Praktyczne wykorzystanie prawa naturalnego w sądzie – Aleksander Berdowicz

Obejrzyjcie koniecznie i przemyślcie kto lub co czyni z was niewolników. Podpowiem: sprawcą jest lęk. To z powodu lęku (i uśpienia świadomości!) automatycznie przyjmujecie zasady gry ustalone przez ludzi, z którymi nie podpisywaliście żadnej umowy. Jesteście wolni. Nie musicie się godzić na nic, co wam nie odpowiada.

5 komentarzy do “Praktyczne wykorzystanie prawa naturalnego w sądzie – Aleksander Berdowicz

  1. Rozumiem, ze Pan Berdowicz, nie jest zarejestrowany w żadnym urzędzie, nie płaci podatków itd. W sadzie zachowuje się tak, jak opowiada, itd.

  2. Twoje rozumienie jest twoją prywatną sprawą, ale dziękuję, że zechciałaś się z nami nim podzielić, chociaż nie wiem, jaka była twoje intencja. I co z tego, że rozumiesz? Co inni z tego mają?

  3. Astromario, fajnie się czyta wszystkie wywody o szczepieniach. Tylko jak walczyć o swoje prawa skoro wszystkie sądy włącznie z NSA interpretują prawo w taki sposób aby było niekorzystnie dla rodziców?

  4. Może po prostu należy skorzystać z porad podanych w tym filmie i nie dać się osądzić? Podając dowód osobisty i wchodząc za barierkę zawierasz kontrakt z sądem, czyli wyrażasz zgodę na to, żeby jakiś facet lub babka w todze cię osądzili i podjęli za ciebie decyzję, pozbawiając cię prawa do samostanowienia. Sąd to prywatna korporacja, z którą nie podpisałeś żadnej umowy, więc jakim prawem może mieć nad tobą władzę?

  5. W świecie skutków i tylko skutków [to świat, który dostrzegają Nasze zmysły] nie istnieje żaden władca Nas. Nasz własny strach[brak pewności Światła w Sobie] powoduje, że oddajemy cwaniakom władzę nas Sobą. W tym świecie skutków i tylko skutków nie istnieje też żadna przyczyna czegokolwiek. ONA JEST W NAS i tylko a NAS. Miłujmy się i nie lękajmy.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.