HYDE PARK czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

Widget z najnowszymi komentarzami z boku bloga co jakiś czas przekierowuje na niewłaściwą stronę albo w ogóle się nie pokazuje! To samo dzieje się, gdy chcesz zobaczyć swój przed chwilą dodany, najnowszy komentarz: zamiast na koniec dyskusji przekieruje cię na stronę sprzed miesiąca lub starszą :-(.

Admini WordPress’a stale coś kombinują, a jak przekombinują, to wszystko się sypie. Dlatego proszę nie kierować do mnie zażaleń, bo JA NIE MAM NA TO ŻADNEGO WPŁYWU!

Jeśli chcesz przeczytać najnowsze komentarze w którymś z Hyde Parków lub na innych stronach bloga po prostu wejdź na stronę główną Hyde Parku, Zdrowotnego Hyde Parku lub na tę, którą chcesz zobaczyć i zjedź w dół, do ostatnich komentarzy.

10 229 myśli nt. „HYDE PARK czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

 1. Myslę że nie zrozumiałaś
  Chodzi o to, ze wymyslamy coś [szatan] po to by za pomocą tego [szatana] manipulować ludźmi tylko po to by osiągać swoje cele. Ten numer stosuja religie. Wytwarzaja strach przed czymś czego nie ma. Wymyslają [szatana i piekło] tylko po to by móc kierować malutkimi i doc ich jak krowy na łące. Nikt nie pyta o dowód istnienia szatana tak jak o dowod istnienia boga. Szatan to wymysł [kościółkowych] po to by wodzić owieczki. Jednocześnie przyznaję ze genialny bo nikt wiecej niż [szatan] nie przyprowadził owieczek do koscioła. Gdyby naprawdę istnieli – razem pociągali by zdrowo i bug i szatan

 2. Starzy ludzie jeszcze dobrze pamiętają co i jak było z tym Hitlerem; sprzed czasów powojennych szkółek „czasów pokojowych” z przymusowym wkuwaniem kompletnie przenicowanej Historii i to w szczególności ostatniego stulecia.

  Prawda jak oliwa jednak zawsze na wierzch wypływa ! Pojawił się kolejny krąg solarny – piktogram „Czarnego Słońca” i co to właściwie oznacza już sam najlepiej wie „kaznodzieja śmierci, truciciel i sprzedawca przyszłości” (F.Nietsche – Tako rzecze Zaratustra).

  http://cropcirclesdatabase.com/20150808UKwb

  „Zdumiewające albo również i nie ”
  https://kopfschuss911.wordpress.com/2015/08/16/erstaunlich-oder-auch-nicht/#more-18183

 3. ” Nic jest bardziej niewiarygodne niż rzeczywistość.”

  Nichts ist unglaubwürdiger als die Wirklichkeit.
  — Fjodor Michailowitsch Dostojewski – Schriftsteller – 1821 – 1881

 4. „Wolność oznacza odpowiedzialność. To jest powód, dlaczego w większości ludzie jej się boją .”

  „Freiheit bedeutet Verantwortlichkeit. Das ist der Grund, weshalb die meisten Menschen sich vor ihr fürchten.“
  — George Bernard Shaw – Autor/Politiker/Satiriker/Pazifist – 1856 – 1950

  Poniżej przykład na nieodpowiedzialną wiarę lemingów w to, co bredzą mendia w sprawie „wzbogacania” kulturowego poprzez inwazję dodatkowych pasożytów na białą kulturę europejską !

  Z jednej strony dobrze, że wierni kościołowi są przez niego szpiegowani elektronicznie, bo by nikt nie uwierzył, że nie tylko klechy rabują w nim „dobrych ludzi”.

  No tak, bo przecież też „murzyni przynoszą różnorodność i kulturowe wzbogacenie” :

  http://brd-schwindel.org/neger-bringen-vielfalt-und-kulturelle-bereicherung/

 5. Bruce Lipton mówi o Karolu Darwinie – napisy PL

  Obecnie żyjemy w wersji świata stworzonej przez Darwina. Teorię ewolucji opracował Jean-Baptiste de Lamarck z Francji. Miało to miejsce 50 lat przed Darwinem. Teorię ewolucji zawdzięczamy Lamarckowi, bardziej naturalne zrozumienie procesów ewolucji opracował człowiek nazwiskiem Alfred Russel Wallace.
  Jaka jest różnica pomiędzy darwinowską wersją teorii Wallace’a, a wersją samego Wallace’a?
  Pomyśl o tym jak o życiu w jednym z dwóch światów.
  Świat nr 1 to stała walka o przetrwanie, a jedynym sposobem, w jaki można przetrwać jest uczestnictwo w rywalizacji o dopasowanie. Są tu zwycięzcy i są przegrani. Musisz przetrwać każdy dzień, brać udział w wyścigu szczurów, w przeciwnym razie ktoś cię pokona i zginiesz. To świat nr 1. Świat nr 2 to świat Alfreda Russela Wallace’a. Świat ewolucji oparty jest na eliminacji najsłabszych. Jeżeli żyjesz na tym świecie, to starasz się nie być najsłabszy. W takim przypadku nie musisz rywalizować z wieloma innymi jednostkami, ponieważ po prostu nie chcesz znaleźć się w niewielkiej grupce tych najsłabszych. To oznacza, że musisz wspinać się po stosie, a nie koniecznie być na samym jego szczycie. Pytanie brzmi: według którego scenariusza chciałbyś żyć?
  Darwin twierdził też, że istnieje klasa wyższa i to jej przedstawiciele są prawdziwymi liderami ewolucji, podczas gdy wszyscy pozostali tworzą jedynie warstwę wyściełającą dno. Do czego prowadzi owa świadomość klasowa i wszystko, o czym mówiłem?
  Odpowiedź brzmi: bierzesz teorię Darwina, robisz z niej naukową zasadę na podstawie tej teorii, potem wkładamy ją w działania polityczne i otrzymujesz nazistowskie Niemcy.
  To właśnie daje nam teoria Darwina.

 6. No właśnie, bo jest tylko żydowska teoria, ale co to po przekabaceniu znaczy dla nas białych w praktyce ?

  Ano to, że szykuje się dzień X, kiedy inwazja podjudzonych i uzbrojonych fanatyków islamskich przez tych samych, co zwykle rozpocznie masowo mordować, gwałcić i rabować Europejczyków przerabiając ich ciała na kebaby !

  Rozgrzewka w „nazistowskich Niemczech” już nastąpiła, a mendia jak zwykle milczą :

  http://brd-schwindel.org/amateurvideos-asylanten-verwuesten-suhl-friedberg/

  http://brd-schwindel.org/europa-wird-schlachtfeld-fuer-grossen-kampf/

  http://brd-schwindel.org/am-tag-x-wird-es-in-den-grossstaedten-schlimmer-als-in-der-hoelle-sein/

 7. Dawno nie zaglądałam na Google+, dziś tam wpadłam i szok: co drugi (mniej więcej) wpis na stronie głównej ma jakiś związek z kotami! Nigdy nie widziałam czegoś takiego! Skąd ten wysyp kotów dzisiaj?

 8. co do słów nieustraszonej o pasożytach dokonujących inwazji w Europie – to chyba właśnie u nas się już zaczęło:
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1490845,Syryjczyk-wolimy-umrzec-w-Syrii-niz-z-glodu-w-Polsce-Fundacja-Estera-nikt-ich-na-sile-nie-sciagal
  Jeszcze się u nas nie rozgościli, a już mają roszczenia, haha. Brawo politycy, brawo lemingowi samarytanianie, Wiwat!!! Niedługo Wasi milusi muslimki będą się tu czuć tak pewnie jak w Szwecji…

 9. Szkoła po amerykańsku jest do kitu – napisy PL

  Ucząc się historii z podręczników szkolnych znajdujemy przewidywalny zestaw konkretów – co, kto, gdzie i oczywiście kiedy. Ale niemal zawsze brakuje kontekstu, czyli DLACZEGO i JAK?

 10. Tu smutna satyra na Niemcy 2030 :

  „Skąd się tu znalazłeś ? ”

  Komu się wydaje, że w Polsce nie może do tego dojść ma poważne problemy z rozumem.

 11. Przekręt wszechczasów robi karierę w sieci! Oto 2 frazy z wyszukiwarek, na które ktoś wszedł na mój blog:
  przekret wszechczasów cz vi
  przekret wszechczasów astromaria
  Wiedza rozchodzi się po świecie, im więcej ludzi będzie ją znało, tym prędzej system zachwieje się w posadach!!!

 12. muszą troszkę pokropić żeby się baranki nie połapały w modyfikacji pogodowej.
  ostro wciskają rolnikom studnie głębinowe, koszt kilkadziesiąt tys. banki się obłowią.

 13. Zajrzałam dziś na Facebooka i dowiedziałam się czegoś przerażającego: że zabójcą, który zabił dziewczynkę siekierą na oczach jej rodziców był Samuel Nahmed, muzułmanin! Wiedzieliście o tym? Regularnie przeglądam tytuły prasowe, ale nigdzie nie znalazłam tej informacji! Wszędzie był tylko Samuel N. i ani słowa więcej. Oto rzetelność mediów!

  Pięknie się zaczyna! Jeszcze nie wpuściliśmy na dobre tej dziczy do kraju, a już mamy taki piękny „debiut”. Jeśli to nie otrzeźwi narodu, to chyba nic mu nie pomoże!

 14. Magia zaimków! Wskazówki początkujących przestępców politycznych – napisy PL

  Chciałbyś założyć swój własny, agresywny gang żerujący
  na spokojnych mieszkańcach?
  W tym materiale znajdziesz pewien schemat i sposób postępowania obecny na naszej planecie od wielu wieków. Jeśli go zrozumiesz, wierzę, że pomoże osiągnąć ci twój cel.
  Jeśli masz zamiar odnieść sukces, musisz porzucić zwyczaj prawidłowego operowania językiem.
  Kiedy ludzie będą upierać się przy tym jakże irytującym zwyczaju właściwego użycia zaimków, bardzo trudno będzie nad nimi panować.
  Dlatego też musisz postarać się, aby zerwali z tym nawykiem.

 15. „Zajrzałam dziś na Facebooka …” Haha, a miałaś z tym skończyć…
  Narodu to zabójstwo nie otrzeźwi bo Naród się o tym nie dowie. Nie dowie się też o tym, kiedy, ile i gdzie będą rozmieszczane w Polsce kolejne kontyngenty Afrykanów i Arabów. Media milczą, a w Niemczech się gotuje i to na serio, oni już długo tego zalewu muzułmanów nie wytrzymają i albo wymuszą na pozostałych członkach utworzenie dla nich specjalnych gett na kilkadziesiąt tysięcy w każdym państwie, albo dojdzie do rozłamu, który doprowadzi do upadku Unii – doszło do tego że już się mówi o likwidacji strefy Schengen i powrotu do zewnętrznych, ściśle kontrolowanych granic – https://forumemjot.wordpress.com/2015/07/22/czeski-wicepremier-chce-zamkniecia-granic-w-strefie-schengen/

 16. Zaglądam na Facebooka, bo wciąż liczę na to, że Jerzy Zięba jednak się odezwie. Poza tym BladyMamut zostawia mi tam czasem (ważne) wiadomości. Czasem mam wiadomość, że ktoś mnie gdzieś oznaczył albo coś do mnie napisał. Nie skasowałam konta, ale nic na nim już nie publikuję. Dziś po raz kolejny przekonałam się dzięki FB, jak lemingowaci są niektórzy ludzie. Będąc na stronie głównej zauważyłam, że jakaś panna lała łzy z oburzenia, że Niemcy witają uchodźców gazem łzawiącym i wyrażała radosną nadzieję, że uchodźcy trafią do nas, bo przecież koniecznie trzeba im pomóc.

  Im dłużej o tym myślę, tym bardziej staje się dla mnie jasne, że ludzkość to dwunożne zwierzątka i że ten świat wygląda tak, jak wygląda jedynie z powodu ludzkiej głupoty. To nie ludzkość ma problem! To my go mamy, bo nie pasujemy do tej układanki.

 17. w ogólnodostępnych mediach trwa w najlepsze „kształtowanie osobistych opinii” takich właśnie panien z fejzbuka – gadające głowy w studiu bełkoczą, że uchodźcy to może być świetne remedium na walkę z niżem demograficznym w Polsce (lol), a to co dzieje się w Niemczech to tylko incydenty skrajnie nacjonalistycznych bojówek o korzeniach faszystowskich, a nie protesty zwykłych obywateli… Oj, żeby się Merkel nie zdziwiła jak ją ci zwykli obywatele rozgonią na cztery wiatry w następnych wyborach….

 18. Zaczynam wątpić, czy obywatele mają dość jaj, żeby przegonić któregokolwiek polityka. Od lat, uparcie wybierają tych samych psychopatów, mimo że widać jak na dłoni skutki ich rządów. Głosujące bydło nie ma w ogóle rozumu. Ci, którzy mają rozum siedzą w domach i nie głosują. Bydło wierzy w to, co telewizornia im pokazuje. Najlepszym dowodem na to są wybory w USA, gdzie korporacje przyniosły w teczce opalonego pionka, praktycznie nikomu nieznanego, władowały w kampanię i telewizyjne spoty grube miliony dolców, a ludek oszalał z kretesem, wierząc, że objawił się czarny mesjasz, który zbawi świat. Mimo, że ten mesjasz dał plamę na wszystkich frontach swojej działalności wybrali go ponownie! Merkelowej już niby dawno mają dość, ale i tak ją wybierają. A nasz Du.a? Miał zmienić Polskę i zrobić porządek, a już widać, że włazi w d. wybranym, że jątrzy stosunki z Rosją i olewa obywateli.

 19. Bydło ludzkie jest okropne, kazdego odszczepieńca-mam na myśli nas tutaj wymieniąjących się przemyśleniami chętnie by widziało w psychuszce!
  Często widzę te spojrzenia wrogości i obZYDzenia…. :)

 20. Dlatego ja się ciągle zastanawiam – co my tu robimy i jakim cudem tu trafiliśmy :/

 21. „Od lat, uparcie wybierają tych samych psychopatów, mimo że widać jak na dłoni skutki ich rządów”
  Dlatego jestem bardzo ciekawy wyników wyborów w USA, kto by pomyślał, że stamtąd może powiać wiaterek zmian http://pikio.pl/trump-o-imigrantach-albo-mamy-swoj-kraj-albo-nie/
  Trump jest kandydatem niezależnym choć startuje z ramienia Rep. Prowadzi w sondażach właśnie dzięki takim „niepopularnym” poglądom. Jeżeli go zawczasu nie „załatwią” jak kiedyś Kennedyego, to może być ciekawie…

 22. Nie mam zaufania do Trumpa! On gada mądrze, jeśli chodzi o np. szczepienia, ale to koń trojański banksterów.

Bardzo proszę o trzymanie się w komentarzach tematu notki! Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku. Jeśli Twój komentarz się nie ukazał przeczytaj zasady komentowania bloga (patrz strony na górze bloga). Komentarze nie na temat będę kasować, a awanturników banować!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s