Przekręt wszechczasów część XI

Kontrakty, część 2

Jak się ma nasze życie do tego, czego chcą od nas „rządzący”? Dlaczego roszczą sobie prawa nie tylko do naszych pieniędzy, w postaci nie kończących się podatków (to będzie temat na szokujący artykuł), ale również do naszego czasu, pracy, a nierzadko nawet życia?

Będę się powtarzał jak zdarta płyta, ale to musi zapaść w naszą świadomość: rząd RP to zarejestrowana korporacja (nawet urząd królowej angielskiej to korporacja – mam gdzieś jej numer, podeślę zainteresowanym).

My od wczesnego wieku zostaliśmy skazani wręcz na robienie interesów z tą korporacją. Właściwie to nie interes, tylko wyzysk, bo my nie mamy zupełnie nic w zamian – w tym równaniu tzw. Equal consideration nie istnieje. Ktoś odpowie – dostajemy służbę zdrowia, drogi, szkoły itd. – ale nie jest możliwe, żeby rząd na cokolwiek mógł dać – dlaczego? Bo rząd nie ma nic swojego, wszystko co posiada albo dostał od ludzi albo zabrał siłą. Rząd nie może nam dać czegoś, co już mamy albo co mieliśmy zanim nam to nie odebrał – i tyle.

Rząd RP ma za zadanie tylko jedno, to, co każda firma: przynosić zyski i rosnąć w siłę. Patrząc na to, co się dzieje na polskiej scenie politycznej i światowej nikt nie powinien mieć żadnych złudzeń: ci ludzie nas doją jak starą krowę, póki padnie.

Jak to możliwe, biorąc pod uwagę to, co napisałem wcześniej o warunkach kontraktu? Nasza nieświadomość i całkiem sprawny system ogłupiania, jaki uprawiany jest od wielu lat, jest powodem tego wszystkiego.

A teraz do rzeczy:

 1. Czy kontrakt pod groźbą kary/grzywny jest ważny w świetle prawa (akt urodzenia)? Odpowiedź brzmi: NIE. Nikt nie może być zmuszony do zaakceptowania oferty pod groźbą kary. Gdy ludzie dostają mandat na drodze, pod podpisem dodają „under stress and duress”, co znaczy „pod przymusem”. Pała zazwyczaj jest niedouczona, więc zabiera ów dokument, a „oskarżony o wykroczenie” stawiając się w sądzie kwestionuje ową umowę – to tak w wielkim skrócie.
 2. Dowiadujemy się, że „potrzebujemy” prawa jazdy, bądź dowodu osobistego – ale czy ktoś nam kiedyś wyjaśnił, co się z tym wiąże? NIE, nikt nigdy nam nie powiedział, że to zobowiązuje nas do przestrzegania wielu zasad korporacyjnej RP! Więc ten kontrakt jest nieważny – NO FULL DISCLOSURE, żadne warunki nie były mi objaśnione.
 3. I to, co najważniejsze – EQUAL CONSIDERATION, czyli co takiego ten skorumpowany do szpiku kości twór, jakim jest korporacyjna RP, może mi dać, czego sam już nie miałem? NIC, zupełnie NIC!

Ja mam przez 45 lat płacić grube tysiące na ZUS, żeby na koniec życia, ok. 70-ki, dostać jakieś głodowe ochłapy? Rząd robi drogi? Gówno prawda, 3/4 ceny benzyny to podatek i podatek drogowy, który ma być przeznaczony na budowę i naprawy dróg. Ja płacę za drogi każdym litrem benzyny kupionej na stacji! A może służba zdrowia – dzisiejszy obraz nędzy i rozpaczy, gdzie ludzie płacący krocie całe życie czekają rok na badania i zdychają jak muchy po muchozolu zanim ich przebadają?

Gdzie są dochody z zasobów polskiej ziemi? Gdzie są dochody z majątków rdzennych ludzi? Gdzie są biliony, jakie zarabiają z kabałą bankową, żerując na niewiedzy i głupocie ludzkiej? Nie będę się zapędzał, bo mi żyłka pęknie, więc trzymajmy się tematu.

Otóż żaden z tych pseudo-kontraktów z rządem nie jest prawomocny! Żaden! Tylko pytanie, jak im to udowodnić. Niestety, znajomość prawa, nawet na wysokich stołkach, jest znikoma, wierzcie mi, można takiej pale na ulicy cytować prawo, a on w swojej pustej mózgownicy nie zrozumie. Zostaje nam na pierwszy ogień logika, i dopiero jak ściana z cegieł ignorancji padnie, można posiłkować się prawem.

Jak to robić? Zadawać pytania, tak, dobrze czytacie – nie stawiając tezy, tylko zadając pytania. Język angielski jest trochę magiczny, i tu się zwracam do wszystkich rodaków, których bardzo bodzie, że trochę mieszam języki – język polski ma mnóstwo słów zaczerpniętych z angielskiego, czy chcemy czy nie.

ASKING QUESTIONS… zadawać pytania,

AS KING… jako król – zabawne prawda? Ten, który zadaje pytania kontroluje konwersację. Nie ten który odpowiada! Król pyta, podwładny odpowiada…

Więc zadając sługusom systemu logiczne pytania, w kilka minut objawimy im, jak bardzo to, co robią nie ma sensu i jest po prostu czystym wyzyskiem.

„Jechał pan 10 km na godzinę za szybko”.

„Tak? A komu zrobiłem krzywdę tym, że jechałem w taki sposób?”

„Nikomu, ale mógłby pan, bo jechał pan za szybko, poza tym znak drogowy mówi jasno i ustawa o ruchu drogowym”.

„Po pierwsze, znak nie mówi, bo to kawałek metalu, po drugie, nie stawia się zarzutów za przestępstwo jeszcze nie popełnione, to nie Minority Report („Raport mniejszości”) ani sci-fi, po trzecie, jaki ma pan dowód na to, że owa ustawa mnie obowiązuje?”

Mogę zagwarantować jedno – pała będzie co najmniej zirytowana taką wymianą zdań. Na pewno będzie upierał się przy swoim, pamiętajmy – on tu nie jest od myślenia, tylko od zarabiania pieniędzy dla korporacji RP, jak grzeczny piesek.

Nie twierdzę, że przeprosi i puści wolno, to jest tylko wprowadzenie do sposobu myślenia, jaki dla cyborgów systemu jest bardzo niewygodny.

Pytając o prawo jazdy ludzie często robią taki manewr:

Pała: „Prawo jazdy proszę”

„Proszę bardzo, proszę zanotować, że ten dokument nie należy do mnie, ja jestem tylko jego użytkownikiem. Należy on do rządu, nie do mnie. Ponadto w czasie prowadzenia pojazdu nie wykonywałem tej czynności jako pracownik RP”.

Wiem, że w Polsce na razie jest to niemożliwe, ale wszystko zaczyna się kiedyś. Za jakiś czas, to nie będzie brzmiało jak halucynacje, na zachodzie ludzie robią to od lat.

Żaden z tych oszukańczych kontraktów nie jest ważny, żaden! Zostaliśmy oszukani i perfidnie wkręceni w owe umowy, podatki wszelakiej maści – to dobry szwindel, ale o tym w następnym artykule.

Na zakończenie, proszę pomyśleć tylko przez chwilę, te wszystkie „dokumenty”, jakimi posługujemy się na co dzień – kto nam kiedykolwiek cokolwiek wytłumaczył na ich temat? NIKT I NIC. Powiedziano nam – „musisz mieć dowód”, bo tak mówi prawo, a my jak stado baranów grzecznie robimy, co nam każą.

Pora trochę pomyśleć, nie twierdzę, że mamy wszyscy latać jak wariaci bez identyfikacji, jeździć samochodami bez blach i przekraczać granice kiedy tylko nam się zachce. Nie w tym rzecz! Problem polega na tym, że korporacje pozorują prawa naturalne, logikę i zwykły zdrowy rozsadek, żeby nas zniewolić.

Nie ma nic złego w posiadaniu ID czy jakiejś formy dowodu na to, kim jesteśmy, nie ma nic złego w rejestracji auta, żebyśmy wiedzieli, kto jest właścicielem czego i kogo szukać jak ucieknie z miejsca wypadku i tak dalej. Problem pojawia się w tym, że razem z tymi niezłymi pomysłami na ułatwienie życia, nienasycony kleszcz w postaci rządu RP idzie na całość. Co mam na myśli?

 1. Prawo jazdy zobowiązuje do przestrzegania ustaw o ruchu drogowym i milionów mandatów dla tych, którzy są oporni (siano dla RP);
 2. Dowód osobisty łączy się z nieokreśloną czasowo (z założenia – dożywotnio, 24/h) przynależnością do korporacji RP i zmusza do przestrzegania milionów bzdurnych ustaw i podatków (siano dla RP);
 3. Rejestracja samochodu w urzędzie, przy udziale prawa jazdy i dowodu osobistego to dobrowolne przeniesienie własności (auta) do jurysdykcji korporacji RP, a co za tym idzie obowiązek posiadania OC i płacenia podatków od własnego samochodu (siano dla RP);
 4. Podejmowanie pracy przy udziale dowodu osobistego powoduje obowiązek płacenia podatków (siano dla RP);
 5. Lokowanie zarobków na koncie pracownika RP, założonego przy pomocy dowodu osobistego, oznacza zgodę na dowolne zajmowanie kont każdego, kto wg rządu ma długi (siano dla RP).

To jest długa lista, mam nadzieję, że trochę naświetliłem ten temat.

Wszystko, co się dzieje w świecie biznesu, czyli od rana do nocy, to kwestia kontraktu, praw których nie znamy. Dzieje się to dzięki publicznej edukacji, która produkuje ludzi-papugi, ludzi bez zdolności logicznego myślenia. Dlatego coraz wcześniej posyłamy dzieci do szkół (dziś: pięciolatki), żeby szybciej zdurniały i dały się doić korporacjom.

Nawet po śmierci robią na nas biznes: osoba prawna jest uśmiercana, a obligacje, dywidendy wypłacane inwestorom i majątek zasobów ziemi przepada, przechodząc w ręce korporacji RP, a rodzina musi bulić kupę siana, żeby pochować milionera, który nawet nie wiedział, że coś ma…

Przezabawna historia, jak popatrzeć z boku. A my się zastanawiamy, czemu (jeżeli istnieją) obce cywilizacje po prostu nie wylądują na ziemi i nie powiedzą „witamy” 🙂 🙂

Piotras

20 komentarzy do “Przekręt wszechczasów część XI

 1. To wspaniale Piotras, że pędzisz bez wytchnienia z tymi właśnie „objawieniami” o strzyżeniu, goleniu i obdzieraniu ze skóry zahipnotyzowanyh baranów w biały dzień przez zamaskowanych „rządowo” kryminalistów ponadnarodowej mafii !

  Doszło do takiego katastrofalnego stanu na Ziemi tylko dlatego, że „dobrzy ludzie” nie robią nic i dopóki im się nie pali pod dupami albo nie spadnie im bombka przez sufit na tępe łby, to udają, że nic nie widzą i nic nie słyszą oraz dla „świętego spokoju” płacą wszystko jak leci według wymogów „władzy”, żeby z kolei z biedy płakać i narzekać na tych z „góry”, że nie dotrzymują obietnic wyborczych .

  Te bezmózgowce polecą znowu na kolejny kabaret wyborczy, bo nawet jeśli zmienili się aktorzy na scenie politycznej, to debile ciągle nie zauważają, że programy dla niewolników podatkowych zostają przecież coraz to bardziej wyśrubowane.

  ” Ignorancja jest przyczyną wszelkiego zła , wiedza jest najwyższym dobrem”
  Arystoteles

 2. Mialam taki przypadek dość dawno temu. Nie zatrzymałam się, jak mnie podobno policjant chciał zatrzymać (jechałam rano do pracy, była mgła i nie wiedziałam, kto macha ręką). Dogonił mnie, zatrzymał zastawiając ciężarówką drogę (policjant był bez służbowego pojazdu i posłużył się autem innego użytkownika). Odebrał mi prawo jazdy. ale do pracy pojechałam. Po paru dniach dostałam wezwanie na kolegium. Tam się okazało, że nie zatrzymałam się do rutynowej kontroli. Na pytanie, dlaczego dalej kontynuowałam jazdę bez prawa jazdy, odpowiedziałam: czy ja przez tą chwilę straciłam umiejętność prowadzenia samochodu? Czy musi mi to ktoś ponownie potwierdzić? A na pytanie dlaczego sie nie zatrzymałam: odpowiedziałam, że nie było radiowozu i nie wiedziałam, kto mnie zatrzymuje, a przygodnych pasażerów nie zabieram, bo się boję. Prawo jazdy mi oddali, bez żadnych konsekwencji i nawet przyznano mi racje.

 3. @ Elsa: no proszę, w polskim sądzie też się da! Super!

  @ rjarek: spoko, teksty Piotrasa czekają „na obróbkę”, bo muszę do nich dorobić polskie ogonki, poza tym mam czasem jakieś pytania i to opóźnia edycję, ponieważ Piotras jest zapracowany i nie może odpowiadać na każde wezwanie. Wczorajszy odcinek zaraz będzie na blogu, a wieczorem wrzucę też dzisiejszy.

 4. brawo Elsa

  mozna by bylo temu terminatorowi postawic zarzuty:

  1.reckless driving -niebezpieczna jazda-narazanie mnie i innych na drodze przez swoje zachowanie.zadac ukarania tego pana i punktow karnych dla niego.

  2. jezeli ten pan dokonywal „rutynowej kontroli” to gdzie jego mundur? takie zatrzymanie moze byc przeprowadzone przez tzw. NARCA-czyli policje w cywilu-i MUSZA ku temu byc podstawy. (np pojazd Elsy pasuje do opisu pojazdu przestepcy poszukiwanego-i pytac, zadac odpowiedzi) Jaka ja mam mozliwosc odroznic tego debila od zwyklego bandyty?!?!?!?!

  3.to bylo az takie emergency ze musial zabrac pojazd kogos innego, wskoczyc i pedzic za Toba ? osmieszyc blazna, zrobic to na oczach sadu, zadac ukarania pracownika publicznego ktoremu wydaje sie ze zyje na dzikim zachodzie i on jest jakis RAMBO. Podac pod watpliwosc zdolnosc oceny sytuacji tego debila, moze ma cos nierowno pod sufitem-a to w jego przypadku kiedy pelni funkcje policjanta-jest bardzo niebezpieczne, na koniec-dla jaj zasugerowac zeby sad wyslal go na badania czerepu-system lubi z ludzi robic wariatow-uzyc tej samej broni, niech sie kretyn przebada, w koncu nosi bron prawda???

  Bedzie im coraz trudniej mielic ludzi, bo wiemy coraz wiecej…

  p.s.

  3/4 sukcesow jakie czytam pochodza od Pan….chyle czola:)

  Piotras

 5. Może to dlatego, że panowie są „stworzeni” do służby w armii i to już weszło im w geny? W woju jak wiadomo trzeba słuchać rozkazów.

 6. Pingback: Suweren * Spadkobierca Prawa Natury. Wolna Wola – Droga – Prawda – Życie – Prawo Stwórcy Wszechrzeczy – Art+Art+Art™ https://mobile.twitter.com/KrzysztofFabich

 7. Pingback: Szkolenie z prawa naturalnego – Kancelaria Prawa Naturalnego

 8. To już wiem dlaczego zawsze wolałam pracować w tzw „szarej strefie”. Tam już pomijam problemy z pracą itd. Jakoś tam wychodziło mi zawsze lepiej. Nie nalęże do jakoś specjalnie rozgarnietych , tylko tak jakoś „poskórnie” to wyczuwałam. Oczywiście wszyscy dokookoła pukali mi w czoło.

 9. A i jeszcze , w kwestii sądów i komorników – żadnemu nie zapłaciłam , Oczywiście nigdy nie otrzymałam zawiadomienia z sądu ani nakazu ani nic. Grzecznie im odpowiadałam , że podaję ich do prokuratury z powodu prawdopodobieństwa wyłudzenia z nieznanych mi powodów. Jeden się rzucał , do wyslałm do prokuratury i do niego kopię . Przestał się rzucać.

 10. I u mnie tu właśnie „pies jest pogrzebany” – nigdy się nie bałam , tylko nie miłam żadnej wiedzy. Dzałałam czysto intuicyjnie ( stosowałam tok intucyjno – logiczny) , bo jak zasięgałąm rady prawników , to mi jakieś bzdury opowiadali. Tak miałam od dziecka i zawsze , nawet dla moich rodzców ,to był problem. Bo brak jakichkolwiek autorytetów nie pozwalał nikomu na powoływanie się jako przykładem. W pracy też , jak mój dyrektor , czy właściel chcieli mi kołki cisać , to się grubo zastanawiali i stwierdzali , że ja ich nie szanuję ( cóż na to trzeba zasłużyć mając na myśli szacunek przełożonego) , bo on chroniąc swoją „podopieczną” daje mnie naganę a ja mu na to żeby sobie w dupę wsadził bo nie ma prawa. Nie przeprowadził weryfikacji i guzik wie a ja niczim dupochronem nie będę. I o dziwo działało. Zawsze mówiłam , że najwyżej może mnie zwolnić , ale nikt nie dał mu prawa mną się wysługiwać. Bardzo cieszy mnie to co czytam z wypiekami na licu . Serce mi się raduje. Potwierdza to to co czułam , ale o czym nie mam pojęcia. DZIĘKUJĘ

 11. Niestety, w tekstach Piotrasa nie ma przepisu jak wyjść z tego Matrixa. To tylko opis sytuacji. Na szczęście świat wciąż idzie do przodu i odważni ludzie, metodą prób i błędów, wynajdują dziury w murze systemu i zaczynają go kruszyć. Wszystko to działa za sprawą strachu, w którym żyje zdecydowana większość ludzi. Ludzie niestety pozwalają sobą pomiatać, nie upominają się o należne im prawa i sami robią sobie krzywdę. Dziś widać to szczególnie dobrze na przykładzie szczepień. Nie ma przymusu, ale jak szef powie, że zwolni z roboty to idą i dają się kłuć. Wydaje mi się, że ludzie zaczynają się rozdzielać na dwa gatunki, jedni będą wolni, a pozostali staną się zrobotyzowanymi niewolnikami.

 12. I takie teorie są w obiegu. Jest to bardzo prawdopodbne. Sama miałam taka zależność , tyle , że chodziło o zamaskowanie się. Sorki , wyjaśniam : nie używam i nigdy nie używałam owej maski – jestem wyłączona w tej materii. No i w nowej pracy – NHS i opieka zażyczyli sobie , że mam ją nakładać jak wchodzę do pacjenta. Cóż , usłyszeli , że mogą sobie życyć , ale ja nie Święty MIkołaj. No to ,że jest im bardzo przykro ,że rezygnuję z pracy. To się uniosłam i wysmarowałam pismo , że to nie ja rezygnuję , tylko oni z bezpodstawnych żądań do zamaskowania mnie , mimo ,że ja jestem zwolniona. Oczywście nastąpiła cisza z ich strony. Szybciutko dostałam P45. I fakt , nigdzie nie zakładałam i nie zakładam maski w samolocie też

 13. Brawo, dziewczyno, gdyby wszyscy tak postępowali to bylibyśmy wolnym narodem!!! Ale w Polsce nie jest jeszcze tak całkiem źle. Niektóre narody dały się wziąć pod bucior, siedzą w lockdownie, a jak wyjdą to się obudzą w komunizmie, bez jakiejkolwiek własności. U nas to nie przeszło. Ludzie bardzo szybko nauczyli się korzystać z prawa, bo nawet to oszukańcze prawo stanowione nas nieźle chroni. Trzeba tylko wiedzieć jak postępować z tą zbuntowaną służbą, która okrzyknęła się władzą i pokazać im gdzie jest ich miejsce.

 14. Śmiem , niestety twierdzić , że się obudzą ale w świecie , gdzie komunizm byłby wyzwoleniem – za bardzo dali się zgnoić – tak to widzę. Obawiam się , że CIiiiii dopną swego i am ludzie zaczną po porstu walczyć , a przynajmniej w niektórych krajach. W Polsce obawiam się , że kłamliwy – oszukańczy i szczujnia TVN , TVN 24 może zaszczekać jak na razie „nieruchawy nierząd” , To co wyprawiają i jak bredzą to mnie już po prostu rzygać się chce. Zresztą wysłałam parę maili do nich z informacją by poskromili P.M.OLIEJNIK , bo jak nadal będzie publicznie wypowiadała się min w moim imieniu to podam ją do sądu o zniesławienie , oraz zadośćuczynienie , bo nie udziełam jej prawa do wypowiadania się w moim imieniu i znośić takei głupoty sięgającej idiotyzmu ( debilizm to choroba więc nie chcę obrażać chorych) szczególnie w moim imieniu nie będę. Nie wytrzymałam po prostu.

 15. No i aga mi się podoba.
  To bratnia mi dusza.
  Pozdrawiam agę…

 16. Czy Daniel Kublik ma jakąś umowę z korporacją zwaną sądem, że pozwolił się jej osądzić i wsadzić za kraty? Skoro się przekonał jak wygląda „sprawiedliwość” w korporacji zwanej sądem dlaczego po raz kolejny chce dać się jej „osądzić” i niesprawiedliwie zapuszkować?

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.