Astrologia

Celem astrologii nie jest przewidywanie przyszłości, a celem magii nie jest nabycie mocy; OBIE te dziedziny zajmują się przekształcaniem naszych gęstszych jakości w ich najczystszą bądź najbardziej uszlachetnioną kwintesencję. David Coleman

HOROSKOPY” DRUKOWANE W GAZETACH NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z PRAWDZIWĄ ASTROLOGIĄ!!!

Gazetowa „astrologia” uwzględnia wyłącznie położenie Słońca w znaku zodiaku i na tej podstawie opowiada bajki o Twoim rzekomym charakterze oraz czekających Cię (również rzekomo) zdarzeniach.

Prawdziwy horoskop astrologiczny uwzględnia nie tylko Słońce, ale i Księżyc oraz wszystkie planety naszego Układu Słonecznego oraz wiele innych czynników, a jego interpretacja wymaga wielu lat nauki.

Astrologia nie jest nauką, lecz jednym z działów ezoteryki. W ezoteryce nie stosuje się myślenia naukowego, czyli przyczynowo-skutkowego, lecz synchroniczne (tzw. „równoległe”).

Wbrew powszechnemu przekonaniu astrologia nie twierdzi bynajmniej, że planety mają wpływ na życie (to, że są indywidualni astrolodzy wierzący w ten przesąd nie świadczy o astrologii jako takiej, lecz o ich ignorancji). Planety niczego nie powodują, ale umożliwiają postawienie diagnozy, czyli odczytanie panującej w danej chwili jakości czasu (analogicznie: termometr nie powoduje gorączki, lecz ją mierzy). Planety poruszają się po niebie według tych samych zasad, które rządzą naszym życiem, w myśl alchemicznej zasady „jak na górze, tak na dole”. Z tego, co widać na niebie („na górze”) odczytujemy, jakie tendencje wystąpią na ziemi („na dole”).

Fizyk, dr Will Keepin tak to wyraził:

Procesy, które przebiegają we wszechświecie toczą się również w nas samych. Nie jest tak, że planety mają moc sprawczą. My i one znajdujemy się na różnych poziomach, ale rządzą nami te same zależności.

Przykład: jeżeli udamy się na dworzec możemy zauważyć, że ruch pociągów jest ściśle skorelowany z ruchem wskazówek zegara. Naiwne naukowe podejście kazałoby nam zadać pytanie: które z tych zjawisk jest przyczyną, a które skutkiem? Czy pociągi wywołują ruch wskazówek, czy też wskazówki wywołują ruch pociągów? Skoro korelacja jest dobrze widoczna musi też istnieć związek przyczynowo-skutkowy. Tymczasem go nie ma. Jest natomiast niewidoczna gołym okiem zasada organizacyjna, która odpowiada za występowanie tej korelacji.

Z taką samą sytuacją mamy do czynienia w przypadku astrologii. Astrologia opisuje te niewidoczne powiązania organizacyjne jakie występują między eleganckim ruchem planet naszego Układu Słonecznego a naszą własną drogą przez życie. To subtelny rodzaj uporządkowania Wszechświata. Subtelność nie odbiera mu realności ani prawdziwości. Porządek ten występuje w wymiarze fizycznym i nie można go ani zmierzyć ani wykryć w laboratorium.

Z obserwacji planet na niebie można przewidzieć pewne tendencje zachodzące na ziemi i w życiu poszczególnych ludzi, a nie konkretne wydarzenia. Horoskop jest więc jedynie prognozą (analogicznie jak prognoza pogody czy przewidywanie kursów akcji na giełdzie), a nie wróżbą ani szczegółową przepowiednią. Prognoza ta określa, czy w danym okresie należy spodziewać się ekspansji, stagnacji, czy może raczej życiowych burz lub wręcz tajfunów. Pozwala również określić, jakiej dziedziny życia będą dotyczyły owe tendencje.

Robert Hand, astrolog, badacz i tłumacz starożytnych pism:

Astrologia może dać ludziom poczucie sensowności tego, co ich czeka oraz poprawić ich zdolność wybierania właściwego czasu do robienia różnych rzeczy, by płynąć z prądem a nie pod prąd wydarzeń. (…) Nie wierzę, że to planety nami rządzą. Dlaczego? To nie Saturn na nas wpływa, ale i my i Saturn jesteśmy skutkiem wynikającym z tej samej przyczyny. Istnieje pewien nadrzędny plan, który jest realizowany w każdej skali. Plan ten rozwija się na wielu poziomach. Jednym z nich są ruchy Saturna i Ziemi, innym zachowania wyłaniających się z niebytu ludzi.

Tak więc z ruchów planet nie da się wywróżyć żadnych zdarzeń, szczęścia, zdrowia, śmierci ani wypadków. Można natomiast wyznaczyć okresy sprzyjające i niesprzyjające pewnym naszym zamierzeniom oraz momenty, które mogą (lecz nie muszą) okazać się krytyczne lub przełomowe w życiu.

Najważniejszą umiejętnością, jaką daje nam astrologia jest możliwość odczytania „lekcji karmicznych”, które musimy przerobić w czasie życia na Ziemi.

Hinduski mistyk Paramahansa Yogananda w „Autobiography of a Yogi” wyjaśnia, jak należy rozumieć horoskop:

Dziecko rodzi się w tym dniu i o tej godzinie, kiedy płynące ze sklepienia niebieskiego promienie są w matematycznej harmonii z jego indywidualną karmą. Jego horoskop jest obrazem jego niezmiennej przeszłości, ukazującym obecne wyzwania i prawdopodobne przyszłe efekty.

Z kolei psycholog Wojciech Eichelberger ujął to w taki sposób:

Profesjonalny horoskop to taki, który precyzyjnie i jasno opisuje zasady naszej indywidualnej gry z losem, daje pojęcie o atutach, jakimi dysponujemy, a także wskazuje na to, czego powinniśmy się nauczyć, co w sobie rozwinąć a czego unikać aby stawać się mistrzami swojego rozdania.

Słusznie porównuje on życie do gry w karty; nasza wygrana lub przegrana nie zależy od kart, lecz od naszych umiejętności grania nimi.

Życie jest szkołą charakteru, a naszym obowiązkiem jest robić postępy w doskonaleniu się. Jeśli się od tego uchylamy, otrzymujemy nauczki od losu, niekiedy bardzo bolesne. Zadaniem tych przykrych zdarzeń jest nakierowanie nas na właściwe tory, a nie karanie za rzekome „grzechy”.

Przeczytaj też

Młoty na astrologię

Zawód Astrolog

Więcej informacji na temat astrologii znajdziesz na mojej stronie i w moim blogu astrologicznym, zapraszam.

————–

Tak jak astrologia nie ma nic wspólnego z gazetowymi horoskopami, tak i ezoteryka nie jest tym, co sprzedaje się pod tym szyldem. Telewizyjne (ezo.tv), sms-owe i telefoniczne wróżby (0-700) oraz targi cudowności nie mają zupełnie nic wspólnego z ezoteryką. To tylko złoty i oszukańczy biznes, przynoszący wielkie zyski cynicznym naciągaczom. Pod telefonami nie siedzą astrolodzy ani jasnowidze, siedzą tam studenci i bezrobotni, dorabiający sobie opowiadaniem naiwnym i zestresowanym ludziom bajek wyssanych z palca. I nie wiedzą, że tym sposobem zapracowują sobie na swoją niekoniecznie dobrą, przyszłą karmę…

82 komentarze do “Astrologia

 1. :-)nie jestem astrologiem.. mam bardziej przyziemną pasje i prace, zajmuje się budowami, od projektu po ręczne wykonywanie niektórych rzeczy. Jest to natomiast zgodne z moim horoskopem. Lubiłam takie prace i wymyślanie, przestawianie pokoju, od dziecka. Zapach farby lepszy od pomarańczy w stanie wojennym.
  Astrologia pasjonuje mnie pod tym względem, że świetnie widać w niej motywy jakie nami kierują. Dlaczego różnie reagujemy na te same okoliczności. Powinna być obowiązkowa dla psychologów. Patrzysz i już wiesz dlaczego ktoś ma depresję albo napad głupawki, takie trazyty po prostu.
  Sobie i dzieciom horoskopy zamawiam u sprawdzonej osoby. Zamówiłam też horoskop elekcyjny z datą otwarcie firmy.. na prawdę działa! Szuman powiedział- osoba, która nie zna swojego horoskopu jest jak kapitan statku, który wyrzucił mapy za burtę i płynie na otwarty ocean. Tym dla mnie jest właśnie horoskop.
  Ważna jest również osoba, która wykonuje horoskop. Trzeba do niej mieć zaufanie i na pewno musi mieć doświadczenie życiowe. Musi też pasować charakterem żeby przekaz był dla nas zrozumiały.
  Pasjonuje mnie na przykład Wroński, jego życie, prace. To jak opisywał aspekty, planety, astrologie, zadziwia mnie.

 2. Właśnie mam Neptuna w Strzelcu. Od razu wydało mi się to podejrzane 😦 A niech to kule biją :-]

 3. @Aneta
  a możesz napisać u kogo zamawiałaś horoskopy? Chętnie też bym skorzystał

 4. @ Marcelina: ale to nie musi być dominujące w twoim horoskopie. Najważniejsze jest Słońce, Księżyc, osie horoskopu i ich władcy w znakach i domach, aspekty i różne inne rzeczy. Neptun może być nic nieznaczący albo bardzo ważny, ale to indywidualna sprawa. Neptun jest planetą pokoleniową, więc w Strzelcu ma go tłum twoich rówieśników. Żeby był ważny musi tworzyć jakieś aspekty z planetami osobistymi lub osiami albo musi być władcą czegoś ważnego.

 5. @ Lavo zdaj się na intuicję, poszukaj kilku osób, poczytaj co piszą o astrologii, interpretacje na temat aktualnych wydarzeń i zobaczysz, kto pisze w sposób zrozumiały dla Ciebie. Ja zaliczyłam jedną pomyłkę, znana osoba, nawet w gazecie artykuł ostatnio zobaczyłam, a jako osobisty astrolog pomyłka. Za młody i osobiste uprzedzenia wzięły górę nad tym co powinien zrobić jako astrolog. Musisz mieć świadomość, że astrolog wie o Tobie to, czego ty sam nie wiesz i co ukrywasz głęboko w sercu. Zna cię na wylot, twój charakter, dobre i złe cechy. Musi umieć to oddzielać od osobistych uprzedzeń. Astromaria kiedyś tu pisała o obciążeniu jakim podlegają astrolodzy w pracy z klientami, o przejmowaniu ich problemów. Trzeba na prawdę mieć do tego dystans.
  Ponieważ interesuje mnie wszystko, od Słowian, przez Celtów po kulturę Inków, to zagłębiłam się w astrologię chińską. Znam zasady Feng-Shui i stosuję w mojej pracy. Nawet jak klienci tego nie wiedzą, to przynosi to efekty, bo wszystkie prace mam z polecenia. Klienci dobrze się czują w moich mieszkaniach i polecają mnie swoim znajomym. Astrologia chińska jest bardzo trudna, również uwzględnia ruch planet ( tranzyty), ale nazywa to inaczej i inaczej interpretuje. Ja korzystam z comiesięcznych interpretacji ze strony http://www.tradfs.com, świetny opis sytuacji na świecie ale i tego co powinno się zrobić w domu. Jak p.Małgorzata napisze, że w danym rejonie coś się może popsuć, to na bank u mnie się popsuje.

 6. @ Astromaria:
  Właśnie ten Neptun z niczym tam za bardzo nie jest powiązany, jedyne co widzę, to jest w 5 domu związanym z Lwem, w którym jest też Ascendent ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. No i może trzeba by tu jeszcze zerknąć na dom 12 czy coś tam jest.

  Interesujące, że i siostra i mama mają Księżyce w Skorpionie, ja nie, bo w Wadze ale za to plutoniasty ( koniunkcja ). Czyli coś jest w stwierdzeniu, że horoskopy osób z tej samej rodziny mogą być pod niektórymi względami podobne 😉
  I też nie jest do końca prawdą, że Astrologia nie uwzględnia księżyców Jowisza. Widziałam horoskop z zaznaczonym Juno, a to chyba jest jeden z księżyców Jowisza.
  I w ogóle kto wpadł na pomysł, że astrologia to są czary – mary i wróżby? Według mnie to jest o wiele bardziej matematyka i to nawet całkiem ścisła pod pewnymi względami 😉

 7. @ Marcelina: ascendent nie może być w 5 domu 🙂 Jeśli masz Lwa w 5, to asc. powinien być gdzieś w okolicy Barana.

  Juno nie jest księżycem Jowisza https://pl.wikipedia.org/wiki/(3)_Juno. Księżyce Jowisza krążą wokół Jowisza, a nie wokół Ziemi, więc z ziemskiego punktu widzenia stanowią z nierozdzielną Jowiszem jedność.

 8. @ Marcelina, nie da się zrozumieć horoskopu wyrywkowo.. wszystko jest powiązane, aspekty, domy, godności. Nie kieruj się wyrywkowymi opisami układów. Ja mam jeden energetyczny układ, który powoduje skłonność do stłuczek samochodowych, ale tylko jak jest aktywowany przez tranzyt Marsa i to koniunkcja Mars-Mars. W innych układach, na szczęście, nie działa. Gdybym tego nie wiedziała, to na podstawie samego opisu musiała bym żyć w strachu non stop.
  Co do podobieństwa horoskopów rodzinnych, to tak sobie myślę, że po pierwsze- podobne przyciąga podobne, po drugie- tylko podobni są w stanie nas zrozumieć i z nami wytrzymać w życiu. Tak samo reagują na podobne sytuacje, są w stanie zrozumieć nasze emocje, nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy. Po trzecie wreszcie, tylko podobne, bo mają możliwość inaczej przeżyć życie. Inaczej zareagować na te same sytuacje, zobaczyć nasze błędy, zrozumieć je ( czasami) i podjąć inne decyzje. To jest prawdziwa lekcja życia, bardzo subtelna i wyrafinowana.

 9. @ Astromaria:
  Nie do końca zrozumiale to wcześniej napisałam 😉 Ascendent jest w Lwie ( czyli pomiędzy domem 1-wszym, a 12-stym ), a Neptun w Strzelcu w 5 domu. Dlatego 5-ty dom powiązałam z Ascendentem, bo Lew należy do 5-tego domu. Ale mniejsza o to, pewnie ma to niewielkie znaczenie 😉

 10. @ Aneta: Mamy wspólne geny z rodzicami i rodzeństwem, więc i horoskop to pokazuje i mamy wspólną karmę.

  @ Marcelina: to ja coś źle zrozumiałam. Słusznie łączysz 5. dom z Lwem, one mają podobne cechy, bo Lew jest 5. znakiem.

 11. Horoskop kobiety, która niemal wszystkie planety jakie ma, ma zapakowane we Lwie.
  Słońce, Merkury, Mars Wenus. Księżyc w Bliźniętach. Jowisz w Baranie aspektuje trygonem Słońce, Merkurego i Marsa.
  Kobieta odnosi właśnie duże sukcesy w MMA za ocenem. Joanna Jędrzejczak.
  Czy to jest horoskop osoby skazanej na sukces i prawie niezniszczalnej?
  18 sierpnia 1987 rok.

 12. Skupiłam się i już rozumiem 🙂 Księżycem rządzi Merkury, a ten też jest w Lwie. Lew jest głęboko przeświadczony, że świat należy do niego. Ale chyba tu nie ma żadnych kwadratur ani opozycji, czyli trochę niedobrze, bo nadmiar dobrego może źle się skończyć. A gdzie jest Saturn?

 13. Nie wiem jak się u ciebie wstawia kółko w komentarz.
  Saturn jest w Strzelcu w opozycji do Księżyca w Bliźniętach. Jeszcze parę dni temu nie wiedziałem, że ktoś taki jest tak bardzo popularny w Stanach.
  Kwadratury w tym horoskopie żadnej nie uświadczysz. Dla mnie ciekawe jest to, że ona składa się praktycznie tylko z ognia (chyba można mówić o trygonie Lew,
  Jowisz w Baranie, Saturn z Uranem w Strzelcu) trochę powietrza (Księżyc), Pluton w Skorpionie i Neptun w Koziorożcu. Twierdzi, że ma szczęście do ludzi, z którymi pracuje, od 5 lat utrzymuje dobrą formę i od tego czasu nie dała sobie odebrać pasa mistrzowskiego. Ciągle powtarza, że jest najlepsza, ale też podkreśla, że samo wszystko jej nie przychodzi, że jest to ciężka praca.
  Jowisz tygonem aspektuje jej Słońce, sławna już jest. Aczkolwiek zastanawiam się czy taka osoba jest na dłuższą metę do zniesienia prywatnie.

 14. Jak chcesz wstawić obrazek to albo musisz go wrzucić gdzieś, np. na Dropbox i dać link do tego obrazka, gdzie każdy sobie tam go obejrzy albo ja go stamtąd mogę ściągnąć i wstawić tutaj.

  Ten Saturn pewnie daje jej wytrwałość i motywację. Taki trygonowy horoskop raczej nie sprzyja wytrwałości, więc dobrze, że jest ten utrudniający życie Saturn. Ogień bez Saturna to słomiany ogień. Księżyc to ciało, ale też dzieciństwo i dom rodzinny, więc pewnie w dzieciństwie nauczyła się wytrwałości i hartowania ciała. Albo miała jakieś kłody rodzinne pod nogi, może chciała udowodnić niekochającemu rodzicowi, że jest świetna albo czuła potrzebę poradzenia sobie z lękami, że nie da rady. Połączenia Księżyca z Saturnem wskazują na jakieś lęki, kompleksy, brak ciepła któregoś rodzica, ale przy trygonach to nie jest niszczące, lecz motywujące. To, czy da się z nią wytrzymać pod jednym dachem zależy od tego, jakie żywioły dominują w horoskopie tej drugiej osoby. Wodne stworzenie nie wytrzyma i ucieknie, ale jakiś ognisto-powietrzny osobnik ma szansę. Dwoje ognistych pod jednym dachem oznacza dużo ruchu i hałasu, nawet rzucanie ciężkimi przedmiotami, ale taka złość znika równie szybko jak się pojawiła.

 15. Saturn jest jeszcze w trygonie do Merkurego i Wenus.
  Ona naprawdę jest pracowita. Wytrzymać te restrykcje treningowe, czy dietowe nie każdy by potrafił. W młodości bardzo chętnie pomagała rodzicom w sklepie. Nie robiła tego z musu, to sprawiało jej autentyczną przyjemność. Z lęków, to ma lęk przed oglądaniem horrorów.
  W takim razie dziewczyna ma szczęście z tym horoskopem. Bo ogień daje jej dużą siłę przebicia, optymizm, pewność siebie, kobieta ma do sportu dużo energii, zupełnie jak Steven Segal. Zauważyłem niestety przykrą rzecz. Można być zdolnym, pracowitym, ale bez ognia w tym systemie Matrixa, człowiek po prostu ginie. Trzeba naprawdę wierzyć w siebie, nie bać się ryzyka i szybko się nie załamywać. Faktycznie woda by od niej uciekła, ale już samo oglądanie z nią wywiadów, sprawia, że można się podładować tym optymizmem. Mnie ciekawi jej sposób myślenia.
  Mniej więcej zacytuję, co ona o sobie mówi: „Nikt nie może osiągnąć tego co ja, bo nie rusza się jak ja i nie MYŚLI jak ja”. Dla mnie to jest materiał dla tych wszystkich Mateuszy Grzesiaków, którzy chcą wiedzieć w jaki sposób myśli i działa zwycięzca.
  Czyli jednak ten Satrun w trygonie dobrze działa.

 16. Dobrze. Ogień to entuzjazm i pasja, a Saturn nadaje dyscyplinę. Ogień bywa też pyszny i zarozumiały. W końcu Lew to król zwierząt (dotyczy to wszystkich znaków ognistych). Osoby, które nie mają ognia w horoskopie lub mają go za mało mają tendencję do depresji i ogólnie brak im entuzjazmu do życia i działania.


 17. Nie wiedzę tego związku. Książę Harry ma Marsa i Wenus we Lwie.
  Ten człowiek do końca życia będzie kochał romanse.
  Meghan ma z kolei Księżyc w wadze, Wenus w pannie. Nie dziwię się, że Harry wpadł jej w oko. On w tym znaku ma dwie planety: Merkurego i Słońce.
  Związek ma ledwo półtora rokoku, a oni już się zaręczyli. Nie wiadomo skąd pośpiech.
  Daty jakby ktoś chciał spojrzeć w horoskop.
  Harry: 15.09.1984
  Meghan 04.08. 1981

  Dla tych co nie znają angielskiego. Dziennikarka przestrzega Meghan przed wstąpieniem w związek małżeński z Harrym. Mówi: patrzcie na Kate, przed ślubem ta kobieta miała osobowość, teraz nic z niej nie zostało. Meghan wejdzie w dysfunkcyjną rodzinę, na pewno będzie musiała zrezygnować z wielu rzeczy, kolejna marionetka w rękach rodziny królewskiej.

 18. Ona powinna odwiedzić księżnę Sarę Ferguson i posłuchać historii jej małżeństwa z księciem Andrzejem. Ta kobieta mało nie oszalała i prawie umarła. Najpierw zrobiła się gruba jak beczka i stała się pośmiewiskiem wszystkich mediów (jadła z frustracji), potem miała załamanie nerwowe, tak samo jak Diana, która z kolei miała bulimię. Sara, po rozwodzie, w końcu się pozbierała, co świadczy o tym, że jest bardzo silną kobietą, a Diana wiadomo jak skończyła. Sara mówi, że rodzina królewska zatrzasnęła przed nią wszystkie drzwi, ale z księciem Andrzejem żyje w przyjaźni. Być może byłoby to dobre małżeństwo gdyby nie rodzinka. Nawet Camilla, całe życie kochająca Karola, po ślubie przeżyła szok i straciła złudzenia. Dopóki mieszkali osobno było OK, po ślubie wszystko się zawaliło i Camilla zachorowała na jakąś śmiertelną chorobę.

  Młodzi patrzą na świat przez różowe okulary, a książę z bajki działa jak narkotyk, więc nawet opowieść Sary nie otrzeźwi tej dziewczyny.

 19. Zupełnie się tym nie interesuję, więc zajrzałam do netu i… ona nie jest biała! Czy przyjmą „kolorową” do rodziny królewskiej?

 20. I jeszcze jeden, smutny przykład: księżna Gracja Patrycja z Monaco. Amerykańska aktorka Grace Kelly, zdobywczyni Oscara, zakochała się w księciu Rainier i wyszła za niego za mąż. Nikt nie wie, co działo się za drzwiami pałacu, ale krążyły plotki, że nie było dobrze. Pałac milczał jak zaklęty, a Grace została odcięta od świata.

 21. Myślałem, że wiesz, że nie jest biała.
  A co sądzisz o ich horoskopach?
  Nie wiem co się działo z Sarą. Co wiesz o kulisach tego związku?

 22. Czy po zalegalizowaniu związku, one wszystkie oszalały, bo w ich życie wtrącała się biurokracja królewska?

 23. W necie na pewno znajdziesz wywiady z Sarą, ona nawet była w Polsce i opowiadała o kulisach życia w pałacach królewskich. Mnie się ta kobieta podoba, jest (no, może była) piękna, inteligentna i ma charakter. Nie dała się zaszczuć, chociaż przeżyła załamanie. Ja nie znam angielskiego na tyle dobrze, żeby zrozumieć wszystko co ona mówi, ale jest z nią wywiad chyba z tego roku.

  A w ogóle to książęta mogą romansować w kim chcą, ale ożenić się muszą z osobą wybraną przez pałac. To nie jest prawda, że oni sobie sami wybierają żony. Ani Diana ani Kate nie były miłościami swoich mężów! Karol kochał Camillę, a William jakąś inną pannę i nawet zerwał z Kate, ale kazali mu wrócić i żenić się. Tam wszystko jest na pokaz. Diana myślała, że Karol ją kocha i doznała szoku, kiedy odkryła, że jest związany z tą brzydką Camillą.

 24. Nie wierzę, że oni dopuszczą do ślubu z czarnoskórą. Chyba, że mają już opracowany plan.
  Wiedzą, że będzie rozwód.
  A jakby jakieś książątko nie chciało się żenić z kimś, kogo wybrał pałac, to co?

 25. Ale żeby Kate była tak głupia? Chociaż ktoś z astrologów pisał, że po pewnym czasie, może się okazać, że William poczuje się przez nią wykorzystany. Jak trampolina do celu.
  Nie siedzę w temacie rodziny królewskiej, ale jak już się coś pojawia, to jednak mnie zdumiewa głupota ludzka. Że też ludzie nie widzą kim oni są, tylko pchają ich na piedestał.

 26. Jakby to powiedzieć… to żydowska dynastia. Oni mają swoją politykę dotyczącą rasy. Ale jeśli Meghan ma domieszkę „właściwej” (żydowskiej) krwi, to ją zaakceptują. Poczytaj na ten temat, zobacz, jak oni tam są podobni do swoich krewnych z klanu Rothschildów, Diana też była jedną z nich. Kiedyś te rody zasiadały na tronach królewskich i wymieniały się wzajemnie księżniczkami, żeby tylko nie dopuścić obcej krwi. To prowadziło do degeneracji, z których najczęstszą była hemofilia. Jeśli nie będą uważali, to skończą jak Habsburgowie.

 27. Czyżby Harry nie był synem Karola?
  Nawet lemingi podejrzewają, że coś z tym ślubem jest nie tak. Piszą, że jeżeli nie jest synem Karola to dynastia nie ma się czego obawiać. Zresztą były już takie przypuszczenia.
  Diana spotykała się z jakimś rudym oficerem.
  Pokazali zdjęcie matki Meghan. Czarna, z dredami kobieta. Oni naprawdę nie są tak otwarci jak niektórzy ich o to podejrzewają. Kate Middeton wygląda na zmęczoną kobietę, która jest już znużona ciągłym trzymaniem fasonu. Przecież jest wykształcona i nie może pokazać jak inteligenta jest, żeby np., nie przyćmić męża.

  A w twoich astrologicznych kręgach, co mówią astrolodzy o ciągłości dynastii?
  Słyszałem, że William, nie ma wcale horoskopu króla i że nim nie będzie.

 28. A co możesz powiedzieć o dzisiaj narodzonym potomku pary książęcej.
  23 kwietnia 2018 godzina 11:01
  U niego jak i u pierworodnego pojawiła się czwórka w dacie.
  A to według numerologii zwiastuje jakiś rozłam w rodzinie. Ja stawiam na brak ojca w przyszłości i duża rolę matki. U wszystkich dzieci pojawia się dwójka, albo z drogi życia, albo w ustawieniach początkowych. Myślisz, że będzie królem?

 29. mam pytanie czy można mieć silne obsadzenie w innym żywiole niż się urodzono ????

 30. Jak się urodzono z jakimś dominującym żywiołem, to się urodzono, siła wyższa. To jest jak kolor skóry 🙂 Jak się urodzono białym, to się nie stanie czarnym. Pracując nad sobą można pewne rzeczy zmienić, np. przepracować brak jakiejś cechy lub wytłumić nadmiar, ale ja raczej nie namawiam do walki ze sobą i z tym, co się przyniosło na ten świat. Lepiej jest doskonalić to, co się ma niż na siłę dorabiać to, czego się nie ma.

  Nie wiem jaka jest twoja wiedza na temat astrologii, ale Słońce w znaku zodiaku to oczywiście nie wszystko. Każdy z nas ma swoim horoskopie mieszankę żywiołów w różnych proporcjach, ale oczywiście może się zdarzyć, że jakiś żywioł wyjątkowo silnie dominuje, a zdarza się też czasem, że ktoś jakiegoś żywiołu nie ma wcale, co może być rekompensowane silnym obsadzeniem domów horoskopu (np. ja nie mam żywiołu ziemi, ale mam silny 2 dom horoskopu).

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.