Jak pić naftę, czyli pseudo-leki alopatycznej mafii

Ponieważ mam ogromną ilość wejść na hasło o piciu nafty i jej leczniczych właściwościach informuję, że poniższy tekst nie jest instrukcją stosowania nafty do celów leczniczych. Jeśli szukasz informacji o leczniczej nafcie to znajdziesz je w artykule Waltera Lasta „Nafta, uniwersalny uzdrawiacz” w piśmie Nexus nr 84.

Jak pić naftę?

Studiując statystyki odwiedzin mojego bloga zauważyłam, że mam sporo wejść na hasło „jak pić naftę”, co bardzo mnie zdziwiło, ponieważ nigdy nie poruszałam tego tematu. Okazało się, jak zwykle, że pseudoracjonalistyczne blogi bezrozumnie wyśmiewają wszystko, co jest zalecane przez medycynę naturalną, nawet to, co zostało udowodnione w odwiecznej praktyce jako skuteczne i bezpieczne. Przy okazji wplątują w to wszystko mnie, chociaż na moim blogu wszystkie teksty o zdrowiu są podparte dowodami nie do obalenia, a o nafcie, jak wspomniałam, nigdy żadnej wzmianki nie było.

Ci straszliwi, opłacani przez Big Pharma hipokryci i użyteczni idioci wspierający ZA DARMO farmaceutyczne ludobójstwo szydzą, że ludzie piją naftę. Nie rozumiem, co ich tak dziwi, skoro

„naukowe” alopatyczne pigułki to nic innego, jak przetworzona ropa naftowa!

Zażywając dowolny lek przepisany przez lekarza alopatę zjadasz naftę, ale żaden obrońca rozumu nie puka się w głowę i nie pyta, jakim trzeba być debilem, żeby żreć naftę ani jak to jest możliwe, że zupełnie legalnie truje się ludzi czymś, co nie tylko nie pomaga, ale wręcz zabija.

Alopatia truje ludzi nie tylko ropą naftową. Wlewa im w żyły pozostały po II wojnie światowej trujący gaz musztardowy (trzeba jakoś utylizować te zapasy, żeby nie skaziły środowiska naturalnego), nazywając to chemioterapią, ale pseudoracjonalistów to wcale nie oburza!

Śledzę media od dziesięcioleci, ale nigdy nie znalazłam w żadnym z nich wiadomości, jakoby jakiś znachor stanął przed sądem oskarżony o spowodowanie śmierci setek czy tysięcy pacjentów (albo choćby tylko jednego) i żeby został za to skazany na więzienie. Zdarza się, że media jazgotliwie oskarżają kogoś o leczenie bez zezwolenia, np. metodą dr Maxa Gersona (co oczywiście nie jest leczeniem, bo tu nie podaje się żadnych leków, a jedynie soki i dietę wegańską!), ale nie o to, że ktoś z tego powodu umarł. Wręcz przeciwnie, ludzie tam masowo zdrowieją!

Uzdrawianie jest nielegalne, bo jest równoznaczne z okradaniem BigPharma i lekarzy z olbrzymich zysków, jakie czerpią z faszerowania naiwnych naftową alopatią!

Dlaczego lekarze są bardziej niebezpieczni niż broń?

Żadna sprawa przeciw „znachorowi” nigdy nie skończyła się wyrokiem za spowodowanie śmierci, a jedynie nakazem zamknięcia kliniki i zakazem dalszej działalności. Ale o umorzeniu sprawy lub o wyroku uniewinniającym media już nie informują, albo podają ją małą czcionką w niewidocznym miejscu, bo opinia publiczna ma zapamiętać jedynie oskarżenia i złe wrażenie.

Czy to nie zdumiewające, że pseudo-racjonalistów, tak zajadle broniących pacjentów przed „szarlatanerią” nie przeraża ani nie oburza fakt, że na onkologii umiera 98% pacjentów, że medycyna alopatyczna powoduje masowe zgony (na skalę ludobójstwa!), a skutki uboczne leków i nieudolności lekarzy powodują poważny uszczerbek na zdrowiu u setek tysięcy naiwnych pacjentów? Żaden nie wyszydził na swoim blogu „leczenia” onkologicznego, a raczej eksterminowania naiwnych pacjentów wlewaniem w ich żyły najbardziej rakotwórczych (!) chemikaliów jakie widział świat i naświetlaniem ich rakotwórczym promieniowaniem jonizującym. Żaden pseudoracjonalista nie nazwał tego szarlatanerią i skandalem – dlaczego? Bo dla tych zaślepionych wyznawców rzekomego rozumu to jest NAUKA – rzecz święta i niepodlegająca krytyce, identycznie jak dogmaty religijne! Święta inkwizycja była przekonana, że paląc na stosie grzeszników uratuje ich dusze przed piekłem, a dzisiejsza medycyna wierzy, że zabijając pacjenta ratuje go przed rakiem! Córka człowieka zabitego przez onkologów napisała mi, że lekarze skazali na śmierć głodową jej ojca, bo „karmienie go byłoby tylko dokarmianiem raka”! Zupełnie, jakby dokarmiany rak mógł wyjść z ciała pacjenta i zaatakować personel medyczny!

Nie neguję tu leczniczych właściwości nafty ani nafty homeopatycznej! Jednak ten sposób usuwania z organizmu pasożytów to zdecydowanie margines, a nie norma w medycynie naturalnej.

W latach 40. XIX wieku William Rockefeller eksploatuje wielkie złoża ropy. Dostrzegając zapotrzebowanie na leczenie raka postanawia wykorzystać swój biznes. Powstaje więc Seneca Oil (ropa lecząca raka). „Leczę wszystkie przypadki raka oprócz tych zbytnio zaawansowanych” – brzmiało jego motto. Nonsens? Raczej złoty interes! Cena buteleczki wynosiła 25$, co odpowiada dzisiejszym 3000 zł.

Medycyna jakiej nie znacie – Wielka Farmacja:

Poniżej: prawdziwa historia karteli farmaceutycznych przedstawiona przez doktora Matthiasa Ratha. Dowiecie się z tego wykładu tego, czego nie uczą w szkołach, na lekcjach historii, np. czym była Rada Bogów, kto i dlaczego rozpętał I i II wojnę światową i dlaczego teraz planuje III, dlaczego zbrodniarze wojenni, oskarżeni o ludobójstwo nie zostali ukarani, lecz wrócili na swoje stanowiska w firmach Bayer i BASF, kto naprawdę rządzi Unią Europejską urzędującą w budynkach zaprojektowanych na planie swastyki,  jakim cudem hitlerowski ludobójca Fritz Ter Meer jest twórcą Codex Alimentarius, kodeksu „dbającego” o „bezpieczeństwo” żywności i leków, dlaczego ludobójcy używają dziś medycyny, a zwłaszcza kardiologii i onkologii oraz „naukowego” GMO do mordowania milionów ludzi, czemu służą wojny (Libia, Syria itp.) i epidemie (hiszpańskie ogórki, ptasia i świńska grypa), kto i dlaczego chce doprowadzić do bankructwa całe państwa i narody przy pomocy patentów, praw autorskich i ACTA, komu potrzebny jest rząd światowy, kto i dlaczego blokuje dostęp do alternatywnych źródeł energii, kto tworzy i steruje ruchami „demokratycznymi”, kto i po co stworzył Wikipedię „wolną” encyklopedię i dlaczego kartele chemiczno-farmaceutyczne złożyły ponad 100 pozwów przeciwko doktorowi Rathowi (jak widać bezskutecznie; dr Burzyński skutecznie leczący raka też się przed nimi wybronił).

Po obejrzeniu tego wykładu zrozumiecie też, dlaczego Astromaria i inni autorzy piszący o dobrodziejstwach medycyny naturalnej są tak zajadle tępieni przez tzw. „racjonalistów”, czyli agentów stojących (nie za darmo!) na straży interesów właścicieli patentów na chemiczne pseudo-leki.

Dlaczego walczymy? Bo to my mamy rację! Kłamstwo to ciemność, a prawda to światło. Zapal maleńką świeczkę w wielkim, ciemnym pomieszczeniu, a jej światełko stanie się najbardziej widocznym punktem. Światło zawsze przegania ciemność. Jeśli ludzie posiądą światło wiedzy i prawdy zniszczą zło. W tej grze chodzi o to, żeby przykryć czapką światło prawdy i żeby prawda nie zagroziła wielkim interesom (wielkim pieniądzom i władzy) możnych tego świata.

Dr Matthias Rath „Sztafeta życia”

Talidomid – lek, który okaleczył pokolenie, testowany w obozach koncentracyjnych. Podawany na przełomie lat 50. i 60. kobietom w ciąży skarżącym się na poranne mdłości, zamiast ulżyć, uszkadzał płody. Efekt? W Europie i Afryce urodziło się bez kończyn i z defektami mózgu ponad 10 tysięcy dzieci. Tak twierdzi dr Martin Johnson, szef Thalidomide Trust. Dotarł on do dokumentów wiążących lek z obozami śmierci III Rzeszy – donosi „Daily Mail”. Twórca leku, Otto Ambros, nim rozpoczął pracę w firmie chemicznej Chemie Grunenthal, był naukowcem na usługach nazistów. Talidomid miał powstać jako antidotum na toksyny wykorzystywane w produkcji gazów bojowych, m.in. sarinu. Według najnowszych informacji naziści testowali go m.in. w Oświęcimiu.

Thalidomide victims

Dzieci rodziły się bez kończyn. Producent przeprosił po pół wieku

Talidomid wynaleziony przez nazistów?

Ten potworny lek wraca, tym razem do pseudoleczenia nowotworów! Przerażeni ludzie zażyją nawet arszenik, jeśli bóg w białym kitlu, pan życia i śmierci obieca, że to pomoże uratować życie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak skutecznie, bezpiecznie i na zawsze pozbyć się raka doczytaj do końca tej strony.

Talidomid wraca po 50 latach pod inną nazwą

Kolejny, typowy, wielki sukces nafcianej medycyny:

Pierwszą próbę szczepionki Salka (polio) na dużą skalę przeprowadzono w Stanach Zjednoczonych 26 kwietnia 1954 roku. Zaszczepiono wówczas około 440 000 dzieci. Po prawie roku badań 12 kwietnia 1955 roku przedstawiono pierwsze wyniki. Fundacja ds. Paraliżu Dziecięcego (Foundation for Infantile Paralysis) ogłosiła światu, że szczepionka stworzona przez dra Jonasa Salka jest „bezpieczna, silna i skuteczna”. To złożone amerykańskiej opinii publicznej oświadczenie na temat skuteczności szczepionki przeciwko polio wywołało ogólnonarodową falę radości, zaś dra Salka okrzyknięto bohaterem narodowym. Hollywood chciało nawet nakręcić film o jego życiu. W ciągu dwóch tygodni po tym oświadczeniu nastąpiło prawdziwe nieszczęście. 24 kwietnia 1955 roku u ostatnio zaszczepionego dziecka doszło do zachorowania na paraliż dziecięcy. 2 dni później Departament Zdrowia Stanu Kalifornia poinformował Narodowy Instytut Zdrowia (The National Institute of Health), że u sześciorga dzieci rozwinęło się polio w ciągu tygodnia do 10 dni po pierwszym zastrzyku. W wyniku badań stwierdzono jeszcze około 250 przypadków zachorowań związanych z tą szczepionką, z których 150 zakończyło się częściowym lub całkowitym paraliżem, a jedenaście zgonem. Ta epidemia zyskała wkrótce nazwę Cutter Disaster (Nieszczęście Cutter – od nazwy firmy, która przygotowała szczepionkę).

Autor: Ian Sinclair;
Tłumaczenie: Elżbieta Strózik
Źródło: „Nexus” nr 3 (5)

Całość do przeczytania tutaj

A tu możecie przeczytać, jak bezczelnie łżą (och, przepraszam, tylko nie podają prawdy) na portalu utrzymującym się z reklam piguł i szczepień Nowa szczepionka wyeliminuje całkowicie chorobę Heinego-Medina?

W 1955 roku, autoryzowano pierwszą szczepionkę przeciwko chorobie Heinego-Medina, a tym samym, automatycznie weszła ona na rynek. Złożona z trzech istniejących szczepów wirusa, inaktywowanych formaldehydem, szczepionka ta nosi nazwę szczepionka Salka (od nazwiska jej twórcy, Jonasa Edwarda Salka), a w świecie anglosaskim znana jest też jako szczepionka IPV, ang. Inactivated Poliovirus Vaccine (inaktywowana szczepionka przeciwko wirusowi polio).

Widzicie tu gdzieś informację o epidemii, którą wywołała? W tym samym artykule czytamy:

Wywoływana przez wirusa RNA, choroba Heinego-Medina jest przenoszona drogą oralno-fekalną.

Czy potrafisz myśleć, drogi czytelniku? Określenie „droga oralno-fekalna” brzmi wielce „alchemicznie”, ale po przełożeniu na nasze znaczy to po prostu, że choroba przenosi się za pośrednictwem brudnych rąk lub wody, skażonych ludzkimi odchodami. Jedyną bezpieczną i skuteczną metodą zapobiegania jest dostarczenie czystej, odkażonej (choćby chlorem) wody i mycie rąk po każdym wypróżnieniu. To nie szczepienia zlikwidowały epidemie polio! Epidemie znikły dzięki wybudowaniu wodociągów i przestrzeganiu zasad higieny. Dowody na to przedstawia Ian Sinclair w książce Szczepienia – niebezpieczne, ukrywane fakty, którą każdy rodzic znać powinien, żeby przestać się bać epidemii i śmierci dziecka. Z tej książki dowiecie się, jakim wielkim oszustwem są szczepienia i dlaczego.

Medycyna Cudów – ukryte fakty

Mafia medyczna, szczepienia z dr Ghis:

Dr Nancy Banks – o szczepieniach i medycynie:

Gwen Olsen – Pharma Is Not Business Of Health, Healing, Cures, Wellness

Gwen Olsen -Sprzedaż leków antypsychotycznych niezgodnie ze wskazaniami

Piękna prawda

Autentyczne przypadki wyleczenia chorób „nieuleczalnych”, w tym raka i cukrzycy DIETĄ

Za młoda, by umierać czyli jeszcze jeden przypadek wyleczenia raka dietą makrobiotyczną.

Gwen Olsen na YouTube

Zabijanie pacjentów w imię naukowej medycyny jest sztuką lekarską, a skuteczne przywracanie zdrowia metodami naturalnymi jest przestępstwem

65 komentarzy do “Jak pić naftę, czyli pseudo-leki alopatycznej mafii

 1. Zastosowałem bez buraka.
  Skuteczne.
  Ale zapaszek swoisty, fakt 😉
  Trzymam w piwnicy, to jest ”aromatyczne” mocno.
  Do tego smarowanie woda utlenioną, oliwką magnezową.
  Przeszło.
  Teraz dodałbym lit w postaci orotanu 5 mg.

 2. Ten tytuł jest mylny bo nie ma podanego sposobu z naftą ,a autorka przypisuje ją do alopatii czyli ogólnie farmacji, a przecież lekarze nie przepisują nafty czyli to jest alternatywna medycyna, I nie wiem wkońcu czy jest astromaria przeciwna nafcie czy jednak można się leczyć tą naftą.

 3. Jakieś problemy ze zrozumieniem? No to zaczytuję pierwsze zdania z tego tekstu:

  Studiując statystyki odwiedzin mojego bloga zauważyłam, że mam sporo wejść na hasło „jak pić naftę”, co bardzo mnie zdziwiło, ponieważ nigdy nie poruszałam tego tematu. Okazało się, jak zwykle, że pseudoracjonalistyczne blogi bezrozumnie wyśmiewają wszystko, co jest zalecane przez medycynę naturalną, nawet to, co zostało udowodnione w odwiecznej praktyce jako skuteczne i bezpieczne. Przy okazji wplątują w to wszystko mnie, chociaż na moim blogu wszystkie teksty o zdrowiu są podparte dowodami nie do obalenia, a o nafcie, jak wspomniałam, nigdy żadnej wzmianki nie było.

  Miałam dużo wejść z pseudoracjonalistycznego bloga na hasło „jak pić naftę”. Nigdy nie pisałam jak pić naftę, więc sprawdziłam o co chodzi i okazało się, że pseudoracjonaliści nabijają się ze mnie, że propaguję picie nafty. Nie, nie propaguję, ale skoro już mnie wywołano do tablicy to skorzystałam z okazji, żeby się odgryźć i pokazać im, kto naprawdę leczy naftą. Medycyna alopatyczna leczy naftą. Nie do picia, lecz przetworzoną. Wszystkie pseudoleki alopatyczne produkowane są z nafty.

 4. Jest gdzieś po polsku, jako „Nafta, uniwersalny uzdrawiacz”. Na gryzoniu jest na pewno, ale widziałam gdzieś jeszcze.

 5. A tak poza tym, to przecież mój tekst nie wyśmiewa nafty jako leku, lecz pseudo-racjonalistów, którzy wyśmiewają leczenie naftą, ale zapominają albo udają, że nie wiedzą, że leki alopatyczne są produkowane z nafty.

 6. Tak, jest, ale z błędem, 2 x zeskanowana ta sama strona 😉
  Może ktoś to kiedyś poprawi.

 7. Można w prosty sposób sprawdzić czy nafta leczy czy tez nie, gdy masz ranę która się nie goi, jest zaropiała np czyrak,pryszcz lub poparzenie posmaruj nafta ona jest tłusta to nie żrący kwas. testuje na sobie i wiem ze działa na anginę pędzlowałam 3, 4 razy migdały nafta po 3 dniach problemy ustąpiły i doszłam do siebie bez antybiotyku ,migdały nawet się obkurczyły, piłam tez rano do 5 kropli z woda na pusty żołądek choć jestem zdrowa, żyje i nie miałam żadnych problemów tylko schudłam bo miałam wstręt do słodyczy gdy ja piłam. Nafta musi byc do lamp, oświetleniowa, kupowałam na O..enie ale już jej nie sprzedają.

 8. No OK, ale to jest w dalszym ciągu alopatia. Nie usuwasz przyczyny choroby, a jedynie działasz na symptomy. Prawidłowe leczenie polega na usunięciu przyczyny lub na dostarczeniu organizmowi informacji, jak się uzdrowić (tak działa homeopatia).

 9. Nie ma związku z alopatią.
  To Rocke-feller podpatrzył ją u dawkujących Indian.
  Stosowana od starożytności.
  Działa na przyczynę, jest najlepszym czyścicielem krwi, z pasożytów i innych obciążeń.

  30% leków aptecznych leczy: dr Różański:
  ”Czy Vichy w aptece nie powinny kojarzyć się raczej z leczniczą solą Vichy? Jedno Wam powiem może 30% leków dostępnych w obrocie na prawdę działa i okaże się pomocnych w potrzebie. Reszta leków ma spreparowane i sponsorowane wyniki badań, służą wyłącznie zarabianiu kasy i są gówno warte. Nie będę komentował, iż ponad połowa towaru w aptece to suplementy diety i kosmetyki.”
  http://rozanski.li/345/borelioza-borreliosis-fitoterapia-cz-iii-i-troche-narzekania/

  ”Ropa naftowa jest czynna hormonalnie. Działa estrogennie, zwiększa płodność u kobiet, pobudza miesiączkowanie. Nadużywana i przedawkowana może wywołać zaburzenia hormonalne. Doskonale działa na skórę: antyandrogennie, estrogennie, wzmacniająco na cebulki włosowe.

  Poprawia ukrwienie skóry i pobudza z lekka akcję serca. Znosi równocześnie nerwice wegetatywne. Łagodzi objawy kaszlu suchego, grypy, przeziębienia, kokluszu, zapalenia oskrzeli. Ale uwaga, ostrożnie i z rozwagą. Ropa naftowa z dużum udziałem ilościowym węglowodorów cyklicznych po przedawkowaniu uszkadza watrobę i nerki, wywołuje białkomocz? Zachowajcie więc umiar i rozsądek, a równocześnie nie przekreślajcie tego starego surowca leczniczego.”
  http://rozanski.li/282/ropa-naftowa-surowa-oleum-petrae-crudum-punkt-widzenia-obiektywny-w-terapii/

 10. O piciu nafty nieoczyszczonej słyszałej od dziadków i rodziców.Jedna kropla potrafilła przerwać duszący kaszel i zbić 40 stopniową gorączkę.Dziadkowie podawali ją nawet zwierzętom w różnych dolegliwosciach.Mówimy o nafcie nieoczyszczonej.

 11. Tak, właśnie zgłębiam ten temat. O właściwościach leczniczych nafty słyszałam już za komuny, można ją było wtedy nawet kupić w drogerii, ale potem o tym zapomniałam i teraz wracam do tematu. Bardzo interesujące 🙂 Naftę można kupić na Allegro albo nawet w aptece internetowej, ale ona jest oczyszczona, więc pewnie to nie to? Napisz co myślisz.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.