabrać. Uwierzyli w to niemal wszyscy badacze tematu żydowskiego. Ale większość szybko zawróciła z błędnej drogi.

Kto stanowi rzeczywiste zagrożenie dla Europy – dr David Duke

W rzeczywistości jedynymi prawdziwymi i aktywnymi antysemitami są sami syjoniści, ponieważ nienawidzą Semitów, którymi są bezlitośnie przez nich zwalczani Palestyńczycy i Arabowie oraz nazywani przez nich kooshim (czarnuchami) Sefardyjczycy.

14 sierpnia, o 9 rano, izraelska stacja telewizyjna „Kanał 10”, złamała wszelkie zakazy i ujawniła najohydniejszy sekret (…) założycieli Izraela – umyślną, masową radiację wszystkich młodych Sefardyjczyków.

100 000 napromieniowanych dzieci

—————————-

Urodziłem się w Izraelu. Minęło wiele lat, zanim uświadomiłem sobie, że Izrael to Palestyna. Do pewnego stopnia czułem się patriotą. Nie mogłem doczekać się odbycia służby wojskowej, a potem pojąłem, że historia Żydów ma niewiele wspólnego z prawdą. Dotarło do mnie, że mieszkam w kraju, który należy do kogoś innego. W tym samym czasie odkryłem saksofon. Zanim ukończyłem 30 lat, wyjechałem z Izraela i nigdy tam nie wróciłem. Gilad Atzmon, saksofonista jazzowy

W demaskowaniu, a nawet zwalczaniu syjonizmu nie ma nic zbrodniczego, ponieważ syjonizm nie jest narodem ani rasą, lecz ideologią, taką jak faszyzm, nazizm czy komunizm.
Nie ma prawnego zakazu zwalczania jakiejkolwiek ideologii.

Ideologią jest totalitaryzm, faszyzm, nazizm, komunizm, rasizm itp. Jak widać wszystkie ideologie są złe. Wszystkie już się gdzieś wydarzyły i wszystkie przyniosły krwawe żniwa.

Czy antykomunizm jest rasizmem?

Czy antyfaszyzm jest rasizmem?

NIE SĄ!

Skoro nie są, to dlaczego antysyjonizm miałby nim być?

W rzeczywistości to syjonizm jest rasizmem!!!

Czym jest syjonizm? Poniższe cytaty nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości:

Po cóż innego stworzył Bóg Żydów polskich, jak nie po to by byli naszymi szpiegami? [Otto von Bismarck].

Naród żydowski jako całość będzie swoim własnym Mesjaszem. Jego panowanie nad wszechświatem zostanie osiągnięte przez zjednoczenie ludzkich ras i eliminację granic. Powstanie Republika Wszechświata [Universal Republic], w której Synowie Izraela staną się elementem kierowniczym. WIEMY JAK DOMINOWAĆ MASY. Rządy wszystkich narodów będą stopniowo wchodzić w ręce Judy poprzez zwycięstwo PROLETARIATU. Wszelka własność prywatna stanie się własnością KSIĄŻĄT IZRAELA – DO NICH BĘDZIE NALEŻEĆ BOGACTWO CAŁEJ ZIEMI. W ten sposób zrealizujemy obietnicę TALMUDU, że kiedy nadejdzie czas Mesjasza, Żydzi będą pod kluczem trzymać własność wszystkich narodów świata [Baruch Levy w liście do Karola Marksa]

Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy. [Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla]

Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym. [Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów, 19 kwietnia 1996r.]

Obowiązek przygotowania się do wojny spoczywa na armii izraelskiej. Celem ostatecznym jest utworzenie imperium izraelskiego [Moshe Dajan]

Uczyńcie ich (Palestyńczyków) życie tak nieznośnym, by sami odeszli [Benny Alon, Członek Knessetu i Minister Turystyki]

Za każdą z naszych ofiar powinno zginąć tysiąc Palestyńczyków [Michael Kleiner, Przewodniczący partii Herut]

Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie podkreślił. Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność. Dlaczego? Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda. [Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca religijnej partii Szas w 2010 r. w czasie przemówienia w synagodze] [Rzeczpospolita]

Chociaż żydzi pojawiali się w historii innych narodów przez wieki, nigdy nie byli zdolni i nie mieli zamiaru tworzyć własnego państwa. W tym względzie zawsze pozostawali w bezpaństwowym osamotnieniu. Jedynym sposobem na to, żeby żydzi mogli mieć Palestynę, było użycie innych ludzi do kradzieży jej od Turków i Arabów dla żydów. Tzw. państwo „Izrael” jest niczym innym, tylko państwem pasożytniczym, bowiem jest okupowane przez pasożyty. Z Niemiec żydzi dostają miliardy dolarów jako „odszkodowania” i „zadośćuczynienia” za rzekome „zbrodnie wojenne” przeciw żydom. Dostają kolejne miliardy co rok z USA. Ono (Izrael) musi kraść lub kupować technologię narodów Zachodu, bowiem żydzi nie mają kreatywności, aby rozwinąć własną. Żydowskie państwo Izrael upadnie w minutę bez dalszego wsparcia, obrony i pomocy otrzymywanej od Jakuba/Izraela (Białych Narodów świata Chrześcijańskiego). Nie jest, nigdy nie było, i nigdy nie będzie państwem samowystarczalnym [żyd, Charles A. Weisman, Who is Esau-Edom?, str. 27-28]

Lata obserwacji i myślenia dają coraz więcej siły przekonaniu, że żydzi muszą separować się od was, gojów, że ta pierwotna i wrodzona dychotomia dzieli ludzkość, jaką znam, na dwie odmienne części; ten dualizm jest fundamentalny w takim znaczeniu, że wszelkie różnice pomiędzy wami, gojami, są zaledwie banalnymi nieporozumieniami w porównaniu do tego, co dzieli nas i was. [Maurice Samuel, You Gentiles, str. 12]

Żydzi w tej szczególnej sferze działalności znacznie zostawili w tyle wszelkich innych „handlarzy”…żydowscy przemytnicy i handlarze kobietami to najbardziej przerażająca plaga ze wszystkich innych rodzajów spekulanctwa; gdyby żyd mógł zostać wyeliminowany, to handel kobietami od razu by się zmniejszył i stałby się zjawiskiem dość nieznacznym [Jewish Chronicle, April 2, 1910]

Wy Chrześcijanie robicie wiele wrzawy i wpadacie w furię w sprawie bezprawnego wpływu żydów na wasze kina i wytwórnie filmów. Dobrze więc; uznaję wasze skargi za dobrze uzasadnione. Ale czym to jest, w porównaniu do naszego niebywałego wpływu na wasze kościoły, wasze szkoły, wasze prawa i wasze rządy, a także na sam sposób waszego codziennego myślenia?…Dokonaliśmy podboju waszego świata jak nigdy żadne wasze imperium nie podporządkowało sobie Afryki i Azji. A zrobiliśmy to wszystko nie mając armii, bez pocisków, bezkrwawo i bez zamieszek, bez użycia jakiejkolwiek siły. Zrobiliśmy to wyłącznie przy pomocy nie dającej się powstrzymać mocy naszego ducha, naszymi ideami, przy użyciu propagandy. [Żyd, Marcus Eli Ravage w The Century Magazine, styczeń 1928, tom 115, No.3, str.347]

Wśród kolaborantów, którzy przybyli, aby pomagać sowieckim siłom bezpieczeństwa w wywózce wielkiej liczby niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci na odległe zesłanie i przypuszczalnie śmierć, była nieproporcjonalnie wielka liczba Żydów. [Norman Davies, 9 kwietnia 1987r.]

Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów. [Voltaire]
Naturalnie, że nie popieram antysemityzmu, jednakże próbuję go wytłumaczyć. Nie powstał on bez winy Żydów. Przecież pogląd tak rozpowszechniony jak antysemityzm, który powstawał już w najrozmaitszych czasach, przed Narodzeniem Chrystusa w Persji, Arabii, Syrii, Rzymie, a w Europie od czasów średniowiecza przetrwał do dziś, nie może być rezultatem złej woli, lecz powstanie jego musi mieć przyczynę sięgającą głęboko.  Gdyby nienawiść i wstręty okazał tylko  jeden naród, byłoby to zrozumiałe. Jednakże Żydzi na nienawiść tę byli zawsze narażeni i od wszystkich narodów wśród których żyli. Ponieważ wrogowie Żydów należeli do najróżniejszych narodów, narody te żyły w krajach bardzo odległych od siebie, wyznawały rozmaite religie, należały do różnych kultur i rządziły się różnymi prawami, przyczyny więc antysemityzmu tkwią w Żydach, a nie w narodach, wśród których żyją – Bernard Lazare

Antysemityzm nie jest wynalazkiem naszych czasów i nigdy nie był bardziej płomienny, niż w ostatnim wieku przed Chrystusem. W Aleksandrii, w Małej Azji, w Cyrenajce, w Damaszku, walka między Żydami, a nieżydami była rzeczą stałą. Nie można zaprzeczyć, że te objawy nienawiści były zazwyczaj prowokowane przez samych Żydów – Ernest Renan

Zapamiętajmy raz na zawsze ogromną naukę płynącą z naszej historii, że antysemityzm  nie jest naszym żydowskim problemem, ale … problemem GOIM – Josef Kastein

Żydzi potrzebują antysemityzmu jak powietrza (…) Żyd jest  to taki człowiek , który nawet na bezludnej wyspie znajdzie antysemitę … – Isaac Bashevis Singer

Żyd nie może żyć bez antysemityzmu. Jeśli antysemityzm gdzieś nie istnieje – on go stworzy. – Isaac Bashevis Singer

Jest to słowo specjalne, słowo kłamstwo, odwrócona prawda. Fałsz w takiej formie, która eliminuje sprzeciw do minimum – ponieważ, jak najbardziej przypomina prawdę. Tak jak rękawiczka z lewej ręki podobna jest do tej z prawej – tak właśnie słowo ANTYSEMITYZM w rzeczywistości oznacza dokładnie jego odwrotność czyli – ANTYGOIZM. – Ivor Benson „The Zionist Factor”

Zaniechanie przez bardzo wpływową i bogatą społeczność Żydów amerykańskich, poważnych i obiektywnych badań przypadków antysemityzmu jest znamienne. Ani religijni ani świeccy przywódcy wielu żydowskich organizacji nie chcą stracić tej potężnej broni, jaką jest uprzedzenie rasowe do obcoplemiennych i przywiązanie do wiary…. Jest to spisek rabinatu, żydowskich nacjonalistów, jak i innych przywódców zorganizowanego Żydostwa, trzymającego zawsze oręż uprzedzenia rasowego w zanadrzu. Dr. Alfred Lilienthal żydowski historyk w swej książce „Druga strona monety” (The other side of coin”)

Utajony rasizm praktykowany przez Żydów w stosunku do obcoplemiennych, wśród których przyszło im żyć, prędzej czy później powoduje otwartą i oczywistą reakcję dotkniętych tym „gojów”. Reakcja takowa natychmiast zostaje skarcona jako… antysemityzm! – Pisarz żydowski Louis Golding w „The Jewish Problem”

Więcej cytatów

A tak na marginesie: dziś prawda leży na wierzchu, można ją poznawać bez wychodzenia z domu. Kilka kliknięć myszą i wszystko mamy przed oczami. Wystarczy użyć tzw. „chłopskiego rozumu”, czyli samodzielnego myślenia (to nie boli, naprawdę), żeby szybko nauczyć się odróżniać materiały wartościowe od śmieci. Miejcie więcej zaufania do siebie! Dacie radę! Nie musicie się kurczowo trzymać spódnicy autorytetu, sami potraficie odróżnić ziarno od plew.

W głowy naszych dziatek niewinnych wbijana jest w szkole nieuka z planety małp, przez co owe dziatki wyrastają potem na bezmyślne lemingi i stadne owce. Ponieważ jednak ja nie pochodzę od małpy lecz od ludzkich przodków nie zadowalam się wyjaśnieniami, które niczego nie wyjaśniają i sama szukam prawdy. Kiedy pogrzebie się nieco w źródłach staje się oczywiste, że nie tylko historia żydów, ale cała historia świata została zakłamana. Pewnie nie powinniśmy dociekać, dlaczego syjonistyczne „elity”, w ramach oczyszczania własnej rasy z „bezwartościowego elementu”, posłały (rękami tzw. nazistów!!!) żydowską biedotę do gazu, ani wiedzieć o tym, że wykorzystały później tę ofiarę do stworzenia państwa Izrael oraz do wywoływania w europejskich narodach nieustającego poczucia winy za rzekomy współudział w zbrodniach, co daje im pretekst do bezczelnego okradania całego świata z odszkodowań za rzekome mienie utracone. To, co napiszę teraz może wyprane polityczną poprawnością umysły zszokować, ale gdyby nie Hitler i holokaust, oraz późniejsze, jazgotliwie nagłaśniane przez syjo-media, rzekome „pogromy żydów” w różnych państwach świata (będące w rzeczywistości akcjami pod fałszywą flagą) nie byłoby dziś państwa Izrael! Tak więc to sam Adolf Hitler jest ojcem dzisiejszego Izraela!

hitler_zalozycielem_izraela

Żydowscy żołnierze Hitlera – Żydzi w armii niemieckiej / Dr Bryan Mark Rigg – Andrzej Wąsewicz

Rakiem toczącym świat nie są Semici, lecz SYJONIŚCI.

Izrael nie jest państwem żydowskim, lecz syjonistycznym.

Na terenach dawnej Palestyny Żydzi i Palestyńczycy żyli w pokoju i harmonii. Byli dobrymi sąsiadami, który wzajemnie niańczyli swoje dzieci i pożyczali przysłowiową szklankę cukru. Tak było do dnia, w którym ogłoszono powstanie państwa Izrael. Tego dnia zaczęło się wysiedlanie prawowitych mieszkańców z ich domów i ziemi. Ucierpieli na tym nie tylko Palestyńczycy, którzy znaleźli się pod okupacją gorszą, niż ta, którą Hitler zgotował Polsce i Polakom, lecz również ci Żydzi, którzy żyli tam od wieków.

Jack Bernstein: Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu – opowieść zamordowanego przez Mossad żyda aszkenazyjskiego o życiu w marksistowsko-nazistowskim Izraelu

Jack Bernstein: Życie amerykańskiego Żyda w rasistowskim, marksistowskim Izraelu

———————

Ortodoksyjni Żydzi (nie-syjoniści) wyznają judaizm, studiują Torę i nie uznają państwa Izrael, ponieważ wierzą, że zgodnie z zapowiedzią Tory otrzymają własny kraj od Boga, a nie na drodze negocjacji politycznych czy krwawego podboju cudzych ziem.

KONIEC SYJONIZMU = POKÓJ

SYJONIZM JEST GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ ŚWIATOWEGO ANTYSEMITYZMU

JUDAIZM I SYJONIZM SIĘ WYKLUCZAJĄ

End of Zionismzionismjudaism reject zionism

Na tych zdjęciach widać ortodoksyjnych Żydów, którzy są antysyjonistami. Ortodoksyjni Żydzi wciąż czekają na Mesjasza i na moment, kiedy Bóg powoła państwo Izrael. Państwem, na które czekają nie jest obecny Izrael! Ortodoksyjni, judaistyczni żydzi nie uznają państwa Izrael, są przeciwni okupacji Palestyny i prześladowaniom Palestyńczyków! Ci Żydzi sami cierpią srogie prześladowania ze strony syjonistów, a co gorsze, świat oskarża ich o czyny, których nie popełnili, czyli o zbrodnie syjonistów.

Rabin Nuchem Nuchem Rosenberg demaskator z SATMARU ujawnia przestępstwa seksualne dokonywane przez żydów na dzieciach

I jeszcze mała dygresja w kwestii holokaustu. W obozie pracy Auschwitz zginęło 300 000 więźniów różnej narodowości, co zostało potwierdzone wyrokiem sądu. W porównaniu z 60 milionami ludzi, którzy zginęli w czasie II wojny światowej jest to liczba bardzo skromna. Jest co najmniej dziwne, że nad 60 milionami gojów nikt nie lamentuje, zostali oni wręcz zapomniani, natomiast lamentuje się nieustająco nad 300 tysiącami, z których, dzięki kreatywnej księgowości, uczyniono 6 milionów, co ma być rzekomo największym aktem ludobójstwa w dziejach świata! Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze!

Jeśli chcesz poznać prawdę o złodziejstwie, jakiego się dopuszczają syjonistyczni oszuści i złodzieje przeczytaj książkę „Przedsiębiorstwo Holokaust”, którą napisał uczciwy ŻYD, Norman Finkelstein.

Norman Finkelstein: Przedsiębiorstwo holokaust:

Z opisu filmu na YouTube:

W dniu 19.04.1996r. Izrael Singer – wieloletni sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów, oskarżony później o różne defraudacje majątku – ogłosił, że jeśli Polska nie spełni jego żądań, będzie upokarzana na arenie międzynarodowej. Tak zaczął się atak Przedsiębiorstwa Holokaust na Polskę. W istocie, akty antypolonizmu są coraz częstsze – próbuje się relatywizować i zakłamywać historię. Bohaterski naród polski zrównuje się z niemieckimi nazistami. Wmawiane są nam zbrodnie, których nigdy się nie dopuściliśmy. Wszystko to, by wymusić na Polsce wypłatę odszkodowań w wysokości co najmniej 65mld$. W obliczu szykowanej nam przez Donalda Tuska wielkiej hucpy, nieformalny front walki o prawdę i pieniądze polskiego podatnika mówi STOP. Tak dalej być nie może! Jako naród musimy dać zdecydowany odpór, wbrew prożydowskiej propagandzie mediów polskojęzycznych, wbrew żydowskiemu lobby w USA. Przetłumaczyliśmy dla Polaków, wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem – demaskujący haniebne oszustwa amerykańskich organizacji żydowskich. Prosimy o propagowanie tego filmu wśród rodziny, znajomych, wszędzie gdzie tylko się da. Najwyższy czas by prawda zwyciężyła!

Myślicie, że Naród Polski się o tym nie dowie?

Zniesławienie:

Norman Finkelstein: o polskim antysemityzmie mówi się dla pieniędzy

„Jeśli ktoś na waszej ziemi prowadzi działalność, której celem jest wywołanie wobec was nienawiści, to nie powinniście się na to godzić” – powiedział w wywiadzie dla „Historia Do Rzeczy” Norman Finkelstein. Skrytykował wycieczki izraelskich dzieci do Polski, lobby żydowskie czerpiące wielkie pieniądze z „przedsiębiorstwa Holocaust” oraz polską inteligencję, szkalującą własny naród. 

Profesor Norman Finkelstein to mieszkający w USA żyd polskiego pochodzenia. Jako politolog specjalizuje się w dziedzinie konfliktu palestyńsko-izraelskiego oraz Holocaustu. W rozmowie z Piotrem Zychowiczem ostro wypowiedział się m.in. o wycieczkach izraelskich uczniów do Polski. Zgodził się z tezą, że w ich trakcie pokazuje się Polskę jako kraj antysemicki. „Te biedne dzieciaki wracają do Izraela przerażone, przekonane, że wszędzie poza domem grozi im niebezpieczeństwo. I niestety, Polacy – proszę mi wybaczyć to co teraz powiem – zachowują się w sposób godny pożałowania. Nie macie na tyle pewności siebie i poczucia własnej wartości, by powiedzieć Izraelowi: Zabierajcie się z naszego kraju i wsadźcie te swoje wycieczki gdzieś. (…) Jeśli ktoś na waszej ziemi prowadzi działalność, której celem jest wywołanie wobec was nienawiści, to nie powinniście się na to godzić” – stwierdził amerykański uczony.

Na sugestię, że za tego typu sformułowania w Polsce mógłby zostać uznany za antysemitę, politolog odpowiedział: „Tak, wiem. Polska i jej słynna samokrytyczna inteligencja. Ludzie, którzy uważają, ze każda krytyka Żydów to antysemityzm, a jednocześnie cały czas ostro krytykują swój własny naród. Mówią, że robią to ze szlachetnych pobudek, ale w rzeczywistości robią to dla kasy. Wyleją kubeł pomyj na Polskę, a potem pędzą do USA, aby przeczytać pochwalne recenzje w tutejszych gazetach, zostać poklepanym przez tutejsze autorytety”.

Finkelstein nie ukrywał, że przykładem tego typu zachowania jest Jan Tomasz Gross. O jego „Sąsiadach” powiedział, że to książka „wielkości komiksu i o takiej mniej więcej wartości intelektualnej”. Według uczonego Gross wiedział jednak znakomicie, co się opłaca na Zachodzie. „W Ameryce zajmowanie się Holocaustem przynosi świetne pieniądze. A jeśli jeszcze dostarczysz dowody potwierdzające, że Polacy to obrzydliwi antysemici, to wtedy masz gwarancję, że ogłoszę Cię tu bohaterem. (…) Gross [napisał książkę – przyp. red.] by dostać posadę w Princeton” – stwierdził politolog.

Norman Finkelstein nie pozostawił również suchej nitki na swych rodakach, czerpiących olbrzymie zyski na tym, co sam nazwał „przedsiębiorstwem holocaust”. Ostro skrytykował m.in. byłego szefa Światowego Kongresu Żydów Izraela Singera. „To najgorszy z tych ludzi (…) na szczęście ten szczur wrócił do swojego kanału i mam nadzieję, że właz zostanie dokładnie zaspawany” – stwierdził uczony. Finkelstein przypomniał również, że w Izraelu po wojnie Holocaust nie odgrywał żadnej roli, gdyż tamtejsi przywódcy „gardzili Żydami, którzy szli jak owce na rzeź. Izrael chciał stworzyć nowego Żyda – Żyda wojownika. Europejscy Żydzi byli dla niego słabi, niegodni szacunku. Ocaleni z Zagłady byli w kibucach nazywani mydłem. Wszystko zmieniło się w latach 60. wraz z procesem Eichmanna. David Ben Gurion, ówczesny premier Izraela, ujrzał w Holokauście potencjał do stworzenia wspólnej izraelskiej tożsamości – przypomniał amerykański profesor.

Źródło: „Historia Do Rzeczy”

——

6 milionów żydów zagazowanych w Auschwitz? To hucpa spreparowana i lansowana  przez syjonistyczne gazety od 1915 roku!!! Oto dowód:

A oto niemiecki film relacjonujący proces zbrodniarzy z Auschwitz sądzonych przez krakowski sąd. W filmie tym słyszymy wyraźnie:

W obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu zabito około 300 000 więźniów różnej narodowości,

więc jaki cud to sprawił, że potem liczba ta urosła do 6 milionów samych tylko żydów? Jak wysokie musiałyby być hałdy popiołów po ich rzekomej kremacji?

Chazarska konspiracja rządzi światem:

CNN, Goldman Sachs i syjonistyczny Matrix:

Izrael, syjonistyczny apartheid:

Wall Street i bolszewicka rewolucja – prof. Antony Sutton

prof. Antony Sutton: Wall Street i rewolucja bolszewicka w Rosji po lekturze tego tekstu nie spałam całą noc…

Wiem, jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski. Aleksander Barkaszow, lider partii „Rosyjska jedność Narodowa” w wywiadzie dla „Życia Warszawy” w roku 1994

Izraelska gazeta donosi jak żydzi mordowali Polaków (a nie Polacy żydów, co wmawia się młodzieży w Izraelu)

David Duke TV Polska

Jeśli któryś z powyższych filmów znikł, a zdarza się to bardzo często, szczególnie w przypadku krytyki działalności syjonistów, poszukaj go na YouTube po tytule i powiadom mnie o tym fakcie w komentarzach.

Syjonizm też jest rasizmem, i to największym na świecie!!! Syjonizm wynika w prostej linii z Talmudu, który naucza, że goje są zwierzętami i dlatego nie mają żadnych praw.

Douglas Reed Kontrowersja Syjonu (książka do czytania on line i wersja pdf)

JEDWABNE

TO NIE POLACY DOKONALI ZBRODNI W JEDWABNEM!

Jedwabne2Stary i omszały głaz z tym napisem stał do niedawna w Jedwabnem,
ale kiedy żydzi postanowili wrobić w tę zbrodnię Polaków znikł w tajemniczych okolicznościach.

Ani Polacy ani Żydzi nie mają powodu, żeby rozpowszechniać kłamstwa na temat Jedwabnego i „polskich obozów śmierci”. Kto więc to robi i w jakim celu? Stoją za tym oczywiście syjoniści, którzy nie przepuszczą żadnej okazji, żeby czerpać zyski finansowe z odszkodowań i nie ma dla nich żadnego znaczenia fakt, że od tamtych zdarzeń minęło dobrze ponad 75 lat, ani to, że wielokrotność wszystkich możliwych odszkodowań wraz z odsetkami została spłacona dawno temu (przez tow. Gomułkę). Te pieniądze nie trafiają do ocalonych! Prawdziwi ocaleni z holokaustu w większości żyją w biedzie. Skoro Niemcy za kanclerza Helmuta Kohla stanowczo odmówili dalszego wypłacania niekończących się kontrybucji trzeba było pilnie znaleźć nową dojną krowę. Polacy okazali się idealnym kandydatem do zwalenia na nich wszelkich win, bo to przecież na terenie ich kraju wybudowano niemieckie obozy koncentracyjne i to tu, w Polsce zginęło najwięcej żydów. Tak więc niemieckie obozy pracy i zagłady zostały przemianowane najpierw na obozy „nazistowskie”, niemieckie zbrodnie na zbrodnie „nazistowskie”, a następnie przeistoczyły się w „polskie obozy śmierci”. Obecnie powoli, ale konsekwentnie lansowana jest teza, że to nie Niemcy rozpętali wojnę i to nie Niemcy popełniali zbrodnie wojenne, lecz Polacy! Teraz Polacy będą do końca świata i jeden dzień dłużej płacić odszkodowania za coś, czego sami byli ofiarami.

Polska wypłaci emerytury ocalałym z Holocaustu mieszkającym zagranicą

Prawda o Jedwabnem i o II W. Ś. – Wykład prof. I.C. Pogonowskiego

Jedwabne – Eye’s Witness

Jedwabne – świadek historii

Jedwabne – ostatni świadek

JEDWABNE – SZWINDEL – IPNu

JEDWABNE – ŻYDOWSKIE KŁAMSTWA i zmowa milczenia ZDRAJCÓW Polski

Jeśli chcesz poznać prawdę o tym, kto naprawdę dokonał tej zbrodni poszukaj hasła hauptsturmführer Hermann Schaper.

Zamiast oglądać oszczerczy i w całości wyssany z palca antypolski paszkwil „Pokłosie” obejrzyj prawdziwą historię rodziny Kowalskich, żywcem spalonych za pomaganie żydom.

Na zakończenie – prawdziwa perła: wywiad z rabinem Abe Finkelsteinem. Co ten facet wygaduje jest wprost nie do wiary!

Cenzura skasowała cały kanał, na którym był ten wywiad z polskimi napisami, więc daję go w oryginale, a pod spodem link do przekładu na polski

Nagranie wywiadu po angielsku

Transkrypt wywiadu

590 komentarzy do “Antysemityzm?

 1. Na tej planecie nie wcielają się istoty oświecone. No, może czasem się wcielają, bo mają jakąś misję do spełnienia albo są nauczycielami. Ale oni są pojedynczymi gwiazdami na firmamencie. Cała reszta to totalnie ciemne masy. Ktoś kiedyś obliczył (nie wiem jak) ile procent stanowią dusze na różnych stopniach rozwoju i wyszło mu, że dusz dojrzałych jest bardzo mało, a stare to tylko mały margines.

  To jest planeta więzienna. Tu kiblują skazańcy, taki Shawshank tu mamy.

  Jeśli jest pożywka, znajdzie się też pasożyt. Jeśli jest ofiara znajdzie się oprawca. Bo do tanga trzeba dwojga!!!!!!!!!

  To nie ludzkość ma problem! To my go mamy! Bo to my nie pasujemy do tutejszych warunków. Innym one odpowiadają. Pogadaj z przeciętnym człowiekiem w pracy czy na ulicy, a powie ci, że tak musi być. Że trzeba płacić podatki i mandaty, że procent od pożyczek jest słuszny, że trzeba głosować na PO albo na PiS – dla nich to jest normalny, dobrze zorganizowany świat. Tylko nam coś nie pasuje, więc musimy być debilami i mącicielami.

  Ludzie jednak się budzą, a może raczej ostatnio zaczęły się tu wcielać bardziej świadome, stare dusze. One szybciej budzą się z hipnozy niż wcześniejsze pokolenia. Elity wiedzą, że rodzą się stare dusze, które mogą im zagrozić, więc próbują bawić się w króla Heroda. Dziś do rzezi niewiniątek nie używa się już miecza, dziś mamy szczepionki. Wiele z tych dzieciaków zamieniło się w zombi, ale rodzą się kolejne, a rodzice też się budzą i uniemożliwiają dalszy holokaust.

  Świat jest fraktalem. Jak na górze, tak na dole. Skoro ludzkość opyla pola toksynami, to i sama jest opylana. Dopóki ludzie nie zrozumieją, że trucie robali wraz z pszczołami i nami samymi jest złem i nie wymusi zaprzestania tego procederu Kosmos będzie truł nas. Może robią to kosmici, a może jakaś Ręka Opatrzności? Będziemy truci, aż w końcu zrozumiemy co robimy?

  A co do lichwy to i na nią jest sposób. Nie wiemy jeszcze, czy wyzwolenie się spod tego w Polsce jest możliwe, ale na Zachodzie tak, wielu ludzi nie płaci podatków i nie spłaca kredytów. Kombinujemy z Piotrasem żeby i u nas się dało.

  Lichwa zaczęła się chwiać. Ludzie już wiedzą jak działa i zaczynają się buntować. Ważne, że już wiadomo kto (personalnie) za tym wszystkim stoi. Na miejscu „oświeconych” zaczęłabym się bać!

 2. Nawet i bez obliczeń widać a nawet jest logiczne iż dojrzałych i starych dusz jest bardzo mało bo inaczej nie pozwoliłyby na wprowadzenie i utrwalenie tego paranoiczno-psychopatycznego systemu w jaki nas zepchnięto, każąc podpisywać jakieś kłamliwe i oszukancze umowy i nie informując nas o tym w jakie g …….o wdepniemy ! Ale to juz jest inny temat.To JEST planeta wiezienna i taka miała być.

  Rodzą sie stare dusze ale jest ich niewiele nadal. Ludzie, może jakoś instynktownie, nie chcą rodzic dzieci, więc dusze sie nie mają mozliwosci wcielać …i dobrze. Kiedy przyjdie dogodny czas będą miały taką mozliwość.

  My tu nie psujemy ale jednak jetersmy to znaczy że nas tu cisnęli a mysmy sie naiwnie zgodzili, bo nas oszukano. Odrodzic sie – zgoda. Ale na moich warunkach. Albo odrodzic sie w takich obszarach wszechswiata gdzie ten system nie istnieje, z daleka na lata świetlne od tego brudnego, parszywego systmu, ktory nas niszczy. Przebywając tutaj my sie NICZEGO nie uczymy bo wymazano nam pamięć z poprzedniego (poprzednich) wcieleń i powodu dla ktorego tu jestesmy. Uczyć sie lekcji mozna TYLKO wtedy gdy sie pamięta PO CO sie tu jest.

  Ja już nawet przestałem ludziom cokolwiek tłumaczyć bo stopień ich zezombienia, ogłupienia i odmóżdżenia oraz zaprogramowania w ostatnich latach jest juz porażajacy i postanowilem pozostawic ich własnemu losowi. Na szczeście też zauwazyłam że coraz wiecej ludzi mówi i pisze sensownie i widać żę się budzą, a przynajmniej zaczynaja zadawac sobie pytania.
  Z tymi ktorzy sie wydają myslacy i poszukujący – chetnie rozmawiam i podsuwam różene warianty obserwujac z ciekawoscią reakcji … Jesli zauwazam jakis fanatyzm .. – wycofuję się. Nie dyskutuje ani nie tlumacze. Szkoda mojego czasu i energii.

  Niezależnie od trucia nas z góry i z dołu, innym elementem niszczenia nas samych jest ludzka pazerność na kase …. co wiąże sie tez z niszczeniem planety, wyśmiewanie, lekceważenie a nawet represjonowanie ekologów bijacych na alarm .. dopełnia reszty. My, ta świadoma mniejszosc nie moze NIC. Mozemy co najwyzej czekac aż zdarzy sie może jakiś cud… i zatrzyma przynajmniej ten ogólnoplanetarny obłęd,

  Co do lichwy to byloby CUDOWNIE gdyby się WAM to udało. To prawda że zaczyna się chwiać ale na razie jeszcze trzyma sie dobrze…. Niestety. Niektore kraje a przynajmniej regiony wprowadziły wlasny pieniadz a banki są pod kontrolą i nie pobierają żadnych oprocentowań czyli LICHWY. Nie wiem czy u nas to się tak szybko przyjmie, boi jakoś dziwnie złe rzeczy i szkodliwe docierają do nas najszybciej i są bardzo szybko przyswajane. Dobre – jakoś nie a nawet w ogóle sie nam o takich rzeczach nie mówi ani nie pisze .. Pewnie ze strachu by sie i u nas to nie przyjęło.. Tylko kto miałby to zrobić skoro wszystko jest obsadzone Przeciez gdyby nagle wszyscy ludzie w Polsce przestaliby płacić podatki – to przeciez całej Polski do wiezien by nie zamknęli … Ale do tego potrzeba solidarnosci obwytelskiej, kogos kto to zainicjuje a musialby to być ktoś kto sie zna na prawie i finansach i bankowosci by nie mogli nam wmowic bzdur.I to wszystko.

  Jednakże aby tak mogło byc ludzie muszą sie odkodować. To prawda, że ludzie sa tak zakodowani na wyzyskiwanie ich, że wiekszosć nie tylko sie na to godzi ale wręcz oburza że mogłoby byc inaczej a nawet o zgrozo ! – nie zauważa wręcz że sa okradani, oszukiwani i mamamiani papką i wmawia sie im bzdury. Są gotowi obrażać, poniewierac a nawet zabic dla swoich bzdurnych i kłamliwych prawd nieartych nawet kłaka ! Jakże może byc więc dobrze ?
  Ale takim nie warto niczego tłumaczyc. Szkoda na nich nawet jednego słowa.

 3. Ten system działa na zasadzie piramidy. Ci na samej górze wiedzą wszystko, dzięki czemu mogą sterować całością. A ci na poziomie o 1 stopień wyższym niż najniższy są najskuteczniejszą strażą systemu. Oni nie wiedzą nic poza tym, że mają przepisy, które muszą być wcielone w życie. Ci wszyscy urzędnicy, policjanci i armia to są zwykli ludzie, tacy jak my, ale mają władzę, żeby nakazać, zakazać, nałożyć kary, aresztować, a w końcu nawet zabić. I to oni są najniebezpieczniejsi! Oni nie rozumieją nic, bo mają zerową świadomość, ale mają kije i marchewki i (co najważniejsze) jest ich nieprzebrane mnóstwo. To właśnie o tę tępą i bezrozumną zaporę systemu rozbijają się wszyscy buntownicy. Dyrektor banku wie, że każdy z nas może odmówić spłacania haraczy, ale do dyrektora nie wolno ci iść, bo musisz iść do urzędnika w okienku, a ten o niczym nie ma pojęcia, więc wydrze mordę i postraszy sądem. Wiem jak to działa, bo kiedy mi tłumaczono, że można się wyzwolić ja widziałam w wyobraźni nie rząd, czy dyrektora, ale tę całą armię tępych urzędasów, którzy przecież nie zrozumieją o co chodzi.

  Tak to działa, ale kto o tym wie, ten też wie, jak wykiwać system.

  Wcielamy się tu dopóty, dopóki się nie przebudzimy. To jest Matrix do kwadratu: mamy świat iluzji na ziemi i taki sam świat iluzji jest po śmierci. Tam jest nawet jeszcze gorszy, bo to właśnie tam piorą nam mózgi na potęgę, wmawiając, że musimy coś komuś spłacić, zadośćuczynić, odpokutować, nauczyć się bla bla bla. Tam jest cudownie i słodko, karmią nas miłością, nie ma cierpienia, więc nie ma też przebudzenia. Budzi ból i dlatego to właśnie jedynie tu, na ziemi możemy się ocknąć z hipnozy.

  Podawałam tu linki do świetnych tekstów Camerona, byłego pracownika fałszywego światła: https://krystal28.wordpress.com/?s=cameron

  Obserwując z jednej strony narastające zzombienie, a z drugiej narastające przebudzenie coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ludzkość podzieli się na dwa obozy. Jedni zostaną zcyborgizowani i zamienieni w półautomaty służące swoim panom, a inni pójdą drogą rozwoju. Ale nie miejmy złudzeń: nikt tu nie dozna oświecenia. Prawdopodobnie ześlą im jakiegoś Jezusa, który będzie prał im mózgi naukami lucyferycznymi, ale system będzie pewnie bardziej sprawiedliwy i znośny. Taki New Age dla wszystkich. A co z nami? My pokażemy im Kozakiewicza gest! Z nas oni już nie będą mieli żadnego pożytku, bo się obudziliśmy. Nie da się nas wydoić ani z kasy ani z luszu, więc pewnie lepiej będzie dla nich, jeśli wyślą nas do innych regionów wszechświata, gdzie jest bardziej normalnie.

  W serii „Przekręt wszechczasów” mówiliśmy o tym, że gdyby ludzie solidarnie przestali płacić podatki system runąłby w jeden dzień. Ale to się nie uda, bo zastrachanych durniów jest zbyt wielu (to znaczy jest ich zdecydowana większość). Dlatego nie zawracajmy sobie głowy zbawianiem świata. Troszczmy się o swoje własne sprawy. System można wykiwać, ale trzeba wiedzieć jak. System ze swojej strony już zauważył, że lawinowo przybywa freemenów i przygotowuje do walki z nimi specjalnie przeszkolonych prawników. Na razie oni są górą, ale ktoś w końcu wyciągnie tę cegiełkę, która spowoduje zawalenie się całego muru (a raczej piramidy).

 4. Tak, wiem o piramidalnej strukturze tego systemu. Czytałem wszystkie ksiązki D. Icke’go. Antona Parksa i Marcello Pamio. Wszystko dokłdnie tlumacza. Tak to własnie działa, Do dyrketora banku mozna pojsc osobiscie, ale po co ? Wiadomo z góry co powie. Nic ponadto. Po prostu powinnismu nagle przestać płacić podatki i haracze. Mogą nam zablokować dostęp do kont. To jest ich jedyna obrona.

  Kilka lat temu przyszła mi nagle do głowy taka idea, że połowa ludzkości (ta uzombiona) kontroluje drugą połowę ludzkosci (tę nieuzombioną).. I wydaje się że tak własnie jest na kazdym poziomie piramidy. Podstawą jej jetesmy własnie MY i jesli podstawa sie zachwieke i runie – ONI takze ! ))) Dla mnie to proste i oczywiste. Z tych 3,50o mld ludzi może 100 mln jest ludzmi swiadomymi (moze jestem optymistą).

  Wykiwać system można le grupowo i mądrze. Są już tacy ale działają jedynie na razie lokalnie. Dalej sie to jakos nie rozprzestrzenia.

  Ból odczuwa miliardy ludzi ale i tak ciągle jest im ciężko się obudzić, Ja nie musiałem odczuwać bólu bo mnie oświeciła ciekawość i chęć zdemaskowania tej rzeczywistości. Prawdę mówiąc w ogóle się kiedyś tym nie interesowałem. Miałem inne problemy na głowie i musiałem dbać o własne interesy bo te były dla mnie najbardziej żywotne. I potem nagle zaczęło mnie coś oświecać… Po zobaczeniu na niebie kilkunastu UFO …zacząłem się zastanawiać i po nitce do kłębka dochodziłem prawdy przez wiele lat. Doszedłem do tego że mnie porywano od dziecka. Już od 5-6 lat pamiętałem koszmarne sny z udziałem szaraków .. ale wówczas nazywałem ich „dziwnymi dziećmi” bo w konwencji snu one sie ze mną bawiły. Coś ze mną robili. Bardzo sie bałem w tym śnie … a w jednym z nich – duży Szary w białym fartuchu cos ze mna robił i uspokajał mnie wzrokiem.. Potem jako 7-9 latek widziałem we śnie kadzie z ludzkimi ciałami moczącymi się w jakim zielonym płynie… Tak było wiele lat. Spałem przy zapalonej lampce nocnej bo się bałem a mama musiała spać w tym samym pokoju bo się budziłem w nocy z krzykiem … W 2004 roku zacząłem nie wiedzieć czemu, widzieć w tramwaju to czego inni ludzie zdawali sie nie widzieć. Widziałem reptylian. Dziwne że na ogół zawsze w tramwaju. Raz tylko na ulicy minęliśmy się, (ktora nagle opustoszała w czasie kiedy jest najwiekszy ruch a ulica jest najruchliwszą w mieście). Gdy go minąłem – i odwróciłem się – znikł. Nie było go nigdzie. Potem w 2008 czy 2009 (juz nie pamiętam) mialem w supermarkecie Tesko spotkanie (jak sądzę z Obcymi (humanoidalnie wyglądającymi) ale w tak dziwacznej i groteskowej wrecz absurdalnej sytuacji że po prostu pp tym spotkaniu przez miesiąc nie wychodziłem z domu. Jeden z nich a raczej jedna (kobieta) o białych włosach i białej plstykowej cerze miala wodiste oczy i bardzo złe gadzie kropki w oczach zamiast źrenicy. Zablokowali mi czakrę gardła (chyba) bo choc wiedziałem co sie dzieje i chciaem cos powiedzieć – to nie ukmiałem wydobyc glosu. Nie bałem sie. A rzeczywistość w tym Tesko została jakby „zamrożona”. Ludzie gdzies poznikali a niektorzy byli jakoś bardzo daleko … Miałem poczucie że zamrożono czas. albo zatrzymano. Załatwiłem sob ie zwolnienie lekarskie by nie chodzić do pracy. Potem spotkałem ich raz czy dwa razy i od 2009 czy 2010 r, przestałem ich spotykać w tramwajach. Jedna moja znajoma wyjaśniła mi że po prostu oni są cały czas tylko mnie z jakichś powodów udaje się ich widzieć. Ludzie też ich widzieli ale gadzich detali nie widzieli tylko ja… a mnie sie podobno rozszerzyła świadomość i udawało mi sie ich widzieć w ich częstotliwości spektralnej. Nie wiem czy tak jest naprawdę ale wiem co widziałem i do końca życia nigdy tego nie zapomnę. Nigdy nikomu (poza 2 osobami) nie mówiłem, bo wiem że ludzie by mnie wysłali do psychiatry, choć niewiele sobie robię z opinii ludzi na swój temat to jednak nie chciałem tracić przyjaciół … Wolałem wiec milczeć. W tym czasie (kiedy moglem ich widzieć) spotkałem jednego z nich w tramwaju latem u którego ujrzałem na plecach wzdłuż kręgosłupa wypustki jakie mają niektóre gatunki jaszczurek. Miały ok 2-3 mm i były koloru ciemnego różu. To był dla mnie szok. Zrozumiałem, że świat wcale nie jest taki jaki nam wmówiono że jest, Pomyślałem że pojadę z nim (choc właśnie miałem na swoim przystanku wysiąść) i spytam go o to ale otrzymałem natychmiast w głowie przekaz by wysiąść. Wszystko opisałem w swoim czasie bo przecież z biegiem lat detale sie zacierają i zapomina się niektóre rzeczy… Choć wiem, żę to nie na temat ale przy okazji o tym piszę o tym, by wyjaśnić skąd u mnie się wziął ten bunt przed obecna rzeczywistością. Może urodziłem się z tym i było to uśpione i dopiero niektóre wydarzenia w moim życiu spowodowały że się to przebudziło … Może jestem i starą duszą .. niemniej od lat dziecinnych czułem się tutaj źle ! Nie rozumiałem w ogóle tego świata, czego ode mnie chcą i po co mam w ogóle chodzić do szkoły i do pracy. Nie miałem w ogóle poczucia wartości pieniądza co często zarzucał mi ojciec. Lubiłem chodzić do szkoły tylko dlatego bo miałem tam dużo kolegów z którymi jednak nie umiałem nawiązać jakichś bliższych kontaktów.. Poza jednym czy dwoma z którymi się związałem emocjonalnie bliżej, A ponieważ chodziłem do męskiej szkoły podstawowej wiec nie rozumiałem dlaczego chłopcy sie biją skoro po dwóch godzinach się już przyjaźnią. To było dla mnie obce i dziwne a rodzice nie mogli mi w niczym pomoc. W ogóle dla mnie przemoc była czymś czego nie umiałem zrozumieć … Z biegiem lat zrozumiałem.

  A co do oszustwa po drugiej stronie – tak to właśnie działa… Widziałem wspaniały film na ten temat .. Chyba amerykański. Właśnie ten system mamienia i oczarowywania dusz po tamtej stronie jest świetnie ukazany, Zapomniałam tytułu tego filmu … Jak sobie przypomnę to napiszę, Tam tez w tym filmie jest postać dziewczyny ktora sie postawiła tego słodkiemu pełnego przesłodzonej i sztucznej na pokaz miłości i obłudy systemu który właśnie ich programował i robił im wodę z mózgu.

  Plany iluminatów zakładają właśnie zesłanie nam tutaj jakiegoś Jezusa czy innego zbawiciela i stworzenie jednej ogólnoplanetarnej religii – mającej z założenia zrobić nam pranie mózgu i totalne programowanie. Kto się wyłamie, będzie niszczony by nie buntował innych niewolników.
  Ale myślę że im sie to nie uda, bo ludzie jak zauważyłem coraz częściej na forach krytykują religie i sa do niej nastawienie coraz częściej negatywnie. Cała nasza obecna cywilizacja jest lucyferyczna … Należy być tego świadomym ale większość nawet tego nie wie… Juz dawno przestałem kogokolwiek „oświecać”. Doszedłem do wniosku, że jeśli przyjdzie czas – każdy sam znajdzie swoją drogę .. Tyle ze to wszystko za długo trwa .. a czasu juz właściwie nie ma. Przekroczyliśmy punkt nie powrotu.

 5. Ja też od urodzenia czułam się tu obco, też nie lubiłam szkoły i pracy, o kasie również nie mam pojęcia, ale nie mam żadnych wspomnień z szarakami ani reptylami. Za to pochłaniałam z wypiekami na twarzy wszystkie relacje z wzięć. Mam w domu stosy kwartalników UFO i innych podobnych wydawnictw.

  Miałam dwa przerażające sny. Jeden we wczesnym dzieciństwie, kiedy przyśniło mi się, że na mój pokój dokonały desantu małe ludki ubrane w metalowe zbroje. Wyglądali jak beczułki ze spiczastymi, również metalowymi nakryciami głowy. Mieli dziurki w miejscach oczu. Było ich mnóstwo i biegali po całym mieszkaniu, również po stole, kredensie i szafie, a ja umierałam ze strachu. Kiedy się obudziłam schowałam się pod kołdrę. Bardzo chciałam iść do pokoju rodziców, ale bałam się wyjść spod kołdry. W końcu się odważyłam i z wielkim rykiem tam pognałam. Drugi sen miałam pod koniec ciąży. Przyśniła mi się rzeźnia. Na podłodze były drewniane ażurowe podesty, a pod spodem płynęła krew. Na hakach wisiały tusze, a ludzie dzielili je na mniejsze kawałki, i układali na plastikowych tackach i owijali folią. Przeraziłabym się nawet wtedy, gdyby to były świńskie tusze (jestem wege), ale tam wisieli ludzie. Obudziłam się na pół żywa z przerażenia!

  Po wielu latach przeczytałam relację (chyba z Teksasu) o najeździe na farmę metalowych „beczułek”. Ludzie przywitali ich gradem kul, a odgłos był taki, jakby strzelali do metalowych wiader. W czasie tego drugiego snu nie miałam pojęcia o Reptylianach i o tym, że gustują w ludzkim mięsie.

  Ja od zawsze czułam się chroniona. Wiele razy zło, a nawet śmierć zaglądały mi w oczy, ale zawsze jakaś siła mnie ratowała. Dlatego pewnie nigdy nie spotkałam żadnego z tych pokrytych łuską kolesi. Jeśli chodzi o książki, to zawsze byłam „informowana”, które zawierają przekaz z ciemnej strony. Czułam wtedy lęk i widziałam czarną aurę. Najczarniejszą i najbardziej przerażającą książką jaką miałam w rękach była… BIBLIA! Wylewało się z niej coś czarnego jak dym, a mnie ogarniało przerażenie. Dlatego nie czytałam jej, dopóki nie dostałam na to „pozwolenia”. Stało się to dopiero ok. czterdziestki, kiedy miałam już wiedzę o tym, że opowieści ST to księga ufologiczna i że istoty tam opisane nie są przyjaźnie nastawione do ludzkości. Jahwe to ewidentnie Jaszczur i to wyjątkowo podły.

  Ja nie umiem określić kiedy się obudziłam. Zawsze czułam się obco, interesowałam się czym innym niż rówieśnicy, nie rozumiałam kolegów w szkole i wolałam siedzieć w domu z książką niż na boisku czy na „balandze”. Nie piłam i nie paliłam i do dziś nie rozumiem dlaczego ludzie to robią. Od dzieciństwa pochłaniałam książki SF i tropiłam niewyjaśnione tajemnice: jakieś nieznane zwierzęta typu potwór z Loch Ness, Yeti itp., relacje o UFO, o Trójkącie Bermudzkim i podobne. Nęciły mnie również teorie spiskowe. Byłam pewna, że oficjalne wyjaśnienia to oszustwo (były nielogiczne i nieprzekonujące) i że władze coś przed nami ukrywają. Film Daenikena o Rydwanach bogów zrobił na mnie takie wrażenie, że 3 noce nie spałam!

  Już we wczesnej młodości poznałam teorię o żydowskim spisku. Moja mama miała takiego znajomego, który drążył ten temat. Niby wszystko idealnie się zgadzało z tym, co widać w świecie, ale nikt inny nic o tym nie wiedział i nie mówił, więc w końcu odłożyłam ten temat do kącika pt. „eee, to chyba niemożliwe”. Powróciłam do tego dopiero po wielu latach, kiedy podłączyłam się do internetu. Tu znalazłam mnóstwo dowodów na to, że nasz stary znajomy miał jednak rację. Kupiłam też książkowe wydanie „Protokołów mędrców Syjonu” z bardzo grubym wstępem żyda Tazbira, który dokonywał niezwykłych akrobacji, żeby tylko udowodnić, że to fałszywka. Tego wstępu do dziś nie dałam rady przeczytać! Już pierwsze strony tak mnie znudziły i zdegustowały bredzeniem bez sensu i grubymi nićmi szytymi kłamstwami, że darowałam sobie dalszą lekturę. Za to same Protokoły wprost zwaliły mnie z nóg swoją prawdą! To nie może być żadna fałszywka, bo musiałby ją napisać jasnowidz lepszy niż Nostradamus!

 6. Zapomniałam napisać o piramidzie. Piramida sobie stoi, a czas ją rozkrusza. Najpierw odpadają ziarenka piasku, potem sypie się żwirek, a w końcu odpadają kamienie. Jak przyjdzie czas cała piramida się zawali. My jesteśmy żwirkiem.

  Piasek jest wolny. Żwirek również. Kamień, który odpadł leży obok. Nie należy do piramidy. Piramida stoi, piasek, żwir i kamienie są poza nią i mogą robić, co im się podoba.

  Nie zamierzam wysadzać piramidy. Każdy kto do niej należy robi to z własnej woli. Jeśli zechce się oddzielić to się oddzieli.

 7. W tym co napisałaś jest wiele podobieństwa do moich początków … Nawet sen o krwawych ciałach.. Ja śniłem tylko o ludzkich ciałach w kadziach z zielonym płynem. Ale w wieku ok. 6 lat śniło mi sie że lezę na całkowicie oślepiająco białej sali na jakimś posłaniu tez białym a na tym posłaniu była krew … To była moja krew ale jeszcze wtedy o tym nie wiedziałem. Ja tez zbierałem kwartalniki UFO. Nawet mama je czytała. Po latach kiedy juz naprawdę się z nimi zetknąłem wyrzuciłem je. Jak na owe czasy to kwartalnik UFO był rarytasem i wyjątkiem wsrod komunistycznych śmieci i idiotyzmów jakie wówczas wydawali. Zrerszta to byly tłumaczenia z zachodnich tego typu czasopism. Ja także nie piję nie palę i nigdy tego nie robiłem i do dziś nie umiem zrozumieć skąd u ludzi takie pragnienia picia czy palenia …? Dlaczego jedni to robią a inni nie…? To samo z narkotykami.

  Owe reptyle z którymi sie zetknąłem nie zrobiły mi na szczęście nic złego, po prostu je widziałem. Wyglądały jak ludzie ale miały detale na sobie które świadczyły że to nie byli do konca ludzie (a tylko ludziopodobni) . ale te detale tylko ja widziałem choc mogli je widziac inni ludzie (tylko 1 jedyny raz rozmawiałem z nimi przy spotkaniu z nimi w Tesko)… Różnili się tez zapachem : cuchnęli siarką. Ale ludzie tych detali nie widzieli bo mój zakres postrzegania częstotliwości nie wiadomo dlaczego się poszerzył. Joz ich nie widzę. A może po prostu ich juz nie ma. Czytałem że reptyle odeszły a pozostały ich hybrydy … Czyż pozostałością po gadzich przodkach nie byłoby jajeczkowanie u kobiet a u mężczyzn spermatozoidy ?

  U mnie tez kilkakrotnie śmierć zaglądała w oczy ale jakoś zawsze się wywijałem …i spadałem jak kot na 4 łapy ))) Tez czułem sie chroniony, może to moja Nadjaźń a może jakiś „anioł” stróż choć ja w te anioły (te dobre zwłaszcza) to jakoś nie za bardzo wierzę a nawet im nie ufam w ogóle… Kojarzą mi się źle. Natomiast pamiętam że zawsze się potwornie bałem chodzić do kościoła k.k. dokąd mnie ciągnęła babcia (fanatyczna dewotka). Jak już tam poszedłem – to natychmiast chciałem stamtąd wyjść, bo widziałem i czułem coś złego a nawet bardzo złego. Wówczas nie moglem tego uczucia paniki i dławienia określić bo bylem za maly ale teraz moge to opisać jako uczucie jakiegoś rytuału diabelskiego czy satanistycznego … Przecież to ich „spożywanie ciała bożego i picie jego krwi” to przecież czyste rytuały GADZIE ! Wprawdzie tylko symboliczne ale to promowanie diabelskosci ! Babka oczywiście mawiała że mnie „demon” a raczej „diabeł” opętał bo chcę uciekać z koscioła … Mialem wtedy z 10-11 lat ale czułem coś potwornego w tym kosciele. Bałem się księży i jak już musiałem miec cos z nimi do czynienia to czułem od nich smród … Jeden z nich dobierał się do mnie .. ale nigdy nikomu o tym nie wspomniałem. Były ciągle w domu awantury z powodu tych religii i kościoła. Ojciec zabronił babce (jego matce) ,mnie tam na sile ciągnąć i potem już ten terror ustał.

  Biblię przeczytałem dopiero w wieku dorosłym. Wyczułem w niej wiele zła i przemocy. Zwłaszcza w Starym T. (istotnie to Biblia ufologiczna), gdzie Jahwe (Jehowa którego czczą do dzisiaj sekciarze z Wyznawców Jehowy) okazał sie psychopatycznym, okrutnym jaszczurem głoszącym się bogiem! JAK można wierzyć w coś tak potwornego ? Ci ludzie nie maja rozumu a sieczkę we łbach. Kiedyś nawiedzali mnie wyznawcy jehowy. Pokali nachalnie do moich drzwi i chcieli mnie indoktrynować. W końcu za progiem (nie wpuszczając ich do swojego mieszkania) powiedziałem im co myślę o ich gadzim bogu i kim on jest naprawdę. Byli oburzeni i ściągali na mnie rożne kary za „bluźnierstwo” ale już więcej nie przyszli. Na koniec powiedziałem im że ten ich gadzi bóg pewnie im juz do cna wyżarł rozum. Nowy Testament jest kopia Biblii starotestamentowej prze manipulowaną na potrzeby Watykanu, kolejnego gadziego imperium. Mam przyjaciela Rosjanina (mieszka w Moskwie) bardzo porządny i dobry człowiek, ale strasznie zakodowany na religie prawosławną. Chciał mnie przekonwertować na prawosławie. On nie ma żadnej wiedzy na temat prawdziwej natury naszej rzeczywistości wiec nawet nie zaczynam z nim na ten temat rozmawiać. Powiedziałem mu (rozmawiamy po rosyjsku bo znam ten język biegle) że nie należę do żadnej religii i chce nadal pozostać wolnym. Natomiast szanuję jego przekonania i nie przeszkadza mi że jest taki religijny. Przyjeżdża on często do mnie do domu .. Ciągnie go do Częstochowy gdzie jedzie sam bo ja tam nie chcę jechać na Jasną Górę wielbić „matkę boską częstochowską” która jest niczym innym tylko kopią krwawej i okrutnej hinduskiej bogini Kali (dlatego jest czarna) no a potem idzie do kościoła prawosławnego i tam się modli i śpiewa (w chórze). Ma piękny głos i szkoda że akurat związał sie z kościołem. Uwielbia zwiedzać klasztory i świątynie. Ja akurat nie. No ale gość to gość…. ))) Nie mogę mu przecież powiedzieć że Watykan prowadzi podwójną działalność : oficjalnie wielbi Jezusa i Maryję (gadzia bogini Izyda) – a nieoficjalnie prowadzi zamknięte msze satanistyczno-lucyferyczne. Wszyscy papieże biorą w tym udział .. JP II również. Wredny typ udający chodzącą dobrć i miloś ! A Ratzinger był koszmarnym jaszczurem, krwiożerczym i uwielbiającym pożerać ludzkie mięso. Zwłaszcza bardzo młodych chłopców (10-11 letnich). Takie same obrzędy istnieją w religii prawosławnej ale nie oświecam mojego rosyjskiego przyjaciela bo wiem, że nie jest w stanie ani nie jest gotowy tę prawdę przyjąć. A nie chcę stracić jego przyjaźni.

  Protokołów..,, nie czytałem ale wiem o co tam chodzi. Katastrofa smoleńska którą rzekomo bada Macierewicz (tez żyd) nigdy nie zostanie odkryta … bo jest to wg mnie typoowy mord rytualny tak samo jak rosyjskiego samolotu w Egipcie a takze inne poprzednie katastrofy … Kilka z nich (4) zostały dokonane 31.11. a wiec przed świętem Holloween .. typowe masonistyczne święto poświęcone szatanowi czy lucyferowi … dla mnie to jedno i to samo.
  I pomyśleć żę to koszmarne świeto wprowadzono do Polski a idioci sie w to bawią … W przedszkolach nawet dzieciom każą to święto obchodzić.

  Z tą piramidą to tak to własnie obrazowo wyglada … ale kiedy runie to juz nie wiadomo … ))))
  Mam nadzieję że doczekamy tego momentu …

 8. Podaje bardzo ciekawy i nigdzie dotąd nie rozpowszechniany link do temnatu : „Złoto Anunnków : Najeźdźcy z Kosmosu”. Nie ma tłumaczenia ale na pewno zorientujesz sie po tym co sie widzi. Przetłumaczyłbym to ale nie wiem jak to sie robi technicznie. Choc o tym sie nie pisze i nie mowi to Rosjanie są bardzo zaawansowani w tych badaniach reptyloidow, i całej historii z nimi zwiazanej. Uważają że byli i dobrzy reptylianie ktorzy nas takze wiele nauczyli. Enki był np. jaszczurem ale ogólnie byl po naszej stronie, Mowi sie tylko o amerykanskich osiagnieciach w tych dziedzinach, ale ja widziałem setki dokumentalnych filmow na YT w j. rosyjsim i mogę stwierdzić w 100 % że są oni naprawdę zaawansowani …. Poza tym na YT są rewelacyjne filmy dokumnetalne (rosyjskie) z roznych wypraw w rozne sgtrony Rosji i poza Rosję .. wyprawy zaglębiajace sie w podziemne kompleksy labiryntow zamieszkiwane przez jaszczury …

 9. Jest np. na jutub filmik na ktorym Miedwiediew mowi dziennkarce otwarcie o obcych ktorzy są miedzy nami i o obcych z ktorymi rzad rosyjski ma stycznosc… Oczywiscie dziennikarkamusmiecha sie ironicznie i głupkowato bo uwaza ze Miedwiedziew robi ja w konia i wmawia jej jakies bajki ,,,, A jesli juz Kreml o tym mowi otwarcie (czyzby sadził ze i tak 99 % ludzi nie uwiezy i wezmie to za żart) to znaczy że z pewnością tak jest…

 10. Moja rodzinka była na szczęście niekościółkowa. Mój dziadek ze strony mamy skończył nauki przyrodnicze na Sorbonie, a Francuzi zawsze byli antyreligijni, więc go tam odpowiednio przekabacili. Babcia też nie była religijna. Rodzice ojca byli nauczycielami, którzy walczyli z analfabetyzmem gdzieś w zapadłych krańcach Polski, więc i oni religijni nie byli. Dziadek, jako kierownik szkoły, co tydzień musiał być w kaplicy innego wyznania, żeby dać dobry przykład tolerancji religijnej. Przez jakiś czas mieszkali w Zelowie, a tam był prawdziwy tygiel religijny. Polacy stanowili tam niewielki procent mieszkańców, większość to byli żydzi, byli też Czesi (husyci) i inne mniejszości, więc dziadkowie co tydzień zaliczali inne nabożeństwo.

  Mnie nikt do kościoła nie prowadzał, nie chodziłam też na religię. Ale nikt nigdy mnie z tego powodu nie prześladował. Pamiętam tylko, jak bardzo przeraziłam się ogromnej figury Jezusa na krzyżu. Moja babcia musiała coś załatwić w kościele (w tamtych czasach niektóre szpitale były zarządzane przez KRK, a zakonnice były tam pielęgniarkami), więc poszłyśmy do zakrystii. Ja miałam zaczekać w ogródku, a tam była kaplica w z tym ukrzyżowanym. Mało nie umarłam ze strachu. A potem poszłyśmy do przychodni przy tym kościele. Lekarza się nie przestraszyłam, ale kiedy wyszła zakonnica, cała czarna, tak się przeraziłam, że do dziś to pamiętam, chociaż byłam wtedy całkiem mała.

  Czasem zaglądam do kościołów, bo to są miejsca zabytkowe. W kościele nie czuję diabła, może dlatego, że szczerze modlący się ludzie neutralizują te wibracje.

  A co do Jehowych to i ja miałam z nimi przejścia. Opisałam tu kiedyś, jak mnie namówili na czytanie Biblii. Zgodziłam się z czystej ciekawości. I wpadłam w stany lękowe, bo ich „bóg” to oczywisty szatan! Pomyślałam, że jeśli szatan jest bogiem to jesteśmy w piekle! A teraz niedawno chodziły tu dwie takie dziewczyny, otworzyłam im, a kiedy powiedziały kim są powiedziałam im, że dziękuję bardzo, bo ich bóg jest taki potworny, że już raz przez niego wpadłam w stany lękowe. Dziewczyna wytrzeszczyła oczęta i wystękała „ojej!” Pewnie już nigdy więcej tu nie przyjdą 😛

  Zgadzam się całkowicie co do żyda Macierewicza i tego, że Smoleńsk to był mord rytualny. Zabili swoich, ale u nich taki kanibalizm to jest rzecz normalna.

  Ten film z Miedwiediewem widziałam. Niektórzy twierdzą, że on żartował, ale nie wydaje mi się.

  Co do piramidy: nieważne, kiedy runie. Ważne, że my jesteśmy tym żwirem albo kamykami, które wypadły. My już nie jesteśmy częścią piramidy. Dzięki temu, co pisze Piotras możemy się wyzwolić z tej niewoli, ale do tego trzeba się przygotować.

  Bardzo cenię rosyjskie filmy. Na razie oglądam jeszcze z napisami, ale już niedługo pewnie dam radę i bez napisów. Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej w podkładaniu napisów, to pogadaj z BladyMamut’em, pewnie chętnie ci pomoże (zajrzyj do Zdrowotnego Hyde Parku).

 11. Moi rodzice ne byli kosciółkowi tylko babcia. Matka – Francuzka pochodziła z rodziny mieszczańskiej i bardzo antyreligijnej (mam chyba po nich awersje do tych instytucji). Matka była ateistką, ojciec nie był ale w religie nie wierzył. Miał swój światopogląd. Aby mieć dobrą prace, mieszkanie i utrzymać swoją rodzinę musial sie zapisać do partii ale komunistą nie był. Mial maturę klasyczną (z greką i łąciną) co w tamtych czasach było tym co obecnie mieć studia a nawet doktorat.
  Ojciec – Rosjanin (jego ojciec Polak służący w wojsku Mikołaja II) urodzony w Rosji na Syberii. nad jeziorem Bajkał. Babcia z Wilna ale gdy się zaczęła wojna z bolszewikami (którzy zresztą zbili dziadka gdy miał 22 lata ale babcie zdążył zapłodnić) babcia uciekała na Daleki Wschód. Była analfabetką ale kochała dzieci wiec sie wynajęła w Harbinie (duze miasto w północno-wschodnich Chinach) do pilnowania dzieci w arystokratycznej rodzinie państwa Szan-go. Nie znała chińskiego a tylko rosyjski i polski więc opiekowała sie jak mogła ale potem gdy wojna sie kończyła, a Polacy masowo wracali ze Wschodu na Zachód i babka sie wybrała w drogę powrotną czym się dało. Zatrzymała sie u Buriatów nad Bajkałem. Tam urodziła ojca i przebywała u tych ludzi skośnookich ok.4 lat. Ci ludzie zresztą uratowali ojca od śmierci bo Kozacy i bolszewicy buszujący po Rosji mordowali wszystkich męskich osobników (by nie było potem mscicieli) a kobiety gwałcili i tez czasem mordowali…. Buriaci przebrali ojca za dziewczynkę (dobrze, że nie próbowali go zgwałcić bo od razu by go zabili) i w ten sposób uratowali mu życie a babcia terminowała u miejscowego szamana. A zdewociała potem jak juz wróciła do Polski. Umiała leczyć metodami szamańskimi i wyleczyla mnie w ciągu jednej nocy z jęczmienia ktorego wowczas trudno było wylczyc bo leczyli mnie 5 miesiecy i bylo coraz gorzej…. Oko mi ropiało i jątrzyło, wypadły mi rzęsy i o mało nie ośleplem n to oko. Babka wiec wkroczyla do akcji i za pomocą szeptania, zaklęć, zamawiania wody i palenia ziół wyleczyła mnie. Nie uwierzyłbm gdyby nie przytrafiło sie to mnie… a na na drugi dzien wstałem bez śladu jeczmienia na oku. Mama uznała że jest wiedźmą i zaczęła sie jej bac … i moze miala powody bo babka jej nie lubiła i praktykowala na niej swoją złą magię … A mamę ojciec poznał we Francji gdy z armią gen. Andersa pojechał na zachod do Francji. Dlatego znam biegle 3 języki : polski, rosyjski i francuski. Ojciec znal biegle rosyjski i u nas w domu mowiło sie w 3 językach … w tym po rosyjsku.

  Co do kościoła i katolicymu to ja zawsze stawiam im pytanie (jeśli za bardzo mnie wkurzają swoją głupotą i nachalnością) ; „Kochacie Jezusa, modlicie sie do niego a ciągle chcecie oglądać go rozpiętego na krzyżu i oglądać jego męczarnie ! Czy to nie jest jakiś sadyzm ? Ja bym nie chciał ciągle oglądać kogoś kogo kocham rozpiętego na krzyżu o oglądać moment jego męki i śmierci”.. Na ogół nie wiedzą co odpowiedzieć ale dlatego właśnie oskarżają mnie o bluźnierstwo i opętanie …Ale niewiele sobie z tego robię…)))

  Mordy rytualne przeprowadzane w katastrofach lotniczych to ostatnio plaga. Na stronach rosyjskich mam cały opis (ze zdjęciami) całego wypadku lotniczego w Smolensku i niescisłości oraz niezrozumiałe detale. Koszmar! Te zdjęcia ukazują pokłute i rozszarpane ciała ofiar … Ekspert komentuje te zdjecia pisząc iż ciała po wypadkach lotniczych tak nie wyglądają. I żę wszystko wskazuje na mord rytualny. Poza tym samolot wylądował we mgle (wcale sie nie rozbił i nie bylo żdnego wybuchu na pokładzie), zamordowano ludzi, samolot zabrano a podrzucono jakieś rozbite szczatki innego ale podobnego samolotu. A rodzinom ofiar zabroniono otwierać trumien. No jasne, aby nikt tego nie mógł ogladac. Jednak kilka rodzin to zrobilo i zobaczyli ten horror. Uciszyli ich dając im ogromne „odszkodowanie” pieniężne by im zamknąć usta. DLATEGO własnie Rosja nie chce oddać tych szczątków samolotu Polsce.
  Żyd Macierewicz o tym wie ale nie nie może powiedzieć (bo wie co go czeka) a tylko udaje ze te sprawe bada i będzie badał tak dlugo jak dlugo to bedzie Pisowi na ręke. Bedą tym wymachiwać swoje atuty i nam truć d……. bez konca. Rząd opierający sie o cos tak potwornego jak rytualny masowy mord – źle skończy.A my nie powinniśmy sie po prostu tym emocjonować bo zasilamy tego właśnie egregora…. Ale z wypowiedzi ludzi na forach widać ze ludzie w Polsce maja dość tego tematu i piszą o tym wprost w dosc ostrej formie…. Jeden napisał : „Rzygam już tym tematem (Smolenska)” i tym podobne wpisy a nawet o wiele dosadniejsze. Zresztą Wszyscy napisali że jestem chory psychicznie albo że ćpam … !!! Tak to własnie jest : ludzie domagają się prawdy ale kiedy się ją im wyjawia – plują jadem ! Dltego nie wiarto im niczego mowic. Poza tym niech sie o to martwią ich rodziny…

  Miedwiediew nie żartował. W innych jutubach i dokumentgalnych rosyjskich filmach jest mowa o tym samym. Np. wczoraj ogladalem godzinny film dokumentalny rosyjski na temat przyczyn upadku wielkiej cywilizacji Egiptu…. Niezwykle ciekawy. Nie sądziłem że Rosjanie sa tak zaawansowani w tej wiedzy .. bo ciagle sie tylko pisze o zachodnich ekspertach (głownie USA) a mowienie dobrze o Rosji jest w naszej żydowskiej (a raczej syjonistycznej) rzeczywistosci tbu .. Nie wolno mowic dobrze o Rosji ! Koszmar ! Tak sie właśnie pierze mózgi Polakom. Na szczescie nie wszyscy dają sie tak odmóżdżać i jest wiele Polakow myslacych. Jezyk rosyjski (ook angielskiego) jes waznym jezykiem i uczą sie go nawet w krajach zachodnich. Tylko u nas omija sie ten jezyk z daleka… Na kursch jezykowych ucza sie go tylko biznesmeni pragnacy utrzymywac jakies kontakty handlowe z Rosją ..

 12. Jesteśmy okłamywani na każdym kroku. Jednym z nowych oszustw jest racjonalizm, a raczej pseudoracjonalizm. Wmawia się nam, że istnieje tylko materia i że kiedyś ludzie byli prymitywni i głupi, więc nie mieli żadnej medycyny, a szamani to byli oszuści, którzy robili kuglarskie sztuczki. Dziwne tylko, że ludzkość nie wymarła z powodu tego braku medycyny i nie zlikwidowała szamanów za te oszustwa. Nikt nie zadaje logicznych pytań, bo naukę logiki ograniczono do kilku lekcji logiki matematycznej, a humanistyczna poszła w odstawkę, żeby ludzie nie przeszkadzali psychopatom rządzić.

  Nad Ziemią od wieków panują krwawi bogowie. Kiedyś składali ofiary na piramidach, potem na stadionach, a przez całe dzieje na wojnach i pogromach. Wzajemne wyrzynanie się, wojny, podboje itp. były okazją do nażłopania się krwi przez tych bogów. Teraz wychodzi na jaw, że „elity” są satanistami i odprawiają krwawe rytuały.

  Naprawdę, trzeba być debilem, żeby się tu wcielać.

 13. To co napisałaś jest wypisz wymaluj stan „naszej cywilizacji” na XXI wiek …. To już schyłek cywilizacji Kali Yugi … Aby sie nie odradzać najpierw trzeba byc na tyle swiadomym i pamiętac o tym po przejsciu aby żaden demiurg czy inny psychopata nam nie wcisnął ciemnoty by nas stu na nowo z powrotem wypchnąć …. Ja chcę SAM decydować o tym czy chcę i gdzie chcę się inkarnować .. Na pewno nie na planetach będącymi w sferze kontroli archonow czy jakkolwiek sie onoi nazywają .. Ja ich nazywam oszustami i przestępcami.Te „elity” nie mogłyby panować tak dlugo bez odpowiednich rytuałów czarnej magii ktora (jak sie okazuje) jest na ziemi bardzo rozpowszechniona, ale my o tym nie wiemy. bo nikt tego i otm nie pisze i nie mowi. To temat tabu. A gdy tylko znajdzie sie jaks odwazna osoba .. od razu sie ja ucisza, obsmiewa, kpi i robi z niej osobę „niezrównowazona”. Stary sposob by wyeliminowac przeciwnika to jest osmieszyc go publicznie by nie osmielił sie juz nastepnym razem nadal o tym mowic czy pisać … albo zabic jak to juz sie u nas zdarzyło kilkakrotnie (z gen. Petelickim na czele – ktory byl jednym z nielicznych ucziwych generałow i mowil bez ogrodek to co myśli ale zapłacił za to najwyzsz cene – syjonizm nie wybacza !). Ci ludzie zginęli własnie dlatego że napisali prawdę o zydach, syjonizmie itp sprawach …
  Historia świata to własciwie jeden ciąg wojen, rzezi, powstan, rewolucji, obłędu .. z krotkimi przerwami na pokoj by wampiro-potwory żadne ludzkiej krwi mogły odpocząc oraz by ludzkość zaczeła się rozmnazać by dostarczać NOWEGO mięsa armatniego dla krwiożerczych bogów wojny ! Ja nie przyczyniłem się do powołania do zycia kolejnych ofiar dla nienasyconego molocha żądnego krwi …Sam tez nie brałem udziału w tym szaleństwie jakim jest pobor do wojska .. udało mi się oszukać system … przynajmniej na tym polu.

 14. Słowem : Ziemią rządzi grupa psychopatów i socjopatów dla których normą jest właśnie ICH włąsne, chore poczucie normy !

 15. @Bars: Tak z ciekawości – jak udało Ci się oszukać system w tej kwestii wojska?

 16. Przerażający film o naszej obecnej rzeczywistosci i planowanej naszej bliskiej przyszłości ktora własciwie już się dzieje.

  A do Lavo : Przepraszam Cię, ale nie mogę tego napisać na forum. Poza tym mój sposób zadziałał kiedyś. Teraz by to nie przeszło… Trzeba by wymyślić cos innego, w miarę do naszych czasow obecnych. Stare sposoby nie działają na obecną rzeczywistość …))))

 17. @Bars: Jasne, ja się nie gniewam i zupełnie rozumiem 🙂
  @Astromaria: Słyszałem już koncepcję podziału ludzi na dwie grupy, tak jak Ty to opisałaś. I coraz bardziej wydaje mi się to realne. Kwestia tylko taka – jak rzeczywiście może to wyglądać, bo przecież dwie grupy żyjące obok siebie zawsze, nawet w minimalnym stopniu będą mieć ze sobą jakiś kontakt, jak uważasz? Przyszły rok będzie chyba kluczowym dla wielu ludzi, miejmy nadzieję że w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

 18. Obawiam się, że planeta rzeczywiście zostanie znacznie wyludniona. Mam nadzieję, że nie za sprawą wojny atomowej, ale tego się wykluczyć nie da. Są 2 opcje:

  1. Ci debile zdetonują śmiercionośną broń i niedobitki ludzi wrócą do jaskiń, ale wtedy wyginą i elity. Ludzkość będzie jednolita, będzie to ludzkość jednej prędkości.

  2. Uda się uniknąć wojny atomowej, ale wtedy wybiją ludzi jakąś zarazą lub nastanie epoka lodowcowa. W takim przypadku elity założą obóz gdzieś w Afryce Południowej i Ameryce Południowej (to znaczy oni już tam wykupili duże tereny), wyłapią niewolników, zachipują ich i będą żyli jak obiecywał rabin Owadia Joseph. Wolni ludzie założą jakąś oazę, być może będą mieli wolną energię i inne wynalazki, dzięki którym przeżyją. Te oazy mogą być położone daleko od siebie, więc nie będzie okazji, żeby do siebie wzajemnie strzelać. Elity będą udawały, że ta druga ludzkość nie istnieje.

  Taka wizja SF 😉

 19. A propos samodestrukcyjnego debilizmu „elit” cytat z bloga pracownia4:

  Przypomina mi to „Grę w globalną zmianę” (Global Change Game) Boba Altemeyera. Poniżej krótki przegląd zasad gry:

  W październiku 1994 roku profesor psychologii na Uniwersytecie Manitoba Bob Altemeyer przeprowadził eksperyment. Do selekcji uczestników użył testu na osobowość, udającego zwykły sondaż opinii. W ten sposób wybrał 68 wysoko autorytarnych studentów, którzy mieli zagrać w symulacji zarządzania polityką i zasobami, zwanej „Grą w globalną zmianę”. W tej grze każdy gracz reprezentuje 100 milionów ludzi w jednym z dziewięciu różnych regionów świata. Gra polega na podejmowaniu decyzji w kwestiach społecznych, gospodarczych i środowiskowych. Żywotność każdego gracza określają trzy czynniki: żywność, opieka zdrowotna oraz zatrudnienie. Utrata dostępu do jednego czynnika skutkuje czarną opaską, uzyskanie trzech opasek oznacza śmierć wszystkich reprezentowanych przez gracza ludzi. Występujący losowo światowy kryzys bada zdolność uczestników do reakcji na globalne zagrożenie.

  Gra także uwzględnia regionalnych przywódców, zwanych „elitami”, którzy kontrolują przypisane im regionalne konta bankowe, z których mogą korzystać w celu finansowania zakupu fabryk, szpitali, wojska i tak dalej. Mogą oni podróżować po świecie, robić interesy z innymi elitami oraz wypowiadać wojny, jeśli uda im się zebrać wystarczające poparcie ze strony innych członków regionu. Sukces w wojnie oznacza zwiększenie terytorium oraz majątku. Elity mogą również potajemnie przelewać część pieniędzy z regionu do swoich prywatnej kieszeni. (Bez wiedzy reszty graczy elity jednocześnie rywalizują o nagrodę Najbogatszego Człowieka Świata.)

  Pierwotnie Gra w globalną zmianę miała zapoznawać studentów z różnymi wyzwaniami, przed jakimi staje współczesny świat, jak choćby wzrost populacji, głód, zmiany klimatu, stosunki międzynarodowe, wojny czy podział zasobów. Ale tego dnia 1994 roku Bob Altemeyer użył jej w innym celu: chciał zobaczyć, co się stanie, gdy na świecie będą wyłącznie prawicowe* autorytarne jednostki.

  W nazewnictwie Altemeyera prawicowy autorytaryzm (RWA) jest cechą osobowości, a nie orientacją polityczną:

  „Jednym z pierwotnych znaczeń przymiotnika ‘prawy’ (right) było ‘słuszny, legalny, właściwy, poprawny’, co w dawnych czasach oznaczało robienie tego, co chcieli lokalny dziedzic oraz król. Zawsze wolałem dla tej cechy używać terminu ‘prawicowy autorytaryzm’ dla zaznaczenia, że istnieje też autorytaryzm lewicowy. Zwolennik autorytaryzmu (authoritarian follower) w wysokim stopniu ulega jakimś autorytetom, atakuje w ich imieniu i nastaje, żeby wszyscy przestrzegali ich reguł. Jeśli są to autorytety (władze) ustanowione w społeczeństwie, mamy do czynienia z prawicowym autorytaryzmem. Jeśli ktoś podporządkowuje się autorytetom, które chcą obalić ustanowiony porządek rzeczy, to – według mojej definicji – jest to lewicowy autorytaryzm. … Ktoś, kto żyłby w kraju rządzonym przez komunistów i żarliwie wspierał partię komunistyczną, w psychologicznym sensie również byłby dla mnie prawicowym autorytarianinem, pomimo tego, że – w sensie politycznym – byłby lewicowcem”.

  Wracając do eksperymentu: “W eksperymencie Altemeyera symulującym przyszłość świata nazwanym Gra w Globalną Zmianę, jednego wieczoru 67 studentów, którzy uzyskali wynik z dolnej ćwiartki RWA (mały autorytaryzm), zrezygnowało z państwa opiekuńczego, w zamian za to angażując się we współpracę międzyregionalną na niespotykaną skalę. Zaowocowało to względnie stabilną, dostatnią, przyjazną środowisku naturalnemu przyszłością, choć niestety 400 milionów ludzi ucierpiało od głodu i chorób zakaźnych na przestrzeni 40 lat objętych symulacją. Następnego wieczoru 68 studentów o wysokich wynikach w skali RWA (wysoki poziom autorytaryzmu) wzięło udział w takiej samej symulacji. Gra skończyła się w dramatyczny sposób. Wszyscy zginęli w wyniku zagłady nuklearnej. Również druga próba zakończyła się niezbyt pomyślnie dla mieszkańców Ziemi. Gracze doprowadzili do tragedii, wywołując klęskę głodu, epidemii i wojny konwencjonalne, w których zginęły ponad dwa miliardy ludzi. – dr Jarosław Klebaniuk, Autorytaryzm i orientacja na dominację społeczną jako źródło zagrożeń dla gospodarki opartej na wiedzy

 20. a tymczasem…W Senacie zapłonęły lampy chanukowe. Wraz z przedstawicielami społeczności żydowskiej zapalili je wicemarszałkowie Sejmu
  http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/321249-w-senacie-zaplonely-lampy-chanukowe-wraz-z-przedstawicielami-spolecznosci-zydowskiej-zapalili-je-wicemarszalkowie-sejmu
  Ks. Isakowicz-Zalewski na Twitterze pyta „W Senacie zapalono Chanuki. OK, ale dlaczego nigdy nie odbyły się tam święta np. Ormian, choć od 700 lat są oni lojalnymi obywatelami PL?

  Ciekawe jest to, ze ci co tak gardłują o rozdziale państwa od kościoła (PO, Nowoczesna) tu nie protestują.

 21. Chanuka w pałacu prezydenckim odbywa się od wielu lat, tylko wcześniej była to tajemnica. Obecnie wszyscy o tym wiedzą, ale jak widać prezydenci wcale się z tym już nie kryją. Ciekawa jestem, czy odbywają się tam uroczystości bożonarodzeniowe? Jakoś nigdy nikt o tym nie pisał. Czyżby dlatego, że nigdy ich nie było? Myślę, że to byłoby bardziej uzasadnione pytanie, niż to o Ormian.

  Kiedy przyjeżdża do nas delegacja z Indii para prezydencka nie przebiera się w hinduskie stroje. To samo, gdy przybywają goście z Afryki, Azji czy innego, malowniczego zakątka świata. Robią to tylko i wyłącznie wtedy, kiedy przybywa delegacja żydów – dlaczego?

 22. Dzisiaj przypadkiem usłyszałam w radiu fragment rozmowy z młodą dziewczyna – antropologiem kultury, która nakręciła dokumentalny film „Miss Holocaust” i uderzyła mnie jedna informacja, która przy okazji podała. Robiąc ten film, jako naukowiec, zrobiła oczywiście jakiś research, wiec ta informacja jest wiarygodna. Powiedziała, ze w Izraelu ponad 1/3 ocalałych z holocaustu żyje poniżej granicy ubóstwa, a państwo Izrael zupełnie ich nie wspiera!!! Ocaleńcy dostają pieniądze jedynie od rządu niemieckiego i polskiego na podstawie powojennych uzgodnień. To pokazuje jak wielka jest hipokryzja syjonistów, którzy przecież na holocauście dorobili się fortun.

  A druga informacja z dnia dzisiejszego jest taka, ze niemiecka publiczna stacja telewizyjna ZDF przegrała proces za nazwanie hitlerowskich obozów koncentracyjnych w Majdanku i Oświęcimiu „polskimi obozami zagłady”, wytoczony jej przez byłego więźnia Auschwitz Karola Tenderę, a portal”żelazna logika” zainicjował akcje uświadamiającą media niemieckie oraz ich odbiorców, że obozy koncentracyjne nie były polskie. Wiecej tutaj: http://www.zelaznalogika.net/germandeathcamps-germannotnazi-germannotpolish/

 23. @ Monikucha: u żydów jest odwieczną tradycją, że warstwa cwaniaków okrada pozostałych doprowadzając do wielkiego rozwarstwienia społeczeństwa. Za czasów króla Kazimierza żydzi sami mieli zbierać podatki ze swoich biznesów i dostarczać je do królewskiej kasy. Skończyło się tak, że powstały kasty superbogaczy i supernędzarzy. Ci, którzy pobierali podatki tak łupili przez lata swoich rodaków, że doprowadzili ich niemal do zagłady. Ta tradycja jest kontynuowana w Izraelu. A co gorsze, wprowadzana jest na całym świecie, co już bardzo wyraźnie widać po coraz większym rozwarstwieniu społeczeństw. Jak cwani żydzi się wzbogacą, to dochodzą do wniosku, że nędzarze im śmierdzą i wysyłają ich do gazu. Teraz planują tam wysłać nas wszystkich, a nie tylko swoich, jak to zrobili w czasie II wojny światowej. Jack Bernstein opisał w swoich książkach sowietyzację Izraela. On już w latach 80. pisał, że Izrael to ruskie państwo komunistyczne, w którym świętymi są Marks, Engels i Lenin. Dr Ewa Kurek potwierdziła to spostrzeżenie po swojej ostatniej wyprawie do Izraela, chociaż nie wiem, czy zna Bernsteina.

  A co do Niemców i ich pozbywania się problemu z wojną i obozami śmierci – ciekawa jestem, czy niemieckie mainstreamowe media pisnęły o tym procesie choćby jedno słowo?

 24. Żydzi czy Nazarejczycy – to regiony całkowicie obce naszej starożytnej tradycji. My jesteśmy Słowianami, wywodzimy się z naszej mlekiem i miodem płynącej, zielonej ziemi i nie potrzebujemy wpływów z odległej pustyni, gdzie tylko beczą barany i śmigają węże. Papy Franciszka tez nie potrzebujemy, bo on służy fałszywym bogom, Jahwe i Mamonie.

 25. A tak w ogóle to wszystkie religie od początku świata to w rzeczywistości ta sama religia, która jest „odświeżana” co ok. 2000 lat i przedstawiana naiwnemu ludowi jako jedyna prawdziwa, pochodząca od samego Boga. Wszystkie kulty są kultami solarnymi. Zawsze jest jakiś syn boży (Jezus lub Lucyfer) i 12 uczniów. Ten wybraniec symbolizuje słońce, a tych 12 uczniów / apostołów to znaki zodiaku. Opowieść o życiu, śmierci, pobycie w piekle / otchłani to opowieść o rocznej wędrówce słońca przez 12 stacji. Słońce (wybraniec) rodzi się zawsze 25 grudnia, kiedy to słońce rozpoczyna wędrówkę”ku górze” po zimowych ciemnościach. Słońce „rodzi się” po najkrótszym dniu w roku i wędruje coraz wyżej, żeby w końcu znowu zacząć się zniżać po letnim przesileniu. Ok 20 grudnia pozostaje przez 3 dni w najniższym położeniu („schodzi do piekła”, czyli Jezus zszedł do piekła i przebywał w nim 3 dni). W tym czasie znajduje się na tle gwiazdozbioru Krzyż Południa, czyli jest „ukrzyżowane”. Po czym rodzi się 25.12. i wszystko zaczyna się od początku.

  Święta pogańskie pokrywają się z chrześcijańskimi nie dlatego, że KRK zawłaszczył je sobie lub że nie był w stanie ich zwalczyć, tylko dlatego, że wszystkie ludy, przez wszystkie dzieje, czciły słońce, dawcę życia!!!

 26. I jeszcze jedno… „wybrańcy” nie czczą Słońca! Ich bogiem jest Saturn! My mamy wolne w dniu Słońca (sunday), a oni w dniu Saturna (satuday). Czyli oni wyznają kult bóstwa podziemnego i ciemnego. W astrologii Saturn uchodzi za planetę złoczynną. I tacy są jego wyznawcy… czynią zło. Bo nie wiedzą, że Saturn tak naprawdę jest planetą karmiczną, czyli wymagającą ciężkiej i świadomej pracy nad swoją karmą. A oni zamiast starać się iść ku światłu i przepracowywać złą karmę czyniąc dobro i cierpiąc za zło, które czynili robią coś wręcz przeciwnego: coraz bardziej się pogrążają czyniąc zło i zadając cierpienie bliźnim (których nawet nie uważają za bliźnich, lecz za parszywe psy). Tym sposobem po śmierci trafią do królestwa swojego podziemnego, piekielnego bóstwa (Szatana) i przekonają się, że służyli nie temu Bogu, któremu powinni.

  Chrześcijaństwo to religia lucyferyczna. Lucyfer znaczy „niosący światło”. Tyle tylko, że to jest światło Słońca, a nie Boga, którego światło nie ma natury fizycznej, lecz duchową. Tym sposobem ludzkość zawsze jest zwiedziona. Ci, którzy odeszli od religii Saturna, bo przejrzeli jej zło przyjmują religię Słońca i nie wiedzą, że trafili z deszczu pod rynnę. Oto cały spisek ciemnych sił przeciw ludzkości, która jest hodowlą. Hodują nas tak samo jak my hodujemy krowy, świnie i kury. Dostarczamy im luszu (patrz: strony na górze bloga), czyli pokarmu emocjonalnego, który jest dla nich jak mleko i jajka, a kiedy są bardzie głodni zjadają nas dosłownie: robią wojny, zamachy i pogromy i wtedy mają prawdziwą ucztę.

  I tak będzie dopóki wszyscy ludzie na świecie nie staną się weganami. Bo jak na górze tak na dole!!!

 27. No to sobie poczytałam bliskowschodnie bajki. A miałam zamiar posłuchać wykładów dr Ewy Kurek 😦 z czego pewnie wyniosłabym więcej pożytecznej wiedzy.

  Nie wiem dlaczego chcesz mnie wciągnąć w ten świat mitów. Dla mnie jest to strata czasu. Nawet gdyby Jezus istniał naprawdę to co? Jakie to może mieć dla nas znaczenie? No i nie rozumiem, dlaczego my mielibyśmy być Edomitami? Gdzie Rzym, a gdzie Krym????

 28. W Oświęcimiu było ponumerowanych 404481 tyś więźniów, wszystkich nacji.
  Skąd 6 czy 3 miliony Żydów?
  Do komór gazowych byli wysyłani prosto z transportów. Ilu? Ktoś może ma wiedzę na ten temat?

 29. No właśnie… komory gazowe wbito nam wszystkim w podświadomość zupełnie jak dogmaty religijne i 6 milionów.

 30. Piszesz Mario:
  „Żydzi czy Nazarejczycy – to regiony całkowicie obce naszej starożytnej tradycji. My jesteśmy Słowianami, wywodzimy się z naszej mlekiem i miodem płynącej, zielonej ziemi i nie potrzebujemy wpływów z odległej pustyni, gdzie tylko beczą barany i śmigają węże. Papy Franciszka tez nie potrzebujemy, bo on służy fałszywym bogom, Jahwe i Mamonie.”

  Warto zerknąć na genetykę Słowian aby przekonać się kim my właściwie jesteśmy.

  Badania historyczno – genetyczne wykazują że potomkowie Ezawa / Edoma mają Haplogrupę E1b1b, w porównaniu potomkowie Jakuba / Izraela mają Haplogrupę E1b1a.
  Ostatnim prezydentem USA z haplogrupą E1b1b (E1b1b) był Barak Obama, nowy prezydent, Donald Trump, jest z haplogrupy E1b1a (Izraela).

  Edomici (haplogrupa E1b1b) – potomkowie Ezawa na terenach Polski

  „W tym też okresie z Bliskiego Wschodu ku Europie podążali już ucywilizowani Celtowie (R1b1b2) zmieszani z bliskowschodnimi ludami o haplogrupach: E1b1b, G2a, J1 i J2.

  Ta ludność uzbrojona w nowoczesne na owe czasy nowinki techniczne: kowalstwo, rolnictwo, ceramikę, budownictwo obronne, zagrodowe i inne, szybko zdobywała tereny południowej Europy. Za pośrednictwem tej grupy, na tereny Polski przenikała cywilizacja śródziemnomorska. Budowano wtedy w Polsce duże grody i osady, gdzie wytapiano żelazo, produkowano uzbrojenie dla wojów i wszelkiego rodzaju przedmioty na potrzeby rolników, łowców i rzemieślników.”

  https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/tag/e1b1b/

  Pochodzenie Polaków – Lechitów
  .entry-meta

  Kim była ta ludność? Otóż jakieś 5 tysięcy lat temu, nasze ziemie zamieszkiwali ludzie bardzo mało zróżnicowani pod względem genetycznym i wyglądem fizycznym. Tutaj na tych ziemiach była kolebka jasnowłosych i jasnookich ludzi o jednorodnym  wyglądzie, charakteryzującym się haplogrupą R1a1a1 Y-DNA. Były to grupy rolniczo – łowiecko – myśliwskie, które zajmowały się głównie polowaniami a także hodowlą, uprawą i zbieractwem. Skąd się wzięli na tych terenach, nic nie wiadomo. Wiadomo jednak, że duże grupy tych ludzi rozeszły się we wszystkich kierunkach. Jedna poszła na Skandynawię i w stronę Renu, druga na południe i wschód. Tereny zachodniej Europy były zamieszkane przez ludność o znaczniku haplogrupy (R1b1b2)  Y-DNA. Zamieszkiwali oni wspólnie z mniej liczną a starszą ludnością o haplogrupie I2b. Południe Europy zamieszkiwały plemiona o znaczniku (I2a) Y-DNA. W II tys. z Europy wyruszyli Ariowie (R1a1a) i zaczęli podbijać Azję, udając się do Indii i Chin. Do dziś pozostały po nich ślady na Syberii, potomkowie plemion Xiongnu. W Kirgizji, Afganistanie, Pakistanie, Indiach, Iranie i na Bliskim Wschodzie haplogrupy R1a1a. Czyngis-chan, miał ponoć niebieskie oczy i cechy Ariów oraz wschodnią chytrość i przebiegłość.

  Grupa zachodnia (R1b1ba) wyruszyła na podbój Afryki i Bliskiego Wschodu. Na tym terenie rywalizowali o wpływy i królestwa z Ariami, którzy podbijali wcześniej Indie i Persję a później ruszyli dalej na teren zamieszkały przez Semitów.  W I tyś. p.n.e. na terenach dzisiejszej Polski i wschodnich Niemiec zaczęła się tworzyć wspólnota ludów R1a1a, Ariów polskich i Skandynawów (I1a).

  [b]W tym też okresie z Bliskiego Wschodu ku Europie podążali już ucywilizowani Celtowie (R1b1b2) zmieszani z bliskowschodnimi ludami o haplogrupach: E1b1b, G2a, J1 i J2.

  Ta ludność uzbrojona w nowoczesne na owe czasy nowinki techniczne: kowalstwo, rolnictwo, ceramikę, budownictwo obronne, zagrodowe i inne, szybko zdobywała tereny południowej Europy. Za pośrednictwem tej grupy, na tereny Polski przenikała cywilizacja śródziemnomorska. Budowano wtedy w Polsce duże grody i osady, gdzie wytapiano żelazo, produkowano uzbrojenie dla wojów i wszelkiego rodzaju przedmioty na potrzeby rolników, łowców i rzemieślników. W tym też czasie powstawały potęgi Grecji i Rzymu i nastała era walki o ziemie i królestwa.
  [/b]
  Na ziemiach polskich po zmieszaniu się autochtonów aryjskich (R1a1a7 i I1a) z przybyłymi Celtami, powstał lud zwany Wenedami a później mówiono na nich Wandalowie. Inna grupa Celtów mieszając się ze Skandynawami dała początek tworzeniu się plemion germańskich (R1b1b2, I2b, I1a i R1a1a, E1b1b, G2a, J1 i J2).

  Jak można nazwać i określić ówczesną ludność zamieszkującą tereny dzisiejszej Polski?. Kim byli i za kogo się uważali, oraz za kogo uważali ich sąsiednie germańskie i sarmackie plemiona?

  Nie byli oni już czystymi  Ariami ani nawet Ario-Skandynawami a mieszaniną Ario- Celto- Skandynawami o proporcjach powiedzmy takich: Ariowie (R1a1a7-40%), Skandynawowie-Nordowie (I1a-10%, I2b-1%, R1a1a-5%)oraz Celtowie (R1b1b2-20%, R1a1a-4%, I2a-4%,

  [b] E1b1b-4%,  [/b]

  G2a-2%,  J1 i J2- 2%).

  Tak powstał przedsłowiański lud zwany Wenedami-Wandalami. Nie można go zaliczyć do grupy germańskiej, choć za taką mógł uchodzić. Prawdopodobnie język mieli ario-celtycki ale na pewno nie germański. Języki  germańskie mają w swoim zasobie bardzo dużą ilość semityzmów. Przez kilkaset lat żyli sobie na obrzeżach Grecji i Rzymu i gdyby nie najazd Hunów w IV wieku n.e. dzisiaj Polacy byliby oryginalnym narodem europejskim, cywilizacyjnie nie różniącym się od Niemców, Francuzów czy Włochów.
  Nie byłoby Słowian i Słowiańszczyzny i tego podziału na wschodnią i zachodnia Europę. Niestety, Hunowie i Chrześcijanie  nadali nam cechy  azjatycko-bliskowschodnie i Polacy dzisiaj stoją okrakiem między Zachodem i Wschodem. Hunowie stworzyli agresywnych Wikingów, Niemców, Anglików, Polaków, Rosjan i kocioł bałkański a także nieobliczalną Ukrainę i zaściankową Litwę oraz  Białoruś.

  https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/tag/e1b1b/

  E1b1b; The Y-DNA Haplogroup of Edom, not of Israel

  http://machpelahcave.website/e1b1b-dna-edom/

 31. Przestrzegam was przed podpisywaniem takich petycji i przed zapisywaniem się do organizacji „narodowych” czy „słowiańskich”. Według mnie to jest sposób służb na wyłapywanie opozycji. Podajesz tam swoje imię, nazwisko i co najmniej adres email, a bywa, że trzeba podać adres domowy i tym sposobem podajesz na tacy siebie samego. Jak będzie ruchawka to od razu przyjdą po ciebie, bo sam im podałeś adres.

  Wszyscy wiedzą, kto jest kim. Wiedza jest dostępna w necie dla każdego. A tak naprawdę prawdziwej władzy nie widać. Ci, których widać i o których się pisze to tylko prymitywni, mafijni wykonawcy, czyli idioci od mokrej roboty. Kiedy wykonają swoją brudną pracę sami też zostaną wymordowani – już w historii to przerabialiśmy przynajmniej raz. Prawdziwa władza jest i na zawsze będzie nietykalna, bo nikt nie wie, gdzie ona jest i kto ją sprawuje.

 32. Jak napisałam w tym tekście przez chwilę dałam się nabrać na teorię, że żydzi aszkenazyjscy są Chazarami. Przeszło mi to, kiedy obejrzałam wykład Davida Duke na temat języka, jakim posługują się aszkenazyjczycy. Chazarowie mówili po turecku, a aszkenazyjczycy posługują się mieszanką języka niemieckiego z polskim. Posłuchajcie ciekawego wykładu żyda na ten temat, a już nigdy więcej nie dacie się nabrać na chazarskie bzdury.

  Przy okazji widzę, że większość dowodów na niemieckie sprawstwo pogromu w Jedwabnem cenzorzy z YT pousuwali. Ale żeby nie wiem jak się starali, to prawda i tak wyjdzie na wierzch, jest to tylko kwestia czasu. Internet to potęga, tu cenzury nie da się zastosować, bo film usunięty w jednym miejscu pojawi się w innym. Na szczęście mamy dr Ewę Kurek i wierzę, że weźmie się ona za ten temat i odkryje prawdę.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.