A na drzewach, tak jak liście, będą wisieć… wakcynolodzy

Przemysł farmaceutyczny to szajka najgorszych kryminalistów i ludobójców, jakich kiedykolwiek nosiła ziemia. BigPharma jest sprawcą obu wojen światowych i śmierci milionów, jeśli nie miliardów durnych połykaczy pigułek i amatorów usług Kuby Rozpruwacza, który obecnie ukrywa się pod maską chirurga i transplantologa. O ile połykacze pigułek sami są sobie winni, bo nikt nie przykładał im lufy pistoletu do skroni, żeby połknęli cokolwiek (mało tego, dobrowolnie płacą za to lwią część swoich ciężko zarobionych pieniędzy i emerytur, popierając BigPharma czynem i umierając przed terminem), o tyle dzieci bronić się nie mogą. Dzieci są niewiniątkami składanymi na ołtarzu chemiczno-farmaceutycznych satanistów. Dzieci nie mogą decydować o sobie, mogą jedynie rozpaczliwie krzyczeć, ale nikt na to nie zwraca uwagi, bo przekabacone przez racjonalistyczną sektę matki przestały wierzyć swojemu instynktowi, zdając się na tzw. „rozum” (takiego rozumu wstydziłaby się nawet małpa). Decyzję za nie podejmują rodzice, którzy są równie głupi jak owi połykacze pigułek, bo żaden z nich nigdy nie zadał sobie nawet najmniejszego trudu, żeby sprawdzić, dlaczego nieliczni (ale na szczęście coraz liczniejsi) mądrzy i odpowiedzialni rodzice nie chcą szczepić swoich dzieci i rozpaczliwie bronią się przed przemocą państwa, ukrywającego zbrodnie pod oszukańczym hasłem „dobrodziejstwa, które nie dość, że ratuje życie to jeszcze jest za darmo”. Każdy choć trochę myślący osobnik powinien sprawdzić, choćby tylko z pustej ciekawości, dlaczego są ludzie, którzy nie chcą dobra za darmo? Makaron za darmo każdy by wziął! A szczepionek nie chcą i nie odstraszają ich nawet drakońskie grzywny! Czy to nie jest godne zbadania?

Żeby w dobie Internetu, kiedy bez wychodzenia z domu mamy dostęp do każdego rodzaju wiedzy, nie poszukać rzetelnych informacji o tym, co się wstrzykuje dzieciom – to dla mnie jest całkowicie niepojęte! Może władza, zamiast zabierać ludziom dzieci z powodu biedy powinna zacząć je zabierać z powodu niechęci do zdobywania wiedzy

VAXXED – Pełny wywiad ABC World News z producentem filmu, Delem Bigtree (26.03.2016)

To jest nagranie wywiadu przeprowadzonego przez ABC World News z Delem Bigtree dwie godziny przed tym, jak Tribeca Film Festival ogłosiło, że „Vaxxed: Od zatuszowania do katastrofy” nie zostanie pokazany podczas festiwalu. ABC World News pokazało jedynie 5 sekund z tego 11-minutowego wywiadu.

A ja wypisałam najbardziej smakowite wyrywki z wywiadu:

Gdy spotkałem Wakefielda odkryłem, że on współpracował z Brianem Hookerem, rozmawiali przez telefon z informatorem z CDC, który mówił, że CDC POPEŁNIŁO OSZUSTWO w badaniu nad MMR i że rzeczywiście istniał związek między autyzmem i szczepionką. Spojrzałem na dane, które ten informator z CDC dostarczył Andy’emu i Brianowi. To jest najbardziej przekonujący dowód oszustwa, jaki kiedykolwiek w życiu widziałem.
(…)
Dlatego musiałem sprawdzić Andrew Wakefielda zanim zbliżyłem się do tej historii i zrobiłem swoje dochodzenie. Zgłębiłem temat oszustwa, jakie jest przypisywane karierze Andy Wakefielda i to by wypełniło całą książkę albo kolejny cały film, gdybym miał wyjaśnić każdy detal, który odkryłem. Więc powiem tylko tyle: świat stracił jeden z najwybitniejszych umysłów naukowych naszych czasów kiedy odebrano nam Andy Wakefielda.
(…)
Gdy się spojrzy na to, co mówi informator CDC William Thompson to zdaje się sprawę z tego, że te badania, którym zaufaliśmy nie są poprawnie przeprowadzone. Odbywa się oszustwo!
(…)
Kiedyś było tak, że jak coś takiego się zdarzyło to wszyscy w mediach rzucali się na to. Jeśli informator, czołowy naukowiec CDC ujawnia, że popełnili przestępstwo, to bym oczekiwał, że każda agencja informacyjna na świecie wkroczy do akcji i zbada tę sprawę! Jestem zdumiony, że ten film jest jedyny, który się temu przygląda. Chcę prawdy!
(…)
Ten film jest po prostu prawdą, w takiej postaci, w jakiej ją znaleźliśmy. I jeśli ta prawda jest przerażająca, to nie wiem, co mogę o tym powiedzieć. To nie jest film sensacyjny (…) to jest film oparty na faktach!
(…)

Wszyscy myśleliśmy, że związek między szczepionkami i autyzmem został obalony. Sam tak myślałem, i wszyscy, z którymi pracowałem tak myśleli. Aż do czasu, gdy zostały ujawnione nowe informacje. (…) I teraz mówi się nam, że to było oszustwo.

(…)
Mamy tutaj najważniejszą agencję zdrowia na świecie, która powinna stać na straży zdrowia dzieci, a oni wyrzucają dane i zmieniają cyfry w badaniach, aby wyglądało na to, że szczepienia są bezpieczne.
(…)

Oni (CDC) zrobili swoje badania i odkryli dokładnie to samo co Andrew Wakefield. Ale kiedy to zobaczyli postanowili to ukryć i zatuszować.

(…)
Najbardziej przykrą sprawą jest to, że pewna ilość lekarzy, z którymi rozmawiałem powiedziała:

Del, wiem, że szczepionki powodują autyzm, ale nie powiem tego przed kamerą, ponieważ przemysł farmaceutyczny zniszczy mi karierę dokładnie tak samo, jak to zrobili z Andrew Wakefieldem.

I tak wygląda nasza sytuacja: jesteśmy zastraszeni przez przemysł, który tak napradę nie dba o zdrowie naszych dzieci, tak, jak powinien.
(…)

Ale żeby główne serwisy informacyjne mówiły ludziom, żeby nie oglądali tego filmu? To co będzie następne? Gazety zaczną mówić, żebyśmy poszli palić książki?

(…)
To nie jest film antyszczepionkowy. To jest film o oszustwie popieranym przez CDC, Centrum Kontroli Chorób, najważniejszy na świecie organ badający zdrowie.
(…)
Ludzie muszą obejrzeć tę historię, żeby poznać prawdę o szczepieniach.

Jak to jest możliwe, że media nie rzucają się na taki wielki skandal? To bardzo proste: korporacje wykupiły wszystkie media, dzięki czemu kontrolują całą informację. Jest oczywiste, że nie przepuszczą niczego, co mogłoby zaszkodzić ich interesom. Dziennikarze albo są przekupieni, albo zastraszeni, albo jedno i drugie. Są też dziennikarze z totalnie wypranymi mózgami, którzy zadają takie pytania jak dziennikarka przeprowadzająca wywiad: ją przeraża nie to, że z pełnym przyzwoleniem CDC dzieci są okaleczane, lecz to, że film jest przerażający i może wystraszyć rodziców! I pyta, czy o to właśnie chodziło autorom.

Podobnie wykupione/ przekupione są uczelnie wraz z profesorami i takie instytucje jak CDC czy WHO (oraz wszystkie inne). Kartele chemiczno-farmaceutyczne są bogatsze niż banki i mają takie ilości pieniędzy, że mogą kupić zarówno demokratów, jak i republikanów oraz cały parlament. A jeśli ktoś się przekupić nie da i będzie się upierał przy prawdzie seryjny samobójca strzeli mu kilka razy w plecy, od jego samochodu odpadną wszystkie koła, od samolotu odpadną skrzydła lub ktoś poczęstuje go pyszną kawką i ciasteczkami z polonem.

Facebook: Nie dla szczepień (grupa zamknięta i zabezpieczona przed trollami)

43 komentarze do “A na drzewach, tak jak liście, będą wisieć… wakcynolodzy

 1. Pingback: Vaxxed: Od zatuszowania do katastrofy | Ripsonar News

 2. Dzisiaj urodziła mi się córka. Zanim pani, bodajże pediatra, nawet spojrzała na dziecko, to już nam podsuwała papiery o szczepienie. Gdy odmówiliśmy podpisania braku zgody na szczepienie (przeciwko gruźlicy i wzwb) poleciała po jakąś drugą pigułę, coś sobie nabazgrały na kartce, obie sobie „poświadkowały”, podpisały i poszły. Oczywiście wcześniej opowiedziała historyjkę, jak to nasze dziecko nie może teraz przebywać w miejscach publicznych (hipermarkety, kościoły(super:D) przedszkola itp.) bo umrze w męczarniach na gruźlicę!

 3. Gratuluję urodzin córki!

  Zgroza, co ci „lekarze” wyprawiają. I tak dobrze, że was agresywnie nie naciskały i nie wrzeszczały, bo i to się często zdarza.

 4. Pingback: A na drzewach zamiast liści wisieć będą… wakcynolodzy - Gazeta Chicago

 5. Dziękuję bardzo.
  Żona mi dzisiaj powiedziała, że przychodzili do kobiet po porodzie i robili im, jak to jedna z nich powiedziała – „zastrzyki na raka”. Robią je wieloródkom i kobietom po cesarce. Dramat.
  Gdy przyszli po dzieciaki na szczepienia, to moja córka, leżąc sobie spokojnie, zrobiła na to kupę. 🙂

 6. Pingback: A na drzewach zamiast liści wisieć będą… wakcynolodzy | 3obieg.pl - Serwis informacyjny dziennikarstwa obywatelskiego.

 7. Uwaga, może najpierw nie w temacie zbrodni szczepiennych, ale też globalnego trucia przez opryski chemiczne, których „program” zostaje zakończony z końcem kwietnia br., do rozsiania ostatnich beczek trucizn, co by się nie „zmarnowały”.

  Otóż ten bestialski sposób na depopulację i niszczenie świata nie wypalił po 19 latach czyli nie przyniósł oczekiwanych „rezultatów” pomimo miliardowych nakładów. Za to sataniści zamierzają o wiele taniej nadal uskuteczniać ludobójstwo za pomocą szczepionkowych wszczepień trucizn i jeszcze intensywniej zatruwać produkty „żywnościowe” !!!

  Przypuszczam, że wkrótce wyskoczą znowu z jakimś „wirusem”, a „prawnie” dołożą przymus szczepień dla dzieci i dorosłych.

  Obym się myliła i żeby ludzie w końcu przestali wierzyć jakimkolwiek mendiom oraz unikali wszelkich korporacyjnych trutek u pejsatych handlarzy śmierci !

 8. Uwaga ! Kolejne oferty „handlowe” proponuje poniżej pewna „specjalistka” teraz w Polsce od „medycyny męskiej” czyli według łapówek bigfarmy wypłacanych od ilości recept na bombę hormonalną zwaną TESTOGEL i zapisywaną panom jako środek na potencję z dodatkowymi badaniami mającymi symulować „naukowość” do potwierdzenia „zasadności” tego ludobójstwa hormonalnego.

  Ta wielce wygadana pani lekarz musiała uciekać z Niemiec, bo jest na nią oskarżenie Komisji w sprawie zbrodni psychiatrycznych w uzależnianiu ludzi też „lekami” psychotropowymi !!!

  Dlatego panowie unikajcie tego tak „serdecznie” zapraszającego was inkwizycyjnego diabła zrobionego na blond, bo wszystko to, co obiecuje ta ludobójczyni jest kłamstwem i ich przeciwieństwo czyli cierpienia i przedwczesna śmierć was czeka, jeśli wpadniecie w te obłudne sidła !!! Chyba znajdą się wśród was jacyś prawdziwi Achillesi, żeby tą podstępną morderczynię zatrzymać i oddać pod sąd :

  http://medycynameska.pl/oferta,p3

  A może Astromaria zacznie tu publikować nazwiska lekarzy i aptekarzy trujących i zabijających nas za nasze publiczne pieniądze ?

 9. A skąd masz takie informacje, że mają przestać truć z końcem kwietnia? Takich plotek było dużo, co najmniej od 10 lat, ale były to tylko prowokacje. Kilka lat temu jeden taki wrzucił u mnie w blogu alarmującą wiadomość, że wydano zakaz pryskania i że natychmiast mam to radośnie ogłosić w blogu. Zanim coś ogłoszę najpierw sprawdzam czy to prawda. Nigdzie nie znalazłam potwierdzenia, więc nie ogłosiłam, dzięki czemu zaoszczędziłam moim wrogom dużo radości, bo nie mieli się z czego śmiać. Podobnie nie ogłosiłam wiadomości, którą podały prawie wszystkie blogi, że tym, co jest rozpylane są odpady z elektrowni węglowych. Moim zdaniem była to prowokacja lobby atomowego albo innego anty-węglowego lub pro-klimatycznego, a intryga była szyta tak grubymi nićmi, że tylko durnie mogli się na to nabrać.

  Co do szczepień i pandemii: w czasie rzekomej pandemii świniaka najwyższa wyszczepialność w Europie wynosiła 10%. Tylko tyle lemingów dało się nabrać. Dziś ludzie są mądrzejsi, więc nie wyciągną nawet tych 10%, chyba, że będą chodziły uzbrojone bojówki i zmuszały ludzi siłą.

 10. @ Nieustraszona: a co ty się mną tak wysługujesz? Ja nie będę publikować nazwisk, bo mnie nie stać na sądy, a nie wiem, o co chodzi. Ale przecież ty, jako lekarz, wiesz lepiej co się w medycynie dzieje. Załóż blog i publikuj co chcesz.

 11. Nie podaję nigdy informacji z fałszywych zródeł i o ile napisałam, że koniec z opryskami do końca kwietnia, to tak jest. Nie jestem w stanie sama aż tyle przetłumaczyć, ale co mi zależy podać tą pozytywną wiadomość, co do której możemy się założyć ?

 12. Ludziska chcieliby dostać wszystko na tacy, po najlżejszej linii oporu, żeby się tylko samemu nie wysilić i czy dlatego sama mam jeszcze robić swój blog ? Wszystko, co możliwe napisałam dzięki Twojej gościnności, a na siłę nie mam już czasu nikogo tu nawracać.

 13. Jak zobaczę, że nie pryskają to o tym napiszę.

  A co do dostawania czegoś na tacy – ja nie chcę od ciebie niczego. Sama rób swoją robotę i nie wysługuj się mną. Założenie bloga jest banalnie proste. Zamiast pisać u mnie i u innych będziesz pisać u siebie i oszczędzisz mnóstwo czasu, bo na swoim blogu napiszesz raz zamiast ileś tam razy w innych blogach.

 14. Astromaria ! Podpowiedziałam tylko, żeby podawać nazwiska ludobójców na terenie Polski, bo ciągle czują się oni bezkarnie śmiejąc się jeszcze bezczelnie swym przyszłym ofiarom w twarz już na przykładzie tej zbrodniarki wykańczającej polskich mężczyzn „hormonalnie” !!!

  Ten zły czar płynący od szalejących wśród nas morderczych szarlatanów w kitlach musi szybko prysnąć, jeśli Polacy chcą jako naród przetrwać !!! To jest walka o życie całych narodów i medyczna inkwizycja musi teraz upaść zanim będzie za późno z wykończeniem populacji mężczyzn, bo to na pierwszym miejscu przeciwko nim wypowiedziano tą podstępną wojnę chemiczno – biologiczną z unicestwianiem ich instynktów samoobrony i przetrwania.

  Już w Afryce prawdziwi mężczyźni czyli zdolni do obrony swym rodzin i krain wzięli i odstrzelili ekipę szczepionkowców wysłanych przez fundację śmierci niejakiego Billa Gates.

  Po czym te ludobójcze akcje szybko się tam skończyły z powodu braku „personelu” nie chcącego więcej nadstawiać karku dla paru papierków dolarowych.
  Gdyby taką akcję samoobronną w tej chronicznej wojnie chociaż raz przeprowadzić też i w Polsce, to zaraza śmierci szczepionkowej od razu by się skończyła łącznie z tymi niekończącymi się lamentami i poczuciem „bezsilności” wobec syjonistycznego okupanta z jego talmudycznym bezprawiem codziennie składającym kolejne „ofiary” na ołtarzu niejakiego papierowego jahwe !!!
  .STOP SYJONISTYCZNEJ ANTYMEDYCYNIE !!!

 15. Na razie to co pisała nieustraszona wygląda na prawdę, dziś spędziłem cały dzień w pracy na powietrzu, do tej chwili żadnego chemolota nie zobaczyłem.

 16. @ Nieustraszona: powtórzę jak zdarta płyta: gdyby goje nie byli głupi, to nie kupowaliby żadnych trutek. Nie potrzeba by było nawet odstrzeliwać łbów ekipie szczepionkowej, bo nikt by się nie nabrał na ich ofertę. Goje (Polacy) chyba nie chcą przetrwać, bo sami (nieprzymuszeni) łykają prochy, wydając na to lwią część emerytury i sami zgłaszają się z dziećmi na szczepienia, a jak im powiesz, że szczepionki szkodzą to cię zwyzywają od proepidemików i zabobonnych ciemniaków. Gdyby mężczyźni chcieli być mężczyznami to by byli, ale większość woli się dobrowolnie spedalić i zobojnaczyć, bo tak jest trendy. Naprawdę, nikt tych ludzi gwałtem do niczego nie przymusza, oni sami się pchają w łapy tej kryminalistki i sami się składają na ołtarzu Jahwe. Od lat piszę, że będąc chrześcijanami są jednocześnie jahwistami, ale tylko maleńka garstka grupka przyznaje mi rację, reszta nie chce nic o tym wiedzieć.

  Ludzie sami lezą do onkologów, sami ze łzami w oczach domagają się chemii i naświetlań, a kiedy im napiszesz, ze ich to zabije to cię jeszcze zwyzywają.

  Dieta dr Dąbrowskiej jest dla większości zbyt trudna, wolą umrzeć w męczarniach niż wyrzec się trupów faszerowanych talmudycznymi hormonami i antybiotykami.

  Ja za takich samobójców nie zamierzam nadstawiać karku ani ryzykować, że mnie zamkną w pierdlu. To ich problem, a nie mój.

  Skoro ja mogłam rozszyfrować ten spisek, to każdy inny też może. Ale widocznie nie chce.

 17. Astromaria ! Przeszłam już wiele nieprzyjemności z tępymi pacjentami, jak jeszcze siedziałam po uszy w tym satanistycznym systemie, ale ciągle odkrywam jego kolejne „diabełki w szczególe”, gdzie znajduje się jeden z nich widoczny na receptach „kas chorych” na Niemcy. Widać go w dolnym lewym rogu jako liczba „666” i chociaż niegdyś stosując zasadę „przede wszystkim nie szkodzić” zapisywałam ludziom tylko te leki, które sama bym zażyła oraz nie wystawiając wcale wiele innych groźnych trutek, to nigdy tak dokładnie nie przyjrzałam się tej recepcie z tak widocznym „diabełkiem” , na którego zwrócono uwagę na pewnym blogu niemieckojęzycznym :

  Click to access rezept_ausfuellhilfe.pdf

  Może taki sam „diabełek” ukryty jest też na receptach polskojęzycznych ?
  Wiem, że tu nasze wspólne wysiłki w otwieraniu ludziom oczu na niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia w wydaniu „państwowej służby zdrowia” to wołanie na pustyni, ale zdarzają się często „cuda” i każdy wybudzony, to kolejny sprzymierzeniec w przyspieszeniu upadku satanistycznej inkwizycji zwanej medycyną !

  Podrzucę tu wkrótce rejestrację jednej z uczelni medycznej na terytorium polskiego obszaru gospodarczo-militarnego, zarejestrowanej oczywiście jako PRYWATNA FIRMA !!!

 18. @ Wojtek: dni, a nawet tygodnie bez chemii zdarzają się od dawna i wtedy widać błękitne niebo, a na nim piękne, białe baranki. Mam takie zdjęcia. Ale wokół księżyca tworzy się nocą tęczowe halo, co jest dowodem na bardzo wysokie zapylenie powietrza.

 19. Ludzie się budzą. Większość dopiero po szkodzie, ale są też tacy, którzy mądrzeją przed szkodą. Wystarczy jakiś tam, wcale nie za duży procent obudzonych, żeby ten system runął jak domek z kart.

 20. Astromaria, ja obserwowałem u siebie, te ewenementy – brak zasmużonego zachodu słońca jedynie na święta obcych: wielkanoc, „boże” narodzenie. W inne dni, nawet jak niebo nie miało smug, to chociaż kilka smrodów poszło przy zachodzącym słońcu.

 21. Oni teraz mają jakąś nową mieszankę, której nie widać, ale przy zachodzącym słońcu nawet te „tajne” smugi stają się widoczne, bo promienie słoneczne jonizują to g…. i sprawiają, że to zaczyna świecić.

 22. System imploduje od środka, bo ludzie od wieków rolowani przez matkę- kościół i ojca- państwo rozpoznali te zniewalające triki handlarzy niewolnikami i co najzabawniejsze w tej całej grze, jest to, że system da się pokonać jego własną bronią czyli jego własnymi kruczkami prawnymi przewidzianymi po to, żeby handlarze sami siebie nie mogli wykiwać, ha,ha, Jeśli jakakolwiek umowa handlowa nie jest obustronnie podpisana pełnym i uwierzytelnionym nazwiskiem, jest po prostu nieważna. Jeśli jakikolwiek kredyt bankowy udzielany jest bez przedłożenia gotówki, to jest to zakazany geszeft i na to są przepisy w morskim prawie handlowym. Niech ktoś spróbuje wziąć ślub bez podpisu jednej ze stron i napisze, co mu odpowiedziano w USC !

  Zbyt dużo jednak namnożyło się różnych pasożytów społecznych żerujących na nieznajomości podstaw prawnych, żeby tego nie zauważyć po stopniu zubożenia i rozpaczy zapracowanego i zastraszonego społeczeństwa przez wszelkie prywatne firmy na czele z prywatnymi organizacjami pozarządowymi, których mendia wykreowały na jakoby praworządne „rządy” i administrację „państwową”.

  Nic bardziej mylnego, bo jest to tylko iluzja, złudzenie optyczne czyli słynna fatamorgana z przewidzeniami optyczno-słuchowymi !!! Najbardziej tragiczną w skutkach jest iluzja „opieki medycznej” , w której do dzisiaj kręci się ten geszefciarski kołowrót strasznych cierpień pacjentów i ich rodzin oraz przedwczesnej śmierci z koszernych macek medyków, pigularzy oraz całej tej szarlatanerii diagnostycznej i oby się jak najszybciej spełniła przepowiednia, że na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści, bo jeśli ludzie dowiedzą się naprawdę, co się dzieje, to dopiero zacznie się dziać !

 23. Prywatne firmy do uskuteczniania ludobójczych biznesów bigfarmy kształci lekarzy i pigularzy, a poniżej rejestracja jednej z nich :

  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 366085723
  L Geschäftssitz Ul. Zwirki i Wigury 61
  L Postleitzahl 02-091
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 225720301
  W Fax Nummer 225720161
  W Name Hauptverantwortlicher Kulus Marek
  W Tätigkeit (SIC) 8221 Klucz działalności z opisem poniżej !

  https://www.osha.gov/pls/imis/sic_manual.display?id=205&tab=description

  Kto te parę słów przetłumaczy z angielskiego, to będzie sam widzał, że studia medyczne są ujęte w tej samej grupie geszeftów „naukowych”, co studia teologiczne i kopara mu opadnie, tak jak mnie. Chociaż wspólny wniosek nasuwa się sam, bo wszystkie te naukowce z „dyplomami” z tej czy innej beczki wykorzystują ślepą wiarę poddanych i w kościół i w państwową „medycynę”. Nie jest więc prawdą, że inkwizycja to przeszłość, a kto chce, żeby mu podrzucić rejestrację jego diecezji, no to niech poda tu jej nazwę.

 24. Co do chemtrails to na razie nic nie smuży od kilku dni. Znam temat zjonizowanego powietrza przy świetle słonecznym – Vella mówił o tym. Nawet jakby te smugi miały być niewidzialne, to nie ma żadnych widocznych lotów na tarczy słońca czy poza – chyba, że robią idziemy w skrajności i wykonują to niewidzialnymi samolotami – jeden znikający widziałem kiedyś w NL, nie nic nie brałem i widziałem to ze świadkiem, więc jestem pewny, że ta technologia istnieje.
  Ale w temacie, na anglojęzycznej wikipedii (siewcy prawdy haha) ukazał się artykuł o Vaxxed:
  https://en.wikipedia.org/wiki/Vaxxed

 25. Buachacha, a mój syn naiwnie wierzy, że anglojęzyczna Wikipedia jest bardziej rzetelna od naszej. Być może była, ale jak widać nie jest.

  Trwa wielka i bezwzględna selekcja naturalna. Początkowo denerwowałam się tym, że tak cynicznie kłamią ze wszystkich trybun, nie tylko na temat szczepień i leczenia, ale i wszystkiego co jest. Co można poradzić na to, że niektórzy ludzie, mając nielimitowany dostęp do niezależnych źródeł wiedzy nie chcą z nich korzystać i wolą ślepo wierzyć w brednie płynące z mainstreamu? Każdy ma wolną wolę i sam decyduje, jakim ekspertom i autorytetom wierzy i jakie decyzje na podstawie ich porad podejmuje. Nastały takie czasy, że za błędy płaci się śmiercią. Podobno człowiek jest istotą rozumną, a skoro tak, to sam jest sobie winien, jeśli z tego rozumu nie korzysta.

 26. Jeśli ktoś ma ostrą reakcję na szczepienia nazywa się go antyszczepionkowcem. Dlaczego w takim razie kogoś, kto ma ostrą reakcję na na penicylinę nie nazywa się antypenicylinowcem? Czy lepiej przechorować świnkę i szybko powrócić do zdrowia, czy jej nie przechorować, ale za to wpaść dożywotnio w autyzm? Robert de Niro ma wątpliwości i słusznie. Każdy rodzic powinien mieć wątpliwości i być mądry przed, a nie po szkodzie. Specjaliści nie są godni zaufania, bo rozwiewają wątpliwości rodziców i siłą swojego lekarskiego autorytetu przekonują ich do szczepień, a kiedy stanie się nieszczęście umywają ręce.

  Usunięcie filmu „Vaxxed” z festiwalu i skandal wokół tego wydarzenia okazało się dla niego najlepszą reklamą. Gdyby nie to zobaczyłoby go 120 osób, ale po nagłośnieniu sprawy ludzie zaczną go wyszukiwać, żeby zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi, a publiczność, która go obejrzy będzie liczona w milionach. Brawa dla cenzorów! Działajcie tak dalej!

 27. @Wojtek
  Gwarantuję Ci, że nie widziałeś czyściutkiego nieba, tak myślę. Po tym wszystkim, nawet jeśli opryski ludziowadów zostaną wstrzymane, (w co nie bardzo wierzę, chyba że powstał inny sposób) niebo długo nie będzie czyściutkie. Takie czyściutkie można obejrzeć na starych, kolorowych zdjęciach. Wtedy też były samoloty odrzutowe, ale takich smug nie było. Były tylko contraile.

 28. Te zawiesiny będą się utrzymywać w atmosferze setki lat, bo to są nanocząsteczki. Niektóre wiszą zawieszone w równowadze między atmosferą a przestrzenią kosmiczną. One skażają nawet przestrzeń kosmiczną. Jeśli są jacyś kosmici to powinni zrobić porządek z tymi ziemskimi nieukowcami!

 29. Kto ma zaufanie do mendiów nie przeżyje, ale za to otrzyma nagrodę Darwina za wyeliminowanie ze światowej puli swoich genów.

  Za kilka lat, jak po każdej wojnie, zostanie powołany międzynarodowy trybunał do osądzenia zbrodni wojennych. Skażą tam na śmierć takich dziennikarzy jak ta baba, blogerów i szeregowych doktorków z przychodni, a grube ryby jak zwykle wymotają się z sieci i zrobią karierę naukową w jakimś „wolnym” państwie.

 30. Nie mów hop dopóki nie przeskoczysz! Przesra w tym sądzie i to on się doigra, czego mu z całego serca życzę. Dureń cholerny, zachowuje się jak złodziej, który oskarża swoją ofiarę, że ta narusza jego dobre imię, bo zgłosiła kradzież na policję. Wierzę w sądy wyższej instancji. Nawet jeśli sąd rejonowy czy inny niższy wyda wyrok dla niego korzystny, to w sądzie wojewódzkim nie ma szans. Wszyscy „antyszczepionkowcy” wiedzą o tym, bo to przerabiali.

 31. @ Lavo: co można zrobić takim typom jak Grzesiowski, który oskarża swoje ofiary, chociaż to on zrobił im krzywdę? Co można zrobić z takimi dziennikarzami, którzy zniesławiają ludzi, posługują się kłamstwami, wyjątkowo plugawą mową nienawiści i wydają wyroki za sąd? Artykuł zionie nienawiścią, rzuca rynsztokowymi obelgami i jest prymitywny i chamski pod każdym względem. Tak plugawe teksty pisano w czasach stalinowskich, czyli nie za mojej pamięci. Za komuny, którą ja pamiętam coś takiego skończyłoby się pewnie sądem dla autora i jego zwolnieniem z pracy.

  Już odbyła się w tej sprawie pierwsza rozprawa w sądzie w Warszawie. Sąd zaproponował Justynie ugodę, czyli pewnie zapłacenie jakiejś kasy za milczenie, ale Justyna tę propozycję odrzuciła jako niekorzystną dla niej i dla sprawy. Sprawa została więc przeniesiona do sądu wrocławskiego, gdzie zostanie rzetelnie (mam nadzieję) rozpatrzona.

  ta petycja to coś znacznie poważniejszego. To donos na ekspertów do najwyższych władz państwowych

  Grzesiowski wciąż tkwi głęboko w mentalności stalinowskiej. „Donos do najwyższych władz państwowych” to typowa mowa komunistów. Wtedy pisało się donosy, za co zadenuncjowany był zsyłany na Kołymę. Ta petycja nie ma nic wspólnego z donosem do Stalina. Jest to po prostu prośba do pani premier o prześwietlenie szemranych interesów kilku cwanych kolesi, którzy kręcą wielką kasę udając niezależnych i przejętych zdrowiem publicznym ekspertów medycznych, a tak naprawdę są cwaniakami czerpiącymi zyski z handlu medykamentami.

  Dlaczego Grzesiowski broni się przed zarzutem, że wykańcza ludzi? W petycji nic takiego nie ma!!! Czyżby freudowskie przejęzyczenie, w którym podejrzany sypie samego siebie?

  Grzesiowski prawdopodobnie posrał się w majty ze strachu i dlatego z furią atakuje. Utrata takich pieniędzy musi boleć, a gdyby się okazało, że wszedł w konflikt z prawem może go to kosztować jeszcze więcej.

  Po opublikowaniu pełnej insynuacji petycji do premier Beaty Szydło, o usunięcie z pełnionych funkcji najbardziej cenionych ekspertów w dziedzinie szczepień, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi. W petycji proepidemicy sugerowali m.in., że eksperci wymienieni przez nich z imienia i nazwiska są na usługach branży farmaceutycznej i nie mogą dobrze działać na rzecz zdrowia publicznego.

  W petycji nie chodzi o usunięcie ze stanowiska kogokolwiek, lecz o to, żeby odpowiednie władze prześwietliły powiązania biznesowe tych szubrawców, którzy wymuszając kolejne szczepienia czerpią z tego ogromne zyski finansowe. Oczywiście, jeśli ich powiązania zostaną uczciwie prześwietlone, to faktycznie zostaną usunięci, bo zachodzi tu ewidentny konflikt interesów.

  Jeśli ktoś mnie obrzuca błotem, muszę się bronić

  Czy wskazywanie na konflikt interesów jest obrzucaniem błotem? Takie mamy prawo, że zakazuje pełnienia roli doradcy, jeśli doradzający ma powiązania biznesowe z branżą, której produkty zaleca jako przymusowe dla wszystkich obywateli. To się nazywa konflikt interesów i na to są paragrafy!

  Użycie słowa „proepidemicy” powinno zaprowadzić pana Grzesiowskiego przed oblicze sądu. Mam nadzieję, że tak się stanie! Ludzie boją się procesować, bo to kosztuje mnóstwo kasy, a tej jak wiadomo brakuje. Ale w tym przypadku wszyscy chętnie sypną groszem, żeby wesprzeć tę walkę! Czas zastopować te kryminalne działania. Nigdzie w Europie nie ma przymusu szczepień, tylko w Polsce, Rumunii i Bułgarii, i to chyba w tych pozostałych 2 krajach nie na taką skalę jak u nas!

  Sczepienia są jedną z przyczyn ucieczki Polaków za granicę. Ludzie wieją, żeby ratować dzieci.

 32. W takim przypadku, jeśli oprawca sam kieruje sprawę do sądu, to powinniśmy wnioskować przed sądem o przyznanie nam zadośćuczynienia za naruszenie naszych dóbr osobistych (dobrego imienia, a nawet zdrowia – bo przez pomówienia można sobie zdrowie nadszarpnąć, nawet psychiczne), warto też zażądać zwrotu kosztów sądowych od drugiej strony. Jeśli sami chcemy wytoczyć sprawę sądową przeciwko takiej osobie, to robimy tak samo – składamy pozew o zadośćuczynienie (pamiętajcie, że nie o odszkodowanie, tylko właśnie o zadośćuczynienie z powodu naruszenia dóbr osobistych). Skoro istnieją bowiem badania potwierdzające, że szczepionki przed niczym nie chronią, a co więcej mogą powodować poważne komplikacje zdrowotne, to jakim prawem ktoś oskarża o pro epidemiczną postawę? To właśnie jest już naruszenie dóbr osobistych. Wydaje mi się, że p. Grzesiowski ma marne szanse na wygraną, ale druga strona (ta co będzie przez niego oskarżona) musi dobrze poprowadzić sprawę i wskazać sądowi swoje argumenty za tym, że nikt tego pana z błotem nie mieszał, tylko stwierdził fakty. Inna sprawa, jeśli ktoś rzeczywiście zwyzywał go różnymi epitetami, wtedy jego szanse na wygraną są duże, bo ostatecznie nie można od tak ludziom publicznie uwłaczać. Oczywiście jak nie w I instancji, to w II można wygrać. Tak jak pisałem wcześniej – „Niezbadane są wyroki boskie i wyroki sądów rejonowych” – poczekamy i zobaczymy jak to się rozwinie. Zazwyczaj osoby, które widzą tylko swój punkt widzenia, toczą wojny z drugą stroną, jeśli tylko ta druga strona nie zgadza się z wywodami tej pierwszej i je po prostu kwestionuje – świadczy to niestety o dużym ograniczeniu tej atakującej strony (bo wg niej jego prawda jest najprawdziwsza i nikt nie ma prawa jej podważać, bo to już jest atak). Żyjemy w świecie, gdzie paranoja zahacza o paranoję 😉

 33. Pingback: Agenda rządowa USA skłamała mówiąc że szczepionka MMR nie powoduje autyzmu! | Ciekawe i niesamowite: zdrowie, wiedza, duchowość, psychologia, polityka i gospodarka

 34. Witam , ja tylko krötko o lykaniu pigulek ktöry to temat poruszyl autor na samym poczätku. Owszem nikt pistoletu nie przykladal do glowy zeby lykac , tylko prosze nie zapominac ze duzo wczesniej atmosfera i gleba przez dodawanie nawozöw-trucizn tak zostaly zatrute , ze obecnie bardzo duzo ludzi nie potrafi sobie radzic bez tych tzw. pigulek !!! Ja trzymalem sie prawie 70-dziesiät lat … ale i mnie sieglo , ciekawe czy mlodzi na tych „trutkach” dociägnä do rety nie möwiäc o pöznym wieku ??? Jesli ktos zna jakies inne sposoby wyjscia z pigölek , chetnie sie zapoznam !

 35. Hej, Jera, nie wiem dlaczego wpadłeś do spamu.

  Pigułki nie przyniosą ci zdrowia, ponieważ ich skład jest przeciwny naturze. To jest chemia nieorganiczna! Ludzie nie chorują z powodu niedoboru chemii nieorganicznej, lecz od jej nadmiaru, dlatego nie ma sensu dokładać jej więcej. Chemia jest teraz nie tylko w glebie i powietrzu, ale również w każdej przetworzonej żywności, nawet tak mało przetworzonej jak wyroby mleczarskie, w pieczywie i w każdym daniu, którego dotknęła ludzka ręka. Trzeba więc zrobić wszystko, żeby się tej chemii pozbyć.

  Owszem, są sposoby wyjścia z pigułek albo można zamienić pigułki chemiczne na homeopatyczne. Nie wiem co o tym słyszałeś, ale nie jest prawdą jakoby Kościół zakazywał tej metody, jak również nie jest prawdą, że to jest nienaukowe i nie działa. Jest to najlepsza medycyna dla ludzi starszych i małych dzieci.

  W twoim wieku zjadanie wielkich ilości surówek nie jest zbyt dobrym pomysłem, bo do tego trzeba mieć mocne zęby i strusi żołądek. Ale może dasz radę robić sobie domowe soki warzywno-owocowe? Te z kartonów są też nafaszerowane chemią i zupełnie pozbawione witamin, więc nie należy ich pić. Soki doskonale oczyszczają organizm z toksyn i dostarczają witamin i mikroelementów. Ja doradzałabym dietę makrobiotyczną, która jest bardzo zdrowa i niedroga. W necie znajdziesz mnóstwo opisów tej diety i przepisy.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.