Stoimy na progu najbardziej przerażającej, medycznej dyktatury, to ostatnia chwila, żeby się przebudzić!

Bill Gates zainwestował w szczepienia 10 miliardów dolarów i… oszacował zwrot inwestycji!

To jest dla niego jedynie biznes. Szczepienia to najlepsza inwestycja, jaką podjął kiedykolwiek!

To jest zysk 20:1, więc jeśli spojrzysz tylko na korzyści ekonomiczne, to całkiem duża liczba w porównaniu do czegokolwiek innego.

„To nie jest historia szczepionek. To jest historia zarządzania populacją”.

Benjamin Rush, sygnatariusz Deklaracji Niepodległości:

Jeśli nie wprowadzimy wolności medycznej do Konstytucji nadejdzie czas, kiedy medycyna zorganizuje się w tajną dyktaturę, aby ograniczyć sztukę leczenia tylko jednej klasy ludzi, bez przywilejów dla innych. Ten czas jest teraz!

Cały film do obejrzenia pod tym linkiem:

https://www.bitchute.com/video/6zBOr9d0gDUq/

 

33 komentarze do “Stoimy na progu najbardziej przerażającej, medycznej dyktatury, to ostatnia chwila, żeby się przebudzić!

 1. UWAGA! Czytajcie Obwieszczenie Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej z dn 08.10.2020 w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. ART 36.1 WPROWADZA MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA PRZYMUSU BEZPOŚREDNIEGO W CELU ZASTOSOWANIA NP. METODY LECZENIA LUB SZCZEPIENIA OSOBIE, KTÓRA SOBIE TEGO NIE ŻYCZY A „ROZPOZNANO U NIEJ LUB PODEJRZEWA SIĘ” ZE JEST CHORA.

  Lekarz moze posiłkować sie Policją, wojskiem, strażą graniczną lub żandarmeria wojskowa. Mogą zostać użyte „pasy, uchwyty, prześcieradła lub kaftany bezpieczeństwa”

  Mozna człowieka unieruchomić na 4 godziny oraz jesli to mało w kolejnych cyklach po 6 godzin….

  Czytajcie! Bo żyjemy tematem zastępczym aborcji, a władza przygotowuje nas do wyszczepienia bóg wie czym.

 2. Spokojnie, bez histerii! Ta nowa ustawa to też bubel prawny i da się ją obejść. Oczywiście pod warunkiem, że nie wprowadzą stanu wyjątkowego, ale jak widać rząd robi wszystko, żeby tego stanu nie ogłosić. Widocznie ma jakieś bardzo ważne powody, żeby tego nie robić. Możemy się tylko domyślać jakie.

  Naszym jedynym wrogiem jest lęk. Strach ma wielkie oczy, więc radzę nauczyć się medytować albo modlić.

  Temat aborcji jest w tym blogu zakazany na tych samych zasadach co płaska ziemia i inne bzdury.

  Zapraszam do Hyde Parku, bo tam omawiamy wszystkie tematy bieżące i radzimy jak się przed tym bronić.

 3. Hej, mam kontakt przez Skype, ale bardzo trudno go złapać, bo jest strasznie zabiegany. Jeśli ci zależy to jutro ci podam.

 4. Hej Astromiaria, mógłbym prosić o ten kontakt do Piotrasa.
  Dziękuję.

 5. Dawno mnie na blogu nie było… chyba z 10 lat.
  Gdzie się gospodynie podziała?

 6. Dr Zelenko

  Dr. Zelenko przed rabinicznym sądem [napisy PL]

  Żydowski lekarz prezydentów obnaża fałszywą plandemię i ludobójcze szczepienia oraz zarządzanie nimi w skali globalnej.

  źr. https://www.cda.pl/video/890347576

  stąd się dowiedziałem:
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/11/dr-zelenko-przed-rabinicznym-sadem-napisy-pl/

  z tego linku można ściągnąć na swój dysk:
  [video src="https://vcze202.cda.pl/hMH3GZkDHIWdu-9clV4hRw/1636489809/lq8a43e0c0707359762e2c567d9ec700fa.mp4" /]

  Trzeba kliknąć prawym przyciskiem myszki na odtwarzany film i później kliknąć w „Save video as” czyli „Zapisz wideo jako” i wybrać folder na swoim komputerze.

  Jak coś nie będzie działać, aby pobrać
  to jest https://pobieracz.net/

 7. Tak. Nie choruję. W jodze to najłatwiejsze do osiągnięcia. Pójdźcie ze mną, tą drogą, a zbankrutują wszystkie farmaceutyki. Oferuję wieczne szczęście i zdrowie. Wybór jest Wasz.

 8. Jest wiele dróg do „niechorowania”, nie tylko joga (ja praktykuję inną), ale co z tego? Każdy ma dostęp do wiedzy na temat alternatywnych metod dbania o zdrowie i każdy ma prawo wyboru. Jak widać większość wybiera białe kitle i wielką farmację. Dobrowolnie! Nikt nikogo nie zmusza do chodzenia do lekarzy ani nie każe łykać prochów i szczepić się przystawiając karabin do skroni. Ludzie to robią dobrowolnie i jeszcze za to płacą. Na końcu nagrodą jest śmierć. Ale ci odważni i bohaterscy ludzie idą tą drogą i nie dają się zatrzymać. A takim jak ty czy ja jeszcze wyzywają od sekciarzy i satanistów.

 9. Kolejny news:

  https://lurker.land/post/Zpg8fRuUJ

  gdy, ktoś nie będzie chciał wchodzić na tamtą stronkę.

  linki we wpisie;

  https://noweateny.pl/International/details/427/MEDYCZNY-DOWD-NAUKOWY-E-SZCZEPIENIA-MRNA-COVID-S-MORDERSTWEM-INFORMUJE-CZASOPISMO-MEDYCZNE-NR-NA-WIECIE-

  Dr Vernon Coleman – Medyczny dowód, że szczepionki covid to „morderstwo”.
  https://nwo-wydarzenia.com/?p=3249

  [video src="https://secureservercdn.net/160.153.138.105/cx7.33e.myftpupload.com/wp-content/uploads/2021/11/Dr-Vernon-Coleman-Medyczny-dowod-ze-szczepionki-covid-to-%E2%80%9Emorderstwo.-PL.mp4" /]

  DR VERNON COLEMAN: „EKSPERYMENT SIĘ SKOŃCZYŁ”
  https://www.bitchute.com/video/l12x7LaCYBAa/

 10. „Orka”(zaorane) / „rzeź” (rzeź informacyjna)

  PATRIARCHA ELIASZ OSTRZEŻENIE DLA LUDZKOŚCI

  https://www.bitchute.com/video/6sBNsUmGMA3c/

  inny link:
  [video src="https://seed126.bitchute.com/UV8so9fBBCk5/6sBNsUmGMA3c.mp4" /]

  (stąd można zapisać video na dysk – wystarczy kliknąć na filmik prawym przyciskiem myszy i kliknąć „zapisz video jako” albo „save video as” i zapisać u siebie na dysku w jakimś folderze)

 11. Zgadza się co do zawałów
  https://www.bitchute.com/video/mOobgcIy73Hk/

  Z Australii też nie fake. Mojego kolegi wujek jak dobrze pamiętam przyjechał do Polski krótko zanim tam się zaczęło. Ktoś stamtąd dzwonił do niego nie raz i tu też słyszał żeby lepiej nie wracał. Został w Polsce. Dom w Australii chce sprzedać na odległość. Na razie spoko. Tylko kwestia czasu jak to będzie i tutaj.
  Pod filmem szczere ludzie wprost piszą – Nikt wam nie pomoże. Taka jest prawda. Dlatego ludzie są skazani na wymarcie. Dzisiaj każdy myśli tylko o własnej dupie.
  https://www.bitchute.com/video/fLeL6gmKV8Ra/

  https://www.bitchute.com/video/uOA06egBFVIn/

  Najlepsze ze wszystkiego jest to. Tam pełno takich dziwolągów. Specjalnie ich hodują i od pieluch mieszają w baniach, dzięki czemu transy są potem niezawodne w brudnej robocie?
  https://www.bitchute.com/video/zQ4dTPG1H2Ze/

 12. Zamiast ostatniego filmu pokazuje się okienko z takim info

  Channel Restricted

  The parent channel of this video is unavailable at your location due to the following restrictions:
  Contains Incitement to Hatred

  Please see the Community Guidelines for more details. If this is your content then please check the Visibility tab for more specific information on this restriction.

  Jak to obejść? Przecież nie wyślę im skanu dowodu 😛

 13. Nie wysyłaj. Spróbuj z innej przeglądarki. U mnie na duck duck’u normalnie łapie. Mogę wysłać też link na e-mail.

 14. No tak, to pewnie dlatego, że używam FF, sporo stron się nie otwiera, bo przeglądarka „dba” o moje bezpieczeństwo 😛

 15. Sąsiadka po dwóch dawkach szczypawy zaprosiła mnie jutro na ciasto ze śliwkami. Co tu robić? Nie powiem jej przecie – Masz kobito stułbię, choć nic o tym nie wiesz. Nic z tego, życie mi jeszcze miłe ………….. .

  Oby się nie sprawdziło co przewiduje ten mnich i nie było takiego pomoru. Gdyby jednak się potwierdziło, zacznie się nowa jazda po niezaszczepionych. Zamaskowane na pokaz szczekacze będą próbowały na nich zwalić winę za masowe wymieranie zaszczepionych. Mało kto zwróci uwagę na fakt cudu?😲 nie chorowania właśnie niezaszczepionych, a za to coraz gorszego stanu i wymierania głównie tych szczypanych. Prosty wniosek z tego od razu komuś jeszcze w miarę normalnemu się nasuwa – pomór jest od gówien w zastrzykach. Dlatego ukłuci mrą. Coś im wstrzykują. Geniusza nie trzeba. Niby proste ale ludzie ostatnio jakby zgłupieli i dla większości zrozumienie takiej oczywistości może okazać się za trudne.

 16. Sąsiadka po dwóch dawkach szczypawy zaprosiła mnie jutro na ciasto ze śliwkami. Co tu robić? Nie powiem jej przecie – Masz kobito stułbię

  Nawet jeśli nie spotkasz się z sąsiadką, nie wiesz z kim stykasz się w innych miejscach: w kolejce sklepie, w zatłoczonym autobusie, w pracy czy na ulicy. Hehehe, może dobrze, żeby policja znowu zaczęła kontrolować dystansowanie się, dzięki temu mniej zaszczypionych będzie się do nas zbliżać.

 17. Znajomy po obejrzeniu filmu z mnichem stwierdził, że w zastrzykach są smocze wynalazki. Tylko czekać jak ukłuci zaczną zielenieć i będą morfować w gadzie paszcze:
  ” ……..to jest niesamowite nagranie ale wieści są jeszcze gorsze. Ja to przeczuwałem, właśnie wczoraj napisałem do znajomej, że jesteśmy jak ten ostatnie mohikanin, rasą kończącą ten rodzaj ludzki . Ten mnich nie powiedział jeszcze , że w tych szczypawkach jest kosmiczna technologia reptili lub draco. Tutaj nikt nie będzie nas ratował bo ci co przyjęli to już jest po wyścigach, powinni jeszcze cieszyć się życiem. Jak patrzę co robią lekarze, to mnie się w głowie nie mieści ich głupota ale widzę, że ludzie są zmanipulowani umysłowo i nie myślą logicznie.
  Tak zniewolili im umysły aż jest to nieprawdopodobne………”.

 18. Każe czy nie to się staje bez znaczenia kiedy i tak już na tej planecie jesteś 😉 Skąd wiesz czy sama nie chciałaś tu wpaść na trochę zobaczyć czy będzie fajniście?😳 Może tak ci w tunelu naopowiadali …………… . Następnym razem oczywiście nie musisz wracać. Wystarczy tunel omijać szerokim łukiem i nie wdawać się w dyskusje z astralnymi bytami.
  Dobranoc 🥱

 19. https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2108120

  ————–

  https://www.wykop.pl/link/6428021/badanie-niemal-zerowa-szansa-reinfekcji-po-zakazeniu-sars-cov-2-niezaszczepieni/


  covid_duck – użytkownik wykop.pl pisze:

  Znakomita publikacja z Kataru nt. ryzyka reinfekcji u ok. 353.326 osób zakażonych. Reinfekcja wystąpiła u 1304 osób, nikt nie zmarł. Ryzyko ciężkiego zachorowania wynosiło 0.12 w stosunku do pierwszej infekcji. Skuteczność naturalnego układu immunologicznego wynosi w okresie obserwacji 99.7%.

  Całą grupa badawcza była niezaszczepiona.

  Zaledwie 4 osoby ponownie się poważnie rozchorowały i trafiły do szpitala.

  Skuteczność naturalnego układu immunologicznego wynosi w okresie obserwacji (14 miesięcy) 99.7%.
  Żadna szczepionka nie osiąga w przybliżeniu tego rezultatu.

  Znakomita publikacja z Kataru nt. ryzyka reinfekcji u ok. 353.326 osób zakażonych SARS-CoV-2 w okresie 28.02.20 – 28.04.21.
  Reinfekcja wystąpiła u 1304 osób, nikt nie zmarł. Ryzyko ciężkiego zachorowania wynosiło 0.12 w stosunku do pierwszej infekcji.

  —————

  https://www.wykop.pl/link/6426723/rpa-konczy-pandemie-u-siebie/

  RPA kończy pandemię u siebie
  egon_olsen – użytkownik wykop.pl pisze:

  Po udowodnieniu, że Omicron powoduje bardzo łagodną chorobę, RPA: –Kończy programy śledzenia kontaktów -Brak testów Covid dla osób bezobjawowych -Brak kwarantanny dla bliskich kontaktów w przypadkach pozytywnych Wszystko to przy zaszczepieniu ok. 25%.

  ——————

  https://lurker.land/post/E9FiOdd9_

  „Japonia wycofuje sie z przymusu szczepien i na etykietach ma byc umieszczane ostrzezenie przed powaznym ryzykiem zawalu”

  https://www.bibula.com/?p=130039

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.