Babilon upadł

Przeczytaj najpierw:

Kto nie dochodzi swoich praw nie ma ich wcale

Musisz wyrazić swoją zgodę na to żeby być rządzonym

Źródło: Kate of Gaia

NIE CZYTAJ! TO ZMIENIA WSZYSTKO!

By Kate of Gaia
1. NAZWISKO: klucz do całego systemu/władzy/monarchii w korporacyjnej grze.

Nazwisko jest gwoździem programu w całym tym legalnym, ustawowym konstrukcie kontroli. Bez PRAWNEGO (legalnego) NAZWISKA, którego używanie zakłada Twoją zgodę i przyzwolenie na bycie tym IMIENIEM, wampiry funkcjonujące w systemie nie są w stanie żywić się, dosłownie mówiąc, twoją krwią/sprawczą energią, która zazwyczaj ukazana jest w namacalnych dobrach materialnych, które gromadzimy. Jedynie za twoim PRZYZWOLENIEM możesz stać się/używać/posiadać LEGALNE NAZWISKO/ZNAMIĘ BESTII (SZATANA), które jest wymagane, aby dowieść twojego absolutnego zaangażowania/kontraktu/paktu z motywem szatana, gdzie ty jesteś NIEWOLNIKIEM, a oni TWOIM PANEM. Aby to dostrzec, rozejrzyj się, jak duża część twojego życia/egzystencji łączy się z twoim NAZWISKIEM, a zobaczysz wymiar kontroli, którą ten system ma nad Tobą.

2. REJESTRACJA/REJESTR itp.

Jakiekolwiek/wszelkie rzeczy/akty/itd. które są zarejestrowane są W PEŁNI DAROWANE/ODDANE (przez nas), za naszym przyzwoleniem, władzy/KORPORACYJNEJ MONARCHII bez legalnej opcji wyjścia z sytuacji dopóki ten akt nie zostanie cofnięty poprzez ukazanie FAKTYCZNYCH INTENCJI tych, którzy służą systemowi/KORPORACYJNEJ MONARCHII w świadomym bądź nieświadomym popełnianiu przestępstwa. Np. nowo urodzone dziecko które zostaje zarejestrowane staje się WŁASNOŚCIĄ „KORONY” (od ang. ‘CROWN’ czy innego „wymiaru” systemu, jeśli dane państwo nie jest monarchią) za sprawą własnej zgody płynącej z niedoinformowania, gdzie prawda o REJESTRACJACH nie była jawna, co z kolei było pierwotnym ZAMIAREM/INTENCJĄ tych SŁUŻĄCYCH MONARCHII KORPORACYJNEJ, by ludzie nieświadomie zniewalali ducha, a przez to też i ciała swoich dzieci. To na duchu zależy im (KORONIE) najbardziej, więc warto żebyś miał to na uwadze.

3. PIENIĄDZE, ZŁOTO, SREBRO, WSZELKIE DOBRA, BITCOINS itp.

Wszystkie stanowią jedynie iluzję wartości przy czym TY jesteś faktycznym kreatorem/sprawcą wszelkich ich fizycznych przejawów. Pieniądze, wartość ‘z zewnątrz’, były dotąd takim narzędziem, natrętnym pośrednikiem, który umożliwił wysysanie twojej życiowej energii. Pieniądze i im podobne, mają wartość jedynie dla tych, którzy zostali wrobieni w myślenie, że ta wartość jest wartością prawdziwą. Ta iluzja jest ostatecznym zakłóceniem i niszczycielem naszych twórczych dusz, dosłownie. WSZYSTKIE pieniądze powstały na mocy PAKTU/KONTRAKTU, powszechnie znanego jako AKT URODZENIA.

4. AKT URODZENIA: PIERWSZY GRZESZNY KONTRAKT.

Nazwisko, które uważasz/bierzesz za swoje NIE JEST twoją kreacją (nie pochodzi od Ciebie). Twoje NAZWISKO zostało stworzone przez twoich rodziców/innych członków rodziny/rodziny adopcyjne, kogokolwiek – ale NIE CIEBIE. Jest ono ORYGINALNYM WYTWOREM uosobionym prze kogoś innego, który z kolei zostaje ZAREJESTROWANY, ogłaszając je przez to WŁASNOŚCIĄ KORONY/MONARCHII KORPORACYJNEJ/WŁADZY jak już uprzednio ustalono. To właśnie przez to oszustwo twoja prawdziwa dusza była i jest uwięziona. Oszustwa na bazie którego WSZYSTKIE PIENIADZE/oraz ich brak, czyli DLUGI są tworzone. ‘Wartość’ OBLIGACYJNA zostaje nałożona na AKT URODZENIA, na podstawie szacunkowych założeń w kwestii przypuszczalnych sum jakie dziecko przypuszczalnie zapłaci w czasie trwania ich życia, dopóki stanowią część tego OSZUSTWA dokonanego na ludzkości. Np. jeśli od kogoś oczekiwane jest otrzymanie pewnych sum w postaci podatków itp. przez okres ich życia, OBLIGACJI tej nadawana jest mniejsza „wartość”. Innymi słowy powstaje dług. Dziecku urodzonemu w zamożnej rodzinie nadaje się wyższą wartość Obligacji niż dziecku z rodziny ubogiej. Zaprawdę jest to handel niewolnikami w najlepszym wydaniu, który dzieli i podbija ludzkość w tym KASTOWYM/HIERARCHALNYM systemie który obejmuje całą planetę.

5. DOWÓDZTWO I KONTROLA

Sądy i rządy same są także niewolnikami wewnątrz systemu, zakupywane i opłacane, a prawdziwa władza wykonawcza i aspekty kontroli stanowią POLICJA/WOJSKO, niczym psy na linii frontu i główni kontrahenci dla tych ponad sądami i rządami, takimi jak BANKI/RELIGIE wraz z tymi, którzy kontrolują ich. Sądy i rządy (jakiegokolwiek państwa) niejako spajają całą tę iluzję. Bez możliwości wchodzenia w jakikolwiek kontrakt poprzez jakiekolwiek/wszystkie NAZWISKA na linii frontowej, cały system kontroli upada, a najważniejsze, że upadają Ci na szczycie tej duchowej piramidy niewolnictwa. Bez NAZWISKA, wszystkie wyżej wymienione poziomy zostają unicestwione całkowicie.

6. POTRÓJNA KORONA/3 KORONY:

Składają się z WATYKANU w Rzymie, Kwadratowej mili w Centrum Londynu, tzw. ‘CITY OF LONDON CROWN CORPORATION’, oraz Waszyngtonu- Washington D.C (District of Columbia). Są one NIE-świętą trójcą trzech w jednym jak i jednego w trzech, jak ilustruje to papieska korona: Religia do kontrolowania wierzeniami, umysłami i duchowością ludzkości, Sądy i Banki aby kontrolować pieniądze/obligacje oraz ogólnoświatowa Policja/Wojsko aby tłumić przejawy buntu i działać jako podwykonawcy w akcji usuwania dusz na linii frontowej.

7. PODSTAWY CIEMNOŚCI

Taka jest prawdziwa postać rzeczy w tej grze, wobec której większość ludzkości pozostaje ślepa. Religie zostały użyte aby odsunąć Cię od źródła poprzez wmówienie Ci, że „Bóg” jest czymś zewnętrznym oraz przez użycie programu „Zbawiciel” aby tego dokonać. Pieniądze są narzędziem używanym do utrzymywania ludzi w czysto fizycznym wymiarze rzeczywistości poprzez nadanie im „zewnętrznej” wartości na wszystko, przy czym nic nie istnieje bez ludzi i ich kreatywności/sprawczej siły. Kary fizyczne/śmierci są narzędziem używanym aby powstrzymać twoją prawdziwą naturę, którą jest całe stworzenie samo w sobie.

Narzędziami używanymi w tym celu są języki którymi mówimy; skorumpowanie czystej częstotliwości jaką daje nasza intencja poprzez dopuszczanie wielorakich interpretacji tych samych dźwięków/częstotliwości, używanie SŁÓW i RÓŻNEJ PISOWNI (z ang: SPELLING (pisownia) ‘to spell’ oznacza literować; ‘spell’ oznacza zaklęcie – i to ma właśnie wiele wspólnego z ‘zaklęciami’). Przez to pozostajemy poróżnieni i pokonani i całą naszą energię pokładamy w ICH kreacji i oddajemy im kontrolę. Ci ‘ONI’ NIE SA W STANIE stworzyć niczego bez nas/naszej sprawczej, żywej energii i dlatego nie mają żadnej faktycznej mocy. Oni o tym wiedzą i są absolutnie przerażeni tym faktem, gdyż to wróży ich upadek, raz i na zawsze. Jesteśmy życiem ze świadomością podczas gdy tamte istnienia są jedynie świadomością bez życia/duszy/ducha. Są oni KOMPLETNIE i CAŁKOWICIE ZALEŻNI od Twojego pozwolenia bądź duchowego przyzwolenia a to udaje im się osiągnąć bardzo łatwo poprzez NAZWISKOWE OSZUSTWO, przekupstwo, wygodnictwo naszego ego. Cały ich domek z kart/piramida jest na tym oszustwie zbudowany. To my jesteśmy paliwem napędzającym ten system/wehikuł. Bez naszego paliwa, oni są zniszczeni.

Najgłębiej sięgającym ‘programem’, który napotykamy najczęściej jeśli chodzi o większość to zwyczajnie brak świadomości oraz wiary we własną siłę oraz tego kim/czym naprawdę jesteśmy. Mistrzowska zaiste robota została wykonana, aby doprowadzić ludzkość to takiego rodzaju duchowej słabości i kompletnej ignorancji. Taka była prawdziwa intencja stojąca za korumpowaniem antycznych prawd, prze-pisywanie naszej historii i przedstawianie jej w szkołach, kościołach oraz na wszystkich szczeblach akademickich naszego ego. Powtarzaj kłamstwa wystarczająco często, a ludzie na pewno w nie uwierzą. Dużo łatwiej jest sprzedać gigantyczne kłamstwo masom niż sprzedać nas jednego po drugim. Media są jednym z głównych narzędzi do manipulowania kierunkami, w których myślimy i do manipulowania, podtrzymywania kłamstw, którymi napełniono nas gdy byliśmy jeszcze dziećmi aż do teraz.

Wiele jest bezdusznych istnień na tej planecie, gdzie przeważająca ich część umieszczana jest na pozycjach władzy i kontroli, czy to policja, sądy, media, kościoły, rządy, szkoły, wojsko – na WSZYSTKICH poziomach.

Twój strach jest ich jedyną siłą.

Gdy już raz ujrzysz swoją prawdziwą, nieśmiertelną naturę, stajesz się nietykalny, dosłownie. Masowa hipnoza, w której tkwi ludzkość jest prze-głęboka i spotkasz się z różnymi poziomami oporu ze strony przyjaciół, rodziny, współpracowników itd., więc nie przejmuj się próbami obudzenia tych godzących się na ‘śmierć’. Dowody na powyższe stwierdzenia są wszędzie dokoła, dostępne dla tych którzy widzą, a zatem to do nich należy ich weryfikacja, nie do Ciebie. Zwyczajnie ‘zasiej ziarno’ i przejdź dalej. Są oni niczym Ci z przypowieści o arce Noego, spóźnieni… pozwól im utonąć. Znajdujemy się teraz w kulminacyjnym okresie powalania tych istnień raz na zawsze, więc używają oni naszego strachu, podatności na iluzję i liczą na naszą desperację i w tym procesie, zatapiają swój własny statek, przy czym ja aktualnie mogę jedynie podać im w tym przysłowiową „rękę”. TY i tylko TY możesz ‘zbawić’ siebie i nikt poza Tobą, więc przestań zabijać się próbując. Pozwól umarłym pogrzebać umarłych, a być może załapią przy następnym podejściu, ale nie możesz się nimi przejmować. Zostań na swoim kursie. Droga do domu jest drogą prawdy i niczego więcej. Twoja ochota do trwania w prawdzie jest jedynie Twoja, a stopień w jakim w tej prawdzie trwasz będzie tym samym stopniem w jakim staniesz się nietykalny, duchowo ( wewnętrznie), a w rezultacie także i fizycznie. Jak na górze (na niebie), tak na dole, zaprawdę.

Nie istnieje „złoty środek”, albo zostajesz w Babilonie, albo z niego wychodzisz. Jesteś albo panem albo sługą, śmiertelnikiem bądź nieśmiertelnym. Dusza, TY, jest nieskończona, a ciało jest jedynie biologicznym komputerem którym operujesz. Twój komputer został zinfiltrowany i bardzo podupadł („gadzi” pień mózgu, pierścieniowe chromosomy) i oddzielił się od serca i umysłu. Ci bez duszy nie potrafią odczuwać współczucia, więc nie oczekuj tego od nich. Są tacy sami jak droidy w filmach o terminatorze, zaprogramowane do kontrolowania i zabijania bez mrugnięcia okiem i są łatwi do zauważenia. Są wszędzie, włączając Twoją rodzinę, przyjaciół itd. A wszystko co ty masz zrobić to „wyczuć” swoją drogę przez to wszystko. Pozwól Twoim instynktom i Twojemu sercu być Twoim przewodnikiem.

Obecnie oczyszczamy tę rzeczywistość z tych pasożytów na wielką skalę, gdzie rządzi naturalne/uniwersalne prawo, którego nikt nie może przekroczyć i którego nikt nie przekroczy. Oni są mistrzami ułudy, więc nie pozwól twojej empatii działać przeciwko Tobie samemu, coś co było jednym z najpotężniejszych narzędzi w ich rękach. Te bio-roboty są już martwe za życia i zależne od energii życiowej, którą mogą wyssać z Ciebie, ale jak żaden wampir, nie mogą wejść do twojej rzeczywistości bez Twojego zaproszenia. Każde użycie legalnego NAZWISKA jest wszystkim czego potrzebują jako zaproszenia, więc lepiej odetnij wszystkie Twoje więzy i przyzwolenie na to. Tylko zrozum ten koncept, a odcięte zostają sznurki za które jesteś pociągany i twoja sprawcza moc powraca natychmiast w związku z twoją umiejętnością bycia odpowiedzialnym za tę największą z wszelkich mocy.

A do „chodzących trupów”(oni wiedzą kim są): wasz czas dobiegł końca, wasze oszustwa pozbawiane zostają wszelkiej mocy i z minuty na minutę zostajecie wymazywani ze świadomości za tę inwazję pasożytów jaką jesteście. My, posiadający żywą duszę, przebudziliśmy się, jesteśmy świadomi i odbieramy naszą rzeczywistość, bo wasza i tak nigdy nie istniała. W skrócie mówiąc: tak – macie przerąbane!

Miłego dnia życzy Kate!

Any questions, contact me on: lenamiddx@gmail.com J

Translated by Rara Avis

72 komentarze do “Babilon upadł

 1. Pingback: KTO NIE DOCHODZI SWOICH PRAW NIE MA ICH WCALE

 2. Wezwani przez komornika policjanci zakuli aktywistę Akcji Lokatorskiej, a po przewiezieniu na komisariat postawiono mu zarzut zniszczenia dokumentów państwowych. Michał odmówił składania zeznań i został wypuszczony. Komornik zapowiedział złożenie do prokuratury powiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

  Czyli aktywiści nie osiągnęli nic! Postąpili nieprawidłowo i teraz bekną. Po pierwsze nie zakwestionowali prawa do działania tej PRYWATNEJ firmy rzekomo komorniczej, nie domagali się wyroku sądu z podpisem sędziego i nie zakwestionowali „państwowości” owego dokumentu. Przystali na to, że kłamstwa i bezprawie są prawdą i prawem. Takimi metodami nigdy nie wygramy z systemem!

 3. Przecież „anarchista” nomen omen „Wolny” zablokował eksmisję właśnie tym, że podarł „broń” papierową, „własność państwa”, ha, ha !

  Jak długo jeszcze „podmioty” ludzkie dadzą się terroryzować iluzją papierowego prawa w tym handlowym teatrze „polityki” i jej „sądów” – firm ?

  ” Najzabawniejsze”… z tej całej propagandy między zachodnim młotem, a wschodnim kowadłem spod znaku tej samej czerwonej bolszewickiej „gwiazdki” jest jednak to jedno zdanie w 14 minucie, które powinno się co najmniej tysiąc razy wysłuchać, żeby zrozumieć w końcu, że „bydło robocze” zawsze pozostanie „bydłem”, jeśli nie zrozumie prawdy o tym, że jest tylko „towarem” przynoszącym dochody militarnym „reżyserom” na iluzorycznej scenie „państwowości”, z jej papierowym kabaretem okupacyjnego „prawa morskiego”, którym głupie ludzkie „bydło” napiętnowane NAZWISKIEM babilońskiej „bestii” dawało i daje się nadal zastraszyć !

  „Handlarze bydłem z amerykańskich prerii przyjeżdżają do Europy po mięso armatnie” !!!!

 4. Tu nawet psy policyjne nie wysiliły się na podkładkę z papierem !

  Trudno mi teraz „wyrokować” czyli stwierdzić, czy ten napadnięty i uprowadzony przy łapance ulicznej człowiek wyjawił najpierw swoje nazwisko, co tym bestiom wystarczyło, żeby go uznać według „prawa morskiego” za „podmiot” , „osobę prawną” informując zmyłkowo otoczenie, że jest „przestępcą” i bez podania swoich „służbowych” danych !

 5. Policyjny terror w „państwie … duńskim” (Hamlet – Szekspir), w którym źle się dzieje, kiedy prawomocny władca został otruty, a na jego miejsce weszli zawodowi mordercy, zboczone błazny, skorumpowani degeneraci i bestialscy zdrajcy wszelkiej maści poprzebierani w króli-sruli, cesarzy, kanclerzy, z ich bandycką iluzją prawa z ich presstytutkami mendialnymi i klakierami w pudłach dla idiotów.

  „Stalinowskich represji ciąg dalszy – policja bezprawnie legitymuje przypadkowych przechodniów nie potrafiąc wyjaśnić podstawy wykonywania czynności legitymowania. W pewnym momencie padła komenda „spisujcie wszystkich” – bezprawne pozbawienie ludzi wolności i poszanowania godności Człowieka. Jutro osoby bezprawnie legitymowane z pomocą pełnomocników złożą zażalenia na sposób wykonania czynności do właściwego miejscowo prokuratora. Policja robi co jej się żywnie podoba a właściwie wykonuje polityczne rozkazy niekompetentntch przełożonych, którzy uciekają i nie potrafią odpowiedzieć na zadawane im pytania.”

  https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne

 6. 100 razy pisałam, że nie ufam Stonodze! Nikt nikogo nie może wylegitymować bez powodu. W Polsce wprawdzie masz obowiązek posiadania dowodu, ale nie masz obowiązku noszenia go przy sobie. Zostaw dowód w domu, a nie będzie cię kusiło, żeby go komukolwiek pokazać.

 7. Uważam, że całe to zamieszanie wokół cyrku „prawa” związanego ze Stonogą jest doskonałą okazją „nauki” dla chowających głowę w piasek ignorantów, którzy tak samo są przez nie dymani i okradani !!!

  Zadnej, ale to żadnej frajdy nie odczuwam przy babraniu się tą tematyką, ale robię to dla celów nadrzędnych, żeby w końcu ludzie przestali ufać tej upiornej piramidzie kłamstw, grabieży i kontroli oferowanej przez karykaturę „prawa” !

  Kto jak kto, ale to właśnie ta najgorsza zaraza u szczytów samozwańczej władzy wie o tym najlepiej, gdzie niejacy bracia Kalkstein ( Kaczyńscy) są prawnikami z „wykształcenia” i najlepiej wiedzą, co i jak jest grane w ich osobistych występach na scenie politycznej !!!

  Nazwisko brzmiące z niemiecka „Kalkstein” oznacza tyle, co kamień wapienny, które to w stylu zlepków nazw zaczerpniętych z nazw środowiskowych wcześniej nadawano przez władze niemieckie osobnikom pochodzącym z narodu „wybranego” !!!

  Zeby wzbudzić zaufanie tłumów przybierali sobie oni do swoich polskojęzycznych występów nazwiska o polskim brzmieniu, bo takie ksywy noszone przez żydowskich aktorów wzbudzają nienormalną wśród wielu normalnych infantylną identyfikację z nimi, która niestety doprowadziła do niebezpiecznej zapaści w życiu wielu „wiernych” im fanów , wyborców, widzów, telewidzów, słuchaczy i czytelników !

  Wiem Astromaria, że masz tak jak i ja dość tego obżydliwego tematu, ale chcąc rozpoznać i zwalczyć najbardziej zjadliwego i podstępnego wroga wewnętrznego trzeba mu się bardzo dokładnie przyjrzeć !

  „4. Żydzi brzydzą się praca fizyczna (czy kto widział kiedy Żyda pracującego przy budowie dróg albo w kopalni?). Ich ulubionymi zajęciami jest spekulacja i handel. Często zostają również adwokatami.”

  „8. Żydzi psują system prawny narodu, tworząc jego karykaturę. Takim “nowym” systemem osaczają naród, który meczy się w nim, jak ryba wyjęta z wody. Prawo staje się niemoralne: zaczyna chronić przestępcę, a prześladować zwykłych obywateli. “Troska” o więźniów, zniesienie kary śmierci, łagodne wyroki – wszystko to pojawia się z inicjatywy żydowskiej, odziane w sztandary “humanitaryzmu” (prof. Zoll).”

  https://polonuska.wordpress.com/2012/07/22/poznaj-zyda/

 8. Ja tam unikam sensacyjek z wszelkich szmatławców, które żyją ze sprzedaży nakładów swych kretyńskich bredni, kiedy jedynym rozsądnym ich przyjęciem jest interpretowanie ich na odwrót !!!

 9. Dobry artykuł o problemach białej rasy w USA. Jak widać żydzi niszczą białych nie tylko w Europie. Niestety, biali są współwinni tej sytuacji, ponieważ przez wieki pozwalali się oszukiwać i sami wybierali sobie żydowskich liderów. Kupowali też od żydów czarnych niewolników zamiast płacić za pracę białym robotnikom. Obawiam się, że biali już wykopali sobie grób, bo nie wierzę, żeby w końcu zmądrzeli. Prawdopodobnie ocaleje mała grupa ortodoksyjnych białych, a reszta wtopi się w szarą masę niewolników. http://www.nacjonalista.pl/2015/09/02/greg-johnson-czy-upadek-bialej-rasy-to-nasza-wina/

 10. „Opinie” z pogróżkami szmatławców odciągają od rzeczywistych celów odwiecznych „kaznodzieji śmierci, mieszaczy trucizn i sprzedawców przyszłości ” ! ( F.Nietzsche)
  Kombinują bestie do powstania jeszcze większego chaosu i do sprowokowania wojny domowej na całą Europę.

  Wyposażają za frico i anonimowo „biedną” inwazję egzotycznych milionów byków rozpłodowych ubranych w świeże i eleganckie koszule, w najnowsze badziewie elektroniczne !

  W jakim celu ?

  http://brd-schwindel.org/fluechtlinge-wer-schenkt-jedem-smartphones-anonym-und-kostenlos/

  Gdzie są i co robią w międzyczasie biali mężczyźni Europy ?

  Aha, pracują i przyzwalają na bezprawne zdzieranie z nich i z pracujących też kobiet podatków, które z kolei pożera szarańcza nieproszonych przez nich „gości” .

 11. No nie, padłam po prostu! Weszłam na FB, żeby sprawdzić czy BladyMamut napisał do mnie wiadomość i na stronie głównej przeczytałam, że w podręczniku do matematyki do II klasy podstawówki jest taki oto wierszyk:

  Ten, kto pracuje i kto zarabia
  – choćby to nawet był sam pan hrabia,
  ważny dyrektor, mistrz świata w dżudo
  albo aktorka, prawdziwe cudo –
  każdy, gdy trzeba, płaci podatki.
  Także Twój tata i mąż sąsiadki!
  A po co płaci? Po to na przykład,
  by dziura z jezdni szybciutko znikła,
  żeby świeciły w nocy latarnie
  i by – gdy czasem czujesz się marnie –
  ktoś ci receptę wypisał z wprawą.

  W ćwiczeniu z j. polskiego z kolei dzieci mają znaleźć wszystkie literki, bodajże „e”, w czymś, co wygląda na wymiętoszony wycinek z gazety. A o czym jest tekst? O tym, że wszystkie dzieci muszą się zaszczepić, bo to ratuje ich życie, a kto się nie zaszczepi ten ryzykuje. Żałuję, że tego nie skopiowałam… a może jednak? Poszukam na dysku, może to mam. Jeśli znajdę to wkleję.

  Tak się pierze mózgi dzieciom w szkołach!

 12. Ha, ha ! Tak się tresuje niewolników, bo czym skorupka za młodu … . Jeszcze inne hasełko – oddawać bogu, co boskie, a cesarzowi, co cesarskie !

  Byle tylko nikt nie przyszedł na „głupie” myśli, kto i po co marnuje życie gojom od tysięcy lat .

  https://szl.wikipedia.org/wiki/Spartakus

 13. Wracam do najważniejszej sprawy w tym całym sztucznym chaosie prowokowanym przez konkordaty „nie-rządów” terroryzujące świat prawem kanonicznym , które upadły 25.12.2012 !!!

  Toteż zabawa w życie prowadzona z ludzkością od wieków UPADŁA i wróciła do z powrotem do pudła.

  To co się obecnie jeszcze dzieje na okupowanych przez pasożydów świecie jest ich „zwykłym” handlowym działaniem wobec nieświadomych tego niewolników, którzy jeszcze nie wiedzą, że są WOLNI I NIEZALEZNI od prawa morskiego !

  W praktyce oznacza to, że wszelkie wcześniejsze umowy nie mają żadnej mocy „prawnej” czyli nie obowiązuje spłata jakichkolwiek długów, odsetek i innych rachunków drukowanych i nielegalnie rozsyłanych przez administracje pasożytniczego okupanta próbującego w swej agonii utrzymać się na powierzchni „władzy” !!!

  W tym filmiku wyjawiona jest struktura tej starej piramidy papierowych kłamstw opartej na metryce urodzenia i jej struktur wewnętrznych w połączeniu z prawem kanonicznym czyli niewolniczym poprzez Watykan !!!

  W 13 minucie tego filmu o tytule „Ja jestem człowiekiem i żadnym statkiem zagubionym na dalekim morzu”” wyjawione jest nazwisko „głównodowodzącego” czyli PATRIARCHY JERUZALEM, o imieniu THEOPHILOS III , urodzonego 4 kwietnia 1952 roku, który jest tzw. szefem łacińskiego kościoła i z tym przynależy się mu PRAWO KANONICZNE. NIE PAPIEZOWI !

  Na poniższej stronie dotyczącej terroru mendiów wyłudzających poprzez swych kryminalnych poborców „urzędowych” opłaty RTV jest ukazane robienie z ofiary systemu „przestępcy”, która odważnie nagrała i opublikowała włamanie i napad do prywatnego mieszkania w celu rabunkowym, bo przymus i tak bezprawnego haraczu RTV od stycznia tego roku też jest już prawnie zniesiony !!!

  „Sądy morskie” jako narzędzia powiernicze „nie-rządów” mogą robić „geszefty” tylko z martwymi „podmiotami prawnymi”, a nie z żywymi osobami fizycznymi czyli z ludżmi SWIADOMYMI tego przekrętu wszechczasów !

  Najprostszą metodą do uniknięcia bezpośredniej konfrontacji z „sądami” czy „urzędami” jest wysyłanie ich nie otwartych pism z powrotem do nadawcy, a już w żadnym wypadku nie przyjmowanie z podpisem listów poleconych !!!

  http://brd-schwindel.org/gez-ueberfall-auf-eine-buergerin-der-stadt-luenen-teil-3-die-staatsanwaltschaft/

 14. Wymeldowanie się „czasowe” , raz tu raz tam , albo czasowy wyjazd „za granicę” to świetny i legalny sposób na uniknięcie nielegalnych liścików handlowych.

  Niedawno sama taki otrzymałam ze straszakiem „raka” i z terminem na mammografię.
  W pierwszym momencie chciałam to wywalić do śmieci, tak jak przed dwoma laty, ale po wyciszeniu emocji oprócz strachu jako, że jestem „nieustraszona” postanowiłam zachować tego bezprawnie wrzuconego mi straszaka, jako dowód w próbie zamachu na moje zdrowie i życie w celu rabunkowym !!!

  Jeśli jednak ludzie sparaliżowani strachem przez fonetykę wyrazów boją się jeszcze konsenkwencji już unieważnionego „prawa morskiego”, to sami powinni skreślić parę słów z prośbą o przesłanie PODSTAW PRAWNYCH mających jakoby wymusić posłuszeństwo wobec „szczepień” czy innych akcji szubrawców z osobistym i pełnym podpisem urzędnika danej jednostki POWIERNICZEJ !!!

  UWAGA ! ZADNA USTAWA NIE STANOWI WYKŁADNI PRAWA i jeśli już więcej nie otrzymacie odpowiedzi na tak sformułowaną waszą „prośbę”, to znaczy, że wybiliście „zęby” papierowemu tygrysowi !!!

 15. Oczywiście cała ta propagandowa machina wojenna kręci się niewzruszenie,bo ludzie nie mają pojęcia o faktach i już takich jak ten, że papierowe „traktaty rzymskie” na których zbudowano papierową unię żydowską podpisane były dla picu propagandowego in blanco !!!

  Nie trzeba mieć żadnego pojęcia o „prawie”, żeby się domyśleć i się dowiedzieć, że jest to wszystko propagandowe oszustwo, które współcześnie doszło do zenitu absurdów na scenie teatru polityczno-religijnego, którego to aktorzy sygnując swoimi artystycznymi ksywami te czy inne świstki tworzą iluzję prawno – polityczną wraz z religijną, mającą na celu zrujnowanie i ograbienie świata oraz przerzedzenie pogłowia ogłupionej „publiczności” wierzącej ślepo w swoje „nie-rządy” i perwersyjnym obłudnikom „religijnym” obiecujących naiwniakom i frajerom „niebo”, żeby ukraść im całą Ziemię.

  ” Czy traktaty rzymskie są prawnie nieważne? ”

  „Szefowie państw podpisali wtedy jeden dokument,który składał się z pustych stron. Co się stało? Zeby to krótko opowiedzieć, strony dokumentu, które zostały na noc po skopiowaniu rozłożone na podłodze biura w Rzymie, zostały przez sprzątające panie uznane za odpady i dlatego usunięte, łącznie ze wzorem oryginału do skopiowania.

  Kiedy oficjele nad ranem odkryli stratę, szukali go wpierw w śmietnikach całego Rzymu, ale nic nie znaleźli.Kopie i oryginał nie mogły być odnalezione. Jedyne rozwiązanie, które im po tym wpadło było podpisanie traktatu na papierze in blanco. Jedyna strona na której widniało coś napisane była ta z nazwiskiem szefa państwa, na której on z kolei w ceremonii złożył swój podpis.”

  Popatrzcie na te pokerowe mordy ówczesnych bezczelnych fałszerzy i samozwańców „władzy” w Europie :

  „Asystenci dokładnie uważali na to,żeby nikt nie zauważył oszukaństwa.”…

  „Każdy zapytany notariusz,” czy umowy składające się z pustych stron i podpisane wogóle są prawomocne”, odpowie na to napewno NIE.”

  „Co wtedy w Rzymie wydarzyło się było wielkim show z pustą zawartością”

  http://brd-schwindel.org/sind-die-roemischen-vertraege-rechtsungueltig/

  Już z tych skrótowych tłumaczeń z prawdą o powstaniu aktorskiej UE jasno wynika, że obecna piramida kłamstw, którą sobie „naród wybrany” rozbudował za pomocą swojej propagandy mendialnej nie jest warta funta kłaków, a co dopiero ślepego zaufania normalnych ludzi.

  Zresztą „naczelny” prawnik i zawodowy aktor na Polskę niejaki pan Kalkstein z pseudonimem artystycznym Kaczyński z szumną nazwą jego „partii” „Prawo i Sprawiedliwość” najlepiej mógłby to wyjaśnić, czego oczywiście nie może zrobić, bo ponadnarodowa mafia by go odstrzeliła za wypadnięcie z roli.

 16. Pingback: KTO NIE DOCHODZI SWOICH PRAW NIE MA ICH WCALE | 7777777blog

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.