Doktor Andre Kulisz w Radio Kontestacja

Wczoraj o godz 22:00 czasu polskiego (godz. 3pm czasu Chicago i San Antonio) Dr Kulisz wystapił w audycji „Czerwona Pigułka – ciemne strony medycyny”” w radio Kontestacja, http://www.kontestacja.com dyskutując problemy spowodowane nowoczesnymi szczepionkami, sposoby leczenia, uzyskanie pieniędzy na leczenie. Również były dyskutowane problemy społeczno-polityczne, szczególnie korupcja wysokich szczebli środowiska lekarskiego i przedstawicieli politycznych i rządowych przez firmy farmaceutyczne. Zapraszamy do słuchania: http://www.kontestacja.com/audio/27/Pigulka_2012-01-19.mp3

23 komentarze do “Doktor Andre Kulisz w Radio Kontestacja

 1. Dr Kulisz rewelacyjny! Wiadomości które przekazuje przerażające. Cała prawda o naszej oficjalnej medycynie i sklepowej żywności. Wiedza nie do przecenienia. Oby więcej rozpowszechniania tych informacji.

 2. Odkryłam tę stację właśnie przed chwilą i coś mi się zdaje, że zostanę wierną słuchaczką, przynajmniej czerwonej pigułki, bo widzę, że tematy poruszane wcześniej też są bardzo ciekawe.

  Doktor Kulisz jest po prostu boski, dzięki Bogu, że są takie Anioły wśród nas. Dzięki takim ludziom ten świat jest lepszy i na pewno zostanie uratowany. Ja nie wierzę w to, że NWO zawojuje świat, ja wciąż powtarzam, że to, co się dzieje to tylko trąby, które budzą uśpioną ludzkość. Moim zdaniem ludzie już się budzą i zaczynamy wędrówkę ku Wolności i Światłości.

 3. Dziekuje za te ciekawa audycje z Dr Kuliszem.
  Coraz wiecej lekarzy mowi o tym co sie dzieje w medycynie akademickiej.

  Bardzo ciekawy wyklad…

 4. Ludzie święcie wierzą w zwycięstwo NWO i bezkarność mafii medycznej, ale to nie przejdzie. „Uny” wcale nie są wszechmogący, a wszystko zależy od nas, ludzi. Mafia parła do przodu, bo na to pozwaliśmy, ale kiedy powiemy zdecydowane NIE będzie musiała ustąpić, a może nawet jej szefostwo skończy w kryminale. Coraz więcej ludzi zaczęło widzieć co się dzieje, bo kalectwo i śmierć zbiera coraz obfitsze żniwo. Tylko debil by się nie zorientował, że to sprawka „służby zdrowia”. Jeszcze niedawno świadomi problemu byli mniejszością i byli zagłuszani, a dziś słychać ich wszędzie. To zagłuszacze stali się mniejszością, więc coraz słabiej ich słychać.

 5. Znalazłam stary artykuł dotyczący tzw. choroby szalonych krów, dla przypomnienia, że to głównie chemia nas zabija:

  Chemiczna epidemia – choroba szalonych krów
  „Dwoje angielskich farmerów, Mark Purdey i Joanna Wheatley, a także toksykolog dr Janie Axelrod twierdzą, że degeneracyjną chorobę mózgu u bydła powodują pestycydy. Szczególnie groźne są preparaty fosforo-organiczne, wśród nich fthalimid, substancja chemiczna z tej samej rodziny co thalidomid, mutagenny lek, który – podawany kobietom w ciąży – spowodował okaleczenie wielu płodów. W Anglii pestycydy, czyli środki owadobójcze, wciera się w grzbiet zwierząt, aby zabić gryzące je gzy i zniszczyć ich larwy.
  Według Purdeya i Axelrod, nowe wypadki choroby Creutzfeldta-Jakoba u młodych ludzi mogą być takie wynikiem zetknięcia się ich z trującymi pestycydami. Środki te są tak bardzo toksyczne, że wiele krajów nie zezwala na stosowanie tych substancji w celach weterynaryjnych. W Rosji, która – według obiegowej opinii – nie troszczy się szczególnie o zdrowie swych obywateli, zabroniono kobietom jakiejkolwiek styczności z fosmetem, pestycydem używanym w Wielkiej Brytanii do niszczenia gzów…”
  Reszta artykułu – http://germanskawroclaw.wordpress.com/2012/01/19/chemiczna-epidemia-choroba-szalonych-krow/

 6. @GNM_Wrocław
  – a KTO te zabójcze pestycydy produkuje, czyżby nie było to znajome nam Monsanto lub jakaś filia IG Farben ??

 7. @ Do wszystkich.

  Wiem, że piszę nie na temat, ale sprawa jest bardzo pilna. Poniżej link do strony opisującej porozumienie ACTA cichcem wprowadzane do Polski zza oceanu. Doprawdy nie wiem jak można podpisać ten wyrok na siebie samych, który będzie nas drogo kosztować.
  ACTA to propozycja pozaparlamentarna i dobrze by było poznać rodzimych lobbystów tego cyfrowego zwasalenia Polaków i długofalowej perspektywy wyciągania od nas pieniędzy za patentowanie wszystkiego, co się da opatentować – tym razem przestrzeni wirtualnej.
  Myślę, że projekt tego aktu przeciwnego narodowemu rozumowi, tendencjom wolnościowym i demokratycznym należy nagłośnić i mu się przeciwstawić, dopóki nie jest za późno.
  Patenty, prawa autorskie – ta zaraza powinna być ograniczana, a nie promowana i za plecami obywateli przepychana na ich szkodę. Pora na świat coraz bardziej wolny od przemocy prawników, którzy żyją z wymagania i ochrony praw, które powinny być wolne.
  A oto link ze szczegółami, również z polskim tekstem projektu, który warto przejrzeć, aby wyobrazić sobie, jakie straty byśmy z tego tytułu ponieśli jako naród.

  http://nt.interia.pl/wiadomosci/news/kontrowersje-wokol-acta-internauci-moga-byc-scigani,1748809,2258

  Pozdrawiam

 8. W tej poznańskiej Gazecie to jakieś matoły pracują. Nie „Non Stop”, tylko „Stop NOP”, dziennikarka nie zadała sobie trudu, żeby sprawdzić, o czym pisze.

 9. Pan doktor Kulisz wspaniały człowiek, szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy..

  Tutaj też ciekawa audycja:

  http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=1172

  Czy rakiem, miażdżycą, artretyzmem albo bezpłodnością można się zarazić? O chlamydiach, rzęsistku i przydatkach.

  Aż dziwne, że wybiórcza ten protest odnotowała, w końcu to tylko kilka osób z czego widzę na zdjęciach.
  Ale nagłaśnianie tematu się przyda.

  A jak wejdzie w życie ACTA, to mamy przerąbane.

 10. Nordzom ! Trafiles w dziesiatke, bo oczywiscie monsatan to filia ( z lacinskiego corka ) z mojego „ulubionego” tematu czyli I.G. Farben.
  Po nitce do klebka i jak sie dobrze szuka, to zawsze znajduje powiazania z matka albo z ojcem albo z matka i ojcem rownoczesnie czyli jak wyzej.
  Czasami wpada mi ta nazwa na roznych „sciezkach” niby to nie zwiazanych z tym ojco- matka I.G, Farben i tym bardziej sie ciesze, ze prawie wszystko prowadzi do tej puszki Pandory.

  Bedac z wycieczka szkolna w Oswiecimiu postanowilam sobie wtedy wyjasnic w przyszlosci te trujace zagadki, ktore mnie zaczely grysc, bo rownoczesnie wtedy skonczylo sie to moje jako takie szczesliwe dziecinstwo i tym bardziej chetnie uczylam sie chemii.

  Dopiero po obejrzeniu filmu doktora Ratha nastapilo olsnienie i w jego dalszych udostepnionych materialach doszlam do przyczyn pierwszej wojny chemicznej z gazami bojowymi.
  Pan zowiacy sie po niemiecku Fritz Haber, a ktory te gazy bojowe „wykombinowal” w I.G. Farben obserwowal „nalkowo” umierajacych zolnierzy i zauwazyl taka zaleznosc : MALA ILOSC TRUCIZNY PODAWANA W DLUGIM CZASIE ZABIJA TAK SAMO SKUTECZNIE JAK DUZA ILOSC TEJ SAMEJ TRUCIZNY PODANA SZYBKO:

  Oswiecim to byl oboz sluzacy do produkowania i testowania roznych trucizn, ktore byly bezpieczne dla „dawcow” w postaci sproszkowanej czy rozpuszczonej, bo z gazami bojowymi byla „wpadka” z powodu wiatru zmieniajacego kierunek dzialania gazu.

  Chemoterapia na „raka” powstala w Oswiecimiu i tak na tej „tworczej” mysli zarobiono krocie i „wyleczono” na smierc w mekach niezliczone ilosci ludzi.

  Wojna chemiczno-biologiczna z teroryzmem ekonomicznym rozkrecila sie na dobre w czasach „pokojowych” i widac to wszedzie, bo niepopuszczaja nikomu.

  Spiewano kiedys : „Chlop zywemu nie przepusci…”, ale co tam jakis chlop, I.G. Farben to jest dopiero zawzieta firma, co to nawet malym gzom nie popusci, a co dopiero wielkim ludziom , zwierzetom oraz roslinom.

 11. @ Indygo:

  A jak wejdzie w życie ACTA, to mamy przerąbane

  Nie wejdzie, powtarzaj to sobie przynajmniej raz na godzinę. Nawet nie myśl o tym, że dranie mogą cokolwiek zrobić wolnej ludzkości. Nas jest 7 miliardów, a tych gnojków mała grupka. Dlatego się nas boją i próbują zniewolić, ale to nie przejdzie. Powtarzaj sobie, że jesteśmy wolni i robimy co chcemy.

 12. Bravo za te audycje.
  To jest lekarz przed ktorym chyle czolo. Audycji powinni wysluchac przede wszystkim dealerzy lekow, tzw. – „lekarze”, ktorych to 90% ( i tak z pewnoscia cyfra jest zanizona ) nie ma kompletnego pojecia o leczeniu.
  A wracajac do wypowiedzi dr Kulisza to poza tym , ze dysponuje ogromna wiedza, pomoca, dostepnoscia ( kazdy jego pacjent moze do niego zadzwonic i porozmawiac ) odwaga, (mowil bez ogrodek co sadzi o szczepieniach i swoich kolegach po fachu ) odczulem podobnie jak i zona ogromna energie jaka bila od tego czlowieka , wiare w to co robi i optymizm w czasie wypowiedzi. No i podejscie do pacjenta o ktorym mozemy tylko pomarzyc bedac w przychodniach.
  Tak wiec jeszcze raz podziekowania za te rozmowe.
  Pozdrawiam wszystkich, lacznie z prowadzaca ten blog – Astromaria.

 13. Słuchałem wypowiedzi Dr-a Kulisza razem ze swoim ojcem; też lekarzem, zgodził się z wypowiedzią w 100%. Opowiedział mi również o znajomym, którego bezpośrednią przyczyną śmierci była szczepionka. Zastanawiam się, co zrobić, aby takie informacje przebiły się do mediów dla ludożerki… W moim mieście (wojewódzkim) jest taka ciemnota, że po ukazaniu się informacji w miejscowym szmatławcu, że szaleje świńska grypa z aptek zniknęły natychmiast maski ochronne na twarz… 🙂

 14. @ Pisar: ja się bardzo martwiłam, że do ludzi nie dociera prawda i zastanawiałam się, jak to zrobić, żeby do nich dotrzeć. Teraz już wiem, że jeśli ktoś szuka prawdy, to ją znajdzie, a jeśli nie chce prawdy, to nawet jak mu ją podasz na talerzu, to ją zignoruje, a nawet opluje. Niestety, za mądrość trzeba płacić i to słono, czasem zdrowiem, a nawet życiem. Do ludzi nic nie dociera, dopóki nie zacznie się dramat. Kiedyś, dawno temu, napisałam na blogu, że nie przejrzą na oczy, dopóki nie zaczną umierać, zwłaszcza ich dzieci. Tylko masowa śmierć dzieci lub jakaś potworna epidemia kalectwa (np. autyzmu) może sprawić, że ludzie stukną się w głowy i zaczną pytać „dlaczego?”. Ale nie mogę rzucić kamieniem, bo sama nie jestem bez winy: byłam głupia jak but, bo ślepo wierzyłam w bajkę, że lekarze chcą naszego dobra i stoją na straży naszego zdrowia. Dlatego latałam z dzieciakami na wszystkie szczepienia i nawet bardzo ciężki NOP, którego ofiarą padł mój syn nie dał mi do myślenia. Nie skojarzyłam ciężkiej choroby mojego dziecka z faktem zaszczepienia. Dziś nie wiem, czego ja się tak bałam, przecież dzieci wokół wcale nie umierały z powodu epidemii! Za czasów moich dziadków i rodziców nie było szczepień wcale i jakoś ludzkość nie wymarła. A skoro moi przodkowie nie tylko przeżyli, ale powołali na świat mnie i moją siostrę, to jakim cudem dałam się zastraszyć pomorem, rzekomo zagrażającym moim dzieciom?

  Dlatego rozumiem głupich – ceną za moją mądrość była ciężka, zagrażająca życiu choroba mojego synka. To nie jakaś epidemia doprowadziła do tego, lecz medycyna, ze swoimi oszukańczymi szczepieniami. Zamiast chronić dzieci przed chorobami medycyna je powoduje – żeby mieć zarobek. To się nazywa „Zastępczy zespół Münchhausena” – oto na co cierpi współczesna medycyna!!!

 15. Jutro w środę 1.02. dr Andre Kulisz znowu ma być w „Czerwonej Pigułce” w Kontestacji.

  Co do protestu w sprawie szczepień to pojawiło się więcej materiałów w mediach na ten temat. Jedne mnie, drugie bardziej rzetelne, ale temat chociaż zaistniał. Tutaj linki do nich: http://stopnop.pl/aktualnosci1/115-protest-media
  Jeszcze wiosną ma się odbyć kolejny protest. Oby tym razem było więcej uczestników.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.