Gdyby Bóg istniał, to by na to nie pozwolił, czyli ateistyczna logika

Dlatego ateista stał się ateistą?

Dzisiejszy ateista to wczorajszy katolik. Stał się ateistą, bo odkrył nagle, że księża, religia i Kościół robią mu wodę z mózgu, olśniło go, że dał sobie wmówić oczywistą nieprawdę i że był jedną z owiec, którą ta cwaniacka instytucja doi i wykorzystuje. Uświadomił sobie porażającą prawdę, że księża zawsze jedzą tłusto i jeżdżą najlepszymi samochodami i że to wszystko mają za darmo, dzięki jego bezgranicznej głupocie – bo po prostu on sam wszystko to im fundował swoimi datkami na tacę, na śluby, chrzciny i pogrzeby. A co otrzymał w zamian? Zupełnie nic, poza przedstawieniem z organami, kadzidłami i kwiatami przed ołtarzem i nie dającymi się zweryfikować obietnicami zbawienia!

Pojął, że religijne owce są za głupie, żeby zrozumieć, jak są wykorzystywane i strzyżone ze złotego runa.

Ale on właśnie zmądrzał!

Eureka!

W jego owczej, nienawykłej do samodzielnego rozumowania głowie nagle zaświtała pierwsza w życiu samodzielna myśl!!!

Taka pierwsza światła myśl musi w ciemnej głowie wywołać efekt błyskawicy i poczynić niezłe spustoszenie!

Cóż więc robi nasza owca (zwana dalej z angielska sheeple, co stanowi połączenie słów sheep czyli owca z people czyli ludzie)?

Siedzi więc nasz świeżo nawrócony ateista i jest z jednej strony przerażony, a z drugiej czuje dumę: oto on, jako jedyny w stadzie owiec doznał iluminacji. I stał się wolny. Koniec z religią, koniec z Kościołem, koniec z okradaniem przez cwanych księży.

Ogłasza więc, że jest ateistą. I że jest z tego dumny.

Przystępuje do grupy „racjonalistów” i się cieszy, że się wyzwolił.

Księża już nie będą mu mówili, co ma myśleć!

Będą to robili… ateiści!

Problem w tym, że pierwsza w życiu wyartykułowana samodzielnie myśl nie wystarczy, żeby posiąść zrozumienie i stać się mądrym. Bo chociaż nasz sheeple przestał wierzyć w religię, księżowską gadkę i Kościół jako autorytet, nie przestał być wyznawcą i niesamodzielną owcą potrzebującą pasterza.

Powiedzmy to wprost: zamienił stado religijne na stado ateistyczne, wyrwał się ze szponów jednej sekty, żeby wpaść w szpony innej i nawet nie zauważył, że w dalszym ciągu jest sheeple. Owcą. Stworzeniem stadnym, myślącym i beczącym dokładnie tak samo, jak reszta stada.

Sheeple rozumuje tak: skoro religia to bajki dla głupków, skoro księża mnie oszukali, to widocznie Boga nie ma.

Proste jak konstrukcja cepa.

Przedtem wierzył w cuda na patyku, dogmaty i odpusty, a ksiądz kategorycznie zabraniał samodzielnego myślenia.

Więc teraz wierzy w rozum.

Problem w tym, że wiara w „rozum” to też wiara, a do tego głupia. Wystarczy rozejrzeć się wokół, żeby wszędzie dostrzec opłakane manifestacje użycia ludzkiego rozumu (najświeższy przykład: budowa elektrowni jądrowych w terenie sejsmicznym i narażonym na tsunami – prawda, jakie to nowoczesne, naukowe i rozumne posunięcie?)

Sheeple nie widzi, że nowe autorytety również oczekują wiary w ich prawdę objawioną, posłuszeństwa i jednomyślności. Zahipnotyzowana hasłem „rozumu”, „nauki” i „dowodu naukowego” nie czuje potrzeby osobistej weryfikacji tego, co jej do wierzenia przedstawiają, no bo po co, przecież ktoś to już udowodnił, bo gdyby nie udowodnił, to nie uczyliby tego w szkołach wyższych, a gdyby to była nieprawda, to nie informowaliby o tym w mediach.

Ateista czuje się wytrącony z równowagi, kiedy uświadomisz mu, że ateizm również opiera się na wierze, czyli na tym, przed czym uciekł opuszczając szeregi religii. Powiedz mu to, a wykrzyczy ci z wściekłością w oczy, że ateizm to NIEWIARA. ON NIE WIERZY! JEST NIEWIERZĄCY!

Wiara czy nie-wiara, to przecież wciąż jest wiara.

Ateista twierdzi, że opiera się wyłącznie na dowodach naukowych.

Przecież nie da się przeprowadzić dowodu naukowego na NIEISTNIENIE czegokolwiek! Nie da się udowodnić nieistnienia Boga!

Tak więc zarówno osoby wierzące, jak i niewierzące kierują się wiarą. Jedni wierzą w istnienie, a inni w nieistnienie Boga.

WIERZĄ!!!

Bo nic nie wiedzą!

Kiedy przyciśniesz go do muru wykrzyczy ci, że Boga nie ma, bo gdyby był, to nie pozwoliłby na te wszystkie straszliwe rzeczy, które dzieją się na naszej planecie. Na te wojny, na głód, nierówności społeczne, choroby i inne horrory, których długą listą cię wprost zasypie.

Drogi ateisto, czy nie przyszło ci do głowy, że Bóg w swojej bezgranicznej dobroci dał ci rozum i wolną wolę i że każdego dnia daje ci dokładnie to, w co wierzysz i na co się godzisz?

Bóg w pełni szanuje wolną wolę i wybór ponad 6 miliardów niewiarygodnie tępych, bezmyślnych i biernych ludzkich owiec, które siedzą w swoich domach i z owczym wyrazem twarzy, wybałuszonymi gałami i półotwartymi ustami, z których ślina kapie na dywan, bezmyślnie gapią się w telewizory, które hipnotyzują ich pokazywaną tam iluzją rzeczywistości.

Zrozum!

Wciąż jesteś sheeple, wciąż jesteś osobą WIERZĄCĄ. Tyle tylko, że teraz wierzysz nie księżom i nie religii, lecz edukacji, nauce, ONZ, WHO, FDA, Richardowi Dawkinsowi, Pawłowi Grzesiowskiemu, portalowi Racjonalista, politykom, mediom i całej masie pasożytów, którzy tuczą się na twojej bezmyślności, wierze i ufności.

To ty sam/a, z własnej, nieprzymuszonej woli codziennie uważnie czytujesz gazety i oglądasz wiadomości w TV, z własnej i nieprzymuszonej woli obdarzając je swoją bezrefleksyjną wiarą, że media te podają obiektywne wiadomości ze świata.

To ty sam/a, z własnej, nieprzymuszonej woli pozwalasz, a nawet w pełni to aprobujesz, żeby politycy rządzili twoim światem, żeby z powodu ich głupoty jedni ludzie umierali z głodu, a inni z przeżarcia, żeby bomby zabijały i okaleczały niewinne ofiary, żeby żarcie w supermarketach było trujące, żeby lekarze zabijali zamiast leczyć, żeby bogaci bogacili się jeszcze bardziej, a biedni biednieli, ….. wymień sobie tu co ci jeszcze wpadnie do głowy.
Gdyby 6 miliardów ludzi jednym głosem powiedziało DOŚĆ!!! ten system by runął!
Już by go nie było!
Znikł by w jednej chwili!

A ty żyłbyś w raju i prawdzie, chwaląc Boga i cały Wszechświat!

Niestety, tylko maleńka garstka świadomych ludzi podjęła wysiłek samodzielnego myślenia i zrozumiała, w jaki sposób ludzkość jest oszukiwana.

Ale ty tych światłych i samodzielnie myślących ludzi pogardliwie nazywasz „teoretykami spisku”, z nienawiścią w sercu przyklejasz im etykietkę paranoików i jako „racjonalista” domagasz się ich przymusowego leczenia w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Robisz to, bo nie myślisz, lecz posłusznie poddajesz się „racjonalistycznemu” praniu mózgu.

Robisz to, bo wciąż jesteś parafialną / polityczną / medialną bezmyślną owcą, wierzącą w pierdoły, zamiast samodzielnie myśleć i samodzielnie szukać wiedzy w niezależnych źródłach.

Tak naprawdę to TY JESTEŚ BOGIEM!

TO TY, KAŻDEGO DNIA, TWORZYSZ RZECZYWISTOŚĆ, KTÓRA CIĘ OTACZA.

To ty na to wszystko wyraziłeś swoją zgodę i udzieliłeś temu swojego błogosławieństwa. Opłaciłeś ze swoich podatków codzienne opryski chemtrails, rakotwórczą agrochemię, powodujące autyzm szczepionki, kamery na ulicach, skanery na lotniskach, ty ufundowałeś czołgi i bomby, które lecą na głowy niewinnych dzieci, matek i ojców, pragnących żyć spokojnie i każdego dnia godzisz się na całe zło tego świata. To ty, w „demokratycznych” wyborach wybrałeś złodziei i obcych agentów, którzy patriotów nazywają faszystami i w twoim imieniu zaciągają w zagranicznych, prywatnych bankach długi, których twój kraj nie spłaci choćby do końca świata.

To ty wybrałeś w „demokratycznych wyborach” psychopatów i złodziei, to ty dałeś im władzę, więc to w twoim imieniu ci szubrawcy popełniają zbrodnie!

Zrobiłeś to, bo w ogóle NIE MYŚLISZ!

Bo się temu nie sprzeciwiłeś!

Bo siedzisz przed telewizorem i oglądasz debatę Balcerowicza z Rostowskim, kibicujesz jednemu z nich i nawet ci do twojej owczej głowy nie wpadnie przytomna myśl, że obaj ci oszuści należą do tej samej banksterskiej bandy, która okrada nasz kraj i ciebie osobiście. Nie chcesz przyjąć do wiadomości, że oni obaj grają w tej samej drużynie, bo wolisz wierzyć, że toczą spór dla dobra twojego raju.

Bóg szanuje twoją głupotę. I tworzy świat na twoją miarę.

Pomyśl, to już może lepiej było płacić księżom, bo oni za te pieniądze robią dobrze wyłącznie sobie. Kościół nie płaci podatków, a więc nie funduje bomb. A czasem nawet podzieli się jakimś nędznym ochłapem z głodnymi.

W momencie, kiedy przestaniesz wierzyć księżom, ateistom, racjonalistom, politykom, mediom, korporacjom i innym cwaniakom staniesz się swoim własnym, dobrym Bogiem. Zaczniesz sam tworzyć świat prawdy i dobra.

Pytasz, gdzie szukać prawdy?

Prawda leży na wierzchu. Potykasz się o nią każdego dnia, podnosisz, otrzepujesz i idziesz dalej, jakby nic się nie stało.

Ludzie od czasu do czasu potykają się o prawdę, ale większość z nich podnosi się, otrzepuje i idzie dalej, jakby nic się nie stało [Winston Churchill]

Jak się przebudzisz, dostrzeżesz to. I będziesz zszokowany, jak mogłeś być tak ślepy.

Prawda każdego dnia wali cię po głowie. Otwórz jej i wpuść ją do swojego umysłu.

Oświecające linki i cytaty są na moim blogu i na profilu na Facebooku.

Na zakończenie kilka autentycznych wypowiedzi polityków, bankierów i dziennikarzy, przeczytaj uważnie i przemyśl je sobie:

Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest [Benjamin Disraeli]

Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej [Marshall McLuhan, medialny ‘guru’]

Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci, których się wybiera nie mają nic do decydowania [Horst Seehofer, przewodniczący CSU i premier Bawarii]

Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy. [Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla]

Wierzę w to, że instytucje bankowe stwarzają większe zagrożenie dla naszej wolności niż armie. Jeśli Amerykanie kiedykolwiek zezwolą na to, by prywatne banki przejęły kontrolę nad emisją ich waluty, przez inflację, potem przez deflację, to banki i korporacje które na tym wyrosną będą pozbawiać ludzi wszelkich prywatnych dóbr, do momentu aż ich dzieci nie przebudzą się bezdomne na kontynencie, który został podbity przez ich ojców. Władza nad emisją powinna być zabrana bankom i przywrócona ludziom, do których ona prawowicie należy. [Thomas Jefferson]

Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze kraju, a ja nie dbam o to, kto tworzy jego prawa [Mayer Amschel Rothschild]

Lichwa, gdy raz dostanie się do władzy, zrujnuje i doprowadzi do upadku każdy naród. Nie warto mówić o suwerenności Parlamentu i demokracji dopóki rząd nie odzyska władzy emisji pieniądza i kredytu, i dopóki nie uzna się, że jest to jego podstawowa i nienaruszalna powinność. [William Lyon Mackenzie King, premier Kanady]

W tym rozdziale historii świata, nie istnieje coś takiego jak niezależna amerykańska prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie ośmieli się szczerze wygłosić swojej własnej opinii – nawet jeśli ktoś z was spróbuje to zrobić, może być z góry pewnym, że jego tekst nie ukaże się w druku. Płacą mi za powstrzymywanie się od wyrażania moich poglądów na łamach gazety, w której pracuję. Wam płacą mniej więcej tyle samo za robienie mniej więcej tego samego – jeśli ktoś z was okaże się na tyle naiwny, by napisać o tym, co myśli, będzie sobie musiał poszukać innej pracy. Gdybym ja pozwolił sobie na taką szczerość, straciłbym zajęcie przed upływem dwudziestu czterech godzin od publikacji. W interesie dziennikarza leży niszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżanie, pełzanie u stóp Mammona i sprzedawanie własnego kraju i własnego narodu za kromkę chleba. Wy to wiecie i ja to wiem. Cóż to za szaleństwo – wznosić toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami, wasalami bogaczy zza kulis. Jesteśmy marionetkami: oni pociągają za sznurki, my tańczymy. Nasze talenty, nasze predyspozycje i nasze życia należą do innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami. [John Swinton, były szef Personalny New York Times, ok. 1880 r.]

Jesteśmy wdzięczni wydawcom „Washington Post”, „New York Times”, „Time Magazine” i innym wielkim wydawnictwom, których menedżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy… [David Rockefeller]

Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata. [David Rockefeller]

Rząd Światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy Rząd Światowy stworzony zostanie na drodze przemocy czy powszechnego przyzwolenia. [James Paul Warburg]

Idealną sytuacją dla każdego człowieka jest ta, która pozwala mu na pełną wolność działania przy jednoczesnym kontrolowaniu zachowania innych w celu wymuszenia posłuszeństwa na drodze do realizacji własnych pragnień. To znaczy, innymi słowy, każdy człowiek poszukuje władzy nad światem niewolników. [James Buchanan, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii]

Nad społeczeństwem dominować będzie elita… która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją [Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 19970 r.]

To nie tak, mój młody przyjacielu. Czyż pan sam nie dotarł do prawdy? Czyż nie otrzymał pan wszystkich książek i innych tekstów , których pan poszukiwał? I czy nie znalazł pan w nich potwierdzenia tego, co pan przeczytał albo może przeżył wcześniej? Czyżby nie odkrył pan samodzielnie niejednej tajemnicy tego świata ? Kto szuka ten znajduje! Ale większość ludzi wcale nie chce szukać. Dlatego właśnie nie traktujemy ich inaczej niż zwierzęta, bo te również niczego innego nie szukają. Czy to jasne ? Kto nie korzysta ze swego rozumu i nie walczy o wolność osobistą, ten nie odczuwa jej braku. Wiedza jest przecież dostępna! Jest wszędzie. Ale kto tego nie chce dostrzegać, ten widzieć nie będzie. Pan przecież wie, że my się nie ukrywamy, Właściwie nigdy się nie ukrywaliśmy. [Jan van Helsing „Ręce precz od tej książki”, Wywiad z Iluminatem]

Szczepienia są chemiczną lobotomią [Bertrand Russel]

Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent. [Bill Gates na zamkniętej konferencji TED 2010 w Long Beach w Kalifornii].

Żołnierze są głupimi, tępymi zwierzętami używanymi w polityce zagranicznej – Henry Kissinger

103 komentarze do “Gdyby Bóg istniał, to by na to nie pozwolił, czyli ateistyczna logika

  1. @AQQ Stosujesz metodę BSM??? Ja próbowałem ale mi coś nie wychodziło. Może brakowało mi cierpliwości, albo żle ręce nakładałem.

    @astromario. Ten artykuł jest świetny. Czyta się go jednym tchem. Dobrze by było żeby jakaś gazeta ten artykuł opublikowała. Może po przeczytaniu. co po nie którym by się w głowie rozjaśniło, od twojego artykułu. I zrozumieli by że prawda jest gdzieś po środku.

  2. @Piotrtarot

    Prawda jest tam, gdzie jest, a nie „gdzieś, pośrodku”. To tak dla ścisłości… 😉

  3. Bóg istnie i jest miłością.nie ingeruje sie w świat bo w tedy wybiera te osoby co naprawde w niego wierzą i Emanuela.To przez głupi szatanistyczny kościół ludzie tracą wiare. Bóg jest jedyna drogą i trzeba jego przykazania przestrzegać, nie te kościelne lecz te prawdziwe.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.