Nowe obowiązkowe (zabójcze) szczepienia dla wcześniaków

Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)

Establiszment szczepienny narzuca polskim niemowlętom, zwłaszcza wcześniakom, kolejne toksyczne szczepienia przeciw pneumokokom (pneumo), za które zapłaci podatnik.   Szczepienia te są najbardziej zabójcze ze wszystkich, jak wykazują dane zebrane w amerykańskiej bazie VAERS (pokazane poniżej w tabelach 1 i 2). Kiedy dodamy zgony spowodowane przez różne typy szczepionek przeciw pneumokokom (tabela 1), to otrzymamy liczbę 1732 – czyli więcej zgonów niż powodują inne szczepienia.  Ponieważ zgłaszanych jest tylko od 1 do 5% wszystkich przypadków powikłań, tzn. liczby zgonów po tych szczepieniach mogły wynosić dziesiątki tysięcy w samych tylko USA.

Tabela 2 pokazuje liczby zgonów po szczepieniach pneumo w różnych grupach wiekowych.  Widzimy, że najbardziej śmiercionośne są te szczepienia dla niemowląt poniżej 6 miesiąca życia.  Druga silnie narażona na poszczepienną śmierć grupa to osoby po 65 r życia.  I dla tych właśnie populacji szczepienia pneumo są najbardziej usilnie zalecane. Można więc sobie wyobrazić prawdopodobne pogromy wcześniaków, kiedy wprowadzi się te szczepienia jako „obowiązkowe”.

Szczepienia te wprowadzono do polskiego kalendarza szczepień na podstawie badań klinicznych przeprowadzonych m.in. w Polsce.   Poniżej link do takiego badania wykonanego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. (Z linku można dotrzeć do pełnej  publikacji.)  Badanie było sponsorowane przez firmę Pfizer, producenta szczepionki pneumo 7–walentnej  (PCV7).

Badanie przeprowadzono na 60 wcześniakach, które otrzymały 4 dawki szczepionki PCV7 w 2, 4, 6 i 16 miesiącu życia. Polegało ono wyłącznie na pomiarze poziomu przeciwciał. Praca ma wiele nieprawidłowości, które powinny ją zdyskwalifikować, lecz jako sponsorowana przez firmę farmaceutyczną została opublikowana w korporacyjnym piśmie naukowym (Elsevier-Taiwan), znanym z oszustw wydawniczych na wielką skalę.  Wymienię tu kilka podejrzanych aspektów tej pracy. Nigdzie w publikacji nie ma informacji ilu pacjentom wstępnie podano te szczepionki i ilu odpadło z badania (tzn. zmarło lub miało poważne powikłania).  A to jest wymóg sine qua non każdej rzetelnej klinicznej publikacji naukowej.  Typowo w badaniach klinicznych leków znaczna część pacjentów odpada w trakcie ich prowadzenia z powodu powikłań lub zgonów.  W przypadku wcześniaków należy oczekiwać wielu poważnych powikłań (sądząc z danych  VAERS), więc brak informacji o nich jest bardzo podejrzany i niedopuszczalny.  W publikacji nie ma też mowy, czy rodzice wyrazili zgodę na to, żeby ich dzieci zostały poddane tym badaniom, więc można podejrzewać, że były one zaszczepione bez tej zgody – czyli nielegalnie.  Łatwo można było dodać eksperymentalną szczepionkę do koktajlu innych szczepień „obowiązkowych”, nie powiadamiając o tym rodziców. W publikacji podano tylko, że badanie było zatwierdzone przez Komitet Etyki uniwersytetu, lecz nie podano zgodnie z jakimi ustawami, kodeksami i rozporządzeniami polskimi oraz europejskimi je zatwierdzono (co jest wymagane w tego typu publikacjach).  Brak w publikacji krytycznych danych wymaganych do prowadzenia badań klinicznych z lekami każe wątpić w standardy etyczne tejże komisji. Wreszcie, bardzo podejrzane są same wyniki, wg których immunogenność tej szczepionki u polskich wcześniaków była znacznie większa niż obserwowana w podobnych badaniach europejskich. Ma to sugerować, iż polskie dzieci są odmieńcami genetycznymi w Europie, a raczej sugeruje, że badanie mogło być zmanipulowane.  Wszystkie niedociągnięcia i podejrzane elementy tej publikacji sugerują, że – jak większość prac sponsorowanych przez firmy farmaceutyczne – mogła być ona zafałszowana dla zysków, a więc jest całkowicie niewiarygodna.  Rodzice oraz lekarze muszą zdawać sobie z tego sprawę zanim zaszczepią swoje czy cudze dzieci tymi groźnymi szczepionkami.

Trzeba też mieć świadomość, że większość „zachodnich” szczepionek jest dziś produkowana w Chinach czy Indiach, w niekontrolowanych warunkach (co przyznała amerykańska agencja leków FDA) i nigdy nie wiadomo co naprawdę się znajduje w danej fiolce czy strzykawce.

pneumo1 pneumo2

9 komentarzy do “Nowe obowiązkowe (zabójcze) szczepienia dla wcześniaków

 1. Niby powinno podchodzić pod paragraf, nawet kilka ale i tak dohtorki Mengele z UM w Łodzi i producent szczepionek nie bekną za medyczne eksperymenty na wcześniakach. Bo to były „badania kliniczne”,a badania i do tego jeszcze naukowe, to nie eksperymenty nieobliczalnych szaleńców. Psychopaci z UM w Łodzi czy innych instytutów bez większego trudu znajdą kolejnych 60 ludzkich królików doświadczalnych do badania – klinicznego ma się rozumieć.

 2. Hmm, ale przecież aby badanie medyczne (nawet naukowe) mogło się odbyć, potrzeba jest zgoda badanego albo jego przedstawiciela ustawowego.

 3. Teoretycznie jest potrzebna zgoda badanego czy jego opiekuna ale w praktyce wygląda na to, że psychopaci coraz rzadziej przejmują się takimi drobnostkami. Dohtorki wiedzą, że mogą już prawie wszystko i włos im z głowy nie spadnie, jakby co to koncerny ich wybronią.

 4. Zastanawiam się nad związkiem obowiązkowych szczepień, którym jest poddawane dziecko, z wyborem danego ducha, w które ciało chce się wcielić (inkarnować). Przecież, dana osoba, przebywając jeszcze w świecie duchowym, jeśli jest odpowiednio świadoma i rozwinięta, potrafi wyczytać w Inteligencji Źródła (pojęcie z zakresu Wingmakers – Stwórców Skrzydeł), co w przyszłości czeka dane ciało, które jest rozważane przez daną osobę, aby się w nie wcielić. Przyznaję, że mnie osobiście szczepionki nie wyrządziły raczej żadnej szkody, ani też nie mam dzieci, ani mieć ich nie zamierzam. Przecież siła lobby szczepionkowego w Polsce jest tak duża, że ciężko znieść psychicznie kolejne wiadomości o obowiązkowych szczepieniach. Trzeba więc jakoś się na to wszystko uodpornić psychicznie. Osobiście preferuję nastawianie obojętne do spraw, na które, jak pokazuje rzeczywistość (np. list otwarty do prezydenta Bronisłwa Komorowskiego w 2012 roku), „zwykły” człowiek w ogóle nie ma wpływu. Tak więc, jeśli dany duch/dana osoba, wybierze ciało, które np. później zachoruje na autyzm albo będzie mieć alergię, to tylko dana osoba jest sama sobie winna, że wybrała takie ciało. Mogła wcześniej sprawdzić, jeszcze przebywając w świecie duchowym, co spotka dane ciało, które wybierze dana osoba. Jeśli danego ciała, jeszcze przebywającego w łonie przyszłej, potencjalnej matki, nie chce wybrać żaden duch ludzki, wtedy noworodek rodzi się martwy, i nikt nie musi się w przyszłości męczyć w takim ciele, chorując potencjalnie na autyzm lub alergie. Z mojej wiedzy wynika, że szczepionki istnieją tylko na Ziemi – w żadnej innej cywilizacji nie występuje to zło. Po cholerę więc, ludzie wybierają Ziemię, na swoją inkarnację i chorowanie na autyzm, alergie lub inne choroby – przecież są biliony innych cywlizacji, w których mogliby żyć normalnie, bez chorób wywołanych przez szczepionki. Takie rozumowanie zmniejsza moją wściekłość na zbrodniarzy szczepionkowych – poczynając od lekarzy, poprzez rządy i parlamenty, a na iluminatach kończąc.

 5. Na tej nieszczęśliwej planecie wcielają się istoty pozbawione świadomości, co widać, słychać i czuć. Tylko jednostki są świadome, reszta ma niestety mentalność wełnianych stworzeń hodowlanych. Zgodnie z zasadą „Jak na górze, tak na dole”, jak my, ludzie, traktujemy zwierzęta, tak i sami jesteśmy traktowani. Jeśli traktujemy zwierzęta jak towar, szczepimy je, znęcamy się nad nimi (hodowla przemysłowa), robimy na nich eksperymenty pseudo-naukowe itp., tak Kosmos (a jego rękami Iluminaci) traktuje nas. My też jesteśmy przez kogoś / coś hodowani i traktowani jak towar, bydło lub króliki doświadczalne. Dopóki ludzkość się nie przebudzi (nie obudzi swojej boskiej świadomości) będzie traktowana w taki właśnie sposób. To jest wojna o świadomość.

  Ludzie sami kreują swoją rzeczywistość, a że brak im świadomości kreują piekło zamiast czegoś sensownego. Kiedy się przebudzą cała rzeczywistość ulegnie zmianie.

  Na szczęście nie ma przymusu szczepień. Kto ma świadomość ten wie, jak uniknąć tego „obowiązku”, a kto jej nie ma, ten może się nauczyć na swojej własnej głupocie. Należałam do kilku grup antyszczepionkowych i byłam świadkiem niejednej metamorfozy rodzicielskiej z owcy w osobę świadomą. Ja sama byłam szczepionkową owcą i też nauczyłam się na błędach, niestety, kosztem moich dzieci.

  Iluminaci robią wszystko, żeby nie dopuścić do masowego przebudzenia. Ludzie są ogłupiani głównie przez media i edukację od najwcześniejszego dzieciństwa aż do studiów wyższych (osobnicy dobrze wykształceni są nierzadko najgłupsi, niestety). Szczepienia od pierwszej doby życia robią z ludzi bezmózgowców, bo władzy łatwiej jest zarządzać baranami. W USA sytuacja jest wprost tragiczna, u nas jeszcze nie, a ja mam nadzieję, że Europejczycy jednak się obudzą i nie pozwolą na to, żeby i do nas to doszło.

  Jednak ostatnio coś pozytywnego zaczęło się dziać z ludzką świadomością. W moim przekonaniu jest to spowodowane przez powszechny dostęp do internetu. Ludzie mogą teraz dotrzeć do wiedzy do tej pory zastrzeżonej jedynie dla elit. Siedzę w sieci od początku 2001 roku (wcześniej miałam modem, więc głównie korzystałam z poczty) i widzę, jak bardzo zmieniły się komentarze pod artykułami prasowymi. Dawniej królowała przerażająca wprost ignorancja, a dziś widać, że coraz więcej ludzi zaczyna dobrze rozumieć co się dzieje w świecie. Niestety, wciąż brakuje tej kropli, która przeleje kielich, ale mam nadzieję, że w końcu kapnie. A jak nie kapnie, to ja się już tu więcej nie wcielę, bo życie cyborga mnie nie interesuje.

 6. Chciałbym się podzielić z Wami, moją wiedzą. Zadaje się, że ma kręcącego się szalonego świata wokół osi. Kopernik, wyznawał hermetyzm, który u Ciebie znalazłem, że są to prawa natury, które szanuję i kocham, i oby tak było. Stworzył teorię heliocentryczną. Nawet debilna wikipedia mówi, że heliocentryzm to jedynie teoria. Osobiście jest mi najbliżej po zapoznaniu się z materiałem dowodowym, teoria? idea? prawda? niebocentryzmu czyli wewnętrznego kosmosu, do którego dojrzewałem trochę czasu. Generalnie i tak wiem, że żyję w śnie. Opinie są nasze. Nie chcę w nic ingerować, chciałbym byle mój głos miał zarzewie krzewienia świadomości. Według mnie i mojej świadomości nie żyjemy w tym świecie (kosmicznym), w którym podaje się nam na tacy – NASA. Nie ma na to dowodów, są za to kłamstwa.

 7. O tym, że to jest tylko teoria pisałam w Młotach na astrologię.

  Nie jestem wyznawczynią TEORII płaskiej ziemi, TEORII wklęsłej ziemi, TEORII Kopernika, TEORII Wielkiego Wybuchu, TEORII Darwina, TEORII Einsteina ani żadnej innej TEORII. W przestrzeni nauki teoria nigdy nie przesądza, jaki jest stan faktyczny. Jeśli praktyka dowodzi czegoś innego, wtedy teoria upada albo jej stosowanie zawęża się do określonych warunków. Teorie są tylko teoriami, założeniami, o które spierają się uczeni, a nie niepodważalnymi dogmatami naukowymi. Gdyby istniały dowody na którąkolwiek z tych teorii to przestałaby ona być teorią. Ja w każdej dziedzinie życia jestem agnostyczką – może jest tak, a może inaczej, nie dam się spalić na stosie ofiarnym za żadną TEORIĘ ani za światopogląd. Teoria Kopernika (o ile wiem) wciąż pozostaje TEORIĄ – dlaczego????????

  Racjonaliści to matoły, które nawet nie umieją czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że system heliocentryczny nie obalił założeń astrologii, a oni (oczywiście) zrozumieli, że ja twierdzę, że ziemia jest płaska. Oni są 100 razy głupsi od moherów!!!

 8. I o to chodzi 🙂 Ja nie czuję że to wszytko wokół mnie się kręci, a z drugiej strony że to jest płaskie lub wklęsłe. Poczekamy zobaczymy, co jest tą na jakiś czas prawdą.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.