Darwin dowodzi, że człowiek od małpy pochodzi

Przeniesione ze starego bloga 2007-04-05 15:10:39

Jak wiadomo religijni fanatycy nienawidzą Darwina i chcieliby wprowadzić zakaz nauczania teorii ewolucji w szkołach. Ja im się wcale nie dziwię! Na ich miejscu też bym się wstydziła…

Kiedy byłam małą dziewczynką moi koledzy, chcąc kogoś ośmieszyć, recytowali taki wierszyk:

To nie moja wina,
że twoja twarz mi przypomina
teorię Darwina,
a Darwin dowodzi,
że człowiek od małpy pochodzi…

No i teraz już wiemy, co chcą ukryć niektórzy posłowie z niektórych partii.

To naprawdę nie ich wina, że mają takie twarze. I nie tylko twarze. Mają też, zdradzającą ich pochodzenie, mentalność małpiego samca alfa, posiadającego liczną gromadę posłusznych i gotowych na każde zawołanie samic.

Wczoraj Polska zatrzęsła się z oburzenia. Pewna partia urządziła sobie igrzyska, na których rozprowadzano materiały „naukawe”, a konkretnie „psychologiczne”, zgodne z prawem naturalnym (samiec z natury swojej ma wiadome prawa, a samica wiadomo do czego służy) i nauką wykładaną w patriarchalnych uczelniach.

Nie będę tu cytować co lepszych fragmentów, bo po co mam wkurzać pewne frakcje, które i bez tego są wkurzone. Nie wyrażę tu również swojego świętego oburzenia, ponieważ ani myślę polemizować na poważnie z uczonymi z planety małp.

Co więc powiem? A tylko tyle, że jest to skansen wsi polskiej. Albo nawet nie, bo skansen to za wysoki poziom. To czyste polskie ZOO.

Zamiast pisać o tym w gazetach powinni te wszystkie małpoludy wsadzić do klatek i pokazywać publiczności, jako niezbity dowód na to, że Darwin jednak miał rację. Co więcej, wśród polskich pól i lasów można znaleźć poszukiwane przez ewolucjonistów brakujące ogniwo – żywe i bynajmniej nie kopalne.

Jak ktoś ma mocne nerwy, to tutaj może przeczytać tekst Zarąbiste buhaje z Samoobrony, miłej lektury 😛

2 komentarze do “Darwin dowodzi, że człowiek od małpy pochodzi

  1. Komentarze przeniesione ze starego bloga:

    madaresu 2007-04-07 15:34:10 83.168.96.38

    Ponoc nawet malpy nie przyznaja sie do tego, ze pan Roman G. pochodzi od nich…

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.