HYDE PARK 2, czyli miejsce do rozmów na (prawie) wszystkie tematy

Jesteś tu po raz pierwszy? Witam serdecznie, ale BARDZO proszę, zanim napiszesz cokolwiek przeczytaj uważnie opis HydeParku. To nie jest tak, że można tu wszystko. Tu można prawie wszystko, a prawie robi wielką różnicę.

NA NOWY ROK NOWE ZASADY KOMENTOWANIA BLOGA

Ponieważ ostatnio tematykę Hyde Parku zdominowały najstraszliwsze wiadomości o masowych zgonach i żadne moje protesty nie przyniosły spodziewanych rezultatów oświadczam, że mam tego serdecznie dosyć, bo szkodzi to mojemu zdrowiu.

Niektórzy śmieją się szyderczo słysząc o „modnych pozytywnych wibracjach”, ale chyba się zgodzisz, że wszystko jest energią, nawet twarda materia. Potwierdza to fizyka kwantowa i eksperymenty psychologiczne. Ty też wnosisz swoje wibracje do ogólnoświatowej puli. Świat, jak kamerton, wibruje tak, jak jego mieszkańcy. Komuś bardzo zależy na tym, żeby wszystko wibrowało lękiem, nienawiścią i wrogością i umiejętnie podsyca złe nastroje. Jeśli chcesz żyć w doskonałym świecie zrób wszystko, żeby wypełnić świat pozytywnymi wibracjami harmonii i miłości. Zamiast koncentrować całą uwagę na tym co przerażające i złe zacznij tworzyć i realizować wizje cudownej rzeczywistości. Uratuj siebie i stań się przykładem do naśladowania!

Stań się zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie!

Dlatego wprowadzam (niedemokratycznie) kategoryczny zakaz pisania o wojnie, śmiercionkach, covidozie, masowych zgonach, terrorze władzy, żydowskiej okupacji, planach psychopatów tworzących nową nienormalność i wszelkich przerażających potwornościach związanych z pLandemią. Prawdę oczywiście trzeba znać, i tak, do cholery, znam ją aż za dobrze, bo problemy szeroko pojętego covidiotyzmu i śmiertelnej choroby „nagle21” ostatnio niemal w 100% zdominowały tematykę HydeParku!!! Nie ma potrzeby powtarzać mi jej każdego dnia 1000 razy dziennie, bo już tym rzygam!

Proszę również nie pisać bredni o zbawiennym wpływie cierpienia na rozwój duchowy. Czasy wiary w męczeństwo i okrutnego bożka Jahwe już szczęśliwie przeminęły. Czy kochający, dobry Stwórca może zgotować swoim ukochanym dzieciom piekło na Ziemi? Taki pomysł to prawdziwa obraza boska!

W razie uporczywego łamania tego zakazu z przykrością informuję, że komentowanie bloga zostanie definitywnie zamknięte.


Straszenie papierowymi tygrysami nielegalnych, rządowych rozporządzeń i wzniecanie paniki w Hyde Parku jest zakazane! Nie reklamuj tu stron, blogów i kanałów na YT siejących strach i czarnowidztwo!!!

Wszystkie rozporządzenia, a nawet ustawy ograniczające nasze prawa, jako NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ, są NIELEGALNE, a więc nikogo nie obowiązują!!!

PRZYMUS SZCZEPIEŃ NIE ISTNIEJE, SEGREGACJA SANITARNA JEST NIELEGALNA!!!

Zmuszanie do szczepień, szantażowanie zwolnieniem z pracy, mobbing, ujawnianie danych, które chroni RODO, zmuszanie do kwarantanny i instalowania szpiegujących aplikacji na telefonie itp. JEST BEZPRAWIEM, KTÓRE PODLEGA ŚCIGANIU I KARANIU.

Kup sobie Konstytucję i dowiedz się jak skutecznie i zgodnie z prawem się bronić.

Na szczęście, jak na razie, sądy są po naszej stronie!

Kto nie dochodzi swoich praw nie ma ich wcale! Poznaj swoje prawa i walcz o swoje, bo nikt za ciebie twojej dupy nie uratuje. Musisz to zrobić sam/a! Władza jest twoim uniżonym sługą, została wybrana po to, żeby ci służyć, więc nie ma prawa cię terroryzować.

Nawoływanie do powstań, ulicznych demonstracji i podżeganie do wojen jest kategorycznie zakazane!

Władza wręcz uwielbia uliczne manifestacje, bo ludzie się wyszumią, spuszczą parę z kotła i upojeni „sukcesem” padną z piwkiem przed telewizorem – i oczywiście nic się nie zmieni. Nie wygrasz z systemem zbrojnie, bo Matrix jest kuloodporny. Matrix boi się jedynie przebudzenia swoich owiec, więc zacznij rozwijać świadomość.


ZAKAZ WSTĘPU DLA MISJONARZY PŁASKIEJ ZIEMI!!!

Gdyby ziemia była płaska, to musieliby na krawędziach postawić płot – Wiesiek, mój koleżka.

„Teorie spiskowe”, „foliowe czapeczki” i nienaukowa i kompromitująca intelektualnie jej wyznawców „teoria płaskiej ziemi” – to wszystko zostało wymyślone przez tajne służby po to, żeby badacze prawdziwych spisków byli postrzegani przez niezbyt rozgarnięty i niedouczony motłoch jako głupki i paranoicy. Proste jak konstrukcja cepa. I niestety skuteczne… Tu jest opisane jak stworzono mem „teorie spiskowe”.


Nigdy nie powołuj się na autorytety, bo zawsze można znaleźć autorytety przeciwne – Bertrand Russel, „10 przykazań liberalizmu”

Wszystkie debaty na temat pochodzenia wirusa, sensu noszenia maseczek, skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek itp. nie mają sensu, bo prawda jest tylko jedna, natomiast kłamstwa można mnożyć w nieskończoność.

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o… PIENIĄDZE!

PODĄŻAJ ZA PIENIĘDZMI lub sentencją prawa rzymskiego Cui bono?, czyli „Kto (na tym) skorzystał?” Dowiedz się, kto tym pozornym chaosem dyryguje i kto na tym zarabia, a dowiesz się kto i w jakim celu go wywołał.

Oszukańcze biznesy na maseczkach, testach, respiratorach, sponsorowanych aktach zgonu na covid i szczepionkach, mimo, że generują miliardowe zyski, to nieistotny drobiazg. Prawdziwą żyłą złota są lockdowny. Sprawdź, kto przejmuje bankrutujące z powodu plandemii firmy: sklepy, hotele, restauracje i całą własność drobnych i średnich przedsiębiorców, a odkryjesz, w czyim interesie odbywa się ta „zdrowotna” farsa!!! Dowiedz się, co się zdarzyło równo 100 lat temu z prywatnymi bankami.


„Jedyną niezmienną rzeczą na świecie jest zmiana” – Tao.

Nie wszystkie rewolucyjne zmiany zachodzące w świecie są złe. Era Ryb się kończy, zaczyna się Era Wodnika i już nic nie będzie takie samo jak było! Nie zatrzymasz tego, więc nawet nie próbuj. Zamiast tego inteligentnie się dostosuj do nowej rzeczywistości.


Współczujesz „uchodźcom”?

Pewnego razu stary rolnik znalazł na swym polu umierającą kobrę. Widząc cierpienie kobry, rolnik pełen był współczucia. Podniósł węża i zaniósł do domu. Nakarmił go tam ciepłym mlekiem, owinął w miękki koc i, pełen miłości, położył obok siebie w łóżku i zasnął. Następnego ranka – nie żył. Dlaczego został zabity? Ponieważ wykazał jedynie współczucie a nie mądrość. Jeśli dotkniesz kobry, ugryzie cię. Jeżeli znajdziesz sposób, aby pomoc kobrze nie podnosząc jej, znalazłeś równowagę miedzy współczuciem a mądrością.

Sprawdź hasło Integralność terytorialna

Każdy, kto chce przekroczyć granicę naszego państwa ma obowiązek stawić się na legalnym przejściu granicznym, z dowodem osobistym, paszportem i wizą. Musimy wiedzieć kogo wpuszczamy na teren Polski. Koniecznie musimy sprawdzić, czy przybywający nie są poszukiwani listem gończym lub oskarżeni o kradzież, gwałt, morderstwo lub inne przestępstwa.


Instrukcja używania w komentarzach znaczników html:

Jeśli cytujesz czyjąś wypowiedź piszesz:

<blockquote>tekst który chcesz zacytować</blockquote>

Jeśli chcesz pogrubić tekst piszesz:

<strong>tekst który chcesz pogrubić</strong>
lub <b>tekst</b>

jeśli chcesz uzyskać pochylenie tekstu:

<em>tekst który chcesz pochylić</em>
lub <i>tekst</i>

14 784 komentarze do “HYDE PARK 2, czyli miejsce do rozmów na (prawie) wszystkie tematy

 1. Moja mama stosowała MMS ja też to brałam parę razy moja mama w ogóle wszystkie tego typu sprawy ogarnia bo się tym interesuje stosuje leczy itd
  każdemu pomaga to w co szczerze uwierzy
  moja mama twierdzi że to pomaga ja tego brać nie chce nie raz córka czyli wnuczka mojej mamy była tym traktowana pamiętam jak dziury w nogach mama testowała z cieciorki… Mój mąż ma blizne do tej pory hehe
  w małych dawkach ten MMS nie jest taki straszny a czy pomaga hmm ogólnie zawsze jak daje córkę pod opiekę mamie to ona ja wyleczy mnie tez itd

  Bartekpawel@ w tym świecie tak się mówi być kimś zostać kimś w tym świecie nie wystarcza to że jest się wyjątkowym czlowiekiem który żyje jak mu dusza gra tylko w tym swiecie każdy od małego jest wpychany w jakąś szufladę więc ja jestem nikim dla tego świata co nie znaczy że mnie to boli bo ważne że sama jestem dla siebie sobą zreszta to pewnie było pytanie retoryczne bo moje tłumaczenie na pewno nie jest tylko moim odbieranie tej rzeczywistosci
  U nas rynek kwitnie warzywa jak były tak sa na szczęście tylko że jak to na rynku można pół portfela zostawic ale i tak wspieramy lokalny handel nierejestrowany najlepiej😉

 2. Jakiś kolega wystartował z pretensjami do znajomej. Ale jakie tym masz stanowisko? Kim jesteś? No i wyszło na to, że według jego standardów jest nikim, bo nie ma kierowniczego stanowiska. Dla mnie kierownik to charakter, umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach, bycie kreatywnym, przedsiębiorczym, odważnym w działaniach.

 3. Potwierdzam też, MMS leczy wiele chorób, sama stosowałam nieraz. A propos zębów miałam tzw zmiany okołowierzchołkowe w zębie (przy naciśnięciu ząb bolał), zastosowałam MMS, „wyprowadziłam” tą zmianę na zewnątrz, na dziąsło, zrobiła się na zewnątrz cysta, która przebiłam wysterylizowaną igłą i ząb wyleczyłam. Do tej pory mnie nie boli, czekałoby mnie wwiercanie do korzenia, leczenie kanałowe.Od tego czasu(rok min) mam spokój z zębem.
  Ja ze smakiem radzę sobie w ten sposób, że robię sok z jabłek wyciskany na cały dzień, zabija smak mmsa. Uprzedzam, że w zależności od powagi schorzenia, mogą być silne objawy detoxu (biegunka, mdłości), trzeba wtedy zmniejszyć dawkę ale nie przerywać leczenia. W zależności od choroby stosuje się odpowiedni protokół, i tak jak bartekpaweł pisze, lepszy jest kwasek cytrynowy (50%) lub kwas solny 4% jako aktywator niż sok z cytryny, ale sok z cytryny też może być; można też robić w strzykawce i później tylko wycisnąc tłokiem gaz do szklanki z wodą, bo ten gaz który leczy to CLO2.

 4. Ja czasem bardzo źle znoszę pełnię ksiezyca
  Ta w skorpionie dla mnie super mam dobry humor dużo się śmieje a to ważne żeby uzdrawiac organizm
  Nawet wczoraj przypadkiem nieswiadomie wzięłam udział w telefonicznych jajach na żywo na yt hehe tylko dlatego że wystawiam lustro na sprzedaż na olx😉

 5. No to mnie przekonaliście. Kupię książkę i zestaw MMS z kwasem. O zgrozo solnym. Ten pomyśl mnie przeraził, ale skoro inni to robili i żyją to i ja przeżyję, hehehehe.

 6. Przecież ten kwas (solny) jest w żołądku, w tym stężeniu. Tu jest link po polsku: http://www.mmsjimhumble.ubf.pl/viewpage.php?page_id=14 a ja używam tej strony https://www.mmsdrops.com/list-of-uses/ gdzie są choroby alfabetycznie i jaki protokół stosować. MMS to nazwa obiegowa, ale w literaturze medycznej nazywa się inaczej. Jest mnóstwo artykułów naukowych/patentów, a także artykułów w języku niemieckim. Youtube usuwa filmy zwłaszcza po angielsku, niemiecku.
  Podam przykład jak zastosowanie MMS-a z DMSO super wyleczyło kota z nowotworu oka/powieki.Po 14 dniach, po raku została jedynie brązowa plamka.
  Zachęcam do obejrzenia fotografii obrazujących przebieg leczenia.
  Następne na fotografiach to przykłady wyleczenia chorób: pęcherzyca zwykła i stopa cukrzycowa
  http://educate-yourself.org/mms/phototestimonials14sep14.shtml

 7. Mario,po co ci to.Jakie masz straszne choroby?Faszerujecie się jakimś syfem dla zasady?
  Po co Ci „roztwór wodny chlorynu sodu”?
  Padasz na raka? Jesteś desperatką?Po cholerę Ci to?
  Mam głupią zasadę ale prawdziwą.Jeśli Twoja waga i samopoczucie jest OK,to tego nie ruszaj!!
  Spasłaś się jak świnia?Wtedy szukaj rozwiązania.
  Po prostu nie róbcie na hip hip hura rozwiązań.
  Osobiście mam w dupie chloryn sodu,bo nie muszę go nawet próbować,bo wiem,że moja odporność wystarczy za każde gówno.
  Człowiek nie potrzebuje do niczego CHLORYNU SODU.
  Dociera do was???
  Nie potrzebujesz CHLORYNU SODU tylko staraj się na ile możesz żyć w zgodzie z tymi pieprzonymi czosnkami i cebulami(o ile macie szansę wyhodować).
  Pozdrawiam serdecznie tę stronę i wszystkich kumatych.

 8. Co łączy tzw. „epidemię hiszpańskiej grypy” z obecną plandemią ś-wirusa ?
  Na to pytanie odpowiedź znajduje się w poniższym filmiku…
  A mi przypomniały się słowa z małej książeczki, którą kiedyś czytałam z ciekawymi wypowiedziami Marka Twaina, gdzie m.in. było napisane:
  „Łatwiej oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani”…

 9. Kochani, jest suuuuuuper!!!! Właśnie wracam z wyprawy rowerowej. Najpierw udałam się na miasto żeby kupić na straganie trochę zielonki, potem odwiozłam zakupy do domu i wyruszyłam moją ulubioną trasą przez las do Emowa. I powiem wam, że po prostu szok!!! Naród zerwał się z łańcucha! Zdecydowana większość chodzi bezczelnie bez masek. Ludzie nie trzymają dystansu, wręcz przeciwnie, siedzą i spacerują gromadnie. W lesie był dziś tłum ludzi, rodziny z dziećmi i przyjaciółmi, czasem grupy ok. 10-osobowe, niektórzy w maskach, ale to zdecydowana mniejszość. Pod osiedlowym sklepikiem w Emowie gromada ludzi, coś pili i jedli siedząc na ławeczce. Wokół budynku socjalnego ludek urządził sobie prawdziwą majówkę. Wystawili stoliki, krzesełka i siedzą sobie jedząc i pijąc.

  Aż sprawdziłam w mendiach, czy znieśli obowiązek, ale nie, wręcz przeciwnie, grożą grzywnami za chodzenie z gołą twarzą.

  Czyżby internet nas uratował????

 10. Mario … .

  Każdy dzień zwłoki ze zniesieniem tej całej medialnej szajby kompromituje coraz bardziej zarządzających. Żeby wyjść z twarzą muszą natychmiast wbrew płynącym z zewnątrz instrukcjom odwołać to wszystko, bo inaczej będzie tylko coraz gorzej dla kukiełek.

  Natomiast w Mińsku odbyła Wielka Parada Wojskowa z okazji 75 rocznicy wyzwolenia Słowian spod zbrodniczej okupacji niemieckiej.

  A jeszcze kilka dni temu władze Unii Europejskiej usiłowały przekupić prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenkę kwotą 60 milionów euro, byle tylko nie organizował parady wojskowej w Mińsku i tym samym nie psuł geszeftu w wiadomej sprawie.

 11. Witam wszystkich!
  Chciałbym podzielić się moim Oświeceniem.
  Otóż siedziałem sobie na ławce w parku popijając piwo.I nagle coś mnie uderzyło.Silnie.
  Zdałem sobie sprawę,że moje dotychczasowe postępowanie było błędne.Zbłądziłem jak miliardy ludzi na świecie.
  Oto o co mi chodzi.
  Natychmiast przeproś wszystkich tych,do których miałeś urazę.Tak po prostu.Podejdź i przeproś.
  U mnie było tak:
  „Ta była gruba i brzydka”,”ten Ukrainiec to banderowiec” „ta na mnie krzywo patrzy,nie lubię jej” „ten mi nie mówi cześć,wuj mu w tyłek”
  I co?
  Od poniedziałku do każdego z tych ludzi podchodzę i mówię:
  „Przepraszam Cię,byłem wredny i bardzo mi przykro…” Do Ukraińców po ichniemu.
  Nie wiem skąd mi się to wzięło ale jeśli to przepracuję z KAŻDYM człowiekiem w moim zasięgu chyba zyskam MOC.
  Wyobraźcie sobie:nikomu nie ubliżam,”wrogów” traktuję z szacunkiem,nikogo się nie boję.
  Przez wszystkich jestem lubiany.To jest MOJA kreacja tej „rzeczywistości”.
  I nie muszę być Jezusem,Buddą czy innym świętym.
  Zrobić to,tu i teraz w mojej fizycznej przestrzeni.
  Jeśli to nie jest Oświecenie,to czym ono jest?

 12. I jeszcze zapomniałem dodać,że nie staję się jakąś pipką.Na agresję fizyczną odpowiadam tym samym.

 13. @ andrzej: patrzę na ten świat i popadam w lekką schizofrenię, bo z jednej strony widzę tabuny lemingów, które głosują na psychopatów, którzy ich ciemiężą, a z drugiej strony widzę tabuny przebudzonych, którzy piszą genialne komentarze pod tekstami w gazetach i nie wiem, których jest więcej, którzy mają większą moc. Na razie jeszcze rządzący zdają się w ogóle nie zauważać, że nastąpiła zmiana w ich owczarni i to może być gwóźdź do ich trumny. Są aroganccy, działają prymitywnie, są pewni swojej bezkarności i to (mam nadzieję) doprowadzi do ich rychłej zguby. Taki Bill Gates na przykład został tak zaślepiony chciwością, że zatracił resztki instynktu samozachowawczego, wygaduje bzdury, którymi sam kopie dołki pod sobą, a jego działania przynoszą coraz bardziej widoczne tragiczne skutki. Afryka stała się jego prywatnym poligonem, gdzie wyczynia co chce, sterylizując kobiety szczepionkami, a mężczyzn obrzezaniem, ale przeciw temu protestują już nawet dziennikarze z CNN. Łukaszenka, który do tej pory był kreowany na najgorszego tyrana i durnia zaczyna być obecnie postrzegany jako jedyny niezależny polityk. Policja w USA i niektórych krajach europejskich też zaczyna się budzić i przechodzi na stronę ludzi. Nie mogę się doczekać, co się będzie działo. Oczywiście ta mafia nie odda władzy dobrowolnie, więc możemy się spodziewać jakichś drastycznych posunięć z ich strony, ale jak wiadomo, im gorzej, tym lepiej, im bardziej podle będą traktować swoje owce, tym bardziej te owce zaczną widzieć, że pasterze nie są dla nich dobrzy i zaczną się buntować.

 14. Haha, zapomniałam wam napisać, że Edyta Górniak kategorycznie oświadczyła, że prędzej da się zabić niż zaszczepić, a o maseczkach powiedziała, że ludzie oddychają własnymi spalinami i to jest bardzo niezdrowe. Może dotrze to do publiki!

 15. Mario … .

  Podobnie sądzę.

  Każda akcja tworzy reakcję, im akcja staje się silniejsza, to tym bardziej reakcja daje odpór.
  Jeśli posuną się do użycia siły, to ludzie przejdą do partyzantki.
  Ludzie naprawdę masowo budzą się, ja to widzę … .
  Najważniejsze to żeby się nie bać. Oczywiście odrobina strachu jest niezbędna u każdego (to normalność), która motywuje do rozmyślnego działania.

 16. Ostatnio ludzie mieli u mnie raczej słaby PR, więc postanowiłam sprawdzić jak z nimi jest naprawdę. Pomyślałam sobie, że najlepszym probierzem będą komentarze w prasie. I nie zawiodłam się! Dusza rośnie po prostu!!! Tu macie cudowny przykład Prowadził sprawę Madeleine McCann. Przyczyna śmierci detektywa wyjaśniona Przykład co lepszych komentarzy:

  Przemek: Taki krwotok powstaje najczęściej w wyniku urazu i dokonać rozpoznania w czasie sekcji można natychmiast po otwarciu czaszki – jeśli więc „śledczy” potrzebują miesięcy albo lat, żeby to odkryć jest to dowód, ale na matactwa. Co więcej, „krwotok” nie pęka. Pękają naczynia żylne. Jak zwykle tłumaczenie do bani.

  jaś: a nie strzelił sobie przypadkiem dwa razy w tył głowy dla pewności…?

  AWEA: ADRENOCHROM

  O: xx: Dotarł do celu albo był blisko. 😦

  Proponuję, żebyście i wy poszukali takich kwiatków, bo myślę że to nam wszystkim dobrze zrobi.

 17. Zadzwoniła do mnie moja kumpela, żeby mi powiedzieć, że szczęka jej opadła! Była nad rzeczką tuż koło mojego domu i były tam dzikie tłumy ludzi z dzieciakami. Siedzieli obok siebie na piasku (o dystansie 2m w ogólnie mogło być mowy), kąpali się, grali w piłkę i nikt, dosłownie nikt nie miał maseczki!!! O policji nie wspomniała, wiec pewnie jej tam w ogóle nie było!!!

  Dziś widziałam na wp.pl, że zniesiono obowiązek chodzenia w maseczkach po lesie.

  Moja inna kumpela, która mieszka niemal w samym centrum Warszawy jest zszokowana czymś wręcz przeciwnym. W stolicy zalęgły się lemingi i są w 100% zamaskowane!!! Poszła coś załatwić na uniwerku i została strasznie skrzyczana przez jakąś pracownicę, że śmie chodzić bez maseczki. Okazało się, że wściekłość kobiety wynikła z faktu, że ona musi, więc jak może być ktoś, kto nie musi?

 18. Hej czy jak roślina bardzo urosła w korzeniu a nie w konarze czego wina było posadzenie rośliny w za dużej doniczce to czy można zredukować korzenie wsadzić do mniejszej doniczki żeby ruszyła z nadrabianiem wzrostu w części nadziemnej ?

 19. Wypowiedź niemieckich lekarzy 2 sprawie civid19:

  „…To jest najwyższy czas, abyśmy zrozumieli, że jesteśmy w środku światowego, mafijnego przestępstwa. Na dowód są liczne wywiady ze świadkami. Np profesora i moje.
  Chcę wszystkich zachęcić, żebyście zgrali sobie to nagranie, zanim internet zostanie wyłączony”…”

 20. No fajnie, ale po niemiecku. Streszczenie jest pod filmem, gdyby ktoś nie znalazł 🙂

  Mam nadzieję, że DeBill Gates się doigrał i kara go nie minie, a nie-rządy zostaną pogonione gdzie pieprz rośnie. W Szwecji narodowcy rosną w siłę, więc jak widać ludzi można trzymać w stanie hipnozy, ale tylko do momentu, kiedy poczują ból. Ból może być dobry, jeśli budzi ze snu. Psychopatom odbiło, myśleli, że już mają świat w garści i poszli o krok za daleko. Jeśli wkurzyli się Niemcy i Szwedzi, 2 najbardziej zniewolone przez NWO narody, to naprawdę musi to oznaczać wielkie zmiany.

 21. Wczoraj na fejsie zapiszczała sobie taka jedna stronka z mojego miasta, że tyle ludzi nad jeziorem, gdzie maseczki, gdzie odległości …. ojojoj, co to będzie, co to będzie, jak tak można …. 90% komentarzy zjechało i wyśmiało ten artykuł, paru próbowało coś tam pisać, że po weekendzie na pewno wzrosną zachorowania, bo ludzie wyszli na majówki i tak dalej.
  Pojechałam sobie wczoraj rowerem do lasu i nad naszym zalewem pełno ludzi, w lesie też trochę, ale las jest spory, tzn. jego resztki po wichurze, ale coś tam się uratowało … I hura, hura – połowa ludzi bez namordników :))
  Poza tym kilku zamaskowanych powiedziało mi „cześć”, ale nie wiem, kto to był, naprawdę. Dwie osoby zidentyfikowałam, ale pozostałe już nie. Trudno, widocznie mnie znają, „cześć” im odpowiedziałam, bo mam taki odruch 😉

 22. Kilka dni temu jechałam sobie rowerem, oczywiście bez namordnika, ciesząc się piękną, ciepłą pogodą, a w moją stronę zmierzał zamaskowany, nieco pulchny nastolatek. Chyba z powodu szoku, że nie mam nic na twarzy powiedział bardzo głośno „dzień dobry”. Pewnie nic innego nie przyszło mu do głowy, żeby wyrazić zdumienie.

 23. Właśnie przeczytałam na pasku wiadomości Polsatu, że Plus uruchamia sieć 5G w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku i jeszcze w jakimś jednym większym mieście, ale nie zdążyłam doczytać w jakim…
  Dowiedziałam się również, że ponoć… duże nawilżenie pomieszczenia (50-60%) znacznie neutralizuje natężenie pola elektrostatycznego w pomieszczeniach…
  „Komputery i drukarki, w szczególności laserowe, wydzielają szkodliwe gazy. W celu neutralizacji gazów wydzielanych przez komputery i drukarki dobrze jest uprawiać w pokoju paproć i geranium.
  I uwaga!!
  Po długiej pracy kilka minut wdychajmy opary olejku rozmarynowego i wypijmy herbatkę z pokrzywy (wymiennie sok z korzenia pietruszki), które usuną z organizmu toksyczne substancje.

  Słyszałam także, że dobrym odpromiennikiem fal elektromagnetycznych ELF{[extremely low frequency — skrajnie mała częstotliwość} jest doniczka z żywą roślinką rozmarynu, ale… nie wiem ile jest w tym prawdy…
  – czy ktoś słyszał coś nt. ?

 24. To jest temat rzeka. Jest mnóstwo różnych odpromienników i roślin, ale zebranie wiedzy na ten temat to niełatwa sprawa. Pewien mój znajomek miał mi przysłać kompendium wiedzy na ten temat, ale chyba zapomniał 🙂

  Uwaga do wszystkich kociarzy i psiarzy!!! Nie kupujcie ultradźwiękowych nawilżaczy powietrza, bo zwierzaki tego nie znoszą. One słyszą ultradźwięki, więc wyobraźcie sobie, jaka to dla nich może być tortura. Moja znajoma kupiła takie ustrojstwo, bardzo było piękne i dekoracyjne, ale go nie używa, bo zauważyła, że zawsze, kiedy go odpala jej kot wylatuje w panice do ogrodu.

 25. @ 87brokat: roślin nie powinno się sadzić w zbyt dużych doniczkach, bo to grozi zakwaszeniem / zasoleniem podłoża. Nie sądzę, żeby przyczyną problemów były korzenie. Raczej podejrzewam, że roślinkom zabrakło spełnienia warunków, które lubią. Prawdopodobnie miały zbyt suche powietrze albo stały w zbyt słonecznym miejscu. Przy przesadzeniu możesz usunąć część drobnych korzeni, ale jeśli korzeń jest palowy to go nie tnij, bo zaszkodzisz roślinie. Możesz go zawinąć wokół dna doniczki przy przesadzeniu.

  Polecam te kanały Zielone pogotowie i Make Your Life Greener (to wbrew nazwie jest polski kanał)

 26. PS. usuń starą ziemię spomiędzy korzeni, cześć korzeni oderwij (ostrożnie, żeby nie uszkodzić rośliny) i daj im świeżą ziemię. To powinno pomóc, ale nie zapomnij później o nawożeniu, podlewaniu i nawilżaniu powietrza wokół roślin 😀

 27. Czytam periodyk z Koła Przyjaciół Bruno Groeninga i tam jest opisane, jak jeden Niemiec uwolnił się od nadwrażliwości na smog elektromagnetyczny. Jeszcze zanim zaczęto wprowadzać 5G on nie mógł rozmawiać przez telefon ani pracować na komputerze, a nawet nie spał w nocy dopóki nie wyłączył prądu elektrycznego w domu. Praktycznie był uwięziony w mieszkaniu. Ale został uzdrowiony i teraz korzysta z tych wszystkich urządzeń zawsze, kiedy potrzebuje, a w nocy śpi jak zabity i rano wstaje wypoczęty.

 28. Właśnie odebrałam kolejny numer „Zeitunga” z KPBG, będzie co czytać w zimne i deszczowe dni, które nadchodzą.

  Ludzie pozdejmowali maski. A lemingi wciąż w namordnikach, niektórzy nawet jadąc we własnym towarzystwie we własnym samochodzie. Wczoraj Roman Nacht sobie żartował, że tam z góry nas obserwują i po maseczkach poznają, kto nadaje się do przejścia do lepszej rzeczywistości, a kto tu jeszcze musi się uczyć.

 29. Nie uwierzycie, co się dzieje na świecie!!! W Izraelu wspólne spotkania Koła dla Żydów i Palestyńczyków prowadzą… Niemcy! Izraelczycy mają taki plan, żeby od jednego Koła do drugiego było nie więcej niż 20 km. Co będzie z Izraelem, jak wszyscy zaczną tam pałać miłością do każdego bliźniego???

 30. Aleksander Łukaszenka, jako jeden przeciwko zakulisowej władzy w świecie.

 31. „…Co będzie z Izraelem, jak wszyscy zaczną tam pałać miłością do każdego bliźniego???”
  ___
  „Koniec świata panie popiołek, koniec świata”… 🙂

 32. Dobre z tymi Kołami w Izraelu… W sumie, który z Żydów zna jidisz, to nie musi mieć tłumacza, bo tyle się zrozumieją.
  Jakby się z Palestyńczykami polubili, byłaby to naprawdę niesamowita rzecz. No i przestali głupoty na temat Polski szerzyć…

 33. Naprawdę coś się dzieje w świecie!!! Ludzie się budzą, a głos zabierają naprawdę wybitni i opiniotwórczy ludzie

 34. Kolejny film traktuje o tzw. „broni z ukierunkowaną energią”, w skrócie: DEW.
  Pod filmem autorka m.in. pisze:

  „…Na całym świecie od kilku lat występują olbrzymie pożary, a ich wygląd mocno odbiega od normy, choć media głównego nurtu próbują to zatuszować.
  Dotyczy to dzikich miejsc i lasów, ale także osiedli ludzkich i kurortów.
  Czy ostatnie pożary w Czarnobylu i Biebrzy również mogą być efektem DEW?…”

 35. Przypominam, że nie jesteśmy obserwatorami, lecz kreatorami rzeczywistości!

  Ostatnio miałam taką wizję: zobaczyłam kulę ziemską, której jedna połowa tonęła w mroku, a druga pławiła się w słońcu. I nie chodzi o linię oddzielającą dzień od nocy 😀 Na każdej półkuli żyli ludzie, ale ta mroczna strona to dawna Ziemia, a ta słoneczna to nowa Ziemia. Niektórzy przebudzili się i przeszli na jasną stronę, a pozostali byli wciąż zahipnotyzowani i pogrążeni w mroku.

  Mamy wybór. Możemy pozostać po ciemnej stronie lub przejść na jasną. Wszystko zależy od tego, czy wierzymy w zwycięstwo dobra czy zła.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.