To my, Europejczycy, potrzebujemy pilnej pomocy, a nie imigranci!

Nie mam telewizora, nie mam radia, nie czytam gazet. Nie interesuje mnie o czym trąbią media, ponieważ już w dzieciństwie zrozumiałam, że nie służą one do przekazywania jakichkolwiek informacji, a jedynie są tubą propagandową, dezinformacyjną i wielką pralnią mózgów. Pewnie dlatego nie czuję współczucia dla imigrantów i nie zamierzam nawoływać do tolerancji, jak robią to naiwne lemingi zakażone miłością bliźniego i nienawiścią do własnego narodu, w czym są trenowane od kołyski aż po grób.

Naiwni ludzie wierzą, że za komuny byliśmy pod ruską okupacją, a teraz należymy do wolnego i demokratycznego świata. Prawda jest taka, że cały świat, od zawsze, jest pod okupacją, której istnienia większość ludzi nawet nie podejrzewa. Komunizm sowiecki był tylko próbą generalną przed ogólnoświatowym komunizmem, w którym człowiek zupełnie nie będzie świadomy swojego niewolnictwa (tak samo zresztą, jak nie jest tego świadomy obecnie).

Żeby osiągnąć swój cel satanistyczni psychopaci zgotowali Europie istny Armagedon. Obecny rzekomy kryzys związany z uchodźcami jest starannie przemyślanym i wyreżyserowanym spiskiem przeciw Europie i białej rasie. Wojny na Bliskim Wschodzie, w Afryce i na całym świecie oraz spowodowane tym migracje ludzi pozbawionych domów nie są niczym nowym. Prywatne armie samozwańczych właścicieli świata od dziesiątek lat bombardują i doprowadzają do ruiny każdy kraj, który ma nieszczęście posiadać złoża cennych surowców naturalnych, który rozwija się zbyt prężnie (Jugosławia) lub który ma przywódcę, który wyrwał się spod kontroli żandarmów świata (Saddam Husajn czy Mu’ammar Kaddafi). Uchodźcy od wieków zalewali świat, ale nigdy dotąd migracje nie przybierały formy tak zmasowanego i niekontrolowanego żywiołu. Tajemnicą poliszynela jest, że uchodźcy są do Europy przemycani przez doskonale zorganizowane gangi, opłacane przez sponsorów z Wall Street. Ci sami sponsorzy zainwestowali w rewolucję sowiecką, która była w rzeczywistości największą grabieżą w dziejach świata. Co oczywiste, ci panowie nie wydają swoich pieniędzy na cele, z których nie wycisną gigantycznych zysków.

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze. A w tym przypadku o coś jeszcze. Jak wyznał rabin Abe Finkelstein

…co jakiś czas trzeba przerzedzić stado, bo kiedy staje się zbyt liczne zużyje wszystkie zasoby. (…) Nasi dwaj najwięksi wrogowie to rasa biała i arabska, więc te dwie rasy są napuszczane na siebie. Zamierzamy wymazać białą rasę i inne rasy – niech one się wymażą wzajemnie i przyniosą nam duże pieniądze. To sprytne. CHCEMY MIEĆ WŁASNY ŚWIAT i nie ma nic, co mogłoby sprawić, że gojowskie bydło by nas mogło zatrzymać. Wiesz, że my, żydzi, jesteśmy sprytnymi facetami i że faktycznie zdobędziemy wszystkie pozostałe kraje świata. ONE WYMAŻĄ SIĘ WZAJEMNIE. A my, żydzi, jesteśmy szczególni, jesteśmy wybranym narodem i jesteśmy najmądrzejszymi ludźmi na świecie i zawsze mówiliśmy na przestrzeni dziejów CHCEMY MIEĆ WŁASNY ŚWIAT! I go zdobędziemy. Nie ma nic, co mogłoby sprawić, że gojowskie bydło mogłoby nas zatrzymać.

Tu jest oryginał po angielsku

Czy teraz już rozumiecie, co dzieje się w Europie?

Imigranci są wypuszczani do naszych miast w nieograniczonych i wciąż rosnących ilościach bez jakiejkolwiek kontroli. Nikt się nimi nie opiekuje, nikt nie zadbał, żeby zapewnić im schronienie, wyżywienie i sanitariaty. Głodne i zdziczałe hordy walczą ze sobą i atakują ludzi na ulicach, wdzierają się do mieszkań i kradną samochody. Mieszkańcy nie mogą liczyć na pomoc policji, bo policja (korporacyjna, czyli prywatna!) nie jest od tego, żeby dbać o bezpieczeństwo narodu. Policjanci troszczą się jedynie o to, żeby nie odnieść ran w tej wojnie. W ten właśnie sposób dwie najbardziej znienawidzone przez żydów rasy, biała i arabska oraz pogardzana przez nich rasa czarna wymazują się wzajemnie ze świata. Kiedy opadnie kurz bitewny i zagasną dymy pożarów wystarczy posprzątać, niedobitki zagonić do obozów i przejąć świat na własność.

Jeśli pod wpływem medialnej propagandy czujesz współczucie dla tych biednych uchodźców i jeśli marzysz o tym, żeby wzbogacili oni nas swoją wspaniałą kulturą i poprawili nam demografię przeczytaj relację naocznego świadka, który znalazł się w centrum zadymy i cudem uszedł z życiem. I nie pisz mi, że to prawicowy ekstremista lub chrześcijański fundamentalista. Facet jest gejem, co oczyszcza go ze wszystkich tego typu podejrzeń.

Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów… Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to co widziałem budzi grozę… Ta potężna masa ludzi – przepraszam, że to napiszę – ale to absolutna dzicz… Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki „Chcemy do Niemiec” – czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar w którym się znajdowałem z grupą próbowano rozhuśtać. Rzucano w nas gównem, walili w drzwi żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę… Pytam się w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie… Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski – nie sądzę by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie… Staliśmy trzy godziny na granicy przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci – w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni… Jeszcze wczoraj czytając newsy na wszystkich stronach internetowych podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem a dzisiaj po tym co zobaczyłem zwyczajnie się boję a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi – ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać, i wybaczcie jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem… Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną – przede wszystkim jedzeniem i wodą, a oni te auta zwyczajnie przewracali… Z megafonów Austryjacy nadawali komunikat, że jest zgoda by przeszli przez granicę – chcieli ich zarejestrować i puścić dalej – ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem… Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielsku, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku… Liczyło się prawo pięści… Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli – ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe – wszystko co znajdowało się w środku w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi… Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę.

171 komentarzy do “To my, Europejczycy, potrzebujemy pilnej pomocy, a nie imigranci!

 1. I jeszcze jedno. Podobno dka nich największą hańbą jest zginąć z rąk kobiety. No więc zróbmy wielką armię złożoną z samych kobiet, niech kobiety wezmą kałasze (może od Ruskich da się kupić), świnie na łańcuchu oraz psy (zwierzęta nieczyste) i niech idą walczyć. Jak zobaczą, że kobitki są w stanie ich wystrzelać to zwieją jak tchórze bez jednego wystrzału, a my będziemy się śmiać do rozpuku.

 2. Po batach jakie dzisiaj w sejmie zebrała Kopacz przez swoje cieniutkie wystąpienie, w Platformie od teraz pełna mobilizacja – koniec żartów, mówią chłopaki i ruszają z nowymi, ambitnymi pomysłami na naprawę Rzeczypospolitej…zaczynają od tego:
  http://www.superstacja.tv/Wiadomosc/Muzulmanskie_Burki_Zakazane_W_Polsce_Zaskakujacy_Pomysl_PO,1468765/Kraj/index.html
  Kabareton czas zacząć, można by rzec…W PO doszli chyba do wniosku (analizując sondaże), że na tle PIS są za „miękcy” …Nie zdziwmy się jak jutro zaproponują przywrócenie kary śmierci przez publiczne ścięcie głowy…

 3. Teraz będą się prześcigać w obietnicach wyborczych. Czy Polak po tylu szkodach spowodowanych przez polityków jeszcze raz im uwierzy i pogna na nich głosować? Czy wierzy naiwnie, że obietnice zostaną spełnione? Ech, duraki, duraki…

 4. Ja chciałam napisać dokładnie to, co powiedział Wipler: najpierw chcą sprowadzić hordy muzułmanów, a potem chcą im zakazać noszenia się po muzułmańsku – oto logika polityków! Nie chcecie burek, to nie wpuszczajcie tu tych fanatyków! Brak muzułmanów = brak burek, bród i terrorystów.

  Kiedyś na jakimś lotnisku (nie pamiętam w jakim kraju) była awantura, bo służba graniczna nie chciała przepuścić kobiety, która była cała zasłonięta i która na zdjęciu paszportowym również była zasłonięta. Kazali jej pokazać twarz, ale mąż się wkurzył i wykłócali się tak bardzo długo. Tak naprawdę to są kpiny, po co komu paszport, jeśli na nim nie ma zdjęcia twarzy? I skąd pewność, że w tym worku nie ukrywa się facet, i do tego terrorysta?

  Ciemne koszulki rządzące tym światem wprowadziły skrajnie „liberalne” prawa. Kiedyś z takimi się w ogóle nie dyskutowało. Był przepis, że przez granicę przechodzi się z paszportem i było jasno określone, jak ten paszport ma wyglądać. Kto się nie dostosował ten był cofany i żadne awantury nie były tolerowane. Jak ktoś się pieklił trafiał do aresztu a potem do więzienia i koniec pieśni. A dziś przez granicę przewalają się dzikie hordy i nikt nie ma prawa ich ani kontrolować, ani zatrzymać, mało tego: kto przeciw temu protestuje określany jest mianem faszysty i ksenofoba – paranoja jakaś!!!!

 5. że ja kiedyś niektórych dziennikarzy szanowałem… tak sprzedajnego i niemoralnego środowiska nie ma nigdzie indziej, nazywanie ich presstytutkami obraża prostytutki, które przecież mają swój kodeks honorowy…

  Optymistyczne wyliczenia libijskiego ministra obrony, że na 100 imigrantów jest dwóch terrorystów nie potwierdzają się, jest ich więcej : http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/894405,wegry-zatrzymano-29-uchodzcow-wsrod-nich-terroryste.html

 6. http://wpolityce.pl/swiat/265661-atak-islamskiego-terrorysty-berlinie-ugodzil-nozem-policjantke-i-tuz-po-tym-zostal-smiertelnie-postrzelony
  takie rzeczy zdarzają się codziennie tam, gdzie zawitają ci – jak mawia pewna bzycząca ministra – „wzbogacający europejską kulturę”. Tylko w mediach o takich incydentach oczywiście nie powiedzą, bo jakoś to nie współgra z tym „cierpieniem i nieszczęściem” napastników…Polski „dziennikarz” (niejaki Tacik) jak wczoraj na granicy dostał w łeb od „uciekającego przed wojną” to przed kamerami sprzedawał kit, że to …węgierska policja go pobiła.. czy jest jakaś granica manipulacji jakiej media nie przekroczą? Nie ma…

 7. axel tulup ! Może byś tak sobie wziął na wstrzymanie z recenzjami mendialnymi ?

 8. Widziałam ten uroczy filmik z uroczym Syryjczykiem, ale nie umiałam go „wypreparować” z wiadomości na FB. Kiedyś to było proste, a dziś zrobili coś takiego, że większość filmów nie przekierowuje na YT. Jeśli ktoś wie, jak sobie z tym poradzić proszę o pomoc.

 9. „Przyczyny zamieszek nie są oficjalnie podane. Wiadomo jednak, że zgromadzeni przy granicy ludzie niecierpliwią się, czekając na środek transportu, który pozwoli im wyruszyć w podróż w kierunku Niemiec. Policja próbowała rozdzielić coraz bardziej agresywny tłum, który zaczął obrzucać się nawzajem kamieniami. – Unia Europejska musi zdać sobie sprawę, że Chorwacja nie przyjmie na siebie roli bycia centrum migracji – powiedział premier Zoran Milanović.”

  NAM SIĘ WSZYSTKO NALEZY, TRANSPORT, MIESZKANIA SOCJALNE, ZAISŁKI, PRAWO SZARIATU A JAK COŚ SIĘ NAM NIE SPODOBA TO KAMIENIAMI OBRZUCAMI! CUDOWNE ARGUMENTY I BOGACTWO KULTURALNE. JAK PRZYJDZIE TE 35 MLN EMIGRANTÓW DO EUROPY I NIE DOSTANA CZEGOŚ, BO IM SIĘ NALEZY TO BĘDĄ organizować burdy.

  Im się wszystko nalezy i europejczycy mają im wszystko dać, bo oni tak chcą??!
  Co to w ogóle jest?
  Trzeba być skretyniałym mieszkańcem wielkich miast, z wypranym mózgiem przez mendia zeby tego nie dostrzegać!

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-chorwacji-zamieszki-z-udzialem-imigrantow/q6r736

 10. z tymi „mediami” próbującymi prać obywatelom mózgi to jest naprawdę niezły kabaret.
  http://wpolityce.pl/polityka/265780-z-gazeta-wyborcza-tvn-24-i-tok-fm-nawet-nie-trzeba-polemizowac-same-sie-zaoraly-w-sprawie-uchodzcow
  W tym artykule (pani doktor, proszę tego nie czytać! 🙂 ) autor wymienia nieznane szerzej przypadki, gdzie popularni propagandziści mainstreamu zostali skompromitowani albo przez swoich zaproszonych gości, przez samych siebie (gdy rok wcześniej sami straszyli islamem a teraz są gorącymi orędownikami przybyszów), albo przez swoich kolegów po fachu, m.in wypowiedź Rostowskiego dla angielskiej gazety FT stawiającego sprawę nawet ostrzej niż PIS!, Jest tam także o tym, że Orban jest przyjmowany na salonach w Niemczech przez ważnych polityków jako mentor! On, a nie zagubiona ciocia Merkel, kreowana przez mendia na Cesarzową Europy…

 11. Zaczynają się odzywać nieśmiałe głosy rozsądku. Trochę za późno, ale może jest jeszcze jakaś nadzieja. Oczywiście każdy głos rozsądku jest natychmiast wyszydzany i jazgotliwie zakrzykiwany przez polityczną przekupkę, która powinna sprzedawać z kartofle na bazarze, a nie zasiadać w sejmie czy rządzie.

  Czesi grożą: będą narzucone kwoty uchodźców, to „będzie walka w sądzie w łonie Unii” (http://www.tvn24.pl) http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/czechy-groza-trybunalem-w-przypadku-zatwierdzenia-kwot-uchodzcow,578713.html

  „Koncepcja uchodźcy nie przewidywała sytuacji, że on teraz jeździ sobie po świecie” (http://www.tvn24.pl) http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/o-polityce-migracyjnej-ue-w-magazynie-horyzont,578693.html

  PO kopie sobie grób, może z pełną świadomością, bo chyba szans na wygraną w wyborach nie ma żadnych, więc nie boi się już żadnych konsekwencji idiotycznych decyzji. Głoś rozsądku z PiSu jest wyśmiewany „Za chwilę będziemy słyszeć, że Polska pod dyktatem Berlina zaakceptowała szariat” (http://www.tvn24.pl) http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/mariusz-blaszczak-i-andrzej-halicki-w-faktach-po-faktach,578700.html

 12. Inkwizycja „medyczna” w Niemczech najpierw mnie rozbawiła przy moim pierwszym dyżurze letnią porą, kiedy to do mnie jako do lekarza od nagłych przypadków zgłosiła się pewna kobieta i na moje poważne pytanie o dolegliwość z jaką przyszła w piękną niedzielę odpowiedziała : komar mnie ugryzł !

  Najpierw chciałam jej odpowiedzieć, że to dobry kawał i że znam się na żartach, żeby przejść do konkretnego problemu, ale jak spojrzałam na jej grobową minę, to zaraz pomyślałam, że mogło się zdarzyć ropne zapalenie skóry przy zadrapaniu miejsca wampirycznej zbrodni komara.

  Poprosiłam więc o wskazanie tego miejsca, które było na prawym barku oraz zaczęłam wytrzeszczać oczy do stwierdzenia szkód krwiopijcy, a tu zauważyłam tylko maleńki zaczerwieniony punkcik i powiedziałam pacjentce, że to nie wymaga leczenia.Jak to ? – odpowiedziała zaraz z pytaniem – nic mi pani doktór nie zapisze ?

  Więc pomyślałam moją główką i w duchu śmiejąc się z siebie, że chociaż kobieta ma odosobnione objawy histerii wobec niewinnego ugryzienia komara, to przepiszę jej maść antyalergiczną dla świętego spokoju.

  Nie trwał on jednak długo, bo przyszło więcej ofiar komarów, a dyżurna apteka poinformowała mnie, że ta maść, którą przepisywałam już „wyszła” i czy się zgadzam na jej zamiennik, jak przyjdą po nią kolejni pacjenci ? Odpowiedziałam również w bardzo poważnym tonie, że tak.

  Tak więc przed przeszło ćwierćwieczem zastanawiałam sią nad tym, czy Niemcy są normalni, no i ich „slużba zdrowia” też ?

  Po takich i wielu innych podobnych „ostrych przypadkach” stwierdziłam, że naród niemiecki to histeryczne i tchórzliwe debile bojące się nawet własnego cienia, gdzie tych, którzy by próbowali im wyjaśnić przyczynę ich irracjonalnych strachów najlepiej zabili by wzrokiem albo utopili w łyżce wody.

  Jest to wielki dom wariatów bez krat, z którego muszą zwiewać do Polski jak najszybciej, żeby się nie dać tu bardziej pogrążyć nawet przez moje najbliższe otoczenie i o czym bezbłędnie pisze też poniżej rosyjska muzułmanka:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kronika-zaglady-niemiec-rosyjska-muzulmanka-donosi-2015-09

 13. A może tego dnia straszyli w TV komarami przenoszącymi malarię, śpiączkę albo inną egzotyczną chorobę? Kilka lat temu była taka akcja, nawet ją wyśmiałam na moim blogu, kiedy to uczeni chodzili po łąkach i szukali komarów od jakieś wielce egzotycznej i nigdy w Europie niespotykanej choroby, co to rzekomo za sprawą rzekomego globalnego ocipienia miała stać się morową zarazą w Polsce.

  Kiedy jeszcze były sklepy z paniami sprzedawczyniami miałam ubaw po pachy, bo kiedy pytałam o radę, który proszek jest najlepszy pani zawsze podawała mi jakiś ze słowami: „ten, bo ten był reklamowany”. W aptece do dziś tak jest, bo tam wciąż są sprzedawcy, którzy tylko tym różnią się od tych od proszku, że muszę mieć wyższe wykształcenie, chociaż ich rola tak samo polega jedynie na tym, żeby podawać towar i pobierać pieniądze.

  A w Polsce mamy nową histerię. Najpierw pracownika ochrony ukąsiło w Łodzi nie-wiadomo-co, kobra, egzotyczny pająk albo skorpion, doktory nie zdołali ustalić co to było, więc to prawdziwy cud, że pacjent przeżył. Mało nie stracił nogi, ale żyje. A wczoraj znowu panika, bo jakąś babkę w Lidlu coś użarło w szyję. Może to był wampir, skoro wybrał szyję, ale nie stwierdzono tego na pewno. W każdym razie sklep został ewakuowany i wezwano ekipy od działań kryzysowych, a w portalach firmowała ten cyrk mendialny… tarantula. Nie wiem dlaczego, ponieważ amatora damskiej szyi nikt nie widział na oczy. Ostatnia wiadomość, jaka do mnie dotarła obwieszczała, że sklep zamknięto, ponieważ przeszukiwał go… weterynarz. Podejrzewam, że niczego nie znalazł. Najbardziej istotnej wiadomości, czyli informacji o stanie zdrowia ofiary wampira nie podawano, więc nie wiem, czy w ogóle było o co robić ten cały cyrk.

 14. Trik mendialny, że strach sprzedaje się lepiej niż seks znajduje w takich „doniesieniach” swoje uzasadnienie. Oczywiście, że następuje ewolucja tych strachów, bo jak nie urok, to sraczka i żeby nie było nudno powstały nawet komary tygrysie, ha, ha !

  Ludziska przecież ciagle są spragnieni coraz to nowszych wewnętrznych emocji z dreszczykiem strachu, no i oczywiście stałej „opieki” ze strony „państwa”, no to też ją mają !

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.