Dyskryminacja zdrowych i epidemia poronień / Alarm: Ataki skorumpowanego establiszmentu medycznego

Dwie wiadomości od profesor Marii Doroty Majewskiej z amerykańskiej rządowej bazy zbierającej informacje o skutkach ubocznych szczepień The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS)
Dyskryminacja zdrowych i epidemia poronień

Wcześniej przewidywałam, że mogą nastać czasy, gdy zdrowi ludzie nieszczepieni będą prześladowani przez chorych na choroby zakaźne szczepieńców. Wygląda, że już nastały takie czasy.

W przedszkolu w amerykańskim mieście Charlotte pięcioro dzieci zachorowało na ospę wietrzną wkrótce po szczepieniach.  Wiadomo, że osoby zaszczepione szczepionkami z żywych wirusów nie tylko same często zapadają na choroby, na które były szczepione, ale też stają się źródłem zarażeń dla tocznia.  I co zrobiło przedszkole w tej sytuacji?  Na zlecenie stanowego urzędu zdrowia, zamiast zarządzić kwarantannę chorych dzieci, poddało 21-dniowej kwarantannie 15 zdrowych nieszczepionych dzieci.

https://truthkings.com/15-unvaccinated-charlotte-children-banned-school/?utm_source=CCNewsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=SchoolBans#

Wkrótce prawdopodobnie zdrowym dzieciom zakaże się bywać w miejscach publicznych, które będą zarezerwowane dla chorych szczepieńców.

…………….

Ostatnio otrzymałam niepokojące doniesienia, że w Polsce panuje epidemia wczesnych poronień lub urodzeń martwych płodów.  Przyczyn tego  zjawiska może być kilka, lecz najbardziej podejrzane są szczepienia.  Od kilkunastu lat wiadomo, że w krajach tzw.  „3 świata” podaje się kobietom szczepienia  przeciwtężcowe z dodatkiem ludzkiego hormonu gonadotropiny kosmówkowej (hCG).  Hormon ten, jest wytwarzany przez zarodek, a potem przez łożysko, umożliwia rozwój zarodka i utrzymanie ciąży. Dodanie hCG do szczepionek powoduje wytworzenie przez układ odpornościowy kobiety przeciwciał przeciw  temu hormonowi, co sterylizuje kobietę i uniemożliwia  utrzymanie przez nią ciąży.  Nie wiadomo jak długo trwa ta sterylizacja – niewykluczone, że przez całe płodne życie kobiety lub znaczną jego część.

Zgodnie z polskim kalendarzem szczepień nastolatkom w 19 r. życia podaje się szczepionkę Td. (tężec + dyfteryt, lub sam tężec).  Czy szczepionki te zawierają hCG?  Nie wiadomo, niektóre mogą zawierać, bo ten dodatek jest ukrywany przez producentów. Kobiety, które doznały wczesnych poronień powinny się zbadać w dobrym laboratorium immunologicznym na zawartość przeciwciał przeciw hCG w surowicy. Ich obecność będzie wskazywać, że otrzymała ona szczepionkę sterylizującą, i to może być podstawą do oskarżenia jej producenta oraz MZ o spowodowanie sterylizacji.  Inną przyczyną epidemii wczesnych poronień mogą być szczepienia HPV oraz przeciw grypowe – jak wykazują dane z bazy VAERS.  http://www.vitae.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=957:szczepionki-zwalczajce-ci&catid=144:4-milosc-rodzina-rzeczywistosc&Itemid=131

Oczywiście, nie można wykluczyć także innych embrio-toksycznych czynników środowiska: toksycznych kosmetyków (z akrylatami, dwutlenkiem  tytanu i innymi szkodliwymi substancjami), środków piorących, trujących dodatków do żywności,  witamin ze sztucznymi barwnikami i dwutlenkiem tytanu, a nawet  częstego używania telefonów komórkowych  przez ciężarne kobiety. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4416385/

Alarm: Ataki skorumpowanego establiszmentu medycznego na lekarki,

które wykazują się wyjątkową uczciwością, głęboką wiedzą lekarską n.t. szczepień, odwagą, oraz rzadko spotykaną empatią dla pacjentów.  Polscy rodzice powinni solidarnie stanąć w ich obronie.  Trzeba masowo pisać listy do Naczelnej Izby Lekarskiej (z kopiami do komisji zdrowia w Sejmie, MZ,  p. Premier i Prezydenta)  i żądać usunięcia  oraz ukarania skorumpowanych urzędników medycznych, którzy próbują  odebrać tym wspaniałym lekarkom prawo do  leczenia za to, że rzetelnie spełniają obowiązki lekarza i informują pacjentów, iż szczepienia mogą zabić i trwale okaleczyć – co oficjalnie podają w swych ulotkach producenci szczepionek, co podaje amerykańska rządowa baza danych (VAERS), oraz na co wskazują liczne wygrane procesy sadowe o odszkodowania za okaleczenia lub zgony poszczepienne, za które wypłacono już ponad miliardy $. Obrona tych dzielnych lekarek jest obowiązkiem moralnym wszystkich rodziców, kolegów lekarzy, obywateli.  Kiedy zabraknie takich odważnych i sumiennych lekarzy, nic nie stanie na przeszkodzie, żeby kartele farmacji oraz skorumpowani urzędnicy medyczni bezkarnie zabijali dla zysków miliony Polaków.

http://prawy.pl/28152-lekarki-alarmujace-o-skutkach-ubocznych-szczepien-zostana-pozbawione-praw-do-wykonywania-zawodu/

9 komentarzy do “Dyskryminacja zdrowych i epidemia poronień / Alarm: Ataki skorumpowanego establiszmentu medycznego

 1. @Trzeba masowo pisać listy do Naczelnej Izby Lekarskiej (z kopiami do komisji zdrowia w Sejmie, MZ, p. Premier i Prezydenta) i żądać usunięcia oraz ukarania skorumpowanych urzędników medycznych.

  🙂 może trzeba…
  tylko dlaczego mam wrażenie, że to jest kpina — ta sytuacja, gdy państwo posiada wywiad, policję i inne takie a to JA MAM DZIAŁAĆ, PILNOWAĆ I posiadać wiedzę z zakresu, który ukrywa się przed tymi, co mnie leczą, bo mechanizm nie działa WŁAŚCWIE.

  Następnym etapem będzie otwarcie przeze mnie (i inncych) jedn. edukacyjnych dla wszelkiej maści urzędników aż do prezia… bo takie podejście, wskazuje taki ruch, jako logiczne następstwo.

  z boku:
  [Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 19970 r.]

  > nowa książka ;)p

  zdro!

 2. Państwo nie zostało stworzone po to, żeby troszczyć się o ludzi. Państwo to twór mafijny. Istnieje i działa dlatego, że większość ludzi nie ma świadomości większej niż mrówka. Nieliczne świadome jednostki muszą pisać listy protestacyjne, bo inaczej mafia nie pozostawi nam nawet najmniejszego marginesu wolności.

 3. Przypomniał mi się film. Gwiezdne Wrota. Sezon V odc.10 (chyba). Ziemska drużyna poprzez gwiezdne wrota podróżuje po Wszechświecie. W tym odcinku nawiązuje kontakt z cywilizacją Vollian. Ci z kolei proponują Ziemianom kontakt z bardziej rozwiniętą cywilizacją Ashenów. Ashenowie chcą dać Ziemii nowe technologie, ale żądają w zamian podania adresów nowych światów. Taką umowę podpisali wcześniej z Vollianami, którzy nie są zbyt liczną i obecnie farmerską cywilizacją. Do podpisania umowy jednak nie dochodzi, gdyż Ziemianie odkrywają, że Vollianie byli kiedyś bardzo liczną, rozwiniętą technicznie cywilizacją, a po okresie współpracy z Ashenami ich liczebność gwałtownie spadła, czego poprzez działania manipulacyjne nie są świadomi i powoli wymierają, a Ashenowie przejmują tak kolejne planety. A metodą depopulacji są szczepionki. Film jest z przed ponad 15 lat. Coś wiedzieli. Warto obejrzeć, to czegoś jednak uczy.

 4. Z tym hormonem hCG to podobnie jak z dodawaniem do szczepionek tłuszczy komórek mózgowych. Organizm po podaniu szczepionki, zaczyna bronić się przed nimi i wytwarza antyciała na swój mózg i tak przejawia się autyzm. Szkoda gadać.
  Co do Stanów Zjednoczonych, to oni mają swój powolnie wprowadzany faszyzm, który od 1989 zaraża Polskę, wg mnie od końca II wojny Światowej kiedy wprowadzono kanałami watykańskimi naukowców 3 rzeszy. Teraz to 4 ta rzesza i promowana na cały świat jako zbawiciel ludzkości.
  I co my mamy? Subskrybuję nautralnews więc takie kruczki się trafiają co do molestowania nieszczepionych dzieci w usa
  http://www.naturalnews.com/048503_measles_MMR_vaccine_second-class_citizens.html
  – zdrowe nieszczepione dziecko nie ma równych praw do edukacji
  http://www.naturalnews.com/042591_unvaccinated_children_survey_medical_establishment.html
  władze medyczne próbują zastraszyć nieszczepione dzieci poprzez sądy
  http://www.naturalnews.com/048506_mainstream_media_vaccines_hate_speech.html
  media głównego ścieku prowadzą wstrętną kampanię mowy nienawiści przeciwko dzieciom nieszczepionym
  To jest narzucanie czyjejś woli. Na priv opowiem jak wyglądało to w naszym przypadku, to jest przede wszystkim cholerny stalking.
  Aha, jeszcze jedno. Zachód kupuje 4 rzeszę powoli, a my jesteśmy takim narodem, że w przeciągu 15-20 lat nadgoniliśmy to co oni robili przez 50-60. Albo mają już takie metody. Albo dwa, że to my związani najbardziej jako lud z naturą, nie akceptujemy słowa „nie”, jako takiego. W naturze nie ma „nie” nie ma niemożliwego, wszystko co „nie” to tak, tak jak dziecku się mówi nie skacz, to tym bardziej nakręca na to co ma niby nie robić.

 5. Iluminaci nas uprzedzają i informują, co mają w planach. Było wiele filmów, które przepowiedziały przyszłość. Awaria w Zatoce Meksykańskiej było dokładnie opowiedziana w filmie z Nicolasem Cage. A filmy i seriale SF są prawdziwą kopalnią wiedzy o nas i przyszłości naszej cywilizacji.

 6. Według mnie w filmach sf kest tam też wiele picu.
  Ja nie wierzę w to co proponuje nam nasa i Kopernik.
  Są dowody i przeszłe wspomnienia z historii , że żyjemy w kuli, a kosmiczna podróż/rzeczywistość jest osiągalna jedynie przez wędrówkę świadomości. Niemożliwe są fizyczne loty w kosmos na inne planety.
  Pierwsze lepsze, dlaczego prom kosmiczny wznosząc się po pewnym czasie wznoszenia jest widziany jakby zlatywał w stronę Ziemi, a wciąż leci ku górze? Dlaczego słońce proponowane przez heliocentryków pomimo swojej wielkości nie oświetla 96% naszego „globu”?
  A jest tego dużo, dużo więcej…

 7. Gdy ma się 19 lat, to już spokojnie można chyba odmówić szczepień. Dobrze myślę?
  Tak jak napisałam w innej części bloga-pediatra mi powiedziała, że swoich dzieci nie szczepi i jest dobrze.

  Skoro już mowa o medycynie, to wkleję filmik na jej temat. Nie wiem, czy oglądaliście.

  Pozdrawiam.

 8. Każda pełnoletnia osoba ma prawo decydować o tym, czy podda się dowolnym procedurom medycznym. Teoretycznie. Bo praktycznie lekarze wiedzą, jak skruszyć opór pacjenta i zmusić go, żeby zrobił to, czego oni chcą.

  Zapraszam do Zdrowotnego Hyde Parku.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.