Azteccy bogowie powrócili, żeby wyrywać bijące serca?

Śmierć mózgowa nie istnieje! Jest na to mnóstwo, absolutnie niezbitych dowodów. Ale dziś nie liczy się człowiek, liczy się wyłącznie pieniądz. „Zwłoki z bijącym sercem”, pełne „części zamiennych” warte są 2 miliony dolarów! A ile jest wart żywy człowiek?

http://tv-trwam.pl/film/wybudzeni

ZŁÓŻ SPRZECIW, ŻEBY W RAZIE WYPADKU KANIBALE NIE WYPATROSZYLI CIEBIE I TWOICH DZIECI BEZ WIEDZY I ZGODY RODZINY:

Krajowy rejestr sprzeciwów

8 komentarzy do “Azteccy bogowie powrócili, żeby wyrywać bijące serca?

 1. Pojęcie śmierci mózgowej wprowadzono na „specjalne potrzeby”. Serce człowieka posiada własny mózg, który nim steruje niezależnie od pracy tego drugiego w głowie. Medycyna, w której pomimo osiągnięć nauki, dalej stosowana jest mechanika newtonowska traktuje człowieka jak maszynę zupełnie odrzucając fakt odkrycia przed wielu laty mechaniki (fizyki) kwantowej, z której jasno wynika, że człowiek jak i cała natura to również energia, a może głównie energia.
  Azteccy bogowie powrócili, ale dzisiaj działają z innych pobudek (głównie kasa i).

  Ale przy okazji wpadł mi trochę inny materiał, chociaż też związany ze zdrowiem. Nanotechnologia? Czy to „żyje”?

  http://www.youtube.com/watch?v=h83TmUBFuSM

 2. „Zawsze do dzisiaj zostaje zasadniczo zabroniona tylko prawda ” – cytat mojego ulubionego i zabronionego filozofa.

  „Es wurde bisher grundsätzlich immer nur die Wahrheit verboten.“
  — Friedrich Nietzsche, Philosoph

  To nie jacyś teoretyczni azteccy bogowie wyrywają bijące serca

  Z „listu” pewnego super bogacza plutokraty do motłochu, do Was o transplantacjach :

  ” Wy jesteście tylko motłochem, tylko śmieciem, tylko trądem, tylko z wysiłkiem i obrzydzeniem do znoszenia jako dostawcy organów, wasza głupota i ignorancja krzyczy do nieba – i tego bardzo pożądamy, bo tylko w ten sposób możemy wykręcać na tej planecie calkiem wielkie sprawy. Ach, wiecie co: opowiem wam coś raz po prostu o tym.
  To nic nie zaszkodzi – poza tym, że mogę trochę się rozkoszować waszą bezsilnością. ”

  „Sie sind nur Pöbel, nur Dreck, nur Aussatz, nur mit Mühe und Ekel als Organspender zu ertragen, Ihre Dummheit und Ignoranz schreit zum Himmel – und das begrüßen wir sehr, denn nur so können wir auf diesem Planeten ganz große Dinger drehen. Ach – wissen Sie was: ich erzähle Ihnen einfach mal was darüber. Macht doch sowieso nichts – außer dass ich mich ein wenig an Ihrer Ohnmacht ergötzen kann.”

  http://brd-schwindel.org/brief-eines-superreichen-plutokraten-an-den-poebel-an-sie/

 3. Zostawili furtkę dla świadomych: możesz podpisać sprzeciw. Oczywiście powinno być całkiem na odwrót: domyślnie nikt nie powinien być „dawcą”, a jest. Jak zawsze sprawę postawiono na głowie! To samo jest ze szczepieniem. Szczepić się wolno, nikt tego nie zakazuje, ale domyślnie wszyscy powinni być z tego zwolnieni.

 4. No właśnie, ten ze szczerą brutalnością napisany „list” jest przecież dla tych, którym chce się myśleć i czytać miedzy wierszami ze ZROZUMIENIEM.

  Trzeba też pamiętać o tym, że tylko szczerych przyjaciół na to stać, którzy mają odwagę powiedzieć nieprzyjemną prawdę o naszej ignorancji czy też upartego brnięcia donikąd !

  Niektórych nie można wyciągnąć z tego papierowego bagna, bo chyba jeszcze za mało otrzymali kopów w cztery litery utrzymując się z jałmużny i tylko im się wydaje, że są bardziej cwani niż system.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.