Na Ziemi żyjemy w Matrixie, ale w zaświatach to dopiero jest Marix do sześcianu!

Pod tekstem o aborcji rozpętała się bardzo ciekawa, ale zupełnie nie dotycząca tematu dyskusja o reinkarnacji i sensie życia na Ziemi. Na prośbę czytelników przenoszę ją do nowego wątku, żeby łatwiej ją było znaleźć.

Kilka lat temu obejrzałam brazylijski film „Nasz Dom”, który powstał na podstawie zapisków Chico Xaviera przekazanych mu z zaświatów. Wizja życia po śmierci przedstawiona w filmie jest zachwycająca: po tamtej stronie panuje miłość, zrozumienie i harmonia bez granic, a scenografia jest po prostu urzekająca: piękna natura, cudowne kwiaty, krystalicznie czysta woda i budynki godne bogów, którymi stajemy się po śmierci.

Ale ja cały czas miałam bardzo nieprzyjemne uczucie, że nasz ziemski Matrix jest niczym w porównaniu z tym zaświatowym. Tam iluzja jest tak obezwładniająca, że aż przerażająca. Żyjąc na tym padole łez i bólu mamy szansę się przebudzić, a tam takiej szansy nie ma. Tam jest jedna wielka pralnia mózgów i duchowa „ćpalnia”. Więcej pisać nie będę, resztę można przeczytać w dyskusji.

1 206 myśli nt. „Na Ziemi żyjemy w Matrixie, ale w zaświatach to dopiero jest Marix do sześcianu!

 1. Według pana Popko dzieci kryształowe schodzą tutaj po to aby zmnienić świat. Tylko, że są to tak zwane oferemy, które nie potrafia się bronić. Nawet jeśli będą mieć wspierającą rodzinę, to i tak wielu z nich zostanie przemielonych przez system. Ktoś na blogu Popko, nawet stiwerdził, że zanim ci ludzie się powybudzają, odzyskają w pełni jasnowidzenie i inne właściwości, wielu z nich popełni samobójstwo. Wiem, że nie lubisz Popko, ale jest to kolejny trop na to, że ktoś po drugiej stronie tęczy, w ogóle nie myśli. Ślą ludzi kompletnie nieprzygotowanych do misji, wiedzą, że potrzeba jest odpowiednia masa krytyczna do przeprowadzania zmian, a mimo to pchaj tych ich do nas, chociaż i tak, nie dość że wielu od razu zginie to jeszcze okazuje się, że stają mogą stać się gorsi niż niejeden opryszek tutaj. Dodajmy jeszcze, że limit czasaowy. Trzydzieści lat i albo ludzkość się przebudzi, albo palnetę przejmuje ciemna strona. Najbardziej spodoabały mi się modyfikacje jakim zostały poddane dzieci kryształowe. Wprowadzili jakieś niewielkie ulepszenia, ale to nadal daje tyle co nic. Nie wiem co o tym sądzić. A już naprawdę zastanawia fakt, że nawet ci bez karmy, którzy tu schodzą bo chca pomóc, w ogóle mogą się pożegnać z powrotem na swoją planetę, w momencie gdy ta planta choćby delikatnie ich zaburzy. Zamiast ich oczyścić zysłają do miejsc z piekła rodem. Niepokoi mnie też przejmowanie dusz przez ciemność. Czytałem stary wywiad z franciszkaninem Grzegorzem Sroką, przeżył cztery śmieci kliniczne i mówił, że stamtąd nie chce się wracać. Ta mu dobrze było.

 2. @ bartekpawel: wszyscy tu jesteśmy z własnej woli, tyle tylko, że zostaliśmy oszukani i podjęliśmy niewłaściwą decyzję godząc się na wcielenie. Nikt tu nikogo nie śle z misją, a już zwłaszcza nie robi tego Bóg. Robią to demony / astrale, bo to one zarządzają tą całą reinkarnacją i karmą. Ktoś, kto uwierzył, że ma misję ma tak naprawdę tylko jedno: rozdęte ego. I właśnie to wykorzystują owe astrale. One wiedzą, kto da się nabrać na gadkę o misji, poświęceniu, roli w oświecaniu lub zbawianiu ciemnego ludu, męczeństwie itp. i wysyłają takiego zawodnika, żeby się wykazał. A on zamiast zbawić świat popełnia samobójstwo, bo nie jest w stanie zrealizować takich wielkich urojeń. A co do śmierci klinicznej i zaświatów – przecież wiesz, że to jest Matrix!

 3. a tu jeszcze inne spojrzenie w nasza rzeczywistość
  http://www.thelinked.pl ,
  bardzo ciekawie zaczynali, potem przestali, a teraz wrócili i to w calosci z wszystkimi swoimi archiwalnymi sesjami. Uzbierało się trochę tego materialu, ale warto zacząć od początku, popatrzeć jak rozwijało się rozumienie uczestników. Polecam, choć może nie tak widowiskowe jak Calogero, ale dla mnie bardziej w sedno. No i tekst ogarnia się szybciej niż filmiki .

 4. @ksiazki s-f . może trochę późny komentarz, bo przewinęło się to w początkach dyskusji, ale pozwalam sobie na 2 grosze.
  Adam Wiśniewski Snerg człowiek i autor ciekawy, więcej o nim w poniższym www,
  a w temacie bezpośrednio:
  http://www.snerg.lh2.pl/opowiadania/aniol_przemocy.html
  – króciutkie opowiadanie o wielości , tylko uprzedzam pesymistyczne.
  i bezpośrednio z tej www „Teoria nadistot” – szkicowo zarysowana w jego młodym wieku, więc trzeba wziąć stosowną poprawkę, ale całkiem spójną hipoteza.

  Współczesny nam Jacek Dukaj „Perfekcyjna niedoskonałość” i „Ekstensa” – przyszłości z tak zaawansowaną techniką, że pytania o świadomość, istotę, rzeczywistość, nabierają nowej perspektywy. Poza tym bardzo przekonująco spójnie przedstawia swoje światy.

 5. Strasznie dużo tego materiału z thelinked, zaczęłam słuchać, na razie to reminiscencje z różnych channelingów, kto siedzi w temacie ten wie o czym mówię. Byłam nieco związana z channelingami Cass, bo byłam jakby świadkiem pierwszych polskich (wielce wtedy nieudolnych) przekładów 🙂 a ich polska strona powstawała na moich oczach. Byłam też w forum channelingu RA, ale długo tam miejsca nie zagrzałam. Wtedy czytałam to wszystko z wypiekami na twarzy, Marciniakową oczywiście również i Kalendarz Majów Kotwickiej, wszystko jeszcze ciepłe 🙂 albo prosto z drukarni. Teraz mam na to wszystko inne spojrzenie, nabrałam do tego dystansu. Oczywiście było w tym sporo prawdy, ale i nieprawdy również. Dziś bardzo wątpię, żeby to były przekazy z jasnej strony mocy. Wygląda na to, że jasna strona się nie wtrąca, a ci, którzy to robią mają w tym swój własny interes.

  Jeśli chodzi o książki to ja polecam Janusza Zajdla.

 6. No i jeszcze Księga Urantii – to też mnie wciągnęło, ale szybko się zorientowałam, że to jest całkiem ciemna strona mocy, tak samo jak Billy Meier i jego „Plejadanie”.

W tym blogu komentarze są równie ważne jak teksty na stronie głównej, dlatego bardzo proszę o trzymanie się tematu! Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku. Jeśli Twój komentarz się nie ukazał przeczytaj zasady komentowania bloga (patrz strony na górze bloga). Komentarze nie na temat będę kasować, a awanturników banować!

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s