Dr Andrew Moulden – Utracona Tolerancja.

Doktor Andrew Moulden był nie tylko znakomicie wykształconym doktorem (w filmie wyjaśnia szczegółowo, gdzie studiował i czego dokonał), ale i dociekliwym oraz spostrzegawczym uczonym. Udowodnił ponad wszelką wątpliwość, że szczepionki powodują mikroudary niedokrwienne, głównie w mózgu, ale nie tylko, i to bez względu na to, czy szczepionkę podano maleńkiemu dziecku, staruszkowi, czy osobie młodej, silnej i zdrowej. Jeśli wstrzykniemy do krwiobiegu toksyny, szczególnie aluminium, organizm zaczyna się rozpaczliwie bronić, wysyłając na pomoc całą armię białych krwinek. Ponieważ białe krwinki są duże ich nadmiar zatyka naczynia włosowate, co sprawia, że krew nie może swobodnie krążyć w organizmie. Jeśli dojdzie do tego w mózgu dramat gotowy: komórki nerwowe zaczynają obumierać, a pacjent traci zdolności intelektualne i umiejętności społeczne.

Dr Moulden zgromadził olbrzymią kolekcję zdjęć twarzy dzieci przed i po szczepieniu. Na zdjęciach widać bardzo wyraźnie, że twarz dziecka po szczepieniu zmienia się radykalnie.

Takie badania, rzecz jasna, nie mogły się podobać ludobójcom z karteli farmaceutycznych. Tylko naiwni wierzą, że kartelom tym zależy głównie lub wyłącznie na zarobku. Nie, im chodzi przede wszystkim o depopulację globu, bo satanistycznym elitom zrobiło się na naszej planecie za ciasno.

Doktor Andrew Moulden zmarł w niejasnych okolicznościach, w kwiecie wieku i w idealnym stanie zdrowia 4 listopada 2013 r., a większość zgromadzonych przez niego zdjęć zaginęła.

Podaję link do I części filmu. Na YouTube dostępne są 3 części, dalsze są jeszcze w tłumaczeniu, więc po więcej zaglądajcie na kanał magda25g

szczepienia2

6 komentarzy do “Dr Andrew Moulden – Utracona Tolerancja.

 1. @ nieustraszona: możesz skomentować to, co napisał „Gość”?

  Ja wiem, że pomarańcze są trujące dla kotów, a czekolada dla psów, jeż może zjeść arszenik

  Do kontrowersyjnych należą testy leków na zwierzętach – nie zabezpieczają konsumentów przed niebezpiecznymi produktami, lecz służą do zabezpieczania się korporacji przed odpowiedzialnością prawna. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ocenia, że jedynie 200 leków wystarczyłoby do efektywnego zwalczania chorób, zaś 26 jest niezbędnych dla zdrowia. Tysiące lekarstw o takich samych składnikach, a różniących się tylko nazwami produkowane jest dla zwiększenia zysku firm farmaceutycznych. Gdyby sprawdzić je przy użyciu prawdziwych metod naukowych, ich nieefektywność byłaby oczywista. Contregan – środek uspokajający , zanim został wycofany ze sprzedaży spowodował 100 tys. urodzeń kalekich dzieci i około 10 tys. poronień.

  Zwierzę nie jest modelem człowieka! testy na zwierzętach powodują używanie szkodliwych, nieskutecznych leków to ze jakiś lek działa na zwierzęta,nie znaczy że działa na ludzi. Czy leczy nas weterynarz? np.aspiryna zabija psy, dlatego długo nie była stosowana! Skuteczność badań na zwierzętach w odniesieniu do człowieka: Użycie zwierząt jako eksperymentalnego modelu człowieka musi dać fałszywe wyniki, gdy takie badania mówią nam o zwierzętach, podczas gdy my potrzebujemy wiedzy o ludziach! Poszczególne gatunki różnie reagują na te same substancje, np.: Aspiryna: lek dla ludzi – trująca dla kotów i psów Penicylina: bardzo dobry antybiotyk – zabija świnki morskie Choloform: środek znieczulający – zabójczy dla psów Morfina: środek uspokajający- wywołuje agresję kotów i myszy Strychnina: trucizna dla ludzi – nieszkodliwa dla świnek morskich Muchomor: trujący dla człowieka – nieszkodliwy dla królika Arsen: trucizna dla ludzi- mało szkodliwy dla owiec

  Mexaform -środek na przeczyszczenie powodował chorobę SMON – w Japonii 200 tys. ludzi utraciło wzrok i władzę w nogach. Thalidomid (osławiony środek uspokajający dla kobiet w ciąży) – wywołał falę ponad 10 tys. narodzonych zdeformowanych dzieci. Z tych samych powodów wycofano że sprzedaży miedzy innymi: Zonax , Flenax , Osmosin , Flosint , Eroldin , Coren – każdy z tych leków spowodował poważne skutki uboczne i wypadki śmiertelne, mimo że przeszedł pomyślnie testy na zwierzętach i został dopuszczony do sprzedaży. Testy na zwierzętach hamują często postęp medyczny, gdy wywołują u zwierząt efekty uboczne, które nie miałyby miejsca u ludzi. Aspiryna przez wiele lat nie była dopuszczona do produkcji, gdyż powodowała uboczne efekty u psów. Są również niebezpieczne dla ludzi (rozwój inżynierii genetycznej).

  Komentarze pod tym głupim artykułem bardzo pokrzepiające – naród już się przebudził i nie chce szczepić. Teraz możemy spokojnie czekać na koniec tej rzezi. Ludzie iwedzą też, że przymus jest bezprawny i nie boją się wojewody!

 2. Nie mam siły i czasu wyszukiwać komentarza „gościa”, ale te moje złote myśli dotyczące tolerancji zbrodni na testach ze zwierzętami „usprawiedliwianymi” i „tolerowanymi” jakoby dla „dobra” ludzkości przeszły na praktyczne ich uskutecznianie za pomocą inkwizycji medycznej, która codziennie zbiera swe ofiary ujęte w statystykach zgonów w katowniach szpitali, klinik i przychodni lekarskich, gdzie można też być pewnym, że im więcej jakaś apteka sprzedaje trucizn na recepty czy bez, to tym bardziej podnosi statystykę zgonów na daną okolicę !!!

  „Porządek” w tej zbrodni ludobójstwa medycznego został wprowadzony do dokładnego zliczania ofiar w ludziach, jako „statystyka medyczna”, która nie wlicza w tym szczegółowych danych o ilościach bestialsko zakatowanych zwierząt laboratoryjnych począwszy od studiów „medycznych” i cicho tolerowanych dla „dobra” ludzkości, którą to i tak samozwańcze „władze” widzą jako głupie bydło robocze !!!

  Skoro jednak i te „zwierzęta” z ludzkimi twarzami w końcu pojmą jak i przez kogo zostały testowane „medycznie”, to tak spłoszone stratują swoich zwyrodniałych pasterzy i ich koszernych pomocników w białych kitlach !

  http://brd-schwindel.org/animal-farm-aufstand-der-tiere-1954/

 3. @ nieustraszona:

  Nie mam siły i czasu wyszukiwać komentarza „gościa”,

  Czego chcesz szukać? Przecież ja już wyszukałam i masz tu cytat.

 4. Pingback: Dr Andrew Moulden: szczepionki powodują uszkodzenia mózgu | Ciekawe i niesamowite: zdrowie, wiedza, duchowość, psychologia, polityka i gospodarka

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.