Szczepienia orężem wojny

Prof Maria Dorota Majewska (VAERS)

Skorumpowany establiszment medyczny oraz media nieustannie nas straszą epidemiami „śmiertelnych” chorób takich jak odra, świnka, krztusiec, czy ospa wietrzna, na które od lat nikt nie umiera ani w Polsce ani w innych krajach rozwiniętych, choć tysiące dzieci nadal na nie chorują. Nic więc dziwnego, że młodzi rodzice, którzy mają świadomość zagrożeń dla zdrowia i życia ze strony szczepień, dręczą się wątpliwościami czy, czym i kiedy szczepić swe dzieci. Przez wiele dekad badania porównujące zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych były torpedowane przez koncerny farmaceutyczne, jednak ostatnio własnym sumptem rodziców i niezależnych naukowców takie badanie udało się przeprowadzić w USA. Wyniki jednoznacznie pokazują, że dzieci szczepione wielokrotnie częściej chorują na różne choroby chroniczne, neurologiczne, nieprorozwojowe, psychiczne (autyzm, ADHD, upośledzenie umysłowe), gastryczno-jelitowe i immunologiczne, a także na ciężkie choroby zakaźne takie jak zapalenie płuc. W przeciwieństwie, dzieci nieszczepione są doskonale rozwinięte, wyjątkowo zdrowe, inteligentne, oraz rzadko chorują, choć częściej zapadają na krztusiec i ospę wietrzną (dziś choroby łagodne i łatwo uleczalne).

Duże badania przeprowadzone przez rządową amerykańską agencję CDC ujawniły, że szczepionki z tiomersalem (rtęciowym konserwantem) i MMR powodują autyzm. Wyniki tych badań zostały potem na żądanie koncernów farmaceutycznych oraz dyrekcji CDC zafałszowane i zakłamane ich publikacje demonstrowały brak wpływu szczepień na autyzm. Jednak stniejące nagrania i transkrypcje wypowiedzi autorów tych badań nie pozostawiają cienia wątpliwości, że te szczepienia są przyczyną autyzmu.

Ani w USA, ani w Europie nie przeprowadzono badań analizujących zgony poszczepienne, choć dane zebrane w amerykańskiej bazie VAERS wskazują, że w ciągu ok. 20 lat szczepienia mogły zabić prawdopodobnie blisko 100 000 osób w USA. Australijska badaczka Vera Scheibner udokumentowała, że większość śmierci łóżeczkowych zdrowych niemowląt nastąpiła w ciągu kilku godzin lub dni po szczepieniach. Natomiast duńskie badania przeprowadzone w Afryce ujawniły, że niemowlęta, które otrzymały szczepionki DTP, umierają 5 do 10 razy częściej niż niemowlęta nieszczepione (http://www.ebiomedicine.com/article/S2352-3964(17)30046-4/fulltext?ct=t().

W krajach Europy zachodniej do niedawna istniała dobrowolność szczepień, lecz i tam, mimo dostępnej wiedzy nt. ich szkodliwości, ostatnio nasila się terror szczepienny. Nie poddaje się temu Szwecja, której parlament zakazał przymusu szczepień, ani Niemcy, gdzie Angela Merkel wypowiedziała się, że jest za pełną ich dobrowolnością. Analogiczne stanowisko przyjęli rosyjska Duma i Putin w odniesieniu do dzieci rosyjskich. Ale we Francji i Włoszech kartelom farmacji udało się skorumpować polityków, którzy próbują odbierać obywatelom podstawowe prawa człowieka i narzucać przymus szczepień. Zaniepokojenie społeczne i protesty przeciw medycznej tyranii nasilają się więc także w Europie zachodniej, czego wyrazem jest wypowiedź noblisty Luca Montagniera, który prognozuje, że przymusowe szczepienia całkowicie zniszczą młode generacje (https://www.facebook.com/jbhandleyjr/posts/1911247192248760). W USA to się już dokonało.

Przymusowe masowe szczepienia stały się dziś orężem wojny politycznej. Nie ma już wątpliwości, że są szkodliwe i nie chronią trwale lub wcale przed chorobami zakaźnymi, więc argumenty, że służą ochronie zdrowia publicznego można między bajki włożyć. Przymus szczepień jest stosowany tylko w krajach skolonizowanych lub silnie skorumpowanych przez koncerny farmacji. Nietrudno się domyślić, jaki jest ich ukryty cel. Został on nam uświadomiony niedawno przez brytyjskiego księcia Karola, wcześniej przez Billa Gatesa i innych globalistów. Nie chodzi tylko o zyski, ale przede wszystkim o depopulację pewnych grup społecznych i etnicznych.

16 komentarzy do “Szczepienia orężem wojny

 1. Więcedj takich lekarzy nam trzeba!
  Już chcą zabrać temu zacnemu człowiekowi prawo wykonywania zawodu:

  Dr Hubert Czerniak o swojej pracy w Centrum Terapeutycznym MaxHemp

 2. Upss… przez nieuwagę usunęłam jeden komentarz, który wpadł do spamu. Chciałam go stamtąd wyciągnąć, ale kliknęłam coś nie tak i przepadł. Chodziło o wypisanie rocznego synka z przychodni. Napisz autorze to jeszcze raz, bardzo przepraszam za swoje gapiostwo 😦

 3. Dr Czerniak gra ostro, a oni jeszcze ostrzej. Oni wierzą, że mają władzę, ale tak naprawdę jej nie mają, bo to samozwańcy. Pytanie tylko, czy dr Czerniak zna swoje prawa i potrafi je wyegzekwować? Jeśli wie co jest grane, to powinien wygrać, ale czeka go długa walka. A jeśli nie zna, to oni będą górą.

 4. Pytanie tylko, czy dr Czerniak zna swoje prawa i potrafi je wyegzekwować? ”

  Mają z Jurkiem i innymi lekarzami swoich prawników, poza tym tworzą
  jakąś jednostkę – stowarzyszenie-związek (?) , aby razem występować przeciwko tej skorumpowanej bandzie szkodników.
  W kupie siła ! 😀
  Tego się nie da zatrzymać.

 5. Moja kuzynka wlasnie urodzila wymarzona coreczke.
  Jeszcze jak byla w ciazy delikatnie probowalem uswiadomic ja o szkodliwym dzialaniu szczepionek.
  Staralem sie pozostac z nia w stalym kontakcie mailowy dolaczajac czasami odpowiednie linki.
  W tym roku jeszcze widziala moja nieszczepiona corke.
  I wlasnie sie dowiedzialem ze jej nowonarodzona coreczka musi pozostac w szpitalu bo ma wysokie crp i ze dostala antybiotyk!
  Od razu wyslalem jej maila z pytaniem czy lekarze znaja powod wysokiego crp i zeby wstrzymala sie ze szczepieniem w takiej sytuacji. Chociazby do czasu wyjasnienia.
  Normalnie pisalem do niej co tydzien z zapytaniem czy juz rodzi i zawsze odpisywala, unikala jednak zawsze tematu szczepien. Po porodzie dostalem jeszcze od niej dwie odpowiedzi.
  Po moich ostatnich dwoch zamilkla. Nie wiem czy ma to zwiazek z tym co do niej ostatnio napisalem, bo naprawde przestalem sie patyczkowac (dorzucajac ostatnie wystapienie J. Zieby) czy tez z jej dzieckiem dzieje sie niezadobrze. Nie chce dodatkowo stresowac karmiacej matki wiec chyba odpuszcze.
  Napewno durna pinda dala ja zaszczepic!

 6. Staram się nie stresować cudzą głupotą, ale to jest bardzo trudne. Nie wiem, jak się uodpornić na to, że kochający rodzice krzywdzą, a nawet zabijają własne dzieci, bo tak bardzo wierzą w system i czują takie obrzydzenie do samodzielnego szukania prawdy. Ale powiem ci, że kiedy ja byłam młoda to też byłam strasznie głupia, tyle tylko, że miałam szczęście, że w tamtych czasach nie było tylu szczepień. Zastanawiam się, czy gdyby ktoś mądry poinformował mnie dokładnie i szczegółowo, jak groźne są szczepienia i gdybym sama o tym poczytała, to czy zdobyłabym się na to, żeby w przychodni powiedzieć „nie”. Bo wdrożono mnie do posłuszeństwa! Moja matka nie znosiła sprzeciwu, zawsze nam powtarzała, że nie rozumie słowa „nie”. Większość dzieci tak się tresuje, a z dzieci wyrastają wytresowani dorośli. „Dla dobra całego społeczeństwa”, bo przecież buntownicy są groźni dla władzy. I dlatego ludzkość zmierza ku zagładzie.

 7. ”Napewno durna pinda dala ja zaszczepic!”

  Wygląda na to, że tak..

  Ostatnio w podstawówkach są takie przypadki:

  ”Dzień dobry.
  Bardzo proszę wypełnić na jutro ”karty” przekazane przez higienistkę szkolną.
  Do kart wypełnionych dołączyć książeczkę zdrowia dziecka, to potrzebne jest,
  ponieważ w czwartek będzie w szkole lekarz i dzieci, które dostały kartki
  będą szczepione.
  pozdrawiam …..”

  Wszystkie się grzecznie zaszczepiły oprócz jednej 🙂
  Kto tu się budzi w tym społeczeństwie ?!

 8. pozdrowienia dla dr. Czerniaka!

  Coś ciekawego znalazłem. Może znacie a może nie…

  74. „Istnieje prawdopodobieństwo, że epidemia AIDS została wywołana przez kampanię masowych szczepień mających wykorzenić ospę. Światowa Organizacja Zdrowia, która sterowała 13-letnią kampanią szczepień, bada nowe dowody naukowe wskazujące na to, że szczepionki na ospę obudziły niespodziewaną epidemię wirusa HIV (…) Dalsze dowody pochodzą z Walter Reed Army Medical Center w Waszyngtonie. Chociaż szczepionka przeciwko ospie nie jest już przechowywana do celów zdrowia publicznego, nowi rekruci Amerykańskich Sił Zbrojnych zostali zaszczepieni dla ostrożności w przypadku ewentualnej walki biologicznej. Rutynowe szczepienia wywołały u 19-letniego rekruta chorobę AIDS (…) Dane Światowej Organizacji Zdrowia wskazują, że największe zakażenia wirusem HIV w Afryce Środkowej przypadają najwięszej ilości szczepień, dane są następujące: Zair 36,878,000; Zambia 19,060,000; Tanzania 14,972,000; Uganda 11,616,000; Malawi 8,118,000; Rwanda 3,382,000 i Burundi 3,274,000 (…) Brazylia, kraj ujęty programem zwalczania ospy, ma najwiekszą zachorowalność na AIDS w regionie Ameryki Południowej (…) AIDS po raz pierwszy został zgłoszony w San Francisco w 1981 i było to dwa lata po wizycie w Afryce. Obecnie wiadomo, że państwa te stały się rezerwuarem AIDS już w latach 70.”
  – London Times, 11.05.1987

  https://czuwajacy.blogspot.com/2016/02/dowody-zniewolenia-kastowego.html

  Pozdrawiam!
  Ad

 9. Rodzice szczepa swoje dzieci, bo zaprogramowano w nich strach przed chorobami. Programuje sie subtelnie i wieloma sposobami, a informacje o tych sposobach sa dostepne na internecie i pomimo to trudno sie przed tym obronic. Nawet ludzie z powyzszona swiadomoscia moga im ulegac nie zdajac sobie z tego sprawy. Tym trudniejsza jest z nimi walka. Podziwiam autora czy autorke blogu i chyle glowe wobec odwagi poruszania takich tematow za ktorymi stoja gigantyczne pieniadze napedzane jeszcze wieksza chciwoscia i brakiem czlowieczenstwa.

 10. Ten cały szczepionkowy biznes bazuje na lęku. Straszą lekarze, media, sąsiedzi, a najbardziej straszą reklamy w TV. Ja już się nie boję, ale pierwsze kroki wymagały odwagi. Traz już robię to bez dreszczyku emocji. Robię to, żeby oczyścić się z poczucia winy, że kiedyś byłam bardzo nieświadoma i szczepiłam swoje dzieci. Mogę się usprawiedliwić tylko tym, że wtedy nie było internetu, wiec nie miałam dostępu do wiedzy i musiałam polegać na opinii lekarzy i tym, że szczepień było dużo mniej i nie były jeszcze aż tak groźne jak obecnie (5w1 czy 6w1 + te straszne adiuwanty). Ponieważ sama byłam kiedyś skuta lękiem, nie potępiam ludzi, którzy szczepią, bo się boją chorób, śmierci i sanepidu. Chciałabym dotrzeć do jak największej liczby ludzi i przebudzić ich z tej strasznej hipnozy, w jakiej utrzymuje nas ten chory system. Ludzie, obudźcie się, Natura nie chce zabić waszych dzieci, robią to koncerny farmaceutyczne, a nie choroby.

 11. Trochę nie na temat, ale aborcja to po prostu kolejny przemysł masowej śmierci. Oficjalna teoria głosi, że usuwa się tam płody do góra ok. trzeciego miesiąca życia, a w rzeczywistości abortowane są nawet płody ( a właściwie to już chyba wykształcone biologicznie dzieci ) nawet kilkutygodniowe. Te większe, którym udaje się przeżyć swoją własną aborcję, są w tych klinikach mordowane:
  https://opoka.org.pl/biblioteka/Z/ZR/mrodzina201503-klinika-ab.html

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.