Hyde Park (przeniesiony do Hyde Park 2)

Uwaga!

Stary Hyde Park został zamknięty, ponieważ prawdopodobnie jest w nim za dużo komentarzy i z tego powodu nastąpiła awaria.

[Admini  WP coś usprawniali i to było przyczyną owej „awarii”. Wszystko wróciło do normy, ale skoro HP2 został uruchomiony i zasypany komentarzami, to nie ma możliwości powrotu do starego].

Link do nowego Hyde Parku 2

10 810 komentarzy do “Hyde Park (przeniesiony do Hyde Park 2)

 1. Panie Janie Kowalski, jeszcze się panu nie znudziło? I o co chodzi tym razem? Stare odgrzewane kotlety WingMakers? Myślałam, że wszyscy już o tym zapomnieli. I co w tym jest takiego odkrywczego? Że żyjemy w Matrixie? Że wszystko jest iluzją? Że ludzkość jest hodowlą? Stare, znane od wieków, kto zna starożytną europejską ezoterykę ten zna te teorie jak własną kieszeń. I czym to się różni od channelingów, np. tak przez pana nielubianych Kasjopean? Przecież oni przekazywali coś podobnego. Co jakiś czas wypływa coś „sensacyjnego” i wszyscy się tym jarają, a potem świat o tym zapomina.

  Dla mnie to wszystko to są przejawy Matrixa. Czytam takie rzeczy, ale się nimi nie przejmuję. Czasem można tam znaleźć coś ciekawego, ale NIHIL NOVI SUB SOLE! Wszystko to już było, ktoś mądry już wieki temu to spisał, ludzkość o tym zapomniała, ale są ludzie, którzy to kultywują. Ja wolę stare, dobre szkoły, bo zostały zweryfikowane przez czas.

 2. O żesz w mordę jeża! Nie zaglądałam do tych WM od lat, a kiedyś, kiedy czytałam to po raz pierwszy nie miałam obecnej wiedzy, więc nie wyłapałam tego przekrętu, który tam stoi jak wół! To jest Sitchin 2.0. Numer 1.0 ma Sitchin w oryginale. Czyli wielki przekręt sił ciemności dla ludzkości, która ma uwierzyć, że została stworzona jako niewolnicy. Pochodzenie od małpy już powoli odchodzi do lamusa, więc potrzebna jest nowa kontrola umysłów. Każdy niewolnik ma swojego pana. Pan może i odleciał (w kosmos albo gdzie indziej), ale przecież może wrócić. Tu napisałam co o tych bzdurach myślę https://astromaria.wordpress.com/2012/01/12/jesli-wierzysz-w-objawienia-zecharii-sitchina-to-musisz-miec-inteligencje-lulu-amelu/

 3. Jak już zaczęłam czytać, to czytam dalej. I co widzę? Wmawia się ludziom, że są automatami 1.0, a po poprawieniu oprogramowania stają się 2.0. Czyli przygotowuje się ludzkość do myśli, że już niedługo staną się może nawet 3.0, czyli cyborgami. Kto „zakopał” te artefakty i po co? To oczywiste: zrobiły to „elity” spod znaku NWO, żeby osiągnąć swoje cele. Najbardziej przerażające jest to, że całe rzesze lemingów „rozwijają się duchowo” korzystając z materiałów WingMakers. Głupota ludzka jest jednak większa niż podejrzewałam. Na szczęście druga połowa ludzkości mądrzeje i budzi się w takim samym tempie, jak te głąby od WM i Sitchina głupieją i zasypiają. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że albo ludzkość rozdzieli się na dwa rodzaje: wolnych ludzi i zcyborgizowanych niewolników albo nastąpi to, co channeling RA nazywa „żniwem”, czyli przeniesienie ludzi przebudzonych do nowej, lepszej rzeczywistości. Są też tacy, którzy twierdzą, że nieświadomi zginą w jakimś wielkim kataklizmie, nie tyle fizycznym, co raczej energetycznym, który uśmierci wybiórczo tylko debili.

 4. Wielka Brytania: Sąd kazał matce oddać dziecko parze homoseksualistów. Sąd nazwał matkę (z czystej złośliwości i feministycznej nienawiści) manipulantką, a tak naprawdę to ona została zmanipulowana przez parę homosiów, którzy uknuli spisek, że przejmą dziecko podstępem. Ten tzw. „biologiczny ojciec” zwyczajnie kobietę oszukał, co jest szczególnie wredne, bo ona uważała go za przyjaciela.

  Sądy mają prawo w dupie. Kodeksy już dawno poszły na zmielenie i każdy sędzia sądzi jak mu się podoba, a zwykle podoba mu się tak, jak było w Sodomie i Gomorze.

 5. @Astromaria nie wiem czy to tylko u mnie ten problem lecz nie mote od kilku dni zobaczyć ostatnich komentarzy z hydeparku.
  Zarówno wchodząc na hydepark przy pomocy telefonu jak i komputera pokazuje ostatni komentarz z czerwca i nie ma opcji przeskoczenia do nowszych.
  Jest jednak, jak widać możliwość komentowania.
  Dostałem natomiast jak zwykle twój komentarz na maila. Ostatni to o tej parze gejów z UK.

 6. Jest tu na stronie głównej bloga info, że ostatnie komentarze czasem źle przekierowują, a komentarze na Hyde parku też płatają różne figle. Jest to oznaką tego, że admini WP coś nowego kombinują. U mnie też się czasem wszystko kaszani, rozwala się kod html, filmy się nie wyświetlają itp. Trzeba poczekać aż naprawią co zepsuli. Ogólnie to była jakaś awaria neta i przez kilka dni wszystko się ślimaczyło tak, że nie dało się nic robić. Dziś jest jakby lepiej, ale wciąż nie idealnie.

 7. czy się coś nie pochrzaniło z H.Parkiem? najnowsze jest data z czerwca w komentarzach a gdzie te brakujące 4 miesiące uciekły?

Możliwość komentowania jest wyłączona.