RAZEM W OBRONIE DZIECI już 28.02.2015 w Warszawie!

UWAGA! Ważny komunikat z Fundacji ICPPC:

Szanowni Państwo,
zapraszamy do uczestnictwa i nagłośnienia poniższego wydarzenia:

CO: RAZEM w OBRONIE POLSKICH DZIECI

GDZIE: ZIELONE MIASTECZKO ROLNIKÓW PRZED URZĘDEM RADY MINISTRÓW,  Al. Ujazdowskie (na wysokości bramy głównej do Łazienek Królewskich)

KIEDY: 28.06.2015 – SOBOTA W GODZINACH 15.00 – 17.00

Tym  razem  matki  i  babcie, lecz także ojcowie i dziadkowie,  przyjdą do Zielonego Miasteczka, aby wesprzeć protest rolników i wyrazić swoje poparcie dla ich postulatów.

Rodzice i  dziadkowie zatroskani dramatycznym wzrostem zachorowań u dzieci na choroby cywilizacyjne, jak cukrzyca, alergie, rak, czy otyłość, wywołane w znacznej mierze  przez skażoną chemicznie i genetycznie żywność przemysłową, będą domagać się od Pani Premier  spełnienia trzech  najważniejszych  dla wszystkich Polaków postulatów, tj. ustawy zapobiegającej wyprzedaży ziemi obcokrajowcom, która najczęściej trafia bezprawnie w  obce ręce, umożliwienia rolnikom sprzedaży bezpośredniej produktów przetworzonych, jak dżemy, soki, sery, czy inne przetwory, oraz ustawowego zakazu obrotu i uprawy GMO.  ” Żądamy dostępu do dobrej żywnosci pochodzącej od  polskich rolników, żywności, która produkowana jest w sposób tradycyjny, tj. bez chemii i genetycznych modyfikacji. Tymczasem polskie prawodawstwo traktuje taką żywność jak nielegalną, przez co mieszkańcy miast nie mają do niej dostępu”. – mówi Lena Huppert, mama i babcia.

Dzieci,  które  przyjadą na happening z rodzicami i dziadkami, narysują na papierowych talerzach zdrowe, nieskażone wyroby pochodzące z polskich gospodarstw rolnych. Rysunki te zostaną przekazane Pani Premier razem z żądaniami spełnienia  najważniejszych dla wszystkich Polaków (rolników i konsumentów) postulatów:

1. Ustawy zapobiegającej wyprzedaży ziemi obcokrajowcom.
2. Umożliwienia rolnikom sprzedaży bezpośredniej produktów przetworzonych.
3. Ustawowego zakazu obrotu i upraw GMO.

KONTAKT: Lena Huppert, tel.:502085840
Edyta Jaroszewska-Nowak, tel.: 609645386

2 komentarze do “RAZEM W OBRONIE DZIECI już 28.02.2015 w Warszawie!

  1. jestem z rolnikami sercem i duszą – jadłam ten chleb, a teraz …. skromniutki na tzw. emeryturze …. pozdrawiam blogowiczów Astromarii

  2. Jest gorzej niz pod okupantem hitlerowsko – sowieckim, gdzie podczas tej wojny na goraco zaden z wladz okupanta nie zabranial „ustawami” oficjalnie rolnikom sprzedazy zywnosci, a zakazany jak zwykle handel „czarny” czyli normalny bez jakichkolwiek pejsatych posrednikow kwitl, bo inaczej „miastowi” padli by z niedozywienia.

    Teraz chodzi o to, zeby ci ostatni zapychali przewody pokarmowe wylacznie czarcim zarciem i napitkami korporacyjnego smiecia z toksycznymi koktajlami, a rolnicy przestawili sie na produkowanie „zywnosci”, ktora by i tez zabila.

    Wojna druga i pierwsza nie skonczyla sie i okrojony przez nie obszar Polski wcale tez nie wyszedl z nich jako „wygrany” wobec Niemiec, bedacych do tej pory pod ta sama okupacja „aliantow” , pod ta sama pejsata „swinia” nigdy sytej przelewanej od wiekow krwi gojow i ich obszarow z bogactwami naturalnymi, ktore chce jak najdokladniej spustoszyc i wyludnic morderczym atakiem ze stalowymi iglami szczepionek i koktajlami trucizn zwanych dla niepoznaki „lekami” i zywnoscia GMO, a w „przekletych” w 1933 roku przez zydow Niemczech to juz wyszla przed paroma dniami „ustawa” na sprzedawanie pigulek poronnych bez recepty, do szybszego zrealizowania marzen o swiatowej „przestrzeni zyciowej” dla banksterskiej „swini” i jej teatrzykow nie – rzadowych !

    Tak wiec spustoszenia swiatowej wojny banksterskiej mafii kontra caly swiat trwaja i nie ma co sie ludzic, ze zakonczy sie sama z korzyscia dla naiwnych gojow wierzacych nadal w zaklamana propagande „czasow pokojowych” tych naziemnych piratow, grabiacych i niszczacych napadniete obszary wraz z wyniszczaniem chemiczno – biologicznym rdzennej ludnosci aryjskiej Europy, jej holokaustem od najmlodszych do najstarszych, zeby kamien na kamieniu po niej nie pozostal.

    „Zakazane piosenki” nic nie stracily, a wrecz przybraly na aktualnosci :

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.