HYDE PARK 2, czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

Stary Hyde Park został zamknięty,

prawdopodobnie niepotrzebnie. Czytelnicy bloga sądzili, że w HP było za dużo komentarzy i z tego powodu nastąpiła awaria. W rzeczywistości admini WordPressa coś tam majstrowali nad ulepszeniem systemu i chwilowo wszystko się posypało, ale później powróciło do normy i znów działało normalnie.

Proszę się nie awanturować, jeśli czyjeś komentarze stale wpadają do moderacji!

Komentarze stałych bywalców bloga powinny być zatwierdzane automatycznie, ale nie są, a ja nie mam na to żadnego wpływu! Szczegółowe wyjaśnienia są tutaj.

UWAGA: po wysłaniu komentarza prawdopodobnie go nie zobaczysz, ponieważ zostaniesz przeniesiony… na jakąś wcześniejszą stronę z komentarzami. Nie denerwuj się, tylko wróć na stronę główną Hyde Parku (lub odśwież stronę) i zjedź na sam dół – tam go znajdziesz. To kolejny chochlik WordPressa, na który  nie mam wpływu.

UWAGA!!!

WPROWADZAM ZAKAZ WSTĘPU DLA WYZNAWCÓW TEORII PŁASKIEJ / WKLĘSŁEJ / PUSTEJ ZIEMI!

Wierzysz w płaską ziemię?

Jeśli tak, to wiem z doświadczenia, że nie ma takich dowodów, które byłyby w stanie obudzić w tobie podejrzenie, że możesz się mylić. Wiem, że jesteś niezłomny w swojej wierze niczym chrześcijański męczennik i że prędzej dasz się posiekać na kawałki, niż otworzysz rozum na merytoryczne argumenty.

W takim razie mam dla ciebie wyzwanie: wytłumacz mi retrogradację planet na płaskim naleśniku. Tylko błagam, okaż choć trochę szacunku własnemu rozumowi i rób z siebie głupka, który wierzy, że niebo to animacja wyświetlana na ekranie ani nie wstawiaj tu filmiku z planetami poruszającymi się po orbicie z falbankami.

Ta płaska bzdura zaczyna zataczać coraz większe kręgi i coraz więcej naiwniaków daje się w to wciągać, a mój blog jest nieustannie nawiedzany przez kolejnych, wprost palących się do nawracania na swoją płaską wiarę MISJONARZY.

Nie, to nie jest cenzura!

Wciąganie mnie w te potyczki jest okradaniem mnie z czasu i energii!

Mój czas jest cenny,więc wolę przeznaczyć go na coś bardziej konstruktywnego niż utarczki „strzyżono-golono”.

[Nie znaczy to oczywiście, że zupełnie zakazuję poruszania tego tematu. Jeśli masz coś mądrego do powiedzenia to pisz śmiało, tylko nie próbuj mnie przekonywać, że ziemia jest płaska / wklęsła / pusta].

Trzeba być naprawdę kompletnym, pozbawionym (nawet płaskiego) mózgu kretynem, żeby wierzyć w te brednie! Łebski, nieszczepiony uczeń szkoły podstawowej jest w stanie odkryć, gdzie kryje się błąd logiczny w wywodach płaskoziemców, ale dorośli, nawet „wykształceni” (w nowym systemie edukacji) magistrowie i doktorzy tego nie potrafią. I co się dziwić, skoro doktor astronomii nie potrafi odróżnić znaków zodiaku od gwiazdozbiorów, a co jest wprost trudne do uwierzenia, wyrzygnął z głębi swojego (chyba płaskiego) mózgu taką oto wielką mądrość: „Przez tysiące lat Ziemia zmieniła swoje położenie względem Słońca”.

Wiara w płaską ziemię jest cechą wieków ciemnych, czyli XXI wieku, w którym nastąpił katastrofalny i nienotowany nigdy wcześniej upadek edukacji. Kolejne reformy szkolnictwa doprowadziły do tego, że ludzie nie potrafią myśleć logicznie (sprawdź hasło „trivium”) i nie posiadają ugruntowanej wiedzy na żaden temat. Szkoły (również renomowane uczelnie wyższe) wypuszczają analfabetów i ćwierćinteligentów, którym można wcisnąć każdy kit i ciemnotę, np. lekarzy pediatrów, którzy szczepią i nie widzą tragicznych skutków tego procederu. Jest to robione celowo, bo korporacyjne rządy nie potrzebują inteligentnych, niezależnych myślicieli, lecz wielorasowego, pozbawionego tożsamości stada baranów do wykonywania niewolniczej, prymitywnej pracy.

Już starożytni wiedzieli, że ziemia jest kulą i umieli obliczyć jej średnicę. Wiedzieli o tym również uczeni w średniowieczu. Słynne ostatnio Towarzystwo Płaskiej Ziemi powstało nie w średniowieczu, lecz w XIX wieku, ale nikt nie potraktował tego poważnie. Obecnie podchwycili i solidnie dofinansowali tę ideę Iluminaci celem ogłupiania i skłócania i tak już ogłupionej i skłóconej ludzkości i jak widać odnieśli wielki sukces, bo już niemal wszyscy uwierzyli, że żyjemy na naleśniku. Musieli wpakować w to naprawdę dużo forsy, o czym świadczą profesjonalnie zrobione filmy (animacje) oraz potężna reklama, oparta głównie na marketingu szeptanym.

Teoria płaskiej ziemi jest tak szeroko lansowana, ponieważ jest idealna do zdyskredytowania tropicieli prawdziwych spisków (chemtrails, Smoleńsk, 911), a przede wszystkim wszystkich, którzy negują korporacyjną, upolitycznioną pseudo-naukę (wiarę w ocieplenie klimatu, toksyczność CO2, biotechnologię i jej sztandarowy „wynalazek” jakim jest GMO, wakcynologię, medycynę rzekomo opartą na dowodach itp.). Jeśli tropiciele spisków dadzą się nabrać na teorię płaskiej ziemi i zaczną ją głosić skompromitują się kompletnie i zrobią z siebie idiotów, którym nikt nie będzie wierzył ani traktował ich poważnie.

Tropiciel spisków jest jak saper: wystarczy jeden błąd, żeby całkowicie stracił wiarygodność.

I faktycznie, tak właśnie się stało – na YT już pojawiły się filmiki, wyśmiewające w czambuł wszystkie „teorie spiskowe”, zarówno religijne jak i tzw. pseudonaukowe. Teza lansowana w nich brzmi: nie ma żadnych spisków, żyjemy w bezpiecznym, doskonale kontrolowanym systemie, w którym nie ma miejsca na jakiekolwiek nadużycia ze strony nauki, medycyny ani polityki, a kto twierdzi, że jest inaczej jest paranoikiem i szaleńcem i powinien poddać się leczeniu psychiatrycznemu.

Nie chciało mi się polemizować z tą płaską bzdurą, ale na szczęście jest ktoś, komu się chciało. To Opolczyk, który wyjaśnia łopatologicznie co i jak, całość jest do przeczytania tutaj. Jego płascy przeciwnicy mają za argument wyłącznie obelgi i oczywiście bany. Po raz kolejny przekonuję się, że wiary nie da się uleczyć żadnymi, racjonalnymi (nie racjonalistycznymi!!!) dowodami i argumentami.

Wiele razy prosiłam, żeby wyznawcy płaskiej / wklęsłej / pustej ziemi wyjaśnili mi zjawisko ruchu wstecznego (retrogradacji) planet! Mimo wielokrotnie ponawianych apeli nie doczekałam się odpowiedzi, w końcu przesłano mi animację z planetami poruszającymi się po orbitach w kształcie fantazyjnych pętelek. I w tym momencie ręce mi zupełnie opadły! Jeśli tak wiele osób jest w stanie uwierzyć w coś tak nielogicznego i niezgodnego z prawami fizyki, to z edukacją jest dużo gorzej niż mogłam przypuszczać.

Wzbudzający powszechny aplauz płaskoziemców filmik z występem Dave Murphy’ego najpierw wywołał u mnie paroksyzmy zagrażającego życiu śmiechu, a potem rasistowską myśl, że ten facet kończył szkoły w jakimś murzynowie. Kolejna refleksja nie jest już tak wesoła: w tym murzynowie uczą się obecnie również białe dzieci, nie tylko amerykańskie, ale wszystkie, na całym, wielkim świecie i dlatego mamy poziom nauczania odpowiedni dla niewolników pracujących na plantacjach, a nie dla błyskotliwych intelektualistów. Może to się komuś nie spodobać, ale prawda jest bolesna: wszyscy jesteśmy niewolnikami. Jeśli chcesz wiedzieć czyją jesteś własnością dowiedz się, kogo nie wolno ci krytykować. Wolter sądził, że nie wolno krytykować rządzących. Pomylił się. Nie chodzi o rządzących, lecz o właścicieli niewolników, w których zamieniono nas wszystkich.

A teraz wysil szare komórki i samodzielnie odkryj, dlaczego ten wywiad powinien cię śmieszyć, a nie oświecać intelektualnie. Ja uznałam, że ten film nie jest godzien obejrzenia już po pierwszym wielkim objawieniu, jakie zapodał swoim bezmyślnym wielbicielom:

Jeśli leci pilot nad krzywizną ziemi powinien obniżać tor lotu co 5 minut, by pozostać dookoła krzywizny

Jeśli nie obniży toru lotu, to (jak się domyślam) odleci w kosmos. Czy to zdanie wydaje ci się logiczne? A może logiczne jest zdanie przeciwne, że jeśli będzie co 5 minut obniżał wysokość, na której leci, to w końcu zaryje nosem w grunt? To drugie zdanie również wydaje się logiczne, prawda? Ale oba te zdania nie mogą być prawdziwe, bo sobie przeczą. Potrafisz odkryć gdzie pan Murphy robi z ciebie idiotę? Jeśli nie potrafisz, to spytaj ucznia szkoły podstawowej, może on będzie wiedział?

Zamiast bezkrytycznie wierzyć w opowieści pana Murphy weź do ręki encyklopedię (NIE, NIE Wikipedię!!! Mam na myśli poważną, niezafałszowaną przez polityczną poprawność papierową encyklopedię, najlepiej wydaną jeszcze w XX wieku) i sprawdź jak działa żyroskop, wybierz się do obserwatorium astronomicznego i spytaj dlaczego jedne gwiazdy widać, a innych nie widać albo przynajmniej obejrzyj ilustracje w encyklopedii stojącej w biblioteczce dziadka. Rusz mózgiem, bo jeśli tego nie zrobisz każdy „misjonarz” dowolnej teorii zrobi ci wodę z mózgu, a ty pójdziesz za nim jak owca za rzeźnikiem.

3 077 komentarzy do “HYDE PARK 2, czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

 1. Astrolodzy chyba znowu schowają głowę w piasek. Podlaska jakiś czas temu mówiła, że Tump ma słabe tranzyty na wybory. I co? Wygrał.
  A może jest to jednak bardziej skomplikowane do przewidzenia?

 2. Nie sądzisz, że ciekawy z niego Blizniak? Ma Urana w aspekcie ze Słońcem i Księżycem. To nie jest człowiek od tradycji i robienia rzeczy po bożemu. Aczkolwiek ma Wenus w Raku w koniunkcji z Saturnem, wiec gdzieś jest chyba tradycyjny i nie do przekonania. Jeżeli ktoś miał by zrobić rozwałkę to właśnie on. Nie wiadomo tylko w jaką stronę to by poszło.

 3. „…Dolar spadł na łeb na szyję, przemysł naftowy na granicy upadku, złotówka nic niewarta, frankowicze zapłacą za to wszystko, a Amerykanie masowo uciekają do Kanady…”
  ___
  Kurcze Astromario…, po tym Twoim wpisie, przypomniało mi się co kiedyś czytałam, chyba z… 5 lat temu, a może i więcej…, w książce Drunwaldo Melchizedeka odnośnie tzw. „przejścia w 4 wymiar”… 🙂
  M.in. napisano tam, że zmiany… rozpoczną się od zmian w polu geomantycznym Ziemi, co wpłynie bardzo niekorzystnie na ludzi…, że posypią się i upadną wszystkie systemy społeczne…, że… giełda upadnie, a rządy w wielu państwach okażą się bezsilne…
  Coś tam mówiono o tym, że chyba… wojsko będzie miało jakąś znaczącą rolę, ale… dokładnie nie pamiętam o co konkretnie chodziło z tym wojskiem…, w każdym razie – jeśli dobrze pamiętam… to wszędzie wystąpią podobne problemy…
  Później pojawią się jakieś problemy z żywnością i innymi artykułami pierwszej potrzeby, co jeszcze bardziej zwiększy niepokoje społeczne do tego stopnia, że nigdzie, tzn. w żadnym kraju nie będzie bezpiecznie…

 4. Haha, właśnie chciałam przekazać najgorętsze pozdrowienia wszystkim astrologom, ponieważ wszyscy, jak jeden mąż, wróżyli zwycięstwo Killary!

 5. @bartekpawel – zajmujesz się może astrologią? Pytanie postawione z ciekawości 🙂

 6. …Dolar spadł na łeb na szyję, przemysł naftowy na granicy upadku, złotówka nic niewarta, frankowicze zapłacą za to wszystko, a Amerykanie masowo uciekają do Kanady…

  To wszystko są komentarze presstytutek TVN24 po zwycięstwie Trumpa.

 7. Nie, słabo się na tym znam. Ale znam się na tyle, żeby zadawać dobremu astrologowi pytania. Np. Trump ma dużo jakości zmiennej, w znakach męskich i to jeszcze podkręcone Uranem. Więc pytanie co to oznacza, że jaka ta osoba może być. No ale mamy też Wenus w Raku z Saturnem.
  Rak to np sentyment do babcinego placka z młodości. Jak to się ma do tego co wyżej? Nie wiem. Trump to taka wesoła bomba. Hillary to była sama woda i to jeszcze w przeważającej jakości stałej. Skorpion do kwadraty z księżycem w Rybach. Dlatego te typowe dla niej działania, żeby nic złego nie przedostało się do prasy, jest oczywiste kiedy patrzy się w kółko. Tyle tylko, że nawet z małego gówna, potrafiła zrobić wieli huragan, bo niepotrzebnie zatajała informacje. Nawet pracownicy białego domu za czasów Clintonów, mówiła, że była to jedna z najbardziej paranoicznych par. Za sprawą Hilary. Była bardzo nieufna w stosunku do ludzi.

 8. W sumie jakie to ma znaczenie, jaki jest Trump? On nie ma żadnej realnej władzy. Nawet gdyby był anołem, to nic nie zdziała. Kilku przed nim próbowało przejąć stery władzy we własne ręce, ale (tylko częściowo) udało się to tylko jednemu: Andrew Jackson umierając powiedział „Zabiłem bank!”. Ale zaraz po jego śmierci bank zmartwychwstał i z powrotem przejął władzę nad USA i resztą świata. Lincoln i Kennedy też chcieli zabić bank, ale to bank zabił ich, a na kilku innych zrobił nieudany zamach. Trump o tym wie i na pewno nie skoczy.

 9. Trump będzie pewnie showmanem. Killary była satanistką, to najbardziej negatywna manifestacja energii Skorpiona, jaką można sobie wyobrazić. Od razu zaczęłaby prezydenturę od wypowiedzenia wojny Rosji, bo wprost się do tego paliła. Ale na szczęście mamy internet, więc przecieki zrobiły swoje i Amerykanie w porę oprzytomnieli. Ale czy Trump będzie się przyjaźnił z Putinem? Czas pokaże. Wszystko zależy nie od niego, lecz od tego, co planują sataniści stojący w cieniu.

 10. Astromaria: „W sumie jakie to ma znaczenie, jaki jest Trump? On nie ma żadnej realnej władzy. Nawet gdyby był anołem, to nic nie zdziała. Kilku przed nim próbowało przejąć stery władzy we własne ręce, ale (tylko częściowo) udało się to tylko jednemu: Andrew Jackson umierając powiedział „Zabiłem bank!”. Ale zaraz po jego śmierci bank zmartwychwstał i z powrotem przejął władzę nad USA i resztą świata. Lincoln i Kennedy też chcieli zabić bank, ale to bank zabił ich, a na kilku innych zrobił nieudany zamach. Trump o tym wie i na pewno nie skoczy”

  No właśnie! Wszystko to teatrzyk dla gawiedzi. A o tym że ktos inny pociąga za sznurki, zapominają i zbytnio się emocjonują nawet ci, którzy „siedzą w temacie” .

 11. Nie mam zaufania do żadnego polityka, również Korwina Mikke, ale gadkę to on zawsze ma świetną, a tym razem powiedział chyba 100% prawdy i w pięknym stylu nie dał się podpuścić dziennikarce, która zadawała głupie i tendencyjne pytania (czego najbardzienj nie znoszę u dziennikarzy) http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Janusz-Korwin-Mikke-dla-WP-zwyciestwo-Trumpa-oznacza-ze-nie-bedzie-III-wojny-swiatowej,wid,18577764,wiadomosc.html?ticaid=1180ed

 12. Bio’
  Przeczytałam całe… Przerażające, nawet, gdyby tylko częściowo się zrealizowało…
  Mam nadzieję, że to już jest inna linia czasowa…

 13. Bogna-„…Przerażające, nawet, gdyby tylko częściowo się zrealizowało…
  Mam nadzieję, że to już jest inna linia czasowa”-cóz moge na to odpowiedziec,ten swiat(w tym wydaniu)to przeciez horror…,a to „opowiadanie”,zabrzmiało mi jakos dziwnie wiarygodnie.
  Ja bym sie nie łudził,ze to zaistnieje w innej lini czasowej.Bo jesli zbudowali te podziemne kompleksy,(w tej lini czasowej)to nie po to, aby one sobie tam bezczynnie stały,tym bardziej, ze sa tam zainwestowane grube miliardy(potezny biznes,czekajacy na zyski), które trzeba utrzymywac(nastepne miliony).
  To by wyjasniało np.tych znikajacych emigrantów,którzy ponoc przylatywali noca, na niemieckie lotniska i zostali gdzies przewiezieni.
  Poza tym,wojujący islam jest lepszym „producentem luszu”…Kilkaset lat temu,to chrzescijanstwo wiodło w tym prym…a teraz sa jacys „nieproduktywni” 😉
  Byc moze, o to głównie w tym wszystkim chodzi.
  Ktos dociekliwy, mógłby sprawdzic autorke i ewentualne budowle,jakis slad musi przeciez zostac(zwłaszcza we wskazanych lokacjach).
  Jeszcze jedna rzecz,która przemawia za… 😉 dzis w nocy miałem nieprzyjemny sen z muzułmanami i innymi typami, którzy z zemsty za wrzucenie tych materiałów, porwali kogos z moich bliskich,gdzie pózniej uwalniając ich,musiałem walczyc z oprawcami…Przy okazji udało mi sie uwolnic jakas rodzinke z kilkorgiem dzieci.(dziwny zbieg okolicznosci)
  Zreszta,sami niedługo sie przekonamy, jak im wypalą te plany…oby na panewce… sie spaliły.:-)

 14. Czy plany wypalą? Zapewne jak zawsze: zrobią wielką rozpierduchę, a potem zostaną pokonani, oczywiście pozornie, bo „oni” nigdy się nie poddają, a jedynie przyczajają. Święta inkwizycja zrobiła swoje i trzeba przyznać, że bardzo gorliwie. I i II wojna światowa, niby przegrane, ale wygrane. Hitler też budował potężne bunkry, a Francuzi linię Maginota. Ani jedne ani drugie potężne i kosztujące fortunę budowle do niczego się nie przydały, bo Hitler musiał w końcu ze swoich podziemi wyleźć, a linia Maginota straszy do dziś jako przykład czegoś, co było zupełnie bezużyteczne. Wszystkie pamiątki po Hitlerze i jego ekipie zostały zburzone i zasypane, ale nikt nigdy nie podjął nawet najmniejszej próby wyjaśnienia co się tam działo, do czego to służyło i jakie tajemnice nauki i historii zostały pogrzebane. Teraz zapewne będzie tak samo, zamordują miliony, a może miliardy ludzi, dokonają olbrzymich zniszczeń, a potem zwieją pozorując własną śmierć, jak to zrobił Hitler i ekipa. Wyciągnęli wnioski z historii, że nic tak dobrze nie dewastuje świata jak fanatyzm religijny. Hitler był cienkim Bolkiem w porównaniu z tym, czego dokonać mogą muzułmanie. Chrześcijaństwo już się zestarzało i nie ma żaru młodości, którą posiada islam. Po wszystkim ludzkość będzie się ochoczo rozmnażać, bo przecież trzeba nadrobić straty w pogłowiu, żeby następnym razem uzyskać jak najwięcej luszu.

 15. Tak,jak zawsze sa to strony tego samego medalu,ktora by nie przegrała,to i tak bedą do przodu.Widze nadzieję w naszej słowianskiej krwi,która moze jest kłótliwa i leniwa(patriotycznie),ale za to odwaza i zdolna do wielkich poswiecen.
  Jesli zostawimy sobie chociaz troche swobody działania,tj.nie dopuscimy aby bankstersko-kapłanski sznur, za bardzo nas uwiązał,to jest nadzieja,ze w krytycznym momencie zdązymy…
  A czy zdołaja uciec?Przy tym obiegu informacji i swiadomosci,to musieliby zejsc bardzo głeboko pod ziemie, lub bardzo wysoko w niebo…zeby ich w koncu nie siegła reka ludzkiej sprawiedliwosci.(nie mówiac juz o Boskiej)

 16. Ja coś nie widzę tej ręki sprawiedliwości ludzkiej. Ludzie nic nie robią, głosują na obcych, nie dochodzą swoich praw, nawet tych nędznych ochłapów sprawiedliwości, które im ci obcy przyznali. Przykład: szczepienia. Nie ma przymusu, ale trzęsą portkami i szczepią, bo grzywna, bo srywna. To samo było z radarami, gdyby nie Tomasz Parol to płaciliby do dziś. Pozwalają, żeby policja na nich wrzeszczała, bo to przecież pan władza, pozwalają, żeby nie-rząd sprowadzał GMO i okładał ich coraz wyższymi podatkami. Walczą tylko pojedyncze osoby, ale co one mogą zrobić, jeśli cała reszta jest posrana ze strachu i tylko się chowa po kątach albo wszystko ma głęboko w d…, nawet to, że żre GMO?

 17. Ludziom nie jest jeszcze tak zle,komuna ich uodpornila…
  Ale jak to zwykle bywa,zrobią za duzo” kroków” w zbyt krótkim czasie.I wybuchnie.
  Tą frustracje i gniew wyczuc mozna coraz bardziej.Zawsze jednostki zaczynaja przecierac szlaki.Ty tez przecierasz innym droge.Kazdy na swój sposób i na miare mozliwosci.
  Wszystko przemija,nawet zniwolenie…

 18. Wszystko przemija, to prawda. Moja matka była pewna, że komunizm i radziecka okupacja nigdy się nie skończy, a w końcu (niby) się skończyły. Teraz jest próba wskrzeszenia tego potwora, tym razem w skali światowej, może się uda, a może nie, ale i tak nie będzie to wieczne. Rozbiory też nie trwały wiecznie. Ten, który obecnie nam szykują też kiedyś się skończy, więc nie zamierzam się tym stresować, chociaż zaczęło mnie to męczyć, że ludzie są jak bezwolne owce.

 19. „Zamiast Żydów (!!) będzie uciecha z 15 milionami obywateli – zwanych „prawdziwymi Aryjczykami”, za to stos zwłok będzie zapewniony’.
  Z jednej strony żal trochę tych Niemiaszków, ciemne panery z jakichś powodów bardzo lubią obierać ten kraj do wzniecania tam większych krwawych jatek na dłużej. A dzisiejsze Niemiaszki są chyba nawet bardziej zbaraniałe od Polaków, nie wyciągnęłi żadnych wniosków z dwóch wojen i pewnie 95% jak nie więcej nie ma pojęcia co im obłąkany rząd z dużym prawdopodobieństwem szykuje. Ciekawe ilu Niemców wyjeżdża z kraju albo przynajmniej na poważnie rozpatruje taką możliwość. Założę się, że są to pojedyncze osoby. W dodatku jeśli próbują ostrzec innych, to tamci pewnie patrza na nich jak na wariatów i pukają się w głowę. Podobno to samo było przed wybuchem drugiej wojny – mało kto wierzył tym, którzy mówili, że jest zaplanowane wypowiedzenie oficjalnej wojny przez Adolfa H..

 20. @ Astromaria:
  „Teraz jest próba wskrzeszenia tego potwora, tym razem w skali światowej, może się uda, a może nie, ale i tak nie będzie to wieczne”.

  Wygląda na to, że właśnie nabierają rozpędu z tym wskrzeszaniem i w dodatku robią to podstępem. Ponoć u Ruskich ludzi idących zrobić zdjęcie do nowych kart z nienacka częstuję się laserem zaszczepiającym im na czole kod kreskowy:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosji-znak-bestii-juz-nanosza-czolo-ukrywajac-tego-2016-11

 21. @ Marcelina: może to jeszcze nie jest exodus na wielką skalę, ale Niemcy uciekają ze swojego kraju, zwłaszcza wykształceni i myślący. Uciekają głównie z powodu najazdu dziczy, bo widzą, że władza nie tylko nic nie robi, żeby ich bronić, ale raczej wręcz przeciwnie, szykanuje swoich i faworyzuje obcych. Boją się gwałtów, napadów i zadym ulicznych. Sporo Niemców osiedliło się nad Balatonem. Ale pewnie zwiewają jeszcze dalej. Niemcy są dość mocno zindoktrynowani i ogłupieni, ale chyba daleko im do Szwedów, którym zupełnie wyprano mózgi.

  Czytałam to na Wolnej Polsce, ale nie wiem, czy można w to wierzyć. Oni czasem dają wartościowe materiały, a czasem zupełny szajs, trudno się połapać co jest tam prawdą a co ściemą.

 22. Nie wiem, czy już to tutaj było. Polecam serię ciekawych filmików, nie tylko ze względu na metodę uprawy roślin, ale również na fakt w jaki sposób pan Paul zdobył tą wiedzę 🙂

 23. Ściema czy nie ściema, tajemnica juz nie jest wiec mało prawdopodobne ze się wydarzy w tym scenariuszu.
  Wolalbym jednak aby to byla np ruska dezinformacja, mozna by wtedy spokojnie spac

 24. To prawda, że wiele spisków, które zostały ujawnione nie zostały zrealizowane, ale np. CETA przeszła. Chipowanie jest zapowiedziane w Apokalipsie, więc pewnie będą chcieli to zrobić. Co znacznie gorsze wciąż spotykam w wirtualnej rzeczywistości sporo ludzi, którzy obsesyjnie wręcz wierzą, że to musi się stać. Że musi być potworny ucisk itp. Tak w to gorąco i fanatycznie wierzą, że sami to wygenerują albo wręcz zrobią to własnymi rękami. Bo księga musi być święta, a jej przepowiednie muszą się zrealizować i koniec.

 25. Niedługo okaże sie ze ruscy zakazujac polakom otwierania trumien tak naprawde chcieli nam pomoc…
  … ze nie bylo zadnej katastrofy samolotowej z ludzmi na pokladzie
  … ze po „katastrofie” wiekszosc z nich zyla-a moze i nawet wciaz zyje
  … ze Putin przeprasza ale robil co w jego mocy aby ocalic ocalonych
  lecz brat naszego prezydenta mu tego z wiadomych przyczyn nie ulatwial i …ze nie czuje do niego zalu i …ze postapilby na jego miejscu tak samo itd itp
  A do USA nie ma co miec pretensji-tam juz teraz przy wladzy inna ekipa.
  Rosja nie jest prawdziwym wrogiem Polski a USA nie jest jej prawdziwym sojusznikiem.

 26. Fajne to hi,hi 😀 Może komuś się udało w ten sposób odnowić sobie kły bez stomatołów, wierteł i sztucznych wypełniaczy:

 27. Podobno są tacy spece od uzdrawiania kwantowego, którzy odbudowują swoim klientom zęby. Nie wiem ile kosztuje taki zabieg, ale sądzę, że nie drożej niż np. komplet implantów, które są sztuczne i mogą wypaść wraz z połową czaszki 🙂

 28. Jeszcze o wyborach w USA, była taka co przewidziała Trumpa, niejaka wróżka Alis https://www.youtube.com/watch?v=5pLX2WV5ssQ co miesiąc podaje prognozy posługując się kartami tarota. Mówiła o wyborach w linkowanej wyżej prognozie na październik a potem na listopad, też na YT.

 29. hej,
  dawno nie pisałam, ale regularnie czytam. Widziałam, że nieźle rozkręcił się temat o zaświatach… Mnie natomiast w ostatnich dniach mocno mierzwi antyrosyjska i proukraińska propaganda w TV. Widać, że PiS mocno włazi w amerykańskie dupsko i mocno ubolewa, że Killtonowa nie została prezydentem. W każdym razie to co się dzieje, ten jazgot i rzekome analizy dziennikarskie rosyjskiej propagandy mocno wskazują na to, że PiSowi zależy na wojnie z Rosją i to na ziemiach Polskich. Jestem przerażona nie na żarty. Mało tego, w mieście w którym mieszkam coraz więcej ukraińców. Dlaczego o tym się nie mówi? Dlaczego ludzie nie widzą, że mają pod nosem ludzi, potomków najgorszych zbrodniarzy, którzy nie wiadomo jakie mają zamiary. Dlaczego ludzie są tak ślepi i wierzą, że USA to zbawca narodów, kiedy to przecież USRAEL jest odpowiedzialny za Libię, za Syrię, za Jugosławię, za Afganistan, za Irak, że już nie wspomnę o spuszczeniu bomby Atomowej i wojnie w Wietnamie… Ale to ciągle Rosja jest rzekomym zagrożeniem. Czy jest szansa, że Polacy się obudzą czy pójdą w kamasze walczyć za upainę, za obrzydliwych morderców narodu polskiego, a później przeciwko Rosji także i na ziemiach Polskich? Jeśli tak to ja się zrzekam obywatelstwa. Połowa mojej rodziny została wyrezana przez bandy UPA. Ja tego nie zapomnę i dobrze wiem kto jest prawdziwym mącicielem i wrogiem. Jak napisałam na twitterze, że to USA mąci i dąży do wojny zostałam zwyzywana od kacapskich kurew i agentów. Sytuacja wg mnie zaczyna zaogniać się nie na żarty, PiSowi bardzo zależy na tej wojnie.

 30. Nie mam telewizora i dobrze, bo jeszcze bym się zdenerwowała. Mam nadzieję, że Trump nie jest za wojną lecz za biznesem (chociaż wojna to też biznes). Jeśli chodzi o Twittera i FB to już dawno zbanowałam wszystkich proamerykańskich użytecznych idiotów i podżegaczy wojennych, więc żyłam w nieświadomości, że takowi jeszcze istnieją. Niestety, w antyrosyjską trąbkę dmą też dupki z portalu wolna-polska, a niestety, czyta ich mnóstwo ludzi. Ja myślę, że Polacy nie są aż tak głupi, a jeśli są, to że tym razem nie uda się tej wojny rozpętać.

 31. No, jasna cholera, kto ma oczy ten widzi. O tym, że Rosją rządzili Niemcy, a Niemcy uważają się za spadkobierców Rzymu, a nad wszystkim stoją żydzi wiadomo nie od dziś. Dlatego nieco się wkurzam, kiedy na FB różne matołki krzyczą, że Rosjanie są naszymi wrogami. Carat i Komintern to nie Rosjanie! Warto też przyjrzeć się dynastii brytyjskiej. Tam też rządzi niemiecka rodzina Coburg-Gotha, a tak naprawdę żydzi. Kto ma oczy ten widzi, że brytyjscy następcy tronu mają archetypowo żydowskie rysy twarzy. Kate podobno rodziła w żydowskim skrzydle szpitala.

  Czarny kolor to kolor Saturna. Saturn jest „bogiem” żydów. Czczą sobotę (saturday) i chodzą na czarno z białymi dodatkami. Europejskie eleganckie stroje też pochodzą od żydów: frak, smoking, garnitur + biała koszula + kapelusz z rondem. Damy ubierają się w czarne suknie (słynna nowoczesna „mała czarna”), często z białymi, koronkowymi kołnierzykami. Światem rządzą żydzi. A kto rządzi żydami? Spytajcie Calogero!

  „Jeszcze długo nie ujrzymy pokoju” – może szybciej, niż się nam dziś wydaje? Internet to potęga! Dziś ludzie mają nieograniczony dostęp do wiedzy, która do tej pory była ukryta (okultna). Okultna czyli po prostu UKRYTA. To słowo nie oznacza niczego diabelskiego, lecz tajemnicę, zakaz wtykania nosa w te sprawy. Dla ukrycia tajemnicy najlepiej posadzić na progu diabła lub strasznego demona i poinformować profanów, że jest tam wejście do piekła. Jak widać jest to bardzo skuteczne, ale wielu mimo to tam zajrzało.

  Nawet jeśli będą cenzurować net, to jest jeszcze TOR, którego nikt ocenzurować nie jest w stanie! „Wiedza was wyzwoli”.

 32. I ta historia ciagnie sie od staro/zyt(d)nego 😉 egiptu,a moze i nawet wczesniej.
  Prawda jest owocem poznania(wiedzy)…
  Saturn,czarne słonce jest zródłem ich natchnienia,gdzie ksiezyc jest przekaznikiem i nadajnikiem.Dlatego,osobiscie wolę aby Słonce i dzien było moim natchnieniem,a nie noc i projekcje ksiezycowe tj.mówiac prosciej,pisanie,twórczosc nocna moze byct w duzym stopniu
  pod natchnieniem ksiezy/ca <saturna…(moja opinia i obserwacje)
  Tak,internet to potega,ale kij ma dwie strony i warto mu sie bacznie przygladac.
  Strach(diabel,i inne stwory) byly zawsze skutecznym straszakiem,aby baranki siedziały cicho w zagrodzie…

 33. Internet pokonał Killary (zwana też Hitlary). Gdyby nie „przecieki” i filmiki na YT wygrałaby ta diablica. Nie twierdzę, że Trump zbawi świat, ale gdyby ona wygrała mielibyśmy piekło na ziemi.

 34. Wyświechtana dynastia brytyjska, która jakoś ostatnio nabrała nowego blasku. A jeszcze w latach 40 mówiono o jej rychłym końcu. Jest taki serial Netflixu Queen, warto obejrzeć i zadać sobie pytanie dlaczego ludzie sa tak durni? Płaca podatki za ich wystawne życie, zachwycają się królową, choć nie ma czym. Jej wujek, ten który abdykował, tak odpowiedział na pytanie, ale po co komu uroczystość koronacji? Dajcie przeciętną z urody i intelektu dziewczynę, posadźcie ją na tronie, nałóżcie koronę, a lud zobaczy boginię. Shirey Temple taki dał jej pseudonim.
  Na NTS jest zamieszczona przepowiednia przyszłości dla korony brytyjskiej. Z kart kobieta wyłuskała tylko tyle, że nastąpi jej upadek. Astrolodzy patrząc w horoskop Wiliama i jego syna są zgodni, że obaj nie maja specjalnych układów na dojście do tronu. Chociaż według nich miała wygrać Klinton, a jest Trumph.
  Z serialu wynika, że na dworze królewskim wybuchła niezła afera, po tym jak królowa Elżbieta stwierdziła, że dzieci mają przyjąć niemieckie nazwisko jej męża.

  Darek Kwiecień ma podobno jakieś ciekawe informacje na temat rodziny królewskiej. Mnie ten temat interesuje, chciałbym wiedzieć, kiedy oni wreszcie upadną. Dlaczego ich passa nagle się zmieniła na korzystną?

  Kiedyś pewna polka jechała na spotkanie z królową brytyjską.
  Pyta siedzącej obok kobiety od etykiety dworskiej, jak ma podać rękę królowej. To pani chce gołym ciałem dotykać królowej?!
  Tak wygląda podejście średniej klasy ludzi to tego przybytku przeszłości.
  Nie wiadomo za co bija czoło przed tymi osobami

  Jakby ktoś coś wiedział o koronie brytyjskiej niech się podzieli wiadomościami.

 35. Zawsze powtarzam, że świat jest taki, jacy zamieszkujący go ludzie. To ludzie utrzymują ten system, królową, rządy, banki, politykę… System nie upadnie tak długo, jak długo będzie istnieć głupota. Przeczytałam właśnie, że na Zachodzie mogą wybuchnąć rozruchy spowodowane złą polityką rządów. Przecież o to chodzi „Systemowi”! Jeśli ludzie chcą coś zmienić to przecież mają demokrację. Powinni odwołać rząd i parlament (dali im władzę, więc mogą ją również odebrać), powołać nowych, bezpartyjnych kandydatów, przegonić media won, a przede wszystkim PRZESTAĆ PŁACIĆ PODATKI, GRZYWNY I COKOLWIEK, co utrzymuje system. Niech stanie transport i produkcja i zobaczymy co się stanie. Wyjście na ulicę nic nie da. Żadne marsze, parady, petycje – nic zupełnie! Do protestujących będą strzelać, a kogo nie zastrzelą tego postawią przed sądem za zakłócanie porządku publicznego, dewastacje i antysemityzm. Tak niczego nie osiągniemy.

  Widzieliście portrety tych carsko-niemieckich „arystokratów”? Gęby jak z bazaru zza straganu z kartoflami, a tę blond córeczkę Piotra I artysta namalował wprost genialnie: jej arogancja i pycha aż porażają.

 36. „Zawsze powtarzam, że świat jest taki, jacy zamieszkujący go ludzie. To ludzie utrzymują ten system, królową, rządy, banki, politykę… System nie upadnie tak długo, jak długo będzie istnieć głupota…”
  ———————————————–
  Tak,tylko ktos,kiedys wysadził tych ludzi z ich naturalnych „torów”
  i wsadzil w „chomiczą karuzele”.Która,jak do tej pory widac,jest swoistym perpetum mobile napedzaną tą własnie głupotą.
  Najszybciej i najprosciej byłoby rozwalic ta karuzelę,ale do tego trzeba kupe ludzi w jednym momencie.Lub zwalnianie biegu (tej „karuzeli”)poprzez wyskakiwanie(wieksza swiadomosc) z niej coraz wiekszej liczby pojedynczych”motorków”napedowych,co wiadomo moze potrwac.Tylko czy ta cywilizacja ma na tyle czasu, przed swoja autodestrukcją?

  Co do bazarowych gęb,to z ich wyrazu twarzy,z daleka widac pustostan umysłowo-uczuciowy,
  takie „nizinno”- emocjonalne twory…

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s