Kolejne wybory…

Cyrk zwany kampanią wyborczą szczęśliwie mamy już za sobą, a jutro ostatni lunatycy, wierzący jeszcze w demokrację oddadzą swoje głosy na marionetki, które obiecują im cuda nad cudami, ale kiedy już znajdą się u żłobu (jak zawsze) wypną się na swój elektorat i dalej będą pogrążać kraj w chaosie i nędzy.

Cytowałam tu wiele razy gwiazdy światowej polityki, ujawniające smutną prawdę na temat demokracji, ale tej wypowiedzi Aleksandra Kwaśniewskiego jeszcze tu nie było (pewnie był na bani kiedy to mówił):

„Wybory nie są po to, aby kogoś wybrać. To jest ustalone wcześniej i w innym miejscu. Wybory są po to, aby się zorientować jaka część społeczeństwa popiera dany system”.

W wyborach startują konie, które zostały wyselekcjonowane w taki sposób, żeby bez względu na to, który wygra, było po staremu, czyli zgodnie z oczekiwaniami niewidzialnego rządu światowego, który rządzi od zawsze, ale w taki sposób, żeby nikt się tego nie domyślał. Elektorat to najbardziej ignorancka i prymitywna warstwa społeczeństwa. Fakt, że frekwencja jest coraz niższa może świadczyć o tym, że ludzie zaczęli się budzić, a ich świadomość rośnie.

Władza wie, że ludzie są głęboko rozczarowani polityką i nie wierzą już starym partiom. Stary sposób prowadzenia polityki już się zużył, więc obecna kampania stawia na „wolnościowców”, na świeży powiew i na rewolucję. W obecnych wyborach dopuszczono do głosu tych, którzy do niedawna byli skazani na niebyt. Jeśli jednak ktoś wierzy, że te partie mogą zmienić cokolwiek są naiwni jak dzieci. Rząd światowy z całą pewnością nie zostanie wysadzony z siodła przez kilku krzykaczy z Polski.

Janusz Korwin-Mikke zajmuje się polityką od zawsze i zawsze przegrywa. W tych wyborach ma odegrać rolę flecisty z Hameln, który zgromadzi młodych, wyrywnych i pragnących zmian ludzi, po czym wyprowadzi ich za mury miasta przegrywając lub marginalizując ich wpływ na cokolwiek.

Jeśli Paweł Kukiz się nie opamięta i nie przystanie na współpracę skończy jak Andrzej Lepper, który naiwnie wierzył, że w pojedynkę uratuje Polskę. Najpierw był ośmieszany przez wszystkie media, próbowano wkręcić go w aferę gruntową i zamknąć w więzieniu, a kiedy wszystkie te sposoby zawiodły odwiedził go seryjny samobójca i uciszył na zawsze. A złodzieje jak okradali Polskę tak do dziś okradają (przepraszam, prywatyzują).

Władza staje się coraz bardziej bezczelna, bo wie, że nawet gdyby zleciła zastrzelenie „samobójcy” w biały dzień w centrum Warszawy śledztwo i tak wykazałoby, że było to samobójstwo lub nieznani sprawcy (patrz: Papała, Petelicki).

Kto jest winien?

Bynajmniej nie władza.

Ludzkość to nic innego jak stado bezwolnych, ciemnych baranów, pilnowanych przez wściekłe wilki, które wprawdzie można odsunąć od władzy, ale to nic nie da, ponieważ wilki są sterowane przez stojącego poza zasięgiem wzroku właściciela stada. A właściciel stada ma nad sobą wyższą władzę, a ta jeszcze wyższą. Tego, kto jest na szczycie nie wie nikt, więc nikt nie jest w stanie go obalić.

Ludzkość mogłaby się wyzwolić, ale to wymagałoby cudu: globalnego przebudzenia boskiej świadomości w każdym człowieku. Przebudzona ludzkość nie potrzebowałaby polityki, bo każdy stałby się jednostką wolną i suwerenną, którą zarządzanie byłoby niemożliwe.

Ludzie się budzą, ale wciąż jest nas za mało, żeby w świecie mogła się objawić zmiana. Dlatego ja nie głosuję. Poczekam jeszcze trochę, może w końcu przebudzi się „setna małpa”, która spowoduje lawinę zmian.

44 komentarze do “Kolejne wybory…

 1. Myślisz, że karma dopadnie, tych których zamordowali Leppera?

 2. Zbliżają się wybory i tak sobie postanowiłem napisać o tym co w związku z tym czuję

  To jedno wielkie gówno!

  Naprawdę nie rozumiem po co mam na nie iść!

  Jesteśmy manipulowani tak, aż furczy, ale gdy przychodzi ten czas obiecują nam złote góry. Tylko – po co? Kto jeszcze jest na tyle naiwny że w to wszystko wierzy!

  Nikt z [polityków] nie mówi prawdy! Slogany mają przyklejone do ust, a mówiąc rano [dzień dobry] kłamią!

  Najlepsza partia PO nie zrobiła nic – dosłownie nic dla społeczeństwa i kraju. Podatki w różnorakiej formie były podnoszone wielokrotnie. Zlikwidowano tyle miejsc pracy że aż ciężko policzyć. Dzięki właśnie takiemu postępowaniu mamy taką emigrację. Budżet łatano sprzedając kolejne zakłady pracy. Wszystkie afery zamiatano pod dywan. OFE i zmiana wieku emerytalnego to sprawa dla prokuratury jeśli taka by istniała. Kolesie zajadali na kolację ośmiorniczki za kwotę porównywalną z miesięcznym dochodem niejednego Kowalskiego

  Koalicjant PSL – zrobią wszystko, wejdą w układ z diabłem byle tylko być blisko żłobu. To czym żyje rolnik – nieistotne, ważne by zgarnąć swoją dolę i dostać [działkę] z BGŻ

  Opozycja – PiS leży plackiem w Częstochowie i wysłuchuje komunikaty od Ojca dyrektora. Na dodatek wódz momentami zachowuje się jak mały nieznośny urwis który jeszcze siedzi w piaskownicy. Kompletne oderwanie od rzeczywistości i tego co dzieje się w kraju. Obrzucanie się nawzajem obelgami nie spowoduje że nagle się polepszy w Polsce!

  Finanse – to czysty śmiech!

  Każda – powtarzam każda gospodyni domowa potrafiąca prowadzić domowy budżet z miesiąca na miesiąc jest o niebo lepsza od Ministra Finansów! Dlaczego? – bo nie dodrukowywuje pieniędzy! Na dodatek nie bierze za to takich ogromnych pieniędzy jak on.

  Sztandarowy przykład bylejakości to służba zdrowia – służą ale mamonie inaczej nie trzeba by było czekać tyle lat na wizytę u specjalisty. Można to prosto naprawić tylko nikomu na tym nie zależy.

  Dosyć jednak tego biadolenia i czas powiedzieć co zrobić!

  Możemy nie iść na wybory!

  Gadanie że to nie patriotyczne i że to obowiązek obywatelski jest bzdurą! Każdy z nas jest wolną istotą i ze swoim głosem może zrobić CO CHCE!

  Nie oddanie głosu też jest formą udziału w wyborach mówiącą o proteście przeciw temu co się dzieje. Nikt z decydentów jednak tego nie widzi i nie rozumie.

  Ciekaw jestem jak wyglądały by wybory gdyby była na karcie wyborczej rubryka [Żaden z powyższych] Zapewne wtedy oczy by się otworzyły choć nie jestem do końca przekonany!

  Możemy iść na wybory i wtedy naprawdę mamy wybór pomiędzy dżumą i cholerą.

  Mamy faktycznie wpływ tylko na to którą ręką wrzucamy kartkę nic ponad to!

  Partie są! Ale właściwie nie wiem po co? Tak faktycznie to właściwie żadna nie ma programu gospodarczego i są strasznie do siebie podobne. Mają jedną wspólną cechę. O Obywatelach pamiętają tylko przed wyborami. Wtedy stosują jedna i ta samą zasadę [Nikt ci tyle nie da ile ja ci obiecam!], a ludziska łapią się na haczyk jak ryby w stawie.

  Teraz Kukiz coś wymyślił z Jednomandatowymi okręgami. Fajnie – i co z tego? To na razie [przez najbliższe 10 lat] nic nie zmieni – bo najnormalniej w świecie nie wejdzie w życie.

  Co zrobić żeby się zmieniło? – Rewolucję!!!!

  Tak rewolucję – ale nie taką że ludziska wyjdą na ulice, bo powystrzelają wszystkich. Trzeba zrobić rewolucje w głowach!

  Wszystko to co dookoła widzimy nie należy do Państwa – tylko do Obywateli!

  Inaczej! Państwo jest własnością Obywateli!

  Oni są suwerenami tak dla urzędnika, lekarza, polityka jak i policjanta. Wszyscy oni są na SŁUŻBIE czyli że maja NAM służyć i podlegać nam, a nie tak jak jest teraz.

  Odwagi i mądrości bo choć to co napisałem może wydawać się niedorzeczne to jednak tak jest! – tylko poprzez ciągłe wmawianie zapomnieliśmy o tym.

  Wykorzystajmy nasz głos z rozsądkiem i przede wszystkim mądrze bo to chodzi o NASZ kraj i NASZE życie

 3. Lepper mówił, że w jego wrabianie było zaangażowane środowisko polityczne, dziennikarskie (znane stacje i nazwiska) i kościelne. Czyli ludzie działali bez skrupułów, ciekawe ilu z nich poucza nas o obywatelskiej postawie i moralności.
  Czy można zauważyć, że karma jakby przyspieszyła? Taki Kamil Durczok dostał to na co zasłużył.

 4. w tych wyborach nie chodzi o upadek rządu światowego, bo nawet gdyby władze w Polsce sprawował Korwin z Kukizem, rząd światowy by tego nie zauważył, jesteśmy planktonem na scenie międzynarodowej. Nie chodzi w tych wyborach o wybranie partii, która najwięcej obiecuje bo wiadomo że politycy kłamią jak z nut, a już przechodzą w tym samych siebie podczas wyborów. Żadne obietnice nie robią na mnie wrażenia i to nie one kierują moim głosem. Teksty o jakimś obywatelskim obowiązku też nie, bo dawno już na wyborach nie byłem. Ale na te pójdę, ze względów taktycznych.
  W tych wyborach jest taka sytuacja, że im niższa frekwencja tym większa wygrana PIS, z wielkimi szansami nawet na samodzielne rządy. A to byłoby „i smieszno i straszno”. Pełna władza w ręku jednego człowieka to nie jest dobre rozwiązanie. Ok, zdarzało się, ale teraz Kaczyński wydający polecenia prezydentowi, premierowi, ministrom, sejmowi, senatowi, służbom, hm, to mimo wszystko trochę za dużo jak na jego barki. On zwyczajnie nie podoła, władza absolutna deprawuje w sposób absolutny. Ja nie chcę mieć pomnika Lecha Wielkiego na każdej ulicy Lecha Wielkiego ani na placach, skwerach, parkach jego imienia wielkiego… i nie chcę szkół, szpitali, żłobków, urzędów imienia jego wielkiego…Jedyny pozytyw takich rządów, to to, że każdego 10 miesiąca mielibyśmy wolne w pracy. Zawsze to coś – lepiej defilować w miesięcznicach niż siedzieć w biurze :).
  Nie muszę dodawać, że dla Kaczyńskiego kwestia imigrantów to obecnie sprawa trzeciorzędna, użyta w tej kampanii jako kiełbasa wyborcza. Wcale się nie zdziwię jak on przemyci muzułmanów do Polski za bazy NATO (potrzebne tu jak dziura w moście) lub zniesienie wiz do USSraela.
  Byłoby dobrze, żeby PIS miał koalicjanta. Wtedy jego rządy będą bardziej znośne. A im silniejszy koalicjant tym jeszcze lepiej. Więc warto się zastanowić czy oddać pełnię władzy w ręce Kaczyńskiego czy może jednak nie. To właśnie ci, którzy nie idą na jutrzejsze wybory o tym decydują.

 5. Durczok dostał, ale nie wiem za co, nie sądzę, żeby za karmę. Ktoś coś przeciw niemu sklecił, media narobiły wrzasku i facet się skończył. Nie wierzę w to, że biały proszek był czymś więcej niż tylko mąką, pornosy można podłożyć każdemu, w sumie grubymi nićmi szyta intryga jakichś służb. Teraz kończy się Lis. Podobno zaczął generować straty, co mnie cieszy, bo znaczy to, że lemingi przestały gustować w medialnych zapasach w szambie. Jeśli tak, to dni Stokrotki byłyby też policzone. Pewnie zaraz znajdą kogoś innego na ich miejsce, ale jeśli czas na takie gówno już się skończył, to znowu stracą. Chyba, że ktoś genialny wymyśli coś zupełnie nowego.

 6. @ axel tulup: od upadku rządu w Polsce rząd światowy nawet nie drgnie. On ma swoich podwykonawców, którzy pilnują porządku na niższych szczeblach. Więc nie o to chodzi. Chodzi o to, że w Polsce nie może zwyciężyć nikt, kto nie będzie tańczył, jak mu rząd światowy (przez swoich pod- i pod- pod- wykonawców) każe. Kukiz też będzie musiał tańczyć jak mu zagrają.

  Nie wiem, czy to PiS byłby zwycięzcą, w Warszawce pewnie wygra PO. Tak źle i tak niedobrze. Ale może masz rację, może jednak trzeba ruszyć dupę i zagłosować, ale nie za, lecz przeciw.

  Ja mam w żywej pamięci wybory do sejmu kontraktowego. To był jedyny raz, kiedy poleciałam do urny. Polecieliśmy razem z mężem, i cała nasza rodzinka, bliższa i dalsza, wszyscy poszliśmy, żeby zagłosować na „wolnościowców” i antykomuchów. Cały kraj był wtedy uskrzydlony. Satyrycy płakali rzewnymi łzami, że oto nastał koniec satyry i kabaretu, bo wreszcie w Polsce nastała normalność i nie będzie już czego wyśmiewać, bo wszystko będzie mądre i wspaniałe. Słuchałam wtedy radia, które transmitowało obrady sejmu i powiem ci, że nie dałam rady tego słuchać. Tak się wkurzyłam, że mało nie rozwaliłam odbiornika. Zamiast zajmować się poważnymi sprawami zaczęli wojenki o Kościół, o aborcję i totalne pierdoły, w sejmie zrobił się rwetes, głupota przekrzykiwała głupotę, wszyscy się wydzierali i wszyscy wygadywali bzdury! Już pierwszego dnia obrad stało się jasne, że sejm nie poprowadzi nas do żadnej normalności, lecz wręcz przeciwnie, będzie to wielka klapa. I faktycznie tak się stało. Dziś wiem, że żydzi poprzebierali się w polskie barwy narodowe i kościelne, a po wyborach je zdjęli i pokazali prawdziwe oblicze Michników, Kuroniów i innych pomniejszych.

  Pójdę na wybory, a potem się okaże, że znowu zrobili mnie w konia i będzie mi głupio…

 7. george carlin swietnie ujal zjawisko wyborow-to publiczna masturbacja bez szczesliwego zakonczenia. tylko kompletny idiota, wierzy ze jego glos-na ludzi ktorzy go od calych dekad dymaja tym razem cos zmieni. jestem w kompletnym szoku, ze miliony polakow wciaz oddaje glosy na PIS, PO i innych sku….now, ktorzy w zywe oczy smieja sie z tego, potem razem ida na wodke (mam znajomego ktory mial okazje widziec te imprezy zza kulis, jedna wielka szopka dla kretynow)

  jezeli ja bym kogos z was dzisiaj oklamal i okradl, czy mialbym szanse zrobic to 2 raz? mysle ze nie, ci ludzie, pieprzone kaczory, tuski, sruski i inne szelmy robia to od dziesiecioleci, a ludzie maja zanik pamieci!

  ja wbijam w wybory, jak to w systemie zwykle jest-wszystko na opak. mowia: jak nie idziesz na wybory, to nie masz prawa narzekac.

  jak IDZIESZ na wybory, nie masz prawa narzekac, bo swoja glupota sam wsadzasz na stolek kolejnego sukinsyna ktory jak tylko dostanie sie do koryta bedzie cie dmuchac az ci oczy wyjda-wtedy nie narzekaj.

  kukiz, korwin, to nie ma najmniejszego znaczenia, myslac ze ktos cos zmieni i nas uratuje to jak czesac odbicie w lustrze myslac ze zmienimy fryzure.
  Zmiany sa potrzebne od wewnatrz, ludzie musza w koncu zrozumiec ze sami moga sie uratowac, nie ma innego wyjscia. dzis jeden na drugiego donosi do urzedu skarbowego, podpieprza do sanepidu, jakby mogl to by sasiada w lyzce wody utopi, a potem szuka zbawcy?!?!

  mamy dokladnie taki rzad na jaki zaslugujemy niestety. co wiecej, ci ludzie, ktorych dzis „wybieramy” to produkt polskiego spoleczenstwa, swiadomosci. nie wpadli tu przez czarna dziure z marsa, pochodza z polskich podworek (nie wazne pochodzenie), polskich szkol, mentalnosci jaka uprawiamy na co dzien.

  sa odziercidleniem upadku spoleczenstwa, niczym chore kompletnie cialo wewnatrz wyrzuca ropnie na skore, to politycy sa objawem totalnej choroby wewnatrz. gdyby tak nie bylo, pojechaliby na taczkach juz wiele lat temu, nas jest miliony, ich garstka.
  i jeszcze jedno co mysle- jezeli ktos mysli ze naprawi demokracje, to ma pol klepki za malo niestety. demokracja w obecnym wydaniu, czyli korporacyjne polaczenie rzadu u swiata biznesu-to niestety dziala idealnie, dokladnie tak jak bylo zaplanowane, nic sie nie popsulo. demokracja to tzw. MOB RULE, czyli wiekszosc rzadzi, dokladamy grupy interesow, lobby, lapowkarzy, oportunistow, i mamy to co mamy-faszyzm w wydaniu nowoczesnym, nie potrzeba swastyki, dzis powala sie cale narody jednym podpisem, kawalkiem papieru i cala masa pozytecznych idiotow, ktorzy za czek na nowy telewizor, spala wlasna ziemie.

 8. Głosowaliśmy na „wolnościowców”, a tam siedział żyd na żydzie :). Opanowali politykę, media, stali się największymi moralnymi autorytetami w tym kraju. I tak sterują lemingami od 25 lat. I chcą dalej to robić i prawdopodobnie będą. Chyba że…
  Mieszkam daleko od Warszawy i wokół mnie nie ma żadnego wyborcy PO. Aż mi się nie chce w to wierzyć, bo jeszcze kilka lat temu było ich pełno. Ludzie są totalnie rozczarowani, ale większość to lemingi więc teraz będą masowo głosować na PIS. Jest też grupa ludzi buntujących się na obecną rzeczywistość, na kłamstwa i manipulacje w tv, dyktaty z Unii. Jak duża jest ta grupa? Ciężko powiedzieć, ale jest coraz większa, rośnie proporcjonalnie do rosnącej i nieznośnej propagandy wylewającej się ze ścieków. Ta grupa będzie głosować na Korwina i Kukiza. Że coś tu nie gra, świadczy choćby to, że w sondażach mendiów, mainstreamowe partie mają stałe poparcie we wszystkich sondażach, a Kukiz raz ma 5% a raz 14%, Mikke raz ma 3 a innym razem 7%. Dziwne rozchwianie. Poparcie dla tych partii rzędu 5-6% jednak nic kompletnie nie zmieni. Co innego, gdyby to było poparcie rzędu kilkunastu procent, wtedy mogliby dyktować swoje warunki.

  Jeżeli PISowi do władzy absolutnej zabraknie kilku – kilkunastu głosów (a tak będzie gdy Kukiz/Korwin ledwo przekroczy próg wyborczy) z pewnością wyciągną brakujących posłów od Kukiza. Jego ruch to pospolite ruszenie, tam się nikt z nikim nie zna, nie będą się więc nawet zastanawiać jak Kaczyński zaproponuje im transfer pod swoje skrzydła…
  Z Korwinem jest inaczej, tam panuje większa dyscyplina, ale Mikke ma wadę. To żyd. I masz babo placek… Ale można na to spojrzeć tak: co to za żyd – to outsider, widział kto żyda spoza władzy, spoza systemu? Poza tym startują tam niegłupi ludzie, Wipler wydawało się już dawno skończony po aferze z policją, a on odrodził się jak feniks z popiołów i jest coraz lepszy. Ta Miriam, głupia też nie jest i jest za delegalizacją islamu! Podobają mi się takie niepoprawne politycznie propozycje, na widok których cała nasza „klasa polityczna” wpada w popłoch…
  Można tu jeszcze nadmienić program Korwina – jak najmniej państwa w państwie. Czy to nie jest trochę związane z ideami „Przekrętu Wszechczasów” Piotrasa?

 9. Piotras – nie idąc na wybory oddajemy pole skończonym lemingom, to oni nam wybiorą taką władzę, jaką oni chcą, a nie ty. Ty nie chcesz żadnej władzy nad sobą (i słusznie) i możesz próbować tak żyć, w Anglii jest łatwiej, bo macki Unii tam nie sięgają jak u nas – tu obywatel czuje mocno oddech władzy, która z butami wchodzi już nam do mieszkań…

  I to Mikke ciągle powtarza, że demokracja to najgłupszy z ustrojów, bo większość nigdy nie ma racji…Nie wiem na ile z tego co on mówi zrealizuje później gdy będzie miał taką szansę, ale żeby się o tym przekonać najpierw trzeba mu dać taką możliwość. I wiem, że na 99 % potem stwierdzę, ależ ja byłem głupi, znowu się nabrałem. Ale jest ten 1% nadziei na jakąś zmianę, bo w przypadku innych szalbierzy mieniących się politykami nie ma nawet tego jednego procenta szansy na coś innego niż do tej pory…

 10. Ale co z tym całym PiSem jako rzekomym remedium? Nikt już dziś nie pamięta tworu pod nazwą Porozumienie Centrum albo jak w latach 90 na początku była afera FOZZ, gdzie seryjny samobójca szalał, gdzie prezes NIK ginął na prostej drodze, a policjanci spisujący ten wypadek „umarli”.. Nie wiem skąd wziął się mit nieskazitelnego Kaczyńskiego? Kilkanaście lat temu był w TVP materiał „Dramat w trzech aktach” gdzie przedstawiono afery z udziałem PC, które było pierwszą partią stworzoną przez bliźniaków. Ludzie mają wyjątkowo krótką pamięć, a raczej w ogóle nie myślą. Można z nimi zrobić co się chce, jeszcze sami na dokładkę będą się z tego śmiać. Mam nieodparte wrażenie, że „luka” między tzw. przebudzonymi a resztą jest ogromna i ciągle się poszerza. Przebudzonemu w pale się nie mieści, jak można być takim zaślepionym zombie, a zombie nawet nie wie że nim jest. To ile czasu musiałoby upłynąć, żeby tzw. „normalny człowiek” zdał sobie sprawę, jakie są reguły gry na tym padole pt. Ziemia?

 11. na szczęście nikt na tym forum nie traktuje PISu jako remedium na cokolwiek, nawet na hemoroidy :). Ba, mało kto tutaj sądzi, że jakakolwiek opcja polityczna coś zmieni i najprawdopodobniej nic się nie zmieni…

 12. Sondaże to nic innego jak manipulacja lemingami. Sondażownia o angielskiej nazwie jednego dnia ogłosiła w TVN24, że większość Polaków nie życzy sobie uchodźców w naszym kraju, ale ktoś musiał ją zdrowo opierd…, więc następnego dnia ogłosiła wyniki wręcz przeciwne. Aż żałowałam, że nie zrobiłam zrzutu ekranu. Kukizy i Korwiny zawsze dostają w sondażach minimalne poparcie nie dlatego, że tak mało ludzi ich popiera, ale dlatego, żeby ich zwolenników osłabić i odebrać im siłę, bo może zniechęceni oddadzą głos na silniejszą partię (cały czas przecież nawołuje się do niemarnowania głosu na słabe partie).

  Wynik wyborów jest zawsze jaki jest, bo na wybory chodzą wyłącznie kompletni lunatycy. Lunatyk widzi tylko to, co mu wmawia telewizornia, czyli obietnice wyborcze, a nie widzi i nie pamięta co działo się w realu. Przebudzeni siedzą w domu, bo nie mają na kogo głosować. A czym kierują się wyborcy pokazała ta sonda uliczna, którą wkleił axel tulup. Załamka. Podobną widziałam przed wyborami prezydenckimi. To, co ludzie tam wygadywali po prostu mnie osłabiło. Większość popierała Bredzisława, a na pytanie dlaczego właśnie jego odpowiadali „no nie wiem, bo fajny facet jest”. Jedna tylko powiedziała, że nie będzie na niego głosować, bo go znielubiła za emerytury, ale zapytana kogo w takim razie poprze powiedziała, że nie wie.

 13. Uff,ciezka energia!!
  A ja ide glosowac.. licze tylko na koalicje,z ktora partia rzadzaca bedzie musiala sie choc troche liczyc!(co by nie mieli tak latwo:)
  Nie traccie nadziei,bo jesli nadzieje straca Ci ,co wiedza…to zostana juz tylko ci co nie wiedza nic!
  Jestesmy w czasie wojny propagandowej,wiec nie mozemy sie obrazac,ze swiat jest be,bo to juz wiadomo!
  Ale jesli bedziemy ciagle jeczec,nic sie nie poprawi.
  Trzeba uswiadamiac ludzi dookola!
  Zagrzewac ich do walki!
  Komuna tez upadla,choc przez lata nikt nawet nie wierzyl ,ze to mogloby byc wogole mozliwe!
  Teraz sytuacja jest trudniejsza ale zawsze jest wyjscie! ZAWSZE!
  Szukajmy rozwiazan..
  Jestesmy LUDZMI! a ludzie maja taka zaskakujaca ceche,ze gdy wydaje sie ,ze jest beznadziejnie potrafia z siebie wydobyc wiele szlachetnych i pieknych czynow!
  Dalismy temu dowod juz tak wiele razy..
  A wiec i tym razem damy!
  Damy ,damy,tylko nie oslabiajmy sami siebie,bo potem juz sie tak pogubimy,ze nie bedziemy mieli sily wstac do dzialania ,nawet jak bedziemy chcieli..
  Nikt nie mowil ,ze bedzie latwo!
  Ale przyszlo nam zyc wlasnie w tych czasach!
  A sensem zycia jest zrobic to co mozliwe najlepszego z czasem jaki zostal nam ofiarowany..(tak jakos to bylo;)

 14. co do tej wojny propagandowej to proponuję obejrzeć najnowszy odcinek maxtv, Kolonko obnaża reżimowych dziennikarzy prowadzących ostatnią debatę, którzy za wszelką cenę próbowali nieczystych sztuczek (Kolonko doskonale zna te numery) zadając pytania Kukizowi. I wsłuchajcie się w ostatnie zdania Kolonki na zakończenie, może on niektórych zmobilizuje do ruszenia jutro tyłka

 15. Z tymi wyborami to coś mi śmierdzi. Nie wiem co, ale moja intuicja mi podpowiada, że będzie jakaś afera. I wcale nie dlatego, że:

  – Jak informuje na Twitterze dziennikarz RMF Konrad Piasecki na warszawskim Ursynowie zabrakło kart wyborczych!

  – PKW potwierdziła doniesienia z portali społecznościowych, że w niektórych kartach zamiast listy jednej z partii pojawiały się dwie listy tej samej partii.

  – Jak informuje Radio ZET, w jednym z lokali wyborczych rozdano kilka wadliwych kart wyborczych

  No to ja się pytam: jak ludzie mieli głosować, skoro zabrakło kart, nie dostarczono listy jednej partii, a drugiej dwie listy (ciekawe, co to były za partie, nie chcę tu snuć teorii spiskowych) i wydano wadliwe karty? Czy te głosy będą ważne? Jednej mojej znajomej zdarzył się właśnie ten przypadek, że nie było listy partii, na którą chciała głosować. Konkretnie: Stonogi. Czy to jest OK?

  Ludzie coś tam pomrukują, że wybory sfałszowano. Ale tego jak było naprawdę się nie dowiemy.

 16. Moim zdaniem wyniki wskazują na fałszowanie wyborów
  PO – kolosalnie zawyżony wynik
  PSL – nie przekroczyło progu wyborczego
  Nowoczesna – tak samo
  Korwin – wynik zaniżony
  Kukiz – wynik zaniżony
  Nasuwa mi się jednak jakiś cytat który dawno temu usłyszałem o Amerykańskich wyborach
  [Nie ważne kto zostanie prezydentem tylko kto bedzie prezesem Banku Rezerw Federalnych]

 17. Lemingi zamieniły sobie złodziei którzy będą ich dalej łupić, tylko teraz będą to robić ci co robią to bez rękawiczek. Do wyborów poszła większość osób nastawiona na socjal, i rozdawnictwo (500zł na flaszkę i zakąskę co miesiąc) oraz katoliccy talibowie. Mentalnie obie grupy niewiele się różnią od imigrantów z Afryki…
  Jednak połowa społeczeństwa najzwyczajniej w świecie olała wybory, czy to oznacza, że już połowa się przebudziła?
  Jedynym pozytywem tych wyborów jest brak lewactwa w sejmie. Gość który miał być zbawcą Lewicy i superstarem mendiów okazał się jej GRABARZEM, hahaha… Mało tego. To jemu PIS zawdzięcza samodzielne najprawdopodobniej rządy…co za przewrotność losu :).

 18. Czyli żyd Korwin spełnił swoją rolę flecisty z Hameln i udupił tych młodych. Prawdopodobnie z góry ustalono, że partia Korwina znajdzie się pod progiem i wszyscy zostaną wykopani na out. Taki mądry ten Wipler, a dał się zwabić w pułapkę jak dziecko.

  Była taka akcja w necie, żeby każdy po oddaniu głosu sfotografował swoją kartę z zakreślonym krzyżykiem, żeby można było udowodnić fałszerstwo wyborcze, ale wątpię, czy wszyscy tak zrobili. Gdyby wszyscy głosujący na Korwina i Kukiza tak zrobili mogłoby to posłużyć jako dowód na przekręt.

  Że Nowoczesna odpadła to świetnie

 19. Nowoczesna ma się dobrze, żydowska banksterka o to już zadbała.

 20. No niestety, mamy w Polsce „mniejszość” żydowską, a ta też przecież głosuje. O innych cudach nawet nie wspomnę.

 21. W unijnych mendiach istna histeria – wszyscy się boją małego kaczorka?

  Niemcy histeryzują, że Polsce grozi orbanizacja http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wybory-parlamentarne-niemiecka-prasa-bedzie-powrot-kaczynskiego,589135.html. I komu oni wcisną teraz tych najeźdźców? Wszystkich będą musieli sami przyjąć. Zresztą i tak nie mają wyboru, bo w Polsce żaden nie chce zostać, a przecież łańcuchami nikogo nie przykujemy.

  Większość tytułów w niemieckiej prasie internetowej odnosi się do „zwrotu Polski na prawo”: „Wyraźne zwycięstwo narodowych konserwatystów” – podkreślają media. (http://www.tvn24.pl)
  (…)
  – Kierowany przez Jarosława Kaczyńskiego PiS nigdy nie krył, że dąży do paternalistyczno-nacjonalistycznego państwa według węgierskiego wzoru, blisko współpracującego z radykalno-tradycyjną częścią potężnego w Polsce Kościoła katolickiego – pisze Niemiec.

  No no, jeden Szwab już nam groził użyciem siły, czy teraz nas zbombardują? Prowincja Wielkich Niemiec się buntuje, więc wszystko jest możliwe!

  Ale jest też dobra wiadomość! Liczymy się w Europie zupełnie jak Francja?

  W odrębnym, odredakcyjnym komentarzu Robin Lautenbach podkreślił, że Polska jest po Francji najważniejszym partnerem Niemiec (http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wybory-2015-komentarze-zagranicznych-mediow,589103.html)

  Włosi biją rekordy orwellizmu. Piszą o „zwrocie w prawo” i „rządach populistycznych i eurosceptycznych ultranacjonalistów”.

  W Polsce wygrywa nacjonalistyczna prawica przeciwna Unii Europejskiej – tak włoskie media podsumowują wynik wyborów. Zwycięstwo PiS trafiło w niedzielny wieczór na czołówki wszystkich włoskich mediów, według których zmieni się teraz rola Polski w UE. „Polska mrozi Brukselę. Wygrywają antyunijni nacjonaliści” – taki nagłówek otwiera stronę internetową lewicowego dziennika „La Repubblica”. Według tej gazety europejskie rządy są zaniepokojone rezultatem wyborów, ponieważ – jak podkreśla – „widzą, że w najważniejszym kraju Europy Wschodniej do władzy dochodzi partia bardzo krytyczna wobec kierownictwa Unii Europejskiej”. Kandydatkę na premiera Beatę Szydło dziennik opisuje jako obrończynię wartości katolickich i patriotycznych, która proponuje „redystrybucję bogactwa na korzyść klasy pracującej”. Dodaje, że przyszła szefowa rządu może „otworzyć fazę krytycznej konfrontacji z UE”. (http://www.tvn24.pl)

  Z tego wszystkiego wynika jedno: media siedzą wraz z dr Goebbelsem w głębokiej przeszłości i nie zauważyły, że czasy takiej prymitywnej propagandy dawno minęły. To już nie działa. To budzi jedynie niesmak i zażenowanie!!!

 22. Prawie wszystko tutaj zostało napisane i skomentowane. Oczywiście ja też nie wierzę w te żadne wybory i nawoływania do głosowania.
  Rządzą nami sprzedajne skur…..nic więcej. I tak liczy się co powiedzą bandyci z Brukseli.

  Przykład Irlandii w sprawie traktatów. Oba traktaty, tkz. nicejski i lizboński były przedmiotem referendum w Irlandii. Pierwszego nie pamiętam i być może to referendum odbyło się zanim przyjechałem do tego kraju. Ale słyszałem, że w referendum Irlandia powiedziała „NIE” dla traktatu nicejskiego. Co się stało? Zrobiono drugie referendum i w nim Irlandia powiedziała „TAK”. W takim razie po co było to referendum? Po co wydano grube miliony pieniędzy podatników na ten cyrk?

  Za to referendum w sprawie traktatu lizbońskiego pamiętam już dobrze. Nawet na zadupiach były nawoływania za TAK lub NIE. Oczywiście „TAK” znacznie przeważało, ale irlandczycy zrobili Brukseli znowu psikusa.

  I co się stało? Irlandia powiedziała „NIE”. Pamiętamy, że nawet Lech Kaczyński uzależniał swoje „TAK” od referendum w Irlandii. Czy tym razem uszanowano zdanie irlandczyków na ten temat? Nie. I jak wcześniej zrobiono drugie referendum i tym razem Irlandia powiedziała „TAK”. I kolejne miliony pieniędzy poszły w dupę.

  Czy ludzie się zastanawiają nad tym? Może jeden na stu tak. Nie wiem kim są ludzie, jeśli nie widzą tego co się dzieje. Zobaczmy ostatni przykład Grecji i ich referendum w sprawie planów oszczędnościowych. Ich własny premier, który został wyniesiony przez naród do tego urzędu, bo obiecał im koniec tych morderczych upokorzeń ze strony Unii, zdradza ich, ulega presji Brukseli, i godzi się na następne, jeszcze gorsze oszczędności. I co się dzieje?

  WYGRYWA WYBORY. Albo ci grecy są kompletnymi idiotami, albo te wybory są bezczelnie sfałszowane. Innej możliwości nie ma.


 23. Nie rozumiem, dlaczego Wojewódzki tak bardzo się teraz odcina od Kukiza.
  Kukiz dobrze wszystkich polityków podsumował.
  Zastanawia mnie jednak jedna rzecz. Dlaczego na gazecie wyborczej, pod artykułami jest większość krytycznych głosów wobec Kukiza, a na Onecie i Youtubie już nie?

 24. Wojewódzki wie, komu ma się wkręcać, bo wie, czyja ręka go karmi. On nigdy nie będzie uczciwy, bo uczciwi chodzą głodni. A w GW pewnie włączyli cenzurę. Już dawno się odgrażali, że to zrobią no i w końcu zrobili. GW ostatnio cienko przędzie, Agora przynosi straty, Szechter brzytwy się chwyta.

 25. Wojewódzki to taka sama medialna prostytutka jak pozostali ludzie z tego środowiska, tylko jedni robią w polityce, a inni robią w szołbiznesie, ale łączy ich konformizm. A Wymiotną czytają i komentują na jej forach już tylko rodziny Blumsztajnów, Szechterów, Gebertów i spadkobiercy Bartoszewskiego

 26. W SEJMIE ZNAJDĄ SIĘ: Prawo i Sprawiedliwość (37,58 proc. głosów) Platforma Obywatelska (24,09 proc.) Kukiz’15 (8,81 proc.) Nowoczesna (7,60 proc.) Polskie Stronnictwo Ludowe (5,13 proc.) PROGU WYBORCZEGO NIE PRZEKROCZYŁY: Zjednoczona Lewica (7,55 proc.) KORWiN (4,76 proc.) Partia Razem (3,62 proc.) (http://www.tvn24.pl)

  Lewusy nie przeszły. Może dzięki temu nie będą nam tu tak nachalnie pchać najeźdźców. A najeźdźcy powinni się przestraszyć radykalnych nastrojów narodu!

 27. Szyte grubymi nićmi prowokacje, ale powiedzcie jakie intencje, cele, czy socjotechniki stoją za tymi wywiadami. Kukiz jest i był szybki w odpowiedziach zawsze, jak ktoś mu zadawał głupie pytanie, to nazywał rzecz po imieniu i chyba nikogo ten styl jego wypowiedzi, nie szokuje, ani nie dziwi. Chodzi o późniejszy montaż materiału, zmęczenie przeciwnika? Zastanawia mnie ta technika, którą teraz stosują dziennikarze.

  Podstawiają do rozmów jakiś szczyli. Dziennikarka tvn, nie sprawia wrażenia dorosłej, dojrzałej kobiety, a licealistki, która ma burzę hormonów i tupie nóżką.
  Końcówka powala. Bawi się długopisem i pyta, dlaczego Kukiz się w nią wpatruje.
  Niech pani spojrzy sobie w lustro. Materiał publikujemy na stronie.
  Ale ja nie wyrażam zgody na publikację!
  Jest pani osobą publiczną, nie wiemy jak materiał zostanie zmontowany, musimy się bronić.

 28. Z drugiej strony ciekawie było obejrzeć te „WYWIADY” za kulisowo, jak to wszystko naprawdę wygląda. Fajnie by było porównać ten materiał z tym „oficjalnym” już po montażu.
  Trochę się dziwię Kukizowi, że uczestniczy w tym cyrku. Ale chyba taka jest właśnie jego rola.

 29. To się zdarzyło na Ukrainie. Ktoś to ujawnił i rzucił w internet. Takie same rzeczy dzieją się wszędzie na świecie, tyle tylko, że nie wypływają do wiadomości publicznej. Teraz już rozumiecie, dlaczego w niektórych krajach uczestnictwo w wyborach jest obowiązkowe i za niebranie udziału w tej farsie grozi grzywna! W Polsce też chcą wprowadzić ten przepis.

  Mój syn chadzał na wybory i wrzucał nieważny głos. Trudno mi było wybić mu z głowy ten durny pomysł. Mam nadzieję, że po obejrzeniu tego filmu zrozumie, że miałam rację namawiając go do olewania farsy wyborczej.

 30. A to drugie babsko co zakrywa twarz, to co? Udaje, że nie widzi tego? A może ryczy z powodu tego, co się dzieje? Nie za bardzo rozumiem to zachowanie.

 31. Oto link do sondażu ulicznego na ulicach Warszawy tuż przed wyborami:

  Słuchanie tych bzdur po prostu przeraża. Ta głupota wypowiadana przez większość tych ludzi sieje zgrozę. Z resztą sami posłuchajcie. Mi brak po prostu słów.

 32. Wszyscy deklarowali, że zagłosują na PO lub przeciw PiS, a wygrał PiS. Demokracja to ściema, a elektorat to barany. Nie ma się co tym przejmować. Nie mamy na to wpływu, więc po co się denerwować?

 33. Nie jest łatwo się nie denerwować, ale wiem, że muszę tego się nauczyć.
  Ten filmik jest dedykowany tym, którzy wierzą, że w Polsce może coś się zmienić na lepsze i dla tych, którzy twierdzą, że ludzie się budzą.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.