Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi

Tekst pochodzi ze strony Globalna świadomość

Tylko ludzie o bardzo złej woli albo głupcy mogą jeszcze zaprzeczać istnieniu geoinżynierii, w zakresie tworzenia „persistant contrails”, albo jak kto woli „chemtrails”. ONZ miało by uchwalić ustawę zakazującą stosowania tego, co nie istnieje? Zakazali, ponieważ technologia ta okazała się być bardzo szkodliwa dla środowisku naturalnego, w tym dla człowieka. Angielski parlament miałby szczegółowo raportować „science fiction”? Dowody na istnienie chemtrails i na ich szkodliwość są nie do podważenia!

Ci co zezwolili na rozpylanie środków chemicznych nad naszymi głowami, bez naszej wiedzy i zgody, popełnili zbrodnię przeciwko swojemu narodowi.

Skala skażenia nie jest nikomu znana, ale jego skutki zaczynają już być odczuwalne. W celu ochrony naszego zdrowia i zdrowia naszych dzieci, powinniśmy żądać ujawnienia wszelkich informacji na ww. temat, przeprowadzenia niezależnych badań i analiz oraz ukarania winnych tej zbrodni. Spieszmy się bo czas nagli…

UCHWAŁA ONZ

W zeszłym tygodniu, rada ONZ złożona z przedstawicieli 193 państw, na konwencji „Zachowania bio-różnorodności” w Nagoya, w Japonii, ustaliła moratorium na działania geoinżynieryjne, w zakresie rozpylanie cząstek w atmosferze, które to działania w ramach walki z globalnym ociepleniem, miały za zadanie pochłanianie CO2 oraz odbijanie w kosmos promieni słonecznych (promienie ultrafioletowe).

Inaczej mówiąc na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany „persistant contrail”, a co my nazywamy „Chemtrail”.

Uchwałę tą podjęto w 2 lata po uchwaleniu moratorium na podobne działania na powierzchni oceanów, które doprowadziły do dużych skażeń w głębiach oceanów. Także rozpylanie związków chemicznych do atmosfery okazało się bardzo szkodliwe w skutkach dla środowiska biologicznego na ziemi i mało skuteczne w walce z bądź co bądź wyimaginowanym wrogiem, przyczyniającym się rzekomo do globalnego ocieplenia – CO2 (dwutlenkiem węgla).

DOWODY

Na międzynarodowym sympozjum w Ghent, w Belgii Ghent (28-30 maj 2010), zebrani tam naukowcy oświadczyli, iż program geoinżynieryjny w zakresie rozpylania związków chemicznych do atmosfery jest już od lat w pełni operacyjny i ma on już swoją 60 letnią historię (link).

W naszym artykule „Zjawisko chemtrails nie jest teorią” opublikowaliśmy oficjalne raporty naukowców amerykańskich z roku 1997, opisujące w detalach technologie, zastosowanie i niskie koszty masowego rozpylania środków chemicznych do wyższych partii atmosfery. Naukowcy ci doradzali natychmiastowe wdrożenie tych technologii do walki z globalnym ociepleniem.

Angielski parlament, a dokładnie to jego „Komitet ds. Nauki i Technologii” sporządził podobne raporty, z tym że opisują one nie tyle plany co konkretnie podjęte już działania.

W sekcji 27 raportu czytamy:

Since 1977, cloud seeding and environmental techniques have been subject to international regulation. In 1977 countries agreed to the “Convention on the Prohibition of Military or Any Other Hostile Use of Environmental Modification Techniques” (ENMOD). The treaty, as well as forbidding the use of environmental modification techniques in hostile circumstances, supported the use of weather modification forpeaceful purposes. A re-confirmation of the ENMOD principles occurred at the Framework Convention on Climate Change (UNFCCC) and the 1992 Earth Summit in Rio de Janeiro.59 Dr Lee pointed out that most techniques covered by the ENMOD treaty were “quite speculative”—for example, causing earthquakes or tsunamis which was far beyond the capacity of current technology—but that cloud seeding was a technology that was often used.

Ściągnij raport: Report_HOC_221.pdf

Tylko powyższy tekst mówi już o będącej w częstym użyciu technologii „tworzenia chmur”!

Polecamy przeczytanie całego raportu, który nawet najbardziej zajadłym niedowiarkom nie pozostawia żadnego miejsca na zwątpienie. W swojej uchwale, ze względu na ogólnoświatowy zakres tego typu działań geoinżynieryjnych, ONZ nakazało angielskiemu parlamentowi zaprzestanie kontroli i prac nad tym tematem oraz pozostawienie tego w gestii ONZ.

Czego nam jeszcze trzeba ? Powyższy raport opisuje ze szczegółami zjawisko, które już od dłuższego czasu widzimy nad naszymi głowami. ONZ orzekło o wysokiej szkodliwości tych działań na środowisko biologiczne, więc w tym i na człowieka. Jesteśmy od dłuższego czasu truci. Nikt się nas nie pytał o zdanie i zgodę. Nikt nie przedstawił nam rzetelnych badań i analiz.

Czy nikogo nie obchodzi już nasze życie i zdrowie ? Nawet nas samych?

Nasz rząd nie mógł nie wiedzieć o tych działaniach. To przecież jego przedstawiciele dopiero co podpisali się pod ww. moratorium ONZ.

Powinniśmy zażądać przeprowadzenia jawnego dochodzenia w tej sprawie (pod nadzorem publicznym) oraz żądać ukarania winnych tej zbrodni.

Zdradzieccy politycy i kłamliwe media już wystarczająco długo nas oszukiwali. Dość tego!

Nie czekajmy aż będzie za późno!

Bardzo prosimy o przekazanie linka do tego artykułu do jak największej liczby znajomych!


Źródła:

http://foodfreedom.wordpress.com/2010/10/28/un-votes-to-ban-chemtrails/

http://coto2.wordpress.com/2010/07/28/case-orange-60-years-of-geoengineering-goes-into-hyperdrive-as-%E2%80%98plan-b%E2%80%99/

http://failinggracefully.com/?p=1168

Podobne artykuły:

http://www.globalnaswiadomosc.com/raporttellerachemtrail.htm

Dział Chemtrails

166 komentarzy do “Chemtrails – dowody zbrodni przeciwko naszemu narodowi

 1. @Astromariao – jak by od dziś wszyscy zajmujący się wiadomymi tematami zaczęli chodzić w maseczkach. Po pierwsze – chronili by własne zdrowie, a po drugie – była by to dość widoczna forma protestu, natomiast dawała by ona owieczką pretekst do myślenia, dlaczego ktoś, bez żadnego powodu chodzi w masce.

 2. @Poszukiwacz nie tylko maseczki ale trzeba by mieć kombinezon też bo przez skórę też się przedostają chemikalia i można chorować na Tajemniczą Chorobę ” Browne’a”tak spryskali w USA
  Choroba MORGELLONÓW – wyjaśnienie przyczyn tej dziwnej choroby wydaje się niewiarygodne a jednak. Niezależni badacze tej choroby odnaleźli przycynę występowania tej choroby. Wyniki są przerażające: Przyczyną są opryski z samolotów – tzw. chmury chemitrails. W tych chmurach rozpylanych z samolotów jest wiele niebezpiecznych substancji. Przyczyna powstawania choroby Morgellonów jest dwuetapowa. Pierwszy etap to oddziaływanie na organizm człowieka poprzez pierwiastki tzw”ciężkie”. Długotrwałe oddziaływanie tych pierwiastków na organizm człowieka powoduje znaczne osłabienie systemu immunologicznego – podatność na wszelkie infekcje, bakterie choroby itp. Drugim etapem jest rozpylanie patogenów wraz z metalami w formie zawiesiny. Osłabiony organizm wchłania te patogeny którw są utworzone na bazie krwi w laboratoriach. Skutkiem tego jest choroba Morgellonów. Na razie w samych Stanach Zjednoczonych zarejestrowano 4000 przypadków.

  http://www.eioba.pl/a84249/morgellonka_morgellons_syndrome_tajemnicza_choroba_brownea

  Następca aspartamu – Splenda
  Splenda jest reklamowana, jako ‘zrobiona z cukru, więc smakuje jak cukier’, twierdzenie które jest obecnie przedmiotem gorącej prawnej debaty w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy prawdą jest, że cukier, czy też cukroza, jest materiałem wyjściowym z którego powstaje sukraloza, to jej struktura chemiczna sukralozy różni się do cukru zasadniczo.
  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=2561&tytul=Nast%C4%99pca+aspartamu+-+Splenda

 3. @ ALFA – znam te tematy, maseczki zbytnio zdrowia nie uchronią ale była by to widoczna forma protestu. Natomiast co do morgellons, to powyżej zamieszczony jest link do filmy -[1/4] Morgellons Syndrome PL-Skutki Modyfikowania Żywności GMO/PROTOKÓŁ CHOROBY CHEMTRAIL

 4. Oto tekst ze strony:
  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=2620&Itemid=63

  Chemtrail – nowy świecki egzorcyzm
  [Wpisał: Maksymilian Zamm]

  Wielu Warszawiaków mogło obserwować rano i przed południem, 15 listopada, wzmożoną komunikację lotniczą nad stolicą. Po przelotach długo pozostawały smugi, które – zamiast zniknąć – przemieniały się w pasma chmur.

  Do niedawna oficjalna wersja mówiła, że żadnych oprysków z powietrza nie ma, a także i temat był nieobecny w oficjalnych mediach. Chmury natomiast wzbudzały żywe zainteresowanie w drugim obiegu informacyjnym, czyli w internecie. Oficjalne czynniki uruchomiły nawet dezinformatorów, którzy tłumaczyli – jak chłop krowie – że po przelocie samolotu pozostają smugi kondensacyjne. Ot i tyle!

  – Zwykłe smugi kondensacyjne! – Rozumiesz? Teraz już kapowaty?

  – A, że nie znikają po kilku minutach? I, że układają się w szachownice, czy inne wzory zaplanowanych przelotów?

  – No, przecie, samoloty muszą latać według jakiegoś planu! Chyba nie chcecie – tłumaczono oszołomionym spiskowymi teoriami internautom – by samoloty latały bez planu!

  Tymczasem niedawno ONZ, złożona z przedstawicieli 193 państw, na konwencji „Zachowania bio-różnorodności” w Nagoya w Japonii, ustaliła moratorium na działania geoinżynieryjne związane z rozpylaniem chemicznych cząstek w atmosferze w celu pochłaniania CO2 i odbijania promieni ultrafioletowych. Inaczej mówiąc na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, uchwalono zakaz rozpylania związków chemicznych do atmosfery.

  Działania te zwane były przez naukowców „persistant contrail”, zaś przez internautów „chemtrail”. Z wypowiedzi naukowców biorących udział w międzynarodowym sympozjum, jakie odbyło się pod koniec maja br. w Ghent (Belgia), wynika, że program geoinżynieryjny w zakresie rozpylania związków chemicznych do atmosfery jest już od lat w pełni operacyjny i ma już swoją 60-letnią historię.

  Tymczasem w sprawie tej wypowiedział się brytyjski parlament, który w przyjętym raporcie stwierdza m.in. (całość tutaj http://www.globalnaswiadomosc.com/Report_HOC_221.pdf): „Od 1977 r. chmury i techniki ochrony środowiska zostały poddane regulacjom międzynarodowym. W 1977 r. państwa podpisały `Konwencja o zakazie modyfikacji środowiska` (ENMOD)…”.

  Listopadowe opryski Warszawiaków skłaniają do spekulacji – albo nasze czynniki oficjalne nie znają języków (nierzadko obcych), albo Polska pozostaje poletkiem doświadczalnym, gdzie nie obowiązują ustalenia o nieingerencji w środowisko naturalne.

  A może to tylko jakiś świecki egzorcyzm przed wyborami prezydenta Warszawy?

 5. @ Nordzom: wczoraj nad Warszawą i okolicami była taka masakra, że wprost trudno uwierzyć. Szczęście w nieszczęściu że nowi ludzie zaczęli to dostrzegać. Na Facebooku zadyma, bo jeden z moich znajomych, jeszcze do niedawna całkowicie nieświadomy problemu, ośmielił się napisać, że dzieje się coś podejrzanego, ale oczywiście jakiś dyżurny „racjonalista” od razu wyleciał z dyżurnymi hasłami o smugach kondensacyjnych i zaczął traktować faceta jak chorego. Wiesz, nie denerwujmy go, bo jeszcze mu zaszkodzimy. Zaraz wrzucę link do Dako0wskiego na FB, dzięki.

 6. Mówili o tym w wiadomościach w Tok.fm. Ciekawe, kiedy ludzie w końcu przestaną bezmyślnie łykać wszystko, co im pod nos podetkną firmy farmaceutyczne?

  Kiedyś w wywiadzie dla Gazety pewien stary lekarz apelował, żeby nie pozwalać przepisywać sobie leków, które są na rynku krócej niż 8 lat. Jeśli w ciągu 8 lat nie wycofano leku, to znaczy, że nie zabija. Ale dziś jak widać robimy postępy – teraz nawet 14 lat nie gwarantuje bezpieczeństwa.

 7. @68

  Osho dezawuował nauki Buddy. Jego postępowanie wprowadziło ogromne pomieszanie i dyststans do medytacji nie tylko w Indiach. Jeśli ktoś ze starożytnych nauk opisujących ścieżkę do wyzwolenia robi cyrk to jest albo godnym pożałowania głupcem, albo wyrachowanym sabotażystą ( w sumie też głupcem). Szkodzącym sobie i innym w swej egotycznej zadufanej ignorancji. Przejeżdżanie rolls roycem kilku omalże metrów z sali im Gautamy do sali im Lao Tse to bufonada i mocne nadużycie.

  A to że ktos jest inteligentny – a Osho niewątpliwie był jeszcze samo w sobie nic nie znaczy. Jak pisał Castaneda – drugim po strachu wrogiem na ścieżce jest poznania jest – jasność widzenia – jeśli ktoś ulegnie temu przeciwnikowi -i wgląd w istotę rzeczy go oślepi – pozostanie egotycznym , napuszonym pożałowania godnym, wszystko wiedzącym, dumnym ignorantem- nie pójdzie dalej.

  Une też sa inteligentne, też wiedzą ( przynajmniej w jakimś zakresie) jak sprawy stoją – i co z tego – gdzieś na głębszym poziomie to ignorancja i głęboka – a nie powierzchowna niewiedza – powoduje że są unymi i robią co robią.

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 8. (1/7) -w jednej z części poruszony jest problem chemtraili,”Freeman” mówi o zastosowaniu baru i aluminium w celach związanych z działalnością HAARP,a nawet to ,że sami naszprycowani tym czego przecież wg niektórych nie ma 🙂 stanowimy rodzaj takiej anteny.

 9. smugi chemiczne masowa akcja nad Polską – Chemtrails Super Action Poland 10.09.2009 Częstochowa

  CHEMTRAILS POLAND-EŁK2009

  chemtrails w Warszawie 3.04.2009

  Chemtrails nad Lublinem – 24.03.2010

  Chemtrails nad Krakowem 09.07.2010 ( Poland Cracow )

  CHEMTRAILS WOW!!! Żagań Poland 15.09.2010

  Poland Suwalki Chemtrails 09. 07.2010 part1/2

  chemtrails 09.07.2010 luboń.wmv

  CHEMTRAILS WROCŁAW 23.09.2010

  CHEMTRAILS SZCZECIN – Trujące miasto ! cz. 1/3

  Smugi chemiczne 24.09.2010 Gdańsk, Sopot, Chemtrails Poland

 10. Główny składnik chemtraili to bar i aluminium, jak to wdychamy jesteśmy anteną dla haarp
  Polecam film może już ktoś oglądał tak dla przypomnienia

 11. Na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany „persistant contrail”, a co my nazywamy „chemtrail”.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.