Film dokumentalny “Ofiarne Dziewice” – ofiary szczepień przeciw HPV

Krwiożerczy bogowie starożytnego świata domagali się ofiar ze zwierząt i ludzi. Żeby ich zadowolić starożytne ludy wyrywały z ludzkich piersi bijące serca, poświęcały życie dziewic i składały ofiary z małych dzieci. Naiwnie wierzyłam, że te czasy dawno się skończyły, a zabobonna wiara w okrutnych „bogów” odeszła do historii. Niestety, jedyne, co się w świecie zmieniło to scenografia: zamiast konnych wozów po naszych ulicach jeżdżą lśniące samochody, a elektronicznymi gadżetami naszpikowane są nawet spłuczki w WC. Cała reszta pozostała bez zmian. I jak zwykle prosty lud nie ma nic do gadania, bo wszystkie decyzje za niego podejmują „starsi i mądrzejsi”. Nawet te dotyczące jego życia i śmierci oraz duchowości.

To nie my decydujemy o tym, jakim bogom składa się ofiary ani kto zostanie poświęcony. Kiedy wejrzeć głębiej w kulisy naszej rzeczywistości okazuje się, że rządzące światem samozwańcze „elity” wciąż czczą „bogów” jak z najstraszliwszego horroru i z ochotą składają dla nich krwawe ofiary z ludzi (sprawdź np. hasło „Bohemian Groove” i „Lech Dokowicz”, a potem pójdź po nitce do kłębka za linkami, które zobaczysz jako powiązane).

Wojny, pogromy i czystki etniczne, mordująca ludzi na niewyobrażalną skalę służba zdrowia, a raczej służba chorób i siedmiu ciężkich boleści z jej najnowszym osiągnięciem jakim jest transplantologia, czyli dzielenie na części zamienne żywych ludzi (w tym wyrywanie z nich bijących serc, jak na azteckich piramidach), wszystko to dostarcza „bogom” upragnioną hekatombę cierpienia i krwi.

Przemysł farmaceutyczny i bezmyślni lekarze, działający jak trzymające się procedur automaty już dawno pobili rekord śmiertelności spowodowanej przez wszystkie działania II wojny światowej. Raport Death by medicine podaje, że w Stanach Zjednoczonych najczęstszą przyczyną śmierci jest medycyna konwencjonalna (783,936 całkowita liczba zgonów), zaraz po niej plasują się choroby serca (699,697) a trzecią pozycje zajmują nowotwory (553,251). A może raczej nie tyle te choroby, co skutki ich rzekomego leczenia (na śmierć), bo to nie są choroby śmiertelne. Te choroby leczy się szybko i skutecznie zwyczajną dietą i oczyszczaniem organizmu (sprawdź hasła „Terapia Gersona”, „Post Daniela”, „Metoda dr Ashkara” i film „What The Health„).

Polskie radio podało wiadomość, że w samych tylko USA Leki na receptę zabijają jedną osobę co 17 minut, a jest to prawdopodobnie wierzchołek góry lodowej, ponieważ prawdziwej skali śmierci nikt nie jest w stanie ustalić z powodu tuszowania lub niezgłaszania wszystkich przypadków.

Stacja telewizyjna CNN podała, że w USA co 17 minut umiera pacjent po zażyciu lekarstw przepisanych na receptę. To nie kokaina czy heroina od dealerów narkotyków są najczęstszą przyczyną nagłej śmierci, ale lekarstwa kupowane na receptę.

Dodajmy, że lekarstwa bez recepty są równie zabójcze, bo ludzie sądzą, że skoro można je kupić od ręki, to na pewno są bezpieczne. A nie są, zwłaszcza w połączeniu z innymi lekami, z którymi mogą wejść w interakcje.

Obecnie na pierwszą pozycję w zabijaniu wysuwają się szczepienia, to „największe dobro” jakie zaoferowała ludzkości skorumpowana i ślepa na skutki uboczne „nauka” medyczna. Szczepionki aplikuje się pod przymusem (bez informowania o tym rodziców) nawet wcześniakom i noworodkom, bez uprzedniego zbadania ich systemu odpornościowego i przeprowadzenia wywiadu rodzinnego. Broniących swoich dzieci rodziców nazywa się szkodnikami społecznymi i proepidemikami i grozi się im pozbawieniem praw rodzicielskich. Tymczasem dane z bazy VAERS (znowu to tylko wierzchołek góry lodowej, bo zgłaszanych jest max. 10% przypadków) są jednoznaczne: szczepienia nie chronią, lecz szkodzą!

Decydenci medyczni pozostają głusi i ślepi na wszystkie dowody naukowe potwierdzające nieskuteczność i szkodliwość szczepionek i na fałszerstwa naukowe przy ich badaniu. Przymus musi być utrzymany, a te, która twierdzą, że po szczepionce na HPV zostały sparaliżowane to wariatki i histeryczki, które muszą wstać i iść do szkoły lub pracy.

Zastanawiającą rzeczą jest fakt, że szczepionka przeciwko HPV najbardziej uszkadza dynamiczne i aktywne dziewczyny: sportsmenki, tancerki, aktorki, działaczki. Przypadek?

Ofiarne Dziewice – ofiary szczepień przeciw HPV

Zobacz też:

Wirus ludzkich brodawczaków (HPV) a rak szyjki macicy
Kuracje ortomolekularne na NOPy po szczepionce przeciw HPV
Geneza szczepionki przeciw HPV, czyli kolejny przypadek korupcji w nauce – Gabriela Segura
Krytyczne artykuły medyczne na temat szczepień przeciwko HPV.
Japoński doktor odkrył związek między szczepieniami przeciwko HPV a syndromem przewlekłego zmęczenia.
Szczepionka przeciwko HPV okaleczyła już dziesiątki tysięcy nastolatek – Oli Smith
Miliony ludzi dołączają do sekty składającej dzieci w ofierze – Del Bigtree
Bóg nie popiera szczepionek – Megan Heimer

12 komentarzy do “Film dokumentalny “Ofiarne Dziewice” – ofiary szczepień przeciw HPV

 1. To jest niestety cała ALOPATIA (mówię o filmie o szczepionce)!!! Kiedy czytam opowieści ludzi, którzy chodzą do lekarzy to wprost nie mogę uwierzyć w to, co się dzieje. Lekarze stali się zabójcami nr 1! Najpierw podają szczepionkę lub lek, który szkodzi, a potem podają coraz wiecej medykamentów, które szkodzą jeszcze bardziej. Ale czy to ich wina? Tak są uczeni! A że nie myślą to jest jak jest i nie będzie lepiej.

 2. Kopia strony jest tu https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:2Xn9CKuZ_BEJ:https://newsbook.pl/2017/12/23/gigantyczne-darowizny-za-lobbowanie-na-rzecz-szczepionek/+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

  A jakby i to znikło to wklejam całość:

  Gigantyczne „darowizny” za lobbowanie na rzecz szczepionek
  Przez NewsBook –
  23 grudnia 2017
  szczepionka
  Niektóre z największych na świecie, najpotężniejszych organizacji działających na rzecz szczepionek zostały przyłapane na przyjmowaniu pieniędzy od firm Big Pharma, zgodnie z nowym raportem.
  Amerykańska Akademia Pediatryczna (AAP), Koalicja Działania na Szczepienia (IAC) i Każde Dziecko (ECBT) należą do wiodących podmiotów propagujących fałszywe informacje na temat bezpieczeństwa szczepionek.
  Według najnowszych raportów: Wszystkie trzy organizacje aktywnie lobbują za ustawodawstwem, aby odrzucić świadomą zgodę na rzecz obowiązkowych szczepionek na rzecz obowiązkowych szczepień.
  AAP, IAC i ECBT były przedmiotem śledztwa, kto ergo efekty opublikowanego w The BMJ w listopadzie 2017 r. BMJ to międzynarodowe czasopismo o tematyce medycznej. Autorem artykułu jest Peter Doshi, który analizując źródła finansowania i działania trzech organizacji broniących szczepionek i pyta, czy są one „wystarczająco niezależne”.
  Organizacje popierające szczepionki lubią podawać się jako wiarygodne i niezależne źródła informacji. Jednak, jak wskazuje Doshi, wszyscy trzej dominujący gracze (AAP, IAC i ECBT) otrzymują fundusze od producentów szczepionek, a także znaczące fundusze rządowe od Centers for Disease Control and Prevention (CDC). Co więcej uczestniczą one w Komitecie Doradczym ds. Szczepień (CDP), będącym wpływową komisją, która spotyka się kilka razy w roku, aby sformułować rekomendacje dotyczące zaleceń dotyczących szczepionek dla dzieci i dorosłych.
  Doshi ujawnia, że w ciągu ostatniej dekady CDC była „stałym sponsorem” wszystkich trzech organizacji „non-profit”. AAP otrzymał od CDC około 20 milionów dolarów od 2009 roku. IAC otrzymała ponad 2 miliony dolarów na finansowanie szczepionek CDC w tym samym okresie, a jedna trzecia rocznych wpływów ECBT pochodzi z CDC
  Wszystkie trzy organizacje otrzymują wsparcie finansowe od producentów szczepionek. Po czym, udając niezależne od przemysłu farmaceutycznego lobbują na rzecz szczepień.

 3. To jedna banda pierdolcow kompatybilnych do spolu z rzadami i religiami a wszystko dla” dobra spoleczenstw” jak to oni nazywaja. Nie mam pojecia jna jaka skale takie mas szczepienia dzialaj w Chinach czy wogole w Azji ,domyslam sie tez ,ze Afryka jest juz dawno po swoim holokauscie szczepionkowym . Prawdopodobnie Polacy z racji bycia rasa centralna sa ulubiencami agend zajmujacych sie depopulacja w imie dominacji genetycznej jednej rasy wybranej .
  Podazajac za panem Zieba to toksyczne szczepionki zaprogramowane sa jak bomba zegarowa ,ktora zaskoczy w ciagu 2-3 generacji i ukaze swe plody w bezplodnosci przyszlych Polakow,bowiem organizmy naszych dzieci zaszczepionych sa juz zmodyfikowane i zaprogramowane na bezplodnosc w 3 generacji. Postepujaca gangrena postkomunistycznych taktyk do walki z Polakami po 89 roku,ktora polozyla nacisk na roznarkotyzowanie Polakow,oglupienie eudukacyjno -genderowskie oraz zniewolenie finansowe z naciskiem na wygnanie ekonomiczne nie przynioslo jednak oczekiwanych skutkow.Widac wyraznie, ze nacisk przymusu szczepionkowego ma tu wyrazny czynnik w przyszlej depopulacji Polakow i powinnismy bronic siebie a w szczegolnosci nasze pociechy przed alfonsami i innymi ciulaczo-nagabywaczemi na dobrowolne jaki i przymusowe szczepienia.

  Zastanawiam sie czesto jak to moze byc ,ze jednak Polacy prawie 40 milionowy narod ulega garstce agentow obcych wywiadow z Wiejskiej i poddaje sie taktykom zniewolenia i kastracji jak pokorne ciele. Czy moze jednak to pokorne ciele idace na rzez nie zostalo wychowane w hipnozie religijnej i taki wlasnie jest cel uboju Slowian polskich.Widoczne jest to a nawet razace w tworzeniu panstwa wyznaniowego na fundamentach judo-katolickich tradycji ale wdrazane przez agentury probanderowskiego nurtu do spolu z rydzykowskim oglupiaczem z Torunia oraz PO-Pis owskiej nomenklatury zjadaczy macznej hosti w locie.

  Zycze wszystkim wytrwania w dazeniu do wolnosci ducha i ciala oraz wolnej przestrzeni zyciowej dla Slowian na naszej ziemi oraz wesolego Zimowego Stania Slonca !.

  Szczodre Gody Bracia i Siostry!!

  https://www.gloria.tv/article/AvAorwxey3yK2f2YFfzNMz8Gu

 4. Po to właśnie Słowianom narzucono wielką, krwawą przemocą tę religię „pokoju, miłosierdzia, pokory, wybaczania i miłowania swoich nieprzyjaciół, nadstawiania drugiego policzka, oddawania szaty” i samounicestwienia. Trochę pomogło, ale nie do końca, bo buntowniczy duch wciąż się tli. Nie pomogły mordy i krwawe rzezie, więc wymyślili ekonomię i strzykawki. Teraz słowiański ludek musi harować od świtu do nocy i ledwie wiąże koniec z końcem, a dziećmi zajmują się ci, którzy wiedzą, jak urobić ludzką psychikę w pożądany sposób. Szczepienia nie tylko ubezpłodnią naród, ale skrócą życie jednostek do pożądanej długości ok. 40 lat. Polak będzie pracował wydajnie do 40-ki, a potem padnie i nie trzeba będzie wypłacać emerytur. No i oczywiście jego IQ spadnie do poziomu mniej więcej szympansa, więc nie będzie się wymądrzał ani buntował.

  Czytam czasem komentarze pod różnymi artykułami i znalazłam tam jakiś straszliwy, lewacki bełkot, którego prawie nie dało się zrozumieć, oprócz tego, że ta osoba potępia naszą polską anarchię. Baba miała ewidentnie wyprany mózg. Pod spodem ktoś się oburzył, że jak można tak lewacko bredzić, a ktoś inny wyjaśnił, że ta pani to Polka urodzona w Szwecji, więc faktycznie ma mózg sprany do czysta. Muzyk Jerzy Grunwald, który w młodości zwiał do Szwecji i tamże wychowywał swoje dzieci (a raczej wychowywało je szwedzkie państwo) mówi o swoim synu to samo; że ma totalnie lewacko wyprany mózg i nie można się z nim porozumieć, więc zostawia go w szwedzkim raju imigracyjnym, a sam ucieka z powrotem do ojczyzny. Tak więc w Polsce wcale nie jest tak źle. Mimo komunizmu nie zdołano Polakom wyprać mózgów i wciąż jeszcze myślimy w miarę normalnie. I to właśnie doprowadza do furii unijnych przywódców, bo gdyby nie Polacy, Węgrzy i Czesi to w Europie już dawno panowałby komunistyczny raj.

  Na szczęście żydokomunie nie uda się i tym razem. Oni budują Nowy Porządek Świata co najmniej od czasów babilońskich. Przecież już chrześcijaństwo powstało pod hasłem „JEDNA OWCZARNIA, JEDEN PASTERZ”!!! I i II wojna światowa miały stworzyć jednolity rynek, czyli Europa miała się stać jednym tworem, bez granic. Wciąż im nie wychodzi, mimo, że wciąż wymyślają coś nowego. Za każdym razem uzyskują jedynie hekatombę ofiar, ale cel nie zostaje osiągnięty. Tym razem też nie zostanie, bo już widać, że UE chwieje się w posadach. Wymordują najgłupszych i bezwolnych, zostaną mądrzy i buntowniczy, czyli strzelili sobie w kolano. Jak zwykle zresztą.

  Życzę wszystkim Szczodrych Godów, Słońce się odradza i będzie lepiej!!!

 5. Kraje zachodnie szczycace sie dobrobytem i tolerancja dla nas za komuny byly szczytem nieosiagalnego standartu ,dzis stoja na pograniczu upadku kulturowego i moralnego. Po 2 wojnie lewacki agendy wiedzialy jak oglupic tych ludzi zachodu ,ktorzy za standard zycia oddali swiadomosc i swoja wolnosc co zaskutkowalo przypuszczonym i zaplanowanym importem azjatycko-afrykanskich hybryd zwanych migrantami.I to jest ostatni etap niszczenia potomkow slowian europejskich. Polacy maja jeszcze ciagle szanse tyle, ze musza przejrzec na oczy i przejac wladze ,ktora nalezy do nich a nie do sekt chabadowo-korporacyjnych.

  Niestety szatan korpo-bankierow znalazl juz dawno luke na poziomie mentalnym okupowanego ludu .Znalazl ja w religji ,ktora narzucil i uderzyl w nas z podwojna sila. Polacy Slowianie musza poznac swoja historie i tradycje slowian ,tylko to moze nas uratowac a cale nieszczescia Polakow odbywaly sie zawsze po przez poziomu religijny. Jesli Polacy nie zdjagnozuja raka to PIS dopnie do konca zaplanowane ludobojstwo medyczne na nasi naszych dzieciach.

  „Skutecznie wykorzystując wymienione zasady Prawo i Sprawiedliwość stworzyło Polakom miraż poprawy warunków życia i sytuacji gospodarczej Polski. Dużego wsparcia w budowie tej fatamorgany przez PiS udzieliło duchowieństwo kościoła katolickiego, w tym zwłaszcza hierarchia i Radio Maryja.

  Udawanie zatroskania o Polaków poprzez gołosłowne powtarzane miliony razy obietnice bez pokrycia i drobne w swojej wadze co do skutków, pozytywne społecznie rozwiązania na czele ze sztandarowym 500+, mają w istocie charakter marketingowo-osłonowy dla kształtowania krok po kroku wielu rozwiązań systemowych, które będą miały bardzo negatywne konsekwencje dla Polaków i Państwa Polskiego.”

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/10/czy-pis-kontynuuje-dopinanie-systemu-ludobojstwa-medycznego-w-polsce/

 6. Ciekawostka odnośnie zgłaszania NOPów, poniższy cytat pochodzi z dokumentu sporządzonego przez jeden z departamentów najwyższej instytucji do spraw zdrowia publicznego – U.S. Department of Health & Human Service

  “Działania niepożądane leków i szczepionek są powszechne, ale są niedostatecznie raportowane. Chociaż 25% chorych leczonych ambulatoryjnie doświadcza niepożądanych efektów ubocznych, to mniej niż 0,3% wszystkich zdarzeń niepożądanych i 1-13%
  poważnych niepożądanych efektów ubocznych zgłoszono Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Podobnie, mniej niż 1% niepożądanych odczynów poszczepiennych [NOP] zostało zgłoszone.” – Electronic Support for Public Health–Vaccine Adverse
  Event Reporting System (ESP:VAERS) https://healthit.ahrq.gov/sites/default/files/docs/publication/r18hs017045-lazarus-final-report-2011.pdf

  To też jest ciekawe, jak „bardzo” rwią się do tego, żeby mieć oficjalnie w bazach danych rzeczywistą skale dobroczynności szczepień”

  Idea automatyzacji raportowania niepożądanych odczynów poszczepiennych do bazy VAERS nie jest nowa ani nawet trudna do osiągnięcia. Agencja zajmująca się badaniami i jakością opieki zdrowotnej, działająca w ramach Health and Human Services podjęła starania w tym kierunku w 2007 roku. Agencja przekazała środki finansowe w wysokości około 1 miliona dolarów na automatyzację raportowania NOP do bazy VAERS firmie Harvard Pilgrim Health Care. Rezultatem była udana automatyzacja raportów niepożądanych odczynów poszczepiennych w Harvard Pilgrim:
  “Od czerwca 2006 do października 2009 r. wstępnie dane zebrano od 715.000 pacjentów i 1,4 miliona dawek (45 różnych szczepionek) podanych 376.452 osobom. Z podanych dawek zidentyfikowano… 35.570 możliwych efektów ubocznych.” – str. 6 https://healthit.ahrq.gov/sites/default/files/docs/publication/r18hs017045-lazarus-final-report-2011.pdf
  Te wyniki powinny być zaskakujące dla HHS, ponieważ pokazują, iż tylko w okresie ponad trzech lat odnotowano 35.570 niepożądanych odczynów poszczepiennych u zaledwie 376 452 biorców szczepionek. Biorąc pod uwagę ustawowy mandat HHS, aby zapewnić bezpieczniejsze szczepionki, powinno przyspieszyć proces automatyzacji raportowania do bazy VAERS. Jednak tak się nie stało.
  Po zautomatyzowaniu raportowania niepożądanych odczynów poszczepiennych na Harvard Pilgrim, twórcy tego systemu poprosili Centrum Kontroli Chorób [CDC] o ostatni krok, czyli połączenie bazy VAERS z system na Harvardem Pilgrim, dzięki czemu raporty te mogłyby być automatycznie przesłane do bazy VAERS. Zamiast tego CDC odmówiło współpracy. Odbiorcy dotacji z Harvard Pilgrim tak to wyjaśnili:
  “Niestety, w ogóle nie mieliśmy możliwości przeprowadzenia oceny wydajności systemu, ponieważ niezbędne kontakty w CDC przystały być już dostępne, a konsultanci CDC odpowiedzialni za otrzymywanie danych nie reagowali już na nasze wielokrotne prośby o przeprowadzenie testów i oceny.” – str.6
  Po trzech latach i wydaniu 1 miliona dolarów z pieniędzy podatników, CDC odmówił nawet komunikowania się z odbiorcami tych środków finansowych przekazanych szkole medycznej na Harvardzie. Źródło: http://icandecide.com/white-papers/VaccineSafety-Version-1.0-October-2-2017.pdf

  A to jest obraz sytuacji z Polski, choć nie wspominają o zgłaszaniu NOPów:

  „Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), w 2013 r. w Polsce działania niepożądane leków zgłosiło jedynie 0,1 proc. mieszkańców, podczas gdy w Wielkiej Brytanii 7,3 proc., Niemczech 6 proc., we Francji 3,1 proc. oraz we Włoszech i Hiszpanii – po 2 proc.” – Źródło: Rynek Zdrowia, Zaskakująco mało zgłoszeń o niepożądanych działaniach leków, 04.12.2015 http://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/Eksperci-zaskakujaco-malo-zgloszen-o-niepozadanych-dzialaniach-lekow,157349,6.html

  https://szczepienia.wybudzeni.com/nop-niechciany-odczyn-bezposredni/

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.