Antysemityzm?

Antysemitą nie jest ten, kto nienawidzi żydów, lecz ten, kogo nienawidzą żydzi.

Pseudoracjonalistyczni syjoniści, czując swoją bezsilność w walce ze mną, chwycili się desperacko ostatniego oręża, niczym tonący brzytwy: dorobili mi etykietkę antysemitki i rozpętali kampanię oszczerstw przeciwko mnie.

Zrobili to, chociaż nigdy, nigdzie ani słowem nie wypowiadałam się na temat żydów, z bardzo prostego powodu: nie wiedziałam nic na ich temat, a skoro nie wiedziałam nie miałam powodu, żeby czuć do nich niechęć! Uważałam się nawet za lepszą od reszty świata, ponieważ kochałam żydów! Za co? Bo tak przyjemnie czuć się lepszym niż ci wszyscy antysemici… Ego się raduje…

Antysemityzm to cuchnąca łatka, którą przykleja się ludziom, którzy mają czelność pisać prawdę o żydach i ich brudnych sekretach. Do niedawna było to równie skuteczne jak opryskanie przez skunksa, bo antysemity nikt nie miał odwagi zaprosić na salony ani nawet podać mu ręki. Ponieważ jednak bodziec powtarzany zbyt często przestaje działać odrażająca łatka antysemityzmu szybko traci swoją magiczną moc. Może nawet dzieje się coś jeszcze ważniejszego: bycie nazwanym antysemitą staje się powodem do dumy, niczym przyznanie orderu za patriotyzm i odwagę.

Kiedy kilkakrotnie, bez żadnego powodu, ostro nawyzywano mi w necie od antysemitek, poczułam, że muszę się dowiedzieć, o co w ogóle chodzi z tym antysemityzmem.
Chcieliście wojny, to ją macie! Poznałam w końcu prawdę o żydach i będę ją tu ujawniać!
Na początek kilka słów wyjaśnienia:
 1. Pochodzę z rodziny, w której tolerancja (granicząca niekiedy z samobójczym zaślepieniem i głupotą) była tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Przykład tej tradycji opisałam w notce „Równość wszystkich wyznań”. Moi dziadkowie nie mieli powodu nienawidzić żydów, ponieważ nigdy nie zetknęli się z ideą syjonizmu. Znali tylko biedotę żydowską, zajmującą się drobnym handlem i usługami, próbującą jakoś przeżyć i nie umrzeć z głodu. O żydowskim spisku nigdy nie słyszeli, a plotkami, na które nikt im nie przedstawił dowodów się nie interesowali.
 2. Słowo „żydzi” piszę czasem dużą, a czasem małą literą i nie jest to błąd ortograficzny ani demonstracja jakichkolwiek uprzedzeń. Jeśli mam na myśli Żydów biblijnych (Semitów), piszę ich dużą literą, bo byli oni narodem. Jeśli mam na myśli współczesnych żydów, piszę małą literą, bo są oni niejednorodną narodowo grupą religijną.
 3. Ostro rozgraniczam dwa pojęcia: żydzi i syjoniści, ponieważ to są dwie, zupełnie różne kwestie. Żydzi (zarówno aszkenazyjscy jak i sefardyjscy) niczym nie różnią się od innych narodów. Są wśród nich ludzie przyzwoici i są kanalie. Syjonizm natomiast jest rasizmem i zbrodniczą ideologią, taką samą jak nazizm (czyli ultranacjonalizm, którym jest w istocie), komunizm czy faszyzm. Antysyjonizm, tak jak antykomunizm czy antyfaszyzm nie jest i nie może być potępiany ani karany.
 4. TO SAMI ŻYDZI POGNALI BIEDOTĘ ŻYDOWSKĄ NA ŚMIERĆ – Niemcy nie byliby w stanie tak sprawnie wyłapać żydów i wywieźć ich do obozów pracy bez wydatnej pomocy policji żydowskiej i Judenratów. Cała historia zagłady Żydów (a dokładniej mówiąc nie żydów, lecz żydowskiej biedoty) jest całkowicie zakłamana. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to oczywiście chodzi o pieniądze. O BARDZO, BARDZO WIELKIE PIENIĄDZE, które syjoniści czerpią z Przedsiębiorstwa Holokaust– więcej informacji poniżej i w linkach pod tekstem.
 5. Jeśli jakiś naród uwierzy, że został WYBRANY przez Boga, który inne narody przeznaczył na jego niewolników i zezwolił na ich traktowanie jak zwierzęta oraz na eksterminację, można się spodziewać z jego strony wszystkiego najgorszego! [Żydzi rzeczywiście zostali wybrani, tyle tylko, że nie przez Boga. Ponieważ Bóg jest doskonałością, pochodzić od niego może tylko dobro. „Po owocach ich poznacie” – owoce działalności żydów wymownie świadczą o tym, że zostali wybrał przez przeciwnika Boga].
 6. Nie rozumiem, dlaczego tak histerycznie potępiamy antysemityzm, ale nawet w najmniejszym stopniu nie przejmujemy się antypolonizmem (popełnianym nagminnie przez owych rzekomych i rzekomo krzywdzonych „Semitów”). Dlaczego dozwolony, ba, nawet pochwalany jest antypolonizm (z lubością uprawiany w Polsce przez syjonistyczne media dla ogłupionych gojów), antygermanizm, antyrosjanizm i każdy inny anty-narodowizm i tylko antysemityzm jest zakazany?
 7. Całą moją wiedzę czerpię z materiałów udostępnionych do publicznej wiadomości przez uczciwych żydów nie-syjonistów, którzy odważnie, wręcz z narażeniem życia, działają po „jasnej stronie mocy”. Któż, jeśli nie sami żydzi wiedzą najlepiej o syjonistycznych zbrodniach i tajnych spiskach swoich współplemieńców?
NIE NEGUJĘ HOLOKAUSTU, TYLKO DLATEGO, ŻE GROZI ZA TO KARA WIĘZIENIA.

O wprost niewyobrażalnej podłości syjonistów świadczy fakt opluwania Polski i Polaków i zarzucania nam, że to my, Polacy, wymordowaliśmy żydów i że nikt z nas nie zrobił nic, żeby ich ratować. Polska była jedynym krajem, gdzie za ratowanie żydów groziła kara śmierci, nie tylko dla sprawcy, ale dla całej jego rodziny, a nawet wsi. Mimo to Polacy z poświęceniem ich ratowali – narażali życie, a Witold Pilecki nawet dał się złapać w łapance, żeby na własne oczy zobaczyć, co się dzieje w Auschwitz i złożyć raport na ręce aliantów, którzy… NIE ZROBILI NIC! Polacy również potrzebowali pomocy i ratunku – czy ktoś kiedyś słyszał, żeby choć jeden żyd z narażeniem własnego życia uratował polską rodzinę? Nie? Wręcz przeciwnie – według ich prawa żyd może bezkarnie uśmiercić dowolną ilość ludzi, jeśli uratuje to jego życie. Skoro tak, to dlaczego żydzi żądają od Polaków tego, czego sami nie żądają od siebie?

Jak było naprawdę dowiesz się z artykułu Dlaczego Wielka Brytania i USA pozwoliły mordować miliony Żydów. Niewygodna prawda, o której się nie mówi

Dlaczego drzemy szaty z powodu „holokaustu”, a zupełnie nie pamiętamy o kilkudziesięciokrotnie większej zagładzie gojów, szczególnie Słowian (głównie Rosjan i Polaków)?

ANTY-SYJONIZM TO NIE ANTY-SEMITYZM!

Żyd niesyjonista

Nieprzyjaciele uczciwych Żydów, Semitów, Palestyńczyków, gojów i Astromarii to nie Żydzi, lecz SYJONIŚCI!!!

W rzeczywistości nie tylko nie jestem antysemitką, ale wręcz można mnie nazwać filosemitką! Trzymam stronę Palestyńczyków, którzy (w przeciwieństwie do współczesnych żydów) są prawdziwymi Semitami i prawdziwymi Żydami (przez duże „Ż”)!

Prawdziwi Żydzi nigdy nie opuścili Ziemi Świętej. Żyją w niej od zawsze – to Palestyńczycy!

Nazywanie kogoś, kto nie lubi żydów antysemitą jest pozbawione sensu, ponieważ żydzi nie są Semitami!

O tym, że żydzi nie są narodem ani rasą pisze nawet Wikipedia (zwana złośliwie Żydopedią):

Żydzi nie stanowią jednolitej grupy religijnej i etnicznej. Dla żydów ortodoksyjnych Żydem jest tylko osoba, która ma ortodoksyjną matkę lub przeszła konwersję na judaizm.

Nawet, jeśli żydzi wyznają tę samą religię co starotestamentowi Żydzi nie czyni ich to Semitami, a jedynie wyznawcami judaizmu.

Przez chwilę uwierzyłam w bajkę, że aszkenazyjscy żydzi są Chazarami. Nie ja jedna dałam się nabrać. Uwierzyli w to niemal wszyscy badacze tematu żydowskiego. Ale większość szybko zawróciła z błędnej drogi.

Kto stanowi rzeczywiste zagrożenie dla Europy – dr David Duke

W rzeczywistości jedynymi prawdziwymi i aktywnymi antysemitami są sami syjoniści, ponieważ nienawidzą Semitów, którymi są bezlitośnie przez nich zwalczani Palestyńczycy i Arabowie oraz nazywani przez nich kooshim (czarnuchami) Sefardyjczycy.

14 sierpnia, o 9 rano, izraelska stacja telewizyjna „Kanał 10”, złamała wszelkie zakazy i ujawniła najohydniejszy sekret (…) założycieli Izraela – umyślną, masową radiację wszystkich młodych Sefardyjczyków.

100 000 napromieniowanych dzieci

—————————-

Urodziłem się w Izraelu. Minęło wiele lat, zanim uświadomiłem sobie, że Izrael to Palestyna. Do pewnego stopnia czułem się patriotą. Nie mogłem doczekać się odbycia służby wojskowej, a potem pojąłem, że historia Żydów ma niewiele wspólnego z prawdą. Dotarło do mnie, że mieszkam w kraju, który należy do kogoś innego. W tym samym czasie odkryłem saksofon. Zanim ukończyłem 30 lat, wyjechałem z Izraela i nigdy tam nie wróciłem. Gilad Atzmon, saksofonista jazzowy

W demaskowaniu, a nawet zwalczaniu syjonizmu nie ma nic zbrodniczego, ponieważ syjonizm nie jest narodem ani rasą, lecz ideologią, taką jak faszyzm, nazizm czy komunizm.
Nie ma prawnego zakazu zwalczania jakiejkolwiek ideologii.

Ideologią jest totalitaryzm, faszyzm, nazizm, komunizm, rasizm itp. Jak widać wszystkie ideologie są złe. Wszystkie już się gdzieś wydarzyły i wszystkie przyniosły krwawe żniwa.

Czy antykomunizm jest rasizmem?

Czy antyfaszyzm jest rasizmem?

NIE SĄ!

Skoro nie są, to dlaczego antysyjonizm miałby nim być?

W rzeczywistości to syjonizm jest rasizmem!!!

Czym jest syjonizm? Poniższe cytaty nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości:

Po cóż innego stworzył Bóg Żydów polskich, jak nie po to by byli naszymi szpiegami? [Otto von Bismarck].

Naród żydowski jako całość będzie swoim własnym Mesjaszem. Jego panowanie nad wszechświatem zostanie osiągnięte przez zjednoczenie ludzkich ras i eliminację granic. Powstanie Republika Wszechświata [Universal Republic], w której Synowie Izraela staną się elementem kierowniczym. WIEMY JAK DOMINOWAĆ MASY. Rządy wszystkich narodów będą stopniowo wchodzić w ręce Judy poprzez zwycięstwo PROLETARIATU. Wszelka własność prywatna stanie się własnością KSIĄŻĄT IZRAELA – DO NICH BĘDZIE NALEŻEĆ BOGACTWO CAŁEJ ZIEMI. W ten sposób zrealizujemy obietnicę TALMUDU, że kiedy nadejdzie czas Mesjasza, Żydzi będą pod kluczem trzymać własność wszystkich narodów świata [Baruch Levy w liście do Karola Marksa]

Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane za ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy. [Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla]

Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym. [Israel Singer na Światowym Kongresie Żydów, 19 kwietnia 1996r.]

Obowiązek przygotowania się do wojny spoczywa na armii izraelskiej. Celem ostatecznym jest utworzenie imperium izraelskiego [Moshe Dajan]

Uczyńcie ich (Palestyńczyków) życie tak nieznośnym, by sami odeszli [Benny Alon, Członek Knessetu i Minister Turystyki]

Za każdą z naszych ofiar powinno zginąć tysiąc Palestyńczyków [Michael Kleiner, Przewodniczący partii Herut]

Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie podkreślił. Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność. Dlaczego? Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda. [Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca religijnej partii Szas w 2010 r. w czasie przemówienia w synagodze] [Rzeczpospolita]

Chociaż żydzi pojawiali się w historii innych narodów przez wieki, nigdy nie byli zdolni i nie mieli zamiaru tworzyć własnego państwa. W tym względzie zawsze pozostawali w bezpaństwowym osamotnieniu. Jedynym sposobem na to, żeby żydzi mogli mieć Palestynę, było użycie innych ludzi do kradzieży jej od Turków i Arabów dla żydów. Tzw. państwo „Izrael” jest niczym innym, tylko państwem pasożytniczym, bowiem jest okupowane przez pasożyty. Z Niemiec żydzi dostają miliardy dolarów jako „odszkodowania” i „zadośćuczynienia” za rzekome „zbrodnie wojenne” przeciw żydom. Dostają kolejne miliardy co rok z USA. Ono (Izrael) musi kraść lub kupować technologię narodów Zachodu, bowiem żydzi nie mają kreatywności, aby rozwinąć własną. Żydowskie państwo Izrael upadnie w minutę bez dalszego wsparcia, obrony i pomocy otrzymywanej od Jakuba/Izraela (Białych Narodów świata Chrześcijańskiego). Nie jest, nigdy nie było, i nigdy nie będzie państwem samowystarczalnym [żyd, Charles A. Weisman, Who is Esau-Edom?, str. 27-28]

Lata obserwacji i myślenia dają coraz więcej siły przekonaniu, że żydzi muszą separować się od was, gojów, że ta pierwotna i wrodzona dychotomia dzieli ludzkość, jaką znam, na dwie odmienne części; ten dualizm jest fundamentalny w takim znaczeniu, że wszelkie różnice pomiędzy wami, gojami, są zaledwie banalnymi nieporozumieniami w porównaniu do tego, co dzieli nas i was. [Maurice Samuel, You Gentiles, str. 12]

Żydzi w tej szczególnej sferze działalności znacznie zostawili w tyle wszelkich innych „handlarzy”…żydowscy przemytnicy i handlarze kobietami to najbardziej przerażająca plaga ze wszystkich innych rodzajów spekulanctwa; gdyby żyd mógł zostać wyeliminowany, to handel kobietami od razu by się zmniejszył i stałby się zjawiskiem dość nieznacznym [Jewish Chronicle, April 2, 1910]

Wy Chrześcijanie robicie wiele wrzawy i wpadacie w furię w sprawie bezprawnego wpływu żydów na wasze kina i wytwórnie filmów. Dobrze więc; uznaję wasze skargi za dobrze uzasadnione. Ale czym to jest, w porównaniu do naszego niebywałego wpływu na wasze kościoły, wasze szkoły, wasze prawa i wasze rządy, a także na sam sposób waszego codziennego myślenia?…Dokonaliśmy podboju waszego świata jak nigdy żadne wasze imperium nie podporządkowało sobie Afryki i Azji. A zrobiliśmy to wszystko nie mając armii, bez pocisków, bezkrwawo i bez zamieszek, bez użycia jakiejkolwiek siły. Zrobiliśmy to wyłącznie przy pomocy nie dającej się powstrzymać mocy naszego ducha, naszymi ideami, przy użyciu propagandy. [Żyd, Marcus Eli Ravage w The Century Magazine, styczeń 1928, tom 115, No.3, str.347]

Wśród kolaborantów, którzy przybyli, aby pomagać sowieckim siłom bezpieczeństwa w wywózce wielkiej liczby niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci na odległe zesłanie i przypuszczalnie śmierć, była nieproporcjonalnie wielka liczba Żydów. [Norman Davies, 9 kwietnia 1987r.]

Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów. [Voltaire]
Naturalnie, że nie popieram antysemityzmu, jednakże próbuję go wytłumaczyć. Nie powstał on bez winy Żydów. Przecież pogląd tak rozpowszechniony jak antysemityzm, który powstawał już w najrozmaitszych czasach, przed Narodzeniem Chrystusa w Persji, Arabii, Syrii, Rzymie, a w Europie od czasów średniowiecza przetrwał do dziś, nie może być rezultatem złej woli, lecz powstanie jego musi mieć przyczynę sięgającą głęboko.  Gdyby nienawiść i wstręty okazał tylko  jeden naród, byłoby to zrozumiałe. Jednakże Żydzi na nienawiść tę byli zawsze narażeni i od wszystkich narodów wśród których żyli. Ponieważ wrogowie Żydów należeli do najróżniejszych narodów, narody te żyły w krajach bardzo odległych od siebie, wyznawały rozmaite religie, należały do różnych kultur i rządziły się różnymi prawami, przyczyny więc antysemityzmu tkwią w Żydach, a nie w narodach, wśród których żyją – Bernard Lazare

Antysemityzm nie jest wynalazkiem naszych czasów i nigdy nie był bardziej płomienny, niż w ostatnim wieku przed Chrystusem. W Aleksandrii, w Małej Azji, w Cyrenajce, w Damaszku, walka między Żydami, a nieżydami była rzeczą stałą. Nie można zaprzeczyć, że te objawy nienawiści były zazwyczaj prowokowane przez samych Żydów – Ernest Renan

Zapamiętajmy raz na zawsze ogromną naukę płynącą z naszej historii, że antysemityzm  nie jest naszym żydowskim problemem, ale … problemem GOIM – Josef Kastein

Żydzi potrzebują antysemityzmu jak powietrza (…) Żyd jest  to taki człowiek , który nawet na bezludnej wyspie znajdzie antysemitę … – Isaac Bashevis Singer

Żyd nie może żyć bez antysemityzmu. Jeśli antysemityzm gdzieś nie istnieje – on go stworzy. – Isaac Bashevis Singer

Jest to słowo specjalne, słowo kłamstwo, odwrócona prawda. Fałsz w takiej formie, która eliminuje sprzeciw do minimum – ponieważ, jak najbardziej przypomina prawdę. Tak jak rękawiczka z lewej ręki podobna jest do tej z prawej – tak właśnie słowo ANTYSEMITYZM w rzeczywistości oznacza dokładnie jego odwrotność czyli – ANTYGOIZM. – Ivor Benson „The Zionist Factor”

Zaniechanie przez bardzo wpływową i bogatą społeczność Żydów amerykańskich, poważnych i obiektywnych badań przypadków antysemityzmu jest znamienne. Ani religijni ani świeccy przywódcy wielu żydowskich organizacji nie chcą stracić tej potężnej broni, jaką jest uprzedzenie rasowe do obcoplemiennych i przywiązanie do wiary…. Jest to spisek rabinatu, żydowskich nacjonalistów, jak i innych przywódców zorganizowanego Żydostwa, trzymającego zawsze oręż uprzedzenia rasowego w zanadrzu. Dr. Alfred Lilienthal żydowski historyk w swej książce „Druga strona monety” (The other side of coin”)

Utajony rasizm praktykowany przez Żydów w stosunku do obcoplemiennych, wśród których przyszło im żyć, prędzej czy później powoduje otwartą i oczywistą reakcję dotkniętych tym „gojów”. Reakcja takowa natychmiast zostaje skarcona jako… antysemityzm! – Pisarz żydowski Louis Golding w „The Jewish Problem”

Więcej cytatów

A tak na marginesie: dziś prawda leży na wierzchu, można ją poznawać bez wychodzenia z domu. Kilka kliknięć myszą i wszystko mamy przed oczami. Wystarczy użyć tzw. „chłopskiego rozumu”, czyli samodzielnego myślenia (to nie boli, naprawdę), żeby szybko nauczyć się odróżniać materiały wartościowe od śmieci. Miejcie więcej zaufania do siebie! Dacie radę! Nie musicie się kurczowo trzymać spódnicy autorytetu, sami potraficie odróżnić ziarno od plew.

W głowy naszych dziatek niewinnych wbijana jest w szkole nieuka z planety małp, przez co owe dziatki wyrastają potem na bezmyślne lemingi i stadne owce. Ponieważ jednak ja nie pochodzę od małpy lecz od ludzkich przodków nie zadowalam się wyjaśnieniami, które niczego nie wyjaśniają i sama szukam prawdy. Kiedy pogrzebie się nieco w źródłach staje się oczywiste, że nie tylko historia żydów, ale cała historia świata została zakłamana. Pewnie nie powinniśmy dociekać, dlaczego syjonistyczne „elity”, w ramach oczyszczania własnej rasy z „bezwartościowego elementu”, posłały (rękami tzw. nazistów!!!) żydowską biedotę do gazu, ani wiedzieć o tym, że wykorzystały później tę ofiarę do stworzenia państwa Izrael oraz do wywoływania w europejskich narodach nieustającego poczucia winy za rzekomy współudział w zbrodniach, co daje im pretekst do bezczelnego okradania całego świata z odszkodowań za rzekome mienie utracone. To, co napiszę teraz może wyprane polityczną poprawnością umysły zszokować, ale gdyby nie Hitler i holokaust, oraz późniejsze, jazgotliwie nagłaśniane przez syjo-media, rzekome „pogromy żydów” w różnych państwach świata (będące w rzeczywistości akcjami pod fałszywą flagą) nie byłoby dziś państwa Izrael! Tak więc to sam Adolf Hitler jest ojcem dzisiejszego Izraela!

hitler_zalozycielem_izraela

Żydowscy żołnierze Hitlera – Żydzi w armii niemieckiej / Dr Bryan Mark Rigg – Andrzej Wąsewicz

Rakiem toczącym świat nie są Semici, lecz SYJONIŚCI.

Izrael nie jest państwem żydowskim, lecz syjonistycznym.

Na terenach dawnej Palestyny Żydzi i Palestyńczycy żyli w pokoju i harmonii. Byli dobrymi sąsiadami, który wzajemnie niańczyli swoje dzieci i pożyczali przysłowiową szklankę cukru. Tak było do dnia, w którym ogłoszono powstanie państwa Izrael. Tego dnia zaczęło się wysiedlanie prawowitych mieszkańców z ich domów i ziemi. Ucierpieli na tym nie tylko Palestyńczycy, którzy znaleźli się pod okupacją gorszą, niż ta, którą Hitler zgotował Polsce i Polakom, lecz również ci Żydzi, którzy żyli tam od wieków.

Jack Bernstein: Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu – opowieść zamordowanego przez Mossad żyda aszkenazyjskiego o życiu w marksistowsko-nazistowskim Izraelu

Jack Bernstein: Życie amerykańskiego Żyda w rasistowskim, marksistowskim Izraelu

———————

Ortodoksyjni Żydzi (nie-syjoniści) wyznają judaizm, studiują Torę i nie uznają państwa Izrael, ponieważ wierzą, że zgodnie z zapowiedzią Tory otrzymają własny kraj od Boga, a nie na drodze negocjacji politycznych czy krwawego podboju cudzych ziem.

KONIEC SYJONIZMU = POKÓJ

SYJONIZM JEST GŁÓWNĄ PRZYCZYNĄ ŚWIATOWEGO ANTYSEMITYZMU

JUDAIZM I SYJONIZM SIĘ WYKLUCZAJĄ

End of Zionismzionismjudaism reject zionism

Na tych zdjęciach widać ortodoksyjnych Żydów, którzy są antysyjonistami. Ortodoksyjni Żydzi wciąż czekają na Mesjasza i na moment, kiedy Bóg powoła państwo Izrael. Państwem, na które czekają nie jest obecny Izrael! Ortodoksyjni, judaistyczni żydzi nie uznają państwa Izrael, są przeciwni okupacji Palestyny i prześladowaniom Palestyńczyków! Ci Żydzi sami cierpią srogie prześladowania ze strony syjonistów, a co gorsze, świat oskarża ich o czyny, których nie popełnili, czyli o zbrodnie syjonistów.

Rabin Nuchem Nuchem Rosenberg demaskator z SATMARU ujawnia przestępstwa seksualne dokonywane przez żydów na dzieciach

I jeszcze mała dygresja w kwestii holokaustu. W obozie pracy Auschwitz zginęło 300 000 więźniów różnej narodowości, co zostało potwierdzone wyrokiem sądu. W porównaniu z 60 milionami ludzi, którzy zginęli w czasie II wojny światowej jest to liczba bardzo skromna. Jest co najmniej dziwne, że nad 60 milionami gojów nikt nie lamentuje, zostali oni wręcz zapomniani, natomiast lamentuje się nieustająco nad 300 tysiącami, z których, dzięki kreatywnej księgowości, uczyniono 6 milionów, co ma być rzekomo największym aktem ludobójstwa w dziejach świata! Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze!

Jeśli chcesz poznać prawdę o złodziejstwie, jakiego się dopuszczają syjonistyczni oszuści i złodzieje przeczytaj książkę „Przedsiębiorstwo Holokaust”, którą napisał uczciwy ŻYD, Norman Finkelstein.

Norman Finkelstein: Przedsiębiorstwo holokaust:

Z opisu filmu na YouTube:

W dniu 19.04.1996r. Izrael Singer – wieloletni sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów, oskarżony później o różne defraudacje majątku – ogłosił, że jeśli Polska nie spełni jego żądań, będzie upokarzana na arenie międzynarodowej. Tak zaczął się atak Przedsiębiorstwa Holokaust na Polskę. W istocie, akty antypolonizmu są coraz częstsze – próbuje się relatywizować i zakłamywać historię. Bohaterski naród polski zrównuje się z niemieckimi nazistami. Wmawiane są nam zbrodnie, których nigdy się nie dopuściliśmy. Wszystko to, by wymusić na Polsce wypłatę odszkodowań w wysokości co najmniej 65mld$. W obliczu szykowanej nam przez Donalda Tuska wielkiej hucpy, nieformalny front walki o prawdę i pieniądze polskiego podatnika mówi STOP. Tak dalej być nie może! Jako naród musimy dać zdecydowany odpór, wbrew prożydowskiej propagandzie mediów polskojęzycznych, wbrew żydowskiemu lobby w USA. Przetłumaczyliśmy dla Polaków, wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem – demaskujący haniebne oszustwa amerykańskich organizacji żydowskich. Prosimy o propagowanie tego filmu wśród rodziny, znajomych, wszędzie gdzie tylko się da. Najwyższy czas by prawda zwyciężyła!

Myślicie, że Naród Polski się o tym nie dowie?

Zniesławienie:

Norman Finkelstein: o polskim antysemityzmie mówi się dla pieniędzy

„Jeśli ktoś na waszej ziemi prowadzi działalność, której celem jest wywołanie wobec was nienawiści, to nie powinniście się na to godzić” – powiedział w wywiadzie dla „Historia Do Rzeczy” Norman Finkelstein. Skrytykował wycieczki izraelskich dzieci do Polski, lobby żydowskie czerpiące wielkie pieniądze z „przedsiębiorstwa Holocaust” oraz polską inteligencję, szkalującą własny naród. 

Profesor Norman Finkelstein to mieszkający w USA żyd polskiego pochodzenia. Jako politolog specjalizuje się w dziedzinie konfliktu palestyńsko-izraelskiego oraz Holocaustu. W rozmowie z Piotrem Zychowiczem ostro wypowiedział się m.in. o wycieczkach izraelskich uczniów do Polski. Zgodził się z tezą, że w ich trakcie pokazuje się Polskę jako kraj antysemicki. „Te biedne dzieciaki wracają do Izraela przerażone, przekonane, że wszędzie poza domem grozi im niebezpieczeństwo. I niestety, Polacy – proszę mi wybaczyć to co teraz powiem – zachowują się w sposób godny pożałowania. Nie macie na tyle pewności siebie i poczucia własnej wartości, by powiedzieć Izraelowi: Zabierajcie się z naszego kraju i wsadźcie te swoje wycieczki gdzieś. (…) Jeśli ktoś na waszej ziemi prowadzi działalność, której celem jest wywołanie wobec was nienawiści, to nie powinniście się na to godzić” – stwierdził amerykański uczony.

Na sugestię, że za tego typu sformułowania w Polsce mógłby zostać uznany za antysemitę, politolog odpowiedział: „Tak, wiem. Polska i jej słynna samokrytyczna inteligencja. Ludzie, którzy uważają, ze każda krytyka Żydów to antysemityzm, a jednocześnie cały czas ostro krytykują swój własny naród. Mówią, że robią to ze szlachetnych pobudek, ale w rzeczywistości robią to dla kasy. Wyleją kubeł pomyj na Polskę, a potem pędzą do USA, aby przeczytać pochwalne recenzje w tutejszych gazetach, zostać poklepanym przez tutejsze autorytety”.

Finkelstein nie ukrywał, że przykładem tego typu zachowania jest Jan Tomasz Gross. O jego „Sąsiadach” powiedział, że to książka „wielkości komiksu i o takiej mniej więcej wartości intelektualnej”. Według uczonego Gross wiedział jednak znakomicie, co się opłaca na Zachodzie. „W Ameryce zajmowanie się Holocaustem przynosi świetne pieniądze. A jeśli jeszcze dostarczysz dowody potwierdzające, że Polacy to obrzydliwi antysemici, to wtedy masz gwarancję, że ogłoszę Cię tu bohaterem. (…) Gross [napisał książkę – przyp. red.] by dostać posadę w Princeton” – stwierdził politolog.

Norman Finkelstein nie pozostawił również suchej nitki na swych rodakach, czerpiących olbrzymie zyski na tym, co sam nazwał „przedsiębiorstwem holocaust”. Ostro skrytykował m.in. byłego szefa Światowego Kongresu Żydów Izraela Singera. „To najgorszy z tych ludzi (…) na szczęście ten szczur wrócił do swojego kanału i mam nadzieję, że właz zostanie dokładnie zaspawany” – stwierdził uczony. Finkelstein przypomniał również, że w Izraelu po wojnie Holocaust nie odgrywał żadnej roli, gdyż tamtejsi przywódcy „gardzili Żydami, którzy szli jak owce na rzeź. Izrael chciał stworzyć nowego Żyda – Żyda wojownika. Europejscy Żydzi byli dla niego słabi, niegodni szacunku. Ocaleni z Zagłady byli w kibucach nazywani mydłem. Wszystko zmieniło się w latach 60. wraz z procesem Eichmanna. David Ben Gurion, ówczesny premier Izraela, ujrzał w Holokauście potencjał do stworzenia wspólnej izraelskiej tożsamości – przypomniał amerykański profesor.

Źródło: „Historia Do Rzeczy”

——

6 milionów żydów zagazowanych w Auschwitz? To hucpa spreparowana i lansowana  przez syjonistyczne gazety od 1915 roku!!! Oto dowód:

A oto niemiecki film relacjonujący proces zbrodniarzy z Auschwitz sądzonych przez krakowski sąd. W filmie tym słyszymy wyraźnie:

W obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu zabito około 300 000 więźniów różnej narodowości,

więc jaki cud to sprawił, że potem liczba ta urosła do 6 milionów samych tylko żydów? Jak wysokie musiałyby być hałdy popiołów po ich rzekomej kremacji?

Chazarska konspiracja rządzi światem:

CNN, Goldman Sachs i syjonistyczny Matrix:

Izrael, syjonistyczny apartheid:

Wall Street i bolszewicka rewolucja – prof. Antony Sutton

prof. Antony Sutton: Wall Street i rewolucja bolszewicka w Rosji po lekturze tego tekstu nie spałam całą noc…

Wiem, jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski. Aleksander Barkaszow, lider partii „Rosyjska jedność Narodowa” w wywiadzie dla „Życia Warszawy” w roku 1994

Izraelska gazeta donosi jak żydzi mordowali Polaków (a nie Polacy żydów, co wmawia się młodzieży w Izraelu)

David Duke TV Polska

Jeśli któryś z powyższych filmów znikł, a zdarza się to bardzo często, szczególnie w przypadku krytyki działalności syjonistów, poszukaj go na YouTube po tytule i powiadom mnie o tym fakcie w komentarzach.

Syjonizm też jest rasizmem, i to największym na świecie!!! Syjonizm wynika w prostej linii z Talmudu, który naucza, że goje są zwierzętami i dlatego nie mają żadnych praw.

Douglas Reed Kontrowersja Syjonu (książka do czytania on line i wersja pdf)

JEDWABNE

TO NIE POLACY DOKONALI ZBRODNI W JEDWABNEM!

Jedwabne2Stary i omszały głaz z tym napisem stał do niedawna w Jedwabnem,
ale kiedy żydzi postanowili wrobić w tę zbrodnię Polaków znikł w tajemniczych okolicznościach.

Ani Polacy ani Żydzi nie mają powodu, żeby rozpowszechniać kłamstwa na temat Jedwabnego i „polskich obozów śmierci”. Kto więc to robi i w jakim celu? Stoją za tym oczywiście syjoniści, którzy nie przepuszczą żadnej okazji, żeby czerpać zyski finansowe z odszkodowań i nie ma dla nich żadnego znaczenia fakt, że od tamtych zdarzeń minęło dobrze ponad 75 lat, ani to, że wielokrotność wszystkich możliwych odszkodowań wraz z odsetkami została spłacona dawno temu (przez tow. Gomułkę). Te pieniądze nie trafiają do ocalonych! Prawdziwi ocaleni z holokaustu w większości żyją w biedzie. Skoro Niemcy za kanclerza Helmuta Kohla stanowczo odmówili dalszego wypłacania niekończących się kontrybucji trzeba było pilnie znaleźć nową dojną krowę. Polacy okazali się idealnym kandydatem do zwalenia na nich wszelkich win, bo to przecież na terenie ich kraju wybudowano niemieckie obozy koncentracyjne i to tu, w Polsce zginęło najwięcej żydów. Tak więc niemieckie obozy pracy i zagłady zostały przemianowane najpierw na obozy „nazistowskie”, niemieckie zbrodnie na zbrodnie „nazistowskie”, a następnie przeistoczyły się w „polskie obozy śmierci”. Obecnie powoli, ale konsekwentnie lansowana jest teza, że to nie Niemcy rozpętali wojnę i to nie Niemcy popełniali zbrodnie wojenne, lecz Polacy! Teraz Polacy będą do końca świata i jeden dzień dłużej płacić odszkodowania za coś, czego sami byli ofiarami.

Polska wypłaci emerytury ocalałym z Holocaustu mieszkającym zagranicą

Prawda o Jedwabnem i o II W. Ś. – Wykład prof. I.C. Pogonowskiego

Jedwabne – Eye’s Witness

Jedwabne – świadek historii

Jedwabne – ostatni świadek

JEDWABNE – SZWINDEL – IPNu

JEDWABNE – ŻYDOWSKIE KŁAMSTWA i zmowa milczenia ZDRAJCÓW Polski

Jeśli chcesz poznać prawdę o tym, kto naprawdę dokonał tej zbrodni poszukaj hasła hauptsturmführer Hermann Schaper.

Zamiast oglądać oszczerczy i w całości wyssany z palca antypolski paszkwil „Pokłosie” obejrzyj prawdziwą historię rodziny Kowalskich, żywcem spalonych za pomaganie żydom.

Na zakończenie – prawdziwa perła: wywiad z rabinem Abe Finkelsteinem. Co ten facet wygaduje jest wprost nie do wiary!

Cenzura skasowała cały kanał, na którym był ten wywiad z polskimi napisami, więc daję go w oryginale, a pod spodem link do przekładu na polski

Nagranie wywiadu po angielsku

Transkrypt wywiadu

587 komentarzy do “Antysemityzm?

 1. A teraz spójrzmy na Modlitwa Pańską, i Modlitwa Szatańską.

  Modlitwa Ojcze Nasz, której według tradycji chrześcijańskiej uczył sam Jezus, jest prawie identyczna z „Modlitwą ślepca”, która znajduje się w tekście egipskim z 1000 roku przed Chrystusem,

  http://redoctobermsz.wordpress.com/2014/04/13/793/

  a oto jej tekst przetłumaczony z rosyjskiego przez redoctober:

  https://www.youtube.com/watch?v=A57IdcBKaPg :

  „Ojcze nasz nieosiągalny naszą wiedzą, ale istniejący, niech się święci imię Twoje, niech przyjdzie twoje prawo , dające światło światu gwiazd i naszemu życiu.

  Tego dnia ty nakarm nas chlebem i wybacz nam śmiertelne długi jak i my wybaczamy je przed niebem,

  ale nas chroń od pokusy i zła.”

  – dla porównania cytuję Modlitwę Pańską z Ewangelii Łukasza 11 i Mateusza 6:

  Ewangelia Łukasza 11,2-4:

  „A gdy Jezus przebywał w jakimś miejscu na modlitwie i ją ukończył, któryś z uczniów powiedział: Panie, naucz nas modlić się tak, jak i Jan nauczył swoich uczniów. Odpowiedział im: Gdy się modlicie, mówcie: Ojcze, niech się święci Twoje imię, niech przyjdzie Twoje Królestwo. Dawaj nam codziennie nasz chleb powszedni. Przebacz nam nasze grzechy, bo i my przebaczamy każdemu, kto wobec nas zawinił

  i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie.”

  Ewangelia Mateusza 6,8b-15:

  „Wy zatem tak się módlcie: Ojcze nasz, który jesteś w niebie, niech się święci Twoje imię. Niech przyjdzie Twoje Królestwo, niech się spełni Twoja wola jak w niebie, tak i na ziemi. Naszego chleba powszedniego daj nam dzisiaj i przebacz nam nasze winy, tak jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili,

  i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego!

  Wygląda na to że „Modlitwa Panska”, znana nam z Ewangelii Mateusza i Łukasza, jest prawie identyczna z …..egipską modlitwą Echnatona z okresu 1000 lat przed narodzinami Chrystusa.

  Tak, modlitwa Ojcze Nasz, którą według tradycji chrześcijańskiej nauczał Chrystus, była ułożona na podstawie „Modlitwy Ślepca”, która znajduje się w tekście egipskim z 1000-go roku przed Chrystusem.

  Czy jest możliwe aby Chrystus znał tą modlitwę? Oczywiście że tak, Chrystus był Nazarejczykiem a Nazarejczycy to Minejczycy – jeden z narodów Edomu.

  Edomici, potomkowie Abrahama i wyznawcy jego Boga, mieli ogromny wpływ na rozwój kultury i monoteistycznej religii Egiptu. Z archeologii znamy Edomitów jako Hykosów, którzy według egipskiego historyka Manethona zarządzali Egiptem przez prawie 500 lat, tworząc fantastyczną kulturę którą obecnie błędnie przypisuje się dziś 18 Dynastii.

  Edomici mieli też ogromny wpływ na Egipt w okresie kiedy zapisana została Modlitwa Ślepca – ok. 1000 lat p.n.e., i czytamy też o tym w Biblii.

  „(14) Wzbudził więc Pan Salomonowi przeciwnika w osobie Hadada, Edomity, z potomstwa królewskiego, w Edomie.
  (15) Albowiem kiedy Dawid był w Edomie, wtedy dowódca wojska, Joab, udał się tam dla pogrzebania zabitych, gdyż wybił wszystkich mężczyzn w Edomie. (16) Joab bowiem sześć miesięcy przebywał tam z całym Izraelem, aż do wytępienia wszystkich mężczyzn w Edomie.
  (17) Wówczas ów Hadad uciekł razem z ludźmi edomskimi spośród sług swego ojca, aby dostać się do Egiptu. Hadad był wtedy małym chłopcem.
  (18) Wydostawszy się z kraju Midian, przybyli do Paran i zabrawszy ze sobą ludzi z Paran, przybyli do Egiptu, do faraona, króla egipskiego, który dał mu mieszkanie oraz wyznaczył mu wyżywienie, a także dał mu ziemię.
  (19) Ponieważ Hadad pozyskał wielkie łaski u faraona, tan dał mu za żonę siostrę swej żony, siostrę królowej Tachpnes. (20) Kiedy siostra Tachpnes urodziła mu jego syna Genubata, wtedy Tachpnes wychowała go w domu faraona i Genubat został razem z synami faraona na jego dworze.

  (21) Gdy Hadad dowiedział się w Egipcie, że Dawid spoczął przy swoich przodkach i że zmarł wódz wojska, Joab, wtedy Hadad rzekł faraonowi: Poślij mnie, abym udał się do mego kraju. (22) Na to faraon odrzekł mu: Czy ci czego brakuje przy mnie i dlatego pragniesz iść do twego kraju? A on rzekł: Nie, ale zechciej mnie wysłać!”
  (1 Ks. Królewska 11:1-43, Biblia Tysiąclecia)
  Internetowa Biblia 2000 v3.41 © 1994-2001

  Należy jednak pamiętać że NARÓD Edomu, choć wywodzi się od Ezawa, który był pierworodnym synem IZAAKA i wnukiem ABRAHAMA, był ODDZIELNYM NARODEM niż Izraelici czy Żydzi, i że naród EDOMU był znienawidzonym i gnębionym od samego początku przez Izraelitów / Żydów.

  O odrębnośći tego NARODU świadczy prorocznia Boga, wypowiedzianą przez Boga zanim patryjarchowoe tych dwuch narodów jeszcze się nie urodzili.
  W Księdze Rodzaju 25 czytamy:

  ” (21) Izaak modlił się do Pana za swą żonę, gdyż była ona niepłodna. Pan wysłuchał go, i Rebeka, żona Izaaka, stała się brzemienna. (22) A gdy walczyły z sobą dzieci w jej łonie, pomyślała: Jeśli tak bywa, to czemu mnie się to przytrafia? Poszła więc zapytać o to Pana, (23) a Pan jej powiedział:

  Dwa narody są w twym łonie, dwa odrębne ludy wyjdą z twych wnętrzności; „

  Wracając do „Modlitwy Pańskiej”, czy załważyłaś jednak Mario różnicę pomiędzy Modlitwą Ślepca i modlitwami z ewangelii Łukasza i Mateusza, a OBECNĄ modlitwą Ojcze Nasz, znaną nam z Katechizmu Kościoła ŻYDOWSKO-Chrześcijańskiego?

  Podczas gdy egipska Modlitwą Ślepca i modlitwa którą nauczył nas Chrystus – znana nam z ewangelii Łukasza i Mateusza, są kierowane są do Boga,

  „Ojcze nasz … nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie.”

  obecna wersja Modlitwy Pańskiej, którą uczy nas ŻYDOWSKO – Chrześcijański kościół, jest kierowana do tego który wodzi nas na pokuszenie – do zwodziciela / Szatana –

  „Ojcze nasz … nie wódź nas na pokuszenie,”.

  To przecież nie Bóg wodzi nas na pokuszenie, lecz Szatan.

  Ciekawy jestem kto i kiedy przekręcił słowa Modlitwy Pańskiej, znanej nam z dwuch Ewangelii, robiąc z niej Modlitwę Szatańską – a z Chrześcijan używających tej modlitwy, dzieci i wyznawców Zwodziciela – Szatana?

  Nic wiec dziwnego że dzisiejsze modlitwy, kierowane do żydowskiego boga Zwodziciela / JEHOWY / Niszczyciela, nie będą wysłuchiwane przez Boga Chrześcijan / Jahwe / Zbawiciela, i że JAHWE nie będzie wysłuchiwał modlitw kierowanych do Jego przeciwnika JEHOWY.

  Nieumiejętność odróżnienia tych dwuch bogów JAHWE / Zbawiciela i JEHOWY / Zwodziciela, może być opłakane w skutkach, ponieważ skołowaceni ludzie odwrócą się zupełnie od wiary w prawdziwego Boga i utracą jego Opatrzność, co jest wyrażnym celem żydowskiej propagandy i ich Boga – Jehowy.

  Ojcze nasz, (Jehowo)

  któryś jest w niebie
  święć się imię Twoje;
  przyjdź królestwo Twoje;
  bądź wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi.
  Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj
  i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom.

  I nie wódź nas na pokuszenie,

  ale nas zbaw ode złego.
  [Bo Twoje jest królestwo i potęga, i chwała na wieki.]
  Amen.”

 2. Wszelkie wiernopoddancze „modlitwy” z takim jawnym lizusostwem dupy „boga” czy „diabla” w celu uzyskania „swietego spokoju” i „poczucia bezpieczenstwa” prowadza do kompletnego skretynienia i poddania sie „woli” cwanych swirom robiacym w psychologii tlumow i ciagnacych z tego nadal olbrzymie korzysci materialne wraz z rozpetywaniem kolejnych wojen.

  Pewien tlusty klecha na ” TV Polonia” z bardzo zadowolonym obliczem geszefciarza mowil: Jedna pszczolka przynosi malo miodu, ale juz wiele pszczolek przynosi cala beczke miodu !

  Zachwalal przy tym wode z cudownego zrodelka i sprzedajac ja na szklanki za „grosze” grupom „wiernych” pielgrzymow w ziemskiej wedrowce poszukujacych ciagle „cudow” za posrednictwem „posrednikow” „pana boga”.

  Stara i ciagle aktualna zasada „duchowych” handlarzy brzmi :
  „Tylko masy napelniaja kasy !” – z niemieckiego – „Nur die Masse fühlt die Kasse”.

  Najpierw placa, a pozniej placza – rozmodleni debile, ktorzy w ogole nie korzystajac ze zdrowego rozsadku doprowadzili go sami do jego inwolucyjnego zaniku.

  Zreszta sama juz sie „modlilam” do tego „mocarza” , i co i nic !!!, po prostu stchorzyl przed glupia baba.

  Olal mnie ten niby „mocarz” na zasadzie : Gadal dziad do obrazu , a obraz ni razu.

  Po kija mi taki „monolog” z niewidzialnym fantomem, przewidzianym do straszenia wczesniejszych analfabetow .

  Juz takie wroble sa madrzejsze, ktore w mlodosci nabierajac sie na strachy z lumpow i kijow pozniej przestaja wpadac w panike na ich widok.

  „Tradycyjnie” wychowany Polak schyla glowe przed kazdym napotkanym katabasem z krzyzem czy pingwinem omotanym na czarno oraz pozdrawia katolicko .

  Szwajcarzy maja swoje lekcewazace okreslenie na ” szwabow” i brzmi ono „Gummihals” czyli „gumowa szyja” i ktore to okreslenie nadaje sie tez wspaniale do „tradycyjnych” mieszkancow baraku polskiego nadal okupowanego zaciekle przez duchownych w zydowskich myckach, od wiekow robiacych „tradycyjne” gieszefty wojenne, bo goje nic tylko sie rozmnazaja i przysparzaja „pasterzom” zbyt wiele roboty przy ich kontroli.

  „Da mihi animas — caetera tolle” — „Daj mi duszę — nie żądam więcej”.

  To zdanie jest (lub było) bardzo często cytowane przez przedstawicieli Kościoła katolickiego, biskupów i księży niższych stopni, jako dowód, że zainteresowania Kościoła obejmują zakres wyłącznie duchowy, a działalność jego ma na celu jedynie zbawienie duszy ludzkiej.

  W związku z tym kler katolicki uporczywie twierdził, iż wszelka działalność Kościoła jest wolna od akcentów politycznych. Biskup, prefekt szkolny czy zwykły proboszcz wiejski, słowem każdy przedstawiciel kleru chciał być — a w Polsce często jest — uważany za jednostkę, która stoi „poza i ponad partiami politycznymi”.

  Czy kler jest apolityczny?

  Starannie kultywowana legenda o apolityczności kleru zapuściła w naszym kraju głębokie korzenie, zwłaszcza w kołach inteligencji pracującej i drobnomieszczaństwa. Nie są jednak wolne od częściowych sugestii również masy robotnicze i chłopskie, mimo iż zaostrzona w walce klasowej czujność dawno już wskazała im różnicę między księdzem-kapłanem, księdzem-nauczycielem prawd wiary, a księdzem-dusigroszem, księdzem-hreczkosiejem, księdzem-politykierem wreszcie. ”

  Z artykulu ” Watykan a Polska” opublikowanego u Bialczynskiego z tekstem zrodlowym :

  http://publicdisorder.wordpress.com/2011/01/11/watykan-a-polska-stanislaw-krasowski-e-book/

  Teraz to bardzo „modle” sie o to, zeby PRAWDA o gangu watykansko-banksterskim dotarla w koncu do tych wszystkich jeszcze bezmyslnie klepiacych pustynne paciorki i wrzucajacych na tace na swoja i moja tez zgube.

 3. Nieustraszona, nie bardzo wiem czy twóje komentarze odnoszą się do pytania do Chrześcijan, które zadała Maria, czy do mojej odpowiedzi. Czy raczej jest to twoja zwykła pyskówka mająca na celu zniechęcenie do studiowania historii i poznania prawdziwego Boga i Abrahamowej religii, religii którą jeśli dobrze poznasz i zrozumiesz, to załważysz że została na niej zbudowana nasza cywilizacja.

  Ktoś mądry kiedyś napisał:

  „Ten kto niezna swojej przeszłości nie jest w stanie umiejętnie wykorzystać obecnej sytuacji ani stworzyć przyszłości, ponieważ to przeszłość daje nam podstawy poznania i zrozumienia.”

  “He who does not know his past cannot make the best of his present and future, for it is from the past that we learn.”
  Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan – twórca nowoczesnego Dubaju.

  Jeśli chodzi o Opolczyka i jego chamskiej, nienawistnej propagandy w stosunku do Chrystusa i Boga JAHWE, to wiedz że jest to typowa żydowska propaganda mająca na celu zatracenie wiary w Boga.
  Załważ że nigdy nie pisze on co mu się w nauce Chryystusa nie podoba, i że nigdy nie krytykuje on żydowskiego Boga JEHOWY – Boga Izraela.

  Mój komentarz na stronie Opolczyka, udawadniający historycznie że historia naszej Słowiańskiej religii wywodzi się od religii Abrahamowej, z pominięciem religii żydowskiej, Opolczyk zablokował.

  To tyle o Opolczyku jego wolności słowa, i jego żydowskiej propagandzie skierowanej przeciwko Chrystusowi, który był Nazarejczykiem / Minejczykiem a nie Żydem, i przeciwko miłosiernemu Bogu Jahwie / Wybawicielowi.

  Twój przyjaciel Opolczyk tak jak typowy Żyd nienawidzi Chrystusa i Jego nauki, ale nawet raz nie wspomni on o żydowskim Bogu JEHOWIE / Niszczycielu.

  Nieustraszona, Słowianie to nie poganie, bo chyba nie zaprzeczysz że Aleksander Wielki, który przyniósł światu demokrację, był Słowianinem. Znamy go jako Macedończyka, a Macedończycy to naród Słowiański. Wierzył on w Boga, ale jego Bóg nie miał nic wspólnego z Bogiem IZRAELA.

  Aleksander Macedończyk pochodził z rodu Temanitów, a korzenie Temanitów, omijając żydostwo i Izrael, sięgają potomków Abrahama; i Żydzi o tym doskonale wiedzą. Założcielem rodu Temanitów był Teman, pierworodny syn Elifaza, wnuk Ezawa, o czym mówi nam Księga Rodzaju 36,
  Sam Elifaz był królem Temanitów, o czym czytamy w Księdze Hioba w Rozdziałach 2 i 42, w greckim wydaniu Biblii – Septugancie LXX.

  Jeśli zainteresowała byś się Słowiańskim Bogiem Alexandra Macedończyka czy Sokratesa, to wiedziała byś że ich Bóg to nie bóg Izraela – Jehowa, mściwy, zazdrosny, zbrodniczy bóg, ale że to Bóg sprawiedliwy.

  A jeśli chciała byś tego Słowiańskiego Boga lepiej poznać, to polecam najstarszą książkę świata, napisaną pismem alfabetycznym.
  Była ona napisana NIE po żydowsku, NIE przez Żyda czy innego Izraelitę, i NIE jest to książka o ŻYDZE czy innym IZRAELICIE.

  W rzeczywistości, antyczna literatua żydowska – Księga Jaszera, posądza człowieka o którym jest ta książka, o to, że w czasie gdy Izraelici byli w niewoli w Egipcie, doradzał on faraonowi aby dla zapewnienia trwałego pokoju na świecie, nie dopuścił do rozmnażania się Izraelitów.

  Jest to książka pisana poezją, o której Wiktor Hugo powiedział:
  „Jeśli jutro wszystkie książki świata miały by być zniszczone, i zależało by odemnie zachować tylko jedną z nich, to zatrzymał bym księgę Hioba”.

  Tak, jest to Księgą Hioba, którego antyczny grecki Septuagint LXX, identyfikuje jako drugiego króla Edomu, a jego przyjaciół, jako Elifaza króla Temanitów, pierworodnego syna Ezawa / Edomu, i Zophara, króla Minejczyków / Nazarejczyków.

  Bibliści nie bardzo wiedzą dlaczego ta księga znalazła się pośród żydowskich ksiąg Starego Testamentu, ponieważ nie mówi nam ona nic o bogu Izraela – JEHOWIE, ale poznajemy w niej BOGA EDOMITÓW, których Izraelici i żydzi tak bardzo nienawidzili, i nadal nienawidzą.

 4. Na początek tylko to (przyznajemy,ze ten dzial tematyczny,to trudny i delikatny bowiem każdy wielu może się narazic,szczegolnie tym z klapkami na oczach i płatnym sługom) :

  KAZDA RELIGIA TO YNTERES !

  WIARA CZYNI CUDA – ale nie slepa !

  BOG NIE STWORZYL WIARY i NIE POTRZEBUJE CHWALY,UCZYNILI TO LUDZIE DO WLASNYCH CELOW !

  BOG JEST – NICZYJA WLASNOSCIA ,NIKOGO TEZ SOBIE NIE WYBRAL: !

  STWORZYCIELA WSZECHSWIATA I TEGO CO W NIM i NA ZIEMI JEST, MOZESZ NAZYWAC GO BOGIEM (ale nie musisz) ,
  WIEDZ ZE JEST/SA TO NAJWIEKSZE NIEZBADANE SILY,KTORYCH
  NIE MOZESZ SOBIE PRZYWLASZCZYC czy POKONAC lub JE ZASTAPIC !!!

  Z BOGIEM NIE WALCZ ,BO JEST ON NIEZWYCIEZONY !

  CZLOWIEKU,JESTES TYLKO DROBINA W TYM CO BOG STWORZYL,PYLKIEM ,OGNIKIEM,KTORY W KAZDEJ CHWILI STWORCA MOZE ZDMUCHNAC !!!

  BADZ UCZCIWY,SPRAWIEDLIWY,NIE KLAM, ZYJ W PRAWDZIE, JEJ SZUKAJ WSZEDZIE ,ZNAJDZ JA I OGLOS TO INNYM !!!

  CZYN DOBRO ,NISZCZ ZLO !!!!!!!!!!!!!!!

  ZYJ i DAJ ZYC INNYM ,CZYN POKOJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ZYCZYMY CI DOBRYCH UCZYNKOW !

 5. Religia jest potrzebna. Kapłanom. Bo bez niej musieliby się wziąć do uczciwej pracy, a tego to oni przecież nie lubią. Bóg poradzi sobie bez religii, bez kapłanów i bez wielbienia go przez tłumy. To nie Bóg potrzebuje ludzi, lecz ludzie Boga. I właśnie dlatego nadchodzą ateiści – żeby ludzie dalej cierpieli i nie wiedzieli, że mogą być szczęśliwi. Zarówno religia, jak i ateizm są przeciw człowiekowi. Religia każe cierpieć w imię fałszywego, złośliwego bóstwa, a ateiści mówią, że Boga nie ma i że życie jest bez sensu.

 6. Opowiastka luowa :

  „Pewien człowiek w poszukiwaniu prawdy spotyka na swej drodze „diabla” i zapytal go o droge do niej .
  Diabel nie namyslajac się powiedział chodz ze mna .
  Czlowiek ten pomyslal chwile i dorzucil pytanie :
  Ty naprawdę znasz droge do prawdy i zaprowadzisz mnie tam gdzie jest
  absolutna PRAWDA ?
  Alez oczywiście,ze znam,malo tego idąc po tej drodze jest wiele widokow ,uciech i rozrywki ,chodz ze mna, skorzystasz i ty z nich !
  No i ruszyli razem ta droga ,do nich dolanczali inni i ….. korzystali w pełni z uciech i dobrodziejstw ziemskiego swiata bedac w pełni zycia.
  Po pewnym czasie i już przebytym odcinku drogi ,człowiek prowadzony przez diabla zaczal orientować się ,ze cos już zadlugo ida razem a PRAWDY NIE WIDAC .
  Owszem sa rozne bajania i zachwyty,ze oto prawda,ze to czy inne jest najlepsze ale co raz więcej wylanialo się zla ,strat i szkod,bulu i cierpień,tragicznych śmierci,biedy i niedoli.
  Malo tego spotykali wisielcow,ludzi okalecznych,ludzi okradzionych z wszystkiego ,w tym z honoru,czi i godności !
  A nad to były miejsca gdzie trwaly bunty,rewolucje wojny i ogrom zniszczen i cierpień ludzkich.

  Czlowiek zatrzymal się i pyta diabla :
  CZY ABY TO NIE JEST TWOJA DROGA PRAWDY,prywatna i zdradliwa,prowadzaca na manowce i tego wszystkiego co na niej spotykamy ???
  Diabel zbladł ,następnie nastroszyl się jak paw i rzekl z pycha :
  TAK TO JEST MOJA DROGA a TY TERAZ MUSISZ MI ZA NIA ZAPLACIC !
  Na co człowiek odpowiada – za co,przeciez nie doszliśmy do celu,nie osiagnelismy PRAWDY i DOBRA, wprost przeciwnie doszliśmy do ZLA ?!

  Na twarzy diabla pojawil się diabelski uśmieszek i wydobyl się z niego chichot zuchwaly a po nim takie oto stwierdzenie:

  CALA ZIEMIA i WSZYSTKO CO NA NIEJ JEST MOJE !!!
  TY PRZYSZLES Z NIKAD i DO NIKAD ODEJDZIESZ a ja nadal będę tu trwal – czy teraz pojales ?

  W człowieka jakoby grom uderzyl,znieruchomial przez moment ale bedac przy zdrowych zmysłach i z bijącym glosno przyspieszonym tetnem serca
  krzyknal :
  IDZ PRECZ SZATANIE !!!
  PRZEPADNIJ PLEMIE ZMIJOWE !!!!!!!!!

  W tym samym czasie gdzies na nieboskłonie rozlegl się potężny grzmot i przeleciała razaca blyskawica uderzajac w ziemie.
  Nagle diabel stal się karzełkiem co do wzrostu człowieka i tylko zajeczal –
  – BOG JEST SILNIEJSZY NIZ JA,ZNALAZLES CZLOWIEKU PRAWDE !”.

  Krotka refleksja .

  Za całego naszego zycia i my spotykamy roznych „diablow i diablice” ale czy potrafimy je rozpoznać, czy przystaniemy na moment i zapytamy samych siebie – CZY DOBRZE i DOKAD IDZMIEMY ?

  Niech każdy sobie zada to pytanie .
  Tym bardziej ,ze zycie nasze jest tak krótkie jak otwarcie i zamkniecie drzwi czy książki .

  Gdy znajdziesz droge do prawdy podziel się informacja o niej z innymi,takze zerwij maske diablom spotykanym na swej drodze,
  „diablom” w ludzkiej postaci .

  To prosba do wszystkich.

 7. Astromaria ! Mam roboty co nie miara z tlumaczeniem tekstu dokladnie demaskujacego zjawisko tego „jedynego boga” wraz z ” pismem swietym ” – biblia i ktorej to polskie wydanie przypadkiem wpadlo mi w lapki przy robieniu porzadkow w moim zyciu czyli w otoczeniu tez.
  Pewnie jakas „sila wyzsza” podrzucila mi ta ksiege zbrodni ludobojstwa i nienawisci, zeby do tlumaczenia demaskujacego ostatecznie wszelkie semickie brednie odnalesc spolszczone nazewnictwo „kroli” i „swietych” pochodzacych z „narodu wybranego”, co szczegolnie widac w obecnych czasach „koncowych” nasilenia sie zbrodni „wybrancow” i do ktorych jakoby namowil ich ten „wszechmocny Bog PAN” – w roli glownej figuranta semickiej fikcji literackiej, stworzony na uzytek trzymania Semitow – koczowniczej bandy za pysk, ze strachem przed „gniewem PANA” i z praktycznym uzyciem ich jako morderczych robotow, w celu dostarczania roznym chciwym kaplanom
  ” wszechmogacego” lupow wojennych na wszystkich okupowanych przez nich obszarach.

  Ta rzeznicza ksiega nieustannych wojen, wydana w Poznaniu w 2000 roku na wstepie zawiera „dedykacje” podpisana kulfonami pseudonimu aktorskiego przez zydowskiego kaplana pochodzacego z Polski, niejakiego Jana Pawla II, a przy koncu tej „swietosci” zwanej „biblia tysiaclecia” znajduje sie jedna z mapek z napisem :

  : WSCHOD STAROZYTNY
  TEATR (!) WYDARZEN BIBLIJNYCH ;

  co samo przez sie potwierdza niezwykle najlepszy talent aktorski „wybrancow” chcacych wedlug „scenariusza” „pisma swietego” – morderczego terroru i grabiezy przejac na wlasnosc prywatna cala ziemie „nawrocona” i „oczyszczona” z poganskich „statystow” – „niewiernych grzesznikow” i ich zwierzat, co to maja jeszcze czelnosc oddychac.

  Za to po smierci maja byc „wybawieni” . Poki co, to „wybawilam” sie jeszcze za zycia sama, majac czesto niezly „ubaw” obserwujac teatrzyk „wiernych”, w ich „tradycyjnie” „wiernopoddanczych” rolach bydla roboczego i miesa armatniego, ktore to nie chce wiedziec, ze „religia” „uwalnia” od myslenia i jest jak takie kolko w nosie byka czy barana prowadzonego na rzez.

  Nie uwalnia jednak za ponoszenie odpowiedzialnosci za szerzenie semickich klamstw propagandowych i bestialstw wykonywanych na „rozkazy” z „gory” !!!

  Mam nadal jeszcze ta czelnosc oddychac, pomimo komory gazowej na niebie i w dodatku coraz to bardziej chce mi sie „bluznic” poprzez ujawnianie wszelkich wojennych trikow tych odwiecznych wrogow i grabiezcow wszystkich narodow calego swiata i BOSKIEJ NATURY !!!

  Georg ! O jakiej to „naszej cywilizacji” tu smarujesz, ktora to ogniem i mieczem narzucila nie tylko „moim” aryjskim przodkom smierc i zniszczenie po tym , jak przed okolo trzema tysiacami lat (!) rozpoczynajac wojny w imieniu ” boga” zniszczyla wschod i z kolei przedostala sie z tysiacletniej „chrzescijanskiej” Europy na caly swiat ?

  „Gorzkie zale” o „wolnosci slowa” u mojego przyjaciela Opolczyka skieruj do swojego „pana boga” , ktory jako „wszechmocny” powinien ci pomoc w szerzeniu konfabulacji o „wielkosci” „prawd objawionych” przez semickich mitomanow i ich platnych pismakow.

 8. To fakt,ze plemiona zmijowe „się piekla” co nie znaczy ,ze tu na dobrym portalu ma powstać pieklo gdyż ZYDOM SIE PLANY WALA.

  Wyzej „nieustraszona się i czytelnikow straszy” przy czym spada jej „zaslona”, w dodatku wspomina o „opolczyku” ,który na forach tez się odslonil.

  Wiec zdanie do „nieustraszonej przestraszonej” :

  KOBIETO !

  MY POLACY ZASTRASZYC SIE NIE DAMY ,
  CHOC MILOSIERDZIE
  NADAL MAMY .

  ZADNA PROWOKACJA W POLSCE
  WSROD POLAKOW NIE WYJDZIE !

  Także oznajmiamy,ze na POLSKICH FORACH klotni żydowskich z POLAKAMI nie powinno być ,a na to się zanosi.

  PANI MARIO !
  Niech Pani będzie dzielna do końca swego zycia i chwala Pani za WSZYSTKO a szczegolnie za ODWAGE wystepowania bez maski,czego nie czynia nawet „nieustraszeni/nieustraszone”.

  TO PIEKNA POSTAWA GODNA POLEK i POLAKOW !

 9. Nieustraszona pisze w wielce literackim stylu, przez co czasem może być źle zrozumiana. W ostatnim komentarzu pije do innego komentatora, który czasem się tu udziela, ale ostatnio nieco zamilkł.

  Na Facebooku żydowskie trolle dwoją się i troją. Widać, że są dobrze szkolone, bo stosują „naukowe” metody stawiania oporu prawdzie. Można ich zasypywać konkretami, np. cytatami o syjonizmie, a oni udają, że nic nie zauważyli i dalej rżną głupa. Ale widzę, że Polacy ocknęli się z uśpienia i coraz częściej stawiają opór tej hasbarze.

 10. APA ! Gdzie i kiedy tutaj „straszylam” w jakiejs masce w dodatku jakoby insynuujac akurat „zydowsko – polski spor”, skoro caly czas wskazuje na wspolnego dla wszystkich narodow podstepnego wroga, ktory od zawsze podjudzal przeciwko sobie tez „chrzescijanskie narody” i wskazywal „winnych” na zasadzie „lap zlodzieja…” ?

  Obecnie w niemieckim obozie pracy na tej samej zasadzie pejsate mendia wrzeszcza o „karach” dla „przestepcow”,bo uchylajacych sie od placenia podatkow i rownoczesnie nagabujac „grzesznikow” do dobrowolnego przyznania sie do „winy” i jej „odkupienia” w postaci haraczu dla „panstwa” partii tych „milosiernych” partii „chrzescijanskich” i tez zarejestrowanych w Waszyngtonie, jako gieszefty :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname Rathaus Schönberg CDU Fraktion
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 340736029
  L Geschäftssitz John-F.-Kennedy-Platz
  L Postleitzahl 10825
  L Postalische Stadt Berlin
  Land Germany
  W Länder-Code 276
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 0307848396
  W Fax Nummer 03078703325
  W Name Hauptverantwortlicher Ralf Olschewski
  W Tätigkeit (SIC) 8651

  Klucz dzialalnosci SIC jednej z wielu panujacych nam „milosciwie” partii:

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division I: Services
  Major Group 86: Membership Organizations

  Industry Group 865: Political Organizations
  8651 Political Organizations

  Membership organizations established to promote the interests of a national, State, or local political party or candidate. Also included are political groups organized to raise funds for a political party or individual candidates. Fundraising organizations operating on a contract or fee basis are classified in Industry 7389.

  Political Action Committees (PACs)
  Political campaign organizations
  Political fundraising, except on a contract or fee basis
  Political organizations and club

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Niestety z „proznego i Salomon nie naleje” i dopoki tez Polacy nadal z cichym przyzwoleniem spolegliwie daja sie strzyc i golic ze zlotego runa, to tym szybciej stana przed obliczem semickiego „boga”, z gola dupa oczywiscie.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-zwiekszyc-zarobki-polakow-2014-09

  Cos chyba Ci sie pokrecilo i zarazem do tej pory brakuje wyjasnienia od tego skrotu APA, jakiejs to niby organizacji bez namiarow w internecie.

  Obecne czasy nie potrzebuja wymachiwania szabelka z czysto nacjonalistyczno – chrzescijanskich zagrywek, lecz POSPOLITEGO RUSZENIA GLOWKA !!!

 11. Dziękujemy za wyjaśnienia jakie dala nam ASTROMARIA ale ośmielamy się zwrocic uwagę „nieustraszonej”,ze czyta nas bez większej uwagi co do tego kim jesteśmy (APA -druzyna z USA).

  Przy zbiorowych (redagowanych wspólnie „przy stole biesiadnym”) podpisujemy post APA,zas każdy piszący/tworzący indywidualnie post podpisuje imieniem ( ze chrztu,bierzmowania,lub przybranym wg.upodoban).
  Meldujemy,ze jest już nas „siedmiu polwspanialych” i jedna „wspaniala”,
  wszyscy jesteśmy emigrantami zyjacymi w USA,czasem zachodzi do ans na ognisko jeden potomek Indian,bywa i z pochodzenia Niemiec ale pochodzących z zydostwa chyba nie ma ,być może ktoś się maskuje tzn.ma maske ale twarz odslonieta nie tylko na oczy.
  Nie ma w ciemnych okularach choć chial do nas dolaczyc jeden BOR-owik.

  Radzimy naszym rodakom aby występowali bez przylbic ,bo tzw.nicki i „uniki” zydostwem lub szabstwem nam zalatują ,bywa,ze mieszanina także ,przecież to do Zydow i Niemcow podobne obojętnie gdzie się urządzili na zycie.

  Czy nie lepiej podpisac się Salcia lub Honorata , Jacob lub Hans ?
  Na bolszewie uważamy,Iwany i Ole omijamy.

  Wracamy do tematu.
  Mamy pytanie :
  Czy wśród Zydow i NIEMCOW można znaleźć PRZYJACIOL/PRZYJACIOLKI i
  MOZNA IM UFAC i WIERZYC ???

 12. Nawet wśród Chazarów zdarzają się uczciwe jednostki. Ale trzeba być bardzo, bardzo ostrożnym, gdyż to inteligentne bestie i mogą nas podejść. Nawijają pięknie i mądrze, ale gdzieś może być haczyk. Dlatego trzeba z takim zjeść beczkę soli zanim mu się zaufa. Poczytajcie, jak pięknie bajerują Lubawiczery, sama się na to kiedyś nabrałam.

  Co do uczciwych żydów chazarskiego pochodzenia, to mam tu jednego porządnego gościa: to pianista i dyrygent Daniel Bareinboim, żyd pochodzący z Rosji. Broni Palestyńczyków, zorganizował w Palestynie szkolnictwo muzyczne (dał im instrumenty i kadrę nauczycielską), założył orkiestrę młodzieżową palestyńsko-izraelską i wystąpił w Knesecie z „antysemickim” przemówieniem, za to mało go nie zamordowano. I jako pierwszy (i jedyny) dał w Izraelu koncert Richarda Wagnera, co również wywołało potworny skandal.

  Drugim porządnym żydem wydaje się być Norman Finkelstein.

 13. A, i ten koleżka, który nakręcił film „Zniesławienie”. Bardzo sympatyczny i wydaje się, że myślący facet.

 14. Oczywiście sa „ludzie i ludziska”,mniej lub bardziej umiejących „krecic interesy”.
  Dzieki za pierwsza odpowiedz dotyczaca Zydow i Niemcow , co dla NAS POLAKOW jest bardzo ważne ,tym bradziej znając wspolzycie tych w/w narodow z Polakami i to na ziemiach POLSKICH.
  Być może będą jeszcze innych odpowiedzi ,a my tym czasem chcemy zwrocic uwagę jak rozwije się w swiecie ANTYPOLONIZM ,wcześniej drobnymi kroczkami a obecnie to już prawie krok defiladowy.

  Dlaczego „un-e” nas nie lubia ?
  To kolejne pytanie .
  Przeciez tak było i jest im dobrze w Polsce a jednak chcą nas na rozne sposoby nie tylko wysiedlić ,pozbyć wszystkiego ale i ZNISZCZYC !
  Media o ANTYPOLONIZMIE nic a nic .
  W dyskusjach miedzy Polakami zakrada się jakas „wstydliwość” aby „bron boze” Zydom się nie narazić ,bo….. to czy tam to.

  W USA we władzach amerykańskich nie spotkasz czystej krwi obywatela amerykańskiego z rodow POLSKICH/SLOWIANSKICH w Niemczech chyba tez.
  Ktos może powiedzieć a prof.Z.Brzezinski ?
  My mamy na to odpowiedz ale nie publicznie.

  Wiec teraz zestawmy – czego więcej – ANTYSEMITYZMU czy
  ANTYPOLONIZMU ??

  Przy okazji poprosimy tez o odpowiedz Pania „nieustraszona”,która
  „na Niemcach się zna”.

 15. Żydzi to „naród wybrany”, a Niemcy to „nadludzie”. Te dwa narody, ręka w rękę, wywołały obie wojny światowe w imię chorych ideologii i idących za tym interesów (podbić świat podludzi i zamienić ich w niewolników harujących dla jaśniepanów). Polacy i Rosjanie są im solą w oku, bo są Słowianami najczystszej krwi. To słowiańszczyzna jest kolebką kultury i cywilizacji światowej, a nie rzekomy naród wybrany. Niszczą nas na każdym polu i wszelkimi metodami.

  Brzeziński o oczywiście nie jest Polakiem. Urodził się w Polsce i mówi po polsku i to wszystko. Im jest starszy, tym bardziej przypomina zasuszonego jaszczura.

 16. Nie bede sie tu bawic w wielce zludne opisywanie charakterkow narodowych Niemcow , Rosjan czy Polakow i nalezacych w calosci do BIALEJ RASY ARYJSKIEJ !!!!
  Co z tego, ze wsrod nich wszystkich jest te cala masa zakompleksialych i zastraszonych niewolnikow odwiecznie pod ta sama pejsata batuta czy raczej biczem !

  Czy teraz podobnie nie dzieje sie rowniez w Polsce ?

  U Niemcow po prostu wczesniej zastosowano tresure w postaci militarnego „pruskiego drylu” stworzonego …., no i wlasnie przez kogo ?

  Naigrywano sie niegdys z Niemcow z ich „niewiedzy” czy slepego posluszenstwa w wykonywaniu „rozkazow” i bezwzglednego podporzadkowywania sie rozkazom „urzedowym” . W „szkolkach” nadal stosuje kary w ramach odpowiedzialnosci zbiorowej, tak ze nawet nie zdziwilam sie, ze ze stanowiska ministra edukacji na Niemcy musiala odejsc „pani minister” pochodzaca z „wybrancow” i ktorej to udowodniono uzywanie sfalszowanego tytulu doktorskiego !

  Z tego powodu, ze to wlasnie w Niemczech podstepnie zagniezdzila sie smiertelnie jadowita zydowska I.G.Farben (Bayer), to Niemcy w wiekszosci od dlugiego czasu uwazaja, ze maja „najlepszy” system leczniczy na swiecie i bezszmerowo placa ogromne skladki na kasy „chorych”, zalozone niegdys przez Bismarka ( zyda) tylko dla wdow i sierot po zabitych robotnikach wskutek wypadkow przy pracy.

  Nie musze tez twierdzic ogolnikowo, ze mam czy tez nie mam „zaufania” do jakiegokolwiek narodu, do Niemcow czy tez Polakow, bo to zalezy tylko i wylacznie od tego z jakim typem czlowieka mam do czynienia, a wlasciwie to najbardziej ostro dali mi popalic moi rodacy i to szczegolnie wtedy, kiedy musialam zamknac praktyke z wiadomych powodow „politycznych”, a niektorzy do tej pory roznosza ploty, ze jakoby bylam rozpijaczonym i beznadziejnym lekarzem, gdzie do tych „Polakow” dolaczyla rowniez na samym poczatku mojego „konca” pewna moja „pacjentka” – zydowa polskojezyczna z Wszawy, przychodzaca wczesniej do praktyki po godzinach przyjec z ….ciasteczkami po to, zeby wyludzic kolejne recepty na preparaty, ktorych nie potrzebowala, tylko zamieniala je na apteczne kosmetyki ! Ucielam ten przekret i stad ta „zemsta” podlej kreatury, ktorej zaden kosmetyk nie moze pomoc. Brr.

  Totez takim moim „rodakom” i wielu wrednym polskojezycznym zydom zycze wiele szczescia przy korzystaniu z takiej „opieki panstwowej” , na jaka sobie „zasluguja” z powodu ich beznadziejnej tepoty, proznosci i chciwosci, a ja wykorzystujac moje bolesne nauczki przestawilam sie na niezalezne od systemu leczenie tych, ktorzy jednak wola gorzkie pigulki leczniczej prawdy zamiast wiary w aspartamowe slodkosci jakichkolwiek „tytulow” i moc lecznicza koktajli trucizn, koszernego lancetu i ognia promieniotworczosci.

 17. Boszzzz!!! Przepraszam wszystkich, których komentarze stale lądują w moderacji – to nie moja wina! Moderacja jest wyłączona dla stałych bywalców (to znaczy dla tych, których chociaż jeden komentarz zatwierdziłam) i tylko nowi muszą przejść przez moją „cenzurę”. Niestety, automat w WP jest nadgorliwy i czasem niektórych szczególnie nie lubi, a jak widać są to nieustraszona i APA.

 18. Jak widac, to niezmordowani „biblisci” od okolo dwoch tysiecy lat przychodzac z „biblia” przynosza „rewolucje” i „wynosza” za pomoca swojego bandyckiego „prawa” wszelkie gojskie dobra materialne, niszcza naturalne podstawy ich bytowania, a oslabionych i spracowanych gojow „lecza” na smierc.

  Ponizszy „hymn zlodziei” stawia sprawe „polityki” i „kosciola” jednoznacznie, bez nawijania makaronu na uszy i wciskania slodkopierdzacych komunalow o „wolnosci, rownosci i braterskosci”, z „milosnym” blogoslawienstwem najwyzszego rabina z biala mycka w roli papierza, wybieranego z biala zadyma wsrod najbardziej zajadlych znawcow „pisma swietego”, szefa wszystkich handlarzy i kolek biblijnych namawiajacych dobrodusznych gojow do nadstawiania drugiego policzka z wyczekiwaniem na rajski cud zbawienia wiecznego :

  Sprzedawcy dymow i zlodzieje dusz swoja kariere zawdzieczaja odwiecznie namolnemu molestowaniu „religijnemu”, dzwonom koscielnym, straszliwym diablom malowanym na scianie az do wspolczesnych masowych papierowo – elektronicznych srodkow do religijno-politycznego picowania i okradania gojow we wszystkich dziedzinach ich zycia, zeby ich ostatecznie dobijac oswiecimska „medycyna”.

  Jest troche tych „zakazanych piosenek” i zaraz zamieniam sie w sluch, a to ze wczesniej nie zalapalam rzeczywistych celow dzialalnosci pana Bubla wyniklo z tego, ze zydowska mafia robila mu ostro kolo piora z wydrukiem zlej prasy, ktora rzucila mi sie raz na oczy.

  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=51&Itemid=86

  Za to teraz przyjrze sie jego oswieceniowej dzialalnosci przy czym zycze wszelkim Edomitom i innym biblistom ze wszystkich szczebli szybkiego powrotu do ich domu,
  do E – domu.

 19. Witaj George! Dziękuję za życzenia i ja również życzę Tobie szczęśliwego roku 2015! A nam wszystkim życzę, żeby ludzie przejrzeli na oczy i poznali wroga, dzięki czemu zyskają wolność. Prawda nas wyzwoli. A prawdę poznajemy dzięki Internetowi!!!

 20. Doszly mnie dzisiaj sluchy, ze masowo zwiewaja starotestamentowi z Francji, co oznacza, ze godzina Prawdy wybila !!!

  Ludzkosc wychowywana na „nowym testamencie” z ideologia nadstawiania drugiego policzka zaczela w koncu „dojrzewac” po tym, jak widzi spustoszenia nie tylko w swoich kieszeniach, ktorych nijak nie da sie zapelnic komunalami „chrystusowego” pokornego zycia w nedzy i „zbawienia wiecznego”, chociaz to wlasnie Jezus uzyl silowego rozwiazania z pobiciem i przegonieniem lichwiarzy i czego mu „starotestamentowi” podzegacze wojen i rewolucji do dzisiaj nie moga zapomniec w odwiecznym parciu do „czynienia sobie ziemi poddanej” i sciaganiu bezprawnych podatkow z „bydla roboczego”, ktore w ten sposob placi zniwiarzom smierci przemyslu wojennego stajac sie rownoczesnie jego „hostia” czyli „ofiara” i to szczegolnie czesto „calopalna” po uzyciu bomb zapalajacych i miotaczy ognia.

  Sam „diabel” o ile by istnial nie wpadl by na taki psychologiczny trik „plemienia zmijowego” do sparalizowania instynktu samoobronnego hipnoza mendialno – poligraficzna i przekupna potega prywatnego „papieru dolarowego”, na ktorego dali sie zlapac szabasgoje – judaszowi zdrajcy swojego narodu .

  Maja jeszcze za to wszystko potulnie goje wszelkich nacji „przepraszac” i prosic o jeszcze, o „odkupienie win” i „laske” obrzezanych kurdupli w jarmulkach roznych kolorow do dalszego ich oklamywania, upodlania, okradania i zabijania ?

 21. Dzieki za słowa ..prawdy.!
  W swiadomym ooddechu
  Zjednocz Cialo,Umysł,Duszę
  Az stanie się CUD.
  Cudownego zycia juz od 2015 roku.
  Zyczy
  Polak potrafi*fb

 22. To jeszcze nie jest koniec prawdy. Cały czas drążę temat, który jest dla mnie wciąż ziemią nieznaną. Bezmiar zbrodni żydowskich, również na ich własnym narodzie (jeśli to jest naród) jest wprost niewyobrażalny. Mam nadzieję, że ich narastająca bezczelność doprowadzi w końcu do przebudzenia goim. Goim, w przeciwieństwie do narodu wy.ranego nie są mściwi, nie są krwiożerczy, nie są mordercami, więc ich nie wyrżną. Ale w końcu zrozumieją i odbiorą im władzę nad światem. Powinniśmy wysłać ich na Marsa, ale może to zbyt blisko?

 23. Pewne przepisy psychiatrii w polaczeniu z policyjnymi zezwalaja na silowe odizolowanie gojow w przypadkach ich nieobliczalnego i niebezpiecznego zachowania mogacego zagrazac zyciu i zdrowiu im samym czy tez w otoczeniu.

  Najczesciej przyczyna takich opetanczych amokow bywa alkohol czy „leki” z dragow psychiatrycznych, ale tez pewne inne niszczace swiat i ludzi „manie” szaleja u swirow juz na „trzezwo” w postaci „manii wielkosci”, „piromanii” czy „kleptomanii”, ktore tez tak sa rozpowszechnione u „narodu wybrakowanego” w podstawowe ludzkie poczucie prawa i sprawiedliwosci.
  Czasami widac tego typu „zachowania” u gojskich bachorow rozpuszczonych i rozpieszczonych od malenkosci przez swoich rodzicieli i rodzinke, ktora godzila sie na wszystkie bezczelne i wyolbrzymione zadania bezczelnego gowniarza po to, zeby ich nie terroryzowal wrzaskiem i placzem w razie odmowy spelnienia mu jego wszystkich wyolbrzymionych zyczen i zachcianek.

  Czesto mowi sie o takich rozbestwionych bachorach, ze „na zlosc mamie odmrazaja sobie uszy” .

  Podobnie przeciez oddzialywuja na caly swiat „biedne” bachory z „plemienia zmijowego”, ktore sie bardzo jeszcze dziwia, ze ich nikt nie kocha i nie podziwia, chociaz sie tak o to od wiekow „starali” za pomoca drukowania swoich chorych konfabulacji o „krzywdach” ze strony innych narodow, a ktore w rzeczywistosci sami podjudzaja do ciaglych wojen i sprzedaja im „rzadowo” drogie „zabawki” militarne za podatki swoich niewolnikow lacznie z truciznami w prowadzonej obecnie na wielka swiatowa skale wojnie chemiczno – biologicznej, ktora ma tym wscieklym swirom umozliwic prawie calkowite wyludnienie i przejecie na „wlasnosc” calej kuli ziemskiej !!!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nowy-barbarzynski-porzadek-2015-03

 24. …..wal w pysk, że głowa odpada…..

  UWAGA, CICHA LKWIDACJA Polski na 2014-16 …rok.

 25. @ Tuz z Talii: wpadłeś do moderacji i dobrze. Być może nie zrozumiałam, co masz na myśli, bo jest już bardzo późno i mąci mi się w głowie, ale mam dziwne wrażenie, że to chyba było obraźliwe.

  O czym chcesz dyskutować? O książce Reeda? O „Protokołach”? A czy ktoś ci w tym przeszkadza? Wrzuć temat, a może ktoś go podejmie. Byle bez brzydkich wyrazów, plz.

 26. Wracam właśnie z Facebooka, gdzie mam styczność nie tylko z moimi znajomymi, ale i z zupełnie zwyczajnymi lemingami. Obawiam się, że nieprędki będzie ten dzień (jeśli w ogóle kiedykolwiek nastąpi), kiedy owce zrozumieją, że głosowanie na wilki jest idiotyzmem. Skretynienie narodu jest jednak straszne!

 27. no cóż, jutro chyba nie wybiorę się do McDonalda, jakoś już nie mam smaka na maca…
  Kolejny dowód na to, że to co dzieje się teraz w Europie to zaplanowana

 28. i urwało – …zaplanowana żydowska akcja ostatecznego zniszczenia ostatniego „przyczółku białej rasy”, jaką jest Europa. No i poza tym tylko oni mają wystarczające środki aby taką globalną misję sfinansować…

 29. O ile goje właściwie nie znają swej historii z wiadomych tu przyczyn, to rzeczywista historia niczego nie nauczyła „wybranych”, którzy to już kilkakrotnie padli na pysk przy chęci zawojowania i zdobycia całego świata na własność, a o czym podręczniki historii napisane przez pejsatych „zwycięzców” zgodnie milczą.

  Dlatego sami niepomni „nauk” z przeszłości znowu im się oberwało i to tym razem globalnie, bo z ich bajki o holokicie śmieją się nawet małe dzieci :

 30. 1. Brzeziński nie tylko wygląda jak zaszuszony jaszczur ale NIM JEST ! Wystarczy na niego spojrzec i przysluchac sie temu co mowi i jak mowi.
  2. Skretynienie Polakow jest istotnie porażające ! I ta garstka ktora jest swidoma tego co sie dzieje i wie jaka jet tego pzyczyna i KTO za tym stoi – i tak nie moze niec zrobic.Bo cóz mielibysmy zrobic ? Nie bedzie ten syjonistyczny kacy to bedzie inny .. Jest ich miliony … i podeslanie takiego czy innego to jedynie przestawienie pionka na szachownicy !
  3. To co pisze Astromaria jest mi juz wiadomym od dawna .. tak jak i wielu Polajom ktorzy tylko sie wyżołądkowują na forach społecznych a i tak polowa z tego co napisza jest blokowana. Mnie np za wyrazanie prawdy .. w ogole zablkoowano mozliwosc wysyłania jakichkolwiek komentarzy na onecie… co jest doskonalym dowodem na to jak syjonisci w Polsce sobie poczynają … Zreszta nie tylko mnie bo wiele osob na forumach rownie o tym pisze ..
  4. Pytanie : Co musi nastapic by coraz bezczelniejsza i jawniesza okupacja (trwajaca juz od co kilku stuleci jesli i nie dluzej) sie skonczyła ?

 31. Ja na onety to nawet nie zaglądam. Kiedyś wysłałam jakiś koment chyba na Wirtualną Polskę, ale przepadł jak kamień w wodę. Na szczęście są blogi, tam jeszcze cenzura nie dotarła, co nie znaczy, że nie dotrze.

  Ale jednak ludzie się budzą. Nie jest wcale aż tak źle. Może w życiu codziennym (w pracy i w rodzinie) tego nie widać, ale w necie coraz więcej ludzi pisze mądre komentarze. Jeśli cenzura przechwytuje większość blokuje, to znaczy, że przebudzonych jest kilkakrotnie więcej niż sądzimy.

  Obecna zadyma z „uchodźcami” (czyli islamskimi najeźdźcami) jest aktem desperacji syjonistów. Uruchomili tę broń ostateczną, żeby ludzie musieli walczyć o życie i nie mogli im przeszkadzać w opanowywaniu świata. Jednak nie wszystko idzie tak, jak planowali. Wiele państw (praktycznie cała Europa środkowo-wschodnia) jest poza ich zasięgiem z dwóch powodów: ludzie tu są wyjątkowo wrogo nastawieni do islamu, i – co jeszcze ważniejsze – te kraje są tak zrujnowane, że nie mogą zapewnić socjalu. Przybysze przyjechali tu po Big Money, a nie żeby uciekać przed śmiercią, więc u nas nie zostaną, nawet, jeśli ich tu siłą przyślą. To budzi nadzieję, że przynajmniej nasza część Europy przetrwa ten potop.

  I znowu będziemy przedmurzem chrześcijaństwa. Wprawdzie chrześcijaństwo to nie moja bajka, ale tym razem jakoś to zniosę, bo wygląda na to, że jedynie chrześcijaństwo jest w stanie przeciwstawić się tej nawale. Laicka Europa jest tak bezideowa, że wali się w gruzy. Oni tam wszyscy już niedługo zapuszczą brody i założą burki 😦

 32. Chrześcijaństwo to także nie moja bajka. Nie należę do żadnej religii, sekty czy w ogóle do czegokolwiek … Dlatego zachowałem niezależność i samodzielność myślenia. Jednakże już i tak prędzej jakoś wytrzymam to „przedmurze ch.” niż islamizm…. Co nie znaczy że jestem ateistą. Mam swój światopogląd i dla mnie on funkcjonuje dobrze. Oczywiście że uchodźcy raczej się tutaj drzwiami i oknami nie pchają ale i tak przyjęto ich tutaj w ilości ok. 10 000 (o ile ta liczba w oficjalnych mediach jest prawdziwa). Wystarczy im nie dawać socjalu i sami sobie pójdą bez wielkich awantur. To prawda że rozpętanie sztucznej awantury z uchodźcami to ostatnia deska ratunku syjonistów … Jednakże to broń obosieczna i może ich dosięgnąć prędzej niz nas … Ja już wiele razy wysyłałam na strony portali społecznościowych odpowiednie komentarze (nikogo nigdy nie obrażając i nie używając wulgaryzmów). Z początku onet mi blokował uzasadniając ciągle tym samym wklejanym wzorcem, że mój komenatrz narusza jakieś tam regulaminy… Za każdym razem się odwoływałem prosząc o podanie konkretnie CO naruszam. Nigdy odpowiedzi nie otrzymywałem. Dopiero po 1, 2 dniach puszczali mój komentarz, z informacją, że „pomyłkowo” zatrzymali i znowu puszczają. Ale wredota takiego działania polega na tym, że po 1,2 dniach nikt już do starych komentarzy i tekstów nie wraca. Giną one gdzieś w niebycie i juz nikt ich nie czyta. I właśnie o to chodzi niemieckiemu onetowi (na ich usługach) by jak najmniej ludzi (a najlepiej w ogóle nikt ) czytało moje komentarze ..
  Tak więc na onet juz nie wchodzę ale czasem zajrzę by przeczytać co znowu za idiotyzmy i kłamstwa wymyślili. Zostały mi jeszcze : interia i wp.pl … Ale pewnie tez już niedługo … Ale i tak cieszę się że w wypowiedziach forumowiczów, wiele ludzi myśli podobnie a ich świadomość jest duża…Niestety to ciągle jeszcze mniejszość…

 33. Moim zdaniem coś się zaczyna dziać, ludzie zaczynają mądrzeć. Fakt, że mamy tak niską frekwencję w wyborach świadczy o tym, że ludzie już nie wierzą w politykę. Na Facebooku jest coraz mniej lemingów, bo zostały oświecone. Każdy, kto pisze w komentarzach, że popiera PO, PiS lub prezydenta zostaje pouczony, że partię mamy jedną, tylko frakcje są dwie, a żona prezydenta jest żydówką i że jest regułą, że znaczący polityk musi mieć żonkę syjonistkę. Niektórzy jeszcze się bronią, oburzają i protestują, ale jest ich coraz mniej. Nie wiem, jak się skończy ta cała draka, ale powoli zmierzamy ku jakiemuś „resetowi” tej cywilizacji.

 34. Tez to zauważyłem. Dla polityków popierajacych syjonizm to jednak nie ma wielkiego znaczenia. Oni i tak nadal rządzą, przy naszym poparciu czy bez niego.Niedawno widziałem filmik na YT (ktos to nagrał ukryta kamerką) p. Dudę biorącego potajemnie udział w najwyzszym zebraniu w Knesecie … Puściłem go w kilku miejscach na forach, Przez 2 dni był a potem go zablokowano. Moze chociaż część ludzi to obejrzało…. To są już ostatnie podrygi syjonistow. Na koniec uderzyli uchodźcami i zamachami … Ale to jest ich ostatnia walka. Oby ją przegrali ale co po resecie ? Czy ktos w ogole ma jakis plan na życie po resecie ?
  Koniec syjonizmu to pokój i spokój. Ale takze zniknięcie światowej lichwy ktora niszczy ludzi, rodziny, narody, kultury… To także znikniecie złodziejskich żydowskich banków, żądających pieniędzy za kredyty ktorych nie ma. Dopiero wtedy pojawi się możliwość uzdrowienia naszego życia i rozpoczęcia go na NOWYCH i ZDROWYCH oraz UCZCIWYCH zasadach.
  Zło idzie z góry i rozprzestrzenia sie jak smród po całym świecie, bo ryba psuje się od głowy. Nalezy wiec tę rybę wyrzucić, zakopać albo spalić. Dlatego uważam, że reset cywilizacji nastąpi dopiero wówczas gdy :
  1. Zniknie światowa lichwa
  2, Zniknie swiatowy syjonizm.
  3. Izrael jako państwo syjonistyczne przestanie istnieć a zacznie funkcjonowac na zasadach ogolnoludzkich. Moze jestem naiwny ale tak uważam. No, chyba że światowy syjonistyczny terroryzm zostanie zastąpiony terroryzmem OBCYCH…. Ale to juz inna bajka, a po obejrzeniu kilkunastu dokumentalnych filmów rosyjskich, wcale nie tak nierealna jakby się wydawało ….

 35. To nie syjonizm i nie psychopaci są winni, lecz sama ludzkość, a dokładnie jej głęboka ignorancja. Żaden syjonista ani żaden psychopata nie byłby w stanie zrobić ludzkości jakiejkolwiek krzywdy, gdyby ta ludzkość była świadoma i mądra. Jeśli przyjdzie do ciebie gość i powie ci, że pożyczy ci milion na biznes twojego życia, ale masz mu za to zwrócić na raty 30 milionów + wysokie odsetki to co mu powiesz? Pewnie wyślesz go do diabła i popukasz się w głowę, że w ogóle coś takiego ci zaproponował. Podobnie, jeśli przyjdzie do ciebie ktoś inny i powie, że musisz się zaszczepić na grypę, a ty wiesz, że na grypę chorujesz co jakiś czas (raczej rzadko), ale szybko dochodzisz do siebie, to spytasz go po diabła ci proponuje coś takiego. A jeśli będzie agitował zażądasz niezbitych dowodów, że ta szczepionka jest bezpieczna i skuteczna. Kiedy zapoznasz się z jej składem wyślesz debila do wszystkich diabłów, albo pozwiesz go do sądu, że chce cię zabić. Kiedy ktoś przyjdzie i powie, że potrzebujesz rządu, to powiesz mu, że bynajmniej, niczego takiego nie potrzebujesz, bo sam potrafisz zadbać o swoje sprawy, a jeśli wróg właduje się siłą na twoje podwórko to złapiesz pukawkę i sam go sprzątniesz. Kiedy ktoś ci powie, że musisz mu oddawać lwią część swoich dochodów, bo on lepiej od ciebie wie, co zrobić z tą kasą to roześmiejesz mu się sarkastycznie prosto w nos, po czym na kopach wywalisz go won i poszczujesz złymi psami. Jeśli ktoś każe ci zapłacić karę za niezapięte pasy w samochodzie lub za przekroczenie prędkości w miejscu, gdzie jej ograniczanie nie ma sensu to mu powiesz, że nikogo nie zabiłeś, więc jesteś niewinny.

  Ludzkość wydaje się tego w ogóle nie rozumieć. Ludzkość, metodą gotowania żaby, została totalnie zniewolona, ale tego nie widzi. Większość (mój syn na przykład) powie, że fotoradary są potrzebne, bo ktoś mógłby kogoś przejechać. Odpowiedziałam mu na to, że ma przy sobie ch…. i mógłby kogoś zgwałcić. Lekko go zatkało, ale chyba zaczął myśleć. Niestety, większość tę zdolność już straciła.

  Gdyby teraz przylecieli dobrzy kosmici i zabili tych wszystkich syjonistów, psychopatów, polityków, królów, papieży i inną swołocz, po czym odlecieli w siną dal wszechświata ludzie bardzo szybko wpadliby w szpony innego zniewolenia, bo urodziliby się nowi psychopaci i powoli zniewolili gawiedź. No, chyba, że usunęliby całkowicie obce (gadzie) DNA z naszych genów. Ale to byłby prawdziwy cud.

  Problem leży w ludzkiej naturze. Ludzie (nie wszyscy, ale większość) nie myślą i nie bronią się. Sprzedają ziemię za szklane paciorki, wierzą w najbardziej absurdalne obietnice gruszek na wierzbie, pozwalają się tyranizować i godzą się na niebezpieczne działania, ukrywane pod hasłami „to dla waszego dobra”.

  Musi jeszcze upłynąć sporo wody w Wiśle, żeby przebudziła się ta przysłowiowa setna małpa, która przeważy szalę losu. Ja wciąż nie tracę nadziei, że jednak do tego dojdzie. Obecnie stoimy nad przepaścią. Obyśmy nie byli jak tow. Gomułka i nie zrobili wielkiego kroku naprzód.

 36. Zgadzam się. Ignorancja ludzi stawia ją na pozycji przegranej dlatego 1 czy nawet milion osob mądrych, świadomych tego nie zmieni. Instytucje, urzędy realizują postanowienia władzy i jeśli się sprzeciwisz pójdziesz siedzieć. Ale może właśnie tak jest bo zostaliśmy tak zaprogramowani ? Ziemia nie miała być rajem a laboratorium eksperymentalnym dla jakiejś psychopatycznej cywilizacji która ogłosiła się bogami a ludzie w to uwierzyli i do dzisiaj im składają hołdy, jedni ze strachu, bo nie byli to „bogowie” łagodni … inni z wyrachowania i wygody.

  Oczywiście że zawsze będę odmawiać takim psychopatycznym żądaniom i propozycjom. Tak jak i każdy normalnie myślący człowiek. Myślę, że wielu ludzi to ROZUMIE lecz NIKT ich nie pyta o zdanie a po prostu ustanawiają swoje chore rządy i prawa obwarowując się milionami przepisów, ustaw i paragrafów które chronią ICH SAMYCH a nie obywateli. Oczywiście żę są tacy którzy sie godzą bo im to w jakiś sposób pasuje (choć tylko do czasu), inni z lenistwa (nie chce im się wziąć swoje sprawy w swoje ręce) i ze strachu by nie utracili to co z takim trudem zdobyli a jeszcze z inni z naiwności, głupoty i ignorancji, Co gorsza, atakują tych którzy są świadomi i chcą im właśnie uświadomić pewne rzeczy i otworzyć oczy na to co się wokół nich naprawdę dzieje .. Wielu woli czekać aż samo się to zrobi, przyjdzie jakiś dobry anioł czy bóg lub jakiś zbawiciel i pozamiata za nich … Może i pojawić się nawet taki „zbawiciel i cudotwórca” ale jeśli cokolwiek zrobi , to zrobi porządek właśnie Z NAMI a nie z ogólnoświatowym niewolnictwem, bo właśnie z niego owi pasożyci (czy to będą syjoniści czy jacyś inni) czerpią zysk i żyją na koszt niewolniczych mas, czyli nas.
  Bunt niewolników raczej tak szybko nie nastąpi … – moim skromnym zdaniem.

  DNA można zmienić poprzez zmianę świadomości ale tutaj potrzeba pracy nad sobą, a tego niewolnicy nie chcą, bo to za długo trwa.

  Problem leży w lenistwie ludzkiej natury. Można powiedzieć że trudno by ludzie byli oświeceni skoro media i wszytko wokół nas (edukacja zwłaszcza) nas okłamują, ukazują świat nieprawdziwy i przewrócony do góry nogami … w którym zło ukazuje się jako dobro a dobro jako zło, Ludzie są skołowaceni (zwłaszcza młodzi ludzie ; dzieci i młodzież) i już nie wiedzą co jest prawdą co nie. Albo wierzą we wszystkie bzdury jakie się im wciska albo nie wierzą w nic. Nie są w stanie oddzielać ziarno od plew bo nikt ich tego nie nauczył a przede wszystkim nie czyli takiej potrzeby bo wygodniej było by inni za nich myśleli i działali … – omamiając ich pseudonowoczesnością, i tonami informacyjnych śmieci.

  Na najwyższe stanowiska decyzyjne stawia tzw. „rząd światowy” – czyli Komitet 300, i rożne inne kryminalne organizacje i korporacje rządowe i pozarządowe. Pieczę nad tym sprawują iluminaci … Prezydenci, premierzy i cała ta diabelska administracja rządowa ma pod sobą i na swoich usługach służby opresji (innych niewolników opłacanych najemników) wojsko i policję – czyli pałkę i karabin oraz truciznę (chemtraile…) przeciw człowieczeństwu.

  Cóż wiec MY możemy zrobić poza informowaniem innych i uświadamianiem ich o tym ? Praktycznie NIC. Cóż z tego że coraz więcej ludzi się budzi (o czym ONI doskonale wiedzą i tego czego się najbardziej boją to masowych buntów). Aby jednak zbuntowały się także narzędzia opresji (jak policja, wojsko itp służby) raczej liczyć trudno … )))

  Kiedy w dodatku czytam albo widzę w dokumentalnych YT (rosyjskich czy innych) że rząd USA juz dawno sie dogaduje z obcymi w zamian za technologie mające zniewalać i dziesiątkować ludzi, zmieniania im świadomości i DNA – w zamian za porywania i robienie doświadczeń genetycznych nad ludźmi we współpracy z wojskiem i służbami medycznymi ludzkimi, to już nie tylko ręce opadają ale wszystko ! Produkowanie w laboratoriach wirusów (przy pomocy obcych i obcych technologii) i rozsiewanie ich potem wśród populacji, wzniecanie zamachów bombowych i sianie terroru wśród ludności cywilnej może rozumnego człowieka doprowadzić do dwóch wniosków : (może niektórzy dojdą do 3 albo 4 wniosków). Ale najważniejsze to :
  1. Obcy we współpracy z elitami rządowymi chcą zasiedlić ziemie (bo ich rasa wymiera a z ich rodowitych planet wygnano albo sami je zniszczyli).
  2. Zmniejszenie populacji ziemi (w celu łatwiejszego nią zarządzania i terroryzowania) – co juz Kissinger wyjawił już w 1947 roku (mam ten YT zachowany choć nie wiem czy nadal jeszcze można do niego wejść i nie zablokowali go bo zbyt wiele osób już na niego wchodziło. Ponadto Kissinger objawił, iż czy po dobremu czy po złemu to ONI i tak ustanowią jeden rząd światowy pod nazwą NWO czyli Nowy Ład Światowy. Nie mam wątpliwości iż jest to bez wątpienia s y j o n i s t y c z n y (jak widzimy) ład światowy …

  Juz w 2006 roku w internecie na francuskim a potem i na rosyjskim portalu przeczytałem o amerykańskim projekcie Blu Beam. Chodziło o sfingowany atak „obcych” na planetę Ziemia a rzekomi wybawcy (oczywiście amerykanie) mieliby nas od nich uwolnić i ogłosić się naszymi wybawicielami i ustanowić totalitarystyczne rządy w typie nazistowskim czy syjonistycznym (na to samo wychodzi). Oczywiście tymi atakującymi nas „obcymi” byliby sami amerykanie … Projekt wyszedł spod kontroli, ogłoszono go całemu światu.

  Inny program (też amerykański) zakłada zawojowanie planety Ziemia i ludzi za pomocą hologramu Jezusa, który miałby się ukazać na niebie i przemówić we wszystkich językach świata… Kolejne oszustwo i manipulacja… Już widzę te tumy rozhisteryzowanych fanatyków religijnych gotowi zabić każdego kto usiłowałby im wyjaśnić im, że ulkegają złudzeniu, że to hologram, że to masowe oszustwo …

  Biorąc to wszystko pod uwagę (nie napisałem jeszcze o wielu innych sprawach) nasze szanse na wydobycie się z tego jest niewielkie .. a prawdę mówiąc – żadne. Może wyolbrzymiam, może przesadzam, może widzę to w zbyt czarnych kolorach … ale JA, na ten właśnie moment – tak właśnie to widzę. Może czegoś nie wiem, może czegoś nie doczytałem i niedowidziałem .. –
  ale na podstawie tego co wiem na dzień dzisiejszy, nie jestem optymistą jeśli chodzi o najbliższą przyszłość. Ziemia wydaje się być otoczona specjalną jakąś siatką blokującą wibrację kosmiczne … zniewalającą umysły. Być może owe „chemtraile” także sie do tego w jakiś sposób przyczyniają … W książce Nenkiego na temat owych chemtraili, w Kanadzie zbadano ich skład .. wchodzi w niego bar, rtęć, ołów i kilka innych dość trojących składników …

  Niemniej, w świetle tych wydarzeń i faktów nie pozostaje nam (niestety) nic innego jak czekać.
  Zaznaczam, że żadne rewolucje i krwawe rzezie nie wchodzą w rachubę… Jak już nieraz bywało w historii ludzkości, takie wydarzenia nie tylko niczego nie zmieniały a pociągały jeszcze gorsze .. bowiem nie można budować dobrobytu na przemocy, rzezi i oszustwie …

 37. Widzę, że nieźle się spietrałeś 😉

  Ja nie patrzę na to aż tak fatalistycznie. Nie po to się wcieliłam na tej dziwnej planecie, żeby dać się tak łatwo przepuścić przez komin w krematorium. Nie jestem aż tak młodą duszą, żebym robiła takie głupoty. Uważam, że jestem tu po coś i że mam opanować pewne umiejętności, np. sztukę niebycia ofiarą. Właśnie wkleiłam ten filmik, tam na końcu mojego komentarza, w Zdrowotnym Hyde Parku, ale wklejam go też tutaj.

  Zacznijmy od tego, że gdyby to źli kosmici zapragnęli ukraść naszą planetę, to już by nas tu nie było. Przylecieliby tu na swoich latających talerzach i spryskali nas czymś znacznie gorszym niż chemtrails, a my, jak stonka ziemniaczana na polu, zdechlibyśmy szybko i opróżnili glob. Na razie próby wytrucia nas chemią i wybicia bakteriami nie wypaliły. Nie-ukowcy ciężko pracują nad zabójczą zarazą, ale im nie idzie. Pierwsza próba zakończyła się fiaskiem, bo niejaka Jane Burgermeister wytropiła ten plan i podała go do publicznej wiadomości, a co więcej, nadgorliwy czeski laborant przez pomyłkę wstrzyknął ten zajzajer fretkom, a one zdechły. Zrobił się wielki raban, oczywiście nikomu winnemu włos z głowy nie spadł, ale szczepienia zostały odwołane. Przedtem i potem próbowano jeszcze na różne sposoby czymś nas skazić (SARS, różne grypy i ebola), ale też nic z tego nie wyszło. Powtórzę jeszcze raz: gdyby to byli kosmici, to daliby naszym nie-ukowcom bardziej skuteczne bakcyle i już by nas tu nie było.

  Wszystkie plany oszukania nas i podporządkowania (Blue Beam, inwazja rzekomych kosmitów, wizyta Jezusa itp.) wyszły na jaw. Wygląda na to, że wie o tym tak wiele osób (i wciąż dowiadują się kolejne), że musieli to odłożyć do lamusa, bo wiedzieli, że niewielu da się nabrać.

  A teraz wrócę do początku: z tego, co ja wiem (i co przeczuwam), ludzkość nie została stworzona przez złych, lecz przez dobrych „bogów”. Pisze o tym Marciniak, a na dowód mamy hinduskie eposy, które opisują walkę dobrych i złych bogów. Bogowie walczyli na ziemi, w wodzie i powietrzu, ale prawowici właściciele tego rajskiego ogrodu przegrali i musieli odejść. O walkach bogów mówią też „święte” księgi innych religii, podobno ciekawe są też legendy z Chin.

  Naszej planety nie stworzyli bogowie, bo ona już tu była. Nawet w Biblii jest mowa o tym, że „bóg” nie stworzył, lecz rozdzielił ląd od wody, jasność od ciemności itp. Niestety, w Biblii o walkach bogów nie ma chyba nic. Tak czy inaczej, dobrzy przegrali, źli wygrali, ale i tak jesteśmy pod obserwacją tych dobrych. Źli popsuli nam DNA i nas upodlili, ale to jest trochę jak w przypowieści o Hiobie: Bóg i Diabeł założyli się o to, czy damy radę. Diabeł staje na rogach, żeby nam dokopać, a my musimy się podnieść, otrzepać i dokopać diabłu w dupę. Jeśli jest źle, to znaczy, że my jesteśmy do dupy. Że straciliśmy wiarę, nadzieję i rozum. Mogliśmy do tego wszystkiego nie dopuścić, ale dopuściliśmy, a to, co dzieje się obecnie to jedynie konsekwencje naszego niedbalstwa. Nie protestowaliśmy, kiedy pozbawiali nas wolności, kiedy narzucili nam chrześcijaństwo (no, trochę protestowaliśmy), kiedy odbierali nam dzieci pakując je do żłobków, przedszkoli i szkół (u nas sześciolatki, a pięciolatki w reszcie świata), kiedy nakładali złodziejskie podatki, kiedy tworzyli bandyckie prawa itp. Powoli, powoli, nakładali nam na grzbiety coraz większe ciężary – nie protestowaliśmy, więc nakładali jeszcze więcej i więcej i teraz jesteśmy jak te osły i juczne wielbłądy – ale czyja to wina?

  To my sami byliśmy kowalami własnego losu.

  Oglądanie się na innych, czekanie, aż cała ludzkość się przebudzi, że ktoś nas zbawi to wielki błąd. Nikt nas nie zbawi, nikt nas nie uratuje, musimy to zrobić sami!

  Niech sobie masy żyją w nieświadomości, niech dźwigają ciężary, niech żrą GMO i chemiczną paszę, niech się szczepią, niech się leczą na onkologii, niech się chipują i niech robią, co psychopaci im każą! To ich zmartwienie. Albo i nie, bo nieświadomy niewolnictwa nie martwi się swoim niewolnictwem!

  My musimy się od tego odłączyć!!! Musimy jasno powiedzieć, że nie jesteśmy niewolnikami, że nie będziemy płacić haraczy, walczyć na wojnach o pokój i demokrację, nie będziemy budować domów według ich norm, posyłać dzieci do szkół, żeby je tam zindoktrynowali… i że nie będziemy współpracowali. Koniec!

  Wyprowadzamy się z miasta na wieś, budujemy domy z gliny, z własnym ujęciem wody (są różne wynalazki do pozyskiwania wody, choćby z powietrza), z własnym prądem i recyklingiem odpadów organicznych, ustawiamy baterie chembusterów na wszystkie strony świata, rekultywujemy glebę (permakultura i EM) i mamy gdzieś. Iluminaci wiedzą, że nie wolno im takich wolnych ludzi ruszyć! Oni znają prawa duchowe, więc początkowo będą piętrzyć przed nami trudności, ale potem będą musieli przyjąć nasze warunki.

  Jest taki film „Cudowny apostoł”, opowiadający o Bruno Groeningu. W tym filmie Bruno mówi, że naukowcy doprowadzą nasz świat na skraj zniszczenia, ale kiedy będzie się wydawało, że nic nas nie uratuje okaże się, że jednak nastąpi cudowna zmiana, bo Bóg nie pozwoli zniszczyć tej planety.

  Ludzie widocznie jeszcze się dość nie nacierpieli. Jak ból wzrośnie, to się przebudzą. Każdy w końcu się przebudzi, jak przyjdzie jego czas.

 38. PS. co do ogłupiania ludzkości… Chodziłeś do szkoły jak inni? Dlaczego ciebie szkoła nie zindoktrynowała? Dlaczego telewizja ciebie nie hipnotyzuje? Dlaczego media nie wyprały ci mózgu?

  To nie jest tak, że szkoła i media mogą kogoś ogłupić. Szkoła i media ogłupiają tylko tych, którzy ogłupiać się dają. Jak ktoś się nie da, to nic mu nie zrobią. Nikogo nie można przykuć łańcuchami do telewizora ani zmusić do czytania organu Szechtera. Ale nawet gdyby mnie ktoś przykuł do telewizora nic by to nie dało, ba na mnie ten bełkot nie działa. W najgorszym razie może mnie denerwować. Ale na pewno nie indoktrynować. Nie zdejmujmy z ludzi odpowiedzialności za to, że zostali ogłupieni (a raczej że dali się ogłupić).

 39. Jakie konsekwencje ponieśliby iluminaci, gdyby nie wzięli pod uwagę zdania tych, którzy nie chcą być w ich systemie. Jak zadziałałoby to prawo duchowe?

 40. Ja się nie spietrałem, absolutnie ! Nie boję sie niczego. I z góry zaznaczam że nie mam mentalności ofiary. Ja (mimo wszystko) jestem ze swojego życia zadowolony. Po prostu widzę to wszystko nieco inaczej i nie tak optymistycznie jak Ty (niezależnie od mojego własnego statusu). Nigdy nie bylem ani jestem ofiarą tylko ja własnie staram sie zrozumiec ludi ktorzy są ofiarami. Konsekwencje decyzji ludzi ktorzy sie dali ogłupić mediom spadaja nie tylko na nich, wszyscy je odczuwają albo przynajmniej wiekszość.

  Kosmici mogą działać rękami zniewolonych ludzi, wcale nie muszą osobiście. A to że nas jeszcze nie wytruli to nie znaczy że tego nadal nie robią albo że niszczą nas na inne sposoby, i juz nie jest istotne czy robią to Kosmici czy ludzie. To, że z obozu oświęcimskiego uratowała się garstka ludzi, nie oznacza żę ten obóz byl piknikiem u cioci Kloci albo obozem harcerskim … )))) Oczywiscie nie jest łatwo wytruć nawet 6 mld ludzi. Ludzi mozna niszczyc na bardzo bardzo wiele sposobow. Zwłaszcza jestli jest nas 7 miliardow, no juz nas tyle nie ma .. Obecnie okolo 6 mld. Jednak 1 miliard zniszczono. Pytanie : Po co ci nie naukowcy to w ogole robią ? Kto im na to pozwala ?Czy są to wszyscy bez wyjątku psychopaci i socjopaci ? Dlaczego, skoro o tym wiadomo nikt z tym NIC nie robi ? Na czyje zamówienie to robią ? (iluminatów… ) Mozna jeszcze jakąś bombkę atomową czy jądrową rzucić to tu to tam … ))) Coż to jest dla osobowośi psychopatycznych i socjopatycznych? To dziecinna zabawa. Przecież wybudowali sobie schrony podziemne … Wprawdzie Chiny czy USA robią sobie potajemnie jakieś takie „próby jądrowe” pod dnem oceanu na przykład (rzekomo dla celow naukowych) ale ogolnie sie nas o tym informuje b. rzadko o ile w ogole raz na jakis czas.
  Są jeszcze zaprogramowani na zabijanie islamscy terrorysci .. )) I celowa rozwałka krajow islamskich by własnie zmusic tę ludnosć do emigracji i zalania Europy .. To tez jeden z kolejnych sposobow niszczenia …

  O tych planach zniewolenia nas (Blue Beam i inne) ludzie dowiedzieli się własciwie tylko dzieki internetowi … Stąd próby nałożenia totalnej kontroli na internet i przepływ informacji … a raczej dezinformacji i zwykłych półprawd czy kłamstw … Można sie nauczyc oddzielac jedno od drugiego i umieć czytać między wierszami. A zwłaszcza o tym czego NIE napisano … Zmuszanie ludzi do szczepień na razie nie jest obwarowane karami w razie odmowy ale nie wiadomo co wymyśla obecne władze … Może akurat w razie odmowy każą nam płacić wysokie kary pieniężne… ? Pożyjemy zobaczymy. Ja dzięki bogu nie choruję nawet na katarki wiec tym bardziej za żadne skarby nie zgodzę sie na zadne przypusowe czy nie przymusowe szczepienia.

  Co do „bogów”, to oni nas nie stworzyli. Oni nas genetycznie „usprawnili” (dla ICH wygody i potrzeb). Odjęto nam 10 helis i zaprogramowano na strach przed nimi, bysmy drżeli przed nimi i dlatego mieliśmy się do nich „modlić” , a fanatyzm to tez jest jeden z objawow zaprogramowania wg mnie.. Czyli oddawać im swoją energię … To sie dzieje nadal. Przynajmniej cześć ludzi nadal tak funkcjonuje. Szkoda jednak że zawsze źli bogowie zwyciężali a dobrzy jakoś uciekali ..:-))) I co z tego że jestesmy pod obserwacją tych dobrych … Obserwują i kontrolują nas tez ci źli .. i jakos oni maja wiekszy wplyw na ludzkość .. bo wiekszosc nie wie że nie musi sie zgadzac na to co sie nam proponuje i promuje. A jaki mielismy wpływ na to że nam zmieniono DNA, że ukradziono 10 helis ? Wg mnie – żaden. Nikt nas nie pytal o zgodę. Potraktowano nas tak jak sie traktuje myszy lub krolika w laboratoprium. Techniki socjotechniczne działajace na masy to cała NAUKA !! Nie dziwie sie wiec że ludzie dają się omamiąc. A ci ktorzy sie jednak nie dali … to mniejszosc i tez nie ma nic do gadania, i mimo że ta mniejszosc nie bierze udziału w tej szopce i maskaradzie pod tytulem „rzeczywistosc” to jednak skutki decyzji wiekszosci spadają na nich także. Jaki masz wpływ na to że cię obłożą lichwiarskimi podatkami ? Nawet jesli wiesz że to hucpa i bezczelna prawnie usankcjonowana kradzież ? Możesz sobie protestować i mówic NIE ale płacić i tak musisz,

  To nieprawda że ludzie nie protestują. Natomiast protestują w mniejszosci a mniejszość (w myśl zasady jaszczurów) – nigdy nie ma racji. Ma rację motłoch, choć jej nie ma.
  Nie jestem zwolennikiem J.K.Mikke .. broń boże ! Ale powiedział on coś co nie jest tak głupie : „wiekszość to idioci! Nigdy nie mają racji!”. I tu sie z nim zgodze choc ogolnie to facet jest wg mnie na odstrzał.

  Ja to dobrze wiem, że NIKT nas od niczego nie zbawi i musimy to zrobic sami ! Jakoś sobie do tej pory radzę. Do pewnego stopnia mogę coś tam dla siebie zrobić .. ale poza tę granicę nie jestem w stanie sam na przykład przeciwstawic się bandyckim ustawom i przepisom „prawa” a raczej zalegalizowanemu BEZprawiu …

  Oczywiście, niech masy żyją sobie w nieświadomości i niech robią to co im każą .. Mnie to akurat lata i powiewa. Konsekwencje i tak spadną na nich. Ale jeśli (dajmy na to) za niezaszczepienie się, ustawodawcy wymyślą dla zmuszenia nas wysokie kary pieniezne – to mam tylko dwa wyjscia : zapłacić albo się zaszczepić, Jest jeszcze 3 wyjscie ; mogę sie zgodzić pojsc do wiezeinia. )))

  Oczywiscie to przyklad wymyślony bo na razie takiego przepisu nie ma i mam nadzieje nie będzie. Oczywiscie aby NIKOGO nie wsadzono za to do wiezienia, powinnismy WSZYSCY jednomyslnie powiedzieć : NIE ! Bo dziś za jedno pojdzie siedzieć sąsiad, a jutro może ktos inny i tak dalej. Ale ludzie uważają że dopóki ICH to osobiscie nie dotyczy – nie muszą i nie chcą nic robic. Po co sie mają narażać ? Tak to właśnie działa, Nie pomysla że przeciez gdyby WSZYSCY zaprotestowali na coś co NAS NISZCZY – to by musieli sie wycofać i NIKT nie zostałby ukarany … W Polsce ludzie jednak potrafili pokazać że umieją się postawić na NIE !
  Masowo wychodzili w W-wie na przykład na ulice przeciwko przyjmowania islamskich uchodźców. Ale zrobili to bo poczuli się MASOWO zagrożeni. Tu juz nie chodziło o jedną czy dwie rodziny ale o nas wszystkich … Czy wiec potrzeba jakiegoś MASOWEGO zagrożenia by ludzie się zbuntowali i powiedzieli : NIE ? To jest klasyczny przykład ogólnej świadomości i tutaj masy (w tym przypadku wbrew temu co powiedział Mikke) miały akurat racje. Ale nie zawsze tak jest. Ludzi (masy) łączy masowe zagrożenie. Ale i tak muszą oni zdać sobie sprawy z problemu…. a o to jest najtrudniej. Inaczej mówiąc: nie zawsze i nie w kazdym przypadku mozna byc do konca kowalem swojego losu, oraz nie do końca ; przynajmniej w obecnych warunkach na ziemi i przy obecnych układach sił. Jaki ja mam wpływ na ogólnoświatową lichwę ? Wg mnie żaden. A nawet gdyby cała Polska się zebrała i powiedziała : DOŚĆ LICHWY ! Nic by sie nie zdarzyło. W końcu rozeszliby sie po domach i tyle, może policja by ich pogoniła, pooblewała zimną wodą pod cisnieniem .. i wio do domu. Media może by wspomniały o tym w jednym zdaniu i na tym by się skończyło. Dlaczego, skoro cały świat wie o ogólnoswiatowej lichwie wprowadzonej przez grupkę banksterów, ktorzy sobie „kupili” ziemie na własność i ktorzy manipulują wydarzeniami jak im wygodnie (o tym sie ostatnio nawet o dziwo pisze i mowi) – nic sie nie zmienia ?. Spotkania grupy Bilderberga (właśnie to lichwiarska sekta) są tak obwarowane policją że nawet żaden dziennikarz sie tam nie wcisnie … Ludzie wprawdzie protestują, zbierają się i wykrzykują jakies hasła antylichwiarskie -ale potem idą grzecznie do domów i koniec. NIC się nie dzieje. Nic sie nie zmienia.

  Nieswiadomy niewolnictwa nawet na ogół nie wie że jest niewolnikiem. A jesli juz wie to i tak jest nadal niewolnikiem tyle że świadomym niewolnikiem … ))) Mysle ze nigdy tak nie bedzie by wszyscy, dosłownie wszyscy nagle sie obudzili i zdawszy sobie sprawe z tego jak bardzo są zniewoleni .. Bo aby cos sie zminilo potrzeba wedlug mnie JEDNOCZESNEGO większościowego przebudzenia. W pojedynke to można zmienić coś w swoim życiu jedynie w nieduzym zakresie. Oczywiscie, są i tacy ktorym to niewolnictwo pasuje … I to też nalezy wziac pod uwagę. Lalkarze (czyli ci pociągający za sznurki) wiedza o tym i myślę, że niewiele sobie robią z pokrzykiwań mniejszości. To, że jesteś (i ja tez) tego wszystkiego świadoma nie zmienia faktu że jesteś nadal tak samo wykorzystywana jak i ci nieświadomi niewolnicy.

  Ja się od tego odłączyłem ! Zawsze jasno mowie, że nie jestem niewolnikiem, że nie będę płacić haraczy, (a jednak płacę bo fiskus stoi nade mną z mieczem) walczyć na wojnach o pokój i demokrację (i nie walczę), nie będę budować domów według ich norm (i nie buduję), posyłać dzieci do szkół, żeby je tam zindoktrynowali… (dzieci nie mam wiec tan problem mi odpada … )))) i że nie będę współpracowac! Koniec! I co z tego ? Lichwiarskie podatki muszę płacić i tak. A nie będę – pójdę do wiezienia. )))) Mieszkac na wsi ? OK. Teoretycznie piekna idea, ale nie mogą nagle wszyscy sie przenieść na wies … Są tacy ktorzy sie przeniesli … ale nie kazdego stac na takie przenosiny z roznych względów. Między innymi także finansowych …

  Moim zdaniem ludzkość się w swojej historii dość nacierpiała i nadal cierpi ale jakoś nie wpłynęło to na nią pozytywnie. Nie cierpienia coś pomogą bo to nie jest żadne lekarstwo na mądrość .. a odblokowanie helis i energii. Rozszerzenie świadomości jest tu potrzebne a nie żadne cierpienia. K.,k. (i inne religie a raczej sekty tez) też promuje „odkupienia w postaci cierpienia”, „Jezus za ciebie cierpiał” (by wywołać poczucie winy) i tym podobne hasła blokujące samodzielne myślenie i świadomość. Wprawdzie coraz więcej ludzi się budzi i zaczyna rozumieć co się naprawdę dzieje wokół nich, ale to jeszcze nieco za mało by móc SKUTECZNIE powiedzieć : NIE.

 41. Ja z nikogo nie zdejmuję odpowiedialmosci. Pamiętam tylko o tym, że nie jest mozliwe by nagle wszyscy zmądrzeli i przejrzeli na oczy. … Jedyny plus z tego ze nie dałem sie ogłupic to to, że nikt mi mozgu nie wypierze. Ale dopoki nieogłupieni zyja w tym systemie – skutki postaw wiekszosci dotykaja takze ich… pośrednio lub bezposrednio.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.