Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Życzę wszystkim, żeby nadchodzący, 2016 rok, był rokiem pokoju, harmonii, osobistej wolności, dobrobytu i (oczywiście) upadku NWO!

Wszystkiego najlepszego!

7 komentarzy do “Szczęśliwego Nowego Roku!!!

  1. Trafilem tu przez Alexa..ale to juz nie wazne…Zycze wszystkim czytajacym tego posta nie spelnienia mazen…lecz wzbicia sie na 4-5-6 gestosc. Oswiecajcie narody..dawajcie wiare ludziom w to co zapomniane. Kochajmy sie…

  2. Witaj Mario,
    życzę Tobie, sobie i wszystkim tu obecnym dużo cierpliwości, wytrwałości, odwagi, dystansu i wszystkich tych cech, które powinny nam wszystkim towarzyszyć w kolejnym 2016 roku, przeć do przodu na przekór wszelkim burzom piaskowym, lub też ewentualnym nieoczekiwanym nawałnicom, uśmiechu na twarzy, spokoju ducha i spełnienia marzeń (no chociaż tych niektórych, najważniejszych!)!!!!

    Pozdrawiam
    Dziękuję, że Jesteś!!!!!!

  3. Spóźnione, ale udanego całego 2016 roku i (wszystkim, którzy jeszcze tego nie zrobili) skutecznego odcięcia pępowiny od marnotrawiących energię niekończących się politycznych dyskusji społecznościowych 😀 a sobie – wytrwania w postanowieniu 😛 od dziś tylko wartościowe blogi i media, społecznościowemu śmietnisku informacyjnemu stanowcze STOP 😛

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.