Okręgowa Izba Lekarska zawiesiła dr Jerzemu Jaśkowskiemu prawo do wykonywania zawodu

Prywatna szajka kilku doktorków podniosła swoją brudną łapę na doktora Jerzego Jaśkowskiego, co się dla niej może bardzo źle skończyć. Tak się składa, że prawo jest po stronie dr Jaśkowskiego. Oni natomiast to prawo permanentnie łamią. Dopóki terroryzowali strachliwych i pozbawionych kręgosłupa byli górą. Ale kiedy porwali się na tak wybitną i odważną osobę zrobili sobie wielką krzywdę. Doktor Jaskowski z całą pewnością nie da się zapędzić w kozi róg i nie podniesie łapek do góry błagając o litość. Nie wątpię, że podejmie z nimi odważną walkę i że tę walkę wygra. Racja i prawo są po Jego stronie.

Kibicujmy doktorowi Jaśkowskiemu i trzymajmy za Niego kciuki, a jeśli będzie trzeba sypnijmy groszem na pokrycie kosztów sądowych.

Prawda zawsze zwycięża!

Radujmy się z tego samobójczego gola OIL, gdyż przybliżył on nas do kresu naszej walki o prawdziwą medycynę, taką, której celem jest leczenie chorych, a nie zarabianie miliardów na generowaniu i podtrzymywaniu chorób, do czego walnie przyczyniają się toksyczne szczepienia i leki, które nie leczą, lecz trują.


Tagen.tv zbiera pieniądze na proces w obronie dr Jaśkowskiego:

Prezes Okręgowej Izby Lekarskiej zawiesił prawo wykonywania zawodu lekarza dr Jaśkowskiemu . Na szczęście Jaśkowski jest na emeryturze i nie musi uprawiać zawodu ale pracował za DARMO w stowarzyszeniu które pomaga osobom chorym NIEODPŁATNIE. Zbieramy na proces sądowy przeciwko Izbie Lekarskiej.

http://tagen.tv/dotacje/TAGEN/ – WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA.

A oto film, który spowodował tę wielką irytację mafii lekarsko-farmaceutyczno-szczepionkarskiej

10 myśli nt. „Okręgowa Izba Lekarska zawiesiła dr Jerzemu Jaśkowskiemu prawo do wykonywania zawodu

 1. Zacytuję tu mój komentarz pod notką „Poszczepienna zapaść społeczeństw”:

  Chyba powinniśmy się cieszyć z tego, bo nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Terroryzowali bezprawnie różnych lekarzy, a ci pokornie im się poddawali, więc się rozjuszyli i porwali z motyką na słońce. Jestem pewna, że doktor Jaskowski da im ostro popalić i na końcu tej afery to oni będą w tarapatach, czego im z całego serca życzę. Dr Jaśkowski nie jest idiotą i nie da się zastraszyć tej bandzie samozwańczych terrorystów. On zna swoje prawa i sąd będzie musiał wydać wyrok korzystny dla niego. Nie wątpię, że sprawa nie skończy się w sądzie kapturowym NIL, lecz trafi do sądu i wtedy ten się będzie śmiał, kto się zaśmieje ostatni. Prawo jest po stronie dr Jaśkowskiego i wszystkich tych lekarzy, którzy powinni dochodzić swoich praw, ale zaniechali tego i są współwinni zaistniałej sytuacji, czyli całego tego bezprawia.

  Przypomnę też historię dr Marka Bachańskiego – jego też chciano zniszczyć, jednak sąd przyznał mu rację, nakazał przywrócić mu stanowisko i wypłacić zaległe pobory. Sądy nie są wcale tak skorumpowane jak się niektórym wydaje. Trzeba tylko się nie bać i walczyć o swoje.

 2. Pingback: Okręgowa Izba Lekarska zawiesiła dr Jerzemu Jaśkowskiemu prawo do wykonywania zawodu! | 7777777blog

 3. Jesli ktos podejmie sie napisania petycji ww obronie dra Jaskowskiego, to popisze ja, a takze moi znajomi i rodzina.

 4. „…Trzeba tylko się nie bać i walczyć o swoje.”
  ___
  Dokładnie Mario, strach ma jedynie wielkie ślepia nic poza tym!
  Jestem całym ❤ za dr Jaskowskim 🙂

 5. popieram. może to faktycznie początek końca. może nie jednego początku trzeba, ale… to nic.

 6. Popieram działania doktora Jaśkowskiego całym sercem . Wiem z autopsji ,że ma rację .
  Od 5 lat nie biorę żadnych leków ,zmieniłem dietę i jestem zdrowy ,a wg medycyny alopatycznej byłem „nieuleczalnie chory „. Przez cztery lata chodzenia po różnych specjalistach
  żaden nie potrafił znaleźć przyczyny czyli przywry jelitowej . Najbardziej skuteczny środek na robaki stosowany na całym świecie w Polsce został wycofany .(praziquantel ,distocide ) tak samo jak czysta woda utleniona czy inne specyfiki które leczą .

 7. ufffffff nawet ksiądz podpisał a gdzie kaluzula sumienia ?
  a gdzie miłośc blizniego juz nie wspomne o NIE ZABIJAJ ani na raty 😛
  jakby co wdowim groszem sypnę ❤

Proszę się nie awanturować z powodu moderacji - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s