Sprawa dr Huberta Czerniaka, czyli czy Polska jest państwem bezprawia?

Jutro, 20 grudnia 2017 r. o godz. 13 w Łodzi, na ulicy nomen omen CZERWONEJ (jak komunizm) nr 3, pod Okręgową Izbą Lekarską, odbędzie się protest w obronie dr Huberta Czerniaka, jednego z bardzo, ale to bardzo nielicznych lekarzy, którzy mają odwagę sprzeciwić się terrorowi firm farmaceutycznych i Izb Lekarskich i głosić najprawdziwszą prawdę na temat zdrowia i szczepień.

Prywatne ugrupowanie kilku lekarzy, których nikt nie wybrał w demokratycznym głosowaniu uzurpuje sobie prawo do terroryzowania wszystkich lekarzy w Polsce i zmuszania ich, żeby bezlitośnie truli i zabijali swoich pacjentów. To przerażające, że tych, którzy mają odwagę zbuntować się przeciw temu bezprawiu można policzyć (dosłownie) na palcach jednej ręki!

Mimo to ja jednak wierzę w praworządność. Przypominam, że wszyscy rodzice, którzy nie dali się sterroryzować sanepidom i kategorycznie odmówili szczepienia swoich dzieci wygrali procesy w sądach i uzyskali prawomocny wyrok potwierdzający, że nie ma przymusu szczepień i że na zaszczepienie dziecka mają czas od pierwszej doby do 19 roku życia dziecka.

Doktor Jan Baranowski, homeopata z Poznania, którego Izba Lekarska próbowała oskarżyć o leczenie niezgodne z procedurami i pozbawić prawa do wykonywania zawodu wygrał proces przed sądem i dziś może spokojnie pomagać swoim pacjentom.

Doktor Marek Bachański, który sprzeciwił się szefostwu Centrum Zdrowia Dziecka w kwestii leczenia marihuaną, za co został wywalony z pracy, poszedł do sądu, a sąd przywrócił go na dawne stanowisko i nakazał wypłatę zaległych poborów.

To, czy Polska będzie krajem prawa lub bezprawia zależy tylko i wyłącznie od nas wszystkich.
Jeśli pozwolimy się terroryzować, jeśli lekarze zgodzą się na łamanie prawa przez szefów w pracy, jeśli my wszyscy pozwolimy skorumpowanym przez kartele farmaceutyczne lekarzom w przychodniach i sanepidom na łamanie naszych praw, jeśli będziemy pokornie niczym barany wykonywać wszystkie, nawet bezprawne rozkazy, to sami spowodujemy, że zapanuje totalne bezprawie i terror.

Ale jeśli pokażemy władzy, że nie jest władzą, lecz naszą służbą, a władzą to jesteśmy my, co jest wyraźnie zapisane w Konstytucji, wtedy w kraju zapanuje porządek prawny, a my będziemy żyć jak ludzie, a nie podeptany motłoch.

11 komentarzy do “Sprawa dr Huberta Czerniaka, czyli czy Polska jest państwem bezprawia?

 1. Pingback: Sprawa dr Huberta Czerniaka, czyli czy Polska jest państwem bezprawia? | 7777777blog

 2. Nie tylko H. Czerniak…!

  A co z dr Jaśkowskim nikt chyba nie protestował w jego obronie a on był PIERWSZYM
  Ma wstrzymane wykonywanie zawodu!
  Proszę zobaczyć w tv Tagent.

 3. Tego Mateo to popird..il,niech sie martwi o swoje zdrowie i kolesi z bankow a my Polacy o swoje. Tam gdzie zaczyna sie przymus leczenia,zywienia,myslenia i umierania tam zaczyna sie korporacyjny oboz koncentracyjny a nie ich demokracja i wolnosc. Zastanawiam sie czy to Morawiecki jako patriota polski nie zna slow fraszki na zdrowie ?czy nie mial czasu sie nigdy nauczyc a skoro nie wlazi tak jemu w glowe to jak skonczyl 5 uczelni w 2 lata. Normalen banko-korporacyjne matoly.

 4. Widocznie jarmułka blokuje dostęp do świadomości. Gdyby nosił berecik z antenką jak Lepper to miałby lepszy wgląd w rzeczywistość 🙂

 5. Zastanawiam sie czy to Morawiecki jako patriota polski ”

  Dobry żart 😀

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/12/10/prawdziwa-twarz-premiera-m-morawieckiego/

  z 12.12: ”Dzisiaj rano na RMFFM podczas wywiadu z Kornelem Morawieckim redaktor prowadzący przeczytał fragment artykułu z jakiejś gazety żydowskiej, który brzmiał: „Chrzścijanin o żydowskich korzeniach został Premierem Polski…”

  Marszałek senior próbował zaprzeczać tłumacząc m.in., że ciotka Mateusza mieszkająca w Izraelu „to tylko przyjaciółka żony..” 😆 ”

  Tatuś kłamczuszek 😉

 6. Cały internet obiegły zdjęcia z żydowskiej imprezki, bodajże u tego ostatnio (nie)sławnego Johnny’go Danielsa z Izraela, gdzie liczni patrioci, ale na pewno nie polscy (a wśród nich Morawiecki) żarli w jarmułkach koszerny obiadek. Oni już nawet nie próbują zachowywać pozorów. A przyjaciółka matki z Izraela? Żydzi nie przyjaźnią się z gojami. Prof. Nowak powiedział, że Morawiecki jest pełnym żydem, bo po matce, a on wie co mówi, bo sam jest żydem, tyle tylko, że on faktycznie jest polskim patriotą. O dziwo po matce, która tak go wychowała.

 7. Proszę, na pewno nie tylko w swoim własnym imieniu, o jak najszybszą relację z WYNIKÓW starcia Pana Huberta z mafią, 20-go, bo nie ma nic nigdzie.
  Może Zagórski najprędzej coś zapoda, albo Zięba…
  Przecież wszyscy czekają w napięciu ! Czy doktor się obronił przed tą swołoczą, bo wcale to nie jest takie pewne,
  skoro coraz jaskrawiej widać, że BEZPRAWIE w Polsce szerzy się (bezkarne) coraz bezczelniej i jawniej.

 8. Chyba dr Czerniak nie może informować o tym, co wydarzyło się w 4 ścianach IL. Tak podejrzewam, bo zaraz po wyjściu z „przesłuchania” nie pisnął na ten temat ani słowa. Ale popytam i dowiem się.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.