Badania, które wykazały, że rtęć w szczepionkach (Tiomersal) jest bezpieczna ZOSTAŁY SFAŁSZOWANE

Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)

Szczepienna korupcja

Wszystkim, którzy chcą poznać prawdę o zagrożeniach dla zdrowia i życia ze strony szczepień, o globalnej korupcji oraz gigantycznych fałszerstwach naukowych, korporacyjnych, biurokratycznych i  politycznych związanych z  informacjami o katastroficznych skutkach szczepień dzieci polecam do przeczytania poniższe opracowanie. https://ahrp.org/betrayal-of-public-trust-institutional-corruption-vaccine-safety-ratings-vaccine-science-falsified/ (Nie znasz angielskiego? Użyj translatora)

W publikacji opisane są kulisy fałszowania przez wyższych urzędników z CDC (Centrum Kontroli Chorób, USA) wyników dużego badania przeprowadzonego przez naukowców z tejże instytucji, które wykazało że dzieci, które otrzymały w niemowlęctwie szczepionki z tiomersalem (organiczny związek rtęci) ponad 7 razy częściej zapadały na autyzm i inne choroby neurorozwojowe niż te, które nie dostały tych szczepień.  W zafałszowanej publikacji z tego badania wykazano, że tiomersal jest całkowicie bezpieczny.

CDC zbadało również wpływ szczepień MMR (odra+świnka+różyczka) na zachorowalność na autyzm. Badanie wykazało, iż ryzyko zachorowania na autyzm u chłopców, którzy otrzymali tę szczepionkę przed 3 r. życia było o 340%  większe, niż u dzieci niezaszczepionych.  Także te wyniki zostały zafałszowane  przez CDC w publikacjach naukowych.

Opisane są też oszustwa związane z wprowadzeniem na rynek bardzo niebezpiecznej i zupełnie nie sprawdzonej szczepionki HPV, którymi polscy wojewodowie, prezydenci miast i samorządy chcą teraz okaleczyć miliony polskich nastolatków.
https://zdrowie.dziennik.pl/profilaktyka/artykuly/612124,warszawa-bezplatne-szczepienia-przeciw-wirusowi-hpv-dla-nastolatkow.html

Publikacje fałszywki wykazujące rzekome bezpieczeństwo szczepień (kiedy badania ujawniały ich wielką szkodliwość) zostały zamówione przez wyższych biurokratów z CDC, WHO oraz kartele farmaceutyczne.  Najgorsze jest jednak to, że choć te oraz inne falsyfikacje dotyczące szczepień zostały szczegółowo opisane w licznych książkach i publikacjach, nadal uporczywie są one cytowane przez rozmaitych „ekspertów”, ministrów zdrowia i doradców od polityki szczepień jako rzekome „dowody na bezpieczeństwo szczepień”.  Gdyby szczepienia były bezpieczne, nie byłoby wielu tysięcy zgonów poszczepiennych zarejestrowanych w różnych bazach danych i nie mielibyśmy tragicznych epidemii autyzmu, ADHD, upośledzeń umysłowych oraz ciężkich chorób chronicznych dzieci. Masowe okaleczenia poszczepienne dzieci i młodych ludzi zagrażają całej naszej cywilizacji.

W sytuacji, gdzie patologicznie bogate i chciwe koncerny farmaceutyczne kolaborują ze skorumpowanymi naukowcami, instytucjami naukowymi, urzędami, mediami i politykami w spisku okaleczania i zabijania toksycznymi szczepionkami milinów dzieci, czynny i bierny opór wobec przymusu szczepień jest najważniejszą bronią rodziców i dzieci.  Skuteczność szczepiennej tyranii zależy wyłącznie od ignorancji, apatii oraz nieracjonalnego zastraszenia społeczeństwa.  Nieustannym podsycaniem strachu przed niegroźnymi, łatwo uleczalnymi lub niewystępującymi już chorobami zajmują się dziś prawie wszystkie korpo-media.

29 komentarzy do “Badania, które wykazały, że rtęć w szczepionkach (Tiomersal) jest bezpieczna ZOSTAŁY SFAŁSZOWANE

 1. Witam, serdecznie jestem całym sercem przeciwko szczepieniom .
  Nie wierzę w żadne parametry badań lekarskich, wirusy i inne gady.
  Mam na temat chirób swoją teorię i suę sprawdza .
  Mam 67 lat ostatnio byłam u lekarza 30 lat temu, a przedostatnio 44 lata jak rodziłam synów .

 2. Witaj, to zupełnie jak ja. Jesteśmy w podobnym wieku i ja również nie byłam u lekarza ze 30 lat 🙂 zamiast leków stosuję medytację, zdrowe jedzenie i zioła. Mam wyciskarkę do soków, robię w domu kiszonki i napoje probiotyczne (grzybek tybetański, kefir wodny i kombuczę oraz kwas chlebowy). Podstawą zdrowia jest spokój ducha, a nie szczepienia czy leki. Lekarze są dla tych, którzy się boją urojonych zagrożeń, którymi straszą ich skorumpowane media. Cała medycyna i pseudo-profilaktyka to drański marketing firm farmaceutycznych, a nie dbałość o zdrowie.

 3. Witam czy ma Pani jeszcze kontakt z Piotrasem.
  Przeczytałam wszystkie jego art. nasunęło mi się bardzo wiele wątpliwości.
  Myślę, źe można by się za to wziąć na poważne, ale potrzebne są dowody a najważniejszy to DOKUMENTY, że polska jest koropracją.
  To mogłoby pod względem pRAWNYM wywrócić wszystko do góry nogami.
  Ale potrzebny jest Dowód.
  Wszelkie dywagacje na ten temat w internecie niczego nie wnoszą.
  Gdziekolwiek i do kogokolwiek głoszących te „rewelacje” pisałam o DOWÓD nikt takiego dowodu nie przedstawił.
  Myślę, źe jest to prawda / choćby po wypowiedziach polityków / ale potrzebny jest DoWÓD.
  Może warto za to się wziąć.
  Pozdrawiam
  .

 4. A jakiego rodzaju miałby to być dowód? Czego Piotras ma szukać, żeby zadowolić niewierzących w to, co widać?

 5. Nie zauważyłam, że piszemy w wątku o szczepieniach – dlaczego tutaj, a nie pod artykułami Piotrasa? To nie jest ten temat, a ja nie lubię bałaganu w blogu.

 6. Ok jestem „nowa” na stronie i żle umieściłam komentarz- zapytanie.
  Chodzi mi o twarde materiały – dokumenty , żeby tym ZZOMBIAŁYM ludziom pokazać że wszystko to fikcja.
  Dzwoniłam do polskiego oddziału bisnode pl w sprawie NUMERU DUNS i interpretacji zapisu – co oznaczają liczby, struktura własnościową itd.
  Niestety nie chcieli mnie z nikim połączyć – wyciągnęli mój numer telefonu z informacją, źe zadzwonią i cisza / już 3 tygodnie/ .
  Dlatego uważam że bardzo waźny jest DOWÓD FIZYCZNY, źe Polska i jego instytucje to spółki.
  To pozwoli na działania w kaźdej sferze. – wszystko jest nieważne bo oparte jest na niewłaściwym określeniu podmiotów wszelakich „umów społecznych”

 7. Poproszę Piotrasa, żeby tu zajrzał i odpowiedział. To, że nie zadzwonili to też jest wymowny dowód – nie chcą o tym rozmawiać, bo wiedzą, że dociekliwy obywatel ma dostęp do netu i z radością powiadomi cały świat o tym, co mu powiedzieli. Może trzeba im wysłać maila z żądaniem udzielenia informacji. Mają obowiązek ujawniać wszystkie dane.

 8. Z tego co ja wiem, to nie dotyczy tylko Polski. Większość państw to korporacje w sensie formalnym. Chyba już prawie wszystkie dawne państwa są firmami. Niemcy też są firmą oficjalnie i to od dawna. A Polska prawnie jest jak dobrze pamiętam sp. z o.o. zarejestrowaną w Waszyngtonie w Szatanach Zjednoczonych. Zresztą Szatany Zjednoczone tak samo są korporacją, a nie państwem narodowym.

 9. My to wiemy, ale zombiaki nie uwierzą dopóki nie zobaczą dowodu. Napisałam na skype do Piotrasa jak sformułować zapytanie i w jakiej formie je wysłać (czy wystarczy mailem, czy raczej listem poleconym), żeby urzędnicy musieli na nie odpowiedzieć. Ich obowiązuje ustawa o jawności informacji. Każdy z nas ma prawo otrzymać odpowiedź na swoje pytanie dotyczące spraw dla władzy niewygodnych. Ale władza rżnie głupa i po postu nie odpowiada albo gra na zwłokę, licząc, ze obywatel się zniechęci, a może nawet przestraszy, bo z władzą może lepiej nie zaczynać. Piotras jest zalatany, wiec pewnie nie odpowie od razu, ale jak tylko się odezwie to was powiadomię.

 10. Sprawa jest taka, że w Pl nie da się zmusić urzędasów do udzielenia informacji (ci pod telefonem autentycznie nie mają pojęcia w czym siedzą), bo oni po prostu petenta olewają. Niby można iść do sądu, ale to jest kasa i stres.

  Piotras podał taki zrzut ekranu, niestety, nieklikalny, ale może się do czegoś przyda, ja jutro zobaczę jeszcze na stronie MarcinVam (zresztą każdy może poszukać tutaj: https://marcinvam.com/) co on tam zamieszcza. Miłego szukania 🙂

  I jeszcze tu: https://www.slowianskadusza.com/ i tu: https://www.youtube.com/user/edwardswiety1976

  Jutro popatrzę co i jak 🙂

 11. A w ogóle to powiem tak: ja już nie przejmuję się lemingami ani zombiakami i nikogo nie przekonuję! Niech sobie wierzą w co chcą albo nie wierzą w nic, jeśli chcą. Ja dbam o własny zadek i o moją własną rodzinę, a zombiaki niech patrzą i się uczą. Jeśli zechcą. A jak nie zechcą to kit im w oko. Ja przestałam się przejmować rzeczami, na które nie mam wpływu. Mój wpływ polega jedynie na wytwarzaniu określonych wibracji. Jeśli takich ludzi będzie więcej, to zmienimy wibracje całego świata i wszystko się zmieni bez kiwnięcia palcem. A jeśli świat się nie zmieni, albo zmieni się na gorsze, to ja się po prostu z niego wyprowadzę i znajdę sobie lepsze miejsce do życia gdzie indziej. Jest wiele innych wszechświatów i pięknych planet do zamieszkania.

 12. Astromaria na tym blogu gdzieś jest chyba lista państw-korporacji sp. z o.o. zarejestrowanych w większości w Szatanach Zjednoczonych. Widziałam to tu kiedyś, ktoś dał w komentarzu, ale nie pamiętam czy Piotras czy ktoś inny. Jakby dobrze poszukać, to by znalazł, tylko tu jest tyle wpisów, że szukaj igły w stogu siana 🙂
  Ta lista to była jakaś zagraniczna strona jak dobrze pamiętam i chyba nawet teraz coś mi się kojarzy, że to była jakaś niemiecka strona.

  Dobra taktyka przestać przejmować się zoombiakami. Dla nich i tak nie ma już ratunku. Po prostu oni już tacy chyba są niejarzący zbyt wiele i lepiej się z tym pogodzić niż rwać włosy z głowy i na siłę im coś tłumaczyć. Mi się wydaje, może nie mam racji, ale są ludzie i ludzie zoombie. jeszcze od czasu do czasu trafiają się tacy pomiędzy człowiekiem, a zoombiakiem ( czyli zoombie, ale nie takie do końca ). Tym zoombiakom po prostu czegoś brak, to takie biomaszyny, a samodzielne myslenie jest im obce. Na samodzielne myślenie te zoombie w większości nie mają nawet zalążków, dlatego nie masz się co łudzić, że pojmą o czym do nich gadasz. Lemingi zoombie są już spisane na straty ( chyba, że zdarzy się jakiś prawdziwy cud ) i lepiej się z tym pogodzić i nie ratować nikogo na siłę. Na to, że te portale organiczne są takie słabe w myśleniu też nie masz wpływu. Zamiast tłumaczyć im coś czego i tak nie pojmą, lepiej naprawdę zająć się własnymi sprawami i pomysleć o kryjówce na czas zawieruchy, która tym razem naprawdę się zbliża. Jestem prawie na 100% a nawet 666% pewna, cały czas czuć w kościach to zbliżające się gówno.

 13. A jeszcze wracając do zoombiaków: dzisiaj przez dobrych kilka godzin, prawie pół dnia nawet nad moją mieściną było wyraźnie słychać warczący samolot. Widać go co prawda za bardzo nie było ( ale też specjalnie za nim nie wyglądałam, nawet mi się nie chce, szlag mnie trochę trafia ), ale można go było usłyszeć w wyraźnych odstępach czasowych. Na pewno nie był to jeden z trucicieli od chemicznych oprysków, tamte są bezgłośne. I co ciekawe na ten ciągły wielogodzinny warkot jakiegoś samolotu żaden z zoombiaków nie zwrócił żadnej, nawet najmniejszej uwagi, tylko ja. Nie twierdzę, że zoombiaki miałyby od razu wpadać w panikę, ale normalnym zachowaniem jest w takich przypadkach zwykłe zainteresowanie i zadanie podstawowego pytania: Co to tak lata i warczy nad moją łepetyną? Zoombiaki nie mają już nawet tego podstawowego odruchu. Zoombiacy to tacy ludzie śnięte ryby. Niby żyją, a tak jakby już nie żyli.

 14. Ktoś tu wcześniej pytał czy Polska to korporacja. Tak, jest firmą o numerze 0000079312
  Takie coś wpadło mi dzisiaj w ręce, nawet nie szukałam, a samo się znalazło. Może jakaś siła wyższa podrzuciła:
  https://www.odkrywamyzakryte.com/iiirp/

  Tylko korporacja Polska jest zarejestrowana wcale nie w Waszyngtonie, a w NY. Jest prowadzona nawet jakaś firmowa tabela firmy Polska:
  https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312
  Co to dokładnie jest nie mam pojęcia i chyba nie chcę wiedzieć :-//

  A tu jeszcze to samo co u góry, tylko z pokrzepiającym komentarzem na dole:
  http://www.wicipolskie.org/?p=36468&fbclid=IwAR1npzhlSNKFCy6Fmf4k0v4ARwtyOd0U8W0_zpmuZyzHQJEFFXlMzhQwpys

 15. Ja pierdzielę, szaleńcy mają w tej firmowej tabeli różne ciekawostki. Jak się kliknie na documents z lewej, a potem różowy link ( ale tylko pod niektórymi to jest, pod innymi tylko jakiś spam ), to się wyświetla polski orzełek, mapka Polski z niektórymi miastami:
  https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000095012718000040/a18-21_sb-a.htm
  Obłąkańcy zaznaczyli sobie nawet Sosnowiec w tym ich nielegalnym pseudodokumencie. Byłam tam parę dni temu w tym gorolowie 🙂 I jedno wiem na pewno, choćby się zesrali na poczekaniu, Sosnowca nie podbiją nigdy. Z Sosnowieckimi gorolami nie ma żartów 😀 Kto był w Sosnowcu ten wie zresztą o czym mowa. Już tym mordercom z hameryki gorole sosnowieckie dadzą popalić.

 16. @ inka: jaką przeglądarką można wczytać tę stronę odkrywamyzakryte? Próbowałam ff i chrome, ale wszystko jest tak pokaszanione, że nie da się tego czytać! Reklamy i jakieś elementy strony zasłaniają tekst, nie wiem jak się tam poruszać.

 17. U mnie na ff działa normalnie, ale trzeba zjechać trochę w dół. Może tak spróbuj. U mnie też są te reklamy ale jak zjadę trochę niżej to tam jest już tekst i film pod nim.
  Albo możesz też zaktualizować przeglądarkę, to może inaczej ci się ta strona wyświetli. Ale myślę, że wystarczy trochę na dół strzałką zjechać.

 18. Dziś rano aktualizowałam ff, przed wejściem na tę stronę. Ale fakt, jak się zjedzie na sam dół strony i przewija się do góry, czyli odwrotnie niż nakazuje kolejność, to reklamy znikają. Strona jest totalnie źle napisana, czy autor nie widzi co narobił?

 19. Witam ponownie
  Przeczytałam niedawno posty Twoje Astromario i Inki.
  Od mojego ostatniego wpisu przyszło mi dużo pytań do głowy.
  Zaczęłam analizować pewne wątki i wyłonił mi sie tragiczny obraz „naszego” kraju.
  Niestety nie mam zdolności do przekładania swoich spostrzeżeń na papier.Lepsza jestem w rozmowie.
  Ale może po kolei.
  Poniżej zamieściłam link z fragmentem rozmowy wtedy jeszcze ministra finansów nadsterowna Morawieckiego cyt.
  POLSKA JEST W POSIADANIU KOGOŚ Z ZAGRANICY….
  Co by sie zgadzało z informacjami że Polska to Spółka , a dokładnie SA ZAREJESTROWANA OOD NUMEREM jakimś tam.
  Ale to nie jest istotne. O to moje pytania
  – jeźeli jest to Spółka – KTO JEST JEJ UDZIAŁOWCEM .
  – jeżeli to spółka – to jakie funkcje w tej spółce pelńia premier, prezydent ministrowie. .? Nie są oni wobec tego FUNKCJONARIUSZAMI PAŃSTWOWYMI lecz PRACOWNIKAMI KORPORACJI
  – jeżeli to spółka – to czym są „ instytucje państwowe” typu sądy, ZUS, urzędy gminy, urzędy wszelkiej maści.
  CZY TO SPÓŁKI CÓRKI.?
  – jeźeli to spółka. – jaki jest jej majątek ?BO SKORO PAŃSTWO JEST ZADŁUŻONE NA PINAD BILION ZŁOTYCH TO PYTANIE
  U kogo?
  Co było ZASTAWEM tych pożyczek?
  Jeźeli to spółka – to z nami ludźmi – bo mówi się o nas zasoby ludzkie, kapitał ludzki?
  – jeźeli to spółka. – to w ŻADEN SPOSÓB wszystkie przepisy są nielegalne bo PODMIOT TYCH PRZEPISÓW JEST NIEWŁAŚCIWY .
  – jeźeli to spółka – a my jesteśmy jej zasobami ludzkimi – to gdzie MOJA NA TO ZGODA
  / czy COCA COLA może mi kazać przestrzegać jej orzepisów, albo nakładać na mnie podatki? NIE bo nie jestem jej pracownikiem i nie mam z nią ŻADNEJ UMOWY/
  Tak samo w przypadku POLSKA SA – należącej do …kogoś z zagranicy NIE MAM Z NIMI UMOWY , a więc
  – nie płacę żadnych podatków bo ustawa stanowi ….że podatki należą się Skarbowi Państwa- a takiego nie ma jest SPÓŁKA
  – nie podlegam pod ŻADNĄ JURYSDykcję bo to spółka
  WIĘC JESTEM WOLNYM CZŁOWIEKIEM. .?
  Czy ludzie o tym wiedzą?
  DLATEGO TAK BARDZO WAŻNA JEST INTERPRETACJA tej rejestracji, którą przeglądałam o której piszą ALECO ONA ZNACZY NAPRAWDĘ, każdy zapis powtarzam KAŻDY, żeby udowodnić to co powyżej napisałam , bo TYLKO DOWÓD moźe zmienić cokolwiek.
  Nie mam na razie pomysłu jak to rozkminić , jak się do tego zabrać.
  Pisanie do ministerstwa finansów nic nie da bo i tak nie odpiszą- a wszystko wskazuje, źe niwy minister bankster z Londynu kościński przyjechał robić porządki w SPÓŁCE POLSKA SA.
  Może macie jakiś pomysł jak się za to zabrać?

  Ps
  Nie zgadzam sie że trzeba zostawić zzombiaków bo to chodzi już nie o nas ale nasze dzieci i wnuki
  Link z wypowiedzią Morawieckiego poniżej
  Myślałam, żeby napisać do tego leonida B….z agencji bloomberg bo widać że ma wiedzę KTO JEST NASZYM WŁAŚCICIELEM UDZIAŁOWCEM DÓBR I ZASOBÓW LUDZKICH

  https://www.polishclub.org/2017/11/12/rzeczywiscie-polska-krajem-posiadanym-kogos-zagranicy/

 20. Widzę, że rozgryzasz ten system i jesteś coraz bardziej przerażona – ja też byłam!!! Miałam wtedy nadzieję, że można się z tego jakoś legalnie wypisać i kombinowałam, jak to zrobić. Na Zachodzie są ludzie, którzy wykorzystali kruczki i luki prawne i zyskali status wolnych ludzi, ale system już dawno się zorientował co się dzieje i załatał te luki, a wolnym zamknął usta i teraz żaden nic nie powie, bo jakby to zrobili, to znajdą się na cmentarzu. Żeby bronić się przed rosnącą wiedzą owieczek wpuszczono do internetu mnóstwo dezinformacji i teraz naprawdę trudno się połapać kto mówi prawdę, a kto kłamie. Wszystko mogłoby się zmienić tylko pod jednym warunkiem: że ludzie masowo by się przebudzili i jednomyślnie powiedzieli „dosyć”. Ale do tego jest nam bardzo, ale to bardzo daleko. Masy mają gdzieś prawdę i wolność, a zwłaszcza odpowiedzialność za siebie i własną rodzinę (o kraju nawet nie wspomnę), a zamiast tego wolą mieć pełną michę i zwolnienie z myślenia. Wolą, żeby państwo (korporacja) decydowało za nich. Tak jest wygodnie i za to gotowi są oddać nawet 95% swoich dochodów w postaci podatków.

  Walka z tym nic nie da. Świat jest skrojony na miarę większości. Masom odpowiada to, co jest i nie chcą zmian. Dlatego żadne globalne zmiany nie są możliwe. Nie możesz dostosować świata do siebie. Nie powinnaś również dostosować siebie do patologicznego świata, bo nie chcesz być chora jak on. Trzeba wiec szukać innej drogi, żeby wilk był syty i owca cała. Możesz zrobić wiele, żeby żyć tak normalnie, jak to możliwe, nawet w tym wariatkowie.

  Trzeba działać zupełnie inaczej. Jak mawiają Rosjanie: „tiszej jediesz, dalsze budiesz”. Owce, które robią dużo hałasu tylko przyciągają uwagę psów pasterskich, a to może się skończyć wizytą seryjnego samobójcy.

  Poznaj prawo i nie daj się osądzić. Na kanale „Porozmawiajmy TV” wystąpił niejaki Marcin, który przez długie lata był ofiarą sądowej niesprawiedliwości, aż w końcu poznał sposób na to bezprawie i ma teraz święty spokój.

  Można się nie szczepić i nie leczyć (wyjątkiem jest złamana noga, której sama sobie nie złożysz i nie zagipsujesz, ale są też sposoby, żeby nigdy sobie nóg nie łamać).

  Można się skutecznie bronić przed większością zagrożeń, chociaż czasem się wydaje, że już nic się zrobić nie da. Zwykle jednak jesteśmy źle poinformowani, więc nie wiemy, że się da.

  To, co ostatnio dzieje się na świecie jest naprawdę przerażające, ale pomyśl – skoro nie możesz tego zwalczyć, nie chcesz się też do tego przyłączyć, to co możesz zrobić? Możesz zniknąć. Zniknij z radarów systemu. Nie rób hałasu. Działaj w ciszy. I pamiętaj, że człowiek jest za słaby, żeby sobie samodzielnie poradzić. Na „boga” z Biblii liczyć nie można, bo to nie jest Bóg. To jest byt, który jest przeciwnikiem Boga.

  Co więc zrobić?

  Przede wszystkim trzeba opuścić wszystkie stada owiec: i stado religijne, i ateistyczne. Trzeba stać się wolną istotą. Potem trzeba poszukać ratunku prawdziwego Boga, nawet jeśli miałoby się okazać, że jesteś nim… ty sama!!!

  Kiedy zrozumiesz, że jesteś stwórcą swojej własnej rzeczywistości, że jesteś kreatorem, a nie obserwatorem, wszystko się zmieni. Poczytaj o prawach fizyki kwantowej. Nic nie jest takie, jakie się wydaje, wszystko jet płynne i zmienne. To ty decydujesz o tym, jak zmieni się twoja osobista rzeczywistość!!! Mamy wolną wolę i to jest najważniejsze prawo Wszechświata. Jeśli coś w naszej rzeczywistości dzieje się źle, to znaczy, że my sami to wykreowaliśmy, bo myśląc o tym zaprosiliśmy to do naszego życia. A skoro tak, możemy wykreować coś zupełnie przeciwnego. Wystarczy tylko zmienić myślenie!!! Zamiast ładować potężną energię mentalną w walkę z tym, czego nie chcemy ładujmy ją w to, czego pragniemy! Jeśli walczysz z czymkolwiek to tak naprawdę zasilasz to swoją energią i przyciągasz to. Popatrz jak to działa w świecie: im więcej walki o pokój, tym więcej wojen. Im więcej walki z chorobami tym więcej chorób. Im więcej walki z biedą tym więcej biedy. Im więcej walki z narkomanią tym więcej narkomanów. I tak dalej, długo można wymieniać…

  Moje rady:
  1. Zgłosić się do Koła Przyjaciół Bruno Groeninga i mieć w domu Jego zdjęcie, które jest naładowane uzdrawiającą energią (właśnie się przekonałam, jaka jest różnica między pobieraniem w domu Heistromu ze zdjęciem i bez zdjęcia – jak niebo a ziemia!!!)
  2. Kupić wszystkie książki Esther i Jerry Hicks i nie przeczytać ich jak powieść, tylko robić powoli i konsekwentnie wszystkie ćwiczenia, które oni tam podają.
  3. Korzystać z fizyki kwantowej w praktyce. Jest mnóstwo metod, książek, kursów – do wyboru do koloru, każdy może wybrać to, co mu najbardziej odpowiada. Jest metoda dwupunktowa, huna, Uzdrawiająca Matryca”, Vadim Zeland, Bruce Lipton, Gregg Braden, David Hawkins, Melissa Joy Jonson, Walerij Sinielnikow….. może niech inni tu dopiszą co im się najbardziej podoba.

  A jeśli w kraju zrobi się naprawdę niebezpiecznie mam jedną, naprawdę najlepszą radę! Nie czekać, aż gestapo zacznie walić kolbami karabinów w drzwi, tylko pakować się i zmykać na inny kontynent wraz z całą rodziną. Byle nie do USA, bo tam będzie najgorzej! Może do Azji, może do Południowej Ameryki, albo jeszcze gdzie indziej.

 21. Szkoda, że wciąż tak wielu ludzi uważa ten FAKT za teorię spiskową i IGNORANCJĘ.

 22. Ludzie powoli się budzą. Podejrzewam, że akcja szczepień na covid obudzi nawet tych, którzy obudzić się nie chcą. Będą musieli, wobec faktów, które zobaczą.

 23. Witam Astromaria, mam pytanie i prośbę- wiem, ze swego czasu pisał u Ciebie sporo niejaki Piotras. Masz może kontakt do niego?
  Mocno interesuję się tematyką matrixa już od kilku lat i jestem z UK. Mam kontakt z kilkoma ludźmi siedzącymi w temacie w UK (sami anglicy) ale chcialbym nawiązać też kontakt z Piotrasem jeśli jest taka możliwość (wiem, że on też siedzi w UK).

  Z gory dziękuję.

  Pozdrawiam

 24. Hej, Piotras się nie odzywał od listopada. Wygląda, jakby w ogóle nie wchodził na Skype. Napisałam mu wiadomość, może się odezwie.

 25. A co do Matrixa, to nie wiem jak jest w UK, ale Pl spoko, kto zna prawo i konstytucję ten może robić co chce. Chyba, że wprowadzą jakiś stan wyjątkowy, bo to oznaczałoby zawieszenie praw obywatelskich, ale jak widać na to się nie zanosi. Moim zdaniem cała ta plandemia powoli wydaje ostatnie tchnienie i to są jej ostatnie podrygi. Ludzie (oczywiście ci mądrzy) już się nie boją i robią swoje, a rząd może ich pocałować tam, gdzie słońce nie dochodzi. Głupi sami kopią dołki pod sobą i w nie wpadają, ale widać tak się przejawia selekcja naturalna.

 26. Dzięki Astromaria! Jakby się odezwał to daj proszę znać.
  Maila nie masz do niego?

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.