Groźne zanieczyszczenia w szczepionkach

Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)

Włoscy badacze z National Council of Reserach zbadali 44 szczepionki powszechnie stosowane w Europie i USA na obecność nieorganicznych, zwłaszcza metalicznych zanieczyszczeń. Do badań wykorzystali najbardziej zaawansowane techniki mikro i nano analityczne – mikroskopię elektronową i spektroskopię rentgenowską z dyspersją energii. Badanie ujawniło, że wszystkie szczepionki zawierały znaczne ilości toksycznych zanieczyszczeń, które nie były wymienione w składzie. Znajdowały się tam cząstki, kryształy, osady, agregaty, nanocząstki takich metali/pierwiastków jak: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn. (To wszystko w dodatku do rtęci, która jest dodawana do niektórych szczepionek jako konserwant.) Rozmiary tych cząstek zanieczyszczeń wynosiły od 100 nanometrów do 10 mikronów.

Zanieczyszczenia te nie są biodegradowalne i nie są biokompatybilne, gromadzą się w tkankach, wywołują chroniczne stany zapalne, zatrucia, toksyczne reakcje immunologiczne, obrzęki, ziarniaki, procesy nowotworowe, choroby neurologiczne i inne. Nanoczątki uszkadzają też DNA.

Nie ma możliwości, żeby tak duże ilości i tak zróżnicowane zanieczyszczenia pochodziły z normalnych procesów produkcji szczepionek. Raczej wygląda, że celowo dodano do nich toksyczne odpady przemysłowe. Ponieważ dziś większość leków i szczepionek stosowanych w Europie i USA jest produkowana przez globalne koncerny w Chinach, Indiach, Wietnamie i Korei, prawdopodobnie tam dodano te zanieczyszczenia. Możliwe, że do produkcji szczepionek używano toksycznej wody ze ścieków przemysłowych. Tylko szczepionka przeznaczona dla kotów była pozbawiona tych zanieczyszczeń, co dowodzi, że można produkować czyste szczepionki.

Szczepionki są koktajlem rozmaitych mikrobów lub ich fragmentów, połączonych różnymi toksycznymi dodatkami i zanieczyszczeniami. Nie są badane pod względem bezpieczeństwa ani skuteczności. Toksyczne efekty tych zanieczyszczeń dodają się do szkodliwego działania innych składników, czyniąc praktycznie wszystkie szczepionki preparatami groźnymi dla życia i zdrowia, zwłaszcza dla niemowląt i starszych dzieci. Prawdą jest więc maksyma wypowiedziana przez jednego z wynalazców szczepionek, że jedyna bezpieczna szczepionka to ta, której nie wzięliśmy. W tej sytuacji obowiązkowe czy przymusowe szczepienia wydają się celowym truciem, okaleczaniem i zabijaniem zdrowych dzieci/osób dla zysków, obywającym się pod zasłoną ochrony przed chorobami. Żadne dziecko szczepione zgodnie ze współczesnymi programami szczepień nie będzie w pełni zdrowe, a znaczny ich procent przez całe życie będzie cierpieć na poważne choroby chroniczne. O straconym intelektualnym potencjale ludzkim nawet tu nie wspominam.

Zanieczyszczenia w szczepionkach

5 komentarzy do “Groźne zanieczyszczenia w szczepionkach

  1. brak mi linka do publikacji tychże badań bezpośrednio aby gęby zatkać

  2. od kilku dni czytam wszystko co jest dostepne na necie o szczepionkach , powiklaniach i opisywane przez rodzicow powiklania. I szlag mnie trafia ze nigdy wczesniej nie informowano rodzica szczepiacego swoje dziecko o mozliwych , tak drastycznych reakcjach organizmu malutkiego dziecka na szczepienia . Szczepienia ktore w swoich zalozeniach mialy pomagac a w rzeczywistosci powoduja ogromne zniszczenia , inwalidztwo i czesto smierc dziecka/smierc lozeczkowa/ . . Przeanalizowalam zycie moich dzieci i wnukow 38 lat do tylu i stwierdzam jedno – te cholerne szczepionki ZATRUWAJA organizm dziecka ! Zatruwaja czesto na cale zycie . Niczym nieuzasadnione choroby ciagnace sie przez cale zycie , brak odpornosci na zwykle katarki, jesienne pluchy , marcowe zmiany pogodowe , niczym niepoparte nagle uszkodzenia watroby , zapalenia ucha , zapalenie oskrzeli , zapalenie pluc –
    tydzien dziecko zdrowe , 2 tyg. chore – i tak co miesiac przez 2 lata … itd . Dzisiaj prawie 40 letni czlowiek ma ciagle problemy ze zdrowiem . . 2005 r – Dziecko wychowywane w bardzo dobrych warunkch higienicznych , 40 stopni goraczki przez 3 – 4 dni . Lekarz stwierdza – nic takiego nie widac , to pewnie trzydniowka . Dziecko laduje w szpitalu z rozpoznaniem SEPSY !!! calego organizmu – po kilku dniach po szczepieniu , z wykrzyczana przez lekarza uwaga – co pani zrobila z dzieckiem ! . Wtedy tego nie kojarzylam z szczepieniami bo nikt o tym nie mowil !!! Pozostalosc po NOP – uszkodzenia ukladu moczowego , ogromny problem dla dziecka . . Szczepionki zatruwaja organizm dziecka – – Teraz mam tego 100% swiadomosc i 100% przekonanie ze tak jest .

  3. Witam wśród przebudzonych! Ja niestety też wierzyłam w szczepienia i również ponoszę konsekwencje swojej nieświadomości w tym względzie. Kiedy moje dziecko wylądowało w szpitalu z zapaleniem opon mózgowych i mózgu oraz zakażeniem całego ustroju bakterią e-coli również dowiedziałam się, że to moja wina, bo jestem brudasem i nie myję rąk po wyjściu z kibla. Nikt mnie nie pytał, czy myję, oni od razu wiedzieli, że tego nie robię, bo widocznie wierzyli, że mają dar jasnowidzenia.

    Prawda na temat toksyczności szczepień jest starannie ukrywana, bo to jest… spisek! Tak, spisek firm farmaceutycznych, których celem jest doprowadzenie do tego, żeby każdy człowiek na świecie cierpiał na co najmniej 1 chorobę przewlekłą i brał przynajmniej 1 lek przez całe życie. Śmierć jako skutek uboczny szczepień jest niepożądana, bo oznacza stratę owcy do golenia i dojenia, ale się zdarza, bo niektóre dzieci są bardziej wrażliwe na toksyny. Leki powodują skutki uboczne, więc aplikuje się kolejne leki, żeby zniwelować skutki tych pierwszych, a potem kolejnych i tym sposobem człowiek zaczyna łykać tych leków coraz więcej, dzięki czemu biznes się kręci. Przy okazji uzyskuje się spokój społeczny – nikt nie ma zdrowia interesować się polityką ani przekrętami korporacji, bo wszyscy myślą tylko o swoim cierpieniu i o tym, jak przeżyć kolejny dzień i nie umrzeć. Leki alopatyczne bardzo źle wpływają na jasność myślenia, więc plan jest taki, żeby wszystkich zamienić w zombie na prochach.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.