Świat stanął na głowie – służba drze mordę na swojego pana!

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej mówi jasno i wyraźnie:

Rozdział I
RZECZPOSPOLITA
(…)
Art. 4.

 1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
 2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio

Jednak te zapisy są martwe! W sposób będący zaprzeczeniem zasad demokracji władzę w naszym kraju sprawują posłowie, urzędnicy, a nawet lekarze najniższego szczebla, którzy bezczelnie terroryzują suwerena, zapominając o tym, że to on jest ich panem i jedyną, prawowitą władzą w tym kraju!

Władza o strukturze piramidalnej została wymyślona jedynie po to, żeby było wiadomo, kogo skorumpować lub zastraszyć jeśli się opiera.

System, w którym prawa ustanawia garstka (p)osłów, których dodatkowo niewoli dyscyplina partyjna, jest idealny dla wielkich korporacji i obcej agentury. W obecnym układzie, żeby kupić dowolną ustawę oraz każde prawo wystarczy dać w łapę zaledwie kilku osobom. Równie łatwo jest się pozbyć opornych – jeśli poseł nie da się ani kupić ani zastraszyć składa mu wizytę seryjny samobójca lub jego samochód z niepojętych przyczyn, na prostej drodze, wpada na barierki powodując śmierć kierowcy.

Skorumpowani posłowie traktują nasz kraj jak swój prywatny folwark, a suwerena i prawowitego właściciela tych ziem zamieniają w zgraję upodlonych niewolników. Dla nich liczy się jedynie to, ile mogą zyskać dzięki łapówkom od korporacji. To właśnie dlatego, mimo zdecydowanego oporu narodu, w Polsce obowiązuje niedemokratyczny przymus szczepień i importu GMO.

Co się z nami wszystkimi stało, że sytuację, w której przełożony boi się swojego poddanego i zachowuje się jak jego sługa uznaliśmy za normę? Ludzie! Czas się obudzić, bo jeszcze trochę, a będzie za późno.

Jerzy Zięba, w swoim genialnym, krótkim i treściwym wystąpieniu uświadamia (p)osłom, że to my jesteśmy ich pracodawcami, bo to my im płacimy, a oni, jako nasza służba, mają obowiązek pokornie robić to, czego my żądamy.

Jak widać na poniższym filmie niektórzy (p)osłowie są przekonani, że to oni są władzą. Część z nich miała czelność wykrzykiwać wrogie słowa pod adresem Jerzego Zięby i domagać się odebrania mu głosu.

21 komentarzy do “Świat stanął na głowie – służba drze mordę na swojego pana!

 1. Jerzy Zięba, może sobie mówić do osłów zwanych „posłami” nawet do us****j śmierci, lecz do oślej głowy i tak niewiele trafi, bo ośla głowa zapełniona jest po same brzegi oślimi pomysłami…
  Co zaś tyczy się tzw. „demokracji”, to znam wiele mądrych powiedzonek obrazujących czym tak naprawdę jest owo… zjawisko, z braku jednak miejsca i by nie zaśmiecać bloga, zalinkuję jedno, ale za to – bardzo treściwe… 😀

 2. Pingback: Świat stanął na głowie – służba drze mordę na swojego pana! | 7777777blog

 3. Może gdyby była bezpośrednia, przez referenda, byłaby to faktycznie demokracja i moglibyśmy się dowiedzieć, jak wygląda świat rządzony przez prostaków. Nie wiemy tego, bo tak naprawdę rządzą 2 walizki. Tak to opisał John Perkins. Kiedy wybrany zostaje nowy prezydent odwiedza go agent z dwiema walizkami, jedna jest wypełniona dolarami, z w drugiej znajduje się nabity pistolet. Jest raczej oczywiste, którą wybierze prezydent. W sejmie wygląda to tak samo. Albo weźmiesz ile ci oferujemy albo twój samochód wpadnie na barierki.

  Głowy (p)osłów nie są wypełnione oślimi myślami. One są wypełnione wizją walizek z dolarami i wakacji na Karaibach wraz z rodziną, za darmo oczywiście.

 4. Siedząc przy komputerze w ciepłym domu każdy ma złote rady, a tak de facto to co dzieje się wokół nas dzieje się tylko i wyłącznie dzięki nam i za naszym przyzwoleniem

 5. – Mój wujek kandydował w ostatnich wyborach do sejmu.
  – Serio? I co teraz robi?
  – Nic. Wybrali go.

 6. @ Eugeniusz Skarupa: zgadzam się z tobą ale, z tym zastrzeżeniem, że nie za *naszym przyzwoleniem, lecz większości narodu. Mojego przyzwolenia na to nie ma i nigdy nie było.

  Politycy i posłowie się sami nie wybrali, to naród dał im władzę. Ludzie są durni i niczego się nie uczą. I tym razem, tak samo jak zawsze, mimo dostępu do netu, gdzie można znaleźć ukrywaną prawdę, znowu dali się nabrać na obietnice bez pokrycia. A politycy, jak zawsze, po dorwaniu się do władzy wypięli się na swój elektorat. Kiedy przed wyborami próbowałam ludziom na FB tłumaczyć, że znowu zostaną oszukani słyszałam zawsze tę samą śpiewkę, że „trzeba wybrać mniejsze zło”. Ludziom nie da się wytłumaczyć, że nie ma żadnej różnicy, czy zło jest mniejsze czy większe. Ludzie są ślepi i bezrozumni. Tyle razy zostali oszukani, tyle razy mieli dowody, że obietnice wyborcze nigdy nie są realizowane, ale nic do nich nie dociera. Mnie już ręce i nogi opadły, bo tłumaczenie tego nie przynosi żadnego skutku. I jeszcze ostatnio moja koleżanka chciała się przede mną popisać swoją polityczną mądrością opowiadając mi z dumą, jak to przepędziła jakiegoś młodziana, który ją namawiał do głosowania na niepopularnego polityka. Powiedziała mu jakże „mądrze”, że ona nie będzie marnować swojego cennego głosu na kogoś, kto nie ma szans i że mądrzy ludzie głosują tylko na te partie, które na pewno wejdą do sejmu. Jak widać medialne pranie mózgu jest niezwykle skuteczne, większość ludzi daje się nabrać i dlatego nigdy, żadna partia mogąca coś zmienić nie wejdzie do sejmu. Zresztą nawet gdyby weszła to korporacje albo ją kupią albo zastraszą. Nic się nie zmieni bez masowego przebudzenia lemingów, a na to raczej się nie zanosi. Owszem, sporo ludzi się obudziło, ale to jeszcze za mało, żeby osiągnąć masę krytyczną.

 7. Pingback: Astromaria.wordpress.com: Świat stanął na głowie – służba drze mordę na swojego pana! | Białczyński

 8. to zaslepienie i przyzwolenie jest kontrolowane i motywowane religijnie.Jestesmy w koncu panstwem wyznaniowym ,obowiazuje nas prawo rzymskie z kultrua judo-chrzescijanska.Tkwimy w tym szambie po szyje i juz nie da sie obracac glowa a wiekszosc zdaje sie juz nie myslec.

 9. To ma genezę bardziej judeo- niż chrześcijańską. To jest po prostu Talmud w praktyce. Oczywiście, nie bez znaczenia jest fakt, że lud był ogłupiany pokorą przez 1500 lat religijnego prania mózgu.

 10. Sprowadzilbym to raczej do szatanizmu w praktyce,ktorego raczy sie nie zauwazac.Religijne rozmiekczanie doprowadza nas do samoobwiniania,bojazni nie tylko bozej ale przed plebanem i wladza ,no a pozniej to juz najlepiej nadstawic policzek ten drugi aby zadoscuczynic za grzechy mysla,mowa i uczynkiem.W mysl zasady co wolno wojewodzie to nie Tobie maly smrodzie.I tak wlasnie wladza z du..y wzieta realizuje udoj spoleczenstw w imie kastowego podzialu wladzy i dobr wypracowanych przez Kowalskich.

 11. Pingback: Służba drze mordę na swojego pana! | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.

 12. No tak… ale pisanie o tym, że prosty lud nieświadomie czci szatana jest trochę mocne. Pisałam o tym i wzbudziło to wielką wściekłość pewnych środowisk, wiadomo jakich. Nie chcę wystraszyć „umiarkowanych” katolików-patriotów, którzy wprawdzie nie czują dysonansu między patriotyzmem polskim a watykańskim ani między religią pochodzącą z Bliskiego Wschodu a naszą słowiańską tradycją, ale zgadzają się ze mną w kwestii pewnej mniejszości narodowej.

 13. Drodzy państwo , mam nadzieję ze do przyszłych worów pójdą chętniej ci niezadowoleni z pantiokracji – jedyna grupa posłów -KUKIZ15 – która mówi wprost o zmianie systemu na bardziej obywatelski – i likwidacji przywilejów partyjnych i poselskich ma już 10 % … nie widzę problemu, żeby za 2 lata miała 25 czy 30 .. ta nadzieja wciąż mnie trzyma w tym kraju

 14. Dokładnie, demokracja jest fikcją, to tylko pozory, że mamy na cokolwiek wpływ głosując na kogokolwiek. Każdą partię albo kupią albo zastraszą. Rada na to jest na razie nierealna do zrealizowania: należy wyłapać wszystkich psychopatów i zamknąć ich w obozach, z których nie będą mogli uciec i wprowadzić rządy wg prawa naturalnego [bez całkowitego wyeliminowania psychopatów nie da się niczego zmienić]. Żadnej polityki, żadnych partii, żadnej władzy i agitacji za czymkolwiek. Zamknąć wszystkie zakłady chemiczne, żeby nie było plastiku, nawozów sztucznych, pestycydów i dodatków do żywności i wydać zakaz ich produkcji i używania. Niech ludzie rządzą się po swojemu, lokalnie. Niech każdy w sposób naturalny uprawia tyle ziemi ile zechce, niech produkuje co chce i handluje, wszystko bez podatków, a na straży porządku niech stoi milicja. Taka autentyczna, złożona z lokalnych mieszkańców, oraz sąd, również lokalny i społeczny, gdzie obowiązuje prawo naturalne, a nie paragrafy. Politycy nie są nam do niczego potrzebni. Potrzebni są za to stróże prawa, którzy będą wyłapywać oszustów, złodziei, agitatorów i amatorów politykowania. Ludzie z natury są dobrzy, na pewno nie wywołają wojny, co najwyżej pobiją się o miedzę albo babę sztachetami. Po kilku pokoleniach takiego systemu znikną złe skłonności i wrócimy do pierwotnego ustroju, takiego, jaki panował u nas przed nastaniem judeo-chrześcijaństwa.

  Testy do zidentyfikowania psychopatów są już opracowane, ale nie mogą być używane, bo psychopaci rządzą i nie chcą do tego dopuścić. Potrzebujemy jeszcze trochę więcej przebudzonych, którzy wymuszą te zmiany.

 15. Pingback: Śfiat stanął na głowie | Myślenie Samodzielne

 16. Panie Jerzy! Jest Pan najbardziej kompetentnym i najbardziej mądrym człowiekiem w naszym chorym państwie demokratycznym.Pozdrawiam Pana serdecznie!

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.