HYDE PARK czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

Widget z najnowszymi komentarzami z boku bloga co jakiś czas przekierowuje na niewłaściwą stronę albo w ogóle się nie pokazuje! To samo dzieje się, gdy chcesz zobaczyć swój przed chwilą dodany, najnowszy komentarz: zamiast na koniec dyskusji przekieruje cię na stronę sprzed miesiąca lub starszą :-(.

Admini WordPress’a stale coś kombinują, a jak przekombinują, to wszystko się sypie. Dlatego proszę nie kierować do mnie zażaleń, bo JA NIE MAM NA TO ŻADNEGO WPŁYWU!

Jeśli chcesz przeczytać najnowsze komentarze w którymś z Hyde Parków lub na innych stronach bloga po prostu wejdź na stronę główną Hyde Parku, Zdrowotnego Hyde Parku lub na tę, którą chcesz zobaczyć i zjedź w dół, do ostatnich komentarzy.

9 957 myśli nt. „HYDE PARK czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

 1. Wczoraj stał się cud nad cudami: przed zmierzchem chmury się rozstąpiły i nastało słońce! Dziś od rana słonecznie, ale wciąż zimno. Z wielkim mozołem temperatura doczołguje się do 18 stopni. Może przed wieczorem doczołga się nawet do 20? Trzymam kciuki!!!!

 2. Astromaria ! „Polityka” paru kurdupli z przyciętymi kuśkami to na pierwszym miejscu nienawiść i zawiść wobec goja oraz strach z powodu jeszcze niestety nie uswiadomionych możliwości tkwiących w jego męskiej sile.

  Dlatego też „politycznie” diabły wcielone postanowiły zniszczyć pulę genetyczną wcześniejszych obrońców swoich rodów w bratobójczych wojnach i „wodą ognistą”, żeby dokończyć swego ludobojczego dzieła robieniem z facetów mięczaków bez „jaj” z dietą beztłuszczową, co to nawet boją się ugryzienia komara.

  Byłoby to bardzo śmieszne, gdyby nie było to prawdą.

  „Chłop potęgą jest i basta ! ” – tak twierdzono wcześniej i tego najbardziej obawiał się pejsaty diabeł, który doprowadził również „medycznie” do tego, żeby „powojenne” pokolenia rodziły się już zdegenerowane i kalekie pod względem fizycznym, duchowym i umysłowym, bo tylko tak pozostali przy życiu, lecz bardzo osłabieni i zmanipulowani ludzie bezwolnie poddają się wszelkiej tresurze, grabieży i dyktaturze kalekiej, bo „obrzezanej” pod każdym względem „rasie panów” .

  Aż serce mi się kraje, jak dorodne chłopy piją z rozpaczy, bo są „biedni” pomimo ciężkiej pracy w swym kraju czy na tułaczce za chlebem, a powinni w kupie jak najszybciej wziąć kosy i widły, żeby pogonić ze swoich obszarów pejsatych szkodników od „papierkowej” i „mokrej” roboty do wszystkich diabłów albo i jeszcze dalej, żeby kolejne pokolenia w naturalny sposób przychodziły na świat oczyszczony ze żmijowego plemienia aż nazbyt długo mordującego cały świat, żeby tego nie zauważyć !

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/medyczne-potwory-2015-01

 3. no i się zaczęło. Sprowadzanie uchodźców z Afryki. Na razie 160 rodzin z Syrii z inicjatywy pozarządowej organizacji. Jak trzeba być krótkowzrocznym, żeby nie widzieć konsekwencji takiej nieodpowiedzialnej decyzji.
  I jeszcze te wypowiedzi przed kamerami pomysłodawców tej „szczytnej i humanitarnej” idei, że pokażmy światu jaka Polska jest otwarta, nowoczesna i w ogóle cool..No i oczywiście wypowiedzi Syryjczyków, jak oni się szybko adaptują w nowym środowisku, normalnie się wtopią w społeczeństwo i nikt ich nie rozpozna :), z 10 minut nawijali o tym dzisiaj w Wiadomościach.
  .A to nie wszystko – rząd pracuje w pocie czoła jak poradzić sobie z przyjęciem 3.600 uchodźców z północnej Afryki , które chce nam na siłę wcisnąć Komisja Europejska. Tylko premier Węgier powiedział Unii, żeby go pocałowała w doopę…Gdyby rządzili nami Polacy pokazaliby Unii gest Kozakiewicza jak zrobił to Orban, ale
  „nasi” politycy mają inne plany i karnie wykonają unijny prikaz, możemy być tego pewni.
  Przecież im niej Arabów w Afryce tym lepiej dla Izraela…

 4. Tu nie chodzi o brak wyobraźni, a o to, że w polskojęzycznym rządzie są marionetki, które są na sznurku Izraela. Tylko żydzi mają pozostać czyści rasowo, reszta świata ma się stać dosłownie szarą masą. Po kilku pokoleniach goje będą dosłownie szarzy, bo zmieszani rasowo. A rządzić nimi będą udający Aryjczyków Azjaci z okolic Mongolii.

  Ja nie zamierzam się tym denerwować, jeśli durny naród (i wszyscy goje na świecie) chcą wymrzeć to ja im nie będę przeszkadzać. Niech się mieszają rasowo, niech się cyborgizują, niech sobie wszczepiają znamię bestii, ja tego nie zrobię i mam nadzieję, że uda mi się przekonać moje dzieci, żeby nie dały się na to nabrać. A reszta świata mnie nie obchodzi. Postanowiłam się nie przejmować rzeczami, na które nie mam wpływu. Jak powiedział Einstein „Los ludzkości, jako całości, będzie taki, na jaki ona zasługuje”. Amen!!!

Rozmowy na dowolne tematy prowadzimy w Hyde Parku: https://astromaria.wordpress.com/hyde-park/ Komentarze nie na temat będę kasować! UWAGA!!! Spamu pro-szczepionkowego, onkologicznego i misjonarstwa chrześcijańskiego nie wpuszczam do bloga! Jeśli Twój komentarz się nie ukazał przeczytaj https://astromaria.wordpress.com/komentowanie-bloga/

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s