Kilka słów wyjaśnienia w sprawie leczniczego oleju z konopi indyjskich

Tak sobie pomyślałam, że nie dla wszystkich jest zrozumiałe o co chodzi z Panem Doktorem Markiem Bachańskim i leczeniem olejem z konopi indyjskich, więc winna jestem kilka słów wyjaśnienia. Właściwie zrobią to za mnie pani Dorota Gudaniec, mama, której dziecko zostało ciężko poszkodowane przez szczepienia, skutkiem czego znalazło się na granicy śmierci i nasz kochany Jerzy Zięba, który niestrudzenie walczy w obronie naszego prawa do zdrowia.

BŁAGAM WAS w imieniu chorych dzieci : PRZEKAZUJCIE DALEJ !!!!!!!!

=========================================================
To co stało się w Warszawie na konferencji Cannabis Leczy to był KOSZMAR! Kpina z obywateli, kpina z chorych, a szczególnie z chorych dzieci!!!!

Pominę to, że minister Winnicki pokazał, że NATYCHMIAST powinien przestać być ministrem !!!! co jeszcze opiszę (podobno, o zgrozo ! jest lekarzem) , ale…

KLUCZOWĄ postacią na tej konferencji miał być dr Bachański, który jako PIERWSZY i JEDYNY w Polsce leczy dzieci z padaczką preparatami z konopi indyjskich.

Tylko on mógł odpowiedzieć na pytania dotyczące skutków terapeutycznych, szczegółów dotyczących tych zagadnień itd… Właśnie między innymi po to ta konferencja była zorganizowana, po to przybyli tam politycy, po to przybyli tam inni lekarze. Chodziło o to, żeby jako jedyny w Polsce fachowiec, praktyk, pokazał jak można pomóc niezwykle cierpiącemu dziecku. I co ?

Okazało się, że dyrekcja Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie Pan Doktor Bachański jest zatrudniony NIE WYRAZIŁA ZGODY NA JEGO UCZESTNICTWO W TEJ KONFERENCJI!!!!!!

Dla mnie jest to wyjątkowo podłe i nieludzkie działanie przeciw interesowi pacjenta, w tym przypadku DZIECKA ! Moim zdaniem NIC tego nie może tłumaczyć. NIC!!!!

Pani Dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka, dr hab. n. med. Małgorzata Syczewska, powinna wydać wręcz polecenie służbowe, żeby dr Bachański na tej konferencji wystąpił!!!

Po czyjej stronie pani urzędnik Syczewska stoi? Na pewno nie po stronie chorych dzieci. Dla mnie, ta kobieta już nie jest lekarzem… a dla Was? Jej email to:

dyrektor@ipczd.pl

Pamiętajcie.. tylko i wyłącznie DZIAŁANIE jak największej ilości ludzi może coś zmienić. Wyrażajmy swoje zdanie, bo mamy do tego prawo, a ja uważam, że szczególnie w obronie chorega dziecka mamy obowiązek!

Nie wiem, komu ta pani urzędnik podlega, ale wiem, że jest to jurysdykcja Ministerstwa Zdrowia . Podobno nowy Minister Zdrowia prof. Marian Zembala powiedział, że jego priorytetem jest zdrowie dziecka. Jeśli tak, to niech już tego nie mówi tylko niech POKAŻE , że coś w tym względzie ROBI !!!!! Jeśli NATYCHMIAST nic nie zrobi, to będziemy za parę miesięcy widzieć co my zrobimy z nim.

kancelaria@mzgov.pl

Przekazujcie ten list dalej… politykom też, znanym Wam ludziom mediów, znajomym itd… To koniecznie trzeba NAGŁOŚNIĆ!!!

Nie siedźmy i narzekajmy… to jest niekonstruktywne. Róbcie coś, przynajmniej PISZCIE na w/w adresy. W jedności siła !!!!

Pozdrawiam 🙂
Jerzy Zięba

==============================

Pan Jerzy Zięba wierzy jeszcze w uczciwość i przyzwoitość lekarzy. Ja tę wiarę straciłam już dawno temu. W tym biznesie nie chodzi o to, żeby leczyć (w sensie przywracania zdrowia), lecz żeby tak „leczyć”, żeby niczego nie wyleczyć, ale za to przez długi czas zarabiać kupę szmalu. Nie szkodzi, że kosztem cierpienia, a nawet życia pacjentów. Opowieść pani Doroty Gudaniec powinna otworzyć oczy ostatnim naiwnym, którzy wierzyli w ten system.

Oczywiście NIE GENERALIZUJĘ! Są przyzwoici lekarze, ale jest ich bardzo mało i zwykle są oni prześladowani przez swoich zwierzchników oraz kolegów po fachu. Jest ich tak mało, że tym bardziej są godni podziwu.

 

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.