Zwycięstwa społeczeństw nad kartelami farmacji

Prof. Maria Dorota Majewska

Znów podziękujmy dr Jaśkowskiemu za niezwykle ważną działalność edukacyjną nt. szczepień.  http://wolnemedia.net/zdrowie/cmentarze-fanatykow-szczepien/

Wraz ze wzrostem świadomości społecznej odnośnie szkodliwości i nieskuteczności szczepień, systematycznie spada odsetek szczepiących się, zwłaszcza wśród młodych.  Amerykańskie sondaże pokazują, że ok. 70% młodych osób jest dziś przekonanych, że szczepienia wywołują autyzm i inne poważne choroby chroniczne i okaleczenia. To niewątpliwie wynika z własnych, rodzinnych czy środowiskowych tragicznych doświadczeń ze szczepieniami, a z nimi nie wygra żadna korporacyjna czy rządowa propaganda.

Rosnący opór społeczny przeciw szczepieniom wzbudza panikę wśród producentów i handlarzy szczepionek, bo kurczą się ich zyski, a szczepienia to kury znoszące złote jaja.  Wystarczy wyprodukować koktajle złożone z bakterii, wirusów, lub ich fragmentów, trujących dodatków (związki rtęci i aluminium), detergentów, białek zwierzęcych, ludzkich i roślinnymi, obcego DNA, oraz innych toksycznych chemikaliów i nazwać je szczepionkami, żeby zarobić na nich miliardy.  Kluczem to tego pseudomedycznego przekrętu jest przekupienie za kilka milionów $ paru urzędników z agencji CDC i FDA oraz kilku legislatorów, żeby wprowadzić dany produkt do kalendarza szczepień.  Producenci nie muszą wykazywać, że ich szczepionki są skuteczne i bezpieczne.  Nigdy nie przeprowadzono systematycznych badań porównujących zdrowie osób szczepionych i nieszczepionych, a żeby udowodnić skuteczność szczepień, trzeba porównać zachorowalność na choroby zakaźne wśród szczepionych i nieszczepionych, a takich badan też się nie wykonuje.  Natomiast obserwacje epidemiologiczne dowodzą, że szczepieńcy chorują na te choroby równie często lub częściej niż nieszczepieńcy, a w ponadto, wkrótce po szczepieniach są oni źródłami ognisk chorób zakaźnych.  Cały ogromny biznes szczepienny nie opiera się na żadnych rzetelnych badaniach naukowych, ani danych demograficznych czy epidemiologicznych, tylko na systemowym korumpowaniu urzędników medycznych, sianiu strachu i handlowej propagandzie.

W USA kartele szczepionkowe drogą przekupywania legislatorów próbowały wprowadzić w różnych stanach faszystowskie ustawy, które nakładałyby na obywateli przymus toksycznych szczepień, ale amerykańskie społeczeństwo wygrało.  W ciągu niecałego miesiąca zebrało ok. 130 tysięcy podpisów pod petycją do prezydenta Obamy żądającą zakazu wszelkich przymusów szczepień i innych zabiegów medycznych (mimo blokady informacji o tej petycji w mediach i prób jej sabotażowania), i w kolejnych stanach padają projekty wprowadzenia przymusu szczepień.  Ostatecznie amerykańskie  Ministerstwo Zdrowia oficjalnie przyznało, że szczepienia są groźne, że zabijają, okaleczają i wywołują wiele chorób chronicznych (http://www.hrsa.gov/vaccinecompensation/vaccinetable.html).  Szczegóły o  powikłaniach i zgonach poszczepiennych można znaleźć w bazie VAERS (http://wonder.cdc.gov/vaers.html).

17 komentarzy do “Zwycięstwa społeczeństw nad kartelami farmacji

 1. O tym jak kartele boją się o zyski świadczy ostatnia fala informacji o chorych nieszczepionych dzieciach. Ktoś taki jak my wie, że to tylko propaganda, że takie zachorowania a nawet zgony to zwyczajne prawdopodobieństwo, a nie brak wyszczepienia populacji. Niestety większość osób słuchających radia i oglądających telewizję, pomyśli, że śmierć nastąpiła właśnie z braku szczepionki. Nawet się nie domyślają, że co roku zdarzają się przypadki śmiertelne zarówno wśród zaszczepionych jak i nie zaszczepionych. Pytanie tylko która informacja zostanie nagłośniona w mediach i w jakim momencie.

 2. Najlepszym sprzedawcą leków, szczepionek i ubezpieczeń jest lęk. Niektóre reklamy szczepionek (np. na rotawirusy) robią psychopaci! Ci ludzie powinni kręcić horrory z serii „Opowieści z krypty”, ale nie wiadomo dlaczego robią reklamy środków leczniczych.

 3. Ok.pol roku temu zadzwonił do mnie znajomy,pracujący na dość wysokim stanowisku w koncernie farmaceutycznym i mówi: „Już za chwile także u was rozpocznie sie propaganda epidemii,która wam grozi,jeśli nie zaszczepicie dzieci.Nie daj sie w to wciągnąć.” Ja na to „Co ty! To jest Polska,a nie Meksyk,tutaj coś takiego nie przejdzie!”…….. A jednak 🙂 🙂 🙂

 4. Będą nas terroryzowali do czasu, kiedy wreszcie ludzie przejrzą na oczy. Amerykanie już przejrzeli, a Polacy chyba też, sądząc po komentarzach w necie. Pod wywiadem z tą eugeniczną lekarką z PO, która opracowuje program szczepień na siłę nie było ani jednego komentarz z poparciem dla niej, wszystkie były przeciw!

 5. Już dr Hammer przewidział, ze jeśli wiedza o rzeczywistych celach depopulacyjnych uskutecznianych „medycznie” przez nie – rządy z czasem rozejdzie się tak szeroko, to nawet w końcu ich służby ochroniarskie pozostawią swych zbrodniczych „pracodawców” na lodzie, przy czym „slużbie zdrowia” oberwie się przez rozwścieczonych ludzi na pierwszym miejscu !!!

  Tak więc konowały z wszelkimi tytułami, piguły i pigularze wraz z administracją i sanepidy drżyjcie, bo nie bedzięcie mogli się wykręcac, ze NIC nie wiedzieliście ślepo i głucho wykonując „rozkazy” za parę nędznych papierowych srebrników !!!

 6. @ m.h.: na litość boską, czy to jest wszystko, co masz do powiedzenia w sprawie walki z ludobójczym kartelem farmaceutycznym? Czy puryści językowi są tak samo zaślepieni jak puryści biblijni? Pani profesor nie zobaczy twojego zdumiewającego komentarza, ponieważ raczej nie czytuje mojego bloga, choćby z tego powodu, że prawdopodobnie przebywa za oceanem. Po iluś tam latach mówienia w obcym języku ma się problemy z ojczystym, co rozumie każdy, dla kogo ważniejsza jest treść niż forma (a w tym przypadku tylko treść jest istotna) i kogo nie zaślepia małostkowość. Domyślam się, że jesteś belfrem i że uczniowie mówią o tobie „piła drewniana”.

 7. Ostra jazda w tv na nieszczepionkowców!
  7go w wiadomościach dzienniqrwa pyta jakąs dyżurną panią dr. dlaczego rodzice unikają szczepien na to p.dr. może się wzorują na celebrytach…. więc cfelebryci się nie szczepią, a motłoch musi nawet pod kara 50tys!!!

 8. Astromaria ! Gdzieś już się dowiedziałam, że tzw. poloniści pochodzą głównie z „narodu wybranego” ukrywającego się wśród nas i stąd też u nich taki pęd do kontrolowania każdego słowa u tubylców i szukania dziury w całym w celu obżydzenia im jakiejkolwiek dzialałności pisarskiej

  Wiem to też po sobie, po atakach na Naszej Klasie przeprowadzanych przez dwoje znanych mi tylko z widzenia absolwentów ogólniaka, którzy poszli na polonistykę i z tego tytułu zaczęli sie wymądrzaś krytykując najpierw mój styl udając że go nie rozumieją, bo jakoby nie pisałam po polsku, a póżniej wrednie torpedując treść moich ostrzezeń dotyczących talmudycznej antymedycyny i „polityków”.

  Po moim ostrym kontrataku odczepili się w końcu, a ja skopiowałam ich wredne insynuacje mające mnie zniechecić do ujawniania prawdy o ścislych zależnościach żydowskiej „polityki”, „religii”, „medycyny” i „prawa”.

  Powyżej widać też „polonistę” nie mającego pojęcia o tym, ze równiez francuskie słowa sa stosowane w potocznym języku polskim i gdzie „sabotaż” pochodzi od francuskiego „sabotage” oznaczający takie samo pojęcie źródłowe w obu językach czyli inaczej wszechstronnego i masowego bojkotu czegokolwiek i kogokolwiek.

  Z kolei ” sabot” to nic innego jak drewniany but czy też z polska trep, który to według tradycji muzułmanskiej rzucony w przeciwnika wyraża wobec niego najwyższy stopień pogardy czy oporu wobec jego działalności czy zamierzeń.

  „Niedaleko synagogi, koło maleńkiego kościółka, a kościółek – przy drodze, stoją ksiądz i rabin , kończąc pisanie :
  KONIEC JEST BLISKO . ZAWRóć, NIM BęDZIE ZA PóźNO !
  Przejeżdża samochód … zwalnia … hamuje …. zawraca … Z wozu wybiega kierowca i wściekły, do duchownych:
  – Wy, wy fanatycy, zostawcie nas w spokoju ! Wszędzie mieszacie Boga , wtrącacie się nawet do drogi !!! …
  I odjeżdża z piskiem opon .
  Po chwili … huk . Łomot. Trzask . Cisza .
  Rabin patrzy na księdza, ksiądz na rabina … Wreszcie ksiądz:
  – A nie mówiłem, żeby pisać prościej : „MOST ZNISZCZONY !” ? ”

  https://naturalhealthconsult.wordpress.com/2015/02/15/pasozyty-dwa-oblicza-potepianych-zyjatek-czyli-nie-demonizuj-cz-2/#comment-282

  Niech i ja chociaż raz powołam się na „litość boską”, która by w końcu uwolniła świat od tych cholernych mistrzów „nowotworów” słownych i to szczególnie tych z łacińska „naukowych”, które zamulają umysły i straszą jak nie piekłem to zarazami, którymi są w rzeczywistości oni sami w proporcji jednego „literackiego” z „tradycji” parcha na trzystu gojów, którym celowo obżydzono w zydowskich szkółkach samodzielne myślenie i pisanie !!!

  Co najwyżej powinni umieć się głupie goje podpisać pod różnymi cyrografami kredytowo – ubezpieczeniowymi oraz napisać listy zakupów z wieloma bosko cudownymi „towarami” żydowskich korporacji i takowymi „lekami” !!!

  Chciałabym, żeby powyższa treść tego mojego sabotożowania została dobrze zrozumiana i zachęcila jak najwięcej osób do sabotowania żydowskiego systemu kłamstw i przekrętów ligwistycznych we wszystkich jego aspektach dotyczącego naszego zdrowia, życia, majątku materialno – kulturowego i otoczenia, no bo takie go masowe „kopnięcie” choćby na bosaka, ale z ostrogami na umyśle spowoduje jego szybkie zawalenie się z wysłaniem żydłackich „pisarzy” pism „świętych” czy nieświętych,”dziennikarzy” i „polonistów” do zbierania szczawiu albo najlepiej wszystkich do wszystkich diablów !!!

 9. Witam.

  Czy w Polsce prawo związane z przymusowymi szczepieniami było zaskarżane do Trybunału Konstytucyjnego jako niezgodne z Konstytucją Polski, Powszechną deklaracją praw człowieka ONZ i Europejską konwencją praw człowieka ? Jeśli wyrok Trybunału Konstytucyjnego byłby niekorzystny dla osób, które chcą ochronić dzieci i siebie przed tymi truciznami, to może można by zaskarżyć to polskie prawo do Trybunału w Strasburgu. Skoro Polska jest jedynym krajem w Unii Europejskiej, w którym obowiązują przymusowe szczepienia, możliwe, że można by liczyć na korzystny wyrok Trybunału w Strasburgu, dla osób przeciwnych szczepieniom.

 10. Nie wiem, bo ostatnio trochę wycofałam się z Facebooka, gdzie śledziłam grupy nieszczepiących. Bardzo możliwe, że Stowarzyszenie Stop NOP planuje taką akcję. A jeśli nie, to powinno. Dowiem się co tam się dzieje. Świadomi rodzice mogą działać na własną rękę. Prawo jest po ich stronie, więc wygrywają procesy, ale nie w sądach niższej instancji, lecz w wojewódzkich i wyższych. Tu jest przykład https://astromaria.wordpress.com/2011/06/17/szczepienie-dzieci-nie-jest-obowiazkowe-jest-wyrok-sadu/

 11. A ile czasu potrzebowalibyśmy w Polsce, żeby zebrać tyle podpisów? Oto pytanie. A może spróbujmy.

 12. Czy ktoś kojarzy tego mężczyznę, działacza ruchu anty-szczepionkowego, który w roku 2011 (lub w 2010, nie pamiętam dokładnie) został umieszczony w szpitalu psychiatrycznym, bodajże wyrokiem sądu ? Czy ktoś zna jego imię i nazwisko, i wie co się z nim dzieje obecnie ?

 13. Ludziki nadal pod wpływem strachu rozsiewanego mendialnie i poprzez skrzynki pocztowe czuja się przez różne teoretyczne „zarazy” czy terrorystów tak „zagrożeni”, że dla „świętego spokoju” kładą dobrowolnie swoje puste łby pod topór koszernych rzeźników, którzy najpierw przekonali swoje przyszle ofiary, ze to dla ich „dobra” !

  Wcześniejsi inkwizytorzy musieli używać siły fizycznej do unieruchamiania kolejnych ofiar poddawanym dalszym torturom, gdzie wspólcześni kaci z pejsami mordują najpierw ducha strachem, żeby móc z zimną krwią na spokojnie zabić ciało zastraszonego.

  Straszaki papierowe podparte bazgrołami imitujące „prawo” z symulacją „bezpieczeństwa” to bezczelne triki rzeczywistych kryminalistów obliczone na efekt psychologiczny mający na celu poddanie się woli „boskiej” czyli „władzy” cynicznych hosztaplerów, szkodników społecznych i zawodowych złodziei .

  Cała ta ponadnarodowa szajka obawia się jednak jak diabeł święconej wody pokrzyżowania ich konspiracyjnych planów masowego „medycznego” ludobójstwa, grabieży i zniszczeń i stąd ich chorobliwa mania kontroli, stąd te wieżyczki z kamerami wokół jednoznacznie kojarzące sie z wieżami obozów koncentracyjnych czy więzień, wieżyczkami – ambonami w lasach dla „myśliwych” czy ambonami w kościołach dla „wiernych” szukających tam „pocieszenia” !?

  „Bezpieczeństwo zamiast wolności?

  Politycy, którzy sprzedają nam totalny monitoring jako troskę o bezpieczeństwo obywateli wiedzą, iż jesteśmy zastraszonym społeczeństwem, które da się łatwo manipulować. Ze strachu przed zamachami terrorystycznymi, napadami lub przemocą radykalnej prawicy czy lewicy, bylibyśmy ewentualnie gotowi oddać naszą prywatność w zamian za infiltrację. „Ochrona danych to ochrona przestępców” – stara formułka argumentacyjna, która jednak ciągle działa wychowując obywatela na potulnego baranka i zwolennika systemu. Po wystąpieniu kryzysu euro, obywatele jeszcze bardziej zaczęli się bać o swoją przyszłość, wszystko staje się niepewne, dlatego oprócz finansowych żonglerów najlepiej od razu monitorować wszystkich – dla własnego bezpieczeństwa. Kryzys gospodarczy eurolandów i tak wstrząsnął demokratycznymi strukturami. Na razie rozprzestrzenia się federalizm wykonawczy, po którym może przyjść państwo policyjne, które już całkowicie zdeptałoby demokrację. Będziemy musieli postawić sobie pytanie, czy rzeczywiście z powodu rzekomego bezpieczeństwa powinniśmy oddać zapomnieć o swojej prywatności i udostępnić organom bezpieczeństwa wszystkie nasze dane. Arystoteles powiedział kiedyś: „Kto nad wolność pokłada bezpieczeństwo, ten słusznie jest niewolnikiem.” !!! ”

  http://blogi.newsweek.pl/Tekst/swiat/603110,panstwo-policyjne-europa.html

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s