Film „Bought” czyli „Kupieni” z polskimi napisami

Film demaskujący korupcję, pseudonaukowe kłamstwa, zamykanie ust uczciwym lekarzom i, w końcu, zbrodnie ludobójstwa, popełniane w imię medycyny alopatycznej, wywodzącej się w prostej linii z obozu pracy i zagłady Auschwitz. Medycyna alopatyczna to jedno, wielkie oszustwo. Alopatyczne pseudo-leczenie polega jedynie na usuwaniu symptomów (czyli OBJAWÓW) choroby z całkowitym ignorowaniem jej przyczyn. Celem alopatycznego pseudo-leczenia nie jest doprowadzanie pacjentów do pełni zdrowia, lecz cyniczne zarabianie na chorobach i celowym powodowaniu skutków ubocznych leków. Nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Przemysł farmaceutyczny przynosi miliardowe zyski, gdyby więc wszyscy ludzie byli zdrowi ten wspaniały biznes musiałby zakończyć swoją działalność.

Ci cyniczni kryminaliści są całkowicie bezkarni, ponieważ stać ich na to, żeby kupić rządy i wymiar sprawiedliwości. Opłacają również pseudo-uczonych, którzy występują później w również wykupionych mediach, gdzie pełnią rolę autorytetów i ekspertów od zdrowia i szczepień.

Wiara w takich ekspertów prowadzi prosto do chorób, kalectwa i śmierci w męczarniach.

11 komentarzy do “Film „Bought” czyli „Kupieni” z polskimi napisami

 1. Kolejny film o otchlani niepojetych zbrodni anty – „medycyny” talmudycznej firmy Novartis bedaca nowsza nazwa satanistycznej firmy I.G.Farben – Bayer :

 2. Faszyzm medyczny nasilił się po prostu i przyspieszył ! Pamiętam go też z czasów szkolnych, gdzie dla naszego „dobra” wlaśnie w szkołach podawane były przez panią higienistkę szczepionki na polio i skaryfikowano skórę na gruźlicę bez powiadomienia i wyrażenia na to zgody przez rodziców !!!

  Ciekawa jestem czy nadal to się tak odbywa, a może wszystkie wszczepienia śmierci podlegają teraz wylącznie przychodniom lekarskim pod kontrolą ponadnarodowego faszyzmu ?

 3. IV Rzesza ujawniła swoje istnienie. Hitler był ponoć synem Rothschilda, poczętym w czasie satanistycznej orgii w jakieś ichnie święto. Nie wiem ile w tym prawdy, ale nie zdziwiłabym się za bardzo, gdyby faktycznie tak było. Bo gdyby nie było, to komu chciałoby się ratować życie tej przegranej kreatury? Musiał mieć bardzo potężnych protektorów, skoro sam Watykan zapewnił mu i jego przydupasom lewe paszporty. Teraz wyraźnie widać, że II wojna jest kontynuowana, tyle tylko, że bomby zastąpiono strzykawkami, co proroczo przewidział Telford Taylor, amerykański oskarżyciel w Trybunale do Ścigania Zbrodni Wojennych w Norymberdze przeciwko IG Farben, w 1947 r. zacytowany u mnie z boku bloga:

  Jeśli odpowiedzialność za czynniki ekonomiczne, które wywołały II wojnę światową – czyli kartel olejowy i narkotykowy – nie zostanie wywiedziona na światło dzienne, te same czynniki wywołają w przyszłych pokoleniach jeszcze więcej szkód niż naziści.

  Prawda nie została w Norymberdze wywiedziona na światło dzienne, a prawdziwi sprawcy nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności. Skazano i powieszono kilka płotek, a grube ryby przetransportowano do Ameryki Południowej, szczególnie do Argentyny. I teraz to się mści. Ale moim zdaniem to już ostatnie podrygi konającej ostrygi. Ludzie już wiedzą o roli Rothschildów w tym cyrku, a ci, którzy jeszcze nie wiedzą dowiedzą się wkrótce, kiedy prawdziwi patrioci w USA i Europie postawią to całe towarzystwo przed sądem.

 4. Obejrzałam ponownie niesamowity film „Jajo węża”, który doskonale odzwierciedlając ponurą rzeczywistość lat dwudziestych w Niemczech wskazuje na uderzające podobieństwa wspołczesności w celowym sterowaniu masami przez działające z ukrycia „plemię żmijowe” nie tylko poprzez „doktorów” :

  http://filmowicze.tv/jajo-weza-1977/

 5. religia kk to faszyzm w najlepszej postaci, a hitler był ulubieńcem papieża to dzięki papiestwu hitler mógł wywołać drugą wojnę bo papież dał hitlerowi olbrzymi kredyt i mógł zbroić wojsko. KAŻDA RELIGIA JEST ZŁA bo rodzi wojnę.

 6. O zbrodniach kartelu chemiczno-farmaceutycznego jest mowa w książce, która znajduje się w prawym górnym rogu. To ten kartel rozpętał wojnę. Nie chodziło o przestrzeń życiowa dla narodu niemieckiego, lecz o jednolity rynek, czyli o Unię Europejską. Finansowali ją (jak wszystkie wojny w dziejach świata) banksterzy z Wall Street. A Watykan też ma swoją rolę w tej historii: to na watykańskich paszportach naziści (z samym Hitlerem na czele) wyjechali z Niemiec do Ameryki Południowej. To jest najlepszy dowód na to, czym naprawdę jest katolicyzm.

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.