HYDE PARK czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

Najnowsze komentarze z boku bloga co jakiś czas źle przekierowują albo w ogóle się nie pokazują!

To nie moja wina!!!

Jeśli chcesz przeczytać najnowsze komentarze w którymś z Hyde Parków lub na innych stronach bloga po prostu wejdź na stronę Hyde Parku, Zdrowotnego Hyde Parku lub na inną stronę i zjedź w dół, do komentarzy. W taki sposób masz dostęp do najnowszych komentarzy lub poinformuj mnie, że znowu coś się pochrzaniło, a ja spróbuję coś pokombinować, żeby to naprawić.

Jeśli chcesz przeczytać swój dodany właśnie komentarz, a nie komentarze ze stycznia lub kwietnia (które wyświetlają się nie wiadomo dlaczego) zrób to samo: klik na HP lub ZHP lub odśwież stronę i czytaj.

9 004 thoughts on “HYDE PARK czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

  1. No wywod mieczak Putin kontra Jewrosrajdanierze robi wrazenie!!!!
    Tak mi przyszlo do glowy,ze moze przydlugo…ale na zasadzie kontrastu to jedyny chyba sposob by pokazac o co chodzi ,jak juz ludzie od manipulacji glupieja calkiem.

  2. Eddiego Film z Filmów – napisy PL [całość]

    Filmik powyżej to zlepek fragmentów z różnych filmów i przemówień.

  3. @ sadhbh z 09/04
    Zadawałeś sobie kiedyś pytanie czy jesteś odpowiedzialny za cały kraj? Wyjechałeś, wyjechaliśmy, czy decyzja o wyjeździe była łatwa? Nawet nie wiedząc tego co dzisiaj wiesz co się dzieje w Polsce i na świecie? W chwili wyjazdu zrobiliśmy to co było zaplanowane dla wielu ludzi w Polsce, ale teraz już wiesz, że to nie była kwestia przypadku, przypadkiem z punktu widzenia planującego było to że będziesz to Ty czy ja. Pozostając w kraju możliwe, że do dzisiaj nie wiedziałbyś tego co wiesz teraz. Wiesz w jakim jesteś miejscu i masz energie i motywacje, aby robić coś pożytecznego. Nad sobą masz 100% kontroli także wykorzystaj to i nie trać energii na to na co nie masz wpływu.

Rozmowy na dowolne tematy prowadzimy tu: http://astromaria.wordpress.com/hyde-park/ i http://astromaria.wordpress.com/zdrowotny-hyde-park/ KOMENTARZE NIE NA TEMAT BĘDĘ KASOWAĆ! UWAGA!!! Jeśli Twój komentarz się nie ukazał przeczytaj http://astromaria.wordpress.com/komentowanie-bloga/

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

WordPress.com Logo

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Twitter picture

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s