Kobieta to istota bezrozumna… jak najbardziej, ale tylko katolicka


Przeniesione ze starego bloga (2007-03-29; 19:17:25)

Pani Barbara Giertych, zasłużona i ideowa (od 16 roku życia) członkini Młodzieży Wszechpolskiej, chociaż niby sama jest kobietą, to jednak szczerze gardzi swoją płcią. Ba, ona życzy jej wszystkiego najgorszego.

Hmmm, dziwne, że nie zauważyła, że tego właśnie życzy sobie samej.

Pani Barbara G. uważa, że kobiety są tak głupie, że same nie wiedzą, co czynią i dlatego chciałaby, żeby kobiety zostały ubezwłasnowolnione, podporządkowane i poddane męskiej, despotycznej władzy. Żeby stały się wyłącznie biologicznymi inkubatorami, takimi królowymi w ulu, pracującymi na rzecz prokreacji i nie mającymi żadnego innego zastosowania w życiu.

W tej sytuacji nie wydaje się dziwne, że nie zauważyła (bo jako kobieta sama nie wie, co czyni), że zgodnie z własnymi przekonaniami tym sposobem siebie samą pozbawiła prawa głosu i sprowadziła wyłącznie do roli rozpłodowej samicy.

A jednak pani Barbara G., jakby zapominając o własnej zupełnej bezrozumności i alogiczności napisała list do Marszałka Sejmu!

Zupełnie pozbawione logiki działanie…

Ona, głupia i bezrozumna reproduktorka ośmiela się sądzić, że ma prawo zabierać głos i zgłaszać polityczne postulaty! Mało tego – ośmiela się sądzić, że jej głos będzie miał decydujące znaczenie w sprawie! I jeszcze oburza się, że pisano o niej nie o jako ważnej osobie, Barbarze Giertych, lecz jako o żonie Giertycha! Cóż za lekceważenie!

Pani Basiu, dlaczego pani się tak oburza? Przecież jest pani tylko bezrozumną, nie wiedzącą co czyni, nielogiczną kobietą, rozpłodową samicą, nie posiada pani rozumu, więc sama zrzekła się pani praw obywatelskich. O co więc pani chodzi?

1 komentarz do “Kobieta to istota bezrozumna… jak najbardziej, ale tylko katolicka

 1. Komentarze przeniesione ze starego bloga:

  Iokepine e-fina@wp.pl 2007-03-30 20:28:50 83.31.221.72

  Wy też mozecie podpisać petycję, ale inną:) http://www.petycje.pl/2153

  Domin 2007-03-30 13:52:36 89.78.54.224

  Chyba Roman pozwolił jej na chwilę odejśc od garów by wykorzystać ją jako równowagę dla naszej prezydentowej, ale chyba jeszcze bardziej mnie przeraża to, że pod swoim apelem Pani G zebrała już ponad 5 tys. podpisów, a jej genialne wypowiedzi takie jak te żeby każdą aborcję karać dożywociem przyprawiają mnie o mdłośći.

  Helena 2007-03-30 09:56:20 84.60.55.70

  Wiecie co mnie najbardziej smieszy i wpienia zarazem? To ze te poronione pomysly o kobietach-istotach nizszegos tanu i inkubatorach ci „wierzacy” i „bogobojni” ludzie biora wlasnie z Biblii. Napisane jest tam przecierz, ze kobieta ma sie podporzadkowac woli meza, jest jedynie nieudanym modelem mezczyzny, jest z gruntu zla, grzeszna i niedoskonala. Najdziwniejsze sa tam teksty o miesiaczce :/ Kobieta jest wtedy „nieczysta” i ma niedotykac sie meza zeby on tez nie byl „nieczysty”. Na dodatek ma potem zlozyc w ofierze 7 bialych golebi czy cos podobnego. Toz prawie jak poganski kult! Mozna rozumiec poglady ludzi tamtych czasow, bo byli lekko mowiac debilni, ale ze i dzis czyta sie takie „swiete zapiski” i jeszcze w nie wierzy to juz lekka paranoja.

  lily 2007-03-29 20:49:36 88.199.59.93

  Cóż… pani Basia G. powinna sie nad soba powaznie zastanowic…;) Jesli, oczywiscie, jest do tego zdolna…

  astromaria 2007-03-29 20:35:24 81.219.50.234

  Ależ broń Boże, wręcz przeciwnie, przecież ten tekst jest prześmiewczy i wykazuje niezbicie, że nie ma z kim dyskutować, jako że sama dyskutantka od razu wkopała sobie samobója, stawiając się na z góry przegranej pozycji istoty bezrozumnej.

  Tohu – Wabohu 2007-03-29 20:27:31 193.41.113.242

  Hej, Mayu, i Ty bierzesz serio te weszpolskie gierki? Daj spokoj. Na uspokojenie polecam to:http://www.nie.com.pl/art8800.htm

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.