Najkrótszy wpis o emigrantach

Zanim wdasz się w dyskusję z tym, co wypisują i wygadują media, zarzucające Polakom / Europejczykom hipokryzję, zatwardziałość serca, nienawiść, rasizm, skrajny egoizm, zbydlęcenie i wszelkie inne patologie, gorąco radzę przeczytać wszystkie możliwe książki i obejrzeć wszystkie filmy na temat psychopatii i psychopatów.

Kiedy poznasz dokładnie i zrozumiesz metody działania psychopatów stanie się dla ciebie zupełnie oczywiste, że cały  medialny biznes jest ściśle przez nich kontrolowany.

Robienie z ofiary napastnika i agresora, a z napastnika i agresora ofiary jest wręcz podręcznikowym sposobem działania psychopaty.

14 komentarzy do “Najkrótszy wpis o emigrantach

 1. …..Masowe halucynacje…..MMXV…..cel ten sam…..

  Inwazja Obcych!!!!! …..przy błędy…..

  ….. „Przed wiekami obce przybłędy, których nigdzie nie chciano, przywędrowały do pewnego kraju. Nie wiadomo, jak wkupili się w łaski jego władców.
  Wiadome jest, że już w XII wieku dzierżawili mennicę monarchy.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Etymologia_nazwy_Polska#Pierwsze_u.C5.BCycie_s.C5.82owa_.E2.80.9EPolska.E2.80.9D
  .
  Inni monarchowie nadawali przybłędom przeróżne przywileje.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Statut_kaliski
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_III_Wielki#Prawa_.C5.BByd.C3.B3w
  .
  Kto wie, czy łaskawość Kazika nie wysłużyła pobratymcom Esterka?

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_III_Wielki#Kochanki_kr.C3.B3la

  Obcych przybłędów z tego królestwa nigdy nie wypędzono.”

  https://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/17/slowo-boze/
  .
  A dzisiaj całkowicie bezprawnie i bezczelnie wyłudzają od mieszkańców owego „królestwa” gigantyczne „odszkodowania”.

  https://piotrbein.wordpress.com/2014/10/09/super-alarm-schetyna-rozdaje-twa-forse-na-oszustne-restytucje-srulowe/
  http://www.polishexpress.co.uk/polska-wyplaci-odszkodowania-za-holocaust-polska-nie-niemcy/
  https://opolczykpl.wordpress.com/

  V kolumna atakuje!!!!!

  …..”Imigrant zostanie w danym kraju zarejestrowany i zostaną pobrane od niego odciski palców. Jeśli dostanie prawo azylu, to pod z góry określonymi warunkami, i nie będzie mógł się przenieść do innego państwa UE. Tylko w ostateczności będziemy się odwoływać do przymusu – wyjaśnia Bertaud.”…..

  http://ndie.pl/narzuceni-przez-ue-tzw-uchodzcy-nie-beda-mogli-opuscic-polski/

  …..”Jesteśmy w pełni świadomi, że ten ogromny kryzys to nie przypadek, że to coś w rodzaju początku exodusu, co znaczy, że będziemy się z tym problemem mierzyć przez wiele lat – oświadczył Tusk w Jerozolimie podczas spotkania z izraelskim prezydentem Reuwenem Riwlinem.”…..

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/kryzys-imigracyjny-w-europie-donald-tusk-to-poczatek-exodusu,575599.html

  …..”Zwracając się do wiernych zebranych na placu Świętego Piotra papież powiedział: – W obliczu tragedii dziesiątek tysięcy uchodźców, którzy uciekają przed śmiercią z powodu wojny i głodu i znajdują się w marszu ku nadziei na życie, Ewangelia wzywa nas, byśmy byli bliźnimi najmniejszych i opuszczonych, byśmy dali im konkretną nadzieję, a nie mówili tylko: Odwagi, cierpliwości!. – Nadzieja jest waleczna, z wytrwałością tego, kto zmierza do pewnego celu – dodał.”…..

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/papiez-franciszek-niech-kazda-parafia-i-klasztor-przyjma-uchodzcow,574774.html

  Obrona!!!!!
  …..”W związku z zaostrzającą się sytuacją imigracyjną w Europie, obradował węgierski parlament. Premier Orban przypomniał, że obecnie obowiązuje stan przejściowy. Imigranci mają czas do 15 września na opuszczenie kraju. Tego dnia w życie wejdą przepisy, w myśl których nielegalne przekroczenie granicy karane będzie więzieniem. Taka sama kara spotka osoby, które zniszczą płot graniczny.”…..

  http://ndie.pl/orban-daje-imigrantom-tydzien-na-opuszczenie-wegier/

  VICTORIA…..?????!!!!
  Natura!!!!! Na ratunek Ziemi!!!!!

  …..”Na Ziemi od kilku godzin trwa silna burza geomagnetyczna spowodowana wiatrem słonecznym z dziury koronalnej oraz wpływu CME(koronalny wyrzut masy) na ziemską magnetosferę, aktualnie indeks planetarny miejscami sięga poziomu 8 co sprawia, że na terenie naszego kraju można obserwować zorzę polarną”…..

  http://zmianysolarne.pl/wiadomosc/trwa-bardzo-silna-burza-geomagnetyczna-o-sile-g4-mozliwa-obserwacja-zorzy-polarnej-w-pol-0

 2. Esterka nie istniała, król Kazimierz nie miał takiej kochanki! Mówiła o tym dr Ewa Kurek. Esterkę zmyślili żydzi.

  Na naszej planecie strasznie się kotłuje. Jakby tego było mało dowaliło nam jeszcze burzą magnetyczną.

 3. PS. Wiadomo, jak wkupili się w łaski monarchy, ponownie odsyłam do dr Kurek! Jej wykłady trzeba znać, bo przekazuje ona bardzo rzetelną i pozbawioną uprzedzeń wiedzę.

 4. historia jest pisana przez zwyciezcow, jak na razie, mimo tego ze ludzie sie powoli budza, garstka cwaniakow robi nas wszystkich w dude ( :)) nowy prezydent, stare gowno, ktokolwiek wierzy, ze ten, czy tamten pod pantoflem tych samych zgredow bedzie wybawieniem narodu musi sobie zbadac czerep.

  to co sie teraz dzieje z emigrantami to przemyslana, dlugofalowa akcja, to nie zadna tajemnica. inwazja na europe i jej zniszczenie to tylko polowa planu (moim zdaniem tylko, nie mam dowodow), mysle ze ci ktorzy pedza tych dzikusow do nas maja plan na „zagospodarowanie” ziemi przez nich opuszczonej. tamten rejon swiata ma wiele tajemnic, jak wiekszosc silnych wyjedzie rezac bialych, nasi zbawcy zrobia tam taka infrastrukture, i beda kopac co sie tylko da z tej ziemi, spokojnie, bez walk.

  a my w europie, ogladamy freaks w tv, jakies mozgojebcze programy gdzie spiewa „kobieta broda”…rzadza nami psychopaci, tylko czy reszta ludzi nie jest jeszcze gorsza niz ci psychopaci? gro ludzi jest tak glupich, ze nie tylko nie rozpoznaja kto ich dyma, oni jeszcze ida do pomoc do gwalciciela!

  ja dalej mysle, ze nie zwrocimy biegu zdarzen, za daleko to poszlo juz. ale obstaje przy tym zeby wylaczyc sie z korporacji RP, zalozyc swoja spolecznosc, i zrobic swoje zasady, mysle ze w bardzo krotkim czasie, masa ludzi zechce sie przylaczyc, jak tylko zobacza ze da sie zyc inaczej.

  czy to nam pomoze przed inwazja muslimow-mysle, ze nie do konca, ale bedziemy znow mieli jakas spolecznosc, ludzi sobie znajomych, dzialajacych razem we wspolnym celu, i przede wszystkim chetnych do pomocy i obrony siebie nawzajem, i tego elity boja sie najbardziej na swiecie.

  a kto najglosniej drze jape zeby przyjmowac tych dzikusow ( z malymi wyjatkami oczywiscie, bo sa rodziny „uwolnione demokratycznie” przez usrahell) do tego mam jedno pytanie:

  W SWOIM WIELKIM MILOSIERDZIU, PROSZE PRZYJMIJ MUZULMANINA DO SWOJEGO DOMU.

  tyle w temacie, nie trzeba sie kopac z koniem, skoro ci milosierni katole i inne przyglupy nie rozumieja co do nich idzie-niech otworza ramiona i przyjma jakiegos muslima do domu, dadza jesc, pokoj, pieniadze na zycie-na wiele, wiele lat…

  pozdrawiam i milego dnia zycze wszystkim

 5. Niemoralni pouczają o moralności, a są to przysłowiowe wilki w owczej skórze !

  Slązacy jednak nie są takimi „gupielokami” jakimi ich zrobiła propaganda żydowskiej warszawki i dają upust swojej frustracji przeciwko chacharom i podciepom nie wiadomo skąd w swoim fantastycznym i bezbłędnym poczuciu humoru politycznego !

  http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/7307571,uchodzcy-jada-do-katowic-i-innych-miast-woj-slaskiego-kto-sie-boi-uchodzcow,id,t.html?cookie=1

  „Szlezjodojcze, gańba mi za wos

  filatelista (gość) 08.09.15, 20:44:13

  Zgłoś naruszenie treści
  / 3
  / 6

  Wosze niemietzkie braciki bierom jak leci muslemow a wom cos niy pasuje. Genau gupieloki. Mocie ich naśladować. Ciepia hasuo we luft.: kożdyn szlezjodojcz biere ziyncia ze Bliskiygo Wschodu. To przeca lepsze uod Gorola, pra???????zwiń ”

  Tlumaczę na polski : ” Niemcoślązacy, wstyd mi za was .Wasi niemieccy braciszkowie biorą wszystkich muzułmanów po kolei, a wam coś nie pasuje. Macie ich naśladować. Rzucam hasło w eter : każdy niemcoślązak bierze zięcia z Bliskiego Wschodu. To jest przecież lepsze od Gorola, czyż nie ????? ”

  Wyjaśniam, że określenie „Gorol” odnosi się do przyjezdnych na Sląsk i z góralami nie ma nic wspólnego.

  „fila, sandmanku,

  Tyta (gość) 08.09.15, 21:20:23

  Zgłoś naruszenie treści
  / 1

  wy przeca stary knacker tyz niy potrzebujecie srogogo miyszkanio,
  przeca wy ciyngiym siedzicie na topku przi laptopku,
  to mozecie azylantow u siebie zaflancowac”

  „komentarz do powyższego linku :Stanisław Helis
  6 godz. · Edytowany ·
  Zdjęcie jest pozowane, specjalnie znaleziono dwie dziewczynki do zdjęcia.
  Tak zwani imigranci to zorganizowana armia morderców, zmierzających do Europy w celu zniszczenia białej rasy. Hierarchia Kościoła katolickiego w Polsce to antypolska judeoromańska banda funkcjonariuszy NWO, mianowani przez Żyda z Wadowic.”

 6. Pingback: Najkrótszy wpis o emigrantach | Wyszperane

 7. Asida Turawa https://www.facebook.com/asida.turawa/posts/893864954013921?fref=nf

  Jestem imigrantem. Przeniosłam się do Polski z Kaukazu jakieś pół życia temu. Nie jestem katoliczką. Wychowano mnie w innym wyznaniu, w innej kulturze z innymi tradycjami. Byłam uchodźcą. Uciekałam przed wojną i wiem jak to jest. Z autopsji. Jestem tolerancyjna, daleko mi do ksenofobii czy nacjonalizmu, bo to wszystko, czego się ksenofob boi najbardziej – to ja.

  Uciekałam przed wojną z mamą, ciocią i moimi dwiema siostrami. Tak, łódką, pamiętam jak dziś. Nie było z nami taty, wujka, a nawet dziadka, tata z innymi mężczyznami walczył o swój, nasz kraj. Uciekałyśmy do Rosji. Nie wybierałyśmy kraju ze względu na dobrobyt czy możliwości. Uciekałyśmy do najbliższego bezpiecznego miejsca, by być jak najbliżej taty i móc jak najszybciej wrócić do domu, gdy tylko się da. Nie wszyscy byli zachwyceni tym, że oto przypłynęłyśmy. Ale o nic nie prosiłyśmy, niczego się nie spodziewałyśmy. Mówiłyśmy po rosyjsku i byłyśmy kulturalne, grzeczne do przesady i pełne szacunku dla ludzi, którzy chcieli nam pomóc. Do dziś nie wiem, jak mama to wszystko wtedy załatwiała, że miałyśmy gdzie spać, co jeść. Dołączyła do znienawidzonych przez ludzi tzw „spekulantów” z wielkimi plastikowymi torbami, którzy handlowali czym mogli na ruinach byłego związku radzieckiego. Moja mama – filolog, muzyk, pianistka.

  Pamiętam, że przygarnęło nas na jakiś czas sanatorium dla dzieci z chorobami skóry. To nie były dzieci ze zwykłą wysypką, tam były naprawdę przerażające choroby, dzieciaki wyglądające jak 90-letnie starcy… My byłyśmy przerażone, pierwszą reakcją było odrzucenie, ale dorośli bardzo szybko wytłumaczyli nam, że tu żyjemy na ich zasadach. Jemy z nimi, kiedy oni jedzą, śpimy wtedy, kiedy oni śpią, oglądamy telewizję i bawimy się razem z nimi, bo jesteśmy tu gośćmi.

  Przyjechałam do Polski. Potem już, po latach, na studia. Za sprawę honoru uznałam poprawne wysławianie się bez akcentu, możliwość rozmowy z Polakiem na tematy, które są Polsce i Polakom bliskie, bez pytań „jak się Pani podoba w naszym kraju”, jeśli to miał być mój kraj. Nie chodziło o zdradę własnej kultury czy tradycji, bo poznawanie innych kultur wzbogaca naszą własną, chodziło o szacunek dla ludzi, z którymi żyję.

  Świętuję razem z teściami katolickie święta. Z miłości do mojej rodziny, z szacunku, ze zwykłej grzeczności i uprzejmości w końcu. Nikt nie każe mi iść do komunii, ale nic mi się nie stanie, jeśli ładnie się ubiorę i kulturalnie zasiądę do stołu. Odwiedzając kogoś w jego kraju, świątyni, domu zastosuję się do jego zwyczajów. Jestem tolerancyjna. Bardzo. Czuję się obywatelem świata i nikomu nie zaglądam do łóżka – wszystkie kolory skóry i tęczy są dla mnie tak samo wartościowe. Ale tolerancja nie polega na ślepej akceptacji wszystkiego jak leci. Może i jestem hipokrytą, ale moja tolerancja jest wybiórcza, bo nie toleruję zła. Nie toleruję agresji i sytuacji, w której drugiej osobie dzieje się krzywda. Jeśli tradycja wymaga okaleczenia, gwałtu, pobicia, to moja tolerancja nie sięga tak daleko.

  Świat nie jest czarno-biały. Między „jestem na tak” i „jestem na nie” istnieje jeszcze całe mnóstwo półtonów i niuansów. Kiedy ktoś mówi o „dzikusach” i „brudasach” ja pierwsza się oburzam, ja też jestem tym „dzikusem”, tym „brudasem”, spójrzcie na mnie, żyję z wami od lat. Przecież wśród tych ludzi mogą być lekarze, wielkie talenty i po prostu kulturalne i otwarte osoby, które nie zasługują na to, by się ich bać. Kiedy ktoś mówi, że nie warto pomagać, bo sami mamy niewiele, nie mogę się zgodzić. Ale ludzie, którzy nie szanują jedzenia na tyle, że śmieją je wyrzucać, widocznie nie potrzebują tej pomocy. Nigdy nie zapomnę smaku obrzydliwej zupy w proszku, którą jako uchodźcy dostałyśmy od kogoś, płakałyśmy i jadłyśmy ją, prawdziwa potrzeba nie pozwala wyrzucać jedzenia.

  Nie zajmę stanowiska w sprawie uchodźców, bo jeśli zranię tym chociaż jedną osobę, która ratując się przed wojną przybywa z pokorą, szacunkiem i wdzięcznością, to nie będzie warto. Tym bardziej, że to samo spotkało kiedyś mnie i moją rodzinę. Tyle że w mojej historii młodzi mężczyźni nie porzucali swojego kraju, żeby wyruszać do bardzo odległych geograficznie i kulturowo państw, by obrzucać odchodami autobusy na granicy, wyciągać kobiety z samochodów za włosy, bić je i kopać z powodu bluzki z dekoltem, a potem gwałcić, tymże dekoltem usprawiedliwiając swoje zachowanie. Ktoś, kto nie szanuje drugiego człowieka na tyle, że w jego własnym kraju, udzielającym azylu, śmie podnieść na niego rękę – nie jest uchodźcą, proszę mi wierzyć. I proszę, nie odbierajcie mi prawa bać się tego kogoś, zarzucając mi nacjonalizm, ksenofobię, zacofanie i nietolerancję, te rzeczy są mi obce, brzydzę się nimi. Tak jak brzydzę się gwałtem i przemocą.

 8. Dlaczego sejm jest okrągły ? …. a widział kto kiedy kwadratowy cyrk ???

  Jak dla mnie, to im straszniej, to tym śmieszniej ! Absurd za absurdem w takim tempie, że tylko pękać ze śmiechu.

  Klasyka gatunku dla „świętoszków” sią kłania :

  Najlepiej ogląda mi się wściekłe miny tych, którzy do tej pory wierzyli w napływ fachowej siły roboczej i wzbogacenie „kulturowe”, które w rzeczywistości stwarza olbrzymie góry śmieci i potęguje jeszcze większy chaos społeczny u kochających „święty spokój” od myślenia bardzo „tolerancyjnych” debili.

  https://brd-schwindel.org/fluechtlingskrise-aktuell-anwachsende-muellberge-lassen-stimmung-in-transitlaendern-kippen/

 9. Argumenty tej imigrantki z Kaukazu powinny być wyłuszczane w każdym programie poświęconym obecnej fali imigrantów. Są nie do podważenia. Dlatego Kraśki, Kolendy Zalewskie, Niedziałki, Jonasy, Szostkiewicze i Paradowskie za żadne skarby świata nie zaproszą do dyskusji kogoś, kto mógłby popsuć im całą „zabawę” i zgasić cały ten fałszywy entuzjazm wobec nowych przybyszy jedną wypowiedzią, jedną puentą…

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.