Piloci, lekarze i naukowcy mówią prawdę o chemtrails

Original video: „Pilots, Doctors & Scientists Tell Truth about Chemtrails!”

Opis z kanału Ripsonar News na YouTube:

Naukowcy, lekarze, piloci i meteorolodzy udzielają szczegółowych zeznań podczas przesłuchania jakie zorganizowała Rada Nadzorcza Shasta w sprawie Chemtrails i Geoinżynierii, które odbyło się 15 lipca 2014 r. w Kalifornii. Eksperci przedstawiają dowody niebezpiecznych skutków geoinżynierii zwanej Chemtrails (smug chemicznych) prowadzonych przez rząd USA zarówno na przyrodę jak i człowieka.

Dowody wskazują jednogłośnie, iż owa modyfikacja pogody przez rozpylanie chemicznych toksyn szczególnie aluminium ma wpływ na degradację środowiska naturalnego, w tym wyjaławianie gleby poprzez zmienianie jej pH na zasadowy, degradację organizmów jak i gatunków. Substancje te mają jednak fatalny skutek dla człowieka! Choroby takie jak Alzheimer a być może i ADHD jest wynikiem tych oprysków. Jest to niestety tylko czubek góry lodowej, z których wnioski nasuwają się wręcz dramatyczne dla naszej populacji i egzystencji. Ale o tym napiszę oddzielny, szczegółowy artykuł.

Jest to moim zdaniem jedno z lepszych prezentacji, jakie ostatnio widziałem. Tym bardziej że jest z tego roku! Zapraszam

Zobacz też:

Geoinżynieria. Była podoficer, Kristen Meghan, opowiada o tym, jak odkryła, że wojsko rozpyla chemtrails

50 komentarzy do “Piloci, lekarze i naukowcy mówią prawdę o chemtrails

 1. Ten filmik powinien być rozpowszechniany wszędzie gdzie się da. Wypowiadający się tam ludzie to osoby z tytułami naukowymi, prawdziwe autorytety w swoich dziedzinach. Jeśli taki autorytet nie zrobi na kimś wrażenia to już chyba nic nie zrobi. W końcu jeśli w chemtrails wierzą nawet naukowcy, to jest to ostateczny dowód na masowe opryski!

 2. Wszyscy wiemy że jest problem. Prawdą jest że rozpylane są toksyny w postaci nanocząsteczek aluminium. Ale jest to tylko połowa PRAWDY, ponieważ jeśli to aluminium (w stanie w jakim jest rozpylane) było by zabójcze, to ucierpieli by bezpośrednio też ci którzy są za tę akcję odpowiedzialni, a oni sobie krzywdy dać nie zrobią.

  Pozostają więc pytania: kto jest odpowiedzialny za rozpylanie aluminium, i dlaczego to robią?

  Wiem że szkodliwość aluminium zwiększa się tysiąc-krotnie w obecności fluoru, jeśli do środowiska w którym jest obecne aluminium doda się parę kropel, lub sproszkowanego fluoru.

  Kiedyś poczęstowali mnie taką mieszanką, po tym jak zacytowałem im fragment z Ewangelii Jana 8, i powiedziałem że to nie Jakub / Izrael, lecz Ezaw / Edom przeniósł religię Abrahamową od czasów Patryjarchów do czasów Chrystusa, i że Chrystus nie był Żydem lecz Minejczykiem.

  Aluminium jest od wielu lat powszechnie stosowane, od naczyń kuchennych po grzejniki elektryczne i systemy ogrzewcze w prawie w każdym budynku ogrzewanym powietrzem. Choć nie jest ono zdrowe, to samo w sobie nie jest ono aż tak niebezpieczne jak w sytuacji kiedy pokropi się je Fluorem.

  Do aluminium rozśiewanego przez samoloty, prawdziwi zbrodniarze – ‚żołnierze z pod gwiazdy Dawida’ rozpylają miejscowo fluor, który dostając wilgoci i reagując z aluminium stopniowo zabija ich ofiary, lub powodując zmiany w chemi mózgu doprowadza ich ofiary do depresji i sambójstw.

  A o czym to właściwie mówił Chrystus w Ewangelii Jana?

  „(31) Powiedział tedy Jezus do tych Żydów, którzy weń uwierzyli: Jeżeli wytrwacie w mojej nauce, okażecie się prawdziwie moimi uczniami (32) i poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi. …

  (37) Wiem, że jesteście potomkami Abrahama, ale usiłujecie Mnie zgładzić, ponieważ nie chcecie przyjąć mojej nauki. (38) Ja głoszę to, co widziałem u mego Ojca, a wy czynicie to, co słyszeliście od waszego ojca {Boga / Szatana}.

  (39) Odpowiedzieli Mu na to: Naszym ojcem jest Abraham.

  A Jezus rzekł: Gdybyście byli synami Abrahama, to wypełnialibyście to, co nakazuje Abraham. (40) A wy usiłujecie Mnie zgładzić dlatego, że powiedziałem wam prawdę, którą usłyszałem od Boga. Tak Abraham nie postępował. (41) Dopuszczacie się czynów [nie Abrahama, lecz] ojca waszego {Boga Izraela którego Jakub, Patryjarcha Izraela zaczął wielbić w Sechem, o czym czytamy w Księdze Rodzaju 33}

  Wówczas oni odpowiedzieli: Nie jesteśmy synami nieprawego łoża. Naszym jedynym Ojcem jest Bóg.

  (42) Rzekł tedy do nich Jezus: Gdyby Bóg był rzeczywiście waszym Ojcem, to i Mnie darzylibyście miłością, gdyż Ja od Boga wyszedłem i przyszedłem [na świat). Nie wyszedłem sam od siebie, lecz to On Mnie posłał. (43) A czemuż to nie rozumiecie tego, co do was mówię? Bo nie jesteście w stanie słuchać słów moich.

  (44) Waszym ojcem jest sam diabeł, a wy pragniecie spełniać wszystkie jego życzenia. Był on od samego początku mordercą i nigdy nie trwał w prawdzie, gdyż prawdy w ogóle w nim nie ma. Kiedy zaś kłamie, kłamie sam z siebie, bo jest kłamcą i [co więcej) ojcem kłamstwa.

  (45) Ponieważ zaś Ja mówię, wy nie chcecie Mi wierzyć. Lecz kto z was może Mi udowodnić grzech? (46) Jeżeli mówię prawdę, to czemu Mi nie wierzycie?

  (47) Kto pochodzi od Boga, słucha słów Bożych. Wy zaś dlatego Mnie nie słuchacie, że nie jesteście z Boga.

  (48) Wtedy powiedzieli Żydzi: Czyż nie mamy racji twierdząc, że jesteś Samarytaninem i że opętał Cię zły duch?

  (49) A Jezus odrzekł: Ja nie jestem opętany; Ja tylko oddaję cześć Ojcu memu i za to wy Mnie znieważacie. (50) Ja nie szukam własnej chwały, jest jednak ktoś, kto szuka jej [dla Mnie] i o niej wyrokuje. (51) Zaprawdę, zaprawdę mówię wam: Kto będzie zachowywał moją naukę, nigdy nie umrze.

  (52) Wtedy powiedzieli do Niego Żydzi: Teraz wiemy już na pewno, że jesteś opętany. Przecież i Abraham umarł, i prorocy pomarli, a Ty mówisz: Kto będzie zachowywał moją naukę, nigdy nie umrze. (53) Czy uważasz się za większego od ojca naszego, Abrahama? A przecież i on umarł, i prorocy pomarli. Za kogóż Ty się uważasz?

  (54) Odpowiedział Jezus: Gdybym Ja sam szukał własnej chwały, moja chwała byłaby niczym. Lecz jest Ojciec mój i On to właśnie troszczy się o moją chwałę. Wy mówicie, co prawda, że jest On waszym Bogiem. (55) Ale wy wcale Go nie znacie. Natomiast Ja znam Go i gdybym powiedział, że Go nie znam, byłbym podobnym do was kłamcą. Lecz Ja właśnie znam Go i zachowuję Jego słowa. (56) Wasz ojciec Abraham uradował się tym, że ujrzał mój dzień: ujrzał go i uradował się.

  (57) Na to rzekli do Niego Żydzi: Przecież Ty nie masz nawet pięćdziesięciu lat, a mówisz, że widziałeś Abrahama?

  (58) Odpowiedział im Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, nim jeszcze pojawił się Abraham, Ja już byłem.

  (59) Na to oni porwali za kamienie, aby rzucić w Niego, lecz Jezus znikł im sprzed oczu i wyszedł ze świątyni.

  (Ew. Jana 8:21:59, Biblia Warszawsko-Praska)
  Internetowa Biblia 2000 v3.41 © 1994-2001

  Pozostają więc pytania: kto jest odpowiedzialny za rozpylanie aluminium, i dlaczego to robią? Ale chyba już na to odpowiedziałem.

  Pozdrawiam
  George

 3. No to do roboty, rozpowszechniajcie to gdzie tylko się da. Ja puściłam to na Facebooku i Twitterze, chyba zapomniałam o Google +, ale zaraz sprawdzę i jeśli nie ma wrzucę.

  Nie tylko naukowcy się tu wypowiadają. Ważny jest też głos pilotów! To oni są ekspertami od smug kondensacyjnych. Jeden powiedział, że contrails to kryształki zamarzniętej pary wodnej, a para bardzo szybko się rozprasza. Po kilku sekundach nie ma po niej śladu. Powiedział, że jeśli w mroźny dzień wybierzemy się na spacer, to nasz oddech będzie zamieniał się w białe obłoczki pary wodnej. Jeśli przejdziemy 2 mile i obejrzymy się za siebie na pewno nie zobaczymy ciągnącej się za nami białej smugi długości 2 mil! Gdyby taka smuga wisiała za nami musiałaby ona być utworzona z jakiejś chemii.

 4. Mam nadzieję, że radni z Shasta to pierwszy kamyk, który ruszy wielką lawinę. Ktoś musi zareagować pierwszy. Jak to sie stanie, to odezwą się też inni i pójdzie za nimi cały świat.

  Zauważyliście, że jest tam mowa o Monsanto? Monsanto ma już nasiona odporne na aluminium – prawda, jacy z nich jasnowidze? Chyba w kryształowej kuli odczytali, że tego właśnie świat potrzebuje? Czas zdelegalizować tę firmę i zamknąć w pierdlu tę bandę ludobójców!

 5. Znowu do cholery, te „biblijne” cytaty i niech jewangelista Edom wezmie sobie na wstrzymanie albo wyniesie sie do Edomu, bo nie po to przeszlo dwa tygodnie sleczalam nad tlumaczeniem o autorach przekretow „swietej biblii”, zeby nawet w temacie chemtrails trafiac i tu na jej przydlugie urywki, ktory juz kazdy goj od pokolen zna , a ktore niepotrzebnie zaciemniaja obecne bardzo wazne „teorie” spisku zydlackich rabinow chcacych przejac spustoszony i zatruty glownie dzieki „biblii” swiat na wlasnosc. .

 6. 🙂 taaak… nie znam starych ksiąg, o których wspominasz Georg, tzn. nie przeczytałem ich, bo obawiam się wkładania sobie do głowy niepotrzebnych śmieci wynikających z błędnej interpretacji, nieobsadzonych w kontekście czasowym tłumaczeń i manipulacji kościelnej. Kiedyś chciałem poznać, bo myślałem sobie, że to takie światłe będzie i nikt nie będzie mi mógł zarzucić, że mówię a nie znam. Teraz już (po 20 latach) chyba już nie chcę tego czytać. Nie widzę sensu — w praktycznym znaczeniu. Są tacy (na pewno wiesz M. S., o kim mówię), którzy uważają, że zostało już tylko 73 dni do pewnego wydarzenia w naszym układzie słonecznym i daleko poza nim. Mam na myśli FALĘ… To dobrze, że są ludzie, którzy w tym grzebią (post powyższy), ale nie każdy musi się zajmować tym samym, myślę nawet, że nie powinien! Co dalej? Niedługo się dowiemy, ale jeszcze jest trochę czasu, żeby nadgonić i uruchomić swoją Merkabę.

  3x12mln z kierunku Orion już pewnie wisi nam nad łbem i czeka, aż za własne łby się weźmiemy… o nieee. na pewno nie czekają biernie.

  czyli mówiąc w skrócie — z trzeciego do czwartego wymiaru.

  powodzenia!

 7. Na nic gadanie i pisanie „na dolach krzywdy ludzkiej” !
  Co to nie widzicie czy nie miarkujecie ze „UN-e” już się nikogo (ci na najwyższej gorze) nie boja i nie obawiają ,bo nikt do nich nie ma dostępu , nie siega ich samolotow i helikopterow ???

  Ale my za to mamy dostep do tych co zasiadają w lawach poselskich , senatorskich,dostep do dolnej wladzy .
  Czy nie lepiej będzie jak do takiego posla,kongresmena ,senatora,wojta,burmistrza lub innego dolowego wladcy wybierzemy się nie w pojedynke ale choćby w sile STU CHLOPA i PIECDZIESIECIU KOBIET z palami i scierami w reku i na początek nie bijac ale wywijając nimy zakrzykniemy :

  PO CO DURNIU SIEDZISZ W TYCH SALACH/LAWACH/FOTELACH i NIC NIE ROBISZ A MY CI PLACIMY,TY ZAS SIEDZISZ CICHO i NIE REAGUJESZ NA WOLE LUDU ??? !!!
  KOGO SIE BARDZIEJ BOISZ NAS CZY ICH ?
  Co boisz się wychylić i wystapic na trybunie ze SPRZECIWEM i WOLA SWYCH WYBORCOW,bo masz przed oczami KASE ???
  Jeżeli tego nie zrobisz na najbliższym posiedzeniu WROCIMY POD TWOJ DOM i już DZIS ROB SWOJ TESTAMENT !!!

  Zobaczycie jaka będzie reakcja
  gdy takie „sotnie i piedziesiecotnice” pojawia się w każdym zakątka każdego państwa i narodu .
  Zobaczycie co będzie się dziac w kongresach,senatach ,parlamentach w każdej władzy ,samorządzie ,rzadzie .

  Już taki jeden z drugim FIGURANT czy aktor spalonego teatru nie zadba o swoja pensyjke tylko będzie miał na myśli ratunek swego zycia/du.y i to we własnym bytowaniu/domu/posesji/palacu .

  PRZECIEZ NA TYCH STATYSTOW CZAS RUSZYC !
  NA TE WYPASIONE WIEPRZE PARTYJNE ,NA TYCH BURMISTRZOW ,WOJTOW a nawet PURPURATOW,
  najlepszy jest POKAZ SILY i ZDECYDOWANIA !!!

  STRACH O ZYCIE PORUSZA MOZG !

  Pismami,petycjami ich nie straszcie a REALNA PALA i SCIERA ,MIOTLA PRZED ICH DOMAMI w MIEJSCU BYTOWANIA .

  Ci na gorze sa cala dobe szczezeni, do nich dostępu mieć nie bedziecie ale tym na dole można i w niedziele pod kosciolem w morde dac za nieróbstwo i łotrostwo,GRZECH ZANIEDBANIA !

  I nie trzeba zadnych ruchow ulicznych majdanów,demonstracji i picu na wode z fotomontażem.
  TRZEBA NAM STANOWCZEGO I ZDECYDOWANEGO DZIALANIA Z WPLYWEM NA WLADZE NA DOLE a te ze strachu podadzą się sami do dymisji albo TO ONI ZACZNA DZIALAC ,bo większe niebezpieczeństwo będzie dla nich z naszej strony niż od tych od których leci kasa .

  CZY Sp.ANDRZEJA LEPPERA ZA ZYCIA KTOS POPARL ZA OSTANIE WYSTAPIENIA w SEJMIE,KTOS MU POMOGL i ZABEZPIECZYL GO PRZED LOTRAMI TEGO SWIATA ???
  NIE !
  Malo tego uwierzono w jego samobójstwo.
  Tak na gojow chemia i propaganda działa !
  A wystarczylo z Lepperem pojsc po zwycięstwo.
  Dzis szukajcie nowych wodzow ale nie takich na jakich daliście się nabrać noszących Matke Boska w klapie marynarki,oszustow i ZDRAJCOW.
  Wybierzcie nie podstawionych ale szczerych,dzielnych i otwartych,
  SPRAWIEDLIWYCH POLAKOW , nie tych ze zmienionym nazwiskiem rodowym udającym „polaka” ,swintucha,zlodzieja ,mordercę,zdrajce i donosiciela LOTRA nad LOTRAMI.
  WYBIERZCIE POLAKA DLA POLAKOW !!!
  A cala reszta morda w kubel i posłuch a jak nie to WON z POLSKI choćby na Marsa !
  WYBIERZCIE W KONCU POLSKIE SAMORZADY,SEJM i SENAT ,
  WYBIERZCIE NA PREZYDENTA POLAKA a nie posłuszne ciele czy byczka.
  POLSKA TO KRAJ DLA POLAKOW i innych mniejszości,jezeli zgodza się Z WOLA POLAKOW i nie beda się „szarogesic” i robic państwo w państwie !!!

  Widzieliscie jak na tym filmie kalifornijskim „władztwo” siedziało cicho za stolem i ani mru,mru,dopiero na koniec tuczniki zaczely „mamrotać” byle co i byle jak .

  DO DZIELA ,BRAC SIE ZA WSZYSTKICH MORDERCOW i ICH SLUGI !
  PRECZ ZE ZLOBAMI PARTYJNYMI !
  PRECZ ZE STAJNIAMI LOTROW i ZLODZIEJOW !!!

  Dziękujemy wlascicielom portalu za przekaz PRAWDY !
  Dziękujemy NIEUSTRASZONYM DYSKUTANTOM !
  dziękujemy LUDZIOM DOBREJ WOLI !

  Emigracja USA-APA

 8. E tam, i tak jestem „przekleta i skazana” na banicje przez tego tam choleryka „Jehowe”, co to i tak oblozyl wszystkich „niewiernych” swoja „klatwa” i dlatego tez chce wytracic wszystko, co oddycha i jak widac cala armia uzytecznych debili robiacych za pilotow pilnie opyla za pare „zielonych” caly swiat wieloma truciznami zrobionymi przez cala bande szarlatanow – frankensteinow, jakoby tez na rozkaz „powyzszego”, a wszystkie posluszne mu tez „rzady” i „urzedy” nabraly wody czy wudy w usta, kiedy niezliczone tony trucizn laduja na lbach „wiernych” i takich „niewiernych” jak ja, a co najgorsze to rowniez wszystkim innym pozostalym zywym istotom zwierzecym i roslinnym, co to zyja sobie w mimowolnej nieswiadomosci istnienia „wszechmocnego” dostaje sie najbardziej.

  Niedawno padly moje rybki w stawie ogrodowym, przed trzema laty uschly drzewka owocowe w sasiedztwie po tylu cholerycznie wscieklych „zadymach” z dymiacego wsciekloscia nosa „wszechmogacego” , eh slepi i i glusi ludzie – mysle sobie, czy jednak godni oni sa zycia na tej przecudnej planecie, ktorej sami nie chca uchronic przed zapedami tych roznych opetanych zadza wladzy swirow i faryzeuszy w kapotach kaplanow, od tysiecy lat nienawidzacych Natury tak, ze chca ja doszczetnie zniszczyc poczynajac od „sprzatnienia” tez tych wszystkich pozytecznych kretynow naklaniajacych ludzi do oczekiwania na jakiegos „wybawiciela” , ktory ma tych smierdzacych od lenistwa umyslowego baranow jakoby za nich „wyzwolic”.

  Tylko czy ta zapita banda bezmozgich jamochlonow zdolna przezuwac tylko sraczke mendialna serwowana im przez „pasterzy” pustynnych religii widzi i slyszy cokolwiek innego poza ambona, ekranem telawizora i golych w nim dup tez w wydaniu zeitungowo-reklamowym da sie „wyzwolic” albo laskawie „pozwoli” dac sie wyciagnac z ich bezdennej glupoty, lenistwa i egoizmu ????

 9. „E tam …..” –
  jak tak będzie podchodzić WIEKSZOSC do wspólnych dzialan jak „nieustraszona” z dodatkiem „zrezygnowana” ,to o czym to będzie swiadczyc ,czy aby nie o robocie ZNIECHECANIA jeszcze większego i twierdzenia „mnie to wisi” lub po co się narazac czy wychylać ???
  A moze tak zrezygnowana sama lub z kims doradzi wg.swojego pomyślunku ,co należy czynic w celach obronnych ?
  Pozniej wspólnego zwycięstwa nad wrogiem .

  Drodzy Rodacy !
  BEZCZYNNOSC PROWADZI DO NIEWOLI !!!

  Czekamy na wszelkie RADY.
  Koniec z biadoleniem i zniechęcaniem do dobrych czynow.

 10. Tu namiary geszeftu majacego byc jakoby odpowiedzialnym za ochrone srodowiska i zasobow wodnych !

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname GLOWNY INSPEKTORAT OCHRONY SRODOWISKA
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 367460685
  L Geschäftssitz Ul. Wawelska 52/54
  L Postleitzahl 02 067
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225792900
  W Fax Nummer 225792501
  Name Hauptverantwortlicher BRAK NAZWISKA ODPOWIEDZIALNEGO !!!
  W Tätigkeit (SIC) 8744

  APA ! Znasz doskonale angielski, a jesli zle widze, ze pod numerem SIC 8744 „dzialalnosci” wcale nie ma mowy o ochronie srodowiska , no to prosze potwierdz
  z dokladnym tlumaczeniem !

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division I: Services
  Major Group 87: Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services

  Industry Group 874: Management And Public Relations Services
  8744 Facilities Support Management Services

  Establishments primarily engaged in furnishing personnel to perform a range of services in support of the operations of other establishments or in providing a number of different continuing services, on a contract or fee basis, within another establishment. Included in the industry are establishments primarily engaged in the private operation of jails and adult correctional facilities, whether or not providing both management and supporting staff. Establishments primarily engaged in operating juvenile correctional homes are classified in Industry 8361. Establishments which provide management and staff to operate a business are classified according to the type of activity of the business. Establishments primarily providing one specialized service, such as janitorial services or guard services, are classified in the specialized industry. Janitorial services are classified in Industry 7349, and guard services are classified in Industry 7381. Establishments primarily engaged in providing management services only, except agricultural, are classified in Industry 8741. Computer facilities management services are classified in Industry 7376. Establishments primarily supplying temporary or continuing help are classified in Industry 7363. Establishments primarily engaged in providing temporary or continuing help for agricultural purposes and agricultural management services are classified in Agriculture, Industry Group 076.

  Base maintenance (providing personnel on continuing basis)
  Correctional facilities, adult: privately operated
  Facilities management, except computer
  Facilities support services, except computer
  Jails, privately operated

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

 11. Co i komu tlumaczyc trzeba ,to już pozostalo nam POLAKOM –
  jeszcze tylko to :
  KTO KIM JEST a będzie wiedział KOMU SLUZY i DLA KOGO
  PRACUJE !

  Jeszcze raz ,
  nie tłumaczymy a pytamy i WYJASNIAMY :
  CZY NIE WIDZICIE OBCYCH NA URZEDACH i W SLUZBACH
  SILOWYCH AZ PO OCHRANIARZY,STRAZ MIEJSKA,POLICJE WOJSKO ???
  KIM/CZYJE SA SLUZBY SPECJALNE,WYWIAD i KONTRWYWIAD ?
  KTO STANOWI WLADZE KOSCIELNE/RELIGIJNE ?
  CZYJE JEST DZIENNIKARSTWO ?
  CZYJE SA SADY i KIM SA PRAWNICY ???

  Wiec czego się spodziewacie ,ze to wam będą sluzyc i dla
  POLSKI i POLAKOW DZIALAC ?????????????????????

  POLSKA RZADZA OBYWATELE POLSCY OBCEGO (nie polskiego pochodzenia) !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Oni sa w Polsce zagniezdzeni od pokoleń a teraz z każdym dniem naplywaja do Polski „nowi” obywatele,bo POLSKA MIODEM i
  NAIWNOSCIA/MILOSIERDZIEM/GLUPOTA PACHNIE !!!

  Tak wiec „nieustraszona ” zajmij się Polska,nie USA,nie Rosja ,nie Niemcami i jeżeli czujesz się POLKA ,
  BADZ NIA TY i INNI .
  To prosba .

  Tym bardziej,ze wiesz jesteś PRZEKONANA/SWIATLA więcej niż ci ,którzy sa ZADZUMIENI
  w Polsce zyja i nic o tym co piszemy/dyskutujemy nie wiedza.

  Wiedza to co do nich z ekranu telewizyjnego radia,gazet cieknie ,a sa to
  SCIEKI GLOWNEGO NURTU KLAMSTW i DEZINFORMACJI !!!

  Zreszta co daleko szukac ,popatrz ilu tu czy na innych portalach jest dyskutantow ,
  SZCZERYCH,GODNYCH ,ODDANYCH PRAWDZIE POLAKOW,laczacych się w grupy,DZIALAJACYCH .
  Sa tu tacy ?
  Garna się do internetu ,pisza,dyskutuja na najważniejsze TEMATY
  ZWIAZANE Z BYTEM i EGZYSTENCJA CZLOWIEKA !!!
  Widza CYWILIZACJE SMIERCI ,która teraz ISTNIEJE ?????????

  Zobacz jakie tchórzostwo ogarnia ludzi,kogo i jak się boja.
  Nawet w prywatnych nie publicznych rozmowach na słowa
  zyd,niemiec,bolszewik,banderowiec ,bandyta,zlodziej zamykają się w sobie z obawy przed nimi .
  Gdy jednak cos jeszcze urobi jako niewolnik niesie swe pieniądze do ich banków,wydaje w ich sklepach ,idzie się prawować do ich sadow .
  PISZCIE LUDZIE i INFORMUJCIE SIE WZAJEMNIE O TYM ,
  bo
  TO WSZYSTKO JEST DZISIAJ W REKACH NASZYCH WROGOW ,
  WROGOW POLSKI i POLAKOW.

  POLSKA STALA SIE ICH FOLWARKIEM ,ZBEDNI NIEWOLNICY
  i CI CO SA DLA WROGA CIEZAREM SA Z A B I J A N I !!!!!!!!

 12. Jeśli ktoś nie chce się przebudzić to się nie przebudzi. Gada się do niego jak do słupa, a on patrzy i pyta, czy jesteś świrem, bo tylko świry wierzą w teorie spiskowe. Taki polezie do lekarza i da się „wyleczyć” na śmierć, zaszczepi się na wszystko, bo dba o zdrowie, polezie do sądu i da się ograbić, zwerbuje się do armii walczyć o żydowskie interesy, ale gada o patriotyzmie i demokracji, żre zatrute żarcie, pije wodę z fluorem, używa past z fluorem, oddycha skażonym powietrzem, ale chemii na niebie nie widzi, nawet jak mu pokażesz palcem, jest tolerancyjny dla kochających inaczej, a żydów to wręcz kocha i uwielbia, wierzy w podatki, ZUS i ubezpieczenia na wszystko, a przede wszystkim namiętnie słucha mediów, bo chce być dobrze poinformowany. Jest przekonany, że jest BARDZO DOBRZE POINFORMOWANY, bo ma TVN24 na przemian z TokFm włączone całą dobę! Próba dotarcia do takiego z prawdą może się skończyć źle – pobiciem albo donosem na policję.

  Jestem na Facebooku i Twitterze, bo chcę wiedzieć co ludzie myślą i widzę, że ludzkość podzieliła się na 3 frakcje: bardziej lub mniej przebudzonych, totalnie uśpionych i żydów. Na szczęście ludziom zdarzają się nieszczęścia, np. dziecko mu ciężko zachoruje a nawet umrze po szczepieniu i wtedy taki osobnik wpada we wściekłość, zaczyna myśleć i odkrywa, że był idiotą bezkrytycznie wierzącym w system. Albo ktoś zachoruje na tzw. nieuleczalną chorobę, odda się w ręce „profesjonalistów”, a ci najpierw go wykończą, a potem powiedzą, że nic więcej dla niego zrobić nie mogą, więc niech idzie zdychać w domu. I wtedy przychodzi otrzeźwienie, że coś tu jest nie tak, jak być powinno, a za nim idzie przebudzenie z iluzji.

  Ale większość nie budzi się nawet w obliczu takich dramatów. Anna Przybylska się nie przebudziła. Amerykańscy żołnierze po powrocie do domu bez twarzy (spalonej na węgiel), rąk i nóg też się nie budzą, tylko dalej pier…. o patriotyzmie i obronie ojczyzny. Jest to tak zoologiczna głupota, że czasem nie dziwię się iluminatom, że traktują ludzi jak tępe, pozbawione rozumu bydło. Jeśli ktoś jedzie do Afganistanu czy Iraku bombardować lokalną ludność i wierzy, że broni swojej ojczyzny, to kim on jest?

 13. APA! Zechciej zauwazyc, ze Polska nie jest pepkiem swiata, ale niestety polaczona wlasnie na zasadzie naczyn polaczanych. Co robic, kiedy dom sasiada sie pali ?
  Czekac tylko az straz pozarna przyjedzie, kiedy w miedzyczasie plomienie roznosza sie dalej i zagrazaja kolejnym domom w tym i tez wlasnemu ?

  Polska, jak i wiekszosc krajow swiata znajduje sie pod okupacja USraela i „opieka” administacyjna dwunastogwiazdkowej junty „wybrancow” z dwunastu koczowniczych plemion w Brukseli ! Spojrz na flage EU i ktora tez widnieje na wczesniejszej granicy polskiej juz nawet z brakiem tej bialo czerwonej, bo Polska jako suwerenne panstwo nie istnieje od zakonczenia bezposrednich dzialan wojennych II wojny swiatowej !

  Nawet nie chcialo Ci sie przeczytac tych powyzszych danych w DOWODZIE REJESTRACYJNYM jednego z okupanckich urzedow i zarejestrowanego w kraju, w ktorym ponoc przebywasz znajac tez przypuszczalnie dobrze jego jezyk i sciagajacego kase dla wlascicieli stanow zjednoczonych Ameryki i reszty swiata z Polska wlacznie !

  Nie wyjezdzaj mi tu prosze na uczucia patriotyczne, bo traci to typowo polskim zasciankiem, kiedy ja nie dosypiam i nie dojadam, zeby ujawniac i przedstawiac te tak skomplikowane i zatajane „zagraniczne” zaleznosci okupowanej Polski i o ktorych jest tak skapo podane w jezyku polskim , bo wlasnie ci jakoby polscy „obywatele” u sterow czuwaja dzien i noc nad tym, zeby nikt z Polakow nie zmadrzal , bo dowiedzeniu sie o tej ponadnarodowej mafii zbrodniarzy i zlodziei majacych do tego specjalne „klucze” swojej przestepczej dzialalnosci we wszystkich dziedzinach zycia ludzi w prawie wszystkich krajach swiata !

  Ta papierowo – propagandowa wojne prowadzona przez urzedy obcego zaborcy okupowanej Polin mozna, a nawet trzeba juz w koncu wygrac przez to, ze wiele jeszcze tak nekanych, schorowanych i ograbionych ludzi przez urzedy „bankstersko – watykanskie” nie widzi zadnej mozliwosci obrony przed anonimowym przeciwnikiem czy uzywajacego pseudonimow i atakujacym bombardowaniem listami zawierajace pejsate „paragrafy”, a o ile zdecyduja sie jeszcze placic i dzialac przez adwokatow, to z gory maja i tak przegrane.

  Najtaniej, najprosciej i najskuteczniej jest do zrobienia przeciwnatarcie z konkretna i skuteczna obrona na papierze zawierajacym niepodwazalne dowody rejestracji tych bandytow u ich kryminalnie zorganizowanych hersztow band siedzacych w jaskiniach Waszyngtonu i Brukseli !!!

  Wyszukiwarki do samodzielnego wyszukiwania numerow i kluczy rejestracyjnych sluzacych jako niepodwazalne dowody ich obcego panoszenia sie wraz z rabunkiem i mordowaniem „medycznym” na calym swiecie tam, gdzie „rzadzi sie” jeszcze zydlacka zaraza rabujac i mordujac „prawnie” wszystko, jak „leci” i stosujac trik na podkladce anonimowych, bo nawet niepodpisanych osobiscie i czytelnie pism !!!!

  https://www.upik.de/

  https://www.osha.gov/pls/imis/sicsearch.html?p_sic=8651&p_search=

  Hej, kto Polak za papiery !

  Wysylac trzeba wszelkim biurwom, p(o)slom, adwokatom, sedziom, policji, itd. to na co sobie juz dawno zasluzyly – WIEDZE Z DOWODAMI ICH „KLUCZY” o tym, ze wiemy JAK i PRZEZ KOGO zostalismy wszyscy oklamywani , zastraszani, zabijani na raty i obrabowani w czasach „pokojowych” – przez wysylane poczta tony anonimowych, zydlackich papierow zawierajacych tylko i wylacznie same KLAMSTWA I GROZBY SZANTAZYSTOW !!!!

 14. APA ! ” E tam .. ” odnosi sie tylko i wylacznie w odpowiedzi na zarzut mojego „przeklinania” ! Cos nie czujesz dobrze „nosem mojego pisma” z jego podtekstami, bo jakbys je prawidlowo zrozumial, to bys stwierdzil, ze ja wlasnie zachecam i podaje wiele KONKRETNYCH DOWODOW na to, ze system juz sie wali i zawali sie szybciej, jesli „setna malpa” sie przebudzi.

  http://itccs-polski.blogspot.de/

  Jest juz tez najnowsza wersja w angielskim, cos dla Ciebie !

 15. Witam!
  Świetny przekaz,ale mam pytanie – „Rada Nadzorcza Schasta” – myślałem,że to firma,a znalazłem,że chyba chodzi o miasto Mount Schasta w Kalifornii- to wtedy zapewne chodzi o radnych miasta[?].Jest to o tyle ważne,że wzrasta wiarygodność artykułu w oczach ludzi stykających się z tematem po raz pierwszy.
  Pozdrawiam

 16. Witam!
  Nurtuje mnie pytanie – jak przed skutkami chemtralis bronią się ci,którzy znają cel i skład oprysków – przecież mieszkają w różnych częściach świata,jedzą różne pokarmy,przemieszczają się,na nich również to opada – może ktoś zna odpowiedz..
  Pozdrawiam

 17. No właśnie chyba to jest źle przetłumaczone. Myślę, że to są radni.

  A co do drugiego pytania: nie umiem na nie odpowiedzieć, mogę tylko spekulować. W filmie pada nazwa „Monsanto” i ich GMO odporne na aluminium, więc mamy tu pewien trop prowadzący ku sprawcy. Monsanto jest największym trucicielem i sprawcą najgroźniejszych przypadków skażenia środowiska na całym świecie, ale pozostaje całkowicie poza jakąkolwiek odpowiedzialnością prawną. Moim zdaniem to jest robota małej grupki ludzi (a może i nie ludzi), którzy rządzą tą planetą. Oni mają gdzieś kogokolwiek, kto z nimi współpracuje, bo ci „wykonawcy” od brudnej roboty to dla nich bydło, które zrobi swoje, a potem się je wybije, tak jak wybito tych, którzy strzelali do polskich oficerów w Katyniu. Dla nich może wyginąć nawet cała ludzkość, oni o to nie dbają. Przeżyć ma tylko mała grupka wybrańców. A ta grupka ma prawdopodobnie jakieś antidotum lub jest odporna na skażenia (jeśli są np. hybrydami). Oni uważają naturę za coś zbędnego. Mogą żyć na spalonej ziemi, więc niszczą całe życie biologiczne. Tak podejrzewam, ale nie ma na to niezbitych dowodów.

 18. Witam!
  Przesyłam link do krótkiego wykładu,jakie środki można ewentualnie podjąć w celu zabezpieczenia się przed skutkami chemtralis

  Pozdrawiam

 19. Staram się uświadamiać ludzi wokół siebie i w niektórych przypadkach z dobrym skutkiem 🙂 Ale ostatnio ktoś zadał mi dobre pytanie na które nie potrafię znaleźć odpowiedzi. Co sprawia że normalne smugi kondensacyjne zawsze muszą się rozproszyć w ciągu najwyżej paru minut? Czy stoi za tym jakieś znane zjawisko fizyczne? Jeśli tak to dlaczego nie dotyczy ono chmur? Szukałem na różnych stronach ale większość z nich koncentruje się tylko na tym jak odróżnić chemię od zwykłej smugi. Może tutaj ktoś mi pomoże?

 20. Nie wiem dlaczego chmury się nie rozwiewają. Trzeba znaleźć jakiegoś „chmurologa”, żeby to wyjaśnił. W TokFm jest taki dziennikarz, który ma dzieci, a one zadają mu takie pytania, że szukając na nie odpowiedzi został redaktorem działu naukowego. Pytały go np. dlaczego chmury są płaskie od spodu.

 21. Ta różnica między naturalnymi chmurami a smugami kondensacyjnymi jest wyjątkowo ciekawa. Gdzieś czytałem, że taka smuga właściwie nie różni się od zwykłych chmur. W takim razie dlaczego zawsze się rozprasza? Szukam dalej.

 22. Niedzwiedzacy ! Trucicielskie chmury wlasnie sa trucicielskie, ze z powodu ich specjalnej mieszanki trucizn i metali maja sie wlasnie dlugo utrzymywac na niebie, zeby odcinac naturalne swiatlo sloneczne, a przy ich opadaniu nawet bez deszczu wskutek sil grawitacji zatruwac wszelki zycie !!!

  Filmik jest z komentarzem niemieckim, ale tytul : Chemtrails. Czy jestesmy insektami ? i zdjecia z miedzynarodowymi nazwami chemicznymi oraz z nazwami chorobotworczych mikroorganizmow mowia same za siebie i kto jeszcze tego filmu nie pojmie, temu juz nie mozna pomoc .

  Codziennie jest rozpylanych 600 ton zabojczych koktaili trucizn i „rzady” o tym wiedza, ale nie powiedza, bo sa od tego, zeby sciagac podatki na zabijanie chemiczne swiata !

 23. @ nieustraszona: ale nam chodzi o naturalne chmury. Jakie prawo fizyczne trzyma parę wodną w nich zawartą, że tworzą chmurę i się nie rozpraszają. Nikt nie wie, nawet mój syn-omnibus!

 24. Para wodna jest po prostu lzejsza, a niesamowite i tak roznorodne wlasciwosci czasteczek wody powoduja w zaleznosci od temperatury, cisnienia i wiatru ich wspolne trzymanie sie w kupie, jako chmury i to za pomoca roznych sil i napewno rowniez przez ta ponizsza :

  http://portalwiedzy.onet.pl/43002,,,,van_der_waalsa_oddzialywania,haslo.html

  Eh, ” Sa sprawy na niebie i ziemi, i o ktorych sie nawet filozofom nie snilo !” ; to nie jest moj cytat, tylko Szekspira.

 25. Onet sronet! Kto to widział, żeby w linku były 4 przecinki? Idiotyzm kompletny, przez co link się nie wyświetla. Trzeba skopiować całość i wkleić do przeglądarki.

 26. W swoich poszukiwaniach dotarłem do fizyka, który wyjaśnił mi sprawę tak dokładnie, że mam teraz całkowity mętlik w głowie. Po pierwsze: chmury nie są zbudowane z pary wodnej, bo ta jest gazem i jest dla naszego oka niewidoczna, tylko z drobnych kropel wody lub kryształków lodu. Po drugie: w określonej objętości powietrza może się zmieścić tylko określona ilość pary wodnej, zależna od temperatury, a jeśli będzie jej więcej to nastąpi kondensacja kropelek wody i powstanie chmura. Po trzecie: chmury zanikają w wyniku parowania (jeśli składają się z wody) lub sublimacji (jeśli składają się z lodu), a tempo tych procesów zależy od zawartości pary wodnej w otaczającym powietrzu – im więcej pary wodnej, tym wolniejsze parowanie/sublimacja, aż do momentu kiedy ustaje całkowicie i chmura może trwać teoretycznie w nieskończoność.

  Czyli: jeśli w powietrzu znajdzie się zbyt dużo pary wodnej to jej nadmiar skondensuje w chmurę, która będzie się utrzymywała tak długo, aż ilość pary wodnej w otoczeniu nie spadnie np. w wyniku wzrostu temperatury i nie rozpocznie się proces parowania.

  Jako przykład podał mi „parę” z ust w zimie albo latem po deszczu. Latem pojawia się rzadko i szybko znika, bo powietrze jest ciepłe i może przyjąć dużo pary wodnej w stanie gazowym, a zimą utrzymuje się dłużej i jest jej więcej, bo powietrze jest zimne i przy wydechu więcej cząsteczek pary wodnej kondensuje w chmurkę.

  Tak samo jest ze spalinami z rur wydechowych: latem właściwie ich nie widać, a zimą za każdym autem ciągnie się biały ogon.

  I teraz najciekawsze: jeśli smugi kondensacyjne to efekt kondensacji pary wodnej zawartej w spalinach samolotowych to czas utrzymywania się takiej smugi może być w zasadzie nieograniczony o ile tylko otaczające powietrze jest mocno nasycone parą wodną.

  Tyle z fizycznego punktu widzenia. Kiedy wspomniałem, że przecież smugi kondensacyjne zawsze szybko zanikają, fizyk podesłał mi fragment książki „Dywizjon 303” gdzie są opisane chmury powstałe ze smug kondensacyjnych w czasie bitwy o Anglię.

  Teraz już sam nie wiem co o tym myśleć.

 27. Ja tam mam oczy i nie musze zbyt duzo „naukowo” myslec, tylko obserwujac i robiac zdjecia co jakis czas, zeby unaocznic sobie jeszcze raz, co sie dzieje na niebie, kiedy przelatuja samoloty zostawiajace za soba „normalne” smugi spalinowe, a co te w wiekszosci anielsko biale bez znakow rozpylajace jak najbardziej wszerz rozne sproszkowane trucizny, wlokna i psychotropy !!!

  Podaje wiec kolejna strone, ze szczegolowym wyjasnieniem tego morderczego zjawiska chemtrails, zeby zakonczyc „gdybanie” z watpliwosciami, co do istnienia chemtrails i strona ta podaje rowniez numer „patentu” na chemiczne niszczenie nieba !!!

  http://www.chemtrails-info.de/chemtrails/zerstoerung-des-himmels.htm

 28. Nieustraszona, ale tu nikt nie podważa istnienia chemtrails! Nasze rozważania dotyczą naturalnych smug kondensacyjnych i chmur!

 29. „Nasze” rozwazania czyli wlasciwie czyje i po kiego diabla, skoro te dywagacje odciagaja uwage od istoty tak powaznego i tak jeszcze malo znanego tematu chemtrails i po co az tyle w przydlugim rozpisywaniu rozciagac sie z teoriami o normalnych chmurkach, co niektorym znanych tylko ze starych fotografii czy filmow ?

  Nie szkoda na to „atramentu” , kiedy trucizny z chemicznych komor gazowych sypia sie nie tylko nam, ale calemu jeszcze swiatu niedowiarkow ?

 30. „Nieustraszona ” strzal w dziesiatke czyli w „rozwadniacza tematu” !
  Ale się tych z „SS”, czyli współczesnych agenciakow naplodzilo na każdym portalu.
  To co dziś swiat (ludzie,zwierzeta,rosliny) pobiera z powietrzem chyba tylko naiwni nie wiedza.
  Dzisiaj NOS PRZESTAL wyczuwać nawet spaliny,bowiem katalizatory ludziom zafundowano ale spalin dajmy na to z silnikow spalinowych nie ograniczono – to jest dopiero TRUCIE NAZIEMNE i POWIETRZNE.

  „Tylko nam tu goju nie pal w piecu weglem,
  drzewem możesz ale w kominku,nie w kuchni !”

  Pani Mario !
  Oba portale z podzialu WPS sa nam znane i rozpracowane.
  Akurat ten co nam polecasz jest z innej strony wiatru ale tu nie będziemy tego publikować – bolszewicy maja już w działaniu czwarte pokolenie.

  Akurat tak się sklada ,ze na tym polecanym mamy blokadę ale w dalszym ciągu sa pod nasza obserwacja.
  Obu adminow nawołujemy do pojednania,
  jezeli sa Polakami to nas posluchaja,jezeli zas płatnymi pacholkami ……. to już nie nasz „ynteres”.

  POLACY WSZYSTKICH MIEJSC BYTOWANIA LACZCIE SIE ,DZIALAJCIE W OBRONIE WLASNEJ i PRAWDY !

  Może uda się kolejnym pokoleniom MLODYCH POLAKOW wyjść z niewoli POLSKICH WROGOW.

  Prosimy o zalozenie tematu w OBRONIE POLSKI i POLAKOW,
  może w ten sposob na początek POLACY SIE ZJEDNOCZA i ZACZNA WSPOLNIE DZIALAC ?

  „Nieustraszona ” prosimy o nie branie nas za wrogow i dawania nam
  po nosie, nasza wojskowa druzyna tego bardzo nie lubi,bo każdy zolnierz/rycerz tego nie toleruje ,nawet w kuchni a tym bardziej w salonie,twierdza,ze „chlop to jest chlop,a baba to nie do wojaczki stworzona”.
  Zapraszamy Polki i Polakow do naszej druzyny w walce o PRAWDE i POLSKE tak w sieci net jak i w realu.

  BOJ TO BEDZIE OSTATNI ……. !
  GDY JEDNOSC OGARNIE POLSKI ROD !!!

  Milej niedzieli ZYCZYMY i POZDRAWIAMY POLSKICH PATRIOTOW !
  Szczególnie tych NIEUSTRASZONYCH !!!

 31. APA ! Ale sie usmialam, no i pelni zgadzam sie z Toba, ze „baba nie do wojaczki stworzona” i totez dlatego zawsze mialam uczulenie juz na sam widok wszelkich militarnych rekwizytow i mundurkow – poczynajac od tych harcerskich.

  Sprzedano niestety Polakom i nie tylko, falszywe pojecie patriotyzmu, co to nakazywalo bic sie do ostatniej kropli krwi i w ten sposob wykrwawia sie od tysiaca lat nasz narod „honorowo” i dla wspolnego,”jednego boga” , ku uciesze pejsatych producentow broni, „bogatego” sprzetu wojskowego i wszelkiego rodzaju mundurow, bo bez nich ani rusz na placach i polach wzajemnego U-BOJU mezczyzn, co z kolei bezposrednio wplywa na losy ich kobiet i dzieci w „cywilu”.

  U Germancow „Gott mit uns” wspoldzialal i dziala z polskim „Bog, Honor, Ojczyzna” i nie proznuje rowniez u prawoslawnych i muzulmanow.

  „Wojenko, wojenko, cozez ty za pani… , ze za toba ida, ze za toba ida, chlopcy malowani ..” – ta skoczna „piesn” wojenna przekreca bestialstwo mordow wojennych na jej zlagodzony, zenski charakter, a to gowno prawda, bo ta meska, patrialchalna bestia „boga” stworzona przez bezwzglednych rabinow chce na pierwszym miejscu wykonczyc wszystko, co meskie, ” co sika na sciany” – porownanie z tlumaczenia Marcina Lutra „swietej biblii”, a z kobiet i dzieci w najlepszym wypadku robic uslugujacych „panom” niewolnikow.

  Dlatego tez na stawkach czyli „komisjach wojskowych” mlodzi, zdrowi i silni mezczyzni „powolani” do sluzby(?) sa macani jak kury po klejnotach rodzinnych, bo ci jakoby malo „mescy” z niskim testosteronem nie beda sie az zaciekle wzajemnie mordowac.

  Okrutna i bezlitosna wojna przeciwko calemu swiatu trwa nadal nie tylko w „klasycznych” rzeziach mundurowych, przerobiono ja na „niewidzialna” wojne chemiczno – biologiczna i ktora jest wlasnie rozpetana na niebie w postaci „chemtrails” i „haarp”, przysparzajac nieustannie kolejnych zniszczen na ziemi, wodzie i powietrzu, zabijajac po kolei wszystko, co zyje.

  Ta niehonorowa trucicielska wojne, wprowadzona podstepami ukrywajacych sie sitwy tchorzy – maniakow wladzy totalitarnej rozpoczal zydowski chemik FRITZ HABER wprowadzajac gazy bojowe w pierwszej rzezi swiatowej i ktory obserwujac powoli konajacych zolnierzy, ktorzy mimowolnie nawdychali sie jego gazow napisal tak :

  ” MALE ILOSCI TRUCIZN PODAWANE PRZEZ DLUZSZY CZAS ZABIJAJA TAK SAMO,
  JAK ICH DUZA ILOSC PODANA JEDNORAZOWO !!! ”

  Glowa „panstwa” Israel Netanjahu jest dlatego rowniez szefem calego „przemyslu chemiczno – farmaceutycznego” , a jego bezposrednim „doradca” musi byc oczywiscie RABIN – posrednik do tego „jedynego” PANA niebos i ziemi, „boga” stworzonego na papierze „biblijnie” przez jego poprzednikow – najwscieklejszych i najbardziej zajadlych podzegaczy wojennych w dziejach swiata, szalejacych znowu tez z bronia klasyczna w sasiedztwie na Ukrainie i rozpylajac na caly swiat niezliczone tony trucizn z nieba, zeby nikt nie uniknal „kary boskiej” za to, ze ma czelnosc zyc, czy to jako mezczyzna czy kobieta, czy jako mrowka czy tez robaczek, rybka albo raczek, czy kot albo pies, czy drzewo albo kwiat !!!

  Chlopaki, patrioci z serca i ze slowianskiego ducha obroncow – teraz wiecie na sto procent, kto jest waszym najgorszym wrogiem dzialajacym tchorzliwie i podstepnie z ukrycia, wrogiem waszych rodzin i sasiadow, wrogiem dla calego swiata, ktory to wedlug scenariusza biblijnego ma byc czyniony „poddanym” dla „wybrancow” z dwunastogwiazdkowa flaga dwunastu szczepow, z gwiazda „krola” Dawida – poprzez paru opetanych zadza wladzy „drukarzy”, klamcow i falszerzy, z trucicielami I.G. Farben – Bayer na czele i ich tepych oraz przekupnych jak kurwy marionetek sprzedajacych smierc na raty, zydowskich aktorow w „rzadach”, „religiach” i w propagandzie mendialnej !!!

 32. Co racja to racja ,na dodatek chlopska racja a babska demokracja !
  Dobrze się nam „ględzi przy niedzieli” a tam gdzies na pobojowiskach stworzonych przez tych ,którym ciagle mało leza trupy i jecza ranni !
  A,ze temat o pilotach,lekarzach i lgarzach to czas może wziasc się i za nich ?
  Wiec kolejno :
  Kim sa wspolczesni piloci ?
  Na pewno ludzie zdrowi na ciele ale czy na umyśle ???
  Kto takim dzisiaj daje licencje kiedy to nawet na duże ciazarowki dokonuje się badan „psycho” .
  Wg.nas sa to młode i podstarzale byczki dobrze karmieni (specjalna „zetka dla personelu latającego”) odpowiednio uposażeni i wyposażeni ,odpoczywający a nie zabawiający się przed lotami,majacymi lub nie rodziny a nad nimi dowódcy/kierownicy az po najwyższych na drabinach władzy.
  Dostaja rozkaz/zadanie bojowe i leci taki jeden lub wielu wspólnie i maja za cel – co ?
  ZABIJANIE !!!
  Wczesniej były akrobacje ,beczki i „fikołki” a dziś (?)
  SA TO WIERNE PACHOLKI !

  Lekarze :
  To wspolczesni lazarz i lgarzee,lapiduchy i kosmouchy
  z rodow wybranych lub ich domieszka krwi.
  To syny i cory naznaczeni z góry ,
  a z nich profesory ze szmulowsko-szwabskiej komory !
  Czy ci od potomnych I.G.Farben będą nas leczyc ,kiedy to to pazerne było
  już w lonie matki ???
  Zapomnijcie o zdrowiu pod takich reka,ICH BOG TO BOZEK MAMON !!!
  Do nich dolaczyla doborowa wiara rowna wytwarzajaca same gow.a czyli pobratyncy stworzyciele trutek i trucizn w roznej postaci ,
  co czynia ?
  Ano jedni bazgrolą na papierze zwanym recepta a drudzy laduja jak murarz szufla wapno czy cement do zaprawy to oni CHEMIE,z tego wychodzi to co ma ukoic bol a zepsuc zdrowie w czasie i do końca !

  „NAL-KOWCY” :
  To kasta i rasa panow !
  Czy cos dodac ?
  Chyba tylko to,ze za kase stworzą kazda teorie i teze,takoz rase,
  ,procedury i rury , a na koniec wieniec pogrzebowy ,
  wdowca czy los wdowy.
  Oni gora z armatura,
  z wynalazkiem ,śmierci blaskiem,
  czynia sobie swiat poddany
  dla nich grzmia dzis wszech organy !!!

 33. Nieustraszona, APA:
  „Nasze” rozważania to te moje i gospodyni tego bloga, którą też zainteresowały przyczyny utrzymywania się chmur na niebie. Was nie musi to interesować, ale to chyba nie powód żeby się od razu wściekać.

  Dla mnie to ma znaczenie, bo o chemtrails dowiedziałem się na podstawie tego, że smugi kondensacyjne powinny zawsze szybko zanikać. Teraz się dowiedziałem, że jednak wcale nie muszą a przynajmniej nie zabrania im tego żadne prawo fizyczne. A to oznacza że najłatwiejszy sposób na rozpoznawanie chemii na niebie jest tylko fałszywym uproszczeniem, tak jak powszechne przekonanie o tym że Ziemia jest kulą. Może jest to przydatne do przekonywania niewierzących, ale jak ktoś chce się zagłębić bardziej w temat to warto o tym wiedzieć.

 34. Jak jest z contrails każdy widzi: patrzysz w niebo, a tam lecą 2 samoloty. Jeden zostawia dłuuuuuuugą i grubą i trwałą smugę, a drugi cienką, krótką, półprzezroczystą i od razu zanikającą. Ten sam dzień, ta sama wysokość, te same warunki pogodowe. Tu żaden fizyk nie namąci, chyba, że będzie próbował wmówić nam, że jednak te samoloty nie lecą na tej samej wysokości. Ale nawet jeśli tak, to na oko widać, że ten tworzący zanikającą smugę leci wyżej!!! Czyli w zimniejszych masach powietrza, a to oznacza, że ma lepsze warunki do tworzenia smugi. Natomiast ten, który ma gorsze warunki tę smugę właśnie tworzy, wbrew fizyce i zdrowemu rozsądkowi. Ale nawet gdybyśmy założyli, że „chemik” leci wyżej i ma lepsze warunki do tworzenia smugi, to różnica w wyglądzie i trwałości smug w żadnym razie nie może być aż tak gigantyczna!!!!! Wystarczy wierzyć we własny rozum, a żaden cwaniak nie będzie miał szansy nas ogłupić.

 35. Czlowieku,kto tu się wścieka – widzisz takich ?
  My natomiast czytamy „twoje rozwazania ” i zastanawiamy się czy jesteś dorosłym człowiekiem przy takim a nie innym mysleniu,jakie nam tu wykazujesz na pismie.
  Przeciez wolno każdemu myslec ,a nawet wyrazac glosno swe myśli publicznie.
  Dzieci te male i te większe tez mysla i zadaja pytania.

  Zydom wydaje się ,ze sa narodem wybranym i glosza to innym ,starają się przekonac każdego o swej racji.
  Niemcom ubzduralo się ,ze po Zydach sa najwazniejsi ,zas bolszewikom,ze „Lenin zawsze zywy” i co ty na to nam odpowiesz ?
  Dodej do tego jeszcze swój pogląd o cywilizacji śmierci jak obecnie się szerzy – nie dostrzegasz zabijania calych narodow roznymi sposobami i metodami (?) – bądź szczery jak na dorosłego przystalo.
  To prosba.

 36. Bardzo proszę bez awantur, od pilnowania porządku w blogu jestem ja. Każdy może zadawać pytania, nawet podchwytliwe, ale spoko, ja sobie poradzę. Miałam do czynienia z różnymi cwaniakami, którzy mnie podpuszczali, więc wiem jak sobie radzić.

 37. Z tego co zdążyłem się zorientować to w atmosferze powyżej ok 11,5 km zaczyna się strefa o skrajnie niskiej wilgotności (ok 3%) w której chyba nigdy nie ma szans na trwałe smugi kondensacyjne. Wysokość tej strefy pewnie zmienia się w cyklu rocznym ale najwyraźniej obejmuje najwyższe pułapy na których latają samoloty.

  Ale masz rację Astromario, kiedy widać dwa samoloty na tej samej wysokości i jeden zostawia chmurę a drugi nie, to nic nie trzeba dodawać. Zastanawiać się można jedynie kiedy wszystkie samoloty produkują trwałe smugi. Wtedy może część to będzie chemtrails (pewnie większość) a część zwykłe smugi kondensacyjne.

  Tak sobie myślę, że przydał by się lepszy sposób oceniania smug i skutków jakie ze sobą niosą. Najlepiej było by robić częste badania powietrza i deszczówki albo prześwietlać niebo spektrometrem. Wtedy wszystkie zanieczyszczenia byłoby widać jak na dłoni. Przydało by się mieć znajomych wśród naukowców dysponujących odpowiednim sprzętem.

  A co do zaczepek APA to zgadzam się z Gospodynią bloga i pozwolę sobie na nie nie odpowiadać.

 38. Warunki do tworzenia się smug są wtedy, kiedy na niebie tworzą się cirrusy. Zawsze wtedy następuje zmasowany nalot chemicznych rozpylaczy. Pewnie liczą na to, że ludzie nie zauważą co się dzieje, bo cirrusy wyglądają trochę podobnie do rozwiewających się smug. Ale wprawne oko nie da się nabrać, cirrusy są piękne, a chemia jest brzydka.

  Dla większej jasności każdy powinien mieć włączony FlightRadar24 i obserwować, czy to, co lata mu nad głową widoczne jest na radarze.

  Z moich obserwacji wynika, że chemiczne rozpylacze latają niżej niż samoloty rejsowe. Poznać to można po szybkości ich przelotu. Samoloty, które lecą wysoko przesuwają się po niebie wolniej, więc spokojnie zdążam odpalić FlightRadar i obserwować ich przelot aż do zniknięcia z granic Polski, a chemiczne śmigają jak szalone i znikają z pola widzenia zanim zdążę uruchomić program. Po pierwszych nie zostaje na niebie ślad, a po drugich wręcz przeciwnie.

 39. No a te smugi z rur wydechowych samochodow ,które raczyles zauwazyc to na zimnym czy gorącym silniku w ZIMIE i tez znikają po kilkunastu minutach jazdy samochodem ?

  MY SAMOCHODZIARZE uważamy ze znikają na gorącym silniku ale gdy benzynka „chrzczona swiecona woda” ,to para jest i nawet woda z rury wydechowej kapie,bywa,ze i ciurkiem się leje,tlumiki często do wymiany z rurami,korozja panie,korozja,interes kwitnie !
  Mowi ci to cos ?
  Jakby tak dodac do paliwka jeszcze cos (kiedyś to był czteroetylek ołowiu ,później zabroniony),to jak myślisz silnik by pracowal czy zgasł,malo tego trul na potege ?
  Wiec benzyny ołowiowej do samochodow już nie ma ,narod się tego domagal.

  Może wystarczy „opracować”paliwo do silnikow odrzutowych ,a nawet zalac go do samolotow pasazerskich i „wista wio,latwo powiedzieć”,
  będą smugi czy nie ,trucie widoczne a może jako duch znikające ???

  Pani Mario !
  My sobie tez dajemy rade z „ludzikami internetowymi” robiacymi w glowach zawirowania,robimy to jak na zolnierzy męskich przystalo ,wiec prosimy miotly czy sciery uzywac nie na nas ,bo mamy „migotanie w glowie”po pewnych stwierdzeniach i zachowaniach wlascicieli portali.

  Na pewien czas postanowiliśmy „nie robic klotni w domu” tak pięknej kobiety jak Pani.

  Do następnego spotkania w innym przyjaznym POLSKIM tonie !

 40. Dla zdrowego oddechu wszystkim przy tym wlasnie temacie polecamy czytanke o dzielnym narodzie wietnamskim,ktory wygral wojne z IMPERIALIZMEM !

  Może MY POLACY cos od nich się nauczymy ,jak zwyciezac mamy
  WSZELKI BANDYTYZM ???

  Oto czytanka :

  http://xportal.pl/?p=17003

  POWODZENIA KAZDY DOBRY NARODZIE ,
  ZLYM KLESKI ZYCZYMY !

 41. Nie sądzę, żeby toksyczna chemia była dodawana do paliwa lotniczego, bo to zmniejszyłoby jego jakość. Są zdjęcia i filmy pokazujące, że ta chemiczna instalacja jest montowana osobno, a toksyny wydobywają się nie przez dysze silników, lecz przez specjalne otwory.

 42. Ja mam włączony FlightRadar24 prawie cały czas. Mieszkam na Podkarpaciu i nad moją głową krzyżuje się kilka ruchliwych dróg lotniczych więc mam na co patrzeć. Chemoloty na FR24 są prawie zawsze widoczne i wyświetlają się jako samoloty pasażerskie różnych linii z Europy i Azji.

  Z tymi cirrusami to prawda, chociaż czasem kratownica z trwałych smug robi się na bezchmurnym niebie. Ci co rozpylają naprawdę mają tupet.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.