Szczepienne pogromy

Prof. Maria Majewska, VAERS

USA, podobnie jak inne kraje stosujące absurdalnie przeładowany reżim szczepień, w szybkim tempie zamieniają się w narody ciężko upośledzone. Ilustruje to raport ze stanu Massachusetts, gdzie w ostatnich 12 latach ponad 4-krotnie wzrosła liczba dzieci autystycznych i 2,5 krotnie – dzieci z ciężkimi uszkodzeniami neurologicznymi. Zmiany te idą w parze z systematycznie obniżającymi się wskaźnikami inteligencji dzieci i dorosłych.

Szokujący wzrost liczb upośledzonych neurologicznie i umysłowo dzieci powoduje ogromne zapotrzebowanie na kosztowną edukację specjalną, co skutkuje naturalnie zmniejszeniem wydatków edukacyjnych na dzieci jeszcze zdrowe. Przed epidemią poszczepiennych encefalopatii, jeszcze 20-30 lat temu, istniały w USA szkoły i klasy dla dzieci wybitnie uzdolnionych, teraz je polikwidowano, gdyż brakuje na nie pieniędzy i brak już dzieci wybitnie uzdolnionych. Większość w mniejszym lub większym stopniu została okaleczona szczepionkami oraz toksyczna żywnością. Upośledzone dzieci szybko dorastają, tworząc zastępy dorosłych niezdolnych do samodzielnego życia i wymagających opieki przez całe życie.

Żaden kraj z tak masywnie upośledzonym społeczeństwem nie ma perspektyw na normalny rozwój. Oznaki zapaści zdrowotnej, edukacyjnej, społecznej i ekonomicznej widoczne są w USA na każdym kroku. Nauczyciele desperują, że uczniowie stali się niepojętni i nie sposób ich czegokolwiek nauczyć, generałowie narzekają, że zgłaszający się kandydaci na żołnierzy są w większości upośledzeni umysłowo i fizycznie, utyskują przedsiębiorcy, iż nie są stanie wyuczyć pracowników zawodu, brakuje normalnych kandydatów na pilotów, inżynierów, lekarzy, hydraulików, elektryków etc. Jakość polityków idzie w parze z pogłębiającym się upośledzeniem umysłowym i fizycznym całego społeczeństwa.

Skorumpowani urzędnicy medyczni, politycy i dziennikarze-lobbyści odpowiedzialni za szczepienny holokaust dzieci zupełnie nie interesują się przyczynami powyższych patologii, nie potrafią kojarzyć najprostszych faktów i nie przejmują się przyszłością wielomilionowej armii upośledzonych obywateli. Nadal po trupach bronią zysków karteli farmaceutycznych, lekceważąc potrzeby chorych dzieci, ich rodzin i całego społeczeństwa. Zupełnie nie obchodzi ich, iż skazują własny naród na biologiczną degradacje lub zagładę. Być może sami są już tak ciężko upośledzeni, że nie zrozumieją konsekwencji swej ludobójczej działalności i polityki. Jeśli Polska będzie iść śladem USA, wymuszając stosowanie coraz większych ilości toksycznych i zbędnych szczepień, to powinna się przygotować na podobny kryzys medyczny, edukacyjny, ekonomiczny i społeczny. Do poszczepiennych kalectw należy dodać trwałą bezpłodność i poronienia spowodowane szczepieniami HPV.

http://www.ageofautism.com/2016/08/massachusetts-special-education-soars-so-do-problems.html

http://www.wbur.org/edify/2016/08/17/special-education-oversight

http://sanevax.org/

22 komentarze do “Szczepienne pogromy

 1. Pingback: Szczepienne pogromy – My Budowlańcy

 2. Możecie wysłuchać tej transmisji z sejmu? Ja niestety nie, a jestem nie ukrywam bardzo ciekawa.

 3. To idzie dalej, gdzie już nie mamy wpływu na to , że powiemy nie. W USA stosują oprysk przeciwko wyhodowanym przez korporacje medyczne komary, które przenoszą wirus Zika (patent Rokefelera z 1947 http://www.collective-evolution.com/2016/02/04/1947-rockefeller-patent-shows-origins-of-zika-virus-and-what-about-those-genetically-modified-mosquitoes/ ) . Oprysk jest wykonywany przez tzw. DEET (https://pl.wikipedia.org/wiki/N,N-Dietylo-m-toluamid) inhibitor acetylocholinoesterazy (https://pl.wikipedia.org/wiki/Acetylocholinoesteraza) który ogólnie mówiąc tworzy z ludzi zombie – uszkadza neuroprzekaźniki w organizmie. DEET to w zasadzie broń binarna, zwiększa toksyczność karbaminianów. A przez to zwiększa skuteczność blokowania (wraz z opryskami chemicznymi roślin – pestycydy) w których składzie występują karbaminiany, dalsze, mocniejsze, uszkadzanie funkcjonowania neurotransmisji w układzie ludzkim i zwierzęcym. DEET + Karbaminiany = ekstremalna toksyczność, osłabienie, dezorientacja i utrata funkcji poznawczych = ZOMBIE.
  Więcej na: http://www.naturalnews.com/055048_DEET_chemical_binary_weapon_cognitive_confusion.html

 4. Wstępnie i optymistycznie zakładałem, że autor, ma dobre chęci tylko nie dotarł do wielu materiałów, które dają podstawy do bycia sceptycznym wobec pochopnego szczepienia.
  Jeśli decyduje się na usuwanie niewygodnych komentarzy to są dwie opcje, albo jest pożytecznym ignorantem, a jeśli tak to nie powinien się brać za tak ważne rzeczy jak wpływanie na decyzje potencjalnie dziesiątków tysięcy rodziców.
  Albo mniej optymistyczna wersja, mimo własnych zapewnień, zajmuje się astroturfingiem.
  Autor blog ojciec ma zakładkę Współpraca, a w niej:
  Koszt współpracy jest zależny głównie od ilości publikacji i wielkości mojego zaangażowania. Podstawowy koszt współpracy wynosi 10.000 zł netto (wystawiam fvat).
  BLOG OJCIEC by Kamil Nowak – ignorancja czy astroturfing?

 5. Czy ty czasem nie robisz temu ignorantowi darmowej reklamy? Ja takich trolli ignoruję. Wasza strona mi się nie otwiera, spróbuję później…

 6. Po czesci mozna powiedziec, ze tak, ale jak wziac pod uwage to, ze I tak ma juz niezly rozglos to moj wklad bedzie sladowy w jego rozglos. To co ja puszcze w siec trafi glownie do sceptykow. I to oni glownie dowiedza sie na konkretnym przykladzie jak dziala takie „obiektywne blogowanie”.
  A serwer jeszcze nie wiem czemu przesatala dzialac :/

 7. Ten blog to grubymi nićmi szyty astroturfing. Facet jawnie sprzedaje się korporacjom (nawet ma cennik), a one pozycjonują jego blog, dzięki czemu jest „najpopularniejszy” – taka internetowa prostytucja. Koleś zna się na wszystkim, czyli na niczym. Takich „ekspertów” w necie jest pełno, a wszystko dlatego, że ludzie to owce, które zamiast samodzielnie poczytać i pomyśleć wolą zapytać samozwańczego eksperta (którego kompetencji nawet nie sprawdzają) lub zdać się na fachowców, w czym są przerażająco bezkrytyczni (można im wcisnąć każdy kit, a oni w to uwierzą). Ten typ jest narzędziem selekcji naturalnej, kto go czyta ten dokona depopulacji swojej rodziny i planecie będzie lżej.

 8. Hahaha, blog ojciec się doigrał! Teraz ja dobiorę mu się do dupy i niech mnie pozwie do sądu – jakby co Lavo będzie moim doradcą prawnym 😀

 9. Ostatnio pewną babkę zaatakowało stopstopnop co należy do pewnej grupy racjonalistów, ale jest przeciwko szczepieniom. Jak czytałem komentarze to żałosne były próby obrony, a właścwie to wyparcia się tej kobiety, przed przylepieniem łatki antyszczepionkowców wszystkim racjonalistom. Doczepili się do etyki i naukowości, więc skrobnąłem coś ten temat co może się przydać każdemu w rozmowach o naukowości i etyce szczepień.

  Czym zajmuje się fanpage stopstopnop? Nie zagłębiejąc się za bardzo w szczegóły, to piętnowaniem osób lub instytucji, które wskazują niewygodne fakty związane ze szczepieniami, wspieraniem gwałcenia praw jednostki do wolnego wyboru i samostanowienia o sobie jak i swoim dziecku, prowadzenia eksperymentów bez świadomej zgody badanego oraz prezentowanie materiałów wspierających bezwarunkowo szczepienia. Jakiś czas temu opublikowaliśmy pełną wersję Penn & Teller o szczepionkach, który to film na stopstopnop jest okrojony z wszystkich treści, które ukazują negatywne skutki działania szczepionek.

  W świecie medycyny istnieje taki koncept jak „medycyna oparta na dowodach”. W tym koncepcie badanie empiryczne, które spełnia kryterium najwyższych standardów to badanie metodą podwójnie ślepej próby, z grupą kontrolną otrzymującą placebo, „obojętną” substancją jak na przykład sól fizjologiczna.

  A czy szczepienia mogą się pochwalić takim standardem jakości? Jeśli chodzi o bezpieczeństwo rozumiane jako brak negatywnych efektów? Niestety, ale nie ma ani jednego takiego badania (chyba, że istnieje, a jeszcze nie wiem o tym). Ostatnia znana mi próba podjęcia prawnego nakazania takiego badania była podjęta w 2006 roku przez kongresmenów Dave’a Weldona i Carolyn Maloney’a, chodzi o ustawę „Vaccine Safety Bill”

  Jeśli chodzi o badanie skuteczności szczepionek metodą podwójnie ślepej próby, z grupą kontrolną otrzymującą placebo, „obojętną” substancją jak na przykład sól fizjologiczna to też nie dotarłam jeszcze do takiego. Za to jako placebo na przykład używa się innej szczepionki lub jednego ze składników zawartego w testowanej szczepionce. A nawet są przypadki, gdy w ogóle się nie testuje skuteczności.
  Za to pojawia się coraz więcej doniesień, że mimo wysokiej wyszczepialności ludzie dalej chorują na choroby przeciw, którym szczepionki miały chronić, albo czas wystąpienia choroby przesuwa się na groźniejszy okres życia [np. świnka] lub przyczyniają się do zachorowania na groźniejsze choroby [np. półpasiec].

  Więc jeśli nie ma badań spełniających kryteria najwyższej jakości w kwestii bezpieczeństwa i skuteczności, ale mamy opór przed takimi badaniami to o czym to świadczy? O bezpieczeństwie danego produktu? O jego skuteczności?

  Stopstopnop pisze o moralności, ale czy moralnym jest stosowanie preparatów, które nie zostały porządnie zbadane na bezpieczeństwo i skuteczność?
  Czy moralnym jest wspieranie stosowania przymusu stosowania preparatów wątpliwej jakości?
  Czy moralnym jest sabotowanie działań Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach – STOP NOP, które walczy o wolny wybór i dostęp do rzetelnych informacji w kwestii szczepień?

  Stopstopnop – etyka i nauka

 10. Czy dr Wakefield stwierdził w artykule „The Lancet”, iż istnieje związek między szczepionką MMR, a autyzmem? Czy tylko postawił hipotezę, którą należy zbadać? Czy był opłacany przez prawników dzieci, których sprawa toczyła się w sądzie? Z jakiego powodu i dlaczego akurat jemu odebrano prawo do wykonywania zawodu, skoro było 13 autorów tego artykułu? I czy zgłosił apelację? A co z pobieraniem próbek krwi od dzieci zaproszonych na urodziny jego syna? Czy planował wprowadzenie swojej własnej szczepionki na rynek? Na te i inne zarzuty, które są tak często powtarzane przez pro-szczepionkowych ignorantów odpowiada sam oskarżony.

  Dr Wakefield odpowiada na zarzuty

  Każdy kto najeżdża na Wakefielda i stoi na stanowisku, że Andrew twierdzi, że szczepionka MMR powoduje autyzm i wspomina, że jego artykuł był oszustwem to chyba nigdy nie zadał sobie trudu odnalezienia tego artykułu i zapoznania się z treścią. To się nazywa błąd logiczny w którym osoba A mówi „X”, a osoba B twierdzi, że osoba A powiedziała „Y” i namiętnie walczy z wypowiedzią „Y”.

  Poniżej fragment z wniosków tego badania:
  We did not prove an association between measles, mumps, and rubella vaccine and the syndrome described. Virological studies are underway that may help to resolve this issue.
  Nie udowodniliśmy związku między szczepionką przeciw odrze, śwince i różyczce i opisanym syndromem. Konieczna jest dalsza praca nad rozwiązaniem tej sprawy.
  Prawdziwa historia Andrew Wakefielda.

  Komunikat prasowy, 27 sierpień 2014 roku, “Oświadczenie dr Williama W. Thompsona w sprawie artykułu z 2004 roku opisującego badanie możliwego związku pomiędzy szczepionką MMR i autyzmem”

  Nazywam się William Thompson. Jestem starszym naukowcem w Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, gdzie pracowałem od 1998 roku.
  Żałuję, że w raz z moimi współautorami pominęliśmy statystycznie istotną informację w naszym artykule z 2004 roku, opublikowanym w czasopiśmie Pediatrics. Pominięte dane sugerowały, że czarni Amerykanie płci męskiej, którzy otrzymali szczepionkę MMR przed 36 miesiącem życia, wykazywali podwyższone ryzyko zachorowania na autyzm. Po zebraniu wszystkich danych podjęto decyzje, które odkrycia opublikować, a które nie. Wierzę również, że nie postępowano zgodnie z ustalonym końcowym protokołem badania.
  Oświadczenie dr Williama W. Thompsona

  Vaxxed – napisy PL

  „Długo czekałem, aby opowiedzieć moją historię i chcę ją przekazać zgodnie z prawdą. Byłem zaangażowany w oszukiwaniu milionów podatników w sprawie potencjalnie negatywnych skutków ubocznych szczepień. Kłamaliśmy na temat odkryć naukowych. Nie można już ufać pracy CDC nad bezpieczeństwem szczepień. Nie można ufać, że będą przejrzyste. CDC nie można zaufać, że będą się sami kontrolowali. To tylko kilka uwag.”
  William W. Thompson, starszy naukowiec w Centrum ds. Kontroli i Zapobiegania Chorób USA

  Jako śledczy dziennikarz medyczny spędziłem ostanie 7 lat pracując przy najlepszych medycznych talk-show-ach na świecie. W medycynie wiemy, że było bardzo wiele badań o tym, ze szczepienia nie wywołują autyzmu, ale problem, który ja zawsze miałem z tym tematem to tysiące rodziców opowiadających tę samą historię. „Moje dziecko po otrzymaniu szczepionki, przeważnie szczepionki MMR jeszcze ten samej nocy lub następnego ranka dostawało wysokiej gorączki, a kiedy gorączka spadała, dziecko traciło umiejętność mówienia, umiejętność chodzenia.” Następowała regresja w kierunku, który dziś wiemy, że jest autyzmem i nigdy nie wróciło do normalnego stanu. Kiedyś lekarze byli uczeni, aby przede wszystkim słuchać swoich pacjentów, to była podstawa medycyny. Ale ostatnio coś się zmieniło, pacjenci są zapewniani, że nie wiedzą o czym mówią, ci wszyscy rodzice ze swoimi historiami, które są odrzucane, bo jakoby nie wiedzą co się dzieje z ich dziećmi.
  Pytanie, które zadają wszyscy z nas, którzy badają autyzm, jest czy wiek narażenia na szczepienie MMR ma znaczenie wobec ryzyka zachorowania na autyzm. I aby zrozumieć, dlaczego to może mieć znaczenie, trzeba najpierw zrozumieć historię szczepionki MMR.

  W 1987 roku w Kanadzie używano szczepionki MMR produkcji Smith-Kline-Beecham. I ona powodowała zapalenie opon mózgowych, co zostało szybko zauważone. I ta szczepionka została szybko wycofana z obiegu w Kanadzie. Jednakże w tym samym miesiącu, gdy została ona wycofana w Ontario, została zalicencjonowana w Wielkiej Brytanii. Zmieniona została jedynie nazwa z TRIVIRIX na PLUSERIX. Przez 4 lata szczepionka była używana na terenie Wielkiej Brytanii i również powodowała tam zapalenie opon mózgowych, więc musiała zostać szybko wycofana. Spowodowało to oburzenie społeczne oraz brak zaufania do urzędników podejmujących decyzje. I szczepionka powinna zostać na tym etapie zniszczona. Ale nie została.
  [color=#FF0000]Została wysłana do krajów rozwijających się [biednych], takich jak Brazylia, gdzie użyto ją w programie szczepień na ogromną skalę. [/color]I wybuchła tam epidemia zapalenia opon mózgowych. Było to zupełnie do przewidzenia. Naukowcy przestudiowali przebieg tej epidemii.

  Protokół badania jest najbardziej istotnym etapem badań empirycznych. To prawa i zasady, którymi naukowiec kieruje się prowadząc badanie. Protokół ten spisywany jest przez samych naukowców, czasami narzucony jest z góry przez przełożonych. Kiedy już zaakceptują ostateczny plan, jest to protokół, który mówi „jak będziemy wykorzystywać dane”. Nie można robić żadnych odchyleń od protokołu, bo to grozi oszustwem, naukowym oszustwem. Czy dopuścili do odchyleń od wcześniej przyjętego protokołu po tym jak zobaczyli coś co się im nie spodobało? Bo jeśli to właśnie robili to mamy tu poważny problem.

  Rodzice, którzy podejmują decyzję odnośnie zdrowia swoich dzieci, zasługują na dostęp do najlepszych informacji. Powinni móc liczyć na agencje rządowe, że powiedzą im prawdę.
  Wyszczepieni – od TUSZOWANIA faktów do KATASTROFY

 11. @AQQ dzięki za tego linka, bo dzięki temu olśniło mnie czym się strułam. Od niedzielnego ranka przez trzy dni potworne zawroty głowy + okropnie cały czas mi było niedobrze. Jeszcze dzisiaj głowa jak z waty. Nie mogłam dojść co mi zaszkodziło, bo jem rzeczy sprawdzone i z dobrego źródła. Po przeczytaniu artykułu, bingo, winowajcą był ziemniak. Moja siostra po ostatnich odwiedzinach „zaraziła” mnie jedzeniem ziemniaków w mundurkach. Ponieważ potrzebowałam obiad tylko dla siebie więc nie obierałam ich, tylko umyłam i ugotowałam 2 ziemniaki, i jeden z nich był pod skórką zielonkawy. Niestety zignorowałam to, po obraniu skórki zjadłam. I głowę daję, że to mi zaszkodziło. Dzielę się z tym z Wami ku przestrodze, bo ja „nigdy więcej…”

 12. Kurczę, a ja ostatnio piłam wywar ze skórek ziemniaków, bo to jest najlepszy lek na kamienie nerkowe i faktycznie, czułam się źle. Ale wcześniej też piłam i czułam się dobrze, a wywar z kartofli jadam często, bo gotuję je w zupie, z wyjątkiem miesięcy od marca do sierpnia, kiedy zawierają one dużo solaniny. W ogóle przez cały rok opycham się psiankowatymi (papryka, bakłażany, które po prostu uwielbiam) i nigdy nic mi nie było. Dlatego podejrzewam, że czymś te ziemniaki są zaprawiane. Albo dostają za dużo środków ochrony roślin (glifosat jest już nawet w deszczu), albo później, w magazynach, są podlewane jakimiś środkami konserwującymi. Ananasów, melonów, a nawet kiwi już nie kupuję, bo oboje z synem odczuwamy ostre pieczenie w ustach. Jest to spowodowane przez chemikalia, w których „kąpie” się te owoce przed wysłaniem ich w świat.

  Ten wywiad mi się nie podobał. Coś mi w nim cały czas śmierdziało. To, że facet jest sceptyczny jeśli chodzi o szczepienia (ale i w tym mnie nie przekonał) nie wystarczy, żebym podpisałam się pod tym co mówi. To, co mówił o hormaonach z trupów jest naprawdę przerażające, ale czy to jest jedyne źródło BSE? Śmiem wątpić. Podejrzewam, że jest opłacony przez przemysł mięsny. Te wszystkie zatrucia kiełkami i ogórkami to ściema. To była bardzo głośna afera w 2011 roku. Pamiętacie „hiszpańskie ogórki„? Mendia najpierw jazgotały, że ludzie umierają po hiszpańskich ogórkach, a jak się okazało, że to kłamstwo zaczęły to samo gadać o kiełkach. W rzeczywistości była to prawdopodobnie jakaś tajna akcja służb. Coś mniej więcej w stylu francuskiego miasteczka Pont-Saint-Esprit. Jaka była prawda dowiemy się za pół wieku 😦

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.