Niesamowity wywiad z dr Hubertem Czerniakiem – wzywam do wspierania finansowego i moralnego tego odważnego i bezkompromisowego lekarza

Niech drżą sprzedawczyki na usługach BigPharma i morderczej pseudo-medycyny rockefellerowskiej! Do tej pory samozwańczy doktorkowie z Izb Lekarskich skutecznie zastraszali lekarzy zmuszając ich do ślepego trzymania się szkodzących pacjentom procedur, ale w końcu trafiła kosa na kamień! Wreszcie znalazł się jeden odważny, który powiedział „dosyć” i gotów jest walczyć do końca, bez względu na konsekwencje.

Doktor Czerniak nie boi się sądów, bo wie, że racja jest po jego (i naszej, pacjentów) stronie! Wie też, że wszyscy lekarze, którzy zostali pozwani przez NIL wygrali w sądach z i mogą leczyć swoich pacjentów tak, jak chcą.

Doktor Czerniak gotów jest nawet pójść jeszcze dalej, i pozwać lekarzy oraz „ekspertów” z NIL. I tu będziemy musieli mu pomóc, ponieważ sprawiedliwość w Polsce kosztuje, i to nawet słono. Oprócz wsparcia moralnego, które pacjenci okazali biorąc udział w marszach poparcia i solidarności trzeba będzie sięgnąć do kieszeni i sypnąć groszem 🙂

Nosił wilk razy kilka, w końcu ponieśli i wilka! Wierzę, że doktor Czerniak stanie się czerniakiem złośliwym, który uśmierci skorumpowane Izby Lekarskie 😛

8 komentarzy do “Niesamowity wywiad z dr Hubertem Czerniakiem – wzywam do wspierania finansowego i moralnego tego odważnego i bezkompromisowego lekarza

 1. Jest już następna część: „Choroby nakazane prawem” dr Hubert Czerniak, Janusz Nawolski, Arkadiusz Uznański, Adam Kołaczek + rozmowa telefoniczna z Justyną Sochą.

  Oglądajcie i przesyłajcie dalej

 2. małe kamyki już się toczą bo zboczu? 🙂 ciekawy jestem czy pis jest zupełnie sprzedany i zrobi co im każą. Dobrze, że pada tu słowo o innych niż kasa powodach tych działań.

 3. Ma charakter dr Hubert, proszę tutaj spojrzeć 🙂

  1:04:05

 4. Ten facet naprawdę wie co mówi… to, co powiedział o robalach robi wrażenie. Pokażcie mi drugiego lekarza, nawet medycyny naturalnej, który wie takie rzeczy!

  Robal zdrowego nie ruszy. Poza tym robalami leczy się nie tylko astmę. W USA jest taki doktor, który leczy tym sposobem bardzo poważne problemy jelitowe, których medycyna szkolna wyleczyć nie umie, a robal umie. Bo robal zrobi wszystko, żeby utrzymać się przy życiu, a przy okazji stan jelit pacjenta się poprawia. Pacjentka spędzała na WC większą część doby, przez co zupełnie odechciało jej się żyć, ale po zażyciu jaj robali odzyskała wigor.

  Inny przykład: przywieźli do szpitala bezdomnego, który miał całą nogę w larwach much. Lekarze wykąpali go i usunęli robaki. Następnego dnia rozwinęła się na tej nodze gangrena i mimo podania antybiotyków pacjent zmarł. Młoda lekarka miała przeczucie, że zabiło go właśnie usunięcie robaków, ale oczywiście została wyśmiana. Zaczęła więc szukać i znalazła, że takie rany najskuteczniej leczy się właśnie larwami much. Tak leczono na frontach I i II wojny światowej. Dziś już to uznano i larwy aplikuje się również w szpitalach.

 5. w treści artykułu powinna być informacja JAK KONKRETNIE TO ZROBIĆ? czyli NA JAKI NR KONTA przelewać i jaki wpisywać TYTUŁ przelewu aby fiskus nie żądał np. podatku od darowizn!

 6. Pingback: Choroby PRZEWLEKŁE nakazane „URZĘDOWYM” BEZPRAWIEM nielegalnego żydowskiego okupanta: III RP/Polin!!! | 7777777blog

 7. Na razie konta nie podano, może jeszcze nie zostało utworzone. Jak coś będzie wiadomo poinformuję. Grunt, że coś wreszcie się ruszyło, bo marsze, petycje i błaganie okupanta o litość nie działają. Skuteczne jest tylko dochodzenie swoich praw w sądach. Prawa jakoś na szczęście nie ruszają, więc jeśli ktoś ma odwagę się procesować (i oczywiście kasę) to wygra. W Niemczech jest dużo gorzej. Przez lata komuny byliśmy wpatrzeni w niemiecką rzekomą praworządność i rzekomą demokrację, ale oni nie mogą walczyć z systemem. Nikogo nie stać, żeby iść do niemieckiego sądu, bo bez adwokata nie wolno, a adwokat bierze tyle, że stać na to tylko najbogatszych. I tym sposobem wykończono naturopatów. To samo jesrf w UK i dlatego dr Wakefield nie mógł się obronić. Musiałby wyłożyć milion funtów, a kogo na to stać?

  Mamy zwyczaj chwalić cudze, bo nie znamy własnego. U nas jest mafia w sądach, ale oni grabią właścicieli majątku, np. kamienic. Za obrońców zdrowia się nie wzięli, bo im się to nie opłaca, przynajmniej na razie.

 8. bo marsze, petycje i błaganie okupanta o litość nie działają. Skuteczne jest tylko dochodzenie swoich praw w sądach.”

  Dokładnie, wszystko wyrzucane jest do kosza przez sekretarki.
  Dr Czerniak właśnie z kolegami podejmuje odważną oficjalną, prawną ofensywę.
  Tu możemy go wspierać skutecznie.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s