HYDE PARK 2, czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

Stary Hyde Park został zamknięty,

prawdopodobnie niepotrzebnie. Czytelnicy bloga sądzili, że w HP było za dużo komentarzy i z tego powodu nastąpiła awaria. W rzeczywistości admini WordPressa coś tam majstrowali nad ulepszeniem systemu i chwilowo wszystko się posypało, ale później powróciło do normy i znów działało normalnie.

Proszę się nie awanturować, jeśli czyjeś komentarze stale wpadają do moderacji!

Komentarze stałych bywalców bloga powinny być zatwierdzane automatycznie, ale nie są, a ja nie mam na to żadnego wpływu! Szczegółowe wyjaśnienia są tutaj.

UWAGA: po wysłaniu komentarza prawdopodobnie go nie zobaczysz, ponieważ zostaniesz przeniesiony… na jakąś wcześniejszą stronę z komentarzami. Nie denerwuj się, tylko wróć na stronę główną Hyde Parku (lub odśwież stronę) i zjedź na sam dół – tam go znajdziesz. To kolejny chochlik WordPressa, na który  nie mam wpływu.

UWAGA!!!

WPROWADZAM ZAKAZ WSTĘPU DLA WYZNAWCÓW TEORII PŁASKIEJ / WKLĘSŁEJ / PUSTEJ ZIEMI!

Wierzysz w płaską ziemię?

Jeśli tak, to wiem z doświadczenia, że nie ma takich dowodów, które byłyby w stanie obudzić w tobie podejrzenie, że możesz się mylić. Wiem, że jesteś niezłomny w swojej wierze niczym chrześcijański męczennik i że prędzej dasz się posiekać na kawałki, niż otworzysz rozum na merytoryczne argumenty.

W takim razie mam dla ciebie wyzwanie: wytłumacz mi retrogradację planet na płaskim naleśniku. Tylko błagam, okaż choć trochę szacunku własnemu rozumowi i rób z siebie głupka, który wierzy, że niebo to animacja wyświetlana na ekranie ani nie wstawiaj tu filmiku z planetami poruszającymi się po orbicie z falbankami.

Ta płaska bzdura zaczyna zataczać coraz większe kręgi i coraz więcej naiwniaków daje się w to wciągać, a mój blog jest nieustannie nawiedzany przez kolejnych, wprost palących się do nawracania na swoją płaską wiarę MISJONARZY.

Nie, to nie jest cenzura!

Wciąganie mnie w te potyczki jest okradaniem mnie z czasu i energii!

Mój czas jest cenny,więc wolę przeznaczyć go na coś bardziej konstruktywnego niż utarczki „strzyżono-golono”.

[Nie znaczy to oczywiście, że zupełnie zakazuję poruszania tego tematu. Jeśli masz coś mądrego do powiedzenia to pisz śmiało, tylko nie próbuj mnie przekonywać, że ziemia jest płaska / wklęsła / pusta].

Trzeba być naprawdę kompletnym, pozbawionym (nawet płaskiego) mózgu kretynem, żeby wierzyć w te brednie! Łebski, nieszczepiony uczeń szkoły podstawowej jest w stanie odkryć, gdzie kryje się błąd logiczny w wywodach płaskoziemców, ale dorośli, nawet „wykształceni” (w nowym systemie edukacji) magistrowie i doktorzy tego nie potrafią. I co się dziwić, skoro doktor astronomii nie potrafi odróżnić znaków zodiaku od gwiazdozbiorów, a co jest wprost trudne do uwierzenia, wyrzygnął z głębi swojego (chyba płaskiego) mózgu taką oto wielką mądrość: „Przez tysiące lat Ziemia zmieniła swoje położenie względem Słońca”.

Wiara w płaską ziemię jest cechą wieków ciemnych, czyli XXI wieku, w którym nastąpił katastrofalny i nienotowany nigdy wcześniej upadek edukacji. Kolejne reformy szkolnictwa doprowadziły do tego, że ludzie nie potrafią myśleć logicznie (sprawdź hasło „trivium”) i nie posiadają ugruntowanej wiedzy na żaden temat. Szkoły (również renomowane uczelnie wyższe) wypuszczają analfabetów i ćwierćinteligentów, którym można wcisnąć każdy kit i ciemnotę, np. lekarzy pediatrów, którzy szczepią i nie widzą tragicznych skutków tego procederu. Jest to robione celowo, bo korporacyjne rządy nie potrzebują inteligentnych, niezależnych myślicieli, lecz wielorasowego, pozbawionego tożsamości stada baranów do wykonywania niewolniczej, prymitywnej pracy.

Już starożytni wiedzieli, że ziemia jest kulą i umieli obliczyć jej średnicę. Wiedzieli o tym również uczeni w średniowieczu. Słynne ostatnio Towarzystwo Płaskiej Ziemi powstało nie w średniowieczu, lecz w XIX wieku, ale nikt nie potraktował tego poważnie. Obecnie podchwycili i solidnie dofinansowali tę ideę Iluminaci celem ogłupiania i skłócania i tak już ogłupionej i skłóconej ludzkości i jak widać odnieśli wielki sukces, bo już niemal wszyscy uwierzyli, że żyjemy na naleśniku. Musieli wpakować w to naprawdę dużo forsy, o czym świadczą profesjonalnie zrobione filmy (animacje) oraz potężna reklama, oparta głównie na marketingu szeptanym.

Teoria płaskiej ziemi jest tak szeroko lansowana, ponieważ jest idealna do zdyskredytowania tropicieli prawdziwych spisków (chemtrails, Smoleńsk, 911), a przede wszystkim wszystkich, którzy negują korporacyjną, upolitycznioną pseudo-naukę (wiarę w ocieplenie klimatu, toksyczność CO2, biotechnologię i jej sztandarowy „wynalazek” jakim jest GMO, wakcynologię, medycynę rzekomo opartą na dowodach itp.). Jeśli tropiciele spisków dadzą się nabrać na teorię płaskiej ziemi i zaczną ją głosić skompromitują się kompletnie i zrobią z siebie idiotów, którym nikt nie będzie wierzył ani traktował ich poważnie.

Tropiciel spisków jest jak saper: wystarczy jeden błąd, żeby całkowicie stracił wiarygodność.

I faktycznie, tak właśnie się stało – na YT już pojawiły się filmiki, wyśmiewające w czambuł wszystkie „teorie spiskowe”, zarówno religijne jak i tzw. pseudonaukowe. Teza lansowana w nich brzmi: nie ma żadnych spisków, żyjemy w bezpiecznym, doskonale kontrolowanym systemie, w którym nie ma miejsca na jakiekolwiek nadużycia ze strony nauki, medycyny ani polityki, a kto twierdzi, że jest inaczej jest paranoikiem i szaleńcem i powinien poddać się leczeniu psychiatrycznemu.

Nie chciało mi się polemizować z tą płaską bzdurą, ale na szczęście jest ktoś, komu się chciało. To Opolczyk, który wyjaśnia łopatologicznie co i jak, całość jest do przeczytania tutaj. Jego płascy przeciwnicy mają za argument wyłącznie obelgi i oczywiście bany. Po raz kolejny przekonuję się, że wiary nie da się uleczyć żadnymi, racjonalnymi (nie racjonalistycznymi!!!) dowodami i argumentami.

Wiele razy prosiłam, żeby wyznawcy płaskiej / wklęsłej / pustej ziemi wyjaśnili mi zjawisko ruchu wstecznego (retrogradacji) planet! Mimo wielokrotnie ponawianych apeli nie doczekałam się odpowiedzi, w końcu przesłano mi animację z planetami poruszającymi się po orbitach w kształcie fantazyjnych pętelek. I w tym momencie ręce mi zupełnie opadły! Jeśli tak wiele osób jest w stanie uwierzyć w coś tak nielogicznego i niezgodnego z prawami fizyki, to z edukacją jest dużo gorzej niż mogłam przypuszczać.

Wzbudzający powszechny aplauz płaskoziemców filmik z występem Dave Murphy’ego najpierw wywołał u mnie paroksyzmy zagrażającego życiu śmiechu, a potem rasistowską myśl, że ten facet kończył szkoły w jakimś murzynowie. Kolejna refleksja nie jest już tak wesoła: w tym murzynowie uczą się obecnie również białe dzieci, nie tylko amerykańskie, ale wszystkie, na całym, wielkim świecie i dlatego mamy poziom nauczania odpowiedni dla niewolników pracujących na plantacjach, a nie dla błyskotliwych intelektualistów. Może to się komuś nie spodobać, ale prawda jest bolesna: wszyscy jesteśmy niewolnikami. Jeśli chcesz wiedzieć czyją jesteś własnością dowiedz się, kogo nie wolno ci krytykować. Wolter sądził, że nie wolno krytykować rządzących. Pomylił się. Nie chodzi o rządzących, lecz o właścicieli niewolników, w których zamieniono nas wszystkich.

A teraz wysil szare komórki i samodzielnie odkryj, dlaczego ten wywiad powinien cię śmieszyć, a nie oświecać intelektualnie. Ja uznałam, że ten film nie jest godzien obejrzenia już po pierwszym wielkim objawieniu, jakie zapodał swoim bezmyślnym wielbicielom:

Jeśli leci pilot nad krzywizną ziemi powinien obniżać tor lotu co 5 minut, by pozostać dookoła krzywizny

Jeśli nie obniży toru lotu, to (jak się domyślam) odleci w kosmos. Czy to zdanie wydaje ci się logiczne? A może logiczne jest zdanie przeciwne, że jeśli będzie co 5 minut obniżał wysokość, na której leci, to w końcu zaryje nosem w grunt? To drugie zdanie również wydaje się logiczne, prawda? Ale oba te zdania nie mogą być prawdziwe, bo sobie przeczą. Potrafisz odkryć gdzie pan Murphy robi z ciebie idiotę? Jeśli nie potrafisz, to spytaj ucznia szkoły podstawowej, może on będzie wiedział?

Zamiast bezkrytycznie wierzyć w opowieści pana Murphy weź do ręki encyklopedię (NIE, NIE Wikipedię!!! Mam na myśli poważną, niezafałszowaną przez polityczną poprawność papierową encyklopedię, najlepiej wydaną jeszcze w XX wieku) i sprawdź jak działa żyroskop, wybierz się do obserwatorium astronomicznego i spytaj dlaczego jedne gwiazdy widać, a innych nie widać albo przynajmniej obejrzyj ilustracje w encyklopedii stojącej w biblioteczce dziadka. Rusz mózgiem, bo jeśli tego nie zrobisz każdy „misjonarz” dowolnej teorii zrobi ci wodę z mózgu, a ty pójdziesz za nim jak owca za rzeźnikiem.

3 077 komentarzy do “HYDE PARK 2, czyli miejsce do rozmów na dowolne tematy

 1. eee, wpisz na forum łuskiewnika – gradówka-. Tam masz świetne wskazówki. Jakie wycinanie!

 2. Poczytałam to forum i okazało się, że wrotycz może pomóc. Wypróbowałam (akurat mam to zioło do kuracji przeciw pasożytniczej) i faktycznie, od wczoraj jest poprawa. Floxal o którym tam piszą, mam i stosuję od dawna, ale bez większych efektów. Dzisiaj przemyłam też oko wodą kwaśną po jonizacji… W każdym razie dziś już trochę mniej mnie boli i powieka jest mniej czerwona, niestety grudka nie odpuszcza i nie zmniejsza się.
  Jestem też w 2 dniu postu dr Dąbrowskiej, i nie wiem czy sobie nie daruję… Chciałam zrobić przypominajkę tygodniową, ale strasznie jestem senna, a roboty mam multum. A jeszcze chciałam dokończyć swoją stronę z portfolio i CV uaktualnić i w końcu coś działać z poszukiwaniami, a ja po prostu jestem WYPOMPOWANA. Mogłabym spać po 16h na dobę…

 3. Dla osób o stalowych nerwach.
  Izrealczycy znęcają się nad palestyńskim chłopcem z użyciem wilczura,który gryzie malca.

 4. Z życia wzięte… Skandaliczne zachowanie niektórych lekarzy w stosunku do rodziców nieszczepionych dzieci
  „Szczepienia są obowiązkowe, rodzic który nie szczepi, jest zgłaszany do prokuratury, a jeśli wynikną ze szczepienia jakieś powikłania, to już rodzic odpowiada” (neonatolog na oddziale po cesarskim cięciu, matka nie mogła uwierzyć własnym uszom).
  http://prawdaoszczepionkach.pl/z-zycia-wziete—-skandaliczne-zachowanie-niektorych-lekarzy-w-stosunku-do-rodzicow-nieszczepionych-dzieci,53,177.htm

 5. Widzę, że trzeba się wziąć za ten temat!!!! Rodzice zupełnie głupio się podstawiają lekarzom, a lekarze pozwalają sobie na haniebne zachowania. Jedni i drudzy potrzebują pouczenia.

 6. Z tą prokuraturą to już jest gruba przesada – od kiedy nieszczepienie jest przestępstwem? Widać, że co niektórzy lekarze są niedouczeni nawet w prawie medycznym i karnym, a to przecież powinna być dla nich podstawa :/

 7. @ Lavo: oni chyba wiedzą, że to jest bezprawie, ale im chodzi o to, żeby zastraszyć rodziców. Liczą na to (i bardzo słusznie), że ludzie nie znają prawa i się wystraszą. Większość słysząc coś takiego wpada w panikę.

  Pod tym tekstem są komentarze, które warto przeczytać. W jednym z nich genialni rodzice opisali, jak nagrali lekarkę na dyktafon i poszli z tym do szefostwa przychodni. Ich akcja skończyła się wywaleniem piguły w roboty. Dlatego radzę każdemu zrobić to samo, bo tylko w taki sposób oczyścimy przychodnie z lekarzy-psychopatów.

 8. Astromaria czy jest ci znana działalność WiedźmyAni?
  Przyznam, że chyba umieszczałem tu filmik od niej i wiadomości, które przekazywała były naprawdę pożyteczne, rzeczowe. Ale teraz to co się dzieje w Akademi Ducha, jest co najmniej dziwne.

 9. „Nie wiedziałam…”
  ___
  Przyznam szczerze Mario, że… i ja nie wiedziałam i równie szczerze przyznam, że jestem miło zaskoczona… 🙂
  Miło by było gdyby… reszta darmozjadów zarówno w PE jak i na Wiejskiej wzięła z nich przykład !

 10. Astromario chcę podzielić się informacją – dzisiaj chcąc wysłać informację o leku indyjskim Siledin znajomej z kąta na WP – temat znany z Twojego innego wątku 🙂 u Ciebie Mario
  link poniżej:

  SILEDINhttp://archiwumalle.pl/siledin+alarsin+celexil+sen+depresja+nerwica+100sz-6_4623484906.html (to strona z archiwum)

  zostałam poinformowana komunikatem, iż serwer nie przyjmie wiadomości iż jest to spam i odnośnik do strony którego nie dało się skopiować, bo wtedy znikał zrobiłam więc zrzutki ekranu i ręcznie wpisałam adres który się pojawiał wyskoczyła strona z polityką antyspamową i tak dalej.
  Oczywiście treść strony z powyższego linku udało się wkleić i wysłać później!
  Niemniej jednak przestraszyłam się co może być w przyszłości – od dzisiaj z całą pewnością sądzę, iż zaczęła się cenzura treści w internecie.
  O leku Siledin Mario wiesz jakie ma właściwości i komu jego używanie może zaszkodzić … Oczywiście zrobiłam zrzutki i wydrukowałam…

  treść z polityki WP

  Grupa Wirtualna Polska S.A. („WP.PL”) nie zezwala na wykorzystywanie swych systemów komputerowych do przesyłania niepożądanych przez odbiorców przesyłek e-mailowych o charakterze masowym.
  W szczególności zabrania się przesyłania e-maili nieposiadających prawidłowych nagłówków i adresów (Od, Do) lub zawierających sfałszowane nagłówki. Nie zezwala się także na przekazywanie listów e-mail do systemów WP.PL, za pomocą systemów komputerowych innego przedsiębiorcy bez jego zgody. WP.PL nie zezwala także na przekazywanie do systemów WP.PL takich listów e-mail, w których przy użyciu specjalnych technik ukryto źródło pochodzenia listu.
  WP.PL nie zezwala na wykorzystanie systemów WP.PL do przesyłania listów e-mail naruszających postanowienia odpowiednich regulaminów świadczenia usług pocztowych przez WP.PL.
  WP.PL zastrzega sobie prawo do stosowania wszelkich prawnych i technicznych zabezpieczeń chroniących systemy WP.PL przed przesyłaniem za ich pomocą niepożądanych przez odbiorców, przesyłek e-mailowych o charakterze masowym.
  Stosowane mogą być między innymi następujące techniki:

  odrzucanie wszelkich połączeń bądź przesyłek e-mail pochodzących z adresów, na które wpłynęły (zweryfikowane przez administratorów WP.PL) skargi,
  blokowanie kont użytkowników poczty WP.PL, na których wpłynęły (zweryfikowane przez administratorów WP.PL) skargi,
  odrzucanie wszelkich transmisji pochodzących z adresów zawartych na udostępnionych przez organizacje antyspamowe tzw. czarnych listach (ang. blacklists)
  odrzucanie przesyłek e-mail uznanych przez systemy antyspamowe WP.PL za przesyłki o charakterze masowym, niepożądane przez odbiorców
  odrzucanie przesyłek e-mail uznanych przez systemy antywirusowe WP.PL za zawierające wirusy
  odrzucanie połączeń bądź przesyłek e-mail, które posiadają znamiona ataków typu „mail-bombing” (wysyłanie bardzo dużej ilości przesyłek w krótkim okresie czasu)
  odrzucanie połączeń bądź przesyłek e-mail ze źródeł, które nie posiadają poprawnie skonfigurowanego DNS lub RevDNS
  odrzucanie przesyłek e-mail zawierających sfałszowane nagłówki
  odrzucanie połączeń niespełniających standardu SPF (http://spf.pobox.com)
  weryfikacja numeru telefonu komórkowego przypisanego do konta pocztowego WP

  to tylko część z tej polityki
  Tak więc podbijam temat do dyskusji 🙂

  Jeszcze mam nadzieję, że to przypadek…

 11. No faktycznie coś jest nie tak. Rozumiem, że gdybyś wysyłała to do 100 odbiorców to mogliby podejrzewać, że to spam, ale do 1 osoby? To rodzi podejrzenie, że chodzi o Siledin i że został on uznany przez mafię medyczną na zakazany. Moja rada: podzielić link albo nazwę leku spacjami na kilka części, niech sobie odbiorca go scali i kliknie. Napisałabym do WP maila z zapytaniem, jakim prawem blokują ci prowadzenie prywatnej korespondencji.

 12. Już sobie dałam radę! Z gmaila bez problemu poszło, jednak sam fakt mnie wystraszył w obliczu doniesień, że od 1 października ONZ będzie kontrolować internet – jest to co najmniej niepokojące, zwłaszcza, że do tej daty niewiele pozostało. Do WP nie będę pisać jak coś na rzeczy jest to i tak to wprowadzą, ale chyba zacznę spisywać adresy interesujących stron alternatywnych, bo jak zablokują wyszukiwanie niesprzyjających korporacjom adresów to nieciekawie będzie !

 13. @bartekpawel o co chodzi z wiedźmą Anyą bo temat mnie zaciekawił kilka jej wypowiedzi słyszałam i poza tym że wypowiada się na ezoteryczne tematy, których nie znam ogólnie podejście wydawało mi się ok?

 14. @hrynika
  Przede wszystkim wyszły informacje od kilku klientów, które wskazują na to, że pani nie jest tak dobra i skuteczna w tym co robi. Jest grupa osób, którą wiedźma Ania odwiedziła, niby miało wszystko iść ku lepszemu po działaniach, a zaraz potem trzeba było wzywać egzorcystę, bo dosłownie wszystkim zaczęło się pogarszać. Egzorcysta posprzątał i jak ręką odjął.
  Ona jest rzetelna, rzeczowa w wypowiedziach, a niestety to czy ci pomoże, jest pod znakiem zapytania. Najprawdopodobniej co innego wychodzi w słowach, a co innego w praktyce. I te ceny z Akademi Ducha. Już jej ludzie zwracają uwagę, że idzie bardziej w biznes, że wysokość cen to nie jest dla przeciętnego zjadacza chleba. Że ludzie muszą się zarżnąć finansowo, żeby wyzdrowieć. Nie wiem czy wiecie, ale to też nie jest podobno etyczne, jeżeli ktoś bierze za dużo za swoje usługi, które nie są tyle warte. Coś takiego ma wrócić rykoszetem. Dlatego ci wszyscy NLP owcy, coache, wiedźmy z cenami z kosmosu. będą mieć wkrótce problem. Znajoma rozmawiała z jednym z Rosjan zajmujących się uzdrawianiem. Cena ma być dla ludzi, bo potem energetycznie to się mści.

 15. Acha i serio wzięła do współpracy Marię Bucadi, twór marketingowy, na który pomstują wszysy oszukani klienci. Reklama Grace Carter, która zajmuje się rozkładaniem kart dla każdego znaku zodiaku co miesiąc? To ma być hołdowanie rzetelności i praca z ludźmi, którzy się znają na tym co robią i mają duże efekty?

 16. Wiesz @bartekpawel dobrze, że o tym piszesz ja nie znam działalności Akademi Ducha oglądałam tylko jej wypowiedzi, więc świetnie, że dzielisz się wiedzą. Ja tylko miałam spostrzeżenie że w zarysie, to o czym mówi szczególnie w wypowiedzi Metody inwestowania ENERGII – Wiedźma Anja – 25.08.2016 mówi o rzeczach które w jakiś sposób są dobre ale dla odpowiedniego poziomu zrozumienia, a kwestii biznesowych nie znałam bardzo dziękuję za odpowiedź, bo faktycznie jak ktoś wierzy w cudowne uzdrowienie za pieniądze a nie jest przygotowany to może być kłopot. Faktycznie w niezbyt dobrą stronę idzie :-/

 17. Ludzie, co z wami????

  Nie chciałam się wypowiadać, żeby nie osądzać czegoś, czego nie znam. Oczywiście, że natknęłam się na wiedźmę Anję. Prawdopodobnie jest fachowo wypozycjonowana tak wysoko, żeby każdy się na nią natknął i to nie raz i nie dwa, ale żeby pchała się w monitor niemal przy każdym odpaleniu YT. Mogłam wiedźmę Anję oglądać od rana do nocy. Nie zrobiłam tego jednak ani razu. Dlaczego? Bo mi się nie podobała. Wymalowana jak wampirzyca albo babilońska kurtyzana, a do tego gówniara, która powinna się jeszcze pokornie uczyć fachu, a nie pchać na szczyty. To samo miałam z Pauliną M., która wprawdzie nie przesadza z makijażem, ale nie budzi zaufania. Miałam ją w znajomych na FB, bo sie wprosiła. Mieli ją też moi znajomi. Ale bardzo szybko ją wszyscy wywaliliśmy, bo zaczęła się popisywać groźną ignorancją duchową. Czyli moje pierwsze wrażenie mnie nie zawiodło w obu przypadkach.

  Co do uzdrawiania: po co płacić komukolwiek, choćby nawet symboliczną opłatę „Bóg zapłać”? To jest wręcz niebezpieczne. Człowiek sam musi zapracować na swój rozum i zdrowie. Tego nie da się kupić!!!!! To nie jest towar jak marchewka ani usługa jak uszycie ubrania. Rozwój duchowy i praca nad sobą to zadanie każdego z nas. Tu nie ma drogi na skróty. Ale są bonusy: można doświadczyć tzw. „łaski”, która w rzeczywistości nie jest niezasłużonym prezentem, lecz punktami przydzielonymi przez Siłę Wyższą za zasługi na polu wiedzy (nie edukacji, wiedza ma znaczenie duchowe) i wiary (nie w religijne gusła, lecz zaufania Sile Wyższej).

  Bruno Groening nigdy nie brał pieniędzy za uzdrawianie. Nie miał cennika za usługi. Powiedział, że to jest dar od Boga, to nie jest jego własność, więc nie ma prawa tym handlować i że gdyby brał za to pieniądze utraciłby swój dar. Być może wpadł w tarapaty z powodu swoich nieprzemyślanych kontaktów z tymi cwaniakami, którzy chcieli niby to budować uzdrowisko, ale tak naprawdę chcieli na tym dobrze zarabiać. Sam Bruno pieniędzy nie dostawał, ale oni kosili kasę i to dużą i to wpędziło go w problemy.

  Każdy kto potrzebuje uzdrowienia i egzorcyzmów może skorzystać za darmo z Bożej Siły. Ja potrzebowałam egzorcyzmu, ponieważ nie byłam chora, lecz padłam ofiarą klątwy śmierci. Pomogło i żadne wiedźmy ani czarownice nie musiały mi chodzić po domu ani wyciągać ode mnie kasy. Upadek wiedźmy jest pewny, chociaż niekoniecznie rychły, ona jeszcze zrobi wielką „karierę”, więc lepiej się z nią nie zadawajcie.

  Popko też nie polecam. Nie wiem, kto mu przekazał tę wiedzę i jaka jest jej wartość. Bóg nie potrzebuje proroków ani technik pracy nad swoim losem (ale z podświadomością można się dogadać i warto wiedzieć jak ro robić, bo czasem bruździ). Usiądź w ciszy i skupieniu przynajmniej 2 x dziennie po 20 minut i dostaniesz wszystko, co jest dobre. Ale nie to, czego domaga się rozdęte ego.

 18. @Astromario ale jak widzisz to ja właśnie w tej kwestii podbiłam temat bo ja czasami natrafiałam na jej wypowiedzi i też ignorowałam nie wzbudzała mojego zaufania, a ja kompletnie nie mam wiedzy ani doświadczenia w tej kwestii , ale mam intuicję, a do tego niedawno miałam okazje pierwszy raz w całości zobaczyć jej wypowiedź i to nie z mojej inicjatywy- tą z 25.08 i trochę widziałam tam pozytywnych treści ale wiele mnie zaniepokoiło, a że @bartekpawel poruszył temat akurat w tym czasie chciałam coś więcej się dowiedzieć może nawet od Ciebie Mario, bo bardzo cenie Twoją wiedzę i doświadczenie i to co napisałaś powyżej jest zgodne z tym co miałam odczucia względem osoby Anji :-).
  I uzyskałam potwierdzenie, że moje odczucia i podświadoma intuicja mnie nie zawodzi ja naprawdę nic o tej Akademii Ducha nie czytałam a temat pewnie nie przez przypadek u Ciebie wywołał się sam.
  Odpowiadając na twoje pytanie z nami jest jak najbardziej wszystko w porządku – pozdrawiam Cię serdecznie i przekazuję dużo miłości 🙂

 19. Mnie u wiedźmy Ani nie drażni wizerunek. Niestety mamy pełno słodopierdzących ekspertek , ubranych jak trzeba w żakiecik i kwiatuszek i masę certyfikatów mają, ale umiejętności i wiedzy już nie. Tym stoi cały GL i nie tylko. Tam to nawet nie warto zaglądać. Wizerunek to naprawdę sprawa drugorzędna. Wiek także. Edward Sz. zaczął się w młodym wieku uczyć, dlatego teraz ma osiągnięcia jak na praktyka z 40 letnim stażem.
  Ważne, że jest się rzetelnym i ma się wiedzę. Problem z wiedźmą Anja jest taki, że chyba nie do końca u niej jest ze skutecznością tak jak opowiada. Zaczyna to wychodzić. Chyba, że ktoś ma inne zdanie i doświadczenie z nią związane, niech napisze.

 20. Szypunow (o ile wiem) pochodzi z kręgarskiej rodziny, więc poniekąd przyniósł sobie te umiejętności z urodzenia. Natomiast co do „magii” to mam inne zdanie na ten temat. Zacytuję tu moją ulubioną definicję: „Celem astrologii nie jest przewidywanie przyszłości, a celem magii nie jest nabycie mocy; OBIE te dziedziny zajmują się przekształcaniem naszych gęstszych jakości w ich najczystszą bądź najbardziej uszlachetnioną kwintesencję – David Coleman (Kybalion). Słowa zostały celowo przekształcone tak, żeby ludzie nie wchodzili na ścieżkę rozwoju. Każdy, kto słyszy, że wiedźma uprawia magię od razu widzi jakąś potworną, rozczochraną babę z pryszczem na twarzy albo czarnowłosą, ubraną na czerwono Anję z czerwonymi ustami i pazurami odczyniającą czary i zaklęcia. Prawdziwa, ezoteryczna magia, to alchemia, ale nie przekształcanie czarnego ołowiu w złoto w sensie dosłownym, lecz metaforycznym. Czarna jak ołów dusza adepta musi rozbłysnąć jak najczystsze złoto.

 21. Sorry Astro, ostatnio,ja i innych wiele podobnych istot ma włączenie przycisku „obłąkanie”m trochę to nawet zabawne 🙂 jednakże część tych firfusów z góry jest obsrana na naszą świadomość pozdrawiam!

 22. Na monitorpolski.pl jest artykuł o pewnym urządzeniu: https://www.monitor-polski.pl/w-pazdzierniku-odbedzie-sie-prezentacja-rewelacyjnego-rosyjskiego-urzadzenia-diagnostycznego-au-rum-500/

  W komentarzach ciekawa dyskusja, weszłam na podany przez czaro link: http://mlodyfizyk.blox.pl/2007/06/Rosja-makabryczne-eksperymenty-na-akademii.html

  „Eksperymenty” makabryczne, godne doktorów Mengele i innych jemu podobnych, oczywiście wszystko godne najwyższego potępienia. Ale czytając ten artykuł nie mogłam przestać myśleć o tym, że identyczne, a może jeszcze bardziej przerażające „eksperymenty” przeprowadzane są każdego dnia, od stuleci, w tajnych laboratoriach BigPharma i o tym, że historia nauki, a medycyny w szczególności, to historia masakry, horroru i najgorszych zbrodni, jakie można sobie wyobrazić. Obecne „leczenie” większości chorób, z rakiem i cukrzycą na czele, to najczystsza masakra – nie dość, że nieskuteczne, to jeszcze przysparzające niewyobrażalnych cierpień pacjentom! Wiele pisałam o tym, więc nie będę się powtarzać, zainteresowani mogą kliknąć na kategorię „Zdrowie” i poczytać. Te wszystkie eksperymenty na zwierzętach to jest tylko i wyłącznie pole działania dla psychopatów i sadystów, którzy nie dość, że zaspokajają swoje chore pragnienie zadawania cierpienia i śmierci, to jeszcze ktoś im za to dobrze płaci. Tego wszystkiego w ogóle nie potrzeba badać! Od początku świata znane są metody naturalnego i bezpiecznego, a co najważniejsze skutecznego przywracania zdrowia dietą, ziołami i placebo (albo czarami jeśli ktoś woli). Badanie działania trucizn, takich jak przeróżne chemikalia, rtęć, aluminium itp. są zupełnie zbędne. Szczepienie zdrowych ludzi również jest niepotrzebne, bo leczy się chorych, a nie zdrowych! Mordowanie miliardów zwierząt w laboratoriach jest daremne i do niczego nie prowadzi – jest zupełnie oczywiste, że trucizny trują i nie ma tu czego w nieskończoność badać ani potwierdzać. Przykład: od wieków bada się bezpieczeństwo mydełek dla dzieci wlewając ich roztwór do oka królika. Po co powtarzać ten eksperyment wciąż i wciąż od nowa? Ale ludzie są już tak ogłupieni, że pod krytycznym artykułem na ten temat oburzona matka wrzeszczy: „Bezpieczeństwo naszych dzieci jest najważniejsze i wymaga ofiar”.

  Nad zagadnieniem, w jakim celu przez całą historię praktykowano składanie ofiar ze zwierząt i ludzi, autorka nawet się nie zadumała, ale nie ma się co dziwić, wszak pseudo-racjonaliści mają klapki na umyśle uniemożliwiające im analizowanie czegokolwiek, co jest niezgodne z ich wiarą. Natomiast wielkim „grzechem” autorki jest o, że ani słowem nie wspomina o haniebnej historii medycyny „naukowej”. Ale nie dziwię się. Nałuka jest dla pseudo-racjonalisty rzeczą święta, jak dogmaty dla katolika, więc nie podlega jakiejkolwiek krytyce.Katolicy również nie analizują historii świętej inkwizycji ani ludobójczego nawracania na chrześcijaństwo „dzikich”. Każdy widzi zalety swojej wiary i wady cudzej. Ja widzę prawdę taką, jaka ona jest, więc nie należę do żadnej z tych sekt.

  Już miałam coś napisać na ten temat, kiedy przeczytałam ten oto, absolutnie genialny komentarz. Podpisuję się pod nim obiema rękami i nogami. O serialu „Dr House” i holokauście zwierząt laboratoryjnych pisałam podobnie. Czapki z głów, czytajcie:

  Gość: też biofizyk, *.dynamic.chello.pl
  2015/06/26 14:25:08
  Jestem fizykiem b.małych energii, biofizykiem i biologiem molekularnym. Uczyłem się za Bugiem, a tam jak wiadomo mieszkają tylko małpy i tygrysy. Ale za to wiem dokł.to to działa.Można oczywiście zaprzeczać teorii,że 2×2=4, o czym świadczy księgowość kreatywna,w której wynik jest taki jaki sobie życzy „prezes” itp. przekrętasy derektorki. Ale jak to się ma do faktów i rzeczywistości? Pytanko nr 1. Czy na tzw.medycynie (tej samej,której historia jeszcze z początków XXw.) jest przerażająca (powszechne stosowanie rtęci zresztą w szczepionkach jest do dzisiaj, ołowiu, przetaczanie krwi cieląt „wariatom” aby się uspokoili itd. brrr!), wykładają, biofizykę, biologię molekularną, elektrotechnikę itd. itp…, matematykę aby to poprzednie zrozumieć? NIE, jeszcze raz NIE!!! Więc o czym mowa, jak to jest urządzenie z samego brzegu obecnej nauki czyli biofizyki. To co Ci goście z tytułami medycznymi mogą na ten temat wiedzieć? Odp. NIC jeszcze raz NIC!! MNIEJ NIŻ ZERO!!!! A więc co wykładają: oczywiście anatomię ale połowa lekarzy w 2-3 lata po dyplomie praktycznie ją wykasowuje z mózgu i fizjologię zresztą też. A co wbijają do głowy??? 1. Dogmaty z XVIII i XIXw., 2.Słuchać starszych kolegów zawsze!!!, 3.Jak sprzedawać tabletki długo, drogo i dużo!!! ew. 4. tak długo mordowany pacjent w końcu dochodzi do operacyjnego stadium choroby i w ramach ratowania mu życia zrobić mu „operacyjkę” i jest cacy!, jak się oczywiście nie przypętają powikłania i się w ogóle obudzi. No i wcześniej musi podpisać cyrograf, że się zgadza, a jak go wykończą, to będzie jego wina. Obejrzyjcie pod kątem medycznym słynny serial Dr.Hause. Włos się jeży, jak oni w zespole stawiają tam diagnozę, jak analizują przypadki w zakresie objawów, do jakich wniosków dochodzą i co potem robią aby wykończyć klienta, w amerykańskim szpitalu wyposażonym po zęby w najnowsza aparaturę i technologie. Horrrrror. Praktycznie każdy ich klient jest tam co najmniej kilka razy na „zejździe”. Wiercą mu wszędzie dziury gdzie się da bez zmiłuj się, nawet w mózgu. I wszystko to są oczywiście bardzo drogie procedury. A tak naprawdę potrzebne są proste i tanie badania, które są zlecane na samym końcu no i wtedy okazuje się że, klient niespodziewanie zdrowieje. Przerażenie!!!!, ale tak działa calutka tzw. „medycyna naukowa-konwencjonalna”, która do dzisiaj chełpi się tym, że jest UWAGA!!! „sztuką”. A co to konkretnie oznacza??? A to, że te wszystkie dr, doc., prof. nigdy nie wiedzą jaki skutek przyniesie ich działanie.Zapytowywuję!!!! Jakie to ma odniesienie do nauki??? Odp. !!!ŻADNE!!! TOŻ TO JEDEN WIELKI EXPERYMENT!!! na populacjach całych krajów. Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości to proszą przeczytać parę książeczek: np. John Virapen „Skutek uboczny-ŚMIERĆ” jest dostępna w PL zarówno w wersji papier. jaki i elektronicznej, Jerzy Zięba „Ukryte terapie – czego „doktór” Ci nie powie!”, a ostatnio w 2013r ukazała się jak na razie niestety tylko w Eng, Fr, De, Port. Esp. i chyba po rosyjsku. Wersji PL nie ma i chyba nie będzie. Chodzi o dr z Belgii lekarza, światowa sława medycyny Peter C. Goztsche, a książeczka nosi tytuł” „Zabójcze lekarstwa i przestępczość zorganizowana” (tu chodzi o wieka farmę). Oryginalny tytuł to „Deadly Medicines and Organised Crime- How Big Pharma has Corrupted Healthcare”. W wersji hiszpańskiej ma rewelacyjną okładkę. Biorąc powyższe pod uwagę prof. But i jego eksperymenty, to niemowlak w stosunku do „rzeźników” w białych fartuchach, na których rękach jest krew milionów ludzi, w tym całkiem zdrowych. Kto chorował przewlekle i maił z nimi do czynienia to wie o czy mówię. Do dzisiaj medycyna i wielka farma morduje w okropnych męczarniach setki tysięcy, jak nie miliony zwierząt rocznie w laboratoriach. I to nikomu nie przeszkadza!!! Prawda, że nie?? Bo nikt o tym na co dzień nie mówi, to tego po prostu nie ma. Taka „trombita” jak tvn24 itp. ma stały repertuar: dzisiaj jest źle, jutro będzie gorzej, po jutrze będzie TRAGICZNIE!,a teraz prognoza pogody?Czyli nie cała prawda,za to całą dobę :-)).Ale tu nie ma nic do śmiechu :-(((.
  Ciekawe czy to umieszczą w komentarzach?
  Pamiętajcie Kochani, że wasze zdrowie jest w waszych rękach, że nie jesteście niczyją własnością, że to Wy sami macie prawo decydować z czego korzystacie aby osiągnąć oczekiwany rezultat. Nikt nie ma prawa decydować o tym za Was.
  Pamiętajcie też, że przeciętny koń roboczy, pies albo kot, a nawet królik chomik i szczurek, ma większe prawa u weterynarza, niż Wy w tzw. służbie zdrowia.
  A dlaczego tak jest????
  Bo koń (i reszta meneżerii) ma właściciela, i jak mu go ten Wet wykończy, to właściciel trupa konia ładuje na przyczepę i jedzie do drugiego konkurenta (Wety działają: każdy sobie rzepkę skrobie) i tam ustala bez problemu „czamu” jego koń się skończył i czy ten poprzedni Wet miał w tym udział. Jeśli tak to ma on przechlapane u wszystkich koniarzy w okolicy i nie tylko i chłopów w okolicy też i u innych miłośników zwierzątek też, w tym też w sądzie.
  A co z nami „lidzikami”?
  A no jak nam się zejdzie w szpitaliku, to nas dają do kostkarki, tam do bombonierki i plombują dają świstek zgonu, który sami wypisują i na tym koniec. Nawet nie można, w przypadkach gdy jest podejrzenie ich winy zaglądnąć do jesionki, bo prorok wisi nad głową. Czyli nasze szanowne zwłoki po naszym wyjeździe przestają być naszą własnością, a stają się własnością systemu i tzw. państewka działającego wg taśm min.spr.wew. na papierze. Weźcie to zawsze pod uwagę, jak korzystacie z ich usług, za które niestety płacimy z góry całe usra.. życie. :-(((((((
  Dbajcie o siebie i bliskich, o i obcych też, bądźcie życzliwi i dobrze nastrojeni.

 23. I jeszcze jedno: po co komu ta „rewelacyjna” diagnoza? Znowu zacytuję dr Coldwella: „wczesne wykrywanie oznacza wczesne zabijanie”. Każda choroba ma swoją przyczynę i bez jej usunięcia nie może być mowy o leczeniu! Żaden aparat diagnostyczny nie ustali przyczyny. Każda tzw. „choroba” to jedynie symptom. Wykrywanie i usuwanie symptomów to wielka pomyłka medycyny alopatycznej. Cały człowiek jest chory i nieważne, jakie są tej choroby symptomy. Należy mu przywrócić równowagę duchową, psychiczną i biologiczną, a choroba i jej symptomy znikną!

 24. I jeszcze jeden mądry komentarz:

  Gość: Telk, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  2008/09/15 15:44:04
  Przeczytałem na chybcika wpisy dotyczące całej sprawy i… pozwalam sobie nie rozumieć.
  Jednej, konkretnej rzeczy. GDZIE ta „pseudonauka”? Bo z tego, co widzę, to wyglądało tak:
  – mamy konkretne zjawisko do zbadania, a to przewidzenie/zgadnięcie czegośtam (jeśli dobrze pamiętam z Waszych wpisów, to robili to na tych znanych kartach z symbolami?)
  – mamy hipotezę, że obecność świeżego truchła koreluje pozytywnie ze wzrostem skuteczności przewidywania/zgadywania
  A na końcu hipoteza zostaje potwierdzona. HM!
  Nie zauważyłem ani jednej uwagi natury metodologicznej we wpisach. Co najwyżej etyczno-estetyczne przerażenie, które podzielam (!). Ale podzielam też wyrażoną w komentarzach poniżej opinię, że sekcje zwłok w swoim czasie też przerażały i brzydziły.

  Jednym słowem, zupełnie bez złośliwości, z poczuciem bezradności za to:
  proszę o przeanalizowanie procedury badawczej (lub „badawczej”, jeśli wolicie) tego docenta Jak-mu-tam-było i wskazanie błędów natury metodologicznej lub interpretacji, które nie są najprostszymi możliwymi.
  Z góry dziękuję.

  P.S. Używanie sformułowania „pseudonauka” często pokrywa się z zastosowaniem słowa „bezdobry” u Orwella w „Roku 1984”. I to dopiero jest chyba nienaukowe?

 25. No tak. Można czytać i mówić do us…anej śmierci, a i tak zabetonowany umysł tego nie przyjmie, bo program pt. „lekarz wie lepiej!” nie przepuści…
  Nieraz tak sobie dumam…, co by było gdyby…, gdyby wszyscy ludzie na Ziemi odbetonowali swoje umysły i otworzyli się na Wiedzę Przodków oraz swą własną – zawartą w ich pamięci komórkowej…
  – Co wtedy ?
  – Kim byliby ci wszyscy docenci, profesory, magistery i temu podobne indywidua w białych fartuszkach… ?

 26. Żylibyśmy w raju! Świat jest takim złym miejscem tylko z powodu ludzkiej głupoty. Głupim można manipulować, można mu wmówić, że białe jest czarne, że zło jest dobrem i on uwierzy. Gdyby wszyscy zmądrzeli skończyłby się ten Matrix i skończyłyby się kłamstwa.

 27. „…Gdyby wszyscy zmądrzeli skończyłby się ten Matrix i skończyłyby się kłamstwa.”
  —————–
  To prawda, jedna lekarka już… zmądrzała odnośnie szczepień dzieci, kiedy nasi lekarze pójdą w jej ślady ?

 28. Dr Rachel Ross, napisała również list z przeprosinami, w którym m.in. pisze:

  „…Czuję się jak ignorancki DUPEK, mówiąc najłagodniej…
  Ludzie pytają mnie, czy nie boję się o tym mówić.
  Moją największą obawą jest to, że nadal będziemy zakładać, iż te mamusie to sobie wszystko zmyślają.

  W dniu, kiedy jej trojaczki otrzymały szczepienia, podczas wizyty kontrolnej w wieku 6 miesięcy, cała trójka się „odmeldowała”.
  Powiedziała, że to było tak, jakby ktoś podmienił jej dzieci jakimiś nowymi.
  Straciły wszystkie swoje umiejętności… nastąpił regres i krzyczały przez kilka dni.
  Stałam tam bez ruchu i słowa.
  Nie chciała mojego współczucia, ani łez, tylko po prostu chciała, żebym o tym wiedziała. (…)

  Tak mi przykro, że nie wiedziałam o tym, że rząd wypłacił $ 3mld dla rodzin poszkodowanych przez szczepionki poprzez program VICP (Vaccine Injury Compensation Program).
  Tak naprawdę, zakładałam, że wszystkie szczepionki są bardzo bezpieczne.
  Muszą być, ponieważ podajemy je wszystkim dzieciom, prawda?! ??
  Tak mi przykro, że nie zdawałam sobie sprawy, iż istnieją dziesiątki tysięcy rodzin, które nigdy nie otrzymały odszkodowania, ponieważ nie były w stanie udowodnić w 100%, że szczepionka spowodowała tę szkodę (choć wielu z nich może wskazać na dzień i godzinę, kiedy ich dzieciom „zgasły płomyki”)…”

  http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/09/23/list-z-przeprosinami-od-dr-rachael-ross/

 29. czesc wpadłem na chwile poczytac, po krotkiej przerwie.
  a tu akurat przewinal sie temat ktory ostanio mnie interesuje, czyli magia, czarownice, szamanizm, zaprzeszle wierzenia.
  Tak sie ciekawie moje losy na emigracji potoczyly ze dzieki znajomosciom i dziwnym zbiegom okolicznosci moglem ze tak powiem od srodka-z pierwszej reki zapoznac sie z prawdziwym obliczem roznych religii i nieznanych mi praktyk duchowych.
  Calkiem na poczatku mojego przyjazdu tutaj poznalem prawdziwego „duchownego” z religii Arya Samaj ktorego bedac pozniej bardzo dobrym znajomym bralem udziel w wielu ceremoniach. Poczawszy od wyganiania nieprzyjaznych ‚duchow’ z nowego domu konczac na ceremoniach inicjacyjnych oraz zaslubin mlodej pary. Dzieki wlasnie niemu przestalem jesc zwierzeta. Lecz najwazniejsza chyba moja przemiana bylo zaprzestanie wierzenia w dogmaty. Praktykowanie roznych rytualow a nie tylko slepe wierzenia jest jednym ze sposobow umozliwiajacych dojrzenie prawdy.
  Dzisiaj, po kilku latach po porzuceniu dogmatycznego myslenia, ta praktyczna wiedza powraca falowo w postaci brakujacych elementow wiekszego obrazu…
  W kazdym badz razie dzis jestem ojcem czteroletniego, nieszczepionego, niejedzacego zwierzat dziecka. Ceremonii zaslubin udzielala mi przyjaciolka rodziny ktora jest znana Druidka i autorka ksiazek. Patronami-opiekunami (‚chrzestnymi’) mojej corki jest prawdziwa praktykujaca Wiedzma (wysoko postawiony pracownik opieki spolecznej-w Polsce nie do pomyslenia!) wraz z jej mezem mowiacych o sobie Wicca.

  Mam tez znajomych muzułmanów z ktorymi rozmawiam o polityce i o ksztalcie ziemi 😉 oraz swiadkow jechowych ktorych swego czasu czestowalem herbatka z rumem i opowiesciami o biblijnych dowodach naprzyrodzonych, ktore dzis sa jak najbardziej wykonalne.

  Magia i czary nie są niczym nadzwyczajnym. Dzis nazywamy to manipulacja-ktora kieruje nami z zewntatrz. Lecz prawdziwa moc magii nie znajduje sie gdzies poza nami. Manipulacja samym soba to juz nie jest manipulacja tylko wlasnie duchowa prakyka z pierwszej reki. Nie mantry i modlitwy wyuczone na pamiec tylko wlasnie czarowanie, eksperymentowanie na samym sobie, ciagla obserwacja i swiadome uczciwe podejscie do swiata zarowno zewnetrznego jak i wewnterznego.

 30. Wszystkie ludy pierwotne praktykowały magię. Magia była wcześniej niż religia, a religia to oszukańczy system, który zawrócił ludzkość z drogi magii i zagonił do stada uzależnionego od pasterza i jego bajek.

  Ja nie mam nic przeciwko magii, ale musimy ustalić jej precyzyjną definicję. Jeśli magią jest związek z Naturą, kontaktowanie się z duchami przodków i natury, uzdrawianie naturalnymi metodami, korzystnie z naturalnych (roślinnych) psychodelików pod kontrolą doświadczonego szamana, czytanie znaków z lotu ptaków, układu patyków czy kart itp. to oczywiście jestem za. Ale jeśli ktoś chce używać dziwnych mocy do manipulowania innymi, do rzucania klątw śmierci lub do zarabiania kasy dzięki podpowiedziom nieznanych bytów, to radziłabym zachować ostrożność, oględnie mówiąc.

  Widzę, że każdego dnia wchodzi na mój blog po kilka osób poszukujących takich haseł, jak „jak rzucić miłosne zaklęcie”, a nawet „jak uśmiercić kogoś nielubianego przy pomocy klątwy”. Przykład z dziś: „rzucanie uroku na wroga” i z ostatnich dni (pisownia oryginalna): „zucenie klatwy” i buachacha: „klątwy na kury”, „magia uroki i klatwy”, „rzucanie klątw”, „jak rzucić na kogoś klątwe”, „rzucanie uroku”, „jak działa rzucenie klątwy”, „wlosy i rzucanie urokow i przeklec”, „wrorzka zucanie uroku milosci”, „co zrobić żeby zaklęcia były skuteczne”, „klatwa na przyciaganie” itp. itd. długo można wypisywać 😦

  A najgorsze są wyniki wyszukiwania nie magii, lecz powikłań po szczepieniach, zwłaszcza skojarzonych. Serce się kraje, kiedy widzę, że ludzie szukają wiedzy dopiero wtedy, kiedy dziecku coś się stanie (np. dziś: „bezdech po szczepieniu” i „wyginanie ciała po szczepieniu”), a nie przed.

 31. Z innej beczki: czy oglądaliście na YT filmiki o Hillary Clinton? Czy nie czujecie się co najmniej lekko zaniepokojeni tym, co można obejrzeć? Wiele filmów przekonuję, że to nie Hilarcia, lecz jej klon. A moim zdaniem jest jeszcze gorzej: to nie klon, tylko android, cyborg. Patrząc na nią nie mogę się pozbyć wrażenia, że oglądam film SF z gatunku Terminator czy Pamięć absolutna. Czy ten filmik z zezem to autentyk, czy świetna animacja?

 32. Wlasnie problemem w zrozumieniu czym jest magia moze byc sama jej definicja. Klopotem tez jest proba stworzenia definicji.

  Czy zakleciem mozna by nazwac proroctwo religijne czy tez przepowiednie filozofow, myslicieli, wieszczy? czy manipulacja informacja jest zakleciem?
  Aby zaklecie moglo osiagnac swoj cel musi miec na co oddzialywac.
  Jezeli rzucony czar spowoduje uwalnianie sie energii (np. u kogos uczucie gniewu lub samozachwytu) z zamierzonym skutkiem to oczywiscie moze to oznaczac ‚dzialajace zaklecie’.
  Zaklecia moga dzialac tylko, dopoki nie zostana zdemaskowane.
  Swiadomy umysl po prostu nie widzi sensu utraty energii na cudze sztuczki. Malo tego, aby rzucac samemu ‚dzialajace zaklecia’ powinno sie byc nie tyle swiadomym konsekwencji zamierzonych lecz zarowno niezamierzonych skutkow.
  Czego dzisiejszym czarodziejom zazwyczaj brakuje

 33. Astromaria ja ogladalam filmiki z hilary, to jest straszne!! Nigdy czegos takiego nie widzialam, to nie jest człowiek tylko cos dziwnego. Ona jest przerazajaca. Ciekawe co o niej mysla hamerykanie, a bill tez dziwnie wyglada.

 34. Oni oboje mają 2 wersje: jedną jest para pomarszczonych staruchów z obwisłymi twarzami i szyjami i worami pod oczami, a drugą para pięknych i zadbanych starszych ludzi w nieokreślonym wieku. Prawdziwy Bill śpi na stojąco i wygląda jak mumia, a ten w spotach wyborczych wprost promienieje zdrowiem i żywotnością. Oczywiście, ktoś może powiedzieć, że dostają zastrzyki z jakimś środkiem dopingującym, ale taki zastrzyk nie byłby w stanie wygładzić ich twarzy. Wczoraj u p. Romana Nachta przeczytałam taki podpis pod zdjęciem idealnej Hillary: „W pierwszej kolejności wy powinniście zrozumieć, że w rzeczywistości nawet nie jestem istotą ludzką. Bardzo dawno temu zostałam zmontowana w garażu w Palo Alto”. http://romannacht.blogspot.com/2016/09/nie-prawda-sie-liczy-poprawnosc.html [Co do zapobiegania zamachom terrorystycznym to od początku mam odmienne zdanie: tego nie robią muzułmanie, to jest robota służb specjalnych pod fałszywą flagą, zwalana na muzułmańskich terrorystów, a celem zniewolenia społeczeństwa ustawami antyterrorystycznymi i dlatego tym zamachom nie można zapobiec].

 35. A kiedy oglądam Hillary w wersji idealnej ciarki chodzą mi po plecach, brrrr. Przeraża mnie myśl, jak bardzo zaawansowaną technologią dysponują. Nie od dziś mówi się, że nauka, którą nam dają jest o jakieś 150 lat w tyle za tym, co naprawdę nauka osiągnęła, a co nie jest ujawniane.

 36. Skoro sa ich dwie wersje i powiedziala cos takiego to by tlumaczylo dlaczego na jednym z filmikow tak bardzo nie chciala wchodzic do samochodu, otoczona ochrona w koncu weszla, ale wygladalo to strasznie, jak jej nie lubie tak po obejrzeniu tego filmiku bylo mi jej zal.

 37. Kiedy Hillary zachowuje się tak dziwacznie mam wrażenie, że temu cyborgowi zawiesza się program albo że to jakiś błąd w programie.

 38. Wy tak… na serio z tym… klonem Hilary ?!
  Jakoś nie chce pomieścić mi się to w mózgownicy…

  Na Pracowni jest ciekawy art, w którym m.in. jest napisane:
  „… reality show amerykańskich wyborów wciąż trwa…
  Po jednej stronie mamy Donalda Trumpa, opisywany jako typowy narcyz, a po drugiej – Hillary Clinton, która często jest przedstawiana jako socjopatka.
  Przyklejanie kandydatom takich etykietek przyciąga uwagę publiczności i przeciwstawia jedno zaburzenie osobowości drugiemu.
  Jest to sponsorowana przez korporacje farsa wyborcza, która jak zwykle odciąga uwagę społeczeństwa od prawdziwej władzy, kryjącej się na zapleczu…”
  https://pracownia4.wordpress.com/2016/09/29/zalegalizowana-patologia-fasada-amerykanskiej-demokracji/#more-9788

 39. Tak, serio. Pooglądaj na YT filmy z Hillary. Obejrzyj więcej niż 1 i zapytaj swej duszy, co widzisz. Ja jestem wystraszona.

  O tym, kto rządzi światem (USA) nie muszę się dowiadywać z pracowni. Pisałam o tym wiele razy. Obecny wybór jest jednak tak zły, jak jeszcze nigdy nie był. Trump wkręca się żydom bez wazeliny i zupełnie jawnie, a Clinton aż płonie z ochoty rozpętania III wojny światowej. Pracownię przestałam czytać od czasu kiedy 1. zaprzeczyli istnieniu chemtrails 2. zamieścili paskudny, antypolski tekst o II wojnie światowej 3. straszyli epidemią eboli i 4. nawoływali do przyjmowania uchodźców. 4 razy się zaorali, więc więcej tam zaglądać nie będę.

 40. „..Pracownię przestałam czytać ..”

  Dziękuję Mario za wyjaśnienia…, zatem i ja zaprzestanę tam zaglądać do momenty aż sami „przejrzą na oczy… 🙂

  Zobaczcie jak senator o wdzięcznym nazwisku: Pan, ten sam, który jest autorem ustawy o obowiązku szczepień w Kalifornii… ucieka przed twórcami filmu „Vaxxed”, którzy chcieli z nim porozmawiać o faktach udowadniających sfałszowanie badań dotyczących związku szczepionki MMR z autyzmem…

  http://www.cda.pl/video/699946f5

 41. Kochana Mario 🙂
  Jak dla mnie – Twoje sugestie wiele mi w łepetynie wyjaśniły i poukładały…
  Pamiętam… jak wielkie wrażenie wywarły na mnie
  Twoje przemyślenia, którymi dzieliłaś się w „Gabinecie astropsychologii” ładne… kilkanaście lat temu…, wprowadzając odrobinę światełka w moje ówczesne pojmowanie świata…, za które bardzo serdecznie Ci dziękuję… 😉 ❤

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s