HYDE PARK czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

Widget z najnowszymi komentarzami z boku bloga co jakiś czas przekierowuje na niewłaściwą stronę albo w ogóle się nie pokazuje! To samo dzieje się, gdy chcesz zobaczyć swój przed chwilą dodany, najnowszy komentarz: zamiast na koniec dyskusji przekieruje cię na stronę sprzed miesiąca lub starszą :-(.

Admini WordPress’a stale coś kombinują, a jak przekombinują, to wszystko się sypie. Dlatego proszę nie kierować do mnie zażaleń, bo JA NIE MAM NA TO ŻADNEGO WPŁYWU!

Jeśli chcesz przeczytać najnowsze komentarze w którymś z Hyde Parków lub na innych stronach bloga po prostu wejdź na stronę główną Hyde Parku, Zdrowotnego Hyde Parku lub na tę, którą chcesz zobaczyć i zjedź w dół, do ostatnich komentarzy.

10 152 myśli nt. „HYDE PARK czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

  1. Niestety w Niemczech niewolnicy podatkowi doczekali się kolejnej fali „fachowców” zaproszonych przez klechów i im pochodnych „polityków” dzięki kabaretom wyborów za pieniążki wiernych i bardzo „tolerancyjnych” wobec braci starszych i młodszych w „wierze”, no bo przecież ” bliżniego” trzeba kochać, wrogowi trzeba nadstawiać policzek tak, jakby przy plądrowaniu nieproszonych gości w swoim własnym domu trzeba by było im jeszcze za to zapłacić i zaraz najlepiej go opuścić idąc mieszkać pod most.

    Masochizm – określenie z psychiatrii stosowane wobec masowych już zaburzeń osobowości podniecających się tym, że im gorzej , to lepiej !

    http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Masochizm

    http://brd-schwindel.org/dresden-bremer-strasse-auseinandersetzungen-zwischen-aerzten-ingenieuren-und-facharbeitern/

Bardzo proszę o trzymanie się w komentarzach tematu notki! Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku. Jeśli Twój komentarz się nie ukazał przeczytaj zasady komentowania bloga (patrz strony na górze bloga). Komentarze nie na temat będę kasować, a awanturników banować!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s