Lewacy organizują protesty przeciwko CETA i nie chcą tam widzieć narodowców

Polska, patriotyczna manifestacja przeciwko TTIP i CETA zbiera się  w Warszawie pod Kinoteką 15 października o godzinie 14.

Akcja Demokracja, którą tu nieświadomie zareklamowałam to „akcja” skrajnie lewacka. Organizują ten protest pewnie wyłącznie po to, żeby upiec sobie wielką pieczeń poparcia całego narodu. Dlatego trzeba wiedzieć, że nie reprezentują całego narodu, lecz tylko mniejszości seksualne i idee, pod którymi nie zamierzam się podpisywać. Mało tego, pewnie w ramach tak ochoczo przez lewactwo lansowanej TOLERANCJI, DEMOKRACJI i WOLNOŚCI SŁOWA wykluczają z marszu większość narodu, czyli organizacje narodowe i chrześcijańskie!

Oto, co o ich marszu pisze Dziennik Narodowy:

Globaliści przeciwko globalizmowi – tak można w skrócie opisać organizowany przez środowiska skrajnie lewicowe protest przeciwko CETA. „Akcja Demokracja” to organizacja, której nazwa zmyliła już niejedną osobę. Jest to bowiem organizacja dla której hasło demokracja jest jedynie słowem wyniesionym na sztandary, de facto jest to organizacja nawet nie lewicowa, ale lewacka. Nie dziwi więc, że ta właśnie organizacja, która organizuje teraz protest przeciwko porozumieniu CETA, które zostało uchwałą przyjęte przez polski Sejm, zaprasza do manifestacji wszystkich oprócz tych organizacji, której najsilniej opowiadają się właśnie przeciwko tego typu porozumieniom uderzającym w interes narodowy. Ale Akcja Demokracja nie ma nic wspólnego z walką o interes narodowy, co najwyżej z walką klas, a obecnie z walką o „prawa gejów i lesbijek”.

W skład komitetu organizacyjnego protestu wchodzą oprócz Akcji Demokracji również Instytut Globalnej Odpowiedzialności, OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych, Strefa Zieleni.
Na założonym na tę okazję wydarzeniu na Facebooku czytamy na końcu informacji o proteście:
„Do udziału zapraszamy partnerów społecznych, tj. związki zawodowe, organizacje rolnicze, stowarzyszenia, fundacje, kolektywy i grupy nieformalne oraz partie polityczne z wykluczeniem Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolska, Ruch Narodowy, Narodowe Odrodzenie Polski, Endecja, Zmiana i innych organizacji szerzących nacjonalizm (decyzje podejmuje Komitet).”

My zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro Narodu i przyszłość Polski, jako kraju suwerennego i samorządnego!

57 komentarzy do “Lewacy organizują protesty przeciwko CETA i nie chcą tam widzieć narodowców

 1. Astromaria
  ” Dlatego nie ma innego wyjścia, jak udać się na „emigrację” we własnym kraju, czyli odciąć się od tej całej cywilizacji i wywalczyć, a raczej załatwić sobie suwerenność na własnym skrawku ziemi. ”

  Nie chcę Cię martwić, ale i to będzie niedługo niemożliwe. Po prostu przydomowa uprawa i hodowla nawet drobiu będzie nielegalna, podobnie jak woda ze studni itp.
  Mnie dobiły ostatnie ustawy o centralnym rejestrze faktur, e-paragonie i oczywiście CETA. Wiedziałem , że nas złapią za gardło, ale nie myślałem, że stanie się to tak szybko. CETA spauperyzuje do końca społeczeństwo, bo upadnie nasze rolnictwo i wiele mniejszych firm , szczególnie usługowych. E-paragon (podobno przypisany do naszego telefonu lub zarejestrowanego konta E-mail będzie odpowiednikiem czipa, bo bez tego nie kupimy nawet pudełka zapałek. W połączeniu z centralnym rejestrem faktur spowoduje, że urzędas skarbowy w każdej chwili będzie wiedział ile zarobiliśmy i ile wydaliśmy. Gdy mu coś nie będzie grało bardzo łatwo nas zniszczy. To tylko kwestia czasu i opanowania tego narzędzia. Pozostaną milionerzy wysługujący się rządzącym i trzymani na bardzo krótkiej smyczy niewolnicy- cyborgi.
  Nie będzie gdzie uciec…. Czas przyspiesza w zatrważającym tempie.

 2. Może i jakiś tam kolejny nic niewarty papier czyli CETA agentura przepchnęła, ale GMO i tak nas nie obsieją, bo to byłby nasz koniec. Teraz potrzebny jest jakiś cud i siła wyższa, coś co spowoduje, że nie zdążą tu już tego wysiać ( a jak tak, to góra raz i dzięki temu nie zdążą regularnym wysiewem pozatruwać tym syfem też wszystkiego wkoło ). Nie żebym była Babą Wangą czy innym Nostradamusem, ale we wrześniu 2 razy w ciągu jednago dnia widziałam na niebie chmurkę niby niepozorną, ale jednak całkiem sporą i wyglądała po prostu jak grzyb atomowy i coś długo jak na chmurę nie zmieniła kształtu i położenia – ale to zauważyłam dopiero później, że za stała jest ta chmura jak na zwyczajną chmurę. Najpierw to się z niej nawet podśmiewałam – ojej jaki fajny wyraźny atomowy grzyb z chmury tu widać – i w sumie szybko o niej zapomniałam. Tylko, że ok. pół godziny do niecałej godziny później ( dokładnie nie powiem ile, bo wiadomo, że nie odliczałam czasu ), jak spojrzałam w tamtą stronę, to ta chmura dalej tam była i dalej wyglądała dosłownie jak atom po wybuchu. I w tym momencie to już nie było mi za bardzo do śmiechu, bo zakumałam, że to być może jest zapowiedź tego co nas niedługo czeka. Czasem chyba naprawdę mogą pojawiać się takie znaki ostrzegawcze, ale mało kto zwraca na nie uwagę.
  Nigdy za bardzo nie wierzyłam też w te wszystkie katastroficzne przepowiednie w stylu Klimuszki, królowe Saby czy inne śpiące proroki Cayce itp., ale ostatnio do mnie dotarło, że ludzie mieli dosyć czasu żeby otrząsnąć się z letargu, totalnej bezmyślności i pogonić w diabły pomiatających nimi psychopatów i tych w ludzkiej i w jakiejkolwiek innej skórze. Nie zrobili tego mino wszystko i pewnie w przyszłości też nic nie zrobią, co najwyżej zzombieją jeszcze bardziej i grzecznie pójdą po chipa, a potem żreć masowo GMO i szczepić się na każdym kontynencie bez wyjątków. I dalej bez opamiętania będą niszczyć środowisko do spółki z rządzącymi nimi psychopatami. Dlatego sama natura już sobie opracowała plan zaradczy ( obmyślony zresztą już dawno temu ) i jak obłęd tutaj jeszcze wzrośnie, to ona oczyści się z tego cyrku raz a dobrze własnymi sposobami. Oczywiście nie na złość ziemskim głupolom, tylko w samoobronie – żeby obłąkańcy w swoich szalonych działaniach całkiem jako planety jej nie unicestwili. Dlatego przebiegunowanie, kontynentalne powodzie, masowe trzęsienia ziemii i wybuchy wulkanów są moim zdaniem wkrótce ( za góra kilkanaście lat, a najprawdopodobniej wcześniej ) bardzo możliwe.

 3. Początkiem wszystkiego rzeczywiście może być wybuch 3 wojny światowej ( już oficjalnej, a nie podjazdowej jak do tej pory ) i wybuch atomowy. A tego to już dla tej bidnej i zmaltretowanej planety naprawdę bedzie juz za wiele i doprowadzona do ostateczności włączy swój hardcorowy plan naprawczy. Wtedy celowo zderzy się z jakąś inną planetą czy innym wielkim meteorem w celu wywołania masowych katastrof naturalnych i / albo zmiany biegunów. Taka szybka piłka i szybki reset. I obudzimy się w epoce kamiennej. A żeby tyle przewidzieć, to nawet nie potrzeba być żadnym wielkim jasnowidzem. W końcu wersja zdarzeń podobna do tej od Einsteina, a on wróżbami się nie zajmował, a o przyszłości świata mówił podobnie jak ci wszyscy katastroficzni wieszcze.
  Szkoda, że ludzie są za głupi żeby odwrócić bieg zdarzeń. Jak zwykle zamin się zorientują co jest grane i jak zostali wydymani na wszystkich praktycznie frontach – będzie już po wszystkim, a tym co przeżyją pozostanie tylko szukać jaskiń i strugać maczugi.
  A do samej planety pretensji mieć nie można, że się będzie chciała ratować przed grasującymi po niej szaleńcami. I tak będzie się ociągać z resetem do ostatniej chwili, jakby wierząc w cud, ale cud się nie zdarzy i po wyczerpaniu wszystkich innych możliwości, ruszy z tą wielką wodą.

 4. Taki artykuł ostatnio znalazłem:
  http://businessinsider.com.pl/wiadomosci/przyszlosc-ceta-jest-niepewna-ratyfikacja-moze-ciagnac-sie-latami-kukiz15-chce/h0x5dec

  Według francuskich mediów negocjacje w sprawie umowy handlowej Kanada – UE (CETA) przedłużone będą o procedury parlamentarne, które mogą ciągnąć się przez lata. Dziennik „Le Monde” ocenia, że przyszłość CETA jest niepewna.

  Zdaniem „Le Monde” wdrożenie postanowień CETA jest trudne, a nawet wręcz niepewne, ponieważ umowa musi być ratyfikowana w Unii Europejskiej przez nie mniej niż 38 zgromadzeń. Autorzy tekstu podkreślają, że procedury te potrwać mogą wiele lat, bo pogłębione przestudiowanie początkowego tekstu przez Walonów niewątpliwie pobudzi zapał niektórych parlamentarzystów, którzy dotychczas nie zwracali szczególnej uwagi na CETA.

  Oczywiście jest bardzo niepewnym, że umowa nie zostanie wdrożona, ale może jakiś nikły cień szansy istnieje.

  W Polsce na pewno będą walczyć w tym zakresie posłowie Kukiz’15.

 5. Na razie obejrzałam pierwszy film i pewnie będę mieć w nocy koszmary. Taki jest los krajów, które mają pecha leżeć na skarbach (Polska niestety jest takim krajem). Pech Kanady zaczął się od drewna. Zanim dokopano się do złóż Kanada była zarośnięta przedwiecznym lasem, w którym rosły drzewa tak grube, że z 1 „plastra” można było zrobić olbrzymi stół na licznej rodziny. Oczywiście korporacje od razu zwęszyły interes i wzięły się za rabunkową i niszczycielską wycinkę. Po lasach nie pozostało nawet wspomnienie, a na ich miejscu stoją teraz te straszliwe huty. W dzieciństwie czytywałam powieści Jamesa Olivera Curwooda, w których były zachwycające opisy natury. Dziś te miejsca są skażone arsenem i siarką, a Indianie dogorywają w rezerwatach, wprost słów brakuje…

 6. Oto jeden z najnowszych artykułów o CETA, z 8 grudnia 2016. Co prawda ma już ponad miesiąc, ale, przynajmniej ja, takich informacji jeszcze nie poznałem – dzisiaj wróciłem do sprawy CETA, przeklikałem się przez kilka stron starszych artykułów, i znalazłem coś takiego.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/ceta-moze-wyslac-na-bezrobocie-miliony-ludzi

  Umowa o wolnym handlu i przepływie kapitału między Kanadą a UE nieoczekiwanie spotkała się z oporem nawet w Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych Parlamentu Europejskiego. Eurodeputowani są zaniepokojeni po przestudiowaniu umowy.

  Jeśli w lutowym głosowaniu deputowani Parlamentu Europejskiego opowiedzą się za przyjęciem CETA wejdzie ona w życia jeszcze przed zakończeniem procesu ratyfikacji przez wszystkie parlamenty państw członkowskich. W związku z tym umowa stała się przedmiotem analizy organów PE. Po przestudiowaniu niezwykle krytyczni wobec niej pozostają eurodeputowani z Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych Parlamentu Europejskiego. Komisja wydała rekomendację by izba odrzuciła CETA.

  […]

  Może jakimś cudem Parlament Unii Europejskiej to odrzuci. Jeśli tak zrobi, to podpisy ryżego i alkoholika będą bez znaczenia.

  Coś podobnego jest też tutaj:
  http://wolnemedia.net/negatywna-opinia-komisji-parlamentu-europejskiego-o-ceta/

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.