Jak pić naftę, czyli pseudo-leki alopatycznej mafii

Ponieważ mam ogromną ilość wejść na hasło o piciu nafty i jej leczniczych właściwościach informuję, że poniższy tekst nie jest instrukcją stosowania nafty do celów leczniczych. Jeśli szukasz informacji o leczniczej nafcie to znajdziesz je w artykule Waltera Lasta „Nafta, uniwersalny uzdrawiacz” w piśmie Nexus nr 84.

Jak pić naftę?

Studiując statystyki odwiedzin mojego bloga zauważyłam, że mam sporo wejść na hasło „jak pić naftę”, co bardzo mnie zdziwiło, ponieważ nigdy nie poruszałam tego tematu. Okazało się, jak zwykle, że pseudoracjonalistyczne blogi bezrozumnie wyśmiewają wszystko, co jest zalecane przez medycynę naturalną, nawet to, co zostało udowodnione w odwiecznej praktyce jako skuteczne i bezpieczne. Przy okazji wplątują w to wszystko mnie, chociaż na moim blogu wszystkie teksty o zdrowiu są podparte dowodami nie do obalenia, a o nafcie, jak wspomniałam, nigdy żadnej wzmianki nie było.

Ci straszliwi, opłacani przez Big Pharma hipokryci i użyteczni idioci wspierający ZA DARMO farmaceutyczne ludobójstwo szydzą, że ludzie piją naftę. Nie rozumiem, co ich tak dziwi, skoro

„naukowe” alopatyczne pigułki to nic innego, jak przetworzona ropa naftowa!

Zażywając dowolny lek przepisany przez lekarza alopatę zjadasz naftę, ale żaden obrońca rozumu nie puka się w głowę i nie pyta, jakim trzeba być debilem, żeby żreć naftę ani jak to jest możliwe, że zupełnie legalnie truje się ludzi czymś, co nie tylko nie pomaga, ale wręcz zabija.

Alopatia truje ludzi nie tylko ropą naftową. Wlewa im w żyły pozostały po II wojnie światowej trujący gaz musztardowy (trzeba jakoś utylizować te zapasy, żeby nie skaziły środowiska naturalnego), nazywając to chemioterapią, ale pseudoracjonalistów to wcale nie oburza!

Śledzę media od dziesięcioleci, ale nigdy nie znalazłam w żadnym z nich wiadomości, jakoby jakiś znachor stanął przed sądem oskarżony o spowodowanie śmierci setek czy tysięcy pacjentów (albo choćby tylko jednego) i żeby został za to skazany na więzienie. Zdarza się, że media jazgotliwie oskarżają kogoś o leczenie bez zezwolenia, np. metodą dr Maxa Gersona (co oczywiście nie jest leczeniem, bo tu nie podaje się żadnych leków, a jedynie soki i dietę wegańską!), ale nie o to, że ktoś z tego powodu umarł. Wręcz przeciwnie, ludzie tam masowo zdrowieją!

Uzdrawianie jest nielegalne, bo jest równoznaczne z okradaniem BigPharma i lekarzy z olbrzymich zysków, jakie czerpią z faszerowania naiwnych naftową alopatią!

Dlaczego lekarze są bardziej niebezpieczni niż broń?

Żadna sprawa przeciw „znachorowi” nigdy nie skończyła się wyrokiem za spowodowanie śmierci, a jedynie nakazem zamknięcia kliniki i zakazem dalszej działalności. Ale o umorzeniu sprawy lub o wyroku uniewinniającym media już nie informują, albo podają ją małą czcionką w niewidocznym miejscu, bo opinia publiczna ma zapamiętać jedynie oskarżenia i złe wrażenie.

Czy to nie zdumiewające, że pseudo-racjonalistów, tak zajadle broniących pacjentów przed „szarlatanerią” nie przeraża ani nie oburza fakt, że na onkologii umiera 98% pacjentów, że medycyna alopatyczna powoduje masowe zgony (na skalę ludobójstwa!), a skutki uboczne leków i nieudolności lekarzy powodują poważny uszczerbek na zdrowiu u setek tysięcy naiwnych pacjentów? Żaden nie wyszydził na swoim blogu „leczenia” onkologicznego, a raczej eksterminowania naiwnych pacjentów wlewaniem w ich żyły najbardziej rakotwórczych (!) chemikaliów jakie widział świat i naświetlaniem ich rakotwórczym promieniowaniem jonizującym. Żaden pseudoracjonalista nie nazwał tego szarlatanerią i skandalem – dlaczego? Bo dla tych zaślepionych wyznawców rzekomego rozumu to jest NAUKA – rzecz święta i niepodlegająca krytyce, identycznie jak dogmaty religijne! Święta inkwizycja była przekonana, że paląc na stosie grzeszników uratuje ich dusze przed piekłem, a dzisiejsza medycyna wierzy, że zabijając pacjenta ratuje go przed rakiem! Córka człowieka zabitego przez onkologów napisała mi, że lekarze skazali na śmierć głodową jej ojca, bo „karmienie go byłoby tylko dokarmianiem raka”! Zupełnie, jakby dokarmiany rak mógł wyjść z ciała pacjenta i zaatakować personel medyczny!

Nie neguję tu leczniczych właściwości nafty ani nafty homeopatycznej! Jednak ten sposób usuwania z organizmu pasożytów to zdecydowanie margines, a nie norma w medycynie naturalnej.

W latach 40. XIX wieku William Rockefeller eksploatuje wielkie złoża ropy. Dostrzegając zapotrzebowanie na leczenie raka postanawia wykorzystać swój biznes. Powstaje więc Seneca Oil (ropa lecząca raka). „Leczę wszystkie przypadki raka oprócz tych zbytnio zaawansowanych” – brzmiało jego motto. Nonsens? Raczej złoty interes! Cena buteleczki wynosiła 25$, co odpowiada dzisiejszym 3000 zł.

Medycyna jakiej nie znacie – Wielka Farmacja:

Poniżej: prawdziwa historia karteli farmaceutycznych przedstawiona przez doktora Matthiasa Ratha. Dowiecie się z tego wykładu tego, czego nie uczą w szkołach, na lekcjach historii, np. czym była Rada Bogów, kto i dlaczego rozpętał I i II wojnę światową i dlaczego teraz planuje III, dlaczego zbrodniarze wojenni, oskarżeni o ludobójstwo nie zostali ukarani, lecz wrócili na swoje stanowiska w firmach Bayer i BASF, kto naprawdę rządzi Unią Europejską urzędującą w budynkach zaprojektowanych na planie swastyki,  jakim cudem hitlerowski ludobójca Fritz Ter Meer jest twórcą Codex Alimentarius, kodeksu „dbającego” o „bezpieczeństwo” żywności i leków, dlaczego ludobójcy używają dziś medycyny, a zwłaszcza kardiologii i onkologii oraz „naukowego” GMO do mordowania milionów ludzi, czemu służą wojny (Libia, Syria itp.) i epidemie (hiszpańskie ogórki, ptasia i świńska grypa), kto i dlaczego chce doprowadzić do bankructwa całe państwa i narody przy pomocy patentów, praw autorskich i ACTA, komu potrzebny jest rząd światowy, kto i dlaczego blokuje dostęp do alternatywnych źródeł energii, kto tworzy i steruje ruchami „demokratycznymi”, kto i po co stworzył Wikipedię „wolną” encyklopedię i dlaczego kartele chemiczno-farmaceutyczne złożyły ponad 100 pozwów przeciwko doktorowi Rathowi (jak widać bezskutecznie; dr Burzyński skutecznie leczący raka też się przed nimi wybronił).

Po obejrzeniu tego wykładu zrozumiecie też, dlaczego Astromaria i inni autorzy piszący o dobrodziejstwach medycyny naturalnej są tak zajadle tępieni przez tzw. „racjonalistów”, czyli agentów stojących (nie za darmo!) na straży interesów właścicieli patentów na chemiczne pseudo-leki.

Dlaczego walczymy? Bo to my mamy rację! Kłamstwo to ciemność, a prawda to światło. Zapal maleńką świeczkę w wielkim, ciemnym pomieszczeniu, a jej światełko stanie się najbardziej widocznym punktem. Światło zawsze przegania ciemność. Jeśli ludzie posiądą światło wiedzy i prawdy zniszczą zło. W tej grze chodzi o to, żeby przykryć czapką światło prawdy i żeby prawda nie zagroziła wielkim interesom (wielkim pieniądzom i władzy) możnych tego świata.

Dr Matthias Rath „Sztafeta życia”

Talidomid – lek, który okaleczył pokolenie, testowany w obozach koncentracyjnych. Podawany na przełomie lat 50. i 60. kobietom w ciąży skarżącym się na poranne mdłości, zamiast ulżyć, uszkadzał płody. Efekt? W Europie i Afryce urodziło się bez kończyn i z defektami mózgu ponad 10 tysięcy dzieci. Tak twierdzi dr Martin Johnson, szef Thalidomide Trust. Dotarł on do dokumentów wiążących lek z obozami śmierci III Rzeszy – donosi „Daily Mail”. Twórca leku, Otto Ambros, nim rozpoczął pracę w firmie chemicznej Chemie Grunenthal, był naukowcem na usługach nazistów. Talidomid miał powstać jako antidotum na toksyny wykorzystywane w produkcji gazów bojowych, m.in. sarinu. Według najnowszych informacji naziści testowali go m.in. w Oświęcimiu.

Thalidomide victims

Dzieci rodziły się bez kończyn. Producent przeprosił po pół wieku

Talidomid wynaleziony przez nazistów?

Ten potworny lek wraca, tym razem do pseudoleczenia nowotworów! Przerażeni ludzie zażyją nawet arszenik, jeśli bóg w białym kitlu, pan życia i śmierci obieca, że to pomoże uratować życie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak skutecznie, bezpiecznie i na zawsze pozbyć się raka doczytaj do końca tej strony.

Talidomid wraca po 50 latach pod inną nazwą

Kolejny, typowy, wielki sukces nafcianej medycyny:

Pierwszą próbę szczepionki Salka (polio) na dużą skalę przeprowadzono w Stanach Zjednoczonych 26 kwietnia 1954 roku. Zaszczepiono wówczas około 440 000 dzieci. Po prawie roku badań 12 kwietnia 1955 roku przedstawiono pierwsze wyniki. Fundacja ds. Paraliżu Dziecięcego (Foundation for Infantile Paralysis) ogłosiła światu, że szczepionka stworzona przez dra Jonasa Salka jest „bezpieczna, silna i skuteczna”. To złożone amerykańskiej opinii publicznej oświadczenie na temat skuteczności szczepionki przeciwko polio wywołało ogólnonarodową falę radości, zaś dra Salka okrzyknięto bohaterem narodowym. Hollywood chciało nawet nakręcić film o jego życiu. W ciągu dwóch tygodni po tym oświadczeniu nastąpiło prawdziwe nieszczęście. 24 kwietnia 1955 roku u ostatnio zaszczepionego dziecka doszło do zachorowania na paraliż dziecięcy. 2 dni później Departament Zdrowia Stanu Kalifornia poinformował Narodowy Instytut Zdrowia (The National Institute of Health), że u sześciorga dzieci rozwinęło się polio w ciągu tygodnia do 10 dni po pierwszym zastrzyku. W wyniku badań stwierdzono jeszcze około 250 przypadków zachorowań związanych z tą szczepionką, z których 150 zakończyło się częściowym lub całkowitym paraliżem, a jedenaście zgonem. Ta epidemia zyskała wkrótce nazwę Cutter Disaster (Nieszczęście Cutter – od nazwy firmy, która przygotowała szczepionkę).

Autor: Ian Sinclair;
Tłumaczenie: Elżbieta Strózik
Źródło: „Nexus” nr 3 (5)

Całość do przeczytania tutaj

A tu możecie przeczytać, jak bezczelnie łżą (och, przepraszam, tylko nie podają prawdy) na portalu utrzymującym się z reklam piguł i szczepień Nowa szczepionka wyeliminuje całkowicie chorobę Heinego-Medina?

W 1955 roku, autoryzowano pierwszą szczepionkę przeciwko chorobie Heinego-Medina, a tym samym, automatycznie weszła ona na rynek. Złożona z trzech istniejących szczepów wirusa, inaktywowanych formaldehydem, szczepionka ta nosi nazwę szczepionka Salka (od nazwiska jej twórcy, Jonasa Edwarda Salka), a w świecie anglosaskim znana jest też jako szczepionka IPV, ang. Inactivated Poliovirus Vaccine (inaktywowana szczepionka przeciwko wirusowi polio).

Widzicie tu gdzieś informację o epidemii, którą wywołała? W tym samym artykule czytamy:

Wywoływana przez wirusa RNA, choroba Heinego-Medina jest przenoszona drogą oralno-fekalną.

Czy potrafisz myśleć, drogi czytelniku? Określenie „droga oralno-fekalna” brzmi wielce „alchemicznie”, ale po przełożeniu na nasze znaczy to po prostu, że choroba przenosi się za pośrednictwem brudnych rąk lub wody, skażonych ludzkimi odchodami. Jedyną bezpieczną i skuteczną metodą zapobiegania jest dostarczenie czystej, odkażonej (choćby chlorem) wody i mycie rąk po każdym wypróżnieniu. To nie szczepienia zlikwidowały epidemie polio! Epidemie znikły dzięki wybudowaniu wodociągów i przestrzeganiu zasad higieny. Dowody na to przedstawia Ian Sinclair w książce Szczepienia – niebezpieczne, ukrywane fakty, którą każdy rodzic znać powinien, żeby przestać się bać epidemii i śmierci dziecka. Z tej książki dowiecie się, jakim wielkim oszustwem są szczepienia i dlaczego.

Medycyna Cudów – ukryte fakty

Mafia medyczna, szczepienia z dr Ghis:

Dr Nancy Banks – o szczepieniach i medycynie:

Gwen Olsen – Pharma Is Not Business Of Health, Healing, Cures, Wellness

Gwen Olsen -Sprzedaż leków antypsychotycznych niezgodnie ze wskazaniami

Piękna prawda

Autentyczne przypadki wyleczenia chorób „nieuleczalnych”, w tym raka i cukrzycy DIETĄ

Za młoda, by umierać czyli jeszcze jeden przypadek wyleczenia raka dietą makrobiotyczną.

Gwen Olsen na YouTube

Zabijanie pacjentów w imię naukowej medycyny jest sztuką lekarską, a skuteczne przywracanie zdrowia metodami naturalnymi jest przestępstwem

62 komentarze do “Jak pić naftę, czyli pseudo-leki alopatycznej mafii

 1. Jak pić ropę naftową?
  Popijać koktajlem Haliburtona z kranu:
  http://alterkino.org/gasland
  – kontrakcja przychlastów: http://tvg9.nowyekran.pl/post/7697,gaz-z-lupkow-w-potegowie
  – i komentarz do tejże : http://electrino.nowyekran.pl/post/15724,brednia-czy-komunistyczna-propaganda
  A może zapytać filozoficznie: Srać albo rzygać?… (Szekspir ludziska!)
  A może tak po tym wszystkim leczyć się w klinice z końtraktem z NFZ na koszt innych koni z klapkami wcześniej orżniętymi przymusowymi podatkami?
  A skąd te podatki?
  Yeee.
  Idźmy tropem niezbyt oczywistym… czyli szerokim łukiem „zakolając się”…


  http://pl.wikipedia.org/wiki/Gdy_nar%C3%B3d_do_boju

  „…. W pieśni napiętnowani są magnaci,szlachta i duchowieństwo ukazani jako sprawcy utraty niepodległości przez Polskę. Tekst nawiązuje też do wydarzeń powstania listopadowego, bitwy pod Stoczkiem, problemu oczynszowania chłopów oraz zniesienia pańszczyzny.”

  Eee?!… Sorki koledzy z Wiki. Najpierw „zniesienie pańszczyzny” i równocześnie „oczynszowanie chłopów”. Taka mała manipulacja w przyczynowości i skutku. Zniesiono pańszczyznę? Super! Ale za to z szacunku dla tejże wolności… opodatkowano chłopów. 😉 I tu następuje koniec tej wzniosłej pieśni. Dlaczego?

  Kojarzycie „dzień wolności podatkowej”?
  Dziesięcina to był(/a?) kuźwa piku(\ś/sia?)…. Sorki. Pan(na) Piku(\ś/sia) (szacun):
  Więc czytajmy (a szable w pochwy bo komendy nie budiet! 😉 ) : http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Wolno%C5%9Bci_Podatkowej

  No i jak?.
  Wnioski?
  Moje: mamy rozkwitający feudalizm w postaci… wykwitów natynkowych pasożytów…
  Jeszcze raz zapodaję z uporem maniaka: http://alterkino.org/zarobmy-jeszcze-wiecej – skupcie się na o różnicach w opodatkowaniu korporacji i zwykłych obywateli w Indiach.
  No i kto tu jest do przodu? Panowie czy słudzy na nich pracujący?
  Panowie magnaci i bankowcy to kolesie przekształceni z wcześniejszych feudalnych panów i ich popleczników twierdzących że: „władza jest z przyzwolenia Boga i należy ją szanować”.
  Co niektórzy wnikliwi katolicy chyba dawno zauważyli że władza nad światem została oddana… no komu? A co? Wjechać na ambicję to jakiś grzech? Jeśli tak to dalej walcie się nawzajem pięściami po głowach o „święte racje”.

  Te przeklęte, luźne skojarzenia.
  Grzyba nie zwalczamy środkami grzybobójczymi tylko zapewniamy murom wentylację aby pozbawić go życiodajnej wilgoci. Jakieś niezdecydowane „Amen”?
  Ale co tam. Dalej uprawiajmy walkę z wiatrakami… znaczy się ze skutkami, zamiast z przyczynami tej „kręcioly”.

 2. kochani, dzisiaj na krakowskim AGH jest emisja GasLand po polsku!

  szczegóły: http://www.facebook.com/event.php?eid=279531555424841

  cytuję:

  przez:
  Krytyka Polityczna – Klub w Krakowie
  Więcej informacji
  Zapraszamy na pokaz filmu „Kraj gazem płynący”.

  Spotykamy się w sali 117 w budynku Wydziału Humanistycznego AGH.

  Fragment informacji o filmie ze strony Planet Doc Film Festival:

  „W czasach walki o surowce energetyczne i boomu na ekologię hasło “gaz naturalny” może brzmieć jak objawienie. Okazuje się, że Ameryka śpi na największych złożach gazu naturalnego na świecie i jednocześnie śniąc o energetycznej potędze nie widzi tego, co dzieje się na jawie. Josh Fox autor filmu pewnie również żyłby w nieświadomości, gdyby pewnego pięknego dnia pewna firma energetyczna nie złożyła mu kuszącej propozycji – 100. tys dolarów w zamian za tymczasowe wydzierżawienie jego ziemi pod wydobycie gazu łupkowego. Podobne oferty dostają mieszkańcy ze wszystkich części Ameryki…”

 3. Duke Nukem ! Dzieki za wspanialy link muzyczny ! Mam tez rozne skojarzenia dotyczace Polski, ze jako narod bywaja Polacy skloceni, ale jesli dochodzi do zagrozenia bytu calego narodu, to zapominaja wszelkie wewnetrzne wasnie i wspolnie zwalczaja smiertelnego wroga.

  Ten cichy potwor chce zniszczyc Polske ( i reszte swiata ) narazie bez jednego wystrzalu na wielu plaszczyznach i dookola.

  Szczepienia to ciche ludobojstwo i perwersyjnie posluguja sie ludzmi, ktorzy powinni chronic ludzkie zycie i zdrowie. Rownolegle uderzenie podstepnych parchow poszlo w zywnosc i uprawe roslin. Zatrute tez jest niebo , woda i ziemia.

  Podstepnie stworzyli „prawo” tylko do swoich celow, zeby ludzi totalnie zastraszyc, skolowac i oglupic. Te parchate mendia tez sa stworzone do psychologicznej manipulacji strachem i sklanianiu do rozwijania najnizszych ludzkich instynktow oraz sprzedazy ich gownianych towarow lacznie z truciznami jako „leki”.

  Stare rzymskie przyslowie mowi, ze nieswiadomosc ( glupota ) nie chroni przed odpowiedzialnoscia.

  Wszyscy pozyteczni idioci : wojsko, policja , politykierzy, sluzba zdrowia, adwokaci, sady, perwersyjni sludzy „bozy”, mendia i nauczyciele odwalaja czarna robote, bo mysla, ze sa bezkarni ! Jest tez wsrod ludzi cala armia szpiegow , bo badaja oni tzw. nastroje spoleczne czy opinie publiczna. Rozmowy telefoniczne tez sa podsluchiwane i poczta czytana.

  Nic ze zwolnienia z odpowiedzialnosci, bo jak historia uczy to wlasnie ci debile sa tez w tym spisku przeznaczeni na „odstrzal” i gdzies juz wyczytalam, ze to dla nich sa przygotowane juz obozy w stylu Fema.

  Odkrylam niedawno wielkiego mysliciela niemieckiego czasow powojennych , ktory pisal oraz rysowal satyrycznie pod pseudonimem Loriot .

  Celem jego calego zycia bylo budzenie Niemcow ze skutkow „tradycyjnej” manipulacji w wykonaniu tych samych ciemnych mocy, ktore teraz juz tak widocznie rozpanoszyly sie w Polsce.

  Z tego co obserwuje, to degradacja umyslowa i biologiczna Niemcow jest o wiele bardziej dalej posunieta niz w Polsce i nawet ten wielki czlowiek nie zdolal powstrzymac tego, co sie teraz w Niemczech dzieje. Juz jego jeden cytat : ” Moj syn ma szesnascie lat, potrafi siedziec i mowic ” wskazuje charakter jego dzialalnosci.
  Polacy tez zostali wychowywani bez prawdziwej historii i „praw” ekonomicznych stworzonych przez parchow z niczego.

  Loriot napisal tez opowiastke ze swoimi rysunkami pod tytulem : „Zejscie na psy” i w takim jednym rysunku siedza dwa psy w domu i wygladajac przez okno widza na ulicy lezacego czlowieka przy okropnej pogodzie. Jeden pies mowi do drugiego : „Widzisz, ze chyba przy takiej pogodzie nawet czlowieka nie wyrzuca sie na ulice !”

  Jakie tez to „psy” roszcza sobie „prawo” wyrzucania ludzi na ulice i zagarniania ich ziemi przodkow , bo co to znaczy podatek „kastralny” ?

  Widac na tym przykladzie, jak nawet przyslowia polskie i niemieckie sa do sobie podobne i w tym kontekscie widac, ze ten straszny spisek, jest przygotowany dla wszystkich narodow.

  Tego parcha nie mozna wszedzie zwalczyc tylko „palka” i tu trzeba przewietrzac ludziom zastraszone glowy i wskazywac na siec w ktorej siedza, bo nie tylko muchy wpadaja w niewidzialne dla nich pajeczyny !

  Polacy w II wojnie potrafili sie przeciwstawic i walczyc z faszyzmem z dwoch stron i teraz wiem, ze potrafia zerwac calkowicie ta diabelska siec manipulacji ze swoich dusz oraz obronic sie przed biologicznym niszczeniem.

  Wiedza to potega !

  Jako mala dziewczynka slyszalam, ze „Zydzi” potrafia zatruc wode, zeby wykonczyc gojow. Ta sciema z gazem „lupkowym ” to jest kolejna proba zatrucia wody gruntowej i trzeba „lupnac” ludziom w leb , zeby ich w koncu oswiecilo i nie dopuszczali do tego pod zadnym „pozorem” !

  Trzeba koniecznie i niezwlocznie wziac pod stala straz i czuwac nad wodociagami , bo diabel nie spi !

  Ropa naftowa nie nadaje sie do picia i zadne pieniadze swiata wody nie zastapia, !

  Nie dajcie sie w Polsce na nic wiecej nabrac i jak mowi stare polskie przyslowie : Pod h…j , to Szweda, bo Polak sie nie da !

 4. @ Xorcerer: hehe, trzeba tu wstawić jeszcze akapit „Jak pić wodę po szczelinowaniu?” Jeden polski sołtys już musiał odpowiedzieć sobie na to pytanie, więc wziął drąg i pogonił całe to towarzystwo ze swojej wsi.

 5. ta historyjk ktora teraz napisze zawiera wszystkie elementy zawarte w wyzej poruszonym problemie chociaz problemu nie dotyczy….
  jesli sie ewidentnie nie nadaje to prosze ja przeniesc do Hyde Parku.
  Mialam kiedys w ameryce kolege o imieniu Jozef, byl to mlody chlopak 23 lata (wtedy tez bylam mloda /26/)
  Jozek pochodzil ze wsi kolo Tarnowa, byl mechanikiem samochodowym, ukonczyl tylko zawodowke ale samochody to byla jego pasja zyciowa.
  Umial je naprawiac pod wzg mechanicznym jak rowniez byl wspanialym blacharzem.
  Po kilkunastu miesiacach pobytu w ameryce postanowil poszukac sobie pracy w wiekszym biznesie niz stacja benzynowa z warsztatem napraw.
  Trafil do firmy ktora miala duzy warsztat mechaniczny a oprocz tego zajmowala sie dystrybucja opon samochodowych. Wlascicielem firmy byl zyd,
  Jozek okazal sie tak dobrym mechanikiem , ze zyd go zatrudnil mimo ze byl swiadomy iz Jozek nie jest juz legalnie i nie ma dokumentow, obiecal go sponsorowac.
  Kiedys zyd przychodzi do Jozka i mowi mu ze ma problem i chce z nim porozmawiac bez swiadkow.
  Wyszli obaj na parking i zyd mowi
  -zobacz ! naokolo mojej firmy jest wystawiona ziemia na sprzedaz, ja sie boje ze jesli grunt zaczna badac i sie okaze ze moje stare zbiorniki paliwa ciekly i ziemia jest skazona to bede mial klopoty…
  Jozek patrzy na zyda i mowi
  – to kaz wykopac zbiorniki i udawaj ze nigdy tu stacji paliwowej nie bylo!
  -to nie takie proste, zadna firma nie wykopie zbiornikow jesli jest w nich nawet odrobina paliwa, moze bys dospawal tam kawalek rury, zeby dna siegnelo i wypompowali bysmy paliwo!
  Jozek ryknal smiechem i mowi:
  -jak ja lub ktokolwiek dospawa ci rure teraz do zbiornikow to wylecisz z ta swoja stacja w kosmos, taka bedzie eksplozja.
  zyd sie zmartwil strasznie i pyta Jozka
  -a co ty proponujesz?
  – trzeba nalac wody!
  -Dzozef!!!(Jozef) -zyd jeknal z bolu- przeciez sie tyle paliwa zmarnuje??? dno zbiornika jest bardzo duze bo to ogromna pozioma rura
  Jozek poszedl po sloik nalal wody i napompowal troche paliwa i pokazuje zydowi ze to sie nie miesza razem, moze trzachac sloikiem, a jak sie chwile ustoi to sa dwa niezmieszane plyny.
  Zyd rozumie co widzi, ale i tak nie bardzo wierzy ze paliwo bedzie dobre po kontakcie z woda.
  Jozek zaproponowal ze za wypompowanie paliwa ze zbiornikow i on sam je zuzyje.
  zyd sie zgodzil, bo przeciez nie mozna tego nigdzie do sciekow wylac
  zyd wrocil do biura a Jozek poszedl po waz z odkrecona woda, ktory zamontowal do zawodu przez ktory cysterna zawsze tankowala paliwo do zbiornikow.
  Wtedy do Jozka podeszli kierowcy zatrudnieni w firmie ktorzy tankowali wczesniej firmowe samochody z tego stanowiska i pytaja sie go co on teraz robi?….widzieli wczesniej ze gadal z szefem (wlascicielem) a teraz „glupi Polak” pompuje wode….
  Jozek pelen fantazji mowi im z powazna mina
  – to wy nic nie wiecie? teraz bedziecie jezdzic samochodami z silnikami na wode! zyd jest skompy i chce zaoszczedzic, jutro rano bedziemy wam silniki wymieniac na wodne, juz sa w magazynie.
  Mowil tak powaznie, ze nie mieli zadnych pytan.
  Jozek napompowal tyle wody ze poziomica sie podniosla, poszedl po wielka przezroczysta plastikowa butle – pusta- po wodzie i podszedl do dystrybutora by ja napelnic, a potem do swojego auta, by przelac uwaznie do zbiornika.
  Jozek mial najdrozszy samochod w firmie (drozszy od samochodu bossa) mimo ze nie zaplacil za niego duzo, byla to bardzo sportowa mazda RX-7 moze rok stara z silnikiem wankla,
  kupil ja rozbita na zlomowisku, ale zrobil ja tak pieknie ze byla jak nowka.
  Nikt nie wierzyl ze on na tej wodzie gdziekolwiek pojedzie, a jesli pojedzie to ze na drugi dzien rano do pracy wroci.
  Ku zaskoczeniu wszystkich wrocil na drugi dzien i on i samochod czuli sie dobrze
  I on i ja oraz jego koledzy jezdzilismy na tym darmowym paliwie przez kilka tygodni.
  To prawdziwa historia z 1990 roku, moze z 1991
  Ps Jozek juz nie zyje, w grudniu bedzie szosta rocznica…..miesiac lezal w szpitalu pod morfina…nafta z piecyka (na nafte) smiertelnie go poparzyla.
  Jesli kiedys bedzie temat o KARMIE to dopisze reszte tej historii

 6. Astromaria! Znowu widac, ze chlop potega jest i basta ! Tylko pogonienie agresywnego najezdzcy dragiem, cepem, widlami i inna bronia wywoluje skuteczny efekt !

  Inaczej bezczelna, parchata banda dalej bedzie grac na cierpliwosci ludzkiej, a to wymyslajac coraz to nowsze klamstwa, wykrety , przekrety zabierajac ludziom czas, energie , pieniadze oglupiajac mendiami ,oslabiajac zdrowie truciznami, zabijajac szczepionkami i zatruwajac wode.

  Tu zabawa w papierowe podchody nic ludziom nie przynosi oprocz samooszukiwania sie.

  Tylko prawda moze nas wyzwolic, a prawda jest taka, ze jestesmy wszyscy podstepnie oszukiwani i wykorzystywani i przeznaczeni na unicestwienie przez niewiellka garstke bezlitosnych , nieludzkich bandytow, ktorzy doslownie ida po trupach ludzkich zwierzecych oraz niszcza srodowisko.
  Tu trzeba masowo wlaczyc sily ruchu oporu we wszystkich dziedzinach zycia , zbojkotowac sfalszowane „wybory”, mendia, zorganizowac sluzace ludziom prawa , system ekonomiczny i opieke zdrowotna propagujaca przede wszystkim profilaktyke.
  Kazdy czlowiek ma naturalne prawo do zycia i pracy w pokoju .
  Jesli to prawo zostalo tak dalece naruszone, to trzeba dla wlasnej samoobrony dzialac .

  Opowiesci o „nadstawianiu” drugiego policzka trzeba wlozyc miedzy bajki, bo chazarscy bandyci zlekcewazyli dawno prawa boskie i ludzkie oraz narzucili otumaniajaca „religie” oraz swoje mendia do latwego wykorzystywania i zabijania mas ludzkich.

  Tu trzeba zdecydowanego dzialania na pozbycie sie fizycznego chazarskiej mafii i ich wspolpracownikow.

  Na http://www.nowyekran.pl podano juz sposob : kibol + kalasznikow = wyzwolenie !

 7. O karmie… może da się zrobić, a może jest coś w archiwum, z czasów, kiedy blog był na blog.pl, gdzie nie wynaleźli tagów (czasem kombinuję, żeby otagować stare wpisy, ale to byłaby wielka robota). Zaraz poszukam wyszukiwarką, co jest o karmie.

 8. @ Poganka: chłop się wnerwił, bo przyszli i szukali bez jego wiedzy. A tak sobie kombinuję, co by było, gdyby przyszli i zaproponowali mu sporą sumę za wydzierżawienie ziemi pod badania? Tak, jak zrobili w USA, o czym mówi film „Gasland”? Twórca filmu mówi na początku, że zaproponowali mu 100.000 dolców. On się nie zgodził, ale inni dali się na to złapać. Czy polski chłop, nawet wiedząc, jak się to skończy, nie dałby się przekonać takiej sumie pieniędzy?

 9. Astromaria! Przypuszczam, ze polski chlop czy soltys to nie sa takie ostatnie glupki, zeby ojcowizne sprzedac czy „wydzierzawic” , bo duchy przodkow do tego by nie dopuscily.

  Kazdy czlowiek pazerny na kase bywa, bo jak nam prawie gowno zostaje po oplaceniu koszernej nie tylko wodki, to trzeba niezle sie nakombinowac, zeby przezyc w tym spisku na ludzkosc i nie dopuscic jeszcze do zniszczenia ziemi i wod gruntowych, bo wtedy zaden papierek nie pomoze i nawet do wytarcia dupy sie nie przyda, jak nie bedzie czym sie wy…proznic.

  Zreszta farby drukarskie tez sa szkodliwe i z odpadow poprodukcyjnych farb mafia zaczela produkowac swoje trucicielskie wynalazki. Z powietrza tez potrafili wyprodukowac nawozy azotowe oraz takie bombki , ale nie na choinke.

 10. Pamietam ostrzezenie „starych” ludzi z dziecinstwa, ze „przebrani” moga zatruc wode ! Wlasnie teraz odkrylam szczegoly przygotowan do tej bestialskiej „akcji” w Polsce : http://zenobiusz.wordpress.com/2012/01/17/dziwne-dzwieki-relacje-z-polski/#comment-39671

  Gdzies znalazlam takie porownanie, ze ropa naftowa, to „krew diabla” i dlatego podstepnie kombinuje, jak zatruc wode gruntowa.

  Rzeki juz zatrul sciekami, bo to tez zaplanowali lacznie z uzaleznieniem od wodociagow niszczac wczesniejsze studnie !

 11. Niereligijna ! Przeczytalam jeszcze raz uwaznie ta opowiesc o Twoim genialnym koledze Jozku, co to jezdzil na …wodzie, bo to bylo i jest mozliwe. Jakies ciemne moce spowodowaly, ze wlasnie zostal poparzony przez „krew diabla” i musial odejsc z tego swiata.
  Jednak wynalazki umozliwiajace zrezygnowanie z ropy naftowej istnieja oraz tacy zdolni ludzie, jak Jozek tez.

  Trzeba to trucicielsko-mordercze „towarzystwo” probujace jeszcze spaprac wode pogonic i przestawic sie na wolna energie.

 12. Dobre! Lek zabił 2000 ludzi i za to „Grozi im kara czterech lat więzienia oraz grzywna”. Kupa śmiechu, naprawdę! Za to Ashkarowi za skuteczne wyleczenie kilku pacjentów dali 5 lat (na szczęście w zawieszeniu) i 5 000 dolarów grzywny.

  Świat całkiem stanął na łbie.

 13. Ach, och, wzruszyłam się, doprawdy, łezka mi po policzku aż spłynęła….

 14. Wysłałam im wiadomość o tym, co myślę o ich cudownym leku na cukrzycę i was też zachęcam, żebyście wysłali im swoją opinię o ich działalności. Ich słodkopierdząca strona to szczyt bezczelności, a zwłaszcza „Servier przyjaciel w cukrzycy”. Trzeba tam (kontakt) powypełniać wszystkie pola, więc wpiszcie co wam przyjdzie do głowy i wypełnijcie okienko na zapytania swoimi przemyśleniami o ludobójstwie i IG Farben.

 15. Strupieszala mumia trujacej purchawy B 16 skrzyknela swoja swite roznych zbokow i nakazala rzucic na odwloki zielone kapoty w celu manipulacji osoba Hildegard von Bingen – sredniowiecznej wybitnej zielarki, ktorej dziela pomimo wczesniejszej inkwizycji zachowaly sie i wracaja do swiadomosci ludzi.

  Wedle zasady, gdzie diabel nie moze, to babe posle – wybral sobie pejsaty diabel jarmulkowy ta wielka kobieca postac do szerzenia „pracy” misjonarskiej kosciola katolickiego , ktory to wlasnie na pierwszym miejscu zwalcza medycyne naturalna z ziolami, zeby mafia naftowo-chemiczna dokonywala masowego ludobojstwa za pomoca chemioterapii z jej innymi rownie smiercionosnymi wynalazkami pod pokrywka „ochrony” zdrowia i zycia :

 16. Polecam artykul z Nexusa (lipiec-sierpien 2012), w ktorym mozemy przeczytac, ze nafta oczyszczona (i terpentyna) byly od dawna (podobno juz w czasach Babilonu) lekiem ludowym. Tytul artykulu „Nafta – uniwersalny uzdrawiacz”.

 17. Kontra Systemowi ! Uwaga wielka sciema z ta nafta i …terpentyna !!! To , ze wydrukowal ja Nexus potwierdza moje przypuszczenie, ze „ktos” ta „kaczke” przeszmuglowal na zasadzie, ze jedna lyzka dziegciu zatruwa cala beczke miodu !!!

  „Krew diabla” – ropa naftowa zostala przeciez juz raz polecana przez pejsata mafie Rockefelera do leczenia …”raka” z widocznymi tego faktu skutkami, bo rzeczywisty „rak” Natury wszedzie ja niszczyl i niszczy na calym juz swiecie z nieswiadoma kolaboracja wielu gojow „wierzacych” roznym bajkom babilonskim i kupujacych je jako prawde mentalnie i materialnie rownoczesnie przysparzajac ogromne dochody mafii naftowo – farmaceutycznej , ktora inkwizytorsko zwalcza wiedze o dawno znanych metodach zwalczania roznych chorob w tym grzybice Candida albicans czyli drozdzaka czyli na zewnatrz plesniawke jamy ustnej albo grzybice stop czy tez miedzyfaldowa grzybica skory u otylych czy w pachwinie, czy tez grzybica pochwy czesta po antybiotykach, itd.

  http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=24560.0

  Jesli komus ten sam grzyb zagniezdzi sie przy sprzyjajacych ku temu warunkach wewnatrz ciala, to takie „kolonie” grzyba pejsaty „rak” Natury nazywa uparcie tez „rakiem”, zeby odwrocic uwage od niego samego , jako prowodyra wszelkich nieszczesc, chorob, smierci i wojen ,ktore pejsatemu diablu przynosza olbrzymie „dolarowe” odchody..

  Uciekajacy zlodziej stosuje stary psychologiczny trik , kiedy to rozni zdezorientowani ludzie zatrzymuja sie wtedy, kiedy juz prawie zdemaskowany zlodziej nagle staje i glosno krzyczy pokazujac jakis odwrotny kierunek : ” O tam ucieka ten zlodziej, ktorego gonicie i zaczyna sam biec pociagajac za soba otumanione stada w kozi rog „strachu” przed „rakiem” i ponownej proby leczenia go „nafta” !

  Tu antybiotyki tez wyprodukowane z …nafty zabijajace bakterie i …ludzi.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Chinolony

  Wszystko to odbija sie tragicznie na calym srodowisku naturalnym dla ktorego „krew diabla” z pochodnymi jest zabojcze, ale za to temu sprytnemu „nafciarzowi” przynosi petrodolary …czyli kawalki papieru z czarnomagicznymi zakleciami majacymi doprowadzic do calopalenia ( holokaustu) Natury :

  http://www.sciaga.pl/tekst/18048-19-produkty_spalania_paliw_ich_negatywny_wplyw_na_srodowisko_i_jak_mu_zapobiegac

 18. Sprawdziłam, jak to jest z tym boraksem w Polsce i okazuje się, że u nas można go kupić bez większych problemów. Znalazłam nawet fajną promocję w sklepie eco, 1 kg boraksu + 1 kg sody za bardzo przystępną cenę.

  O znaczeniu boru mówi też ten doktor:

 19. Astromaria ! „Zachod” jest przeciez zawsze do „przodu” ze swom siedliskiem pejsatych szerszeni Bayer i jesli juz rozne „nowoczesne” przepisy obowiazuja w „baraku” niemieckim , to przepelznie ta zaraza biurwokratyczna rowniez na „barak” polski, podobnie jak dzieje sie to w przypadku powolnego rozrastania sie grzyba w wilgotnej i ciemnej piwnicy , gdzie jedno pomieszczenie za drugim zostaje bezszelestna inwazja przejmowane i niszczone rozpelzajacymi sie pomalutku mackami grzybni.

  Dopiero jak odpada tynk i filary sie chwieja ludzie odczuwaja to na wlasnym bledniku, ze zagrzybiona od podstaw chatynka chwieje sie i moze sie zapasc grzebiac w ruinach „slepych” mieszkancow.

  Tym obrazowym porownaniem osuszam piwnice ze wszystkimi „pomieszczeniami” wraz ze „stropami” i ….naswietlam prawda, o podstepnych trikach pejsatego „raka” bezprawia stosowanego w ludobojstwie gojow i o ktorym mowi otwarcie tez ta odwazna kobieta – „Rebeliantka” pani Krystyna Gorzynska :

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/11/02/oswiadczenie-w-sprawie-protestu-przeciwko-destrukcyjnemu-funkcjonowaniu-organow-scigania-i-sadownictwa/

  Ten filmik z niedawnej afery rabunkowo – lekowej (receptowej) wskazuje na upiornie niszczycielskie macki pejsatego grzyba, ktory zabija tak samo jak inny grzyb – muchomor sromotnikowy …na raty z tym , ze z pobieraniem wysokich oplat na „ochrone zdrowia” :

  http://www.nowyekran.tv/index.php?page=videos&section=view&vid_id=100000

  Jesli chodzi o boraks w Niemczech, to jest nawet juz zakazana jego przesylka z zagranicy ! Ot zachodnia „wolnosc” wyboru i prawa dbania o wlasne zdrowie z czystoscia wlacznie !

  Juz rozne grzyby w Naturze maja wiecej tolerancji i rosna sobie bez zawisci , bo jest duzo miejsca wokol dla nich wszystkich .

 20. Ja czasami sama nie wiem co mam myslec o roznych produktach, ktore sa zdrowe a ktore szkodza. Czy to chodzi o zywnosc, ziola, leki, suplementy, mineraly – z roznych stron rozne zdania. Jedni twierdza, ze np. cebula jest zdrowa inni, ze absolutnie nie bo (cos tam). Chlor jako taki jest niezdrowy ale za to chloryn sodu (MMS) czyni cuda. Ogolnie rzecz biorac mowi sie, ze chemia szkodzi, natomiast jest roznica miedzy chemia organiczna i nieorganiczna. Ta druga to wszystko sztuczne a ta pierwsza pochodzi z natury i jak sie te naturalne skladniki zostawi bez dodatkow chemii nieorganicznej to wszystko powinno byc ok, (tak jak np. w Alchemii). Wszystko zalezy od dawki jakiegos specyfiku, bo przyslowie „co za duzo to niezdrowe” jest nie do podwazenia. Idac tym tokiem myslenia dochodze do wniosku, ze np. taka nafta jako produkt natury jesli jest oczyszczona z innych domieszek moze byc uzywana z pozytkiem dla zdrowia (tak jak napisano w Nexusie). Natomiast jesli uzyje sie nawet tej samej oczyszczonej nafty (wielokrotnie destylowanej) i domiesza sie do tego jakiego badziewia, to jest to juz zupelnie innych produkt, ktory moze byc dla zdrowia niekorzystny.
  Prawda jest tez, ze ziemia nasza jest wyjalowiona i zatruta rozna chemia wiec nie ma sie co dziwic, ze nie dostajemy z pozywieniem wystarczajacej ilosci mineralow, witamin i innych potrzebnych dla naszego organizmu elementow i trzeba sie suplementowac. Ale i te suplementy sa rozne – jedne dobre inne nie. A kto sie w tym polapie? Np. wit. c ta popularnie sprzedawana i zazywana niewiele daje w przeciwienstwie do wit. c-lewoskretnej, ktora jest przez organizm przyswajana jak naturalna. Podobnie ma sie z magnezem czy innymi suplementami. Jest tego pelno wszedzie ale nie wszystko dziala tak jak powinno.
  Podobnie z roznego rodzaju sposobem odzywiania sie. Spozywac wiecej bialka czy weglowodanow? Co jest nam bardziej potrzebne? Zdania roznych fachowcow sa potwornie podzielone a czlowiek stoi pomiedzy i glupieje. Kto z nas ma czas to wszystko przestudiowac juz nie wspomne o czestym braku podstawowej wiedzy o dzialaniu organizmu i roznych zaleznosciach, wiedzy o skladnikach zawartych w jakims produkcie i jakie one moga miec wplyw na procesy w naszym organizmie. Ludzie studiuja cale lata a i tak maja odmienne zdania (mowie o tych, ktorzy nie zaprzedali sie farmie). Co jakis czas slyszymy o nowych dietach a to bialkowych, a to weglowodanowych, dieta rozdzielna, dieta zgodna z grupa krwi, dieta 5-elementow, to jesc, tamtego nie jesc, tego nie mieszac a w rezultacie jednym pomaga innym znow szkodzi.
  Jedno jest pewne: w zdrowym ciele zdrowy duch (i odwrotnie)!

 21. @ 27

  Czyli , reasumując we wszystkim potrzebny jest umiar .
  Ja nie chwaląc się zakupiłem kilogram czarnego krzemienia , wpakowałem w odpowiedni filtr i tym sposobem mam wodę krzemową . I kto mi co zrobi ! 🙂

 22. Nieustraszona! Wypiłem po łyżce 1/4l nafty na candidę i poczułem się lepiej. Ustąpił mi stan zapalny prostaty i problemy z moczem. Jedynym mankamentem dla mnie był niezbyt przyjemny zapach podczas przyjmowania tego specyfiku i bunt rodziny. Ale obiektywnie mówiąc tak jak opisano w nexusie nafta przeciąża nerki.
  Na razie zastąpiłem ją (naftę) własnym srebrem koloidalnym i boraksem. To też wybija candidę dość intensywnie, aż
  trzeba robić przerwy aby organizm odpoczął.
  A krzemień uzupełniam amorficzną ziemią okrzemkową (zjadłem jej już kilka kilogramów), już możliwą do dostania w Polsce ( na „perma-guard”).
  I różnymi metodami (w tym wg bioslone.pl) oczyszczam organizm, w tym jelita, wątrobę, nerki itd ,
  W czasie przerw w intensywnym odgrzybianiu, mimo słusznych lat, czuję się jak młody bóg.

 23. Astromaria, czy mogłabyś mi podać, gdzie kupić odpowiedni do spożycia boraks?
  Z góry dziękuję

 24. Z boraksem jest problem, bo go w UE zakazano. Mimo to pojawia się w sprzedaży internetowej, np. na Allegro i w sklepach eko. Często niestety jest tak, że niby jest w ofercie, zamawiasz, ale okazuje się, że w dostarczonej paczce go nie ma albo jest coś innego – tak mi się kilka razy zdarzyło. Chyba to zależy od szczęścia: jak je masz, to ci przyślą, a jak nie masz, to nie. Trzeba polować.

 25. „Kto nie egzekwuje wlasnych praw nie ma ich wcale” – stara maksyma rzymska !

  Niewolnicy doby wspolczesnej, zastraszeni, wysterylizowani i impotentni na umysle na zasadzie cichego przyzwolenia – (chcacemu nie dzieje sie krzywda) ida jak w dym wspolczesnej inkwizycji koszernej medycyny i uznaja to za „normalne”, no i bardzo nowoczesne, bo wmowiono im, ze jest to po(d)step nauk medycznych i nikt z nich nie chce sie czuc staroswiecko zacofany !

  http://www.kazimierzpiotrowicz.pl/?p=411

 26. „Znany wszystkim aforyzm głosi; „Czemuś biedny? Boś głupi! A czemuś głupi? Boś biedny!

  Na moich doświadczeń w ciągu dwudziestu pięciu lat pomocy chorym można podobnie powiedzieć o chorych; „Czemuś chory? Boś głupi! A czemuś głupi? Boś chory! Oczywiście słowo głupi nie oznacza osób noszących koszulę w zębach z cieknącą śliną z ust, lecz osoby które są obojętne na swój los i swojej rodziny, posłusznie poddając się wyrokom decydentów medycznych, którzy wraz z Izbą Lekarską narzucają lekarzom, a poprzez nich wszystkim społeczeństwom, nierzadko patologiczny system lecznictwa. Pomimo, że ludzie masowo chorują i umierają, to mimo to nie stają do walki z okupantami, którzy od zarania dziejów dzierżą w rękach władzę i zniewalają ich wolę i życie.”

  http://www.kazimierzpiotrowicz.pl/?p=825

  Na podstawie moich dlugoletnich doswiadczen w „medycynie” moge tylko potwierdzic gorzkie wypowiedzi Pana Piotrowicza o lenistwie umyslowym wiekszosci ludzi, ktorzy sa bardzo oporni na jakiekolwiek zmiany w podejsciu do samego siebie z przejeciem odpowiedzialnosci za swoj stan psychiczny, zdrowotny i materialny.

  To tchorzliwe chowanie glowy w piasek ignorantow i bezmyslne domaganie sie „pomocy” od systemowych blaznow doprowadza ich jednak do szybkiego zejscia w bolach i ubostwie, zeby ustapic miejsca kolejnym chetnym juz tak „dlugo” czekajacych w kolejkach po smierc NFZ – narodowego funduszu zgonow, z „blogoslawienstwem” klechow zapewniajacych niecierpliwym ich miejsce w „niebie” :

  http://cozl.eu/index.php/aktualnoci-mainmenu-2/496-podpisanie-i-wmurowanie-aktu-erekcyjnego-pod-rozbudow-i-modernizacj-centrum-onkologii-ziemi-lubelskiej-im-w-jana-z-dukli

 27. Czy to prawda, że nafta jest tak bardzo skuteczna na choroby nowotworowe? Dlaczego w takim razie nie jest polecana przez lekarzy na całym świecie?

 28. Ja biorę po 5 militrów wieczorem, na czczo, raz dziennie.Tobie nie polecam takiej dawki, bo dopiero zaczynasz więc zejdź z łyżeczki, na jej połowę i tak trzymaj. Po niedługim czasie wszystko Ci się unormuje, moze to będzie dzień, może dwa albo trzy ale nie odpuszczaj.

 29. Nafta była polecana na choroby nowotworowe przez Rockefellera, co opisałam na początku tej strony. W jego przypadku chodziło wyłącznie o wielką kasę bez liczenia się ze stosami trupów, jakie to spowoduje. Ja o leczeniu raka naftą nie wiem nic, więc nie polecam tego, ale niektórzy pisali tu w komentarzach, że nafta coś tam leczy. Jeśli rzeczywiście zabija candida, to faktycznie, mogłoby to leczyć raka, bo większość raków to nie rak, lecz guzy spowodowane przez nagromadzenie się candida. Może nieustraszona coś tu napisze.

  W czasach Gierka picie nafty było modne. Chyba ukazał się artykuł w prasie o leczniczych właściwościach nafty i wszyscy uwierzyli, że tak jest. Wielu naszych znajomych tę naftę piło i nawet w handlu była taka specjalna, lecznicza, czyli oczyszczona i rozcieńczona wodą. Ja tego używałam jedynie do włosów i faktycznie, włosy były po tym piękne, ale śmierdzące.

 30. Przed chwilą na Twitterze. Platforma Obywatelska sie chwali: „Jako pierwszy rząd wyraźnie zwiększyliśmy wydatki NFZ na onkologię. Poziom wydatków się potroił: z 2 mld w 2007 do niemal 6 mld w 2015”

 31. To też z Twittera, Krytyka Polityczna: Po kolejnej wypowiedzi PEK proponujemy zmienić nazwę z Platforma Obywatelska na Paradise Lost

 32. Weszłam na Tweetera i wpisałam do wyszukiwarki „Platforma Obywatelska”. Wyszukiwarka wyrzuciła mi tweety na temat PO, a nie stronę PO. Wszystkie bez wyjątku były negatywne!!! Wygląda na to, że PO ma przesr….

 33. Temat picia nafty jest mi znany, zrobiłam sobie tzw. Todikamp, wybija pasożyty wszelkiej maści, candida…bardzo chwalę sobie taką kuracyjkę od czasu do czasu.

 34. @ Luska: napisz o tym coś więcej, jakiej nafty używasz i w jakiej ilości, jak to robisz i jakie są efekty. Kiedyś (za komuny) w sklepach była nafta lecznicza i wiele osób ją zażywało. Nikt nie umarł.

  Tytuł tego postu jest przewrotny, bo pseudoracjonaliści wyśmiewają medycynę naturalną, zarzucając uzdrowicielom, że zaleca picie nafty (wiele osób trafiło na ten blog, bo rzekomo ja miałam z tym coś wspólnego, ale nie miałam, bo nic wtedy o tym nie pisałam). Pokazałam im więc, że to „sponsor” medycyny alopatycznej sprzedawał naftę na raka za potwornie wielką kasę wyłącznie po to, żeby się wzbogacić. Poza tm cała medycyna alopatyczna bazuje na ropie, bo przecież jej leki są produkowane właśnie z ropy naftowej.

 35. Ja przez miesiąc „leczyłem się” antybiotykami. Żadnej wyraźnej poprawy. Więc przepisano mi kolejne leki. Jak przeczytałem jakie są skutki uboczne, to normalnie włos mi się na głowie zjeżył. Już do poprzednich byłem sceptyczny, więc w tym przypadku zdecydowałem, że na pewno nie będę tego brać. I co usłyszałem? Oskarżenia o fobię! Mam fobię, bo nie chcę brać toksycznej substancji niszczącej wątrobę, powodującej wypadanie włosów i wiele innych „skutków leczenia” ! I w ogóle polecono mi wyrzucić te ulotki do leków i nie czytać. Bo „to bardzo rzadko się zdarza”. Ale jak pytam tej osoby np. „Czemu boisz się wyjść i zostawić dom otwarty? Przecież szanse na kradzież masz bardzo niewielkie. ” to nagle robi się cicho! Pani z telewizji mówi, że ona się się szczepiła i nic się jej nie stało, więc dlatego ma być to bezpieczne. A czy jak dziecko chodzi po zamarzniętym stawie i nic mu się nie stanie, to znaczy, że to bezpieczne? Co to w ogóle za logika? Tak mnie irytuje ta propaganda, że gdyby nie rodzina to pozbyłbym się telewizora. Także jestem kolejną osobą, która się przekonała, jak działają psychopaci i jacy ludzie są bezmyślni. Pozdrawiam!

 36. A próbowałeś srebra koloidalnego? To naturalny antybiotyk, który zabija jedynie patogeny chorobotwórcze nie szkodząc pożytecznej florze bakteryjnej, np. przewodu pokarmowego. To srebro jest skuteczne i bezpieczne i nie powoduje argyrii, którą straszą ludzi pseudo-racjonaliści. Argyria jest jedynie od srebra metalicznego, tzw. kolargolu, którego dziś już się chyba nie używa.

  Lekarze stają się coraz bardziej niebezpieczni, bo nie dość, że są fatalnie szkoleni, to (co gorsza) są osobnikami, którzy w ogóle nie myślą. Lekarzy uczy się apodyktycznego sposobu mówienia, oni są szkoleni do narzucania pacjentom swojej woli. Lekarz mówi, a pacjent ma tylko słuchać i wykonywać rozkazy. Ja rozumiem, że lekarz w amerykańskiej izbie przyjęć musi być władczy, bo tam zdarzają się ćpuny, menele, a nawet bandyci z bronią, ale w przychodni mogliby trochę wyluzować. Lekarze w ogóle nie słuchają tego, co mówią pacjenci, przez co są niereformowalni i szkodzą.

  Następnym razem przypomnij lekarzowi, że on pracuje w SŁUŻBIE zdrowia. Ty mu płacisz (płacąc podatki i składki), wiec to ty jesteś szefem, a on sługą. To samo trzeba przypominać policjantom. Sługa ma służyć i słuchać rozkazów pana. Jeśli drze mordę to trzeba go od razu sprowadzić do parteru, zwolnić z funkcji i zagrozić napisaniem skargi.

 37. Nafta jest najlepszym naturalnym czyścicielem krwi, doskonałym
  dehelmintyzatorem na tasiemca np.
  Todikamp:
  http://www.todikamp.eu/

  W połączeniu z naowocnią orzecha włoskiego
  (zbiór przy najbliższej pełni w ostatnich dniach czerwca)
  stanowi lek na ”wszystko”.

  O nafcie pisze szacowny dr Różański np:

  ==Ropa naftowa jest czynna hormonalnie. Działa estrogennie, zwiększa płodność u kobiet, pobudza miesiączkowanie. Nadużywana i przedawkowana może wywołać zaburzenia hormonalne. Doskonale działa na skórę: antyandrogennie, estrogennie, wzmacniająco na cebulki włosowe.

  Poprawia ukrwienie skóry i pobudza z lekka akcję serca. Znosi równocześnie nerwice wegetatywne. Łagodzi objawy kaszlu suchego, grypy, przeziębienia, kokluszu, zapalenia oskrzeli. Ale uwaga, ostrożnie i z rozwagą. Ropa naftowa z dużum udziałem ilościowym węglowodorów cyklicznych po przedawkowaniu uszkadza watrobę i nerki, wywołuje białkomocz? Zachowajcie więc umiar i rozsądek, a równocześnie nie przekreślajcie tego starego surowca leczniczego.
  Co ja mogę powiedzieć? Nabrałem ochotę na ropę, zszedłem do mojego magazynku i zażyłem ropę surową z Krosna doustnie z miodem. Świetny lek ludowy na przeiębienie i kaszel oraz osłabienie. Lubię ten zapach i smak. Pamiętajmy jednak: ropa naftowa leczy, pielęgnuje, ubiera, jest motorem postępu technicznego, napędza pojazdy, ale nieumiejętnie stosowana – truje i zabija!

  Nie stosować w czasie laktacji, ciąży, przy niewydolności nerek. Nie podawać chorym na białaczkę!==

  Także ostrożnie i nie dla wszystkich!

  Rockefeller tego nie wymyślił, podglądał północno-amerykańskich Indian,
  którzy stosowali ropę jako lek.
  Jako, że był tchórzem, uciekł do Kanady po skardze jednego z aplikantów.
  Nie wszystko na wszystkich działa..

  Gdyby ktoś szukał dobrej nafty można kupić D-100 z Shella, którą stosowała Paula Gaurner, podobno, bo wg innych doniesień raczyła się naftą z Podkarpacia, jak H. Różański.

  Jest w zasięgu, ale minimum 20 litrów ”detalicznie”.
  D-100:
  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwij2LSir9vKAhVDVRQKHVEtBIQQFggfMAA&url=http%3A%2F%2Fchemoil.net.pl%2F&usg=AFQjCNGfkyJEThYy68rsi9al_ZMJy1LLpA&sig2=CEigm0gTN-tnLwBlJViOIw

  Z netu:
  ==Naftę piję od 9 m-cy z przerwami, 1-2 łyżeczki dziennie. Mam zwapnienia trzustki i kamienie w przewodzie trzustkowym (2-krotne rozbijanie i 5-krotne próby wyjęcia skończyły się niepowodzeniem). Poza tym stale tworzą mi się kamienie żółciowe, chociaż nie mam woreczka. Po cichu liczę, że może nafta z czasem rozpuści te kamienie. Jednak namacalny efekt działania nafty zobaczyłam na mojej 9-letniej suczce, która dostała ropomacicze. Przejrzałam internet i stwierdziłam, że ma małe szanse. Była już w strasznym stanie – oczy mleczne. Nagle mnie oświeciło, żeby dać jej nafty. Nie wiem dlaczego zjadała tę kostkę karmy z naftą, nic poza tym nie jadła (instynkt?). Dawałam jej 3 krople 2razy dziennie. Na 4 dzień zaczęła wstawać,od tej chwili każdy dzień przynosił poprawę. Mimo, że wizualnie była zdrowa, naftę brała przez 2 m-ce. Dzisiaj dałabym jej większą dawkę na początek, wówczas reakcja byłaby szybsza. Obecnie jest zdrowym, wesołym psem. Osobiście piję naftę wieczorem, wtedy nie mam odbijania. Jak wyleczyłam się z przeziębienia opisuję w dziale woda utleniona, bo nie ujmując nic nafcie, woda odegrała chyba wiodącą rolę przynajmniej w tym przypadku.==

 38. Małachow pisze:

  ”Szybki sposób wyleczenia zapalenia korzonków przy pomocy nafty
  Wziąć jeden średniej wielkości burak, dokładnie umyć i zetrzeć na drobnej tarce. Sok odcisnąć – nie będzie potrzebny. Miazgę zmieszać z jedną łyżką stołową nafty i przełożyć do bawełnianego woreczka. Następnie przykładać do chorego miejsca jako kompres na noc. Do całkowitego wyleczenia wystarcza zwykle 1-5 zabiegów. Ludzie, którzy stosowali tę metodę na długie lata zapomnieli co to ból korzonków.”

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.