Ebola – kupione kłamstwa w mediach, aktorzy ze slumsów „umierają” dla swojej publiczności!

Komentarz do filmu z kanału Atena7777-Szczepienia:

Czy przypominacie sobie jakim strachem karmiły media ludzi na całym świecie, pokazując im chorych i nawet umierających na Ebolę? Kto by nie współczuł takim ludziom, prawda? A co by było gdyby ten sam przerażony telewidz, który nakręcił się strachem przed groźną chorobą, dowiedział się, że to tylko aktorzy ze slumsów, amatorzy, mieli swój debiut w telewizji i dostali kasę za te swoje jęczenia i turlania się po ziemi?

Tak właśnie powstają WIELKIE EPIDEMIE!!! Media stają się wtedy areną cyrkową, gdzie odbywa się WIELKIE ŚWIATOWE PRZEDSTAWIENIE przyciągające przed ekrany rzesze wystraszonych ludzi. A w dalszej kolejności zbawienną rolę odegrają koncerny farmaceutyczne, które przyjdą z pomocą i zbawią świat czyli uratują swoimi szczepionkami ludzkość od zagłady!

3 komentarze do “Ebola – kupione kłamstwa w mediach, aktorzy ze slumsów „umierają” dla swojej publiczności!

 1. Pingback: Ebola – kłamstwa kupione przez media | Gazeta Chicago

 2. O matko, to już nawet majo szczepionkę na ebole? Jejku ale jestem nieoczytana…i tępa!?!!!Wybacz sarkazm.Dziękuje za info.

 3. Problem – Reakcja – Rozwiązanie. Stary scenariusz, obecnie już zdemaskowany, więc nieskuteczny.

  Tajne służby tworzą problem, żeby przerazić ludzi i zmusić ich do żądania reakcji władz.

  Władza reaguje, obiecując rozwiązanie.

  Rozwiązanie jest oczywiście gorsze od problemu, np. na terroryzm (fałszywa flaga) odpowiada się wprowadzając radykalne ograniczenie albo nawet zawieszenie praw obywatelskich, a na zarazę (jak ebola) szczepionkę, która zabija jeszcze skuteczniej niż choroba, przed którą miała chronić.

  Na szczęście ludzie już znają ten ograny scenariusz, więc przestał być skuteczny. W Afryce Murzyni zamordowali część personelu medycznego, który miał im „pomagać”, a reszta zwiała w panice i epidemia, która rzekomo miała się rozszerzyć na cały glob, znikła jak zdmuchnięta świeczka.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.