Tylko zwykła pazerność, czy kolejna próba stworzenia rządu światowego?

Mam wrażenie deja vu… Czy to już kiedyś było? Czy w 2009 roku CDC nie ogłaszała niemal końca ludzkości, jeśli nie przyjmiemy szczepionki na świńską grypę?

W roku 2009, mimo, że media jazgotały jak wściekłe, że nadchodzi pandemia grypy zabójczej bardziej niż czarna śmierć tylko niewielki procent ludzi dał się zastraszyć i zagonić do punktów szczepień, a stało się to dzięki austriackiej medycznej dziennikarce śledczej, Jane Burgermeister, która odkryła, że szczepionki były zaplanowane nie do chronienia nas przed zarazą, lecz wręcz przeciwnie, do jej rozpętania, ponieważ materiał do ich produkcji był skażony groźnymi wirusami. Nadgorliwy czeski laborant wstrzyknął zrobione z tego szczepionki fretkom, które wszystkie po tym padły, a wraz z ich śmiercią padł misterny plan wywołania ogólnoświatowej pandemii, która dałaby pretekst do wprowadzenia stanu wyjątkowego i powołania rządu światowego.

Nie udało się wnieść sprawy sądowej przeciwko mordercom spod znaku Big Pharma ani ich mocodawcom z WHO, ponieważ światem nie rządzą rządy, lecz pieniądze, a te największe znajdują się w prywatnych rękach. Dzięki wielkiej forsie można kupić wszystko, nawet rządy, o wymiarze sprawiedliwości nie wspominając.

Pierwsza próba stworzenia światowego chaosu i spowodowania upadku cywilizacji, co miało doprowadzić do przejęcia rządów przez grupę „silnej ręki”, a następnie stworzenia światowego imperium zakończyła się niepowodzeniem. Wygląda na to, że obecnie – zgodnie z przewidywaniami Jane Burgermeister – rozgrywa się druga odsłona starannie wyreżyserowanego dramatu: oto na scenie pojawiła się EBOLA!

Grypa – jeśli rzeczywiście uśmierca – robi to w sposób mało spektakularny: człowiek leży w izolatce i odchodzi w ciszy, bez kamer i dziennikarzy. Ebola to zupełnie co innego!!! W telewizji można pokazać człowieka od czubka głowy po stopy zalanego krwią, krwawiącego ze wszystkich otworów, nawet z oczu i uszu i uwijających się wokół „kosmitów” w szczelnych kombinezonach ochronnych – to jest sensacja! Cóż za efektowne widowisko! Zupełnie jak w horrorach z Hollywood, które tak kochamy!

W odróżnieniu od farsy zwanej „pandemią świńskiej grypy”, kiedy to akcję dezinformacji i straszenia wzięły na siebie jedynie media głównego nurtu (dez)informacji, obecnie do współpracy zaproszono również „niezależne” portale internetowe, „prywatne” blogi i oczywiście samą dr Rimę Laibow, która ogłosiła niedawno, że nie ma obrony przed tym morderczym, wyprodukowanym w laboratorium wirusem, bo przedostaje się on do organizmu nie tylko przez drogi oddechowe, ale również przez skórę, oczy i przede wszystkim ręce. „Alternatywne” i „niezależne” blogi zajęły się przepisywaniem hiobowych wieści o iście nadprzyrodzonych mocach rozprzestrzeniania się i zabijania eboli, która nie dość, że przechodzi z owocożernych nietoperzy na naczelne, to atakuje również antylopy, jeżozwierze, gryzonie, psy i świnie i może przenosić się pomiędzy świniami i małpami przetrzymywanymi w oddzielnych klatkach, które nie miały ze sobą bezpośredniego kontaktu. Jak widać ten wirus, nie dość, że jest jakimś absolutnym wybrykiem natury, to jeszcze ma moc nadprzyrodzoną! Słowem zarazić może cię wszystko, co się rusza, przedmioty martwe, a nawet obiekty, z którymi nigdy nie miałeś żadnego kontaktu!

Niektórzy autorzy najbardziej sensacyjnych artykułów jawnie przyznają się do swojej fascynacji książkowymi i hollywoodzkimi horrorami, które przecież nie mogą straszyć fikcją, która nie mogłaby się wydarzyć! Dodajmy do tego żonglerkę statystykami (jeśli w danym kraju zachorują dwie osoby, z czego jedna umrze, to mamy 50 procentową śmiertelność) oraz takie „dane naukowe”, jak informacja, że wirus wcześniej nie spowodował pandemii, bo zabijał szybciej, niż był w stanie zarażać. Zapewnienia, że CDC robi wszystko, żeby zapobiec panice nie tylko mnie nie przekonują, ale wręcz rozśmieszają – przecież jest rzeczą oczywistą, że o sensację i panikę tu właśnie chodzi!

A więc bój się lemingu, bój się bardzo!

A jak się należycie zestrachasz to pędź ile sił w nogach do najbliższego punktu szczepień, nie pozwól się wyprzedzić nikomu, bo jeśli nie dolecisz tam pierwszy szczepionki MOŻE ZABRAKNĄĆ!!!!

Nic tak dobrze nie sprzedaje towaru, jak LĘK PRZED ŚMIERCIĄ, a myśl, że tego ratującego życie panaceum MOŻE ZABRAKNĄĆ dodatkowo podnosi stawkę.

A teraz wypij powoli szklankę zimnej wody i odetchnij głęboko! To powinno sprawić, że zaczniesz myśleć!

Kim jest dr Rima Laibow? Jest lekarzem. I od dawna trąbi, że Codex Alimentarius to twój wróg. Wtóruje również Johnowi Rongen Virapenowi, który ostrzega przed lekami produkowanymi przez kartele farmaceutyczne. A więc, wydawałoby się, że ta pani działa po jasnej stronie mocy.

Nic bardziej mylnego. Wróble ćwierkają, że ta pani to sterowana i kontrolowana przez ciemną stronę mocy pseudo-opozycja. Jej mąż jest wojskowym specjalistą od kontroli umysłu i działa w tajemniczej firmie o nazwie PsychTech lub PsiTech. Ten film od razu zapala czerwoną lampkę w mózgu: kto ma interes w tym, żeby ludzi tak okropnie straszyć? Stara rzymska zasada mówi „cui bono?”, czyli „kto odniósł korzyść” (ze zbrodni lub siania dezinformacji)? Odpowiedź jest oczywista: ten, kto ma remedium na zagrożenie, w tym wypadku „pandemię”! I nawet nie pytajcie, czy to remedium jest rzeczywiście skuteczne! Ono ma być skuteczne tylko i wyłącznie jako reklama towaru, którym są szczepionki. Kupujcie, płaćcie, zdrowie traćcie, aby tylko był ruch w farmaceutycznym interesie.

Patent (na wirus ebola) US 20120251502 A1

Mamy epidemię, która rzekomo zupełnie wymknęła się spod kontroli, ale kwarantanny się nie ogłasza, granic się nie zamyka, lotów się nie odwołuje, a chorzy mogą swobodnie podróżować do USA i Europy. Czy to nie dziwne?

Absolutnie nie boję się zarażenia. Nawet gdyby do tego doszło (w co nie wierzę) znam sposoby, żeby się skutecznie wyleczyć. Jedyną rzeczą, jakiej się boję są bojówki uzbrojone w strzykawki ze szczepionkami i przymus poddania się szczepieniu.

21 komentarzy do “Tylko zwykła pazerność, czy kolejna próba stworzenia rządu światowego?

 1. No tak ,temat „na czasie” .
  Listopad to wogole „miesiąc podly” i nie nastrajajacy do zycia – pod nogami „zolty jesienny lisc ….” (nawet w piosence) a w rzeczywistości to tej jesieni lisc CZARNY od trucizn spadajacyh nie tylko na ludzi ale i na rosliny !
  Do tego „Wszystkich Swietych ,Dzien Zaduszny i opłacone wypominki modlitewne”, a nawet Krzyk Franciszka watykańskiego na cmentarzu , na którego została rzucona ANATEMA (przekleństwo Boga ) i to przez kogo (?) ,innego najwyższego „przedstawiciela Boga” ale wschodniego .

  Coz ,przyszlo nam (naszemu pokoleniu) i innym zyc w takich a nie innych warunkach i czasie gdy FAKTYCZNIE PYCHA i PAZERNOSC DO KONCA NIENAPASIONYCH CHCE RZADZIC CALYM SWIATEM (po części już rzadzi naiwnymi) .

  Tego się jednak dotad nikomu nie udało i kolejnym NIE UDA dokonać aby sobie podporzadkowac caly swiat ziemski,siegajac az po kosmos (taksowka kosmiczna runela,bilety za $250K przejazdki w komos wysprzedane) !
  Pozostaly do sprzedaży „działki w niebie”.

  Ten caly czas „rychtowany” NWO w oparciu o LICHWE faktycznie podporzadkowuje sobie tych ,którzy zaufali i UFAJA BANK-STEROM !

  Wynaleziona lichwa od wiekow obecnie kladzie już na łopatki prawie wszystkich od starych po młodych – no bo GDZIE ISC PO PIENIADZE ?!

  Oczywiście do banku,pytanie jakiego,czyjego ???
  Nawet już babci czy dziadkowi listonosz przestaje nieść emeryture czy rente ,bo te plyna przelewem DO BANKU !

  Czy tak dalej być musi – oto jest pytanie :

  Czy sa to dobrodziejstwa dla ludzi ,czy może ich je…nie ?

  My uważamy to, za cos gorszego ,bowiem jest to MORDERSTWO !

  Mamy nadzieje,ze dyskusja przy tym temacie będzie dluzsza i doglebna wykazujaca CZYM JEST i KOMU SLUZY LICHWA .
  Chetnie w niej weźmiemy udział tym bardziej,ze zyjac w USA przekonaliśmy się czym faktycznie lichwa JEST ,bedac dobrze obeznanym we wielu sprawach zycia społecznego a szczególnie w lichwie,ktora dziś zabiera ludziom domy imieszkania,nieruchomosci,takze pewnych wartosci .
  Na wstępie powiadamiamy ,ze BANKI w USA DLAWIA SIE JUZ ZABRANYMI DOMAMI LUDZIOM –
  ZABRANYMI z powodu braku pieniędzy na splate LICHWY (podzielimy się własnymi doświadczeniami w tym dziale).

  Jestesmy wdzięczni za ten temat.
  POZDRAWIAMY MADRYCH i UCZCIWYCH !

 2. @ APA może napiszcie coś więcej na temat tej lichwy okradającej ludzi w USA. Chętnie opublikuję to na stronie głównej, z podaniem informacji o was (sami zadecydujecie, co chcecie o sobie napisać). Słyszałam wiele o tym, że całe osiedla są odbierane, a potem niszczeją, bo nie ma na nie nowych kupców, bo ludzie nie mają pieniędzy. Ktoś mi nawet pisał, że domy są rozwalane buldożerami, bo niszczeją i generują koszty, a to się bankom nie opłaca!!! Czy to prawda? Jeśli tak, to światem nie rządzą debile, tylko sam jaśnie Szatan we własnej osobie! (Albo inne ścierwo, jak go tam zwał).

 3. KURDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAMY PODOBNO DEMOKRACJĘ? Skoro tak, to kto jest winien? Lichwiarz, bankster, polityk, czy zwykły Kowalski / Smith? Przecież ci „politycy” sami się nie wybrali? To znaczy, wybrali się, ale potem ludzie głosowali na tych „wybrańców” i to oni zdecydowali, który z nich zostanie tyranem. Kto im kazał? Pamiętacie, jaka była euforia, kiedy wybierali tego opalonego Kenijczyka? Ludzie, nawet w Polsce, dostali jakiegoś świra, byli jak w amoku. Pisali do mnie, że nastaje cud prawdziwy, bo objawił się istny Mesjasz, który dokona przemiany i uratuje USA, a zatem i cały świat. Pamiętacie, jak ludzie szaleli po ogłoszeniu wyników? Dla mnie to był objaw światowego obłędu, ale nikt tego nie chciał słuchać! Dla mnie jedynym wyjaśnieniem tego szału jest działanie HAARP albo innego ustrojstwa, mieszającego ludziom w głowach! Sami wybrali, a teraz mieszkają pod mostem – czy ludzkość to małpy w cyrku????????????????????

 4. To juz malpy w cyrku wiedza, kiedy sa na arenie, zeby odgrywac swoje role za pare bananow , a kiedy sa dla siebie tylko „prywatnie” i moga robic co chca lacznie z malpowaniem ludzi, bo chocby sie staraly jak najlepiej, to w glupocie i strachu ludzi przed kolejnym diablem eboli malowanym mendialnie tak jak na scianie malpy wymiekaja, bo sie przeciez zadnej teorii na obrazkach i w slowach bac nie moga .

  Wniosek nasuwa sie sam czyli trzeba brac dobry przyklad z malp czy tez z talentu aktorskiego bezblednego przesmiewcy wszelkich strachow na Lachy, ktory dobrze tez wie, ze strach sprzedaje sie mendialnie lepiej niz seks :

 5. Astromaria ! Fanem Urbana stalam sie juz bardzo dawno, kiedy to za „komuny” pracowal jako rzecznik prasowy „rzadu” z jego „konferencjami prasowymi” , a transmisje z tych spotkan z zagranicznymi czyli zachodnimi dziennikarzami byly nadawane co wtorek wieczorem na drugim programie TV . Mialam przy tym ubaw po pachy rozumiejac ostra ironie przy odpowiedziach Urbana na pytania „zagranicznych”, a w miedzyczasie robilam automatycznie pranie.

  Za to na pierwszym TV dla prostackiego ludu pracujacego miast i wsi lecial brazylijski i bardzo „romantyczny” tasiemiec „Niewolnica Izaura” i ktorej to niedola pasjonowala sie cala Polska, co bylo w nastepnych dniach wszedzie slychac w autobusach, kolejkach i w miejscach pracy. Urban pisal tez felietony w jakims zeitungu dla studentow i ktory to tez tylko z tego powodu kupowalam, bo znowu mialam z czego sie posmiac wraz ze zdobywaniem dystansu wobec owczesnych absurdow i klamstw propagandowych.

  Wiekszosc tepych, slepych i gluchych baranow nie pojmujac przeslan Urbana psioczy na niego, ze „czerwony komuch” i zyd z wielkimi uszami, ale juz tego, ze sami ubostwiaja i utrzymuja wlasna krwawica ukrywajacych sie czerwono – czarnych zydow w rolach papierzy, pasterzy czy „politykow”, „lekarzy”, „prawnikow”, itd. , nie przychodzi im na mysl w ich prymitywnych lbach.

  Jesli chodzi o ” jebole”, to WHO posunela sie jak zwykle do tego, zeby oglosic zbieranie datkow na … scypionki na ta „nowa france”, bo na to wcale nie ma co liczyc, ze bedzie sie zbieralo datki na szczepienie przeciwko bezdennej glupocie bydla roboczego.

 6. Mieszkajacy w Polsce cieszcie się,ze jeszcze nie płacicie „katastru” czyli
  „slonego taxpodatku” od nieruchomości jaki placi każdy w USA od posiadanej choćby „budy” w której zyja dajmy na to Latynosi w raju amerykańskim.
  W każdym Stanie tax od domu jest inny ,wspomnę choćby o NJ, Stan typowo „zaszmulony” pod każdym względem gdzie domek jednorodzinny (maly) to siedem tysięcy $/rok (średnio z malymi ulgami dla emerytow).
  Co maja począć emeryci ,których emerytura opiewa od 380 do 600 dolarów ma miesiąc ?
  Jedyne wyjście ,to szukac Stanu/miejsca zamieszkania z niższymi podatkami od nieruchomości a takowe sa tylko ,ze dla tych w wieku produkcyjnym i bedacym na tzw „dorobku” gorzej z praca,zas emeryci będą „wegetować jak roślinki”.

  Pani Mario APA zaistniala na portalach POLSKICH nie dla rozgłosu ale do otwierania oczu ludziom NASZEJ POLSKIEJ KRWI na temat wszelkich rajow we wspolczesnym swiecie szczególnie w USA gdzie prawdy dowiedzieć się można przy wzajemnych spotkaniach LUDZI UCZCIWYCH i PRAWDOMOWNYCH co do warunków zycia chocby w takim „raju” amerykańskim.
  „Nieustraszona” ,zna „raj niemiecki” ,inni ten gdzie zyja .
  Wiec porównajmy sobie ,wymienmy doświadczenia choćby takie jak ten (jednego z nas) :
  Kupujesz dom w wybranym przez siebie Stanie USA licząc na poprawienie sobie własnego losu !
  czytaj następny post

 7. Masz pieniądze,zaoszczedziles na obowiazkowa pierwsza wplate (choćby 5% ) ,masz już dość wynajmowania kata/loza u kogos i bulenia za niego ,chcesz zyc jak człowiek a nie szczur czy myszka ?!
  Masz oszczednosci (?) to dobrze,wynika z tego,ze do czegos dojdziesz,byc moze stosujesz „zydowska zasade” czyli jeden zarobiony dolar dzielisz na pol i druga polowe nie wolno ci skonsumować a odlozyc .
  Teraz kalkulujesz jaki i za ile chcesz mieć dom cena/wartość,powierzchnia,”luxusy”,gdzie,dokad,do czego blisko lub daleko,sasiedztwo ,eria,miasto,wiocha,zdrowe okolice,woda,slonce,powietrze,parter,pietro,garaz,carport itp.itd – WSZYSTKO CZEGO PRAGNIESZ i NA CO CIE BEDZIE STAC .
  Tu chwile trzeba się zatrzymać w kalkulacji i rozwazyc :
  pojdziesz po to sam w pojedynke czy z partnerem/partnerka ?
  Dwa konie to nie jeden,zaprzeg do wozu ,czy galop w siodle ?
  Wiec jedziemy .
  Wertowanie ogloszen,wizje lokalne ,”open haus-y” ,dluga wedrowka i poszukiwania,zauroczenia i obrzydzenia,smutna prawda !

  Wreszcie jest „mój/nasz maly bialy domek” ,chwytamy marzenia za uzde !
  Tu uwaga – szukamy sami czy z pośrednikiem ( czytaj klamca) w handlu nieruchomościami ,wyszkolonym reklamodawca ?
  TO WAZNE !

  cdn

 8. Oooo ! JEST !!! To czego szukaliśmy i na nasza kieszen (Bron Cie Boze kupować cos czego nie będziemy mogli spłacić,bo LICHWA WEZMIE CIE W SIDLA ) .
  A wiec POZYCZKA – gdzie,ile ,na ile lat/rat ,jaka wysoka rata miesieczna
  czyli ZDROWE LICZENIE (nie daj się zlapac na APR-y).
  Normalnie daj takie pytanie pozycczkodawcy:
  Powiedz mi szczerze i „bezprocentowo” biorac od ciebie 100K ,
  ile wyniesie NIEZMIENNA DO KONCA SPLAT RATA MIESIECZNA ?
  On wezmie liczydelko ,ty miej tez z sobą chocby kartke i olowek i liczcie !
  Wpierw usłyszysz bajanie o procentach (stalych/zmiennych) i to puść mimo uszu (stary numer pozyczkodawcow !) nastepnie liczenie :
  Lata ( 15 czy 30 lat spłacania a może inne), dalej wiesz,ze rok ma 12 m-cy ile to wyjdzie na rok x/razy ilość latek .
  Przekonasz się ,ze z liczenia pożyczkodawcy i TWOJEGO OBOWIAZKOWO wyjdzie ci (dajmy na to) BIORE STO A ODDAJE przez 30 lat placac – SUMA – TRZYSTA !
  Pytamy czyj i jaki INTERES ???
  Przeciez to prosta matematyka bez obwijania w procenty .
  Teraz dumasz sam lub z partnerka/partnerem :
  Aaaahaaaa – ja zarabiam tyle a tyle ,ty tez i patrzac na siebie decydujecie chyba damy rade – BIERZEMY ???????????
  Po decyzji podsuwana ci będzie fura papierów a wnich dopiero odpowiednio sformułowane treści (jak to mowia na leb adwokatow),
  Trzcionka tez będzie roznej wielkości,wiec zwracaj uwagę na najdrobniejszy druczek !
  No i …….. wreszcie SIGNATURE / podpis (czytaj wyrok).
  Huuuurrrraaaa – KUPILISMY DOM !

  cdn

 9. No i zaczela się przygoda z „własnym domem” (cudzyslow bo to do końca splacania rat jeszcze nie twój/wasz dom – TO DOM BANKU ,który udzielil wam pozyczki ,mało tego dom ten ubezpieczyl a rate za to ubezpieczenie wliczyl wam do spłacanych rat !).
  Przeprowadzka,urzadzanie ,jeżeli był konieczny remont ,zrobiliście to i sielanka zycia we własnym (?) /bankowym domu waszych marzen .

  Po pewnym czasie zauważacie,ze nagle wysokość rat wzrasta ,co się dzieje ?
  Idziecie do banku i wyjasniacie,okazuje się,ze dajmy na to podpisaliście kontrakt na pozyczke o zmiennym procencie lub ubezpieczyciel domu podwyzszyl ubezpieczenie – no i zaczynają się pierwsze kłopoty ,bo i budżet domu zostaje zachwiany !
  O tym nie mamy zamiaru nikogo martwic i pisać o roznych przypadkach az po utrate zdrowia, pracy ,wiec przechodzimy do ostaniego smutnego finalu, a mianowicie niemozliwosci dalszego spłacania rat za dom !
  Co wiec się dzieje ?
  Ano znowu by dużo pisać i powstala by z tego ksiazka przestrog i pouczen.
  W końcu dom przejmuje bank a was czeka EKSMISJA i to bezlitosna w USA !

  Najpierw „strawcie” powyższe posty ,później pytajcie a my odpowiemy nawet na takie pytanie :
  „Dlaczego obecnie sa tak tanie domy w Ameryce ,przykaldowo dom warty 100 tysięcy $ można kupic za 15 tysięcy $ – warunek :placac gotowka !
  Komu ? BANKOWI ,bo tylko tyle chce bank .
  Dlaczego tak mało chce ? Bo to mu się jeszcze OPLACA !

  Zapraszamy do dyskusji.

 10. My Polacy niestety musimy najeść się do syta kapitalizmu, przejść gorączkę by wyzdrowieć to taki współczesny chrzest.

 11. W Polsce zaawansowane prace nad katastrem trwają od co najmniej 20 lat, ale za każdym razem kiedy ma być on wprowadzony ludzie wpadają w panikę i zasypują strony rządowe mailami z protestami. Co kilka lat na stronach przeróżnych ministerstw pojawiają się oświadczenia, że to ministerstwo nie pracuje nad katastrem, ale ludek ustala, że przerzucono to do innego i tam zaczyna pisać i tak się bawimy. Prawdopodobnie w końcu któryś rząd (na odchodne) odważy się to zrobić, wiedząc, że bezpowrotnie traci władzę i nie ma nic do stracenia. A wtedy Polacy masowo przeprowadzą się pod mosty.

  @ APA: A jeśli ktoś kupi ten dom za 15 tys. płacąc gotówką to co? Jest jego? Czy to kolejna pułapka? Bankowi powinno się bardziej opłacać udzielenie kredytu, bo w końcu zarabia na tym trzykrotnie.

 12. @ wiecznaziemia: zajrzałam na twój blog i powiem ci tylko tyle, że wiara w komunizm jest – delikatnie mówiąc – naiwna. Ja przestrzegam przed myśleniem przeciwieństwami, np. „albo kapitalizm albo komunizm”, bo przeciwieństwa są tym samym. Komunizm wymyślili, sfinansowali i wprowadzili krwawym terrorem syjonistyczni żydzi, a ich jedynym celem było zniewolenie i wyniszczenie gojów. Parvus, wylansowany przez niego pionek Lenin, Trocki i cała zgraja komisarzy (morderców cara i milionów niewinnych ofiar) to żydzi! Komuna istniała przez lata jedynie dzięki temu, że finansowali ją i podtrzymywali technologicznie ( mam na myśli przemysł) żydowscy banksterzy z Wall Street. To system talmudyczny. ZSRR było próbą generalną przed wprowadzeniem ogólnoświatowego komunizmu. UE jest tworem komunistycznym. W UE nie ma kapitalizmu!!! To korporacyjny, komunistyczny, feudalny (!!!), niedemokratyczny, prywatny folwark bandy żydów, którzy od wieków kombinują, jak zniewolić świat. Kapitalizm też nie jest rozwiązaniem. W obecnej chwili nie ma rozwiązania, bo ludzkość jest pogrążona w głębokiej ignorancji, umiejętnie podsycanej i sterowanej przez żydowskie (szatańskie) media. Demokracja jest narzędziem zniewolenia: każdy idiota sam wybiera lichwiarzy, totalitarnych tyranów, gnębicieli i morderców, którym powierza władzę nad sobą i resztą świata. Każdy, dowolny system, choćby najlepszy szybko się zdegeneruje i zamieni w totalitaryzm (demokracja wydaje się przeciwieństwem totalitaryzmu, a jednak nim jest) i obróci się przeciwko masom. Dzieje się tak zawsze i wyłącznie z powodu IGNORANCJI ludzi! To ludzie sami tworzą te wszystkie systemy. Ludzkość jest generatorem rzeczywistości. Jaka ludzkość i stan jej świadomości, taka wykreowana przez nią rzeczywistość.

  AMEN!

  To wszystko co ma do powiedzenia i nikt mnie nie przekona, że komunizm, kapitalizm, oświecona tyrania bla bla bla, zbawi ludzkość. Ludzkość jest w piekle, które sama generuje.

 13. Powtórzę jeszcze raz: W POLSCE ANI W UE NIE MA KAPITALIZMU!!!!!!!! To system feudalnego zniewolenia!

  W kapitalizmie każdy może mieć fabrykę, rozwijać myśl techniczną, produkować, konkurować na rynku – dziś tego w ogóle nie ma! Korporacje przejęły wszystko, a ludzie wykonują jedynie niewolniczą, nędznie płatną posługę.

 14. Spieszymy z odpowiedzia na pytanie gościnnej nam wlascicielki portalu (proszę nam wybaczać za opóźnienia ale ostatnio mocno się angażujemy w portal „wiernipolsce”).

  Tak,gdy płacisz gotowka dom jest TWOJ i otrzymujesz akt własności nazywający się DEED i od niego już płacisz podatki + podatek za dzialke (land) + opłaty na szkoły w regionie (dość duzy).
  Ty ten dom możesz ale nie musisz sobie ubezpieczyć,jezeli ubezpieczasz wybierz sobie z „fury siana” ubezpieczycieli jednego na miare „prawdopiszacego” i zyj sobie w nim JAK CHCESZ lub zamknij i czekaj na lepsze czasy jego sprzedazy z zyskiem,jezeli rynek nieruchomości w USA odbije się od dna.
  Zamykajac go miej na uwadze ze w USA grasują wyspecjalizowani złodzieje (lepsi sa niż w Polsce w swych specjalnościach,np.w okradaniu z urzadzen klimatyzacyjnych ,które sa montowane na zewnątrz) .
  Pamietaj tez,ze gdy będziesz sprzedawal ten dom przed upływem 5 lat od kupna zapłacisz od spzredazy domu większy podatek !

  Prosimy o więcej pytan ,na kazde odpowiemy.
  Co do pytania czy oplaca się to bankom sprzedawac domy za tanie pieniądze to już wyjaśniamy :
  BANKI DLAWIA SIE ZABRANYMI DOMAMI LUDZIOM (sa to ogromne ilości) NIEWYPLACALNYM (z roznych powodow) ponieważ (nazwiemy to wulgarnie ) już nimi „rzygaja” (tyle się tym napasli) !
  Ratuja się tym by im zoladki nie pekly .

  POZDRAWIAMY MADRYCH POLAKOW !
  Zadzumionych i w transie BUDZIMY .

 15. APA ! Wszedzie jest taki sam „raj” , jak w „raju dla pucybutow…” z nieodlaczna „zasada” nieboskich wysrancow – nasze kamienice – wasze ulice !

  Dlatego tez przejsciowe uszczesliwianie gojow mieszkaniami i domami na „wlasnosc” tak dlugo, jak sie splaca odsetki od kredytow musi sie skonczyc wywlaszczeniem z calego dobytku, jak sie zalega ze splata odsetek czy podatkow gruntowych, bo na to juz starzy cwaniacy i wyjadacze z pejsami maja od dawien dawna swoje „przepisy” czyli bezprawne zydokleksy niestety jeszcze przez wiekszosc uznawane za „prawo”.

  Jesli chodzi o nieruchomosci i grunty juz ze splaconymi kredytami i ciagle placonymi podatkami za „deszcz”, to oczywiscie przebzydle kreatury wymyslily dla swoich parchatych gieszeftow inne taxy czyli inne podatki majace wlascicieli doprowadzic do takiej ruiny finansowej, zeby musieli pozbyc sie dachu nad glowa za bezcen czy tez dokonac w nich zywota za nedzna „panstwowa” emeryturke .

  W niemieckiej kolonii wymyslili sobie „prawo” przymuszajace ludzi mieszkajacych w swoich starszych domach do ich „ocieplania”, no bo to „oszczednosc” w ogrzewaniu, gdzie oczywiscie nie moze byc mowy o oszczedzaniu portfela i srodowiska, jesli na takie „ocieplanie” trzeba wziac kredyty podkrecajace spirale dochodow banksterow i producentow toksycznych materialow budowlanych.

  Ogolna zasada jest taka, ze czymkolwiek nie zajal by sie pejsaty karaluch w zyciu i w otoczeniu goja, to zawsze doprowadzi on do jego bezposrednich szkod i calkowitego zniszczenia !

  Wspaniala ksiazka ” Grona gniewu” napisana przez Johna Steinbecka doskonale opisuje ta niewidoczna bestie, ktora w latach trzydziestych ubieglego stulecia doprowadzila Ameryke do wielkiego kryzysu wlasnie tez poprzez przejecie obszarow dzierzawcow, ktorzy musieli na to wziac wczesniej u banksterow kredyty.

  „Szeryfowie” z gwiazda Dawida, z nakazow „panstwa” i z gotowa do uzytku bronia wymuszali na calych rodzinach opuszczenie juz zagospodarowanych terenow skazujac ich na bezdomnosc i wedrowke w poszukiwaniu nedznych zarobkow.

  „Nasze kamienice – wasze szubienice” – twierdzili komunisci – ci spod tez bestialskiej czerwonej gwiazdy wraz z sierpem i mlotem oczywiscie stworzonych najpierw do wymordowania gojow w Rosji i reszty Slowian, a teraz z kwatera glowna w Brukseli przeprowadzajacych „niewidoczne” ludobojstwo zydlacka medycyna i ustawami „zywieniowymi” .

  Do tego ruszyla kolejna ogromna fala „broni” biologicznej , po otwarciu tamy na kolorowych „gosci” w uskutecznieniu ludobojczego planu „pana” Morgenthal i innych pejsatych bestii w celu calkowitego unicestwienia narodu niemieckiego „wykletego” klatwa „cherem” juz w 1933 przez jahwistyczne „kaplanstwo”, pochodzace z zydowskiej kasty „Lewitow” i stad czesto spotykany jest w ich nazwiskach przymiotnik ” Levy” !

  Ich celem od paru tysiecy lat jest oblakancze marzenie scietej glowy „wieczna ziemia”, jako obiecana „biblijnie” prywatna posiadlosc, ma sie rozumiec i wlasnie z tego powodu wykreowali sobie na papierze nieistniejace odsetki i bezprawne podatki.

  Powyzszy troll ze znakiem bestialskich mordercow i zlodziei nagina podprogowo typowym zydlackim zwrotem retorycznym poprzez „my Polacy” do podswiadomego lykniecia niestrawnego i morderczego „kapitalizmu” przyrownujac go do „ozdrowienczej goraczki” , ale jak MY TO JUZ TU WIEMY , to „leczenie” zydowska antymedycyna i „kapitalizmem” polega na powolnym przeprowadzaniu wymierania glupich i biednych gojow, ktorzy „wierza” we wszystko , co jest „napisane” lacznie z brednia typu „chrztu swietego” , „grzechu pierworodnego” czy „pokuty”.

  Niestety od tysiecy lat „wierza” w te wszystkie brednie powstale przez wojownicza manie „wielkosci” chciwych Lewitow rowniez podrzedne kasty obrzezanych nie tylko na malej glowce zydow odgrywajacych niewolnicze role pozytecznych idiotow w wykonywaniu „rozkazow” i ktorym to obrywa sie najbardziej, jak juz doprowadzony do ostatecznosci narod zaczyna robic wokol krysztalowo czyste otoczenie po uprzednim spaleniu wszelkich zlodziejskich i anonimowo rozsylanych nieswietych pism z powodu nieswiadomosci i z niewiedzy podpisanych przez gojow banksterskich cyrografow – paktow z pejsatym „diablem”, chcacym pozrec na wiecznosc cala ziemie ! A kysz !

  ” Co nas nie zabije, to nas wzmocni ! „

 16. Dobrze wylozone i jezykiem przekonywującym ae. czy to leniwce zrozumieją ?
  Tym bardziej ,ze jak powiadają na samych dolach egzystencji „komputer to diabelska maszyna” i ludziska się jej boja !
  Z drugiej strony dawno się utarlo,ze to musi być prawda co w telewizorze powiedzieli i pokazali,w radiu nadali a w gazetach napisali.
  Nie takie to proste dziś walczyc z diabłami i plemionami zmijowymi .
  Chyba,ze z ambon pojdzie zawolanie – ” brac się za diablow ” !

 17. @ APA: a czy wiecie o takim Facecie, który nazywa się Mark Passio? Co o nim sądzicie? Czy jego rady są skuteczne w walce z mafią?

 18. Zenek ! „Doly egzystencji” czyli wlasciwie podstawa egzystencji ludzi i ich religijno- panstwowych pasozydow zostaly zdolowane umyslowo wlasnie z ambon z powodu internetu po to, zeby bron boze panie jahwe zaden „wierny” nie dorwal sie do „niecenzuralnych” tekstow pojawiajacych sie w tej „diabelskiej maszynie” skonstruowanej pierwotnie do celow informacji militarnej.

  Jednak „zakazany owoc wiedzy” kusi i jak sie go juz ugryzlo, to jednak za „kare” czyli po wypedzeniu z „raju bezdennej glupoty” czlowiek staje sie cudownie wolny od wszelkich inkwizycyjnych „nakazow” narzucanych od paru tysiecy lat przez lichwiarzy i handlarzy dymow i strachow.

  Najprosciej trzeba spojrzec na to tak, ze „prima aprilis” u pejsatych wladcow i u takich samych klechow trwa przez caly rok !

  Rasowi iluzjonisci w cyrkach czy kabaretach wiedza doskonale o tym, ze nie powinni powtarzac na bis swoich „magicznych” sztuczek po to, zeby publika przypadkiem nie przejrzala ich trikow polegajacych glownie na odciaganiu uwagi i jak zwykle zatrudniajac do tego celu skapo odziane kobitki.

  Najbardziej aktorsko utalentowana „rasa panow” boi sie tez tego jak ognia, ze sie ostatecznie zblaznia, ze w koncu ich ograne klamstwa, triki i sztuczki zostana zdemaskowane, a za swoje bestialstwa i grabieze zostana w koncu osadzeni i skazani.

  Dlatego to dwoja sie i troja na wszystkich kanalach i w szczekaczkach, wyszczerzaja swoje kly „artystki” z golymi dupami, cycate misski i modelki, play – boje i kowboje z Koziej Wolki pod czujnym okiem charakteryzatorow i farbiarzy z I.G.Farben

  Jerzy Urban – prekursor internetu od „zakazanych wiesci i tresci” na papierze zeitungu „NIE” tez zostal z ambon wyklety i to tylko z tak trywialnego powodu jakim jest psucie gieszeftow zawodowych aktorow sceny polityczno – religijnej, bezczelnych klamcow, zadymiarzy i zlodziei trikowych w aktorskich kapotach „duchowienstwa” czy „reprezentantow narodu”, poprzebieranych na „cywila”, chociaz ucywilizowani wcale oni nie sa dazac do sprowokowania swoimi ” pokojowymi wystepami” kolejnego gieszeftu wojennego na ostro, bo cicha wojna „medyczno” – chemiczna niestety trwa nadal i wyrywa z zycia codziennie kolejne ofiary sposrod tak „uduchowionego”, tak „rozrywkowo” i „kolorowo” zajetego spoleczenstwa.

  http://jerzyurban.blog.pl/tag/tygodnik-nie/

 19. Pozwol Mario,ze ja z druzyny APA odpowiem na temat/pytanie o Mark-u
  PASSIO .
  Prawdy NIGDY nikt nie zniszczy ;
  Strach jest iluzja ,(to nasze wyobrażenie) ;
  Wszystko jest miloscia .
  Powyzsze ze strony „What On Earth Is Happenning” ,
  której tworca i (chyba) wlascicielem jest Mark Passio -persona dość ciekawa testujaca swiat i ludzi.

  Czy on jest Markiem Passio on sam najlepiej wie i nie nam tego dociekać ,tym bardziej ,ze PRAWDZIWI ZYDZI to narod o bardzo „ciekawej” psychice, ONI caly czas eksperymentują i doswiadczaja na wszystkich narodach znając je już dokładnie,w tym wszystkie ich słabostki.

  Proszę pamietac o tych trzech w/w „dogmatach Mark-a”,które pozwole sobie rozwinąć :
  PRAWDA – jaka ona jest,w czym zawarta .skad wyplywa,kto i jak ja glosi ?
  Każdy madry człowiek szuka prawdy i stara się ja poznac ,głupiemu jest niepotrzebna .
  STRACH – o tak ,ten potrafi wiele lacznie z obezwładnieniem człowieka !
  Nauczmy się wyzbywać strachu .Zwroccie uwagę kto,jak i gdzie paralizuje Was strachem (nawet w sieci net).

  MILOSC – mało kto wie,ze zawarta jest we wszystkim i w każdym z nas !
  Tu pozwole sobie o male rozwiniecie ,zadając wpierw pytanie:
  Czy potrafisz kochac bezinteresownie ?
  Jeżeli tak ,to na pewno spotkasz milosc i to podobna do twojej czyli
  PRAWDZIWA !
  Tak,tak jest takowa ,choć dzisiaj nie często spotykana .

  Może wiec przy temacie „Pazernosc……”.
  Podyskutujmy o MILOSCI,STRACHU i PRAWDZIE ,tak po ludzku,
  jak człowiek z człowiekiem .

  Zachecam i POZDRAWIAM wlasnie tych co KOCHAJA,SA BEZ STRACHU i ida przez zycie opartym NA PRAWDZIE !

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.