HYDE PARK czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

Widget z najnowszymi komentarzami z boku bloga co jakiś czas przekierowuje na niewłaściwą stronę albo w ogóle się nie pokazuje! To samo dzieje się, gdy chcesz zobaczyć swój przed chwilą dodany, najnowszy komentarz: zamiast na koniec dyskusji przekieruje cię na stronę sprzed miesiąca lub starszą :-(.

Admini WordPress’a stale coś kombinują, a jak przekombinują, to wszystko się sypie. Dlatego proszę nie kierować do mnie zażaleń, bo JA NIE MAM NA TO ŻADNEGO WPŁYWU!

Jeśli chcesz przeczytać najnowsze komentarze w którymś z Hyde Parków lub na innych stronach bloga po prostu wejdź na stronę główną Hyde Parku, Zdrowotnego Hyde Parku lub na tę, którą chcesz zobaczyć i zjedź w dół, do ostatnich komentarzy.

10 559 myśli nt. „HYDE PARK czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

 1. Niektórych trudno przekonać, uwierzą dopiero wtedy, kiedy doświadczą problemów na własnej skórze. Jak widać niektórzy Niemcy wciąż wierzą w pomoc dla uchodźców, o czym świadczą śmiechy w czasie wystąpienia tego młodego człowieka. 2 samochody w rodzinie zezłomowane w jeden dzień, mediów to nie interesuje, władza ma w dupie, a człowiek musi sobie radzić sam. Ubezpieczenie może pokryje koszty, ale kiedy takich spraw będzie więcej skończą się wypłaty, bo korporacje ubezpieczeniowe istnieją nie po to, żeby wypłacać, lecz po to, żeby zarabiać.

 2. Kwiecień o inwazji „ciapatych” (ktoś wyjaśni mi co znaczy to słowo?). Włos się jeży nie powiem gdzie, jak się tego słucha.

 3. „Ciapaty” to chyba od koloru skóry , ani czarny ani biały , ni żółty ni czerwony .Takie cuś pomiędzy.

 4. @ nieszuraj , czyli jak zwierzak w ciapki :-) mnie się skojarzyło najpierwej z ciapowatością, w pewnym sensie też chyba byłoby na rzeczy

 5. Polscy urzędnicy przechodzą intensywny kurs arabskiego aby godnie powitać wyczekiwanych z utęsknieniem barbarzyńców http://www.polskatimes.pl/artykul/8965443,osrodki-szykuja-sie-na-uchodzcow-z-bliskiego-wschodu-ich-pracownicy-ucza-sie-arabskiego,id,t.html
  podobno tłumaczenie polskiej konstytucji na arabski już w druku :) a w Łodzi pojawiła się nadzieja na odrodzenie przemysłu przędzalniczego – przedsiębiorcy liczą na liczne rządowe zamówienia na turbany, fezy i burki…
  A serio mówiąc, nikt nie powinien mieć złudzeń, że szumnie ogłaszana przez rząd podwójna weryfikacja Arabów (która właśnie się zaczęła – polskie służby już selekcjonują muzułmańskich kandydatów na Polaków we Włoszech) cokolwiek zweryfikuje. Wróg będzie się kryć wszędzie nawet pod postacią profesjonalnie przygotowanych dzieciaków, przykłady już były, jak choćby tu
  http://www.anglia.today/biezace-wydarzenia/15latek-z-uk-ktory-planowal-zamach-w-australii-skazany-na-dozywocie
  do tego każdy terrorysta będzie miał takie papiery, i taką wymyśloną przeszłość, że mucha nie siada
  http://www.wiescigor.pl/2-bez-kategorii/1169-dziennikarz-z-latwoscia-zakupil-syryjski-paszport-z-podobizna-premiera-holandii

 6. Wyniki końcowych egzaminów szkolnych to oszustwo – napisy PL

  Czy ktokolwiek z was kiedykolwiek chociaż pomyślał o tym, aby zapytać swojego księgowego, architekta, inżyniera, lekarza, malarza pokojowego, prawnika czy fryzjera o wyniki testów szkolnych? Jeśli ma to być naprawdę istotnym pomiarem zdolności, dlaczego tego nie zrobiliście?

  Szkoły używają terminu „osiągnięcie” w taki sposób, że fani George’a Orwella mogą dostrzec w tym nowomowę. Pomyślcie o testach osiągnięć.
  Czy tego pojęcia używa się w Australii? Testy osiągnięć? Bardzo powszechne w Stanach. O jakie osiągnięcie chodzi?
  Jeśli chodzi o nauki ścisłe, osiągnięcie ma miejsce w następujących, ograniczonych przypadkach:
  – kiedy coś odkryjesz;
  – kiedy zmodyfikujesz czyjeś odkrycie;
  – kiedy odkryjesz, że coś, co było uważane za prawdę jest błędne lub na odwrót;
  – i w końcu kiedy zmarnujesz znaczącą ilość czasu kończąc w ślepym zaułku przy jednoczesnym prowadzeniu starannych zapisków po to, żeby ktoś inny nie musiał marnować czasu w tym samym ślepym zaułku.
  Poza tymi czterema kategoriami nie ma mowy o osiągnięciu.

  Jak przyczynić się do rozwinięcia geniuszu u dziecka – napisy PL

Bardzo proszę o trzymanie się w komentarzach tematu notki! Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku. Jeśli Twój komentarz się nie ukazał przeczytaj zasady komentowania bloga (patrz strony na górze bloga). Komentarze nie na temat będę kasować, a awanturników banować!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s