Gdzie mówią pieniądze tam prawda milczy

Posłowie, politycy i rząd, dokładnie tak samo jak panie uprawiające najstarszy zawód świata, dają dupy każdemu, kto im zapłaci. Płacimy im my, z naszych przymusowo zdzieranych podatków, więc nam obiecują, że jak tylko wsadzą swoje ryje do koryta to nam zrobią dobrze i będziemy żyli w raju. A potem przychodzą panowie z wielkich korporacji, ze swoimi wielkimi walizkami pełnymi pieniędzy i oczywiście panienki natychmiast zapominają o obietnicach i przyzwoitości.

Suweren, rdzenny mieszkaniec naszego kraju, dla którego te dziwki miały pracować, zostaje zdradzony, sprzedany i zamieniony w niewolnika.

O uwodzicielu naiwnych panien (a w naszym przypadku skretyniałego elektoratu POPiSu) stare, ludowe porzekadło mówi: „Jak sięga to przysięga, jak dostanie to przestanie”. Politycy dostali czego chcieli, czyli zostali wybrani, a głupia panna, czyli elektorat, wykorzystany i po fakcie ze wzgardą porzucony.

Kto ma choć trochę oleju w głowie i zdolność wyciągania logicznych wniosków z obserwacji świata ten wie, że rządy nie rządzą, one są jedynie listkiem figowym, który maskuje powszechnie znaną prawdę, że władzę nad światem już dawno przejęły wielkie korporacje i zarządzający nimi ludzie cienia. Opłacają oni hojnie wszystkie możliwe partie polityczne, dzięki czemu nie ma dla nich znaczenia, która z nich zwycięży w „demokratycznych” wyborach. Ale naiwnych, wierzących w demokrację, wciąż nie brakuje.

Suweren, zamiast zażądać natychmiastowego usunięcia prostytutek z sejmu i rządu, pokornie prosi je i błaga, żeby zechciały wywiązać się z obietnic. To jest jakaś kpina z prawa i dobrych obyczajów! Jeśli ktoś złamał warunki umowy i okazał się pospolitym oszustem należy go aresztować.

Won z sejmu na pigalak!

A oto sprawozdanie z burdelu, tylko dziwne, że nie powiesili tam czerwonych latarni:

14 komentarzy do “Gdzie mówią pieniądze tam prawda milczy

 1. czy nie plynie stad wniosek, ze „sejm” i „rzad” jako pomysl nie działa i należy go zastapic calkiem innym, sprawdzonymi, sposobami samorzadzenia sie?

 2. Pingback: 7777777blog

 3. Pingback: Gdzie mówią pieniądze tam prawda milczy | 7777777blog

 4. cała ta pseudodyskusja ograniczyła się do komentowania punktu 12)

  12) po art. 49 dodaje się art. 49a–49i w brzmieniu:
  „Art. 49a. 1. Terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ustanawia się strefą wolną od
  upraw GMO.
  2. Dopuszcza się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prowadzenie uprawy
  GMO wyłącznie na gruntach rolnych w strefie wskazanej do jej prowadzenia na
  określonym obszarze, zwanej dalej „strefą prowadzenia uprawy GMO”, po uzyskaniu
  zezwolenia, o którym mowa w ust. 3. Uprawę GMO prowadzi się zgodnie
  z określonymi w tym zezwoleniu warunkami, sposobem i terminem.
  3. Zezwolenie na utworzenie strefy prowadzenia uprawy GMO wydaje minister
  właściwy do spraw środowiska, po zasięgnięciu opinii:

  natomiast całkowicie przemilczano punkt 11)

  11) po art. 41 dodaje się art. 41a w brzmieniu:
  „Art. 41a. Wprowadzenie do obrotu nie wymaga uzyskania zezwolenia, o którym
  mowa w art. 41, jeżeli produkt GMO został wprowadzony do obrotu na podstawie
  przepisów rozporządzenia (WE) nr 1829/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia
  22 września 2003 r. w sprawie genetycznie zmodyfikowanej żywności i paszy albo na
  podstawie decyzji wydanej przez państwo członkowskie inne niż Rzeczpospolita Polska
  zgodnie z przepisami wdrażającymi część C dyrektywy Parlamentu Europejskiego
  i Rady 2001/18/WE z dnia 12 marca 2001 r. w sprawie zamierzonego uwalniania do środowiska organizmów zmodyfikowanych genetycznie i uchylającej dyrektywę Rady
  90/220/EWG.”;

  źródło: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/druk.xsp?nr=1424

  więcej: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=FC9D0728E27F7D3EC12580ED00286A66

 5. Sejm i rząd i cała idea władzy oraz demokracji zostały pomyślane jako narzędzie zniewolenia całych narodów przez małą, łatwą do kontrolowania grupkę zarządców. Dlatego ja nigdy nie uczestniczę w wyborach.

 6. AstroMario – trudno się z Tobą nie zgodzić. Czy zechcesz zapoznać się z poglądami tego pana?

  Również Narodowy Front Polski ma ciekawe propozycje

  Może czas skończyć rozpaczać, a zjednoczyć się i zacząć działać? Połączyć pomysły dokonać ich syntezy i stworzyć „antidotum” na truciznę współczesnego świata inspirowanego teoriami marksizmu?

 7. Gdzie się nie ruszysz wszędzie pejsaci. Opanowali albo stworzyli niemal każdą opozycję, a autentycznie niezależne jednostki wybijają jak wszy.

  Czyli potwierdza się starożytna maksyma: „jedyną przyczyną nieszczęść na tym świecie jest ludzka ignorancja”. Gdyby ludzie byli świadomi żaden pejs nie byłby w stanie ich ogłupić i zwieść. Niestety, ludzie śpią i dlatego dają się zapędzać do różnych stad, które mącą im w głowach i wiodą na manowce. Czyli nie ma innego wyjścia jak powrót do korzeni – do życia w ukryciu, z dala od polityki i ludzkiej głupoty.

 8. Fajny blog. Dobrze, że wyniósł się z neon24. Nie rozumiem, dlaczego ludzie piszą gdzieś, gdzie ktoś może im nałożyć cenzurę lub podmieniać zdjęcia. Na WP tego nie ma. Nie wiem, czy jeszcze jest ranking blogów dnia ale kiedyś był i tam się działy cuda, bo najbardziej poczytne blogi, takie, które permanentnie siedziały na szczycie popularności nagle znikały w niebycie. Potem autorzy tych blogów pisali u siebie, że zostali zablokowani z powodu niepoprawności politycznej. I tyle. Taki mały sabotaż, którego i ja doświadczyłam, kiedy po wielomiesięcznym okupowaniu pozycji ok. od 7 do 13 po prostu nagle znikłam jak kamfora, a na szczyt dostały się blogi, których nikt nie czytał. Pozycja w tym rankingu w żaden sposób nie wpływała na popularność bloga, tylko miło łechtała ego, bo czytelnicy chyba wcale nie sprawdzali tego rankingu, a jedynie czytali blog. Teraz tego rankingu chyba już nie ma, a to był chyba jedyny sposób, w jaki admini mogli dokuczyć autorowi. Moi wrogowie robili mi tylko reklamę rekomendując mnie do wyśmiania na forach dyskusyjnych albo na wykopie (skąd mnie wykopano na amen). Wtedy miałam najwięcej wejść.

 9. Witaj, Astromario 🙂 Czytam twój blog od dawna, ale dopiero teraz zdecydowałam się dodać komentarz: otóż czy znana Ci jest strona http://channelingerik.com/? Matka kontaktuje się ze swym zmarłym synem; strona zawiera MNÓSTWO informacji o np. NWO, iluminatach etc. – Erik Medhus zza grobu zaprzecza wielu informacjom o nich, stwierdzając, ze nie sa aż tacy groźni. Na stronie znajdziesz także wywiady pośmiertne ze słynnymi ludźmi, np. zamachowcami z WTC etc.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.