Lorrin Kain – ofiara szczepień

UWAGA! Bardzo drastyczne, jeśli masz słabe nerwy nie oglądaj tego materiału!

W ostatnim czasie rośnie nacisk ze strony władz (rządy są obecnie w całości pod kontrolą korporacji), żeby ludzi przymuszać do szczepienia dzieci siłą. Takie przypadki jak poniższy stają się coraz częstsze, ale nieszczepiących nazywa się zabobonnymi  hamulcowymi postępu naukowego, zagrożeniem dla zdrowia publicznego i rozsiewnikami groźnych bakterii i wirusów. Dzieci umierające po szczepieniu wrzuca się do worka z napisem „śmierć z nieznanych przyczyn”, a związek szczepienia ze zgonem określa się jako „przypadkową korelację”.

14 komentarzy do “Lorrin Kain – ofiara szczepień

 1. To nie jest ostatni wpis o Lorrin Kain. Historia tej dziewczynki i jej rodziców jest tragiczna i jest jednym z wielu przykładów okrucieństwa systemu eugenicznego. Ciąg dalszy nastąpi już wkrótce.

 2. Dobrze, że nie mam dzieci – przynajmniej mnie to nie dotyczy, ale szkoda tych dzieci, które ich rodzice jeszcze szczepią. Na szczęście nieszczepiących przybywa. To pewnie dlatego ta nagonka i początek nakładania kar pieniężnych na rodziców nieszczepiących przez wszędobylską mafię pseudomedyczno – farmaceutyczną w białych kitlach i ze strzykawami: http://dziecko.trojmiasto.pl/50-tys-kary-za-nieszczepienie-dzieci-n89297.html

 3. Kary za nieszczepienie są niezgodne z prawem. Niestety, ludzie nie znają prawa i boją się władzy, więc płacą i szczepią. Tu są informacje, jak uniknąć płacenia i odzyskać pieniądze, jeśli się zapłaciło https://astromaria.wordpress.com/szczepienia/ Polak niestety jest mądry po szkodzie, a czasem nawet i po szkodzie pozostaje głupi, co widzę w grupach na Facebooku. Matki opisują ciężkie NOPy, piszą, że tak jest po każdym szczepieniu i bezradnie pytają, czy to może być po szczepieniu i czy szczepić dalej.

 4. ► Home► UPIK® datensatz
  UPIK® Datensatz – L
  L Eingetragener Firmenname INSTYTUT ZDROWIA SP Z O O
  Nicht eingetragene Bezeichnung oder Unternehmensteil
  L D-U-N-S® Nummer 422205297
  L Geschäftssitz Ul. Kadetow 23
  L Postleitzahl 03 987
  L Postalische Stadt Warszawa
  Land Poland
  W Länder-Code 616
  Postfachnummer
  Postfach Stadt
  L Telefon Nummer 468622429
  Fax Nummer
  W Name Hauptverantwortlicher Szalaj Tomasz ( szef geszeftu z trutkami na gojów)
  W Tätigkeit (SIC) 5912 Klucz działalności przemysłowej !!! z dokładnym opisem poniżej .

  …….

  Department of Labor
  A to Z Index | Newsroom | Contact Us | FAQs | About OSHA
  OSHA
  Bookmark and Share QuickTakesNewsletter RSS FeedsRSS Feeds

  We Can Help What’s New | Offices OSHA logo

  Home
  Workers
  Regulations
  Enforcement
  Data & Statistics
  Training
  Publications
  Newsroom
  Small Business
  Anti-Retaliation

  Division G: Retail Trade
  Major Group 59: Miscellaneous Retail

  Industry Group 591: Drug Stores And Proprietary Stores
  5912 Drug Stores and Proprietary Stores

  Establishments engaged in the retail sale of prescription drugs, proprietary drugs, and non-prescription medicines, and which may also carry a number of related lines, such as cosmetics, toiletries, tobacco, and novelty merchandise. These stores are included on the basis of their usual trade designation rather than on the stricter interpretation of commodities handled. This industry includes drug stores which also operate a soda fountain or lunch counter.

  Apothecaries-retail
  Drug stores-retail
  Pharmacies-retail
  Proprietary (non-prescription medicines) stores-retail

  [ SIC Search | Division Structure | Major Group Structure ]
  Freedom of Information Act | Privacy & Security Statement | Disclaimers | Important Web Site Notices | International | Contact Us
  U.S. Department of Labor | Occupational Safety & Health Administration | 200 Constitution Ave., NW, Washington, DC 20210
  Telephone: 800-321-OSHA (6742) | TTY
  http://www.OSHA.gov

  Dlatego też podaję tu tą kolejną żydowską rejestrację sprzedawców śmierci poprzez „legalne” dragi zwane „lekami” czy szczepionkami, które są przecież WSZCZEPIENIAMI SMIERCI !!!, żeby czytelnicy sami przekonali się co tego, że przeszło sto lat trwająca wojna chemiczno – biologiczna czasów „pokojowych” przybrała dzięki nowoczesnej inkwizycji na sile !!!

 5. ludzie to jest dramat.. Oni chcą zabić nasze dzieci. Oni liczą ze będziemy tchurzami i nic nie zrobimy kiedy dokonują mordu na naszych dzieciach. Co będzie warte nasze życie/ rodziców jeśli pozwolimy na zamordowanie czy ogromne cierpienie naszych dzieci.. Jak potem człowiecze spojrzysz w lustro resztę życia. Ktoś na pewno zna prawnika, który ceni życie a nie pieniądze i wytoczy sprawę o próbę ludobójstwa i zamach na nasza wolność. Trzeba czym prędzej się organizować

 6. Zapraszam na grupy na Facebooku.

  To jest ludobójstwo. U nas jeszcze nie ma takich dramatów jak w USA, gdzie można powiedzieć, że stracono całe pokolenie, zamieniając zdrowo urodzone dzieci w kaleki i zombie. Ale jeśli naród się nie przebudzi, to i u nas tak będzie. To straszne, że ludzie nie robią nic dopóki nie dojdzie do tragedii. Moim zdaniem, zamiast pisać petycje i zbierać podpisy, czy zamiast robić marsze przeciwko przymusowi szczepień powinniśmy raczej zebrać pieniądze na dobrych prawników i ruszyć do boju w sądach. Nie wiem, dlaczego tak się nie dzieje.

 7. Notka osobna, która uświadomiła by ludziom jak działać – przykładowo zbierać na prawników, żeby rozwalić system. To co piszesz to dobry pomysł, ale znikł w czeluściach komentarzy i pewnie niewiele osób to podchwyci.

 8. No ale kto miałby zbierać? Nie mogę tak sobie zbierać kasy, bo zaraz przylezie policja i mnie zamkną, że wyłudzam albo coś. Musiałaby powstać jakaś fundacja albo jakaś kancelaria prawna musiałaby się zgłosić i przedstawić zarzuty itp.

 9. Ludzie ! Trzeba Wam w końcu zaskoczyć, że szukanie drogi „prawnej” i co gorsza zbieranie kasy na prawnika w sprawie szczepień, to ślepa uliczka !!!

  Podając tu tyle różnych rejestracji wszelkich PRYWATNYCH FIRM dokonujących dzieła spustoszenia materialnego i ludobójstwa medycznego trzeba wyciągnąć jeden wspólny geszefciarski wniosek .

  Otóż nikt z obywateli polskich nie ma z tymi prywatnymi firmami żadnej umowy handlowej!!! Wynika z tego kolejny ważny wniosek czyli to, że wbrew zasadom prawa handlowo-morskiego nikt nic wobec tych WSZYSTKICH PRYWATNYCH FIRM nie musi czyli wszelkie ich listowne propozycje handlowe powołujące się celowo fałszywie na jakiekolwiek „ustawy” czy „przepisy” to ILUZJA, to ZŁUDZENIE, to FATAMORGANA albo po prostu wielki złodziejski i morderczy w skutkach PAPIEROWY TRIK !!!

  Straszenie z kolei przy jakiejkowiek niesubordynacji kodeksem karnym, który z prawem handlowym nie ma nic wspólnego, to szczyt kryminalnej i karalnej bezczelności !!!

  Dlatego jakiekolwiek napominanie, zastraszanie i kary w sprawie szczepień i nie tylko są działaniem przestępczym i podlegają pod paragrafy cywilnego kodeksu karnego !!!!! Jest to taki sam absurd, jakby ludzi zastraszać, molestować i przymuszać do kupowania coca-coli czy innego świństwa tylko dlatego, że temu czy innemu delikwentowi wrzucono do skrzynek pocztowych świstki reklamowe, ha, ha !

  Szczytem perfidii tej całej bandy złodziei i trucicieli jest plądrowanie kont bankowych u opornej, bo niedoszłej klienteli. Ale i na to jest prosty sposób, bo w takim kryminalnym przypadku trzeba wystąpić od razu prywatnie do szefa prywatnego geszeftu czyli banku i jako do cichego „wspólnika” bandytów na piśmie z żądaniem dostarczenia prawomocnych i uwierzytelnionych dowodów na zasadność „kary” i to w ciągu tygodnia.

  Założę się o stare sto złotych, że takich dowodów żaden geszefciarz bankowy nie dostarczy, bo ich po prostu nie ma czyli gotówka bezprawnie ściągnięta z konta ma natychmiast wrócić do okradzionego, jeśli geszefciarz chce uniknąć odpowiedzialności przed sądem !!!

 10. @ nieustraszona: wszystko pięknie, ale powiedz mi, co mogli zrobić ludzie w Niemczech w czasach Hitlera i Polacy pod hitlerowską okupacją i w czasie leninowsko-stalinowskiej komuny? Chazarska mafia stojąca za tymi dyktatorami wprowadziła swoje prawa, a raczej totalitarne bezprawie. Za nieprzestrzeganie tego bezprawia była kulka w łeb, tortury, a nawet spalenie całej wsi wraz z mieszkańcami (żywcem). Czy ty nie widzisz, że powoli cały świat zmierza w kierunku totalitaryzmu i że chazarska mafia zmienia prawo tak, żeby było jak za Hitlera i Lenina? Czy wyobrażasz sobie, że ktokolwiek za Hitlera albo z ZSRR mógł powołać się na prawo naturalne albo jakąkolwiek inną formę sprawiedliwości? Oni nie pytali o prawo, oni wpadali do mieszkania, rzucali mieszkańców na ziemię, a potem ich zabijali albo wywozili do obozu pracy.

  Dziś JESZCZE możemy się bronić. Dziś możemy JESZCZE uniknąć przymusu szczepień, ale jeśli jutro ogłoszą światową pandemię małpiej / szczurzej albo dowolnej innej grypy wszystkie prawa zostaną zawieszone i uzbrojone bandy będą ludzi szczepić pod karabinami, a nasze oszczędności zostaną wyzerowane, bo skoro ktoś ma oszczędności, to znaczy, że ma za dużo pieniędzy, a to znaczy, że ich nie potrzebuje.

  Problemem nie jest Hitler, Lenin, syjoniści, komuniści itp.

  Problemem są ludzie. Ci wszyscy „normalni” ludzie, którzy śpią hipnotycznym snem, gapią się w telewizory, lezą na szczepienia, dają się zabijać mafii lekarsko-farmaceutycznej, żrą GMO, aspartam i trującą paszę, a kiedy im powiesz, że głupio czynią to cię zbiją na kwaśne jabłko a potem oddadzą psychiatrom. To ludzie stanowią problem. Ich głupota jest przyczyną wszelkich nieszczęść tego świata.

  Potrafisz to zmienić?

 11. Właśnie to cały czas robię poczynając od siebie. Rzeczywiście żyjemy w wyjątkowej epoce, bo dzięki internetowi wszelkie plany babilońskiej bestii załamały się.

  Oczywiście sataniści w terenie próbowali zaatakować i mnie, ale znając dokładnie ich triki „prawne” jestem dla nich nietykalna, bo wiem dokładnie co jest grane.

  Rozpoczęłam samodzielnie i praktycznie dochodzenie swoich praw wraz z rządaniem zwrotu bezprawnie ściągniętych mi składek, zlicytowanego domu i odszkodowań od prywatnie „pracujących” pachołków za napaści komornicze czy sądowe.
  Równocześnie w moim otoczeniu otwieram oczy tutejszym niewolnikom, ale jeśli większość z nich chce dalej spać, no to im nie mam prawa przeszkadzać, tylko jak wcześniej czy póżniej dostaną od systemu kopa w dupę, to niech się nie żalą, że nic nie wiedzieli, ha, ha. Kto nie chce słuchać musi poczuć !

  Dlatego też głupota musi być ukarana i co potwierdza przysłowie niemieckie : „Głupszy niż policja na to zezwala. ”

  Jednak to na blogach niemieckojęzycznych odkrywam codziennie prawdę o bankructwie pirackiego „prawa” morskiego i o których to szczegółach pisałam tu oraz robiłam tłumaczenia o metryce urodzenia i korporacyjnym nazwisku – kluczu, bo bez znajomości tych perfidnych trików nie można zrozumieć reszty z tej piramidy kłamstw.

  Właściwie, to jesteśmy już wszyscy WOLNI, bo prawny upadek babilońskiego systemu nastąpił 25.12.2012 !!! Satanista Benedykt XVI musiał abdykować, bo jest na niego wyrok sądowy i nie tylko na niego.

  http://itccs-polski.blogspot.de/

  Rozpowszechniane są zakazane wcześniej technologie uniezależniające świat od ropy naftowej i od „rządów”.
  Istna powtórka „Wiosny Ludów” z 1848, dzięki której to wtedy okrojono „państwo watykańskie” , a Garibaldi wiedział, czego chciał.To co się teraz dzieje, to łapanki na frajerów, to końcówka dla aktorów rozwalonego teatru polityki i kościoła, to kompletna kompromitacja mendialna, to koniec dla piracko-wojennego prawa morskiego !

 12. Wszyscy nie są wolni! Wolni są jedynie ci nieliczni, którzy czują się wolni i korzystają ze swoich praw. Cała reszta, czyli niestety większość, dalej tkwi w niewoli. Elity mają w dupie wyroki jakichś rzekomych sądów, które rzekomo zdelegalizowały obecny system. Ludzkość to niewolnicy i nigdy się z tej niewoli nie wyzwolą, chyba, że nastanie jakiś cud, ale w takie cuda to ja nie wierzę.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.