Testament „Zaklinacza Wody”

Źródło: EcoZen

17 października odszedł dr Masaru Emoto, wybitny japoński naukowiec, znany z badań nad wpływem świadomości na wodę. Jego legendarne doświadczenie polegało na eksponowaniu pojemniczków z wodą na dźwięki, emocje, obrazy, a następnie obserwowanie zmian jakie zachodzą w strukturze molekularnej płynu. Wyniki badań były zaskakujące. Możemy wpływać myślami na wodę, a przecież sami w 60-70% składamy się z wody….

emoto1

Pozytywne emocje i dźwięki sprawiają, że woda przyjmuje piękne, regularne kształty…

Dr Masaro Emoto twierdził, że ludzka świadomość ma wpływ na strukturę molekularną wody. Jego teoria poszerzyła naszą koncepcję świadomości i niejako udowodniła, że myśl wpływa na rzeczywistość. Jego książka „The Hidden Messages of Water” (tłum. Ukryty przekaz wody) stała się bestsellerem.

emoto2

Dr Emoto i jego przełomowe badania.

Eksperyment z wodą – jak miłość i nienawiść wpływają na jej strukturę

Jego eksperyment z kryształkami wody polegał na tym, że woda w szklanych naczyniach była wystawiona na działanie różnych słów, dźwięków, obrazów. Następnie była zamrażana i fotografowana pod mikroskopem elektronowym. Wyniki były zadziwiające. Woda wystawiona na działanie miłości, wzniosłych uczuć i harmonijnych dźwięków, przyjmowała piękne regularne struktury, z kolei ta poddana działaniu agresywnemu była „brzydka” i nieregularna.

Emoto twierdził, że: „Woda jest jak lustro, które ma możliwość pokazania nam tego, czego nie widać. Jest odbiciem naszej rzeczywistości, które można zmienić za pomocą jednej, pozytywnej myśli. Jeśli jesteś otwarty – wystarczy tylko wiara.”

Czy wiecie w ilu procentach człowiek składa się z wody?

Między 60-80%!!!

Ludzkie ciało składa się średnio w 75% z wody, krew to 92%, kości 22%, mięśnie 75%, mózg to aż 86% wody!!!

Skoro myślą wpływamy na strukturę wody otwiera to niesamowite możliwości…

Nasze myśli, stres, otoczenie, w którym żyjemy – mają na nas ogromny wpływ. I tak, przebywając w nieprzyjaznym środowisku, w stanie permanentnego stresu – chorujemy. Z kolei przepełnieni radością – rozkwitamy.

Warto zastanowić się nad swoimi słowami, myślami, emocjami – to one tworzą naszą rzeczywistość… Spróbuj przeformułować to co negatywne na pozytywne i czekać na zmiany :)

Samoleczenie, samouzdrawianie, terapia dźwiękiem…

Dr Emoto pracował nad tym, by jego odkrycie przyniosło realne korzyści człowiekowi. Badał lecznicze właściwości wody. Zastanawiał się także nad terapią dźwiękiem. Skoro kojąca muzyka harmonizuje wodę, łagodzi również ludzkie dolegliwości. W 1992 roku otrzymał dyplom Międzynarodowego Uniwersytetu Otwartego jako lekarz medycyny alternatywnej.

Więcej o badaniach dr Emoto znajdziecie m.in. na youtubie (też na filmikach umieszczonych tutaj).

Ponadto w Polsce ukazały się jego książki: „Tajemnice wody i jej wpływ na człowieka i naszą planetę”, „Woda. Obraz Energii Życia” (wyd. Medium) oraz zbiorcza: „Uzdrawiająca siła wody” – Masaru Emoto, Jürgen Fliege.

Odszedł szczęśliwy

Dr Masaru Emoto zmarł u boku ukochanej żony. Jego ostatnie slowa brzmialy: „Dziekuję”…

Jak mawiał: „Życie jest miłością, która jest darem od Boga i rodziców, a śmierć jest wdzięczność za przejście w nowy wymiar”.

txt. EcoZen

fot+źródło: http://thespiritscience.net

statystyka wody za: http://www.trener.pl

21 komentarzy do “Testament „Zaklinacza Wody”

 1. Praktykuję metody dr. Masaru od 2009 roku, poprzez modlitwę dokonuje cudów z woda pozdrawiam Eugeniusz

 2. Czy w Polsce wodociągi sa w polskich rekach ?
  Majac je można roznie oddzialywac na zdrowie ludzi pijących „kranowke”.

 3. Polskie wodociągi są w żydowskich łapach, więc możemy się spodziewać, że ich właściciele już niedługo „zatroszczą” się o nasze zdrowie i będą nas truć fluorem. Chlor na maxa to za mało, żeby nas truć.

  Jonizuję wodę, którą pijemy, a w procesie jonizacji woda ulega oczyszczeniu. Brudy i kwasy zostają oddzielone i przechodzą do małego naczynka. Kiedy wylewam zawartość tego naczynka za każdym razem jestem w szoku: smród chloru jest tak potężny, że muchy ze ścian spadają!

 4. „Jonizuję wodę, którą pijemy,… ”

  Dobry pomysł, ja z kolei zamrażam wodę w butelkach i po rozmrożeniu pijemy ją wszyscy 🙂
  Z praktykowaniem metody dr. Masaru też dobry pomysł, który staram się stosować tyle, że zdarza się, iż czasami zapomnę… 😉

 5. Bez wody nie ma zycia i o czym to najlepiej wiedza koczownicy na Polske wyznania mojzeszowego i ktorego to zalozyciel potrafil cudownie swoja laska dobyc wody ze smetnych skal okolic pustynnych, po ktorych to snul sie lud „wybrany” i o ktorym to cudzie donosi tez „pismo swiete”, a mania cudownych „zrodel” nadal przynosi krocie ich opiekunom czyli mlodszym braciom w wierze w czarnych kapotach, przy czym wszelkie inne zasoby wodne sa pod czujna opieka „panstwa”:

  http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19970210111

  Nieprzypadkowo ten maly szczegol – skrot „gov” w adresie internetowym jest pochodzenia jezyka hebrajskich kolonizatorow , a „government” oznacza rzad, panowanie czy przywodztwo !!!

  Totez „panuja” nam „panowie” z rasy „panow” i stanowia „ustawy prawne” na zasoby wodne, lasy i pola wbrew prawu naturalnemu , a to ze jeszcze w tym chca dobywac „gazu lupkowego” do zniszczenia podziemnych zyl wodnych jest celowo zaprogramowane do „spustoszenia” czyli zrobienia z okupowanych terenow pustyn takich, z ktorych pochodzi sitwa dwunastogwiazdkowych koczownikow i ktora w ten sposob koi wrodzona tesknote do pustynno- skalistych krajobrazow swoich przodkow.

  Zenek ! Polskie zasoby wodne i wodociagi sa oczywiscie kontrolowane przez „wybrancow”, ktorzy juz z tradycyjnymi podstepnie wsypywanymi do wody trutkami powinni tez sobie przyznac „pokojowa nagrode Nobla” , bo czynia to nieustannie w czasach „pokojowych” na rozkaz taktykow wojny chemiczno – biologicznej pod „okiem” szczytu piramidy klamstw zbudowanej na biblijnych bujdach o „wybraniu” dwunastu koczowniczych plemion rozbojnikow i mordercow Ziemi, ktorzy chca ja sobie calkowicie „uczynic poddana” i spustoszona ze wszelkiego zycia.

  UPIK® Record – L
  L Registered company name MINISTERSTWO SRODOWISKA
  Non-registered name or business unit
  L D-U-N-S© Number 426699814
  L Registered address Ul. Wawelska 52/54
  L Post code 02 067
  L City Warszawa
  Country Poland
  W Country code 597
  Post office box number
  Post office box town
  L Telephone number 225792900
  Fax number
  W Name primary executive Korolec Marcin
  W Activity (SIC) 9431
  .
  Opis klucza „aktywnosci” 9431 wskazuje na jego „zdrowotny” charakter taki sam , jak przy ” panstwowej slubie zdrowia”, co nie powinno byc zaskoczeniem, skoro zdrowie i zycie „niewiernych” jest ich najwiekszym „grzechem” wsrod ich „miodem , mlekiem” i woda oplywajacych krain !

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division J: Public Administration
  Major Group 94: Administration Of Human Resource Programs

  Industry Group 943: Administration Of Public Health Programs
  9431 Administration of Public Health Programs

  Government establishments primarily engaged in planning, administration, and coordination of public health programs and services, including environmental health activities, mental health, categorical health programs (e.g., cancer control, communicable disease control, maternity, child health), health statistics, and immunization services. Hospitals, including boards of directors, are classified in Services, Industry Group 806. Health services such as immunization, X-ray, and cancer detection clinics are classified in Services, Major Group 80.

  Cancer detection program administration-government
  Categorical health program administration-government
  Communicable disease program administration-government
  Environmental health programs-government
  Health statistics centers-government
  Immunization program administration-government
  Maternity and child health program administration-government
  Mental health agencies-government
  Public health agencies-nonoperating

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

 6. Fajnie wylozone i strach mnie obleciał gdy (jeżeli to prawda) wodociągi sa w rekach „narodu przebranego” u którego jahwe nawet swego syna pozwolil ukrzyzowac !
  To te cholery teraz nas zamiast krzyzowac będą TRULY !!!
  Ludzie ratujmy się ,na co czekamy ,na smierc !?

 7. Zenek ! Ten figurant „jahwe” niby taki biblijnie „wszechmogacy”, a poslugujac sie tylko czerepami faryzeuszowych gryzipiorkow od „swietego pisma” sam sobie wystawil swiadectwo swojej slabosci, inwalidztwa paralizu, niemocy i tez impotencji, no bo jak taki kaleka moglby cokolwiek sam wymyslec i napisac, a co dopiero splodzic i w dodatku uznac za swego „syna” swoje kompletne przeciwienstwo w postaci tak inteligentnego, zdrowego na ciele i duszy rebelianta Jezusa, ktory te sztuczki i gierki slowne pomagierow przejrzal na wylot i glosno to wyjawil !

  A za to, ze zepsul caly materialny gieszeft kaplanstwa i wladzy zostal przykladnie osadzony i skazany na smierc jakoby z woli „ojca” ?

  Chyba na swiecie nie bylo, nie ma i nie bedzie takiego normalnego i kochajacego rodzica, ktory by skazal swoja dziecko ze swojej krwi na smierc za to, ze sie klamcow nie boi i ze ujawnia prawde z korzyscia dla swojego spoleczenstwa.

  Niematerialnej idei prawdy zabic nijak nie sposob i na nic tu do tej straszenie „boskimi” plagami czy „ogniem piekielnym”, jak male dzieci kominiarzem, bo te rozne „plagi” zostaly stworzone tu na Ziemi przez chore psychicznie umysly maniakow wladzy absolutnej, poslugujacymi sie cala armia tepych i chciwych Judaszy, ktorym to tez ten rozkaz do wykonania i noszenia do tej pory „modnych” „Fredzli przy szatach” bezszmerowo nadal „wszechmogacy bog jahwe” do odbioru przez uwrazliwione jakoby „moca boska” uchole Mojzesza – herszta bandy zlodziei i mordercow przegonionych z Egiptu :

  ” Fredzle przy szatach

  I mowil znowu Pan do Mojzesza: Powiedzcie Izraelitom, niech sobie zrobia fredzle na krajach swoich szat, oni i ich potomstwo, i do kazdej fredzli uzyja sznurka z fioletowej purpury. Dla was beda te fredzle, a gdy na nie spojrzycie, przypomnicie sobie wszystkie przykazania Pana, aby je wypelnic – a nie pojdziecie za zadzami swego serca i oczu, przez ktore plamiliscie sie niewiernoscia – byscie w ten sposob o wszystkich moich przykazaniach pamietali, pelnili je i tak byli swietymi wobec swojego Boga. Jam jest Pan, Bog wasz, ktory was wyprowadzil z ziemi egipskiej, aby byc waszym Bogiem. Jam jest Pan, wasz Bog . ”

  Ten cytat o „modzie z fredzlami” zaczerpniety jest z „Pisma swietego” – „Biblii tysiaclecia”, ksiegi liczb 15; 37 – 41 i z podana watykanska „dedykacja” 11 lutego 1999 i podpisem niejakiego aktora o pseudonimie Jan Pawel II .

  Polecam „wiernym” doczytanie calosci „nakazow boskich”, wymuszajacych przynoszenie roznych „darow” do swiatyn, w tym i najprzedniejszego wina, bo wody „boscy posrednicy” nie lubia.

 8. Taka wiadomość pojawiła się w mediach głównego nurtu, ale już jej nie ma. Pozostała tylko w postaci cytatów w forach dyskusyjnych:

  – Prywatyzacja miejskich przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych jest w Polsce nieuchronna. Samorządy mają dzięki temu dodatkowe środki na innego rodzaju inwestycje- twierdzi Michael Reiss, prezes spółki Eko-Wark z izraelskiej grupy Tahal, która właśnie weszła na polski rynek. Grupa Tahal/Eko-Wark otwarła właśnie swoją siedzibę w Warszawie Zamierza wziąć udział w Projekcie Odra, który ma strategiczne znaczenie dla regionu Europy Środkowej, budżet na poziomie 1,5 mld zł i jest współfinansowany przez rząd Polski i Niemiec. Jest też zainteresowana prywatyzacjami miejskich zakładów wodnych i kanalizacyjnych. Firma uważa , że prywatyzacja miejskich przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych jest w Polsce nieuchronna. Na całym świecie funkcjonuje to już w ten sposób, samorządy mają dzięki temu dodatkowe środki na innego rodzaju inwestycje. Przetłumaczywszy to na język polski oznacza to, że izraelska firma zamierza wykupić zakłady wodne i kanalizacyjne samorządów, które są w kłopotach finansowych. A biorąc pod uwagę fatalną politykę naszego nie-rządu, nie ma samorządu, który by nie był w kłopotach finansowych. Oczywiście po wykupieniu miejskich przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych, będą mogli narzucić własną, monopolistyczną cenę za wodę. Moga też jej odmówić, jak to czynią na okupowanych przez siebie terenach wobec nieszczęsnych Palestyńczyków.

 9. „Prywatyzacja” to przeciez nic innego jak „nowomowa” zlodziei swiata , taki trik lingwistyczny do emocjonalnego zlagodzenia bezczelnych przekretow odwiecznych zlodziei, lgarzy i manipulatorow wobec sztucznie wygenerowanych „dluznikow” na papierze, z nieistniejacymi odsetkami i ktore to wlasnie wykombinowano tylko po to, zeby zwedzic to, co istnieje w materii odziedziczonej po przodkach gojow.

  Ale i na te „dlugi” jest i zmyslny fortel, no bo skoro do wydrukowania miliarda dolarow wystarcza tyko tysiac dolcow, to trzeba zrobic zrzutke w spoleczenstwie uzaleznionym od wody, gdzie napewno zbierze sie te 1,5 tysiaca dla drukarzy i po sprawie, bo po cholere maja sie w te zyciowe sprawy wmieszac znowu „politycy – posrednicy” wkrecone przez „zmijowe plemie” skoro i tak nie maja zielonego pojecia o ekonomii, co widac juz na kazdym kroku ?

 10. Woda,powietrze,jedzonko jakie teraz mamy serwowane przez „dobrodziejow” tego swiata ziemskiego odpowiednio nas „masci” ale czy wszystkich ?
  Zastanawiam się co jedza,pija i czym oddychają ci najważniejsi czyli bogaci i przy władzy az po te „niepokonane rodziny” od wiekow czyli ci z najwyższych wierzcholkow bogactwa i władzy.
  Jeżeli oni paskudzą nam nawet nieboskłon chemia,wciskaja nam wszelkie trucizny,udaja,ze lecza zgarniając na tym kase to gdzie i jak oni egzystują ?
  Macie na ten temat wiedze ???
  Warto by poznac ich zycie ,tych współczesnych cesarzy,o których spiewano „cysorz to ma klawe zycie ,no i cysarzowa klawa….”.
  Może wcześniej niczym wdrapiemy się z poznaniem tych najwyższych,to może nieco nizej spojrzmy choćby na takiego
  „Bronka Komoruskiego”,przecież on w tej Warszawce wdycha to samo powietrze co inni,pewnie pije kranowe,lub te niby zdrojowa ale przefiltrowana w plastikach i co ,jego nie bierze jakas
  „je-bola” czy cholera lub grypa,szczepi się czy nie,co jada,co pije,jakich ma dohtorow,wi ktoś cos na ten temat ?
  Poinformujcie biedotę i cimnote ,niech się nam trochę rozjasni pod czacha i czapa z kwaśnego deszczu dobrobytu.
  Może jakiś propagandysta z przydzialu na portal nam tu cos dorzuci w postaci i formie „wicie-rozumicie to inne czasy dla krolow nastaly,burzuazji już nima ” .
  To tylko Lepper się nachapal hektarow po PGR-ach i wzial
  „się powiesil” ,nawet nikt nie miał zamiaru podwazyc śledztwa czy aby sam się na ten worek bokserski wdrapal czy mu ktoś pomogl jak oswiadczyla w prokuratorni „slep-kura”.
  Co innego taki „bolek” nima dziś pieniędzy na wyprawienie urodzin swoich i balu dla kolegow z laczki solidarnościowej w ramach wdziecznosci za steropian,biednemu zawsze wiatr w oczy.
  Wezmy chociażby Donalda,ten musial az na saxy jechać w jewrope, by zarobić na siebie i rodzine,a inne biedaczyska z sejmu i senatu ile to się musza na tych swych fotelach nameczyc aby choć te dwanaście kola z hakiem zarobić.
  Od powietrza morowego zachowaj nas Panie !
  Dobrej wody a nie piwska czy wodki ludziom dajcie,
  przy Polonezie POLACY zatańczcie na swojska nute !!!
  Dawno mawiali „POLONEZA CZAS ZACZAC !”

 11. Ja też się zastanawiam, co jedzą i piją i czym oddychają ci na górze i co oni myślą. Bronek to głąb, więc pewnie jest zadowolony, że ma władzę, że może polować ile zapragnie, że buduje świat na przyjście żydowskiego bóstwa i że ma dostęp do pieniędzy bez ograniczeń. Pamiętacie, co powiedział Aaron Russo w wywiadzie? Proponowali mu, żeby przeszedł na ich stronę, a w zamian dostanie kartę kredytową, której zasoby nigdy nie stopnieją, że bez względu na to, ile by wydał, nigdy z niej nie ubędzie. Oni na pewno mają takie karty i to im zaćmiewa rozum. W filmie „Czym spryskiwany jest świat” parlamentarzyści amerykańscy twierdzą, że niczego dziwnego na niebie nie widzą i nie chcą rozmawiać na ten temat. To jest dla mnie najdziwniejsza i najbardziej niepojęta część filmu. Nie rozumiem, czy oni naprawdę nic nie widzą? Czy nigdy się nad tym nie zastanawiali? Czy są głupi, ślepi, czy zahipnotyzowani? A może zastraszeni? Czy nie myślą o swoim zdrowiu i o przyszłości swoich dzieci i wnuków?

  Rodziny mafijne rządzące tą planetą być może są odporne na toksyczną chemię, bo to nie są ludzie. Dla nich raczej szkodliwa jest ziemska, czysta atmosfera niż te toksyny.

  Ci wszyscy reprezentanci „narodu wysranego” i jego bankierzy, ciężko pracujący, żeby zniewolić gojów i te osoby, które widzimy w TV, wierząc naiwnie, że to oni rządzą światem i kierują polityką to oczywiście marionetki, która tańczą, jak im zagrają i oni wszyscy zostaną przez elity zniszczeni. Pewnie dali się nabrać na obietnice elit, a teraz muszą robić co tamci każą, bo jak nie, to czapa i skończą jak Lepper?

 12. Ja mysle,ze to sa faktycznie diably tylko nie z piekla rodem ale z tej ziemi na ,której i my zyjemy.
  Zostali tylko inaczej zrodzeni (a cholera wie może i wyprodukowani z diabelskiego nasienia „invitro” czy jakos tak).
  Przeciez dzisiaj to diabelskie nasienie siane jest już wszędzie ,przecież wystarczy popatrzeć na te ich pyski choćby tych co do jewrejskiego kołchozu się zalapali to przecież to to takie szpetne,ze nic tylko splunąć i przezegnac się po spotkaniu z takim – istna brzydota ,a jakie slipia i uszy !
  Bywaja tez wyjątki,ze jakas lalunia czy laluś się tam zawieruszy ale „un-e” maja spec zadania,co tez warto wiedzieć sa albo zabawkami szpetnych ,względnie sluza za przynete.

  Co do parla-man-tarzystow i takoz stazystow hamerykanskich to wiemy ,ze lone już nic nie widza poza tymi „$$$$$$”,które sa przelewane na ich konta (na gotowke braklo by im kieszeni),gdzie by tam na chmury i niebo patrzyli,od tego maja tych ,którzy na rozkaz zrobia diabelskie slonce,ktore nie tylko ogrzeje/opali/przypali ale i lasy podpali tam gdzie trzeba ,bo drwali brakuje !
  Innym razem tornado puszcza jakas tam kaske aby czarnych w jakims traum- stanie utulic lub pogonić – taka prawda.
  W tym roku na tornada zabrakło pieniędzy,bo na wojny trzeba !
  Muslim się skrzyknelo i podnosi glowe po upadku na kolana ,teraz się podnosza,malo tego jeszcze się odgrazaja,jednocza i powiadaja ,ze już teraz nie samolotami przylecą na Manhattan ale lodziami podplyna i wiepier…. caly NYC-ty,to dopiero będzie ,dlatego chińskie ludki na Chinatown prosza rodakow o pomoc i ponoc ta pomoc ma im przyjść do wiosny.
  Nadchodza czasy realizacji testamentow WSZELKICH !

  Milego tygodnia ZYCZE i bron Boze aby do Was banderowcy
  nie doszly ,bo ci sa dopiero oprawcy z Zyda i niemieckiej matki zrodzone.
  Oj porobilo się w tym swiecie,porobilo.

 13. ” Spoleczenstwa maja takie „rzady” na jakie sobie zasluguja ! ” a „taki sie jeszcze nie urodzil, ktory by wszystkim ….dogodzil !” – dlatego tez wszelkie przyszlosciowe obiecanki – cacanki i „chrupiace buleczki” na padole ziemskim wraz z religiami obiecujacymi zbawienie wieczne i raj w niebiosach maja takie handlowe wziecie od tysiecy lat .

  Materialistyczne wychowywanie kolejnych pokolen na wierze w swietego Mikolaja przynosi krocie producentom „prezentow” dla duzych i malych dzieci, bo „rzad” sie przeciez zawsze wyzywi wraz z bracmi strasznymi i mlodszymi w „wierze” pozostawiajac na pocieszenie gminu mlaskajace wspomnienia o slodkich kremowkach, tak podobnych do ciastek polecanych przez pewna madame zamiast chleba.

  Madry lud skrocil owa damulke o glowe, bo slodkosci w nadmiarze powoduja choroby i degeneracje psychofizyczna poczynajac od parszywej „gory” , ktora napojona wyssana krwia narodu robi sie zbyt gruba i ociezala jak balony kleszczy na skorze zwierzat i coraz to bardziej widoczna i az proszaca sie o to, zeby jej sie pozbyc i wrzucic do spluczki klozetowej.

  Jak tu najlepiej „rzadzic”, zeby sie dobrze „urzadzic” tu i teraz na zasadzie – po nas chocby potop ! jest cecha egoistycznych psychopatow bez jakiejkolwiek empatii wobec karmiacego go swoja krwawica gospodarza, ktorego jeszcze bezposrednio truja oraz niszcza jego gospodarke.

  Najbardziej obawiajac sie miecza sily obronnej trzezwo myslacych chlopow rozpijaja ich od wiekow ,a teraz chca juz ich od dziecka pozbawic wrodzonej sily prawdziwego mestwa, jasnosci umyslu i odwagi do zlikwidowania pasozydow i ich pozytecznych mendialnych idiotow :

 14. Zenek mi pedziol,ze tu fajnie kobitki pisza namawiając mnie aby cosik jo gwara swoja naskrobol swymi robociarskimi paluchamy na tym swiatowym padole jekow.
  Loczywiscie gdy Wasa tu Pani Gospodyni pozwoli,bo to dzisiaj wicie nie wiadomo który i jaki chlop kobicie podejdzie i go za loszywe nie wezmie zamiast przytulic do swych jędrnych piersi,Bron Boze obwisłych .

  No to co pozwolita ?
  Wiec probuje.

  Prawicie o wodzie ,o to to,to dobry temat i dla wszyckich przydatny ,bo bez wody nima zycia ,nawet losiol nie przezyje bez wody,cy tyz tyn na zdjenciu z dużymi lusami jak u zyda .

  A ze tu wyżej jakos madro kobitka o rozpijaniu chlopow w karczmach nadmienila (dzisiaj to się już modnie nazywają zajazdy,moze to i na wzor tygo lostatnigo zajazdu na Litwie co to nam Adas z Litwy opisol), to prowda,bo pijany chlop to jesce glupsy niż był !
  Malo tygo,smierdzi taki każdy babie w domu i za domem i nijak z takim zyc ,nie mowiac,ze i takimu kalesony cza prac i lobrzydzenie bierze .
  Do czygo zmirzom ,otoz powim wom scerze ,ze na wsi polski ludzie te wsiowe (nie te co się z maista przeniosły na wies) do końca zglupialy !
  Wziely i zasypaly studnie po lojcach i dziadkach i teraz się scyca,ze wodyciagi maja i do wychodka za lobora chodzic nie musa (stodol już downo nima,rozebraly albo się zawalily).
  A ta woda powiodom wom tako ,ze nic ino naloc do sklanki i koloroo jak chjerbata kupiono na odpuscie w Lezajsku na zielna u kramarza z broda.
  Wiec pozwolta aby jo chlop z chlopa zrodzony a nie stworzony zaapelowol do moich na Podkarpaciu i może do innych jak to będą cytac :
  ODKOPUJCIE,LODKRYWOJCIE STUDNIE PO DZIADKAC ,lub tyroz jak to nowczesnie już robia jakiesik głębinowe wiercie i
  PIJCIE SWOJA WODE NIE OMASDCONA PRZEZ MOJ-ZESOW !
  Bo inacvy wos przez te wodociągi te skurcybyki LOTRUJA !!!
  Malo tygo zedra z wos lostatnia kosule ,znacy się grajcary zabiorą za prond,barbaluche i jakisik gaz jaki wom spzredaja dla wasy wygódki .

  Wladek
  z dobrym swoiskiem słowem dla wszyckich

 15. Zapomniolbym,zeby wos przeprosić za gware i te moje paluchy co to my te klawisze myla,bo lod gry na harmonii my się powykrzywialy a pisanie po nowoczesnemu to nie takie latwe ,redahtory tylko lumieja i te młode ludzie.

  PRZEPROSOM WOS BARDZO !
  Chyba zrozumicie jak mi pado Zenek siedzący przy mnie,godo ze na kompjuterze każdy dzisiaj odpowiado som za siebie i lon za mnie nie napise,bo nie chce isc do jakisiego lobozu fema cy jak to się tam nazywo w ty hameryce gdzie razem przyslo nom zyc,a kompjuter uzyco no jedna dobro kobitka.
  Mysle zem scyrze wszycko wyjasnil.
  Badzta zdrowi wszyckie !
  Ale zem się spocil,na harmonji lepi mi idzie,moze jak te klawisze pocwice to jesce co wom napise jak pozwolita.
  Jom scyry i prosty chlop z pod Rzesowa.

 16. Pytanie do Astromarii.
  Czym , jakim urządzeniem jonizujesz wodę i jak długo taką pijesz?

  Może masz jakiś sprawdzony typ urządzenia.

 17. Ja używam jonizatora litewskiego Aquator. Jest tani i dobry. Jonizuje, alkalizuje i oczyszcza wodę z zanieczyszczeń. Brudna, kwaśna i śmierdząca chlorem woda zbiera się w małym pojemniku. Można jej użyć do dezynfekcji (śmierdzi jak wszyscy diabli, aż trudno uwierzyć, że takie coś leci z kranu) lub wylać. Poza tym ma możliwość wyprodukowania wody srebrnej, co jest cenne w razie wybuchu jakiejś epidemii, naturalnej lub sztucznej.

  Na rynku jest mnóstwo jonizatorów, ale najczęściej są one bardzo drogie (szczególnie trzeba uważać na te sprzedawane w sieciówkach, bo ich ceny są niebotyczne). Mój jest prosty. Ma kilka stopni alkalizacji wody, można też nastawić wodę kwaśną. Jest w 2 wielkościach: ok. 1 l i ok. 3 l. Ten, który produkuje wodę srebrną jest droższy od tego, który takiej możliwości nie daje.

 18. Jestem pod swojskim urokiem „prostego chlopa” Wladka, ktory to nijak nie dal sie ubrac w biala koszule z krawatkiem , nie udaje jakiegos wyksztalconego i „kulturalnego” debila panierowanego wszelka elektronika , bo najwazniejsze zachowal w sercu i glowie do tak juz zbeszczeszczonej Natury, ktorej krwia jest woda, bo bez niej nawet zaden „osiol” nie przezyje i te mendy, co ja tak zanieczyszczaja sami sie w koncu nia zatruja, o ile wczesniej nie zapija sie wodka, zapchaja plastikowym zarciem i nie wylecza sie z glupoty na smierc mojzeszowymi „lekami”.

  Ludziom najbardziej przypadla ta „czysta” i „elegancka” cywilizacja z pralkami uzaleznionymi od ton pejsatych prochow typu ariel i zmiekczajacymi tkaniny plynami do plukania, ktore w sumie zmiekczyly tez mozgi nie tylko juz miastowym babom, ich dzieciom i chlopom.

  Inne pachnace plyny i srodki czystosci wraz z pachnacymi truciznami do perfumowania fekalii w spluczkach klozetowych i tak nie moga zapobiec temu, ze ta cala „nowoczesna” cywilizacja juz sie w nich topi i dusi od przemyslowych odpadow wraz z artykulami jednorazowego uzytku.

  „Slepi” u gory prowadza masy „slepych wiernych” na dole do przepasci katastrofy ekologicznej, bo Matki Ziemi nijak nie mozna ukrasc i uczynic sobie niewolniczo „poddanej” z gwalceniem jej odwiecznych Praw Natury !

  Tepe bydlo robocze „elegancko” i „pachnace” pedzi slepe i gluche w piekielnie halasliwych i morderczych wehikulach do niszczacej Nature „pracy” po to, zeby jeszcze wiecej kupowac i konsumowac, zeby pokazac „swiatu” szczegolnie przy „swietej mszy” na co ich „stac”, co moga modnego nosic, co moga pozerac i pic.

  Swoje „pociechy na starosc” oddaja juz od najmlodszych lat na „wychowanie” panstwowo – koscielne, bo sami maja ta „dziedziczna” sieczke egoizmu, glupoty, wygodnictwa i chciwosci we lbach :

  ” Co sie martwisz, co sie smucisz ? Ze wsi jestes na wies wrocisz ! „

 19. Można kupić kilka butelek wody, postawić je w jakimś zamkniętym pomieszczeniu, następnie modlić się o jej oczyszczenie, zanim będziemy ją pić 🙂 Ewentualnie jest drugie rozwiązanie, o którym ktoś już wyżej napisał. Woda alkaliczna z jonizatora wody nie ulega modlitwą 😉 Zawsze jest czysta i zdrowa.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.